Kód závodu          : 4138
Název               : Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3
Datum               : 13.08.2017
Pořadatel           : SJC - Sportcentrum Jičín

HDR 4.20 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálek Marián          LCE1111   OOB TJ Slovan Luhačovic  26:40          
  2. Blažek Vojtěch           SJH1003   SJH Jindřichův Hradec    27:01   + 0:21 
  3. Hejna Štěpán             LLI0602   TJ Loko Liberec          27:13   + 0:33 
  4. Krumhanzl Šimon          xxx       xxx                      28:07   + 1:27 
  5. Milánová Viktorka        NER       NER                      29:36   + 2:56 
  6. Lamač Vítek              BOR1100   OK Jiskra Nový Bor       30:00   + 3:20 
  7. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               30:23   + 3:43 
  8. Vaculovič Matěj          DCE       KOB Dobřichovice         30:33   + 3:53 
  9. Krumhanzlová Johana      xxx       xxx                      31:03   + 4:23 
 10. Lánský Jakub             SJC       Sportcentrum Jičín       31:38   + 4:58 
 11. Nováková Anna Marie      xxx       xxx                      32:38   + 5:58 
 12. Kruliš Janek             8KC1000   ZŠ a MŠ Chotyně          32:46   + 6:06 
 13. Malínská Ema             SJC1099   Sportcentrum Jičín       32:48   + 6:08 
 14. Černý Daniel             LPM       OK Lokomotiva Plzeň      32:52   + 6:12 
 15. Suchardová Bernadette    BOR1151   OK Jiskra Nový Bor       33:16   + 6:36 
 16. Melichárková Agáta       PEN       OK RECO Sport            33:39   + 6:59 
 17. Feřtová Eliška           xxx       xxx                      33:50   + 7:10 
 18. Horklová Amálie          LPU0958   OK Lokomotiva Pardubice  36:26   + 9:46 
 19. Vele Eliáš               SJC       Sportcentrum Jičín       36:34   + 9:54 
 20. Brožík Adam              xxx       xxx                      36:38   + 9:58 
 21. Vavrečka Saša            JPV1100   Oddíl OS SK Prostějov    36:59   + 10:19
 22. Chalupecká Anežka        SLA       SKOB Slaný               37:01   + 10:21
 23. Halatová Anna            KVS1252   SKOB Kobra Vsetín        37:10   + 10:30
 24. Kocman Lukáš             BOR1102   OK Jiskra Nový Bor       37:34   + 10:54
 25. Belžíková Nelly          2ZZ0950   KOALA                    37:51   + 11:11
 26. Halata Šebestián         KVS1005   SKOB Kobra Vsetín        38:39   + 11:59
 27. Finco Dneboská Eva       PVP       VSS Přírodověda Praha    38:56   + 12:16
 28. Milánová Sárinka         NER       NER                      39:43   + 13:03
 29. Rančák Albert            xxx       xxx                      40:30   + 13:50
 30. Graclík Daniel           KVS1001   SKOB Kobra Vsetín        41:50   + 15:10
 31. Procházková Aneta        DKP1153   Oddíl OB Kotlářka        42:09   + 15:29
 32. Cetl Jan                 AOP0902   Orientační Běh Opava     42:16   + 15:36
 33. Feřtová Anežka           xxx       xxx                      42:40   + 16:00
 34. Kučerka Radek            STB1101   TJ Stadion Nový Bor      43:56   + 17:16
 35. Matečný Matyáš           JPV0909   Oddíl OS SK Prostějov    44:29   + 17:49
 36. Uhlířová Marie           LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     45:18   + 18:38
 37. Fantapié Alizée          xxx       xxx                      45:27   + 18:47
 38. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     45:38   + 18:58
 39. Bašusová Olga            SCP1250   OK Sparta Praha          45:41   + 19:01
 40. Horáková Eliška          2UX1150   Horáková                 45:50   + 19:10
 41. Krajča Matyáš            xxx       xxx                      46:06   + 19:26
 42. Pavlíkoková Diana        xxx       xxx                      46:18   + 19:38
 43. Komínová Amálka          xxx       xxx                      46:25   + 19:45
 44. Musil Jakub              SJC1212   Sportcentrum Jičín       46:31   + 19:51
 45. Kazda František          SJC1201   Sportcentrum Jičín       46:32   + 19:52
 46. Holík Samuel             xxx       xxx                      46:41   + 20:01
 47. Kacířovi                 xxx       xxx                      46:48   + 20:08
 48. Janata Matěj             DKP1111   Oddíl OB Kotlářka        47:19   + 20:39
 49. Štěrba Lukáš             SKV1001   TJ Slovan Karlovy Vary   47:33   + 20:53
 50. Zítová Kateřina          LDC1150   KOB Děčín                47:34   + 20:54
