Kód závodu          : 4129
Název               : 2. závod Pražského poháru žactva - WOD
Datum               : 24.05.2017
Místo konání        : Krčský les, srub Gizela
Mapa                : Údolí Kunratického potoka
Pořadatel           : PGP - SK Praga
Ředitel závodu      : Siegl Matyáš
Hlavní rozhodčí     : Navrátil Šimon - R3
Stavitel tratí      : Janovský Tomáš

D10 1.95 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                13:51          
  2. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              14:00   + 0:09 
  3. Hladíková Julie          DKP0857   Oddíl OB Kotlářka        15:15   + 1:24 
  4. Bartalošová Anežka       PGP0853   SK Praga                 15:18   + 1:27 
  5. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 16:37   + 2:46 
  6. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                16:59   + 3:08 
  7. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB TRETRA Praha         17:59   + 4:08 
  8. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              18:09   + 4:18 
  9. Snížková Adéla           DKP0850   Oddíl OB Kotlářka        18:12   + 4:21 
 10. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  19:21   + 5:30 
 11. Přibíková Tereza         PGP0852   SK Praga                 20:12   + 6:21 
 12. Seidlová Magdalena       RIC0950   OB Říčany                20:30   + 6:39 
 13. Kohoutková Kateřina      DKP0756   Oddíl OB Kotlářka        20:50   + 6:59 
 14. Lampová Amálie           DKP0752   Oddíl OB Kotlářka        20:53   + 7:02 
 15. Geffertová Agáta         FSP0753   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:34   + 7:43 
 16. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                24:05   + 10:14
 17. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              24:09   + 10:18
 18. Grimmerová Valerie       RIC0754   OB Říčany                24:48   + 10:57
 19. Mayerová Daniela         KSH0852   OB Kašperské Hory        25:57   + 12:06
 20. Nováková Pavlína         DKP0860   Oddíl OB Kotlářka        26:01   + 12:10
 21. Vosátková Julie          RIC0755   OB Říčany                28:39   + 14:48
 22. Janoušková Klára         DKP0755   Oddíl OB Kotlářka        28:54   + 15:03
 23. Stoklasová Eliška        RIC0756   OB Říčany                30:04   + 16:13
 24. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                31:27   + 17:36
 25. Kindlová Anežka          RIC0850   OB Říčany                38:37   + 24:46
 26. Leinweberová Julie       FSP0755   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:24   + 29:33
 27. Schneeweissová Luisa     DKP0861   Oddíl OB Kotlářka        97:38   + 83:47
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.31 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ehlerová Anna            VSP0854   USK Praha                11:51          
  2. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB TRETRA Praha         13:33   + 1:42 
  3. Ehlerová Michaela        VSP1050   USK Praha                13:51   + 2:00 
  4. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             15:45   + 3:54 
  5. Honzáková Nelka          JHB0851   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  16:21   + 4:30 
  6. Bartalošová Ada          PGP1050   SK Praga                 17:50   + 5:59 
  7. Kváčová Anna             DKP1051   Oddíl OB Kotlářka        20:10   + 8:19 
  8. Veronika Veronika                                           20:16   + 8:25 
  9. Rodová Anežka            VSP1152   USK Praha                20:37   + 8:46 
 10. Kosová Karolína          1EZ0951   Kroužek OB Senohraby     21:27   + 9:36 
 11. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              21:38   + 9:47 
 12. Mošničková Lucie         DKP0854   Oddíl OB Kotlářka        22:19   + 10:28
 13. Štěpová Barbora          PGP0951   SK Praga                 23:55   + 12:04
 14. Michalská Kristýna       RIC0852   OB Říčany                27:09   + 15:18
 15. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           27:42   + 15:51
 16. Tichá Kamila             1EZ0950   Kroužek OB Senohraby     27:49   + 15:58
 17. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB TRETRA Praha         28:12   + 16:21
 18. Zdeňka Kamarádová        NNN0052   Neregistrovaní (NNN)     29:39   + 17:48
 19. Svatá Lucie              PGP0952   SK Praga                 31:20   + 19:29
 20. Strnadová Josefína       6MX0850   MDDM Čelákovice          31:24   + 19:33
 21. Strnadová Františka      6MX0851   MDDM Čelákovice          33:24   + 21:33
 22. Pavlíková Rozárie        LIT0851   KOB Litvínov             64:25   + 52:34
     Lampová Julie            DKP0952   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Hejnová Barbora          VSP0851   USK Praha                 DISK          
     Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.46 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                18:13          
  2. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              19:17   + 1:04 
  3. Šimšová Pavla            MFP0551   VŠSK MFF UK Praha        21:05   + 2:52 
  4. Vozábalová Hana          PGP0654   SK Praga                 21:13   + 3:00 
  5. Chmelařová Romana        PGP0553   SK Praga                 24:17   + 6:04 
  6. Dittrtová Rozálie        LME0650   SK Los Mělník            24:49   + 6:36 
  7. Rážová Dorota            PGP0653   SK Praga                 25:03   + 6:50 
  8. Křístková Veronika       ROZ0650   OK Roztoky               25:29   + 7:16 
  9. Honzáková Lenka          JHB0551   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  26:24   + 8:11 
 10. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                27:21   + 9:08 
 11. Štěpová Kateřina         PGP0657   SK Praga                 27:31   + 9:18 
 11. Šantorová Eliška         ROZ0552   OK Roztoky               27:31   + 9:18 
