Kód závodu          : 4113
Název               : Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček
Datum               : 05.05.2018
Místo konání        : Radvanice
Mapa                : Žaltman 1:15000, Pekelská brána 1:10000
Pořadatel           : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu      : Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí     : Kubíček Radek - R2
Ředitel závodu      : Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí      : Petržela Jan - R2

D10N 3.69 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            35:12          
  2. Nožičková Ema            LPU0953   OK Lokomotiva Pardubice  35:19   + 0:07 
  3. Netopilová Simona        VAM0950   OOB Vamberk              35:56   + 0:44 
  4. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  36:18   + 1:06 
  5. Štěpánková Emma          TAP0953   KOB Tretra Praha         37:07   + 1:55 
  6. Macková Šárka            SNA0850   TJ START Náchod          37:28   + 2:16 
  7. Pozdílková Zuzana        PHKxxxx   OK 99 Hradec Králové     37:34   + 2:22 
  8. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:42   + 2:30 
  9. Bašová Ema               KOR0850   OB DDM Kostelec nad Orl  39:30   + 4:18 
 10. Lepšová Julie            SRK1152   SOOB Spartak Rychnov n.  40:16   + 5:04 
 11. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  40:22   + 5:10 
 12. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  42:16   + 7:04 
 13. Samlerová Adéla          7XC1550   Samlerovi                43:41   + 8:29 
 14. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  48:49   + 13:37
 15. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  48:55   + 13:43
 16. Šímová Julie                       OK 99 Hradec Králové     54:47   + 19:35
 17. Sochorová Kristýna       SHK0953   OK Slavia Hradec Králov  73:17   + 38:05
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.41 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              26:48          
  2. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  29:56   + 3:08 
  3. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     30:29   + 3:41 
  4. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       34:34   + 7:46 
  5. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     35:16   + 8:28 
  6. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     37:27   + 10:39
  7. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:24   + 11:36
  8. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       39:31   + 12:43
  9. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       39:59   + 13:11
 10. Hamáčková Šárka          STH0852   SK Studenec              44:18   + 17:30
 11. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:29   + 17:41
 12. Kubíková Adéla                     Neregistrovaní           50:20   + 23:32
 13. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       50:58   + 24:10
 14. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       51:26   + 24:38
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.10 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     32:37          
  2. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  33:07   + 0:30 
  3. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             35:15   + 2:38 
  4. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  36:07   + 3:30 
  5. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       38:32   + 5:55 
  6. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  39:56   + 7:19 
  7. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  40:31   + 7:54 
  8. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  40:33   + 7:56 
  9. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     40:35   + 7:58 
 10. Vítková Hana             SJI0750   OK Jihlava               40:52   + 8:15 
 11. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  41:08   + 8:31 
 12. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  41:39   + 9:02 
 13. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     44:14   + 11:37
 14. Janošíková Marie         VCB0752   OB České Budějovice      44:20   + 11:43
 14. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             44:20   + 11:43
 16. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     44:22   + 11:45
 17. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  44:37   + 12:00
 18. Potužníková Adéla        SJH0754   SJH Jindřichův Hradec    44:45   + 12:08
 19. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  45:14   + 12:37
 20. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      48:01   + 15:24
 21. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  50:22   + 17:45
 22. Oranyová Sylva           SJI0751   OK Jihlava               52:10   + 19:33
 23. Nožičková Lea            LPU0753   OK Lokomotiva Pardubice  52:16   + 19:39
 24. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     56:51   + 24:14
 25. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             57:31   + 24:54
 26. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  60:47   + 28:10
 27. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  61:27   + 28:50
 28. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  62:44   + 30:07
 29. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  64:14   + 31:37
 30. Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov  74:57   + 42:20
 31. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  76:29   + 43:52
 32. Klímová Anna             JIL0752   OK Jilemnice             88:42   + 56:05
     Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.52 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            30:50          
  2. Pavlová Karolína         STH0752   SK Studenec              34:18   + 3:28 
  3. Skořepová Lucie          LPU0657   OK Lokomotiva Pardubice  37:27   + 6:37 
  4. Molingerová Adéla        SNA0651   TJ START Náchod          40:22   + 9:32 
  5. Voláková Viktorie        BRU0651   Ulita-HOBRA Orienteerin  43:08   + 12:18
  6. Brdlíková Eliška         VRL0753   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:26   + 12:36
  7. Stará Magdalena          LPU0755   OK Lokomotiva Pardubice  49:06   + 18:16
  8. Ruszová Svatava          KUN0751   TJ Sokol Kunvald         52:48   + 21:58
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.43 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     31:00          
  2. Kosobudová Anna          VTA0551   SC vebr-sport            36:42   + 5:42 
  3. Novotná Jitka            SJH0454   SJH Jindřichův Hradec    38:12   + 7:12 
  4. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              41:52   + 10:52
  5. Kubáková Nela            SJH0451   SJH Jindřichův Hradec    42:03   + 11:03
  6. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  42:43   + 11:43
  7. Srbová Michaela          SJI0551   OK Jihlava               43:13   + 12:13
  8. Blažková Veronika        SJH0551   SJH Jindřichův Hradec    43:45   + 12:45
  9. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:23   + 14:23
 10. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     46:35   + 15:35
 11. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     46:36   + 15:36
 12. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      48:53   + 17:53
 13. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     49:23   + 18:23
 14. Marečková Ema            OSN0450   SK Orientační sporty No  49:39   + 18:39
 15. Teringlová Vendula       VCB0451   OB České Budějovice      49:42   + 18:42
 16. Stoklasová Zuzana        OSN0454   SK Orientační sporty No  50:42   + 19:42
 17. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  50:55   + 19:55
 18. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              51:00   + 20:00
 19. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  52:06   + 21:06
 20. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      52:13   + 21:13
 21. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     54:39   + 23:39
 22. Kosinová Kristýna        SJC0453   Sportcentrum Jičín       55:05   + 24:05
 23. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             56:17   + 25:17
 24. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:22   + 25:22
 25. Chrbolková Klára         LPU0454   OK Lokomotiva Pardubice  57:56   + 26:56
 26. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  60:48   + 29:48
 27. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              60:58   + 29:58
 28. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  61:22   + 30:22
 29. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             62:07   + 31:07
 30. Pilná Klára              OSN0452   SK Orientační sporty No  62:18   + 31:18
 31. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB TJ Sokol Žamberk      67:43   + 36:43
