Kód závodu          : 4145
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 05.05.2018
Místo konání        : Janovice u Rýmařova
Mapa                : Kamenná sfinga 1 :15 000  (resp. 1:10 000), E = 5 m stav jaro 2018,  ISOM 2017
Pořadatel           : OOL - SK Haná orienteering
Ředitel závodu      : Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí     : Hlava Miroslav - R1
Ředitel závodu      : Zdráhal Robert - R3
Stavitel tratí      : Binar Robert - R2

D10C 2.10 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:51          
  2. Klapková Alžběta         PTE0852 C TJ Sokol Ptení           21:30   + 5:39 
  3. Kundratová Eva           TZL0950 C SKOB Zlín                22:09   + 6:18 
  4. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     23:28   + 7:37 
  5. Volkova Maja             38S0950 C VZA Žilina               25:00   + 9:09 
  6. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 25:56   + 10:05
  7. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           26:04   + 10:13
  8. Lázničková Alžběta       TZL0858 C SKOB Zlín                26:45   + 10:54
  9. Burdová Hana             STE0852 C SK SKI-OB Šternberk      27:07   + 11:16
 10. Borunská Alžběta         AOP0950 C Orientační Běh Opava     28:14   + 12:23
 11. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  28:55   + 13:04
 12. Škodová Štěpánka         LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  32:34   + 16:43
 13. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         33:29   + 17:38
 14. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  34:19   + 18:28
 15. Paloncý Adéla            KSU0950 C Klub vytrvalostních spo  35:47   + 19:56
 16. Valyavka Viktoriya       38S0850 C VZA Žilina               41:49   + 25:58
 17. Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení           53:24   + 37:33
 18. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  55:36   + 39:45
 19. Kočandrlová Natálie      KSU0979 C Klub vytrvalostních spo  59:52   + 44:01
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.30 km, 45 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        15:13          
  2. Jílková Pavla            KON0799 C KOB Konice               16:53   + 1:40 
  3. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB ALFA Brno            17:57   + 2:44 
  4. Šaňáková Marie           UOL0651 B SOB Olomouc              18:29   + 3:16 
  5. Štětínská Tereza         MOV0751 C SKOB Ostrava             18:48   + 3:35 
  6. Jílková Lenka            KON0666 B KOB Konice               18:52   + 3:39 
  7. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       19:02   + 3:49 
  8. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      19:38   + 4:25 
  9. Dobrovolná Anna          TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno        19:55   + 4:42 
 10. Paulíčková Tereza        UOL0750 C SOB Olomouc              19:57   + 4:44 
 11. Zatloukalová Julie       STE0650 B SK SKI-OB Šternberk      20:40   + 5:27 
 12. Matoušková Johana        STE0751 C SK SKI-OB Šternberk      20:42   + 5:29 
 13. Gallo Natálie            AOP0652 B Orientační Běh Opava     21:59   + 6:46 
 14. Halewicz Julia           19P0751 C                          23:08   + 7:55 
 15. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     23:38   + 8:25 
 16. Burdová Helena           STE0653 B SK SKI-OB Šternberk      23:41   + 8:28 
 17. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             24:20   + 9:07 
 18. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     25:11   + 9:58 
 19. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  26:28   + 11:15
 20. Szeliga Sonia            19P0750 C                          27:49   + 12:36
 21. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             27:54   + 12:41
 22. Dráčová Barbora          UOL0652 C SOB Olomouc              28:11   + 12:58
 23. Janků Karolína           UOL0751 C SOB Olomouc              28:28   + 13:15
 24. Pattermanová Magdalena   KSU0660 C Klub vytrvalostních spo  33:20   + 18:07
 25. Rychtářová Barbora       MOV0653 C SKOB Ostrava             33:26   + 18:13
 26. Kopecká Nela             UOL0650 B SOB Olomouc              34:02   + 18:49
 27. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               36:17   + 21:04
 28. Slehová Martina          UOL0653 C SOB Olomouc              36:40   + 21:27
 29. Přikrylová Ivana         JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov    37:13   + 22:00
 30. Dosedělová Tereza        PTE0755 C TJ Sokol Ptení           37:22   + 22:09
 31. Burešová Ema             MOV0656 C SKOB Ostrava             41:58   + 26:45
 32. Jungmannová Sofie        PTE0757 C TJ Sokol Ptení           42:34   + 27:21
 33. Přikrylová Jana          JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov    43:10   + 27:57
 34. Musálková Klára          MOV0750 C SKOB Ostrava             45:33   + 30:20
 35. Příhodová Veronika       PTE0750 C TJ Sokol Ptení           57:52   + 42:39
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 4.10 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        35:37          
  2. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       36:39   + 1:02 
  3. Batani Valentina         TZL0551 B SKOB Zlín                38:17   + 2:40 
  4. Smékalová Karolína       UOL0451 A SOB Olomouc              39:50   + 4:13 
  5. Lukašáková Sára          STE0450 A SK SKI-OB Šternberk      41:06   + 5:29 
  6. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       42:56   + 7:19 
  7. Mrkvičková Ema           TZL0451 A SKOB Zlín                44:00   + 8:23 
  8. Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno       44:04   + 8:27 
  9. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  44:15   + 8:38 
 10. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        44:24   + 8:47 
 11. Otrubová Anna            PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov         45:18   + 9:41 
 12. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 45:51   + 10:14
 13. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     47:31   + 11:54
 14. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              48:20   + 12:43
 15. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              48:41   + 13:04
 16. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             48:59   + 13:22
 17. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             49:18   + 13:41
 18. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      49:40   + 14:03
 19. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     52:03   + 16:26
 20. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       53:08   + 17:31
 21. Neumannová Kristýna      STE0550 B SK SKI-OB Šternberk      54:56   + 19:19
 22. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             55:19   + 19:42
 23. Ježková Ivana            RBK0555 B SK Radioklub Blansko     56:06   + 20:29
 24. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      57:50   + 22:13
 25. Šánová Julie             KSU0494 B Klub vytrvalostních spo  58:13   + 22:36
 26. Pospíšilová Stella       STE0551 B SK SKI-OB Šternberk      58:19   + 22:42
 27. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     60:41   + 25:04
 28. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        61:47   + 26:10
 29. Haltofová Romana         TRI0451 A TJ TŽ Třinec             62:05   + 26:28
 30. Březinová Zuzana         TZL0453 B SKOB Zlín                63:18   + 27:41
 31. Cetlová Magdaléna        AOP0552 B Orientační Běh Opava     66:22   + 30:45
 32. Batani Valeria           TZL0550 B SKOB Zlín                76:48   + 41:11
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.40 km, 65 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  36:48          
  2. Slehová Eliška           UOL0453 C SOB Olomouc              38:20   + 1:32 
  3. Vorlová Eva              ASU0499 B Magnus Orienteering      40:02   + 3:14 
  4. Janečková Adéla          PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov         41:24   + 4:36 
  5. Mališková Kristýna       LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:49   + 8:01 
  6. Matoušková Jana          MOV0551 C SKOB Ostrava             47:41   + 10:53
  7. Konečná Julie            KSU0550 C Klub vytrvalostních spo  48:09   + 11:21
  8. Heclová Marie            KSU0454 C Klub vytrvalostních spo  48:38   + 11:50
  9. Plachá Aneta             JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov    68:54   + 32:06
 10. Kulka Wiktoria           19P0552 C                          70:57   + 34:09
 11. Řeháková Klára           BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek     73:58   + 37:10