 13. Mandová Magdaléna        DKP0652   Oddíl OB Kotlářka        28:12   + 9:59 
 14. Horáčková Michaela       DKP0551   Oddíl OB Kotlářka        28:24   + 10:11
 15. Černá Justina            HCE0652   TJ Hostivice             29:02   + 10:49
 16. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                29:03   + 10:50
 17. Měšťanová Tereza         TAP0653   KOB TRETRA Praha         29:38   + 11:25
 18. Růžičková Ema            RIC0653   OB Říčany                31:26   + 13:13
 19. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              32:05   + 13:52
 20. Brodská Kateřina         HCE0653   TJ Hostivice             32:10   + 13:57
 21. Polívková Beáta          RIC0652   OB Říčany                34:24   + 16:11
 22. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              35:46   + 17:33
 23. Maříková Alžběta         FSP0650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:07   + 20:54
 24. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 39:18   + 21:05
 25. Vosátková Eliška         RIC0553   OB Říčany                41:11   + 22:58
 26. Svobodová Adriana        FSP0653   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:13   + 23:00
 27. Folprechtová Julie       VSP0653   USK Praha                42:26   + 24:13
 28. Duhová Anna              DKP0653   Oddíl OB Kotlářka        45:18   + 27:05
 29. Křístková Viktorie       ROZ0651   OK Roztoky               46:05   + 27:52
 30. Priehodová Nela          PGP0655   SK Praga                 46:34   + 28:21
 31. Chobotová Klára          ROZ0550   OK Roztoky               46:47   + 28:34
 32. Gerlachová Eliška        ROZ0551   OK Roztoky               56:44   + 38:31
 33. Bernová Viktorie         ROZ0553   OK Roztoky               56:55   + 38:42
 34. Kuncová Adéla            ROZ0653   OK Roztoky               58:47   + 40:34
 35. Gerlachová Vendula       ROZ0652   OK Roztoky               60:46   + 42:33
 36. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             70:36   + 52:23
 37. Michalská Sára           RIC0656   OB Říčany                77:06   + 58:53
 38. Alblová Zuzana           LME0660   SK Los Mělník            78:27   + 60:14
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.18 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        21:26          
  2. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              22:04   + 0:38 
  3. Bulířová Ema             TAP0452   KOB TRETRA Praha         23:53   + 2:27 
  4. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                24:27   + 3:01 
  4. Poborská Eliška          DKP0358   Oddíl OB Kotlářka        24:27   + 3:01 
  6. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 27:35   + 6:09 
  7. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                29:46   + 8:20 
  8. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              30:01   + 8:35 
  9. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  31:50   + 10:24
 10. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                32:48   + 11:22
 11. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                33:01   + 11:35
 12. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        33:06   + 11:40
 13. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        35:07   + 13:41
 14. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              35:19   + 13:53
 15. Mojžíšková Klára         KAM0356   OK Kamenice              43:49   + 22:23
 16. Mandáková Tereza         LME0452   SK Los Mělník            44:05   + 22:39
 17. Víšková Veronika         KAM0425   OK Kamenice              45:16   + 23:50
 18. Berounská Adéla          VSP0352   USK Praha                51:08   + 29:42
 19. Solarová Tereza          VSP0452   USK Praha                51:33   + 30:07
--------------------------------------------------------------------------------

Elite 6.88 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       42:04          
  2. Kazda Ondřej             SJC8202   Sportcentrum Jičín       42:06   + 0:02 
  3. Semerád Antonín          DKP9801   Oddíl OB Kotlářka        43:13   + 1:09 
  4. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        47:02   + 4:58 
  5. Lebeda Dušan             SPC7312   SPORTICUS team           47:10   + 5:06 
  6. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              48:16   + 6:12 
  7. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                50:32   + 8:28 
  8. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        50:49   + 8:45 
  9. Hodek Michal             TAP8808   KOB TRETRA Praha         51:16   + 9:12 
 10. Aschermann Jan           VSP6902   USK Praha                51:46   + 9:42 
 11. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     52:08   + 10:04
 12. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         52:59   + 10:55
 12. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        52:59   + 10:55
 14. Ďoubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška             53:35   + 11:31
 15. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                53:55   + 11:51
 16. Šesták Marek             VLI7403   Slavia Liberec orientee  53:59   + 11:55
 17. Siegl Roman              MFP6700   VŠSK MFF UK Praha        54:20   + 12:16
 18. Čermák Radek             PGP6405   SK Praga                 54:43   + 12:39
 19. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        55:31   + 13:27
 20. Benda Lukáš              EKP7705   VŠTJ Ekonom Praha        55:35   + 13:31
 21. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        56:01   + 13:57
 22. Novák Oldřich                                               56:04   + 14:00
 23. Dubec Pavel              SCP8003   OK Sparta Praha          56:32   + 14:28
 24. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    56:40   + 14:36
 25. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                58:14   + 16:10