 32. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      69:32   + 38:32
 33. Janošíková Eva           VCB0552   OB České Budějovice      74:21   + 43:21
 34. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       74:38   + 43:38
 35. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  75:27   + 44:27
 36. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:04   + 45:04
 37. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  76:33   + 45:33
     Nadera Katrzyna                                              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 3.07 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Losmanová Natálie        LPU0565   OK Lokomotiva Pardubice  51:08          
  2. Šumberová Johana         PHK0565   OK 99 Hradec Králové     51:45   + 0:37 
  3. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:47   + 1:39 
  4. Zajícová Radomíra        LPU0453   OK Lokomotiva Pardubice  54:32   + 3:24 
  5. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              55:04   + 3:56 
  6. Kvášovská Lída                     Neregistrovaní           55:15   + 4:07 
  7. Kubíková Magdaléna       LPU0566   OK Lokomotiva Pardubice  60:18   + 9:10 
  8. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  62:08   + 11:00
  9. Šlesingerová Sára        KUO0551   KOB Ústí nad Orlicí      74:21   + 23:13
 10. Sychrovská Klára         SNA0551   TJ START Náchod          85:41   + 34:33
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.99 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosobudová Kateřina      VTA0253   SC vebr-sport            48:43          
  2. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  50:30   + 1:47 
  3. Slámová Taťána           OSN0250   SK Orientační sporty No  55:37   + 6:54 
  4. Dočkalová Klára          SJI0250   OK Jihlava               60:22   + 11:39
  5. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  60:33   + 11:50
  6. Starková Terezie         CHT0251   OOB SK Chrast            60:36   + 11:53
  7. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       61:06   + 12:23
  8. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  62:01   + 13:18
  9. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  62:31   + 13:48
 10. Kuříková Zuzana          JIL0353   OK Jilemnice             67:18   + 18:35
 11. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  67:53   + 19:10
 12. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  72:13   + 23:30
 13. Jelínková Adéla          RUZ0251   TJ Růžená                73:57   + 25:14
 14. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov  75:23   + 26:40
 15. Jirásková Barbora        BRU0352   Ulita-HOBRA Orienteerin 101:42   + 52:59
     Cibulková Veronika       LPU0355   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.11 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipová Tereza          SRK0050   SOOB Spartak Rychnov n.  62:08          
  2. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       66:58   + 4:50 
  3. Držková Berenika         LPU0151   OK Lokomotiva Pardubice  67:06   + 4:58 
  4. Kosová Tereza            SRK0151   SOOB Spartak Rychnov n.  67:40   + 5:32 
  5. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      68:58   + 6:50 
  6. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         70:04   + 7:56 
  7. Vojtíšková Viktorie      LPU0051   OK Lokomotiva Pardubice  70:16   + 8:08 
  8. Kubíčková Iva            KUO0153   KOB Ústí nad Orlicí      70:54   + 8:46 
  9. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      74:31   + 12:23
 10. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  77:23   + 15:15
 11. Zimová Barbora           SHK0151   OK Slavia Hradec Králov  79:54   + 17:46
 12. Stoklasová Daniela       OSN0055   SK Orientační sporty No  87:59   + 25:51
 13. Boháčová Anna            CTB0051   SK OB Chotěboř           88:45   + 26:37
 14. Hápová Petra             PHK0051   OK 99 Hradec Králové     89:57   + 27:49
 15. Polanská Nelly           PZR0152   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 101:07   + 38:59
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.43 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Boková Ivana             KUO9951   KOB Ústí nad Orlicí      78:44          
  2. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  99:18   + 20:34
     Nechutová Aneta          SJI9950   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.92 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  64:20          
  2. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  65:17   + 0:57 
  3. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  73:38   + 9:18 
  4. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  74:19   + 9:59 
  5. Najman Natalia           23P8851   OK!Sport Warszawa        77:40   + 13:20
  6. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  78:54   + 14:34
  7. Vaculíková Jana          24Dxxx1   SV Robotron Dresden      79:00   + 14:40
  8. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  79:30   + 15:10
  9. Slusarczyk Katarzyna     TUR9555   OOB TJ Turnov            79:50   + 15:30
 10. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            81:19   + 16:59
 11. Škodová Šárka            LTU8951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  81:52   + 17:32
 12. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         87:17   + 22:57
 13. Tesařová Anna            SCP8257   OK Sparta Praha          87:20   + 23:00
 14. Hermanová Zuzana         LPU8752   OK Lokomotiva Pardubice  89:32   + 25:12
 15. Bulvová Hana             CHT6655   OOB SK Chrast            94:01   + 29:41
 16. Miśkiewicz Martyna       23P8950   OK!Sport Warszawa       100:00   + 35:40
 17. Langrová Anna            SHK9753   OK Slavia Hradec Králov 100:19   + 35:59
 18. Palasová Petra           ZBM8658   SK Žabovřesky Brno      101:34   + 37:14
 19. Zurynková Michaela       EKP9850   VŠTJ Ekonom Praha       106:03   + 41:43
 20. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee 106:23   + 42:03
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.67 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              56:27          
  2. Skalická Karolína        ZAM9652   OB TJ Sokol Žamberk      64:52   + 8:25 
  3. Fenclová Tereza          LPU9752   OK Lokomotiva Pardubice  70:04   + 13:37
  4. Sokolová Tereza          BRM8451   Sokol Burdych            76:10   + 19:43
  5. Vrbatová Petra           HOS8551   TJ Tatran Hostinné       84:20   + 27:53
  6. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      87:49   + 31:22
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.25 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        59:15          
  2. Ticháčková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       62:56   + 3:41 
  3. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:19   + 4:04 
  4. Čečková Martina          SHK7753   OK Slavia Hradec Králov  64:24   + 5:09 
  5. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             66:52   + 7:37 
  6. Hojná Silvie             SCP7950   OK Sparta Praha          68:55   + 9:40 
  7. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering      70:54   + 11:39
  8. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  77:37   + 18:22
  9. Komárková Lucie          LTU7851   OOB TJ Lokomotiva Trutn  80:14   + 20:59
 10. Veselá Eva               VCB7853   OB České Budějovice      88:36   + 29:21
 11. Zoulíková Iveta          CHT8052   OOB SK Chrast           103:12   + 43:57
 12. Čížová Andrea            SHK8251   OK Slavia Hradec Králov 107:26   + 48:11
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.99 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          54:59          
  2. Odvodyová Šárka          LPU8352   OK Lokomotiva Pardubice  55:01   + 0:02 
  3. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  57:39   + 2:40 
  4. Sršňová Kateřina         VAM8150   OOB Vamberk              57:45   + 2:46 
  5. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              58:57   + 3:58 
  6. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  60:08   + 5:09 
  7. Hoetzelová Zuzana        JEN7754   OB Jenišovice            62:50   + 7:51 
  8. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:22   + 9:23 
  9. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  64:44   + 9:45 
 10. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  68:42   + 13:43
 11. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  70:24   + 15:25
 12. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  70:42   + 15:43
 13. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  72:13   + 17:14
 14. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              72:35   + 17:36
 15. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       73:14   + 18:15