 12. Haluzová Štěpánka        SBR0450 C SKOB Bruntál             80:05   + 43:17
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.90 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernatíková Hana         TRI0253 B TJ TŽ Třinec             43:41          
  2. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       48:47   + 5:06 
  3. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      51:35   + 7:54 
  4. Vedrová Ela              TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno        52:47   + 9:06 
  5. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  54:27   + 10:46
  6. Šuráňová Pavlína         TZL0257 C SKOB Zlín                59:31   + 15:50
  7. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       59:48   + 16:07
  8. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      67:47   + 24:06
  9. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         68:20   + 24:39
 10. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     69:37   + 25:56
 11. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              71:19   + 27:38
 12. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              79:19   + 35:38
 13. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  81:04   + 37:23
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.60 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bídová Markéta           UOL0352 C SOB Olomouc              66:34          
  2. Kličková Anna            KON0272 C KOB Konice               73:20   + 6:46 
  3. Procházková Sára         UOL0353 C SOB Olomouc             109:18   + 42:44
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 6.30 km, 125 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  59:48          
  2. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín                70:33   + 10:45
  3. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             77:28   + 17:40
  4. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        88:22   + 28:34
  5. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      90:34   + 30:46
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 5.70 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zatloukalová Hana        ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory       101:29          
  2. Štrosová Jana            MOV0051 C SKOB Ostrava            136:16   + 34:47
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 7.20 km, 185 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matušková Jana           RBK9999 B SK Radioklub Blansko     77:32          
  2. Odehnalová Klára         ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno       89:32   + 12:00
  3. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov   113:59   + 36:27
  4. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory       115:06   + 37:34
  5. Novotná Klára            ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory       134:57   + 57:25
  6. Škrabalová Šárka         KON9888 B KOB Konice              139:19   + 61:47
     Holečková Anna           UOL9853 C SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 9.00 km, 250 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        79:13          
  2. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      99:45   + 20:32
  3. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering     100:23   + 21:10
  4. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic 100:34   + 21:21
  5. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava     102:02   + 22:49
  6. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno      112:08   + 32:55
  7. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení          120:23   + 41:10
     Dzik Justyna             86P9750 C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 7.40 km, 150 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        76:26          
  2. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           90:24   + 13:58
  3. Hulsey Martina           NNN8888 C Neregistrovaní           92:06   + 15:40
  4. Stoklasová Barbora       PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov         98:30   + 22:04
  5. Drábková Zuzana          TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno        99:00   + 22:34
  6. Létalová Soňa            SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  99:40   + 23:14
  7. Richterová Klára         JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov   128:08   + 51:42
  8. Jirková Petra            VPM8450 C KOS Slavia Plzeň        129:04   + 52:38
  9. Panaszek Justyna         3EP8950 C                         135:19   + 58:53
 10. Cetkovská Tereza         JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov   158:04   + 81:38
 11. Czaschová Emílie         SBR8750 C SKOB Bruntál            160:24   + 83:58
     Kaprálová Hana           PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
     Plachá Andrea            JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.80 km, 150 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk      55:25          
  2. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                55:40   + 0:15 
  3. Chupeková Silvia         VZA7251 C                          60:36   + 5:11 
  4. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        63:01   + 7:36 
  5. Tomičková Dana                   C                          67:56   + 12:31
  6. Gallo Martina            AOP7951 C Orientační Běh Opava     69:47   + 14:22
  7. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             73:04   + 17:39
  8. Otrubová Ivona           PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov         75:57   + 20:32
  9. Ebnerová Eva             KON8277 C KOB Konice               77:10   + 21:45
 10. Juřeníková Hana          MOV8052 C SKOB Ostrava             81:29   + 26:04
 11. Jílková Hana             KON8080 C KOB Konice               81:58   + 26:33
 12. Librová Lucie            AOP8050 C Orientační Běh Opava     87:15   + 31:50
 13. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB START Blansko, z. s  87:53   + 32:28
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.90 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        52:41          
  2. Otrubová Johana          PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov         58:23   + 5:42 
  3. Chmelářová Radka         JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov    60:12   + 7:31 
  4. Klose Petra              SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  66:35   + 13:54
  5. Kuncová Jana             UOL7854 C SOB Olomouc              67:32   + 14:51
  6. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            70:19   + 17:38
  7. Matoušková Jana          STE7951 C SK SKI-OB Šternberk      71:18   + 18:37
  8. Svačinková Jitka         VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně  71:57   + 19:16
  9. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava     74:58   + 22:17
 10. Rozsívalová Helena       KSU7070 C Klub vytrvalostních spo  76:35   + 23:54
 11. Čecháčková Šárka         UOL7350 C SOB Olomouc              79:58   + 27:17
 12. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                81:21   + 28:40
 13. Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek     81:32   + 28:51
 14. Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo  82:00   + 29:19
 15. Marszalek Maria          14P7452 C                          82:06   + 29:25
 16. Maťátková Marcela        STE7159 C SK SKI-OB Šternberk      82:17   + 29:36
 17. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB Spartak Adamov       84:30   + 31:49
 18. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  85:08   + 32:27
 19. Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava             85:18   + 32:37
 20. Vellechová Radka         AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava     85:55   + 33:14
 21. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  90:12   + 37:31
 22. Siatková Silvie          ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory        91:54   + 39:13
 23. Baňska-Bodziona Aneta    3EP7950 C                          95:27   + 42:46
 24. Šaňáková Šárka           UOL7650 C SOB Olomouc              95:39   + 42:58
 25. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  97:12   + 44:31
 26. Paulíčková Barbara       UOL7851 C SOB Olomouc              97:15   + 44:34
 27. Mlčková Jana             KSU7383 C Klub vytrvalostních spo  99:23   + 46:42
 28. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno      107:47   + 55:06
 29. Doubravová Blanka        ASU7499 C Magnus Orienteering     108:46   + 56:05
 30. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk     110:43   + 58:02