 26. Poborský Petr            EKP7500   VŠTJ Ekonom Praha        59:49   + 17:45
 27. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               60:33   + 18:29
 28. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    62:16   + 20:12
 29. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           64:05   + 22:01
 30. Střelba Ondřej           KTA7501   SK Kotnov Tábor          64:45   + 22:41
 31. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:09   + 23:05
 32. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        66:35   + 24:31
 33. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             66:37   + 24:33
 34. Neumannová Kateřina      PVP9250   VSS Přírodověda Praha    67:04   + 25:00
 35. Michalský Richard        RIC7703   OB Říčany                68:26   + 26:22
 36. Žáček Martin             FSP6803   VSK ČVUT Fakulta Staveb  68:47   + 26:43
 37. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             70:02   + 27:58
 38. Šimšová Jana             MFP7651   VŠSK MFF UK Praha        71:00   + 28:56
 39. Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              71:38   + 29:34
 40. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  71:55   + 29:51
 41. Lžíčař Martin            DOB8803   KOB Dobruška             72:20   + 30:16
 42. Rejnek Lukáš             RIC0203   OB Říčany                75:04   + 33:00
 43. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                    75:54   + 33:50
 44. Soukup Matěj             38C8000   PORG Orienteering        79:02   + 36:58
 45. Němec Jan                SOB7500   SOBSA                    80:09   + 38:05
 46. Doyle Steven Peter       38C6500   PORG Orienteering        83:23   + 41:19
 47. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  85:15   + 43:11
 48. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  85:35   + 43:31
 49. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  86:00   + 43:56
 50. Hausmannová Klára        EKP8651   VŠTJ Ekonom Praha        88:36   + 46:32
 51. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  98:34   + 56:30
 52. Toušek Miloslav          MKP5000   SK GORDIC Praha Kačerov 100:17   + 58:13
 53. Rejnek Tomáš             RIC7800   OB Říčany               104:47   + 62:43
     Škrabálek Jan            KYL7000   SK SP Kylešovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.04 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka        16:20          
  2. Chmelař David            PGP0801   SK Praga                 17:03   + 0:43 
  3. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka        18:22   + 2:02 
  4. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:44   + 2:24 
  5. Víteček Šimon            DKP0801   Oddíl OB Kotlářka        19:03   + 2:43 
  6. Dočkal Šimon             PGP0702   SK Praga                 19:41   + 3:21 
  7. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 20:26   + 4:06 
  8. Rudolf Matyáš            DKP0702   Oddíl OB Kotlářka        20:41   + 4:21 
  9. Kostlán Kryštof          FSP0704   VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:45   + 4:25 
 10. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                 20:56   + 4:36 
 11. Bažata Alberto           KAM0702   OK Kamenice              21:04   + 4:44 
 12. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 22:14   + 5:54 
 13. Němeček Štěpán           RIC0705   OB Říčany                22:27   + 6:07 
 14. Peprný Vít               DKP0805   Oddíl OB Kotlářka        22:41   + 6:21 
 15. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB TRETRA Praha         23:08   + 6:48 
 16. Vostrý Jonáš             DKP0714   Oddíl OB Kotlářka        24:16   + 7:56 
 17. Lazar Tomáš              RIC0704   OB Říčany                24:25   + 8:05 
 18. Svoboda František        ROZ0700   OK Roztoky               26:36   + 10:16
 19. Hradil Michal            HCE0900   TJ Hostivice             27:34   + 11:14
 20. Šimek Matouš             KAM0800   OK Kamenice              27:41   + 11:21
 21. Günter Vincent           FSP0701   VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:26   + 12:06
 22. Kosák Eliáš              PGP0704   SK Praga                 29:06   + 12:46
 23. Baxa David               LBE0800   TJ Lokomotiva Beroun     29:56   + 13:36
 24. Kouřil Vojta             KPY0700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  30:11   + 13:51
 25. Pelant Jan               RIC0700   OB Říčany                30:51   + 14:31
 26. Gärtner Václav           LBE0701   TJ Lokomotiva Beroun     31:02   + 14:42
 27. Skála Šimon              LBE0700   TJ Lokomotiva Beroun     32:58   + 16:38
 28. Tolar Ondřej             RIC0701   OB Říčany                33:20   + 17:00
 29. Rod Matyáš               VSP0803   USK Praha                33:23   + 17:03
 30. Chobot Karel             ROZ0801   OK Roztoky               34:14   + 17:54
 31. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        34:29   + 18:09
 32. Friedel  Matěj           LBE0702   TJ Lokomotiva Beroun     34:59   + 18:39
 33. Šantora Marek            ROZ0702   OK Roztoky               36:04   + 19:44
 34. Rejšek Václav            KAM0700   OK Kamenice              36:50   + 20:30
 35. Liboska Viktor           ROZ0701   OK Roztoky               55:52   + 39:32
 36. Folprecht Lukáš          VSP0802   USK Praha                90:42   + 74:22
     Kubečka Matyáš           6MX0701   MDDM Čelákovice           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.31 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ševčík Kristián          KAM0803   OK Kamenice              12:29          
  2. Daněk Jan                DKP0713   Oddíl OB Kotlářka        13:25   + 0:56 
  3. Dočkal Štěpán            PGP0902   SK Praga                 13:41   + 1:12 
  4. Solar Daniel             VSP0901   USK Praha                13:58   + 1:29 