 51. Tomíčková Eliška         19X1050   ESOX ODEI                50:05   + 23:25
 52. Hamáček Jan              STH       SK Studenec              50:41   + 24:01
 53. Klašková Amálie          xxx       xxx                      52:09   + 25:29
 54. Cichra Patrik            TAP0903   KOB TRETRA Praha         52:44   + 26:04
 55. Kučerková Adéla          STB1450   TJ Stadion Nový Bor      53:02   + 26:22
 56. Hašek Matěj              5DX1600   5dixi club               55:14   + 28:34
 57. Pilař Jiří               CEP1300   Čepíci                   55:35   + 28:55
 58. Datel Adam               DKL1100   KOB Kladno               59:16   + 32:36
 59. Krejčiříková Zuzana      BBM1150   BETA URSUS Orienteering  59:31   + 32:51
 60. Venclová Dorota          DOB       KOB Dobruška             59:35   + 32:55
 61. Tomíčková Ivana          19X1350   ESOX ODEI                59:45   + 33:05
 62. Pavlica Bedřich          2ZZ0700   KOALA                    59:46   + 33:06
 63. Bejrová Anita            xxx       xxx                      62:08   + 35:28
 64. Vojvodík Rudolf          MOV0800   SKOB Ostrava             64:15   + 37:35
 65. Vencl Dorián             DOB       KOB Dobruška             67:38   + 40:58
 66. Plachý Matyáš            JPV1010   Oddíl OS SK Prostějov    69:08   + 42:28
 67. Voráčková Anežka         OSN1260   SK Orientační sporty No  69:24   + 42:44
 68. Nezveda David            xxx       xxx                      72:24   + 45:44
 69. Preininger Matěj         DOB1500   KOB Dobruška             73:18   + 46:38
 70. Rawding Amy Maria        12M0000   Rawding                  74:18   + 47:38
 71. Šímová Markétka          PZR       UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:36   + 51:56
 72. Tesařová Frida           xxx       xxx                      80:13   + 53:33
 73. Zít Václav               LDC1300   KOB Děčín                84:09   + 57:29
 74. Holata Vojtěch           TAP1300   KOB TRETRA Praha         94:05   + 67:25
 75. Novák Tomáš              HOS7902   TJ Tatran Hostinné       99:22   + 72:42
     Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Pecánek Matěj            TEP0000   Tempo Praha               DISK          
     Němcová Rozárie          xxx       xxx                       DISK          
     Holíková                 xxx       xxx                       DISK          
     Dneboský Erik            24C1400   OK Vršovice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vaculovič Radim          xxx       xxx                      20:05          
  2. Zítková Michaela         TUV8551   SOK TJ Turnov            24:07   + 4:02 
  3. Andrade Telmo            24C7400   OK Vršovice              24:29   + 4:24 
  4. Štejnfest Šimon          LLI       TJ Loko Liberec          25:01   + 4:56 
  5. Janečka Viktor           JPV9917   Oddíl OS SK Prostějov    25:24   + 5:19 
  6. Savičová Gabriela        SKV7952   TJ Slovan Karlovy Vary   25:37   + 5:32 
  7. Kubák Martin ml.         SJH9902   SJH Jindřichův Hradec    25:55   + 5:50 
  8. Tichá Pavlína            xxx       xxx                      26:21   + 6:16 
  9. Šimko Matěj              xxx       xxx                      26:59   + 6:54 
 10. Žákovec Jan              xxx       xxx                      27:25   + 7:20 
 11. Llobet Adria             8DC9300   DOBneregistrovani        27:59   + 7:54 
 12. Žemlík Radim             KVS6401   SKOB Kobra Vsetín        28:41   + 8:36 
 13. Dragowski Paweł          23P0100   OK!Sport Warszawa        30:10   + 10:05
 14. Bednaříková Adéla        VLI0059   Slavia Liberec orientee  31:04   + 10:59
 15. Chmelařová Blanka        25C6750   péčkaři                  31:52   + 11:47
 16. Halířová Eva             BOR6654   OK Jiskra Nový Bor       31:54   + 11:49
 17. Honkyšová Eva            JPV6350   Oddíl OS SK Prostějov    32:13   + 12:08
 18. Kubáková Žaneta          SJH       SJH Jindřichův Hradec    32:16   + 12:11
 19. Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                 32:42   + 12:37
 20. Hájková Eva              VRL7454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:22   + 13:17
 21. Neuerová Kateřina        DOR7852   OK Dobříš                33:40   + 13:35
 22. Hrubý Ondřej             JPV7901   Oddíl OS SK Prostějov    33:43   + 13:38
 23. Horkel Antonín           LPU0610   OK Lokomotiva Pardubice  33:49   + 13:44