 31. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice              112:13   + 59:32
 32. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering     112:52   + 60:11
 33. Přikrylová Jitka         JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov   143:04   + 90:23
     Leciánová Vanda          OOP7453 C TJ Opava                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 6.70 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C SKOB Zlín                65:55          
  2. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     77:22   + 11:27
  3. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 77:44   + 11:49
  4. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     78:08   + 12:13
  5. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                80:08   + 14:13
  6. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     80:30   + 14:35
  7. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     85:31   + 19:36
  8. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     87:01   + 21:06
  9. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    87:03   + 21:08
 10. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         87:33   + 21:38
 11. Vavrysová Lenka          LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:07   + 23:12
 12. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno      102:32   + 36:37
 13. Krčková Lenka            AOP7751 C Orientační Běh Opava    152:02   + 86:07
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.30 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  49:07          
  2. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        57:57   + 8:50 
  3. Mudráková Tereza         LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovic  58:58   + 9:51 
  4. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     59:02   + 9:55 
  5. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             59:55   + 10:48
  6. Křečková Petra           ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov        61:11   + 12:04
  7. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       62:06   + 12:59
  8. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  63:48   + 14:41
  9. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      98:45   + 49:38
 10. Dorčáková Pavlína        MOV6951 C SKOB Ostrava            100:03   + 50:56
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 5.30 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      61:07          
  2. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              61:35   + 0:28 
  3. Slavíková Lenka          VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně  62:08   + 1:01 
  4. Hájková Jitka            SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava      62:37   + 1:30 
  5. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        63:41   + 2:34 
  6. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        68:05   + 6:58 
  7. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             70:05   + 8:58 
  8. Vavrečková Ivana         JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov    73:03   + 11:56
  9. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    73:10   + 12:03
 10. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                73:56   + 12:49
 11. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SOB Olomouc              74:23   + 13:16
 12. Polášková Jana           KSU7171 C Klub vytrvalostních spo  76:34   + 15:27
 13. Ženčáková Marie          47C6850 C ASPV OA Šumperk          86:50   + 25:43
 14. Spratková Iva            SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  89:19   + 28:12
 15. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     90:23   + 29:16
 16. Špacírová Danuše         UOL5852 C SOB Olomouc              93:01   + 31:54
 17. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              94:25   + 33:18
 18. Zatloukalová Eva         ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory        98:54   + 37:47
 18. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    98:54   + 37:47
 20. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory       112:04   + 50:57
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.90 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájová Jana              TZL6051 C SKOB Zlín                40:18          
  2. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:05   + 3:47 
  3. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              47:52   + 7:34 
  4. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                50:03   + 9:45 
  5. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 53:19   + 13:01
  6. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               53:24   + 13:06
  7. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        56:34   + 16:16
  8. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                78:31   + 38:13
  9. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              78:54   + 38:36
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.50 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švejdíková Yvona         AOP6351 C Orientační Běh Opava     44:05          
  2. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               54:41   + 10:36
  3. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               61:27   + 17:22
  4. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               65:23   + 21:18
  5. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             66:37   + 22:32
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 4.50 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB START Blansko, z. s  50:18          
  2. Slámová Hana             TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno        80:40   + 30:22
  3. Dudíková Eva             JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov    92:45   + 42:27
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 4.20 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                77:37          
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.60 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      66:57          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.40 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sikorová Marie           BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD     77:19          
     Čadilová Alena           ASU5050 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.20 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        65:13          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     16:45          
  2. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      16:59   + 0:14 
  3. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        17:06   + 0:21 
  4. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     18:11   + 1:26 
  5. Gallo Ondřej             AOP0802 C Orientační Běh Opava     18:57   + 2:12 
  6. Holub Ivan               SBR0800 C SKOB Bruntál             19:20   + 2:35 
  7. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           21:24   + 4:39 
  8. Hřivňák Petr             PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov         22:19   + 5:34 
  9. Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                22:29   + 5:44 
 10. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        23:27   + 6:42 
 11. Popieluch Martin         BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek     23:31   + 6:46 
 12. Polášek Filip            KSU0818 C Klub vytrvalostních spo  25:07   + 8:22 
 13. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     25:28   + 8:43 
 14. Matoušek Jan             STE0909 C SK SKI-OB Šternberk      25:38   + 8:53 
 15. Paloncý Jan              KSU0808 C Klub vytrvalostních spo  27:44   + 10:59
 16. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  31:19   + 14:34
 17. Kubíček Vavřinec         UOL0801 C SOB Olomouc              35:47   + 19:02
 18. Chmelář Filip            JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov    42:46   + 26:01
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.40 km, 40 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     15:52          
  2. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       16:00   + 0:08 
  3. Borunský Matěj           AOP0600 B Orientační Běh Opava     16:24   + 0:32 
  4. Šána Robert              KSU0616 B Klub vytrvalostních spo  16:54   + 1:02 
  5. Pachnik Jędrzej          19P0600 C                          17:17   + 1:25 
  6. Bjolek Jan               BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek     17:37   + 1:45 