  5. Černý Vojtěch            DKP0712   Oddíl OB Kotlářka        14:59   + 2:30 
  6. Řepka Jan                6YC0801   Neregistrovaní           16:05   + 3:36 
  7. Priehoda Erik            PGP0803   SK Praga                 16:56   + 4:27 
  8. Hemerka Tomáš            91Z0800   1. ScioŠkola Praha       17:49   + 5:20 
  9. Vozábal David            PGP0904   SK Praga                 18:21   + 5:52 
 10. Juřina Jakub             FYD0801   Jizerský klub OB Frýdla  18:55   + 6:26 
 11. Hlubuček Ondřej          RIC0900   OB Říčany                19:09   + 6:40 
 12. Lakosil Tomáš            1EZ0900   Kroužek OB Senohraby     19:25   + 6:56 
 13. Vejvoda Matěj                                               19:47   + 7:18 
 14. Pilař František          CEP0900   Čepíci                   20:38   + 8:09 
 15. Sebera Tobiáš            1EZ0800   Kroužek OB Senohraby     21:13   + 8:44 
 16. Svoboda Fabián           FSP0708   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:45   + 11:16
 17. Albl Matouš              LME1111   SK Los Mělník            25:17   + 12:48
 18. Klíma Filip                                                 26:59   + 14:30
 19. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        28:26   + 15:57
 20. Darmovzal Šimon          PGP1001   SK Praga                 29:10   + 16:41
 21. Brettl Tobiáš            PGP0900   SK Praga                 32:18   + 19:49
 22. Savič Petr                                                  32:30   + 20:01
 23. Frýdecký Tomáš           BZP1000   Báječné ženy v orientač  45:12   + 32:43
     Verner Václav            TAP0702   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.97 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                20:02          
  2. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                21:02   + 1:00 
  3. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 23:00   + 2:58 
  4. Melišík Jan              TAP0502   KOB TRETRA Praha         23:57   + 3:55 
  5. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:30   + 5:28 
  6. Bulíř Jáchym             TAP0602   KOB TRETRA Praha         25:43   + 5:41 
  7. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 26:39   + 6:37 
  8. Solar Adam               VSP0603   USK Praha                29:25   + 9:23 
  9. Meier David              VSP0606   USK Praha                30:15   + 10:13
 10. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        30:31   + 10:29
 11. Černý Matouš             TAP0501   KOB TRETRA Praha         31:06   + 11:04
 12. Kubát Matyáš             RIC0601   OB Říčany                31:53   + 11:51
 13. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                32:18   + 12:16
 14. Kohoutek Vojtěch         DKP0503   Oddíl OB Kotlářka        32:30   + 12:28
 15. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                34:16   + 14:14
 16. Štark Matěj                                                 34:39   + 14:37
 17. Göth Mikuláš             PGP0602   SK Praga                 34:48   + 14:46
 18. Semecký Vít              TAP0601   KOB TRETRA Praha         35:03   + 15:01
 19. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               36:00   + 15:58
 20. Cylek Ondřej             VSP0501   USK Praha                36:11   + 16:09
 21. Matyšek Ondřej           PGP0703   SK Praga                 36:18   + 16:16
 22. Hemerka Ondřej           91Z0600   1. ScioŠkola Praha       38:17   + 18:15
 23. Kuttelwascher Adam       HCE0601   TJ Hostivice             39:34   + 19:32
 24. Lizna Ondřej             91Z0602   1. ScioŠkola Praha       40:30   + 20:28
 25. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 40:55   + 20:53
 26. Hradil Martin            HCE0600   TJ Hostivice             41:41   + 21:39
 27. Sork Dominik             TAP0504   KOB TRETRA Praha         45:54   + 25:52
 28. Brettl Filip             PGP0600   SK Praga                 46:05   + 26:03
 29. Čech Adam                ROZ0601   OK Roztoky               48:54   + 28:52
 30. Holešta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n  50:10   + 30:08
 31. Kohoutek Tomáš           RIC0603   OB Říčany                50:11   + 30:09
 32. Trávníček Adam           ROZ0504   OK Roztoky               51:11   + 31:09
 33. Michálek Michal          KPY0500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  52:00   + 31:58
 34. Kosák Jonáš              PGP0603   SK Praga                 56:12   + 36:10
 35. Ryšavý Jovan             DKP0506   Oddíl OB Kotlářka        59:22   + 39:20
 36. Jirásek Šimon            ROZ0602   OK Roztoky               60:28   + 40:26
 37. Bozděch Tobiáš           KPY0504   SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:03   + 41:01
 38. Klepetko Adam            FSP0601   VSK ČVUT Fakulta Staveb  72:31   + 52:29
     Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                 DISK          
     Kuchař Pavel             RIC0604   OB Říčany                 DISK          
     Hlubuček Jakub           RIC0600   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.29 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hřivna Jakub             PGP0305   SK Praga                 31:17          
  2. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 31:51   + 0:34 
  3. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                32:18   + 1:01 
  4. Blaha Jiří               EKP0401   VŠTJ Ekonom Praha        36:24   + 5:07 
  5. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                37:40   + 6:23 
  6. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 37:55   + 6:38 
  7. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        38:06   + 6:49 
  8. Čtrnáct František        PGP0401   SK Praga                 39:28   + 8:11 
  9. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                40:09   + 8:52 
 10. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                41:04   + 9:47 