 24. Nováková Anna            xxx       xxx                      34:31   + 14:26
 25. Hrubý Lukáš              JPV0404   Oddíl OS SK Prostějov    35:55   + 15:50
 26. Milánová Iva             NER       NER                      36:30   + 16:25
 27. Trnka Marek              VSP0402   USK Praha                36:36   + 16:31
 28. Mašatová Eliška          PHK       OK 99 Hradec Králové     37:00   + 16:55
 29. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:51   + 17:46
 30. Bargiel Włodzimierz      23P6401   OK!Sport Warszawa        38:08   + 18:03
 31. Žemlíková Pavlína        KVS6851   SKOB Kobra Vsetín        38:10   + 18:05
 32. Jelínková Dagmar         TZL5757   SKOB Zlín                39:02   + 18:57
 33. Mucha Tomáš              xxx       xxx                      40:02   + 19:57
 34. Matečná Sofie            JPV0567   Oddíl OS SK Prostějov    40:07   + 20:02
 35. Hrubá Klára              JPV0579   Oddíl OS SK Prostějov    40:38   + 20:33
 36. Kameníková Petra         xxx       xxx                      42:04   + 21:59
 37. Kazdová Dana             24C8150   OK Vršovice              42:27   + 22:22
 38. Ash Kristina             OCB0051   OC České Budějovice      42:36   + 22:31
 39. Smutná Petra             xxx       xxx                      42:50   + 22:45
 40. Faltová Jana             xxx       xxx                      46:27   + 26:22
 41. Papoušková Radka         JPV5959   Oddíl OS SK Prostějov    46:44   + 26:39
 42. Čapek Ondřej             BOR0404   OK Jiskra Nový Bor       48:17   + 28:12
 43. Přikrylová Jitka         JPV7979   Oddíl OS SK Prostějov    50:54   + 30:49
 44. Hejnová Simona           xxx       LLI-TJ Loko Liberec      52:13   + 32:08
 45. Cetlová Karolína         AOP0752   Orientační Běh Opava     52:41   + 32:36
 46. Volencová Ivana          xxx       xxx                      54:13   + 34:08
 47. Muchová Lucie            xxx       xxx                      54:42   + 34:37
 48. Novák Tadeáš             xxx       xxx                      55:45   + 35:40
 49. Kolářová Johana          SLA9950   SKOB Slaný               56:37   + 36:32
 50. Zimmer Jiří              ZVO6601   OB SK Zvole              58:44   + 38:39
 51. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   61:09   + 41:04
 52. Honkyš Petr              xxx       xxx                      63:28   + 43:23
 53. Prouzová Zuzana          DKP6250   Oddíl OB Kotlářka        79:04   + 58:59
 54. Hronová Katarína         VSP7570   USK Praha                80:05   + 60:00
 55. Pavlíková Gábina         PDY7150   Běhej Poděbrady          80:28   + 60:23
     Haller Jiří              KRL0202   Kometa Kralovice          DISK          
     Synková Barbora          DOK0450   OK Doksy                  DISK          
     Holata Radek             TAP8100   KOB TRETRA Praha          DISK          
     Jílková Radka            ZBP7751   OOB SK Zbraslav           DISK          
     Povolný Matěj            PDY0400   Běhej Poděbrady           DISK          
     Procinger Michal         VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Tomankiewicz Marek       xxx       xxx                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 3.50 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 31:02          
  2. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 34:50   + 3:48 
  3. Maseviči?t? Kristina     42L8350   OK Dainava               36:44   + 5:42 
  4. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 36:56   + 5:54 
  5. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering      39:17   + 8:15 
  6. Štryncl Pavel            xxx       xxx                      39:58   + 8:56 
  7. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                42:47   + 11:45
  8. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  43:23   + 12:21
  9. Ježowicz Roman           xxx       xxx                      46:13   + 15:11
 10. Francke Michal           xxx       xxx                      47:47   + 16:45
 11. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering      50:29   + 19:27
 12. Mikan Petr               SJC       Sportcentrum Jičín       50:30   + 19:28
 13. Votava David             4HX7100   DSVJ                     50:38   + 19:36
 14. Kubák Martin             SJH       SJH Jindřichův Hradec    52:21   + 21:19
 15. Heinlová Iva             RUM8551   ZOOB Rumburk             53:31   + 22:29