 16. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        74:45   + 19:46
 17. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  75:55   + 20:56
 17. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  75:55   + 20:56
 19. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  76:36   + 21:37
 20. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         76:50   + 21:51
 21. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové     77:04   + 22:05
 22. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:46   + 22:47
 23. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              78:39   + 23:40
 24. Podlešáková Markéta      PHK7851   OK 99 Hradec Králové     78:59   + 24:00
 25. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     79:56   + 24:57
 26. Skobová Tereza           VIP7855   SK VIPrahlo              82:10   + 27:11
 27. Sychrovská Pavlína       SNA7651   TJ START Náchod          84:55   + 29:56
 28. Chabinová Jana           SHK8350   OK Slavia Hradec Králov  85:51   + 30:52
 29. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  89:06   + 34:07
 30. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              90:50   + 35:51
 31. Mádlová Denisa           BRU7550   Ulita-HOBRA Orienteerin 115:23   + 60:24
 32. Šimková Markéta          LME7755   SK Los Mělník           115:53   + 60:54
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.25 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       53:46          
  2. Škorpilová Jana          SJC7451   Sportcentrum Jičín       61:34   + 7:48 
  3. Teringlová Martina       VCB7851   OB České Budějovice      62:18   + 8:32 
  4. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         62:54   + 9:08 
  5. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              62:56   + 9:10 
  6. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  63:40   + 9:54 
  7. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  68:32   + 14:46
  8. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  73:34   + 19:48
  9. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  75:39   + 21:53
 10. Potužníková Eva          SJH7652   SJH Jindřichův Hradec    76:51   + 23:05
 11. Držková Markéta          LPU7670   OK Lokomotiva Pardubice  85:03   + 31:17
 12. Zámečníková Jitka        3VX7450   Zámečníci               104:13   + 50:27
 13. Nováková Alena           KRE7450   OOB TJ Sokol Křemže     107:08   + 53:22
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.57 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jemelíková Lada          VBM6555   VSK Mendelu Brno         53:47          
  2. Dulovcová Marie          KRE7051   OOB TJ Sokol Křemže      58:04   + 4:17 
  3. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    63:12   + 9:25 
  4. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        63:45   + 9:58 
  5. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  65:15   + 11:28
  6. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  66:20   + 12:33
  7. Nešporová Marie          TTR7251   OOB Třebíč               66:41   + 12:54
  8. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  67:22   + 13:35
  9. Koucká Ivana             EKP6850   VŠTJ Ekonom Praha        68:37   + 14:50
 10. Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov  69:14   + 15:27
 11. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:20   + 16:33
 12. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  71:12   + 17:25
 13. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              71:43   + 17:56
 14. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:38   + 21:51
 15. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     91:39   + 37:52
     Hubáčková Jana           EKP6250   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.52 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov n.  51:49          
  2. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     52:22   + 0:33 
  3. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       57:38   + 5:49 
  4. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         60:36   + 8:47 
  5. Nechutová Alena          PZR6969   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  60:39   + 8:50 
  6. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB TJ Sokol Žamberk      61:34   + 9:45 
  7. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  62:40   + 10:51
  8. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              63:55   + 12:06
  9. Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.  65:25   + 13:36
 10. Divecká Růžena           SHK6753   OK Slavia Hradec Králov  65:52   + 14:03
 11. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            67:07   + 15:18
 12. Fenclová Markéta         LPU7155   OK Lokomotiva Pardubice  68:18   + 16:29
 12. Žáková Marcela           LPU7053   OK Lokomotiva Pardubice  68:18   + 16:29
 14. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:37   + 16:48
 15. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  68:55   + 17:06
 16. Poláčková Bohuslava      PZR7070   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  70:23   + 18:34
 17. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             70:50   + 19:01
 18. Langrová Monika          SHK7251   OK Slavia Hradec Králov  74:11   + 22:22
 19. Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov  77:32   + 25:43
 20. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          78:55   + 27:06
 21. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  79:04   + 27:15
     Kalousová Dana           ZAM5951   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Mertlíková Eliška        VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:07   + 22:18
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.57 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wurzelová Dana           OSN6654   SK Orientační sporty No  56:27          
  2. Klapalová Jana           VAM6451   OOB Vamberk              60:57   + 4:30 
  3. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  69:21   + 12:54
  4. Kuchařová Ada            TBM5855   KOS TJ Tesla Brno        78:40   + 22:13
  5. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      79:17   + 22:50
  6. Pološčuková Monika       SMB6551   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  85:47   + 29:20
  7. Veljačiková Markéta      SCP6451   OK Sparta Praha         108:05   + 51:38
     Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.77 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín       57:42          
  2. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             58:49   + 1:07 
  3. Jansová Alena            CHT5852   OOB SK Chrast            62:08   + 4:26 
  4. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            66:59   + 9:17 
  5. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             67:35   + 9:53 
  6. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  78:57   + 21:15
  7. Troupová Vladěna         KRE6351   OOB TJ Sokol Křemže      80:52   + 23:10
  8. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          83:16   + 25:34
  9. Dragowska Marzena        23P6250   OK!Sport Warszawa        85:13   + 27:31
 10. Zvěřinová Darina         SNA5952   TJ START Náchod          86:55   + 29:13
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.95 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínková Jana           RUZ5552   TJ Růžená                61:46          
  2. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  62:16   + 0:30 
  3. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  78:19   + 16:33
     Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.77 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  52:42          
  2. Rosecká Alena            PZR5654   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:41   + 4:59 
  3. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  61:12   + 8:30 
  4. Hepnerová Dagmar         SHK5451   OK Slavia Hradec Králov  61:16   + 8:34 
  5. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     61:36   + 8:54 
  6. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  63:08   + 10:26
  7. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         64:14   + 11:32
  8. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  82:40   + 29:58
  9. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         93:30   + 40:48
 10. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB Tretra Praha         99:59   + 47:17
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.95 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  72:50          
     Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.95 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  62:19          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  64:47   + 2:28 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.69 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  22:11          
  2. Kubeček Antonín          LIP0800   SOS Mamuti z Lipovky     25:02   + 2:51 
  3. Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha          26:12   + 4:01 
  4. Sychrovský Lukáš         SNA0902   TJ START Náchod          26:21   + 4:10 
  5. Čihák Jakub              HOR       TJ Jiskra Hořice         26:25   + 4:14 
  6. Bašus Ondřej             SCP1000   OK Sparta Praha          27:01   + 4:50 
  7. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     27:47   + 5:36 
  8. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            31:13   + 9:02 
  9. Burešová Anežka          SHK       OK Slavia Hradec Králov  33:08   + 10:57
 10. Pavelec Daniel           NPA1101   SK LOB Nová Paka         33:21   + 11:10
 11. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             35:18   + 13:07
 12. Sochor Jakub             SHK0903   OK Slavia Hradec Králov  35:33   + 13:22
 13. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:37   + 14:26
 14. Karásek Vojtěch          TUR0811   OOB TJ Turnov            37:43   + 15:32
 15. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          38:37   + 16:26
 16. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  40:24   + 18:13
 17. Suk Marek                LTU0900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:41   + 20:30
 18. Pochop Václav            STH0902   SK Studenec              44:10   + 21:59
 19. Munzarová Klára                    OK Lokomotiva Pardubice  46:22   + 24:11
 20. Sychrovský Tomáš         SNA1102   TJ START Náchod          47:07   + 24:56
 21. Sedláček Benedikt        KOR0902   OB DDM Kostelec nad Orl  47:41   + 25:30
 22. Kobík Kryštof            LTU1000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:25   + 28:14
 23. Šíma Filip                         OK 99 Hradec Králové     55:38   + 33:27
 24. Juška Vojtěch            LPU1003   OK Lokomotiva Pardubice  66:03   + 43:52
     Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.49 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     24:49          
  2. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         27:00   + 2:11 
  3. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         28:03   + 3:14 
  4. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     29:19   + 4:30 
  5. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:35   + 4:46 
  6. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  29:39   + 4:50 
  7. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  30:48   + 5:59 
  8. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         30:59   + 6:10 
  9. Venhoda Lukáš            SJI0801   OK Jihlava               31:16   + 6:27 
 10. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  33:01   + 8:12 
 11. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  33:21   + 8:32 
 12. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       34:27   + 9:38 
 13. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       35:40   + 10:51
 14. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  35:41   + 10:52
 15. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  37:04   + 12:15
 16. Maloch David             LPU0905   OK Lokomotiva Pardubice  37:29   + 12:40
 17. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  38:50   + 14:01
 18. Komín Matyáš             DKL0901   KOB Kladno               43:57   + 19:08
 19. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       46:30   + 21:41
 20. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          50:32   + 25:43
 21. Moskva Vojtěch           ZAM0802   OB TJ Sokol Žamberk      54:43   + 29:54
 22. Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice  62:44   + 37:55
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.35 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     27:38          
  2. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             30:27   + 2:49 
  3. Srb Vladimír             SJI0701   OK Jihlava               31:10   + 3:32 
  4. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         31:35   + 3:57 
  5. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    32:32   + 4:54 
  6. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       32:38   + 5:00 
  7. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:24   + 5:46 
  8. Teringl Vojtěch          VCB0702   OB České Budějovice      39:06   + 11:28
  9. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       39:47   + 12:09
 10. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  39:55   + 12:17
 11. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  40:13   + 12:35
 12. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  41:59   + 14:21
 13. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       42:44   + 15:06
 14. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       44:38   + 17:00
 15. Planík Martin            STH0601   SK Studenec              45:36   + 17:58
 16. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     46:10   + 18:32
 16. Kohoutek Tomáš           RIC0603   OB Říčany                46:10   + 18:32
 18. Fajfr Marek              ZAM0602   OB TJ Sokol Žamberk      46:11   + 18:33
 19. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             47:08   + 19:30
 20. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             48:19   + 20:41
 21. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  48:32   + 20:54
 22. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  48:33   + 20:55
 23. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  48:40   + 21:02
 24. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:33   + 26:55
 25. Hlaváček Pavel           PHK0601   OK 99 Hradec Králové     59:34   + 31:56
 26. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  65:12   + 37:34
 27. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  67:55   + 40:17
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.53 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marek Bořivoj            KOR0701   OB DDM Kostelec nad Orl  32:55          
  2. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      34:32   + 1:37 
  3. Štangler Jiří            CHC0602   K.O.B. Choceň            35:53   + 2:58 
  4. Pochop Petr              STH0701   SK Studenec              36:40   + 3:45 
  5. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  38:25   + 5:30 
  6. Pour Jaroslav            VRL0607   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:24   + 8:29 
  7. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              43:12   + 10:17
  8. Mádle Ondřej             BRU0701   Ulita-HOBRA Orienteerin  58:23   + 25:28
  9. Adamec Matěj             ZAM0603   OB TJ Sokol Žamberk      71:30   + 38:35
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 4.81 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     44:52          
  2. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  45:09   + 0:17 
  3. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  47:37   + 2:45 
  4. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         49:59   + 5:07 
  5. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  50:52   + 6:00 
  6. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               53:36   + 8:44 
  7. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         55:46   + 10:54
  8. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  56:13   + 11:21
  9. Prášil Tomáš             TTR0501   OOB Třebíč               56:14   + 11:22
 10. Vítek Matěj              SJI0500   OK Jihlava               57:04   + 12:12
 11. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  58:14   + 13:22
 11. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  58:14   + 13:22
 13. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     59:48   + 14:56
 14. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         60:13   + 15:21
 15. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     61:09   + 16:17
 16. Nouza Michal             SJH0505   SJH Jindřichův Hradec    63:29   + 18:37
 17. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  63:32   + 18:40
 18. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         63:40   + 18:48
 19. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  64:01   + 19:09
 20. Hoetzel Hugo             JEN0503   OB Jenišovice            64:40   + 19:48
 21. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     67:00   + 22:08
 22. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  68:53   + 24:01
 23. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       70:20   + 25:28
 24. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  71:14   + 26:22