  7. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        17:48   + 1:56 
  8. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  19:01   + 3:09 
  9. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        19:03   + 3:11 
 10. Krupa Jan                TRI0706 C TJ TŽ Třinec             20:00   + 4:08 
 11. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               20:15   + 4:23 
 12. Soldán Robin             PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov         20:16   + 4:24 
 13. Eliáš Vojtěch            TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno        20:24   + 4:32 
 14. Ryška Matěj              TRI0604 C TJ TŽ Třinec             20:33   + 4:41 
 15. Kundrata Vít             TZL0700 C SKOB Zlín                21:41   + 5:49 
 16. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             21:59   + 6:07 
 17. Pěček Jakub              SKM0700 C KOB Směr Kroměříž        22:49   + 6:57 
 18. Marek Filip              ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno       22:51   + 6:59 
 19. Janeček Jáchym           UOL0700 C SOB Olomouc              24:32   + 8:40 
 20. Menzel Antonín           MOV0700 C SKOB Ostrava             24:38   + 8:46 
 21. Kurečka Jonáš            TRI0704 C TJ TŽ Třinec             24:44   + 8:52 
 22. Tuharský Tobiáš          TRI0701 C TJ TŽ Třinec             24:48   + 8:56 
 23. Dwojak Gracjan           19P0602 C                          25:00   + 9:08 
 24. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      25:22   + 9:30 
 25. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering      26:43   + 10:51
 26. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      32:02   + 16:10
 27. Mitrenga Jan             TRI0702 C TJ TŽ Třinec             36:42   + 20:50
 28. Plachý Ondřej            JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov    39:49   + 23:57
 29. Mlček Vincenc            KSU0700 C Klub vytrvalostních spo  42:41   + 26:49
 30. Kaufman Jan              TRI0602 C TJ TŽ Třinec             46:28   + 30:36
 31. Švestka Štěpán           KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín        53:31   + 37:39
  MS Jurczak Milosz           88P9801 C                          32:34   + 16:42
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 4.40 km, 85 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        33:49          
  2. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        35:20   + 1:31 
  3. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       36:48   + 2:59 
  4. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               37:09   + 3:20 
  5. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                37:55   + 4:06 
  6. Hustý Adam               TZL0403 B SKOB Zlín                38:20   + 4:31 
  7. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  38:41   + 4:52 
  8. Ehl Ondřej               TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno        39:32   + 5:43 
  9. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  39:48   + 5:59 
 10. Damek Ondřej             TRI0503 B TJ TŽ Třinec             42:19   + 8:30 
 11. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             43:13   + 9:24 
 12. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         43:23   + 9:34 
 13. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  43:36   + 9:47 
 14. Kovařík Tomáš            TRI0400 B TJ TŽ Třinec             43:37   + 9:48 
 15. Strýček Jan              ADA0503 B OOB Spartak Adamov       44:13   + 10:24
 16. Staszak Tomasz           88P0400 C                          45:21   + 11:32
 17. Bíčánek Jan              TRI0502 B TJ TŽ Třinec             45:37   + 11:48
 18. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         45:41   + 11:52
 19. Eichler Vít              TZL0401 B SKOB Zlín                46:28   + 12:39
 20. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             46:36   + 12:47
 21. Novosad Pavel            TZL0404 A SKOB Zlín                47:29   + 13:40
 22. Byrtus Jakub             TRI0508 B TJ TŽ Třinec             47:32   + 13:43
 23. Vodička Igor             UOL0502 B SOB Olomouc              47:43   + 13:54
 24. Ježek Filip              RBK0405 B SK Radioklub Blansko     50:01   + 16:12
 25. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     50:22   + 16:33
 26. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      51:25   + 17:36
 27. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       52:07   + 18:18
 28. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                52:56   + 19:07
 29. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB ALFA Brno            54:57   + 21:08
 30. Kirschner Damian         TRI0506 B TJ TŽ Třinec             55:48   + 21:59
 31. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    56:30   + 22:41
 32. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  60:30   + 26:41
 33. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  60:48   + 26:59
 34. Krček Jan                AOP0500 B Orientační Běh Opava     62:08   + 28:19
 35. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno       71:26   + 37:37
     Vaněk Ondřej             TZL0402 C SKOB Zlín                 DISK          
     Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
     Sikora Matěj             TRI0501 B TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.10 km, 80 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Antonowicz Jan           STE0503 C SK SKI-OB Šternberk      34:16          
  2. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  43:49   + 9:33 
  3. Marszalek Patryk         14P0500 C                          47:30   + 13:14
  4. Bláha Adam               KSU0525 B Klub vytrvalostních spo  50:19   + 16:03
  5. Tomášek Adam             CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na  50:34   + 16:18
  6. Polášek Vít              KSU0402 C Klub vytrvalostních spo  50:49   + 16:33
  7. Tomanek Lukáš            KSU0502 B Klub vytrvalostních spo  53:51   + 19:35
  8. Karásek Antonín          PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov         56:49   + 22:33
  9. Náhončík Jakub           UOL0400 C SOB Olomouc              58:04   + 23:48
 10. Slavík Ondřej            VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně  59:02   + 24:46
 11. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering      62:07   + 27:51
 12. Graubner Tadeáš          13C0401 C                          63:32   + 29:16
 13. Čecháček Adam            UOL0402 C SOB Olomouc              65:20   + 31:04
 14. Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec             74:11   + 39:55
 15. Grygar Václav            MOV0502 C SKOB Ostrava             85:27   + 51:11
 16. Maťátko Václav           STE0500 C SK SKI-OB Šternberk      88:30   + 54:14
     Poláček Tomáš            JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Holub Mikuláš            SBR0500 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.60 km, 125 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     53:44          
  2. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             56:15   + 2:31 
  3. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       60:48   + 7:04 
  4. Peňáz Radek              VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně  63:29   + 9:45 
  5. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            63:58   + 10:14
  6. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                64:28   + 10:44
  7. Musil Štěpán             TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno        68:22   + 14:38
  8. Peňáz Vojtěch            VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně  70:56   + 17:12
  9. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                74:07   + 20:23
 10. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        85:33   + 31:49
 11. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        86:45   + 33:01
 12. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       90:16   + 36:32
 13. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo 100:17   + 46:33
     Fajkoš Lubomír           MOV0301 C SKOB Ostrava              DISK          
     Haltof Adam              TRI0300 B TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.00 km, 85 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    46:47          
  2. Karásek František        PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov         50:25   + 3:38 
  3. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        50:34   + 3:47 
  4. Jedzok Vojtěch           UOL0202 C SOB Olomouc              76:35   + 29:48