 11. Ráž Miloslav             PGP0406   SK Praga                 41:42   + 10:25
 12. Hejna Igor               VSP0407   USK Praha                41:49   + 10:32
 13. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 42:22   + 11:05
 14. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        42:46   + 11:29
 15. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              43:33   + 12:16
 16. Černý Antonín            TAP0402   KOB TRETRA Praha         44:16   + 12:59
 17. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                45:02   + 13:45
 18. Blaha Michal             EKP0402   VŠTJ Ekonom Praha        45:17   + 14:00
 19. Tůma Šimon               TAP0400   KOB TRETRA Praha         48:05   + 16:48
 20. Hejna Viktor             VSP0408   USK Praha                50:57   + 19:40
 21. Horák Pavel ml.          VSP0301   USK Praha                61:33   + 30:16
 22. Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:48   + 32:31
 23. Holeček Štěpán           RIC0401   OB Říčany                77:34   + 46:17
 24. Pavlík Matěj             LIT0401   KOB Litvínov             90:20   + 59:03
 25. Bohatý Jan               UVP0400   Slovan Praha            111:04   + 79:47
 26. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany               115:16   + 83:59
     Hošek Štěpán             DKP0307   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Zdražil Lukáš            RIC0302   OB Říčany                 DISK          
     Dittrich Antonín         ABM0410   KOB ALFA Brno             DISK          
     Nepeřil Jiří             DKP0409   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.43 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Seidl Kryštof            EKP1407   VŠTJ Ekonom Praha        27:42          
  2. Kindl Jiří               RIC1000   OB Říčany               448:15   + 420:33
     Nykodem Tomáš            RIC0306   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 2.98 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     21:16          
  2. Ryšavá Magdalena         PGP7650   SK Praga                 22:24   + 1:08 
  3. Dneboský František       24C8000   OK Vršovice              23:07   + 1:51 
  4. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                24:03   + 2:47 
  5. Kožina Petr              PGP6000   SK Praga                 25:21   + 4:05 
  6. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              25:31   + 4:15 
  7. Seifertová Magda         DKP9155   Oddíl OB Kotlářka        25:53   + 4:37 
  8. Juřina František         FYD7800   Jizerský klub OB Frýdla  26:59   + 5:43 
  9. Kosíková Eliška          VSP0051   USK Praha                27:04   + 5:48 
 10. Hejsek Filip             KAM0204   OK Kamenice              27:06   + 5:50 
 11. Kropáč Jiří              97Z0100   GJN Borci větrem ošleha  28:03   + 6:47 
 12. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          28:06   + 6:50 
 13. Klinkerová Jitka         ROZ6450   OK Roztoky               30:15   + 8:59 
 14. Tejkl Jiří               81C7700   Cirkus Čakovice          30:16   + 9:00 
 15. Krausová Barbora         TJP9150   TJ Sokol Troja           30:34   + 9:18 
 16. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                30:39   + 9:23 
 17. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  30:40   + 9:24 
 18. Menclová Silvie          VSP7050   USK Praha                30:45   + 9:29 
 19. Pethö Alex               RIC0100   OB Říčany                30:46   + 9:30 
 20. Kváča Vladimír                                              31:29   + 10:13
 21. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB TRETRA Praha         32:11   + 10:55
 22. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                32:17   + 11:01
 23. Sanna Roberto            DKP6703   Oddíl OB Kotlářka        33:05   + 11:49
 24. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                33:20   + 12:04
 25. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             33:56   + 12:40
 26. Rohlíček Jan             RIC7101   OB Říčany                34:00   + 12:44
 27. Mrázková Ivana           DKP5650   Oddíl OB Kotlářka        34:37   + 13:21
 28. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                34:44   + 13:28
 29. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        34:57   + 13:41
 30. Hönigová Iva                                                35:07   + 13:51
 31. Hejnová Martina          VSP7354   USK Praha                35:33   + 14:17
 32. Otrubová Kamila          38C9751   PORG Orienteering        35:36   + 14:20
 33. Bauerová Kateřina        DKP       Oddíl OB Kotlářka        35:43   + 14:27
 34. Tichá Dagmar             DKP7250   Oddíl OB Kotlářka        35:56   + 14:40
 35. Přibíková Monika         PGP7256   SK Praga                 36:05   + 14:49
 36. Kudrnáčová Hana          KAM6250   OK Kamenice              36:12   + 14:56
 37. Černá Aneta              PGP0254   SK Praga                 36:15   + 14:59
 38. Tihonová Jindra          TAP6253   KOB TRETRA Praha         36:18   + 15:02
 39. Seidlová Barbora         EKP7955   VŠTJ Ekonom Praha        36:39   + 15:23
 40. Štěpánek Bedřich         38C0400   PORG Orienteering        36:47   + 15:31
 41. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB TRETRA Praha         37:03   + 15:47
 42. Růžičková Lucie          RIC7351   OB Říčany                37:29   + 16:13
 43. Černá Petra              HCE7751   TJ Hostivice             37:41   + 16:25
 44. Kohoutek Bohumil         4XX7100   LOST                     38:01   + 16:45
 45. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                38:28   + 17:12
 46. Johanovská Tereza        DKP8659   Oddíl OB Kotlářka        38:35   + 17:19
 47. Eliška Voráčková         NNN0053   Neregistrovaní (NNN)     39:11   + 17:55
 48. Mandová Kateřina         5RX7350   NNN                      39:31   + 18:15