 25. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         73:19   + 28:27
 26. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  74:24   + 29:32
 27. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:33   + 31:41
 28. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  76:37   + 31:45
 29. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:38   + 31:46
 30. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  76:42   + 31:50
 31. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  78:11   + 33:19
 32. Jelínek Filip            RUZ0500   TJ Růžená                81:01   + 36:09
 33. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          81:24   + 36:32
 34. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  82:49   + 37:57
 35. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  82:57   + 38:05
 36. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       84:10   + 39:18
 37. Potužník Viktor          SJH0504   SJH Jindřichův Hradec    90:11   + 45:19
 38. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  90:34   + 45:42
 39. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  98:27   + 53:35
 40. Nešpor Jiří              TTR0502   OOB Třebíč               99:27   + 54:35
 41. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin 231:46   + 186:54
     Dundáček Karel           SJH0401   SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Mühlbach Ivo             STH0401   SK Studenec               DISK          
     Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Krumphanzl Šimon                   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.43 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod          39:26          
  2. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             41:30   + 2:04 
  3. Pulc Ondřej              ZAM0505   OB TJ Sokol Žamberk      45:20   + 5:54 
  4. Baše Ondřej              KOR0503   OB DDM Kostelec nad Orl  46:55   + 7:29 
  5. Marhold Stanislav        CHC0402   K.O.B. Choceň            47:01   + 7:35 
  6. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  56:54   + 17:28
  7. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:58   + 20:32
  8. Hylmar Zdeněk            ZAM0502   OB TJ Sokol Žamberk      73:07   + 33:41
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.97 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pobuda Vojtěch           SJH0302   SJH Jindřichův Hradec    64:09          
  2. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  67:47   + 3:38 
  3. Jelínek Kryštof          RUZ0301   TJ Růžená                68:02   + 3:53 
  4. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  70:07   + 5:58 
  5. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  74:35   + 10:26
  6. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  76:44   + 12:35
  7. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov n.  77:47   + 13:38
  8. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  78:05   + 13:56
  9. Novák Jakub              KRE0201   OOB TJ Sokol Křemže      79:30   + 15:21
 10. Venhoda Matěj            SJI0301   OK Jihlava               79:53   + 15:44
 11. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  80:23   + 16:14
 12. Malý Evžen ml.           JIL0301   OK Jilemnice             85:06   + 20:57
 13. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  87:16   + 23:07
 14. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  90:24   + 26:15
 15. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  92:06   + 27:57
 16. Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl  92:56   + 28:47
 17. Kouba Marek              VTA0202   SC vebr-sport            96:12   + 32:03
 18. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      97:52   + 33:43
 19. Kopecký Jan              PZR0202   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  99:19   + 35:10
 20. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk     118:00   + 53:51
 21. Balcar Jiří              SNA0301   TJ START Náchod         139:53   + 75:44
 22. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl 150:28   + 86:19
     Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      71:32          
  2. Samek Tomáš              PHK0001   OK 99 Hradec Králové     73:00   + 1:28 
  3. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  74:51   + 3:19 
  4. Langr Jan                SHK0101   OK Slavia Hradec Králov  80:04   + 8:32 
  5. Nešpor Jan               TTR0101   OOB Třebíč               82:07   + 10:35
  6. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:38   + 12:06
  7. Poláček Tomáš            PZR0102   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  97:34   + 26:02
  8. Nosek Jakub              SJH0002   SJH Jindřichův Hradec    99:00   + 27:28
  9. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      99:11   + 27:39
 10. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín      101:05   + 29:33
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 7.83 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabol Josef              CTB9902   SK OB Chotěboř           86:54          
  2. Lauterbach David         KUO9802   KOB Ústí nad Orlicí      86:55   + 0:01 
  3. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  98:37   + 11:43
  4. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí     101:30   + 14:36
     Fencl Jonáš              LPU9902   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Žanda Jan                CTB9901   SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.75 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dragowski Kuba           TUR9003   OOB TJ Turnov            75:16          
  2. Záveský Filip            LPU9306   OK Lokomotiva Pardubice  79:27   + 4:11 
  3. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  83:05   + 7:49 
  4. Vacek Vojtěch            SJI9602   OK Jihlava               90:41   + 15:25
  5. Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava               91:23   + 16:07
  6. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  92:12   + 16:56
  7. Bašus Petr               SCP7400   OK Sparta Praha          92:41   + 17:25
  8. Prášil Marek             SJI7313   OK Jihlava               93:26   + 18:10
  9. Jedlička Michal          SHK7309   OK Slavia Hradec Králov  93:42   + 18:26
 10. Kopáček Jan              CHT8510   OOB SK Chrast            95:31   + 20:15
 11. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            96:55   + 21:39
 12. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  97:00   + 21:44
 13. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast            98:51   + 23:35
 14. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       99:22   + 24:06
 15. Macek Martin             SNA7106   TJ START Náchod         100:17   + 25:01
 16. Petras Tomáš             VAM8801   OOB Vamberk             100:35   + 25:19
 17. Držka Štěpán             LPU7604   OK Lokomotiva Pardubice 100:54   + 25:38
 18. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast           101:15   + 25:59
 19. Krmaš Václav             SRK8001   SOOB Spartak Rychnov n. 101:24   + 26:08
 20. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod         102:19   + 27:03
 21. Míča Tomáš               LPU9707   OK Lokomotiva Pardubice 108:08   + 32:52
 22. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory       108:29   + 33:13
 23. Koucký Roman             EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha       109:30   + 34:14
 24. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice 110:43   + 35:27
 25. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim             112:30   + 37:14
 26. Vítek Pavel              CHT7501   OOB SK Chrast           113:45   + 38:29
 27. Purkyt Jan               TAP8705   KOB Tretra Praha        113:47   + 38:31
 28. Novotný Vojtěch          LPU9702   OK Lokomotiva Pardubice 115:45   + 40:29
 29. Lžíčař Martin            DOB8803   KOB Dobruška            120:07   + 44:51
 29. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n. 120:07   + 44:51
 31. Lazák Tomáš              LTU9102   OOB TJ Lokomotiva Trutn 121:54   + 46:38
 32. Martinec Petr            CHT8502   OOB SK Chrast           126:42   + 51:26
 33. Beneš Filip              TAP8701   KOB Tretra Praha        127:58   + 52:42
 34. Pešan Jan                LTU7400   OOB TJ Lokomotiva Trutn 131:59   + 56:43
 35. Hladílek Jan             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 132:47   + 57:31
 36. Lesák Jakub              ZAM9603   OB TJ Sokol Žamberk     146:30   + 71:14
 37. Škoda Jáchym             LTU8700   OOB TJ Lokomotiva Trutn 146:42   + 71:26
 38. Sojka Lukáš              ALB8500   OOB Albrechtice nad Orl 153:10   + 77:54