  5. Poláček Lukáš            JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov    80:40   + 33:53
     Doseděl Štěpán           STE0206 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Spratek Adam             SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 8.10 km, 195 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  74:33          
  2. Podmolík Jonáš           TZL0001 B SKOB Zlín                81:28   + 6:55 
  3. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             87:47   + 13:14
  4. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk      100:05   + 25:32
  5. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk     103:55   + 29:22
  6. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc             111:03   + 36:30
  7. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk     115:43   + 41:10
  8. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo 120:37   + 46:04
     Venev Kiril              OOLOLD2 C SK Haná orienteering      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.70 km, 135 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holusek Jiří             JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov   118:36          
     Tomášek Ondřej           CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.80 km, 235 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    79:36          
  2. Procházka Zdeněk         SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava      91:32   + 11:56
  3. Staszak Wiktor           88P9802 C                          93:52   + 14:16
  4. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              99:10   + 19:34
  5. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice              109:12   + 29:36
  6. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava     132:25   + 52:49
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.80 km, 305 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalata Michal            88P8901 C                          71:22          
  2. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín                71:50   + 0:28 
  3. Zimmermann Jakub         KON8911 C KOB Konice               74:00   + 2:38 
  4. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno        77:01   + 5:39 
  5. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    77:17   + 5:55 
  6. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  79:05   + 7:43 
  7. Dzioba Mateusz           88P9500 C                          79:10   + 7:48 
  8. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  81:12   + 9:50 
  9. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        81:14   + 9:52 
 10. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            83:07   + 11:45
 11. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       83:15   + 11:53
 12. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                83:29   + 12:07
 13. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     85:06   + 13:44
 14. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  87:27   + 16:05
 15. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       88:58   + 17:36
 16. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       91:04   + 19:42
 17. Matoušek Jiří            STE7504 C SK SKI-OB Šternberk      94:30   + 23:08
 18. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       95:14   + 23:52
 19. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        95:57   + 24:35
 20. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín               101:06   + 29:44
 21. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk     103:14   + 31:52
 22. Montero Cárceles Elmar   MOV9602 C SKOB Ostrava            104:58   + 33:36
 23. Chvátal Lukáš            ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno      106:22   + 35:00
 24. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk     106:29   + 35:07
 25. Píro Matěj               TTR8802 C OOB Třebíč              113:17   + 41:55
     Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Smola Michal             TZL8131 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.50 km, 230 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stupal František         JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  87:58          
  2. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              88:36   + 0:38 
  3. Bernatík Lukáš           SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  88:49   + 0:51 
  4. Dudík Petr               JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov    90:26   + 2:28 
  5. Jirka Jakub              VPM7905 C KOS Slavia Plzeň         92:14   + 4:16 
  6. Simeonov Milen Danielov  OOLOLD3 C SK Haná orienteering     93:44   + 5:46 
  7. Pospíšil Petr            SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava      97:07   + 9:09 
  8. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov      105:54   + 17:56
  9. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno      106:57   + 18:59
 10. Kašpar Petr              JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov   115:40   + 27:42
 11. Švestka Vít              KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín       131:48   + 43:50
 12. Langer Martin            LOV8400 C lepus.cz                148:39   + 60:41
     Janko Kamil              86P96   C                           DISK          
     Venev Simeon             OOLOLD1 C SK Haná orienteering      DISK          
     Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.60 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      56:54          
  2. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      58:30   + 1:36 
  3. Kolář Rudolf             SBR6300 C SKOB Bruntál             66:27   + 9:33 
  4. Lichý Ondřej             SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava      68:54   + 12:00
  5. Kolář Rudolf             ABR8901 C A-team NOVO Bruntál      71:28   + 14:34
  6. Špičák František         CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na  79:04   + 22:10
  7. Polách David             3MZ8000 C                         180:50   + 123:56
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.90 km, 225 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        69:31          
  2. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    71:25   + 1:54 
  3. Chupek Jozef             VZA7102 C                          73:37   + 4:06 
  4. Golinowski Pawel         3EP7900 C                          74:55   + 5:24 
  5. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              76:20   + 6:49 
  6. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      76:31   + 7:00 
  7. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        78:22   + 8:51 
  8. Hašek Jakub              5DX8000 C                          78:53   + 9:22 
  9. Dzik Miroslaw            86P7102 C                          90:20   + 20:49
 10. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       94:36   + 25:05
 11. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     98:12   + 28:41
 12. Stoszek Jakub            AOP8300 C Orientační Běh Opava    101:37   + 32:06
 13. Popieluch Michal         BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek    104:23   + 34:52
 14. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic 119:22   + 49:51
 15. Walaski Antonín          TRI8006 C TJ TŽ Třinec            149:58   + 80:27
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.60 km, 225 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuharský Martin          TRI7702 C TJ TŽ Třinec             66:58          
  2. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            67:29   + 0:31 
  3. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          72:07   + 5:09 
  4. Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina               78:40   + 11:42
  5. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      81:58   + 15:00
  6. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      82:45   + 15:47
  7. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc              84:15   + 17:17
  8. Martinek Pavel           JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov    85:13   + 18:15
  9. Stężycki Grzegorz        3EP8200 C                          91:17   + 24:19
 10. Jurenka Pavel            JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov    93:44   + 26:46
 11. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  98:55   + 31:57
 12. Stibor Zbyněk            VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně  99:26   + 32:28
 13. Byrtus Petr              TRI7703 C TJ TŽ Třinec            101:04   + 34:06