 49. Vanečková Petra                                             39:47   + 18:31
 50. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        39:58   + 18:42
 51. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           40:14   + 18:58
 52. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB TRETRA Praha         40:54   + 19:38
 53. Petříčková Zuzana        MKP8251   SK GORDIC Praha Kačerov  41:32   + 20:16
 54. Pokorný Stanislav        RIC7699   OB Říčany                41:55   + 20:39
 55. Berounská Anna           VSP0256   USK Praha                42:43   + 21:27
 56. Tryzna Pavel             VRL6801   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:04   + 21:48
 57. Pavlíková Klára          LIT7451   KOB Litvínov             43:38   + 22:22
 58. Bažata Miroslava         KAM7650   OK Kamenice              43:48   + 22:32
 59. Hadačová Pavla           SOB7152   SOBSA                    44:09   + 22:53
 60. Němcová Barbora          SOB7550   SOBSA                    44:53   + 23:37
 61. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic  45:52   + 24:36
 62. Preissler Adam           HAV8608   OB Havířov               46:03   + 24:47
 63. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  46:31   + 25:15
 64. Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                 47:49   + 26:33
 65. Zajícová Kateřina        ROZ9553   OK Roztoky               48:05   + 26:49
 66. Hradilová Katarína       HCE7350   TJ Hostivice             48:21   + 27:05
 67. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka        48:43   + 27:27
 68. Kápičková Michaela       FSP9550   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:36   + 28:20
 69. Klinkerová Magdaléna     ROZ9950   OK Roztoky               52:31   + 31:15
 70. Němec Marek              38C0401   PORG Orienteering        53:48   + 32:32
 71. Němečková Michaela       RIC7452   OB Říčany                54:06   + 32:50
 72. Kunc Ondřej                                                 54:09   + 32:53
 72. Kopečný Mojmír           TAP6402   KOB TRETRA Praha         54:09   + 32:53
 74. Stoklasová Kamila        RIC7852   OB Říčany                54:49   + 33:33
 75. Cibulková Eliška                                            54:53   + 33:37
 76. Gramerová Andrea                                            54:54   + 33:38
 76. Turinská Ivana           TAP6850   KOB TRETRA Praha         54:54   + 33:38
 78. Coat Michel              TAP0303   KOB TRETRA Praha         55:28   + 34:12
 79. Kučerová Michaela        RIC7253   OB Říčany                55:37   + 34:21
 80. Melišík Michael          TAP7100   KOB TRETRA Praha         55:50   + 34:34
 81. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               56:34   + 35:18
 82. Blažková Kristina                                           56:45   + 35:29
 83. Louša František          KPY3700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:53   + 35:37
 84. Beranová Jana            1SC6950   Wall Street Systems      56:55   + 35:39
 85. Hrubá Veronika                                              57:01   + 35:45
 86. Horáková Jana            9BC8000   NNN                      57:36   + 36:20
 87. Wagnerová Lenka          DKP5450   Oddíl OB Kotlářka        57:44   + 36:28
 88. Grimmerová Mariana       RIC8051   OB Říčany                59:56   + 38:40
 89. Mašková Zuzana           MKP7050   SK GORDIC Praha Kačerov  61:27   + 40:11
 90. Nikolova Eliška          38C0303   PORG Orienteering        62:22   + 41:06
 91. Uhlířová Hana            38C0300   PORG Orienteering        62:56   + 41:40
 92. Černá Jana               TAP7250   KOB TRETRA Praha         64:19   + 43:03
 93. Kolský Alexander         PGP5000   SK Praga                 68:05   + 46:49
 94. Hlubučeková Andrea       RIC6300   OB Říčany                74:25   + 53:09
 95. Vrabcová Olivie                                             80:05   + 58:49
 96. Janoušek Filip           5RX0500   NNN                      92:21   + 71:05
 97. Manda František          5RX0400   NNN                      92:22   + 71:06
 98. Podivínská Pavla         TAP4750   KOB TRETRA Praha        103:02   + 81:46
     Ehlerová Petra           VSP7855   USK Praha                 DISK          
     Závěrková Jitka          7KC6450   GC                        DISK          
     Mikanová Kateřina        EKP8461   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Masák Jan                97Z0102   GJN Borci větrem ošleha   DISK          
     Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Budínská Linda           97Z0101   GJN Borci větrem ošleha   DISK          
     Eliášová Kateřina        9XX0150   neregistrovaní Na kopci   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.47 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oľhava Rastislav         ASU8949   Magnus Orienteering      39:18          
  2. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB TRETRA Praha         39:30   + 0:12 
  3. Šindelka Antonín         RBK7215   SK Radioklub Blansko     40:23   + 1:05 
  4. Mayer Šimon              KSH0202   OB Kašperské Hory        40:26   + 1:08 
  5. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             40:37   + 1:19 
  6. Trefný Pavel                                                41:34   + 2:16 
  7. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        41:47   + 2:29 
  8. Klemsa Jakub             EKP9001   VŠTJ Ekonom Praha        42:01   + 2:43 
  9. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 43:41   + 4:23 
 10. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       44:19   + 5:01 
 11. Vaněk Tomáš                                                 44:24   + 5:06 
 12. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB TRETRA Praha         44:56   + 5:38 
 12. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:56   + 5:38 