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.47 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              63:51          
  2. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               70:08   + 6:17 
  2. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  70:08   + 6:17 
  4. Andrš Jiří               VAM8601   OOB Vamberk              71:16   + 7:25 
  5. Bartoň Zdeněk            NPA8301   SK LOB Nová Paka         73:13   + 9:22 
  6. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  80:17   + 16:26
  7. Hýbl Lukáš               PGP7504   SK Praga                 84:12   + 20:21
  8. Komín David              PGP7405   SK Praga                 85:51   + 22:00
  9. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      88:25   + 24:34
 10. Tesař Jan                SCP8501   OK Sparta Praha          92:26   + 28:35
 11. Bernášek Jiří            STB8101   TJ Stadion Nový Bor      96:24   + 32:33
 12. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška            136:37   + 72:46
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.41 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srb Vladimír             SJI7801   OK Jihlava               73:12          
  2. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         77:43   + 4:31 
  3. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              80:42   + 7:30 
  4. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  82:06   + 8:54 
  5. Kárník Jan               LPU7811   OK Lokomotiva Pardubice  85:40   + 12:28
  6. Prošek Michal            SJI7823   OK Jihlava               87:20   + 14:08
  7. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  88:05   + 14:53
  8. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            95:30   + 22:18
  9. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       95:53   + 22:41
 10. Sychrovský Martin        SNA7601   TJ START Náchod         104:08   + 30:56
 11. Žitný Tomáš              SMB6401   SKOB Sig-Mat Mladá Bole 106:16   + 33:04
 12. Beneš Michal             TJP7800   TJ Sokol Troja          106:56   + 33:44
 13. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering     112:14   + 39:02
 14. Morávek Martin           SRK7701   SOOB Spartak Rychnov n. 131:22   + 58:10
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 5.26 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vrbata Alan              HOS7801   TJ Tatran Hostinné       60:25          
  2. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       63:15   + 2:50 
  3. Charvát František        SHK7501   OK Slavia Hradec Králov  66:22   + 5:57 
  4. Odvody Zdeněk            LPU8206   OK Lokomotiva Pardubice  67:14   + 6:49 
  5. Novák Tomáš              HOS7902   TJ Tatran Hostinné       70:49   + 10:24
  6. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  72:22   + 11:57
  7. Tejkal Jan               ADA8110   OOB Spartak Adamov       73:19   + 12:54
  8. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       73:29   + 13:04
  9. Sršeň Tomáš              VAM8001   OOB Vamberk              74:02   + 13:37
 10. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  77:58   + 17:33
 11. Vodňanský Jaroslav       BRM6101   Sokol Burdych            82:46   + 22:21
 12. Pozdílek Martin          PHK7803   OK 99 Hradec Králové     83:50   + 23:25
 13. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  87:03   + 26:38
 14. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  89:54   + 29:29
 15. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  94:02   + 33:37
 16. Baše Petr                KOR7701   OB DDM Kostelec nad Orl  98:13   + 37:48
 17. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl 101:54   + 41:29
 18. Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov 102:08   + 41:43
 19. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice 106:16   + 45:51
 20. Daněk Petr               TYN7900   OOB SK Týniště nad Orli 110:11   + 49:46
 21. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice            111:39   + 51:14
     Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.41 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              72:47          
  2. Vítek Jaroslav           SJI7201   OK Jihlava               73:51   + 1:04 
  3. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               75:06   + 2:19 
  4. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  85:00   + 12:13
  5. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin  85:53   + 13:06
  6. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  87:38   + 14:51
  7. Janošík Radek            VCB7402   OB České Budějovice      94:22   + 21:35
  8. Vokurka Jan              TJN7501   OOB TJ Tatran Jablonec   97:44   + 24:57
  9. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    97:51   + 25:04
 10. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice 101:40   + 28:53
 11. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov 102:28   + 29:41
 12. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec             103:35   + 30:48
 13. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí 108:28   + 35:41
 14. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov 109:29   + 36:42
 15. Stoklasa Radek           OSN7500   SK Orientační sporty No 114:42   + 41:55
 16. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové    115:27   + 42:40
 17. Gregor Petr              RUZ7500   TJ Růžená               125:05   + 52:18
 18. Potužník Martin          SJH7705   SJH Jindřichův Hradec   131:38   + 58:51
     Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 6.86 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  68:07          
  2. Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec    69:42   + 1:35 
  3. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             73:08   + 5:01 
  4. Dundáček Milan           SJH6902   SJH Jindřichův Hradec    78:08   + 10:01
  5. Orany Tomáš              SJI7311   OK Jihlava               78:43   + 10:36
  6. Chmelař Pavel            SHK6402   OK Slavia Hradec Králov  81:15   + 13:08
  7. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  83:02   + 14:55
  8. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  83:10   + 15:03
  9. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  84:22   + 16:15
 10. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  86:01   + 17:54
 11. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             87:10   + 19:03
 12. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         91:39   + 23:32
 13. Zámečník Pavel           3VX7200   Zámečníci                93:24   + 25:17
 14. Kosobud Dušan            VTA7201   SC vebr-sport           106:45   + 38:38
 15. Vacek František          CHT7001   OOB SK Chrast           109:00   + 40:53
 16. Vacek Milan              SJI6901   OK Jihlava              109:26   + 41:19
 17. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn 118:36   + 50:29
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 4.54 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadera Dariusz           2CPxxx2   indyvidual               51:32          
  2. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         55:45   + 4:13 
  3. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              59:48   + 8:16 
  4. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  61:21   + 9:49 
  5. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     61:51   + 10:19
  6. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  62:12   + 10:40
  7. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       62:34   + 11:02
  8. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       65:18   + 13:46
  9. Bílek Tomáš              2XC7300   Vojice                   65:31   + 13:59
 10. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            66:17   + 14:45
 11. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:04   + 17:32
 12. Molinger Luděk           SNA7249   TJ START Náchod          69:12   + 17:40
 13. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          69:42   + 18:10
 14. Rusz Roman               KUN7201   TJ Sokol Kunvald         69:55   + 18:23
 15. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          71:03   + 19:31
 16. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  72:25   + 20:53
 17. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:16   + 21:44
 18. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  73:20   + 21:48
 19. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            75:20   + 23:48
 20. Nechuta Milan            PZR7007   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  75:28   + 23:56
 21. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            75:42   + 24:10
 22. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  76:00   + 24:28