 16. Čechmánek Vladimír       OKP5802   SK OK 24 Praha           53:38   + 22:36
 17. Kučerková Romana         STB8196   TJ Stadion Nový Bor      55:02   + 24:00
 18. Koudelka Tomáš           BOR7513   OK Jiskra Nový Bor       57:56   + 26:54
 19. Hovorka Ladislav         LDC6802   KOB Děčín                59:00   + 27:58
 20. Bejvlová Martina         LME7350   SK Los Mělník            59:16   + 28:14
 21. Chotětický Václav        MAS5200   KČT Aš                   59:57   + 28:55
 22. Formanko Dušan           RBA5801   TJ Rapid Bratislava      59:59   + 28:57
 23. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              60:49   + 29:47
 24. Feřtová Jitka            xxx       xxx                      60:50   + 29:48
 25. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  60:56   + 29:54
 26. Kosová Tereza            SRK0151   SOOB Spartak Rychnov n.  61:22   + 30:20
 27. Chládková Petra          DKP8159   Oddíl OB Kotlářka        61:26   + 30:24
 28. Charousek Karel          xxx       xxx                      62:26   + 31:24
 29. Kočíbová Iva             TJN       OOB TJ Tatran Jablonec   63:06   + 32:04
 30. Francke Karel            xxx       xxx                      63:49   + 32:47
 31. Pavlica Jiří             2ZZ7500   KOALA                    64:12   + 33:10
 32. Tomíček Oldřich          19X7900   ESOX ODEI                64:43   + 33:41
 33. Feřt Martin              xxx       xxx                      65:52   + 34:50
 34. Krupová Tereza           6YC8751   Neregistrovaní           66:36   + 35:34
 35. Kváča Vladimír           xxx       xxx                      67:14   + 36:12
 36. Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                 73:29   + 42:27
 37. Smola Anna               2AZ8450   OB Štípa                 74:54   + 43:52
 38. Maňák Martin             PHK       OK 99 Hradec Králové     77:28   + 46:26
 39. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady          78:13   + 47:11
 40. Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc              78:31   + 47:29
 41. Kalinová Lucie           RUM8750   ZOOB Rumburk             80:20   + 49:18
 42. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     80:55   + 49:53
 43. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic  88:58   + 57:56
 44. Hrdličková Ludmila       SLA       SKOB Slaný               89:18   + 58:16
 45. Choutková Lenka          xxx       HOR-TJ Jiskra Hořice     89:20   + 58:18
 46. Mencl Miloslav           VSP6505   USK Praha                89:32   + 58:30
 47. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  90:03   + 59:01
 48. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 93:04   + 62:02
 49. Cetlová Magdaléna        AOP0552   Orientační Běh Opava     94:10   + 63:08
 50. Šitrová Lucie            LPM       OK Lokomotiva Plzeň      94:17   + 63:15
 51. Franckeová Libuše        TJN       OOB TJ Tatran Jablonec   96:08   + 65:06
 52. Prouzová Jitka           DKP91     Oddíl OB Kotlářka        97:43   + 66:41
 53. Bednařík Libor           VLI5200   Slavia Liberec orientee 100:11   + 69:09
 54. Hýbl Dušan               JPV       Oddíl OS SK Prostějov   104:05   + 73:03
 55. Polách David             xxx       xxx                     111:00   + 79:58
 56. Hýblová Eliška           JPV       Oddíl OS SK Prostějov   112:04   + 81:02
 57. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky              112:54   + 81:52
 58. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš               114:05   + 83:03
 59. Janatová Markéta         BOR7456   OK Jiskra Nový Bor      114:07   + 83:05
 60. Rigerová Lenka           xxx       xxx                     129:01   + 97:59
 61. Kunešová Kateřina        xxx       xxx                     129:07   + 98:05
 62. Šanová Hana              xxx       xxx                     129:10   + 98:08
 63. Falcmanová Klára         xxx       xxx                     129:13   + 98:11
 64. Dušková Ivana            xxx       xxx                     129:17   + 98:15
 65. Šplíchal Jiří            OKP4500   SK OK 24 Praha          139:31   + 108:29
     Bejvl Jakub              LME7100   SK Los Mělník             DISK          
     Bartoň Zdeněk            NPA8301   SK LOB Nová Paka          DISK          
     Mouralová Magdalena      xxx       xxx                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------