 14. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        44:57   + 5:39 
 15. Mrázková Romana          SJC8351   Sportcentrum Jičín       45:07   + 5:49 
 16. Rod Jan                  VSP7423   USK Praha                45:23   + 6:05 
 17. Folprecht Eduard         TUV7304   SOK TJ Turnov            45:40   + 6:22 
 18. Wagner Libor             DKP8511   Oddíl OB Kotlářka        45:45   + 6:27 
 19. Došla Jan                NNN0001   Neregistrovaní (NNN)     45:47   + 6:29 
 20. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             46:44   + 7:26 
 21. Procházka Vít            KPY8000   SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:02   + 7:44 
 22. Snížková Petra           DKP7752   Oddíl OB Kotlářka        47:17   + 7:59 
 23. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                47:30   + 8:12 
 24. Jirásek Kryštof          ROZ0101   OK Roztoky               47:37   + 8:19 
 25. Melišík Martin           TAP0200   KOB TRETRA Praha         48:53   + 9:35 
 26. Karochová Simona         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka        49:07   + 9:49 
 27. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        49:59   + 10:41
 28. Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka        50:08   + 10:50
 29. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                50:14   + 10:56
 30. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                50:15   + 10:57
 31. Mašata Metoděj           PHK9905   OK 99 Hradec Králové     50:26   + 11:08
 32. Goder Josef              DKP8203   Oddíl OB Kotlářka        50:51   + 11:33
 33. Šlapák Martin            PHK8504   OK 99 Hradec Králové     51:03   + 11:45
 34. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                51:15   + 11:57
 35. Vrána Maxim                                                 52:13   + 12:55
 36. Aschermannová Tereza     VSP0253   USK Praha                52:17   + 12:59
 37. Bauer Tomáš              DKP8307   Oddíl OB Kotlářka        52:25   + 13:07
 38. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        53:54   + 14:36
 39. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB TRETRA Praha         54:29   + 15:11
 39. Víteček Jáchym           DKP0204   Oddíl OB Kotlářka        54:29   + 15:11
 41. Collis Blanka            DKP8257   Oddíl OB Kotlářka        54:33   + 15:15
 42. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   54:34   + 15:16
 43. Pavlík Libor             LIT7605   KOB Litvínov             54:39   + 15:21
 44. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           54:58   + 15:40
 45. Křemen Štěpán            KAM9804   OK Kamenice              55:03   + 15:45
 46. Kučerová Berenika        91Z8000   1. ScioŠkola Praha       55:04   + 15:46
 46. Rosendorfová Lenka       TAP0153   KOB TRETRA Praha         55:04   + 15:46
 48. Bžatiová Kateřina                                           55:17   + 15:59
 49. Kameník Jan              KPY7900   SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:57   + 16:39
 50. Robert Sedlecký          NNN0002   Neregistrovaní (NNN)     56:10   + 16:52
 51. Sieglová Dagmar          MFP7050   VŠSK MFF UK Praha        56:18   + 17:00
 52. Honzáková Jana           JHB7753   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  56:21   + 17:03
 53. Silný Ondřej             PHK7906   OK 99 Hradec Králové     56:37   + 17:19
 54. Gemperle František       1SC7100   Wall Street Systems      56:53   + 17:35
 55. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        56:55   + 17:37
 56. Král Luboš               PVP8400   VSS Přírodověda Praha    57:09   + 17:51
 57. Kubát Petr               81C7800   Cirkus Čakovice          57:34   + 18:16
 58. Beran Jakub              8TC8700   Tempo                    57:37   + 18:19
 59. Ridzoň Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        58:07   + 18:49
 60. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          58:08   + 18:50
 61. Šimek Tomáš              FSP6304   VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:18   + 19:00
 62. Popová Veronika          TAP0253   KOB TRETRA Praha         58:21   + 19:03
 63. Jandl Oldřich            38C0003   PORG Orienteering        58:55   + 19:37
 64. Popová Jana              TAP0252   KOB TRETRA Praha         59:00   + 19:42
 65. Tolar Jan                RIC7301   OB Říčany                59:15   + 19:57
 66. Hanzlíček Petr                                              59:18   + 20:00
 67. Šrámková Hana            RIC0051   OB Říčany                59:29   + 20:11
 68. Horová Magda             VSP5450   USK Praha                60:26   + 21:08
 69. Svoboda Ondřej           ROZ7100   OK Roztoky               60:27   + 21:09
 70. Libor Sedlecký           NNN0003   Neregistrovaní (NNN)     60:38   + 21:20
 71. Dittrt Štěpán            LME0001   SK Los Mělník            60:49   + 21:31
 72. Svoboda Jiří             ROZ7500   OK Roztoky               60:55   + 21:37
 72. Samek Jakub              VSP8800   USK Praha                60:55   + 21:37
 74. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB TRETRA Praha         61:22   + 22:04
 75. Hejsek Jiří              KAM6900   OK Kamenice              61:54   + 22:36
 76. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              62:03   + 22:45
 77. Matoušek Martin          SPC7604   SPORTICUS team           62:16   + 22:58
 78. Tomáš Buňata             NNN8201   Neregistrovaní (NNN)     62:21   + 23:03
 79. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                62:24   + 23:06
 80. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:48   + 23:30
 80. Pliska Miloš             PGP6304   SK Praga                 62:48   + 23:30
 82. Doležalová Barbora       VPM9252   KOS Slavia Plzeň         63:13   + 23:55
 83. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          63:22   + 24:04
 84. Alblová Lucie            LME7555   SK Los Mělník            64:04   + 24:46