 23. Záveský Richard          CET6301   TJ Loko Česká Třebová    77:17   + 25:45
 24. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          78:57   + 27:25
 25. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  87:37   + 36:05
 26. Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice  87:56   + 36:24
 27. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  88:47   + 37:15
 28. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  89:24   + 37:52
 29. Jirák Stanislav          LPU6304   OK Lokomotiva Pardubice  89:46   + 38:14
 30. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         99:01   + 47:29
 31. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod         103:34   + 52:02
 32. Tichý Pavel              KOR6801   OB DDM Kostelec nad Orl 117:21   + 65:49
     Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 6.86 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Radek            VCB6502   OB České Budějovice      69:53          
  2. Langr Jan                SHK6701   OK Slavia Hradec Králov  73:40   + 3:47 
  3. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      78:52   + 8:59 
  4. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  79:02   + 9:09 
  5. Nouza Petr               SJH6501   SJH Jindřichův Hradec    81:32   + 11:39
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 5.02 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  57:51          
  2. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          59:52   + 2:01 
  3. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  64:19   + 6:28 
  4. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  65:15   + 7:24 
  5. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               67:35   + 9:44 
  6. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             72:47   + 14:56
  7. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  73:01   + 15:10
  8. Drągowski Robert         23P5900   OK!Sport Warszawa        75:16   + 17:25
  9. Blabla Zdeněk            PCB5901   SKP České Budějovice     75:48   + 17:57
 10. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            78:32   + 20:41
 11. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:00   + 21:09
 12. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               83:04   + 25:13
 13. Nosek Vladimír           SJH5901   SJH Jindřichův Hradec    83:07   + 25:16
 14. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  90:09   + 32:18
     Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.81 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vykysalý Miroslav        PHK5902   OK 99 Hradec Králové     58:01          
  2. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     66:40   + 8:39 
  3. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  69:49   + 11:48
  4. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:05   + 14:04
  5. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  76:41   + 18:40
  6. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  85:50   + 27:49
  7. Beňo Miroslav            TYN5301   OOB SK Týniště nad Orli  99:24   + 41:23
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.02 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         49:32          
  2. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  61:09   + 11:37
  3. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     62:48   + 13:16
  4. Kalibán Pavel            SNA5649   TJ START Náchod          65:36   + 16:04
  5. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  67:39   + 18:07
  6. Nožička Miroslav         LPU5405   OK Lokomotiva Pardubice  68:23   + 18:51
  7. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  69:12   + 19:40
  8. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  69:25   + 19:53
  9. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB Tretra Praha         72:59   + 23:27
 10. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              75:08   + 25:36
 11. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       82:10   + 32:38
 12. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  84:12   + 34:40
 13. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  84:41   + 35:09
 14. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB Tretra Praha         84:59   + 35:27
 15. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  90:10   + 40:38
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.46 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             57:20          
  2. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:23   + 26:03
  3. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  87:39   + 30:19
  4. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  88:52   + 31:32
  5. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  89:45   + 32:25
  6. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  93:28   + 36:08
  7. Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov 113:33   + 56:13
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.46 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  67:13          
  2. Bílek Vratislav          SJC4801   Sportcentrum Jičín       73:14   + 6:01 
  3. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  79:01   + 11:48
  4. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  79:59   + 12:46
  5. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  82:12   + 14:59
  6. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      89:14   + 22:01
  7. Rychtecký Josef          VCB4801   OB České Budějovice     100:26   + 33:13
  8. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice            105:54   + 38:41
     Bogulak Adam             65Pxxxx   Paulinum Jelenia Góra     DISK          
     Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.95 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    79:15          
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.95 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     54:43          
  2. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     64:42   + 9:59 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.69 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Samlerová Jolana         7XC0750   Samlerovi                33:36          
  2. Novotný Kryštof          PHK1002   OK 99 Hradec Králové     34:11   + 0:35 
  3. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  34:12   + 0:36 
  4. Janošík Ivan             VCB1002   OB České Budějovice      35:02   + 1:26 
  5. Samler Ondřej            7XC0900   Samlerovi                35:05   + 1:29 
  6. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  35:51   + 2:15 
  7. Harazinová Zuzana        VLI0650   Slavia Liberec orientee  37:01   + 3:25 
  8. Jirák Jan                LPU0840   OK Lokomotiva Pardubice  37:55   + 4:19 
  9. Pácal František          81Zxxx1   3A                       38:33   + 4:57 
 10. Harazinová Tereza        VLI0850   Slavia Liberec orientee  38:42   + 5:06 
 11. Sadílková Natálka                  Neregistrovaní           39:18   + 5:42 
 12. Pácalová Kateřina        81Zxxx2   3A                       40:25   + 6:49 
 13. Pozdílková Kateřina      PHKxxx1   OK 99 Hradec Králové     40:48   + 7:12 
 14. Sadílek Šimon                      Neregistrovaní           42:02   + 8:26 
 15. Macek Vojtěch            SNA0901   TJ START Náchod          43:32   + 9:56 
 16. Jedlička Tomáš           SHK1001   OK Slavia Hradec Králov  44:14   + 10:38
 17. Jedličková Lucie         SHK1050   OK Slavia Hradec Králov  45:50   + 12:14
 18. Chabinová Veronika       SHK0850   OK Slavia Hradec Králov  45:52   + 12:16
 19. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  45:59   + 12:23
 20. Bašusová Olga            SCP1250   OK Sparta Praha          46:37   + 13:01
 21. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  47:27   + 13:51
 22. Bek Josef                          Neregistrovaní           47:34   + 13:58
 23. Bucharová Marie          VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:59   + 14:23
 24. Tejkalová Anetka         ADA1051   OOB Spartak Adamov       48:13   + 14:37
 25. Teringlová Veronika      VCB1251   OB České Budějovice      48:24   + 14:48
 26. Dědečková Anežka         81Zxxx4   3A                       49:13   + 15:37
 27. Dědeček Václav           81Zxxx3   3A                       49:30   + 15:54
 28. Pospíšil David                     Neregistrovaní           50:06   + 16:30
 29. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  52:14   + 18:38
 30. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  55:33   + 21:57
 31. Hostinská Barbora        LPU1162   OK Lokomotiva Pardubice  57:24   + 23:48
 32. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  57:38   + 24:02
 33. Landovská Radka                    Sportcentrum Jičín       58:26   + 24:50