 14. Novák Jan                STE7900 C SK SKI-OB Šternberk     106:41   + 39:43
 15. Chmelář Jan              JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov   108:34   + 41:36
 16. Kočandrle Jaroslav       KSU7700 C Klub vytrvalostních spo 110:39   + 43:41
 17. Přikryl Jiří             JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov   113:02   + 46:04
 18. Seidenglanz Marek        SSU7401 C SK Severka Šumperk      119:09   + 52:11
 19. Burda Tomáš              STE7600 C SK SKI-OB Šternberk     122:41   + 55:43
 20. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek    159:43   + 92:45
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.80 km, 205 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     67:45          
  2. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        73:54   + 6:09 
  3. Joňczy Daniel            88P7500 C                          75:27   + 7:42 
  4. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  77:20   + 9:35 
  5. Otruba Marek             PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov         80:27   + 12:42
  6. Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko, z. s  81:19   + 13:34
  7. Škoda František          LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovic  84:17   + 16:32
  8. Kunčar Vít               LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  86:27   + 18:42
  9. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        90:59   + 23:14
 10. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  91:02   + 23:17
 11. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      92:18   + 24:33
 12. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        94:39   + 26:54
 13. Novosad Pavel            TZL7401 C SKOB Zlín                94:57   + 27:12
 14. Holinka Martin           ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov        97:49   + 30:04
 15. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž        99:20   + 31:35
 16. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko    101:59   + 34:14
 17. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava    103:14   + 35:29
 18. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava    107:09   + 39:24
 19. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc             113:41   + 45:56
 20. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering     119:58   + 52:13
 21. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno       122:11   + 54:26
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 8.40 km, 195 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                62:27          
  2. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                65:19   + 2:52 
  3. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  71:23   + 8:56 
  4. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        76:29   + 14:02
  5. Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                82:28   + 20:01
  6. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        85:13   + 22:46
  7. Procházka Josef          KON7219 C KOB Konice               86:07   + 23:40
  8. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                87:19   + 24:52
  9. Láznička Robert          TZL6309 C SKOB Zlín                95:37   + 33:10
 10. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             97:16   + 34:49
 11. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       97:58   + 35:31
 12. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         98:22   + 35:55
 13. Kunz Petr                OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 101:38   + 39:11
 14. Krček Martin             AOP7302 C Orientační Běh Opava    105:18   + 42:51
 15. Hálek Jan                UOL7000 C SOB Olomouc             106:05   + 43:38
 16. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava            116:27   + 54:00
 17. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee 122:25   + 59:58
 18. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk     126:09   + 63:42
 19. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering     131:04   + 68:37
     Kulíšek Tomáš            HOB7101 C SKOB  Horní Benešov       DISK          
     Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering       DISK          
     Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 7.20 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        59:15          
  2. Slavík Tomáš             VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně  67:25   + 8:10 
  3. Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo  69:54   + 10:39
  4. Kratochvíl Karel         HOB7001 C SKOB  Horní Benešov      70:23   + 11:08
  5. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               72:06   + 12:51
  6. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            74:13   + 14:58
  7. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    75:02   + 15:47
  8. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              76:19   + 17:04
  9. Kubíček Jiří             UOL6500 C SOB Olomouc              78:45   + 19:30
 10. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo  79:07   + 19:52
 11. Mastela Rafal            HAV7300 C OB Havířov               80:03   + 20:48
 12. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           82:09   + 22:54
 13. Tomášek Jiří             CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na  83:24   + 24:09
 14. Bruk Slavomír            TRI6800 C TJ TŽ Třinec             84:00   + 24:45
 15. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      85:05   + 25:50
 16. Marszalek Waldemar       14P7301 C                          89:01   + 29:46
 17. Plachý Martin            JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov    90:53   + 31:38
 18. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    95:54   + 36:39
 19. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        97:30   + 38:15
 20. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava     105:17   + 46:02
 21. Holusek Milan            JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov   108:47   + 49:32
 22. Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov   126:31   + 67:16
     Novotný Petr             5CZ7300 C Dukla Blansko             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.00 km, 135 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               62:27          
  2. Křeček Miroslav          ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov        67:16   + 4:49 
  3. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     68:32   + 6:05 
  4. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             71:26   + 8:59 
  5. Antonowicz Jerzy         STE6800 C SK SKI-OB Šternberk      72:54   + 10:27
  6. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             73:32   + 11:05
  7. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             73:47   + 11:20
  8. Navrátil Václav          KON6427 C KOB Konice               74:30   + 12:03
  9. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              75:22   + 12:55
 10. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                78:39   + 16:12
 11. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               82:35   + 20:08
 12. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             88:38   + 26:11
 13. Forystek Jozef           999     C WKS Wawel Krakov         93:05   + 30:38
 14. Cetl Vladimír            AOP6602 C Orientační Běh Opava     97:57   + 35:30
 15. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory       100:54   + 38:27
 16. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc             110:00   + 47:33
 17. Liber Vlastimil          AOP6402 C Orientační Běh Opava    175:28   + 113:01
     Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.90 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               55:40          
  2. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 63:27   + 7:47 
  3. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  71:16   + 15:36
  4. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    71:56   + 16:16
  5. Galík Svatopluk          TZL6301 C SKOB Zlín                76:39   + 20:59
  6. Buřt Vladimír            SBK6301 C KOB START Blansko, z. s  76:52   + 21:12
  7. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             79:43   + 24:03
  8. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        87:37   + 31:57
  9. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  89:03   + 33:23
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 6.50 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB START Blansko, z. s  71:45          