 85. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        64:17   + 24:59
 86. Vrátný Ondřej            94Z8500   Alc Praha                64:21   + 25:03
 87. Leona Soukupová          NNN0051   Neregistrovaní (NNN)     65:10   + 25:52
 88. Trčková Helena           EKP8756   VŠTJ Ekonom Praha        65:24   + 26:06
 89. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                65:28   + 26:10
 90. Vaneček Jan                                                 65:31   + 26:13
 91. Blahová Pavla            EKP0153   VŠTJ Ekonom Praha        65:36   + 26:18
 92. Janík Pavel              SOB6802   SOBSA                    65:52   + 26:34
 93. Sláma Jiří               8LC8301   eNca.cz                  65:58   + 26:40
 94. Přívozníková Pavla       BZP8650   Báječné ženy v orientač  67:12   + 27:54
 95. Solar Jan                VSP7303   USK Praha                67:18   + 28:00
 96. Solarová Zuzana          VSP7750   USK Praha                67:29   + 28:11
 97. Vobořilová Markéta                                          67:32   + 28:14
 98. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        67:36   + 28:18
 99. Černý Daniel             TAP7200   KOB TRETRA Praha         67:52   + 28:34
100. Němec Jan                8XC9700   NER-  Neregistrovani     68:01   + 28:43
101. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:15   + 28:57
102. Drudikova Dita           NNN0050   Neregistrovaní (NNN)     68:29   + 29:11
103. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  68:30   + 29:12
104. Mertová Eva              DOB8551   KOB Dobruška             68:44   + 29:26
105. Řadová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        68:56   + 29:38
106. Tomáš Gregor             NNN8601   Neregistrovaní (NNN)     69:22   + 30:04
106. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                69:22   + 30:04
108. Havlín Pavel             38C9901   PORG Orienteering        69:32   + 30:14
109. Čermáková Kateřina       ROZ0150   OK Roztoky               70:20   + 31:02
110. Nebeský Daniel           KAM9404   OK Kamenice              70:46   + 31:28
111. Svoboda Jáchym           ROZ0200   OK Roztoky               71:12   + 31:54
112. Vyskočil Jan                                                71:23   + 32:05
113. Znamenáčková Helena      TAP8153   KOB TRETRA Praha         71:24   + 32:06
114. Šedivý Ondřej            KNC9103   Sokol Kostelec n. Č. l.  71:48   + 32:30
115. Krupová Tereza           6YC8751   Neregistrovaní           73:29   + 34:11
116. Dittrtová Lucie          LME6852   SK Los Mělník            73:35   + 34:17
117. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               73:40   + 34:22
118. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  73:41   + 34:23
119. Chmelařová Anna                                             74:04   + 34:46
120. Glas Petr                48A5100   petrglas                 74:20   + 35:02
121. Volencová Kamila         64C8950   Ekonom Praha Outdoor     75:40   + 36:22
122. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  77:32   + 38:14
123. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           77:40   + 38:22
124. Bulva Radek              8XC8401   NER-  Neregistrovani     79:11   + 39:53
125. Chmelinová Andrea        8XC8052   NER-  Neregistrovani     79:41   + 40:23
126. Štěpová Dana             28C7400   Neregistrovaní Štěpovi   79:54   + 40:36
127. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          80:23   + 41:05
128. Sádovská Petra           55X8750   CEDA                     80:55   + 41:37
129. Foglarová Naďa           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        81:28   + 42:10
130. Mrzena Jan               8LC8100   eNca.cz                  82:50   + 43:32
131. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                83:30   + 44:12
132. Nováková Alice                                              86:15   + 46:57
133. Wagner Richard           DKP5202   Oddíl OB Kotlářka        87:23   + 48:05
134. Bielinová Petra          9XX7700   neregistrovaní Na kopci  87:38   + 48:20
135. Votípka Václav           8LC7400   eNca.cz                  88:52   + 49:34
136. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        90:45   + 51:27
137. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha          91:30   + 52:12
138. Slámová Ester            7KC8350   GC                       95:51   + 56:33
139. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          98:27   + 59:09
140. Hlaváčová Jitka                                             99:16   + 59:58
141. Ledinská Leona           DKP8161   Oddíl OB Kotlářka       103:12   + 63:54
142. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha            105:33   + 66:15
143. Janíková Martina         SOB6750   SOBSA                   106:05   + 66:47
144. Hlavatý Karel            SJP4200   KČT Slavoj Praha        143:59   + 104:41
     Dědková Teodora          TAP0051   KOB TRETRA Praha          DISK          
     Slovák Tomáš             2NC6900   Traged Team               DISK          
     Čermák Daniel            EKP7510   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Romain FIGUIERE          91F9500   Givry SO                  DISK          
     Krompolc Roman           8LC7000   eNca.cz                   DISK          
     Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky                DISK          
     Janečková Veronika       SOB7151   SOBSA                     DISK          
     Janíková Kateřina        SOB0050   SOBSA                     DISK          
     Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team            DISK          
     Valerián Martin          8LC8400   eNca.cz                   DISK          
     Paulino Jose             MKP8600   SK GORDIC Praha Kačerov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------