 34. Kubáková Laura           SJH1550   SJH Jindřichův Hradec    58:53   + 25:17
 35. Šlesingerová Nela        SJC1100   Sportcentrum Jičín       59:31   + 25:55
 36. Martinec Eduard          CHT1202   OOB SK Chrast            59:52   + 26:16
 37. Kolářová Helenka         NPA       SK LOB Nová Paka         63:28   + 29:52
 38. Novotná Anna Vítková Eliš          Neregistrovaní           63:31   + 29:55
 39. Gazdačko Petr                      Neregistrovaní           63:34   + 29:58
 40. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          63:54   + 30:18
 41. Šimková Šárka            LME1150   SK Los Mělník            64:02   + 30:26
 42. Šimek Jan                          K.O.B. Choceň            64:17   + 30:41
 43. Šimek Přemysl            LME1400   SK Los Mělník            64:19   + 30:43
 44. Hýbl Orlík               1UZ0900   VIPrahlé mládí           65:42   + 32:06
 45. Daněk Tomáš              TYN0900   OOB SK Týniště nad Orli  72:15   + 38:39
 46. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n.  72:23   + 38:47
 47. Janatová Anežka          BRU1151   Ulita-HOBRA Orienteerin  73:04   + 39:28
 48. Odvodyová Nikola         LPU1252   OK Lokomotiva Pardubice  74:19   + 40:43
 49. Čížková Alena            SHK0851   OK Slavia Hradec Králov  74:49   + 41:13
 50. Pospíšil Lukáš                     Neregistrovaní           75:22   + 41:46
 51. Kutlvašrová Marta        VRL1451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:51   + 46:15
 52. Sombota Martin           LTUxxx1   OOB TJ Lokomotiva Trutn  82:18   + 48:42
 53. Krejsová Markéta         CHTxxxx   OOB SK Chrast            86:51   + 53:15
 54. Benešová Hana            NNN1600   Neregistrovaní          120:42   + 87:06
     Martinec Otakar                    OOB SK Chrast             DISK          
     Panáčková Alžběta        8MC0850   Papiyon                   DISK          
     Hamáček Jan              STH1301   SK Studenec               DISK          
     Palas Tomáš              SJC1501   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Kysilko Antonín          CHT1602   OOB SK Chrast             DISK          
     Matrasová Marie a Štěpán CHT1451   OOB SK Chrast             DISK          
     Zlámalová Barbora        LTUxxx2   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Panáčková Johana         8MC0950   Papiyon                   DISK          
     Korbelová Tereza         CHC1252   K.O.B. Choceň             DISK          
     Bucharová Anička                   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.57 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílek Radovan                    Neregistrovaní           29:14          
  2. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  29:23   + 0:09 
  3. Zahradník Jan            KOR0304   OB DDM Kostelec nad Orl  30:59   + 1:45 
  4. Kubeček Josef            LIP0400   SOS Mamuti z Lipovky     31:46   + 2:32 
  5. Háp Matěj                PHK0501   OK 99 Hradec Králové     32:17   + 3:03 
  6. Belejová Zuzana          LPU2224   OK Lokomotiva Pardubice  32:40   + 3:26 
  7. Porkert st Jan           SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  33:01   + 3:47 
  8. Hamáčková Martina        STH       SK Studenec              33:02   + 3:48 
  9. Molingerová Pavlína      SNA7951   TJ START Náchod          33:42   + 4:28 
 10. Gallová Helena           STH7750   SK Studenec              34:37   + 5:23 
 11. Brumlichová Kristýna     NPA0351   SK LOB Nová Paka         35:24   + 6:10 
 12. Mádle Miroslav           BRU7600   Ulita-HOBRA Orienteerin  35:49   + 6:35 
 13. Kadaně Miroslav          LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  36:10   + 6:56 
 14. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  37:30   + 8:16 
 15. Sadílková Michaela                 Neregistrovaní           38:16   + 9:02 
 16. Kubák Martin ml.         SJH9902   SJH Jindřichův Hradec    38:20   + 9:06 
 17. Hejtmánková Ivana        BRU7250   Ulita-HOBRA Orienteerin  39:40   + 10:26
 18. Mattiviová Světlana      SJC       Sportcentrum Jičín       39:59   + 10:45
 19. Belej Tom                LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice  40:37   + 11:23
 20. Vaňurová Marcela         HOR6850   TJ Jiskra Hořice         40:44   + 11:30
 21. Číža Petr                SHK9999   OK Slavia Hradec Králov  41:11   + 11:57
 22. Šimková Klára            CHC0054   K.O.B. Choceň            41:22   + 12:08
 23. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             41:27   + 12:13
 24. Ježková Lenka            LPU7254   OK Lokomotiva Pardubice  43:34   + 14:20
 25. Vychopen Tomáš           BRU6801   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:06   + 14:52
 26. Jirásek Petr             BRU0700   Ulita-HOBRA Orienteerin  45:21   + 16:07
 27. Křivková Lucie                     Neregistrovaní           46:04   + 16:50
 28. Lžíčařová Iveta          DOB9090   KOB Dobruška             46:09   + 16:55
 29. Filipová Lucie           SRK0351   SOOB Spartak Rychnov n.  46:51   + 17:37
 30. Veselý Jiří              BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  48:26   + 19:12
 31. Stará Marta              LPU7557   OK Lokomotiva Pardubice  48:37   + 19:23
 32. Samlerová Darina         7XC8051   Samlerovi                48:45   + 19:31
 33. Freiwaldová Tereza       BRU0850   Ulita-HOBRA Orienteerin  49:01   + 19:47
 34. Bohanská Lenka           BRM       Sokol Burdych            49:21   + 20:07
 35. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  50:14   + 21:00
 36. Janovská Věra            JIL7258   OK Jilemnice             52:13   + 22:59
 37. Hanzl Patrik                       Neregistrovaní           53:05   + 23:51
 38. Juška Jiří                         Neregistrovaní           54:44   + 25:30
 39. Procházka Miloš          SHK9998   OK Slavia Hradec Králov  55:48   + 26:34
 40. Janata Vojtěch           BRU0602   Ulita-HOBRA Orienteerin  56:12   + 26:58
 41. Heerkens Luna            BRU0751   Ulita-HOBRA Orienteerin  56:40   + 27:26
 42. Posejpal Kryštof         BRU0702   Ulita-HOBRA Orienteerin  57:18   + 28:04
 43. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  60:59   + 31:45
 44. Janošíková Olga          VCB7552   OB České Budějovice      61:54   + 32:40
 45. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  62:33   + 33:19
 46. Šípková Petra            LPU       OK Lokomotiva Pardubice  66:07   + 36:53
 47. Venclová Kateřina                  KOB Dobruška             70:32   + 41:18
 48. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  71:41   + 42:27
     Borůvka Jindřich         BRM5600   Sokol Burdych             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.71 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          73:55          
  2. Vencl Vojtěch                      KOB Dobruška             78:48   + 4:53 
  3. Panáček Aleš             8MC7600   Papiyon                  78:55   + 5:00 
  4. Harazin Martin           VLI7400   Slavia Liberec orientee  84:35   + 10:40
  5. Nárovec Václav                     Neregistrovaní           86:31   + 12:36
  6. Věříš Michal                       Neregistrovaní           89:52   + 15:57
  7. Pauschek Karel           4JC8500   nereg                    91:32   + 17:37
  8. Mádlová Věra             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       91:39   + 17:44
  9. Kohoutek Jan             RIC7303   OB Říčany                96:43   + 22:48
 10. Bek David                          Neregistrovaní           98:02   + 24:07
 11. Sokol Milan              BRM7201   Sokol Burdych            99:14   + 25:19
 12. Jirásek Karel            BRM6301   Sokol Burdych            99:45   + 25:50
 13. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn 100:44   + 26:49
 14. Hanzl Jaroslav                     Neregistrovaní          100:45   + 26:50
 15. Vodňanský Jan            BRM9001   Sokol Burdych           105:03   + 31:08
 16. Vojta Marek              SHK8804   OK Slavia Hradec Králov 105:39   + 31:44
 17. Pobuda Michal            SJH7403   SJH Jindřichův Hradec   108:27   + 34:32
 18. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové    115:02   + 41:07
 19. Kolář Radek              BRU6901   Ulita-HOBRA Orienteerin 115:05   + 41:10
 20. Hartman Zdeněk           BRU0302   Ulita-HOBRA Orienteerin 115:09   + 41:14
 21. Pleskač Jiří                       Neregistrovaní          120:55   + 47:00
 22. Karásek Jiří             57X7100   OB Karas                128:53   + 54:58
 23. Pelán Kamil              BRU6601   Ulita-HOBRA Orienteerin 143:17   + 69:22
 24. Šlesingerová Jitka       KUO       KOB Ústí nad Orlicí     170:15   + 96:20
 25. Douda Tomáš                        Neregistrovaní          182:00   + 108:05
     Matoušek Jakub           PHK       OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------