  2. Kubeš Jaromír            PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov         75:08   + 3:23 
  3. Paloncý Pavel            KSU6349 C Klub vytrvalostních spo  79:31   + 7:46 
  4. Doseděl Emil             STE6100 C SK SKI-OB Šternberk      79:50   + 8:05 
  5. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      83:38   + 11:53
  6. Kolář Leopold            VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně  89:00   + 17:15
  7. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             91:14   + 19:29
  8. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  93:26   + 21:41
  9. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec            100:39   + 28:54
 10. Lecián Oldřich           OOP6100 C TJ Opava                110:18   + 38:33
 11. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc             123:29   + 51:44
     Haltof Jindřich          TRI6201 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.40 km, 100 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 48:12          
  2. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             51:05   + 2:53 
  3. Háj Bohumil              TZL5601 C SKOB Zlín                55:03   + 6:51 
  4. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        59:20   + 11:08
  5. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   61:18   + 13:06
  6. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                62:08   + 13:56
  7. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             62:29   + 14:17
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.70 km, 85 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                53:53          
  2. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        55:28   + 1:35 
  3. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         57:02   + 3:09 
  4. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     57:08   + 3:15 
  5. Miřijovský Přemysl       BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD     58:19   + 4:26 
  6. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        58:46   + 4:53 
  7. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  65:45   + 11:52
  8. Pospíšil Karel           VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně  66:02   + 12:09
  9. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               66:15   + 12:22
 10. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        67:59   + 14:06
 11. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      68:54   + 15:01
 12. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                72:25   + 18:32
 13. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  75:53   + 22:00
 14. Polínek Jaroslav         OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  79:03   + 25:10
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.80 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komárek Jaromír          KSU4900 C Klub vytrvalostních spo  45:29          
  2. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     56:48   + 11:19
  3. Sláma Dušan              TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno        57:42   + 12:13
  4. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     73:32   + 28:03
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.70 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     43:22          
  2. Horký Jan                UOL4600 C SOB Olomouc              43:47   + 0:25 
  3. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     45:17   + 1:55 
  4. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             47:10   + 3:48 
  5. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     49:19   + 5:57 
  6. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                55:13   + 11:51
  7. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      57:40   + 14:18
  8. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             65:12   + 21:50
  9. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             75:24   + 32:02
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.30 km, 55 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava             58:55          
  2. Gottfried Jan            UOL4602 C SOB Olomouc              62:51   + 3:56 
  3. Opletal Jaroslav         TRI3700 C TJ TŽ Třinec             70:46   + 11:51
  4. Čermák Miloslav          STE4101 C SK SKI-OB Šternberk     110:32   + 51:37
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.30 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       46:50          
  2. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        47:11   + 0:21 
  3. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        77:12   + 30:22
  4. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Orientační Běh Opava     87:17   + 40:27
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 3.20 km, 55 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín               129:25          
--------------------------------------------------------------------------------

HD10N 2.00 km, 35 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Létal Jonáš              SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  17:02          
  2. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        23:54   + 6:52 
  3. Marszalek Dawid          14P1002 C                          24:18   + 7:16 
  4. Kaufmanová Šárka         TRI0851 C TJ TŽ Třinec             26:17   + 9:15 
  5. Kotasová Klára           KRNYYYY C KOS TJ Lokomotiva Krnov  27:18   + 10:16
  6. Kučerová Klaudie         STE0853 C SK SKI-OB Šternberk      27:40   + 10:38
  7. Juřeníková Ema           MOV0951 C SKOB Ostrava             27:50   + 10:48
  8. Bruk Lukáš               TRI0901 C TJ TŽ Třinec             30:55   + 13:53
  9. Liber Václav             AOP1000 C Orientační Běh Opava     31:44   + 14:42
 10. Bábková Amálie           PTE1051 C TJ Sokol Ptení           33:46   + 16:44
 11. Bruk Tomáš               TRI0900 C TJ TŽ Třinec             34:45   + 17:43
 12. Vojvodík Rudolf          MOV0800 C SKOB Ostrava             36:42   + 19:40
 13. Joňczy Michal            88P0801 C                          42:33   + 25:31
 14. Michálek Marián          LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovic  48:07   + 31:05
 15. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           48:22   + 31:20
  MS Petlach Adam             KRN0702 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  26:43   + 9:41 
  MS Olekšová Natálie         KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  28:15   + 11:13
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 35 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Byrtusová Klára          TRI0852 C TJ TŽ Třinec             19:45          
  2. Smetana Adam             VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně  20:11   + 0:26 
  3. Graubner Mikuláš         13C1000 C                          20:20   + 0:35 
  4. Menzel František         MOVxxxx C SKOB Ostrava             21:46   + 2:01 
  5. Peňáz Jan                VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně  21:49   + 2:04 
  6. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       21:59   + 2:14 
  7. Pachnik Antoni           19P1000 C                          22:54   + 3:09 
  8. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               24:28   + 4:43 
  9. Musilová Anna                    C                          25:36   + 5:51 
 10. Plachý Matyáš            JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov    26:17   + 6:32 
 11. Klose Albert             SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  27:11   + 7:26 
 12. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     27:49   + 8:04 
 13. Škoda František          LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovic  28:36   + 8:51 
 14. Kulka Kornelia           19P1001 C                          28:48   + 9:03 
 15. Škodová Michaela         LCExxxx C OOB TJ Slovan Luhačovic  29:10   + 9:25 
 16. Kratochvíl David         HOB1101 C SKOB  Horní Benešov      29:14   + 9:29 
 17. Kulíšek Tadeáš           HOB1201 C SKOB  Horní Benešov      29:29   + 9:44 
 18. Kopecký Viktor           VRB     C Sportovní klub ve Vrbně  29:40   + 9:55 
 19. Musilová Iva                     C                          29:43   + 9:58 
 20. Tomičková Eliška                 C                          31:04   + 11:19
 21. Berger Tomáš             MOV1002 C SKOB Ostrava             32:03   + 12:18
 22. Panna Matyáš             MOV1300 C SKOB Ostrava             32:53   + 13:08
 23. Jelínek Nikolas                  C                          33:04   + 13:19
 24. Kosíková Julie           VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně  33:15   + 13:30
 25. Good Marie               SBR1250 C SKOB Bruntál             35:32   + 15:47
 26. Létal Hynek              SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  35:38   + 15:53
 27. Walaski Vítek            TRI1400 C TJ TŽ Třinec             35:48   + 16:03
 28. Stiborová Blanka         VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně  36:11   + 16:26
 29. Liber Tomáš              AOP1302 C Orientační Běh Opava     36:21   + 16:36
 30. Vellechová Marie         AOV1150 C OOB TJ Baník Ostrava     36:24   + 16:39
 31. Nešporová Viktorie Anna  TZL1150 C SKOB Zlín                36:50   + 17:05
 32. Mikušová Kateřina        PTE1350 C TJ Sokol Ptení           37:13   + 17:28
 33. Mrkvica Jan              ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory        37:46   + 18:01
 34. Smola Jakub              2AZ1100 C                          38:31   + 18:46
 35. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      38:44   + 18:59
 36. Dorčák Tomáš             MOV0801 C SKOB Ostrava             39:05   + 19:20
 37. Tomášek Matěj            STE1202 C SK SKI-OB Šternberk      41:22   + 21:37
 38. Tomičková Ivana                  C                          43:19   + 23:34
 39. Hašek Matěj              5DX1600 C                          43:34   + 23:49
 40. Ebnerová Alena           KON1171 C KOB Konice               47:15   + 27:30
 41. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     49:25   + 29:40
 42. Holcová Štěpánka         MOV     C SKOB Ostrava             52:08   + 32:23
 43. Létalová Eva             SFM0888 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  54:45   + 35:00
 44. Kubíčková Magdalena      UOL1150 C SOB Olomouc              55:26   + 35:41
 45. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              55:28   + 35:43
 46. Kozelský Miroslav        KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  61:19   + 41:34
     Malý David               VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.20 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holinková Hana           ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov        20:57          
  2. Domagala Marcel          19P6900 C                          22:06   + 1:09 
  3. Bíčánek Milan            TRI7701 C TJ TŽ Třinec             24:43   + 3:46 
  4. Cameron Ian              ZLH     C OOB TJ Zlaté Hory        26:10   + 5:13 
  5. Ryška Kamil              TRI7800 C TJ TŽ Třinec             28:23   + 7:26 
  6. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        29:13   + 8:16 
  7. Urbánek Petr             ZBM     C SK Žabovřesky Brno       29:58   + 9:01 
  8. Mikšíková Kateřina       PTE7375 C TJ Sokol Ptení           31:36   + 10:39
  9. Tomíček Oldřich                  C                          33:16   + 12:19
 10. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             33:38   + 12:41
 11. Vavrečka Michal          JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    34:01   + 13:04
 12. Matuška Pavel            RBK7001 C SK Radioklub Blansko     35:25   + 14:28
 13. Janejšková Alžběta       SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  36:29   + 15:32
 14. Peňázová Hana            VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně  36:48   + 15:51
 15. Gřešková Jana            25Z7650 C                          36:56   + 15:59
 16. Grygarová Eva            MOV7753 C SKOB Ostrava             37:11   + 16:14
 17. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     37:18   + 16:21
 18. Graubnerová Martina      13C7650 C                          37:48   + 16:51
 19. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        38:35   + 17:38
 19. Vojvodíková Barbara      7SC7550 C                          38:35   + 17:38
 21. Šopík Vítězslav          OOL     C SK Haná orienteering     39:02   + 18:05
 22. Dobrovolný Vladimír      TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno        39:20   + 18:23
 23. Sitnicki Mariusz         3EP7700 C                          39:34   + 18:37
 24. Létal Jiří               SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  39:52   + 18:55
 25. Owczarz Hanna            3EP9050 C                          40:27   + 19:30
 26. Benešová Jana            OOL     C SK Haná orienteering     40:33   + 19:36
 27. Kolářová Lenka           NNNYYYY C Neregistrovaní           40:46   + 19:49
 28. Kratschmerová Jitka      VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně  42:22   + 21:25
 29. Javůrek Antonín                  C                          42:56   + 21:59
 30. Tuharská Aneta           TRI7751 C TJ TŽ Třinec             43:09   + 22:12
 31. Čecháček Petr            UOL6800 C SOB Olomouc              43:20   + 22:23
 32. Matušková Kateřina       3KC4700 C                          43:28   + 22:31
 33. Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo  46:38   + 25:41
 34. Šauman Petr              ODR6100 C SKOB Odry                46:41   + 25:44
 35. Malý Karel               VRB     C Sportovní klub ve Vrbně  46:47   + 25:50
 36. Heclová Jana             KSU7550 C Klub vytrvalostních spo  47:19   + 26:22
 37. Tomčíková Hana           VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně  47:55   + 26:58
 38. David Vladimír           SFMXXYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  48:35   + 27:38
 39. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              48:43   + 27:46
 40. Davidová Petra           SFMXYYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  49:29   + 28:32
 41. Kaprál Michal            PLU89XX C TJ SOKOL Plumlov         50:13   + 29:16
 42. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž        50:17   + 29:20
 43. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk      50:57   + 30:00
 44. Procházka Jiří           ADA     C OOB Spartak Adamov       51:03   + 30:06
 45. Zatloukalová Marika      STE     C SK SKI-OB Šternberk      51:05   + 30:08
 46. Haltofová Marie          TRI7050 C TJ TŽ Třinec             51:09   + 30:12
 47. Benešová Jana            STE     C SK SKI-OB Šternberk      51:13   + 30:16
 48. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      52:01   + 31:04
 49. Bruk Miroslav            TRI6100 C TJ TŽ Třinec             52:14   + 31:17
 50. Matoušek Ondřej          MOV0300 C SKOB Ostrava             54:03   + 33:06
 51. Pavlová Libuše           MOV7451 C SKOB Ostrava             57:46   + 36:49
 52. Seidenglanzová Johana    SSU0650 C SK Severka Šumperk       58:59   + 38:02
 53. Sovišová Eva             SBR5251 C SKOB Bruntál             60:48   + 39:51
 54. Dorčák Jan               MOV0103 C SKOB Ostrava             61:51   + 40:54
 55. Juřeník Jakub            MOV0601 C SKOB Ostrava             62:09   + 41:12
 56. Střechovský Jan                  C                          65:21   + 44:24
 57. Veselý Martin                    C                          65:33   + 44:36
 58. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             66:51   + 45:54
 59. Zifčáková Miroslava      4HC8751 C                          67:11   + 46:14
 60. Good Eliška              SBR0550 C SKOB Bruntál             68:14   + 47:17
 61. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           68:52   + 47:55
 62. Pospíšilová Lucie        STE7551 C SK SKI-OB Šternberk      72:30   + 51:33
 63. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  73:18   + 52:21
 64. Cetlová Helena           AOP7550 C Orientační Běh Opava     75:06   + 54:09
 65. Davidová Tereza          SFMXXXY C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  77:33   + 56:36
 66. David Vladimír           SFMXXXX C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  81:27   + 60:30
 67. Dudová Julie             JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    82:17   + 61:20
 68. Vackovi Adrian, Marcela,M        C                          86:22   + 65:25
 69. Zifčák Robin             4HC7900 C                          90:37   + 69:40
 70. Bednář Petr              ADA     C OOB Spartak Adamov       97:58   + 77:01
     Skoumalová Marie         KON4589 C KOB Konice                DISK          
     Borets Anna              38S8150 C VZA Žilina                DISK          
     Borets Ivan              38S0300 C VZA Žilina                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 7.40 km, 185 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlobil Vladimír                  C                          91:05          
  2. Musil Radek                      C                         101:35   + 10:30
--------------------------------------------------------------------------------