Kód závodu          : 4146
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 06.05.2018
Místo konání        : Janovice u Rýmařova
Mapa                : Hofwald 1:10 000, E=5 m, stav jaro 2018, ISOM 2017
Pořadatel           : OOL - SK Haná orienteering
Ředitel závodu      : Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí     : Hlava Miroslav - R1
Ředitel závodu      : Zdráhal Robert - R3
Stavitel tratí      : Binar Robert - R2

D10C 2.20 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:08          
  2. Klapková Alžběta         PTE0852 C TJ Sokol Ptení           21:32   + 4:24 
  3. Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení           21:46   + 4:38 
  4. Kundratová Eva           TZL0950 C SKOB Zlín                22:33   + 5:25 
  5. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     23:01   + 5:53 
  6. Lázničková Alžběta       TZL0858 C SKOB Zlín                23:14   + 6:06 
  7. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 25:09   + 8:01 
  8. Borunská Alžběta         AOP0950 C Orientační Běh Opava     26:26   + 9:18 
  9. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           27:48   + 10:40
 10. Škodová Štěpánka         LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  28:55   + 11:47
 11. Volkova Maja             38S0950 C VZA Žilina               29:05   + 11:57
 12. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  31:17   + 14:09
 13. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         33:34   + 16:26
 14. Valyavka Viktoriya       38S0850 C VZA Žilina               33:51   + 16:43
 15. Kočandrlová Natálie      KSU0979 C Klub vytrvalostních spo  35:36   + 18:28
 16. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  45:25   + 28:17
 17. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  49:21   + 32:13
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.10 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        14:10          
  2. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       15:51   + 1:41 
  3. Šaňáková Marie           UOL0651 B SOB Olomouc              15:56   + 1:46 
  4. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      16:45   + 2:35 
  5. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB ALFA Brno            16:57   + 2:47 
  6. Jílková Pavla            KON0799 C KOB Konice               18:02   + 3:52 
  7. Gallo Natálie            AOP0652 B Orientační Běh Opava     18:22   + 4:12 
  8. Zatloukalová Julie       STE0650 B SK SKI-OB Šternberk      18:35   + 4:25 
  9. Dráčová Barbora          UOL0652 C SOB Olomouc              20:39   + 6:29 
 10. Janků Karolína           UOL0751 C SOB Olomouc              21:13   + 7:03 
 11. Jílková Lenka            KON0666 B KOB Konice               22:11   + 8:01 
 12. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering      23:33   + 9:23 
 13. Kopecká Nela             UOL0650 B SOB Olomouc              23:46   + 9:36 
 14. Halewicz Julia           19P0751 C                          27:02   + 12:52
 15. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               27:49   + 13:39
 16. Szeliga Sonia            19P0750 C                          28:13   + 14:03
 17. Matoušková Johana        STE0751 C SK SKI-OB Šternberk      28:28   + 14:18
 18. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     29:30   + 15:20
 19. Fendrychová Klára        STE0750 C SK SKI-OB Šternberk      30:23   + 16:13
 20. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     33:39   + 19:29
 21. Přikrylová Jana          JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov    38:37   + 24:27
 22. Jungmannová Sofie        PTE0757 C TJ Sokol Ptení           39:24   + 25:14
 23. Pattermanová Magdalena   KSU0660 C Klub vytrvalostních spo  42:12   + 28:02
 24. Přikrylová Ivana         JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov    42:32   + 28:22
 25. Dosedělová Tereza        PTE0755 C TJ Sokol Ptení           58:36   + 44:26
 26. Příhodová Veronika       PTE0750 C TJ Sokol Ptení           80:53   + 66:43
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.10 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        23:01          
  2. Batani Valentina         TZL0551 B SKOB Zlín                24:45   + 1:44 
  3. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       25:15   + 2:14 
  4. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 26:55   + 3:54 
  5. Otrubová Anna            PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov         27:17   + 4:16 
  6. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       27:36   + 4:35 
  6. Cetlová Magdaléna        AOP0552 B Orientační Běh Opava     27:36   + 4:35 
  8. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        27:43   + 4:42 
  9. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     28:34   + 5:33 
 10. Mrkvičková Ema           TZL0451 A SKOB Zlín                29:31   + 6:30 
 11. Smékalová Karolína       UOL0451 A SOB Olomouc              30:25   + 7:24 
 12. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              30:29   + 7:28 
 13. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       31:14   + 8:13 
 14. Batani Valeria           TZL0550 B SKOB Zlín                32:09   + 9:08 
 15. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        32:20   + 9:19 
 16. Lukašáková Sára          STE0450 A SK SKI-OB Šternberk      32:49   + 9:48 
 17. Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno       32:54   + 9:53 
 18. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              32:56   + 9:55 
 19. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     33:08   + 10:07
 20. Ježková Ivana            RBK0555 B SK Radioklub Blansko     33:48   + 10:47
 21. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             34:28   + 11:27
 22. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             34:30   + 11:29
 23. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             35:05   + 12:04
 24. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      35:18   + 12:17
 25. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      35:27   + 12:26
 26. Pospíšilová Stella       STE0551 B SK SKI-OB Šternberk      35:55   + 12:54
 27. Březinová Zuzana         TZL0453 B SKOB Zlín                36:58   + 13:57
 28. Haltofová Romana         TRI0451 A TJ TŽ Třinec             37:17   + 14:16
 29. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     37:47   + 14:46
 30. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  38:00   + 14:59
 31. Šánová Julie             KSU0494 B Klub vytrvalostních spo  38:13   + 15:12
 32. Neumannová Kristýna      STE0550 B SK SKI-OB Šternberk      38:52   + 15:51
 33. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             48:57   + 25:56
 34. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             50:08   + 27:07
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.40 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slehová Eliška           UOL0453 C SOB Olomouc              25:19          
  2. Heclová Marie            KSU0454 C Klub vytrvalostních spo  30:05   + 4:46 
  3. Vorlová Eva              ASU0499 B Magnus Orienteering      30:34   + 5:15 
  4. Konečná Julie            KSU0550 C Klub vytrvalostních spo  34:14   + 8:55 
  5. Mališková Kristýna       LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovic  34:37   + 9:18 
  6. Kulka Wiktoria           19P0552 C                          45:48   + 20:29
  7. Řeháková Klára           BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek     45:58   + 20:39
  8. Haluzová Štěpánka        SBR0450 C SKOB Bruntál             59:25   + 34:06
  9. Plachá Aneta             JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov    63:21   + 38:02
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.70 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernatíková Hana         TRI0253 B TJ TŽ Třinec             35:22          
  2. Vedrová Ela              TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno        36:05   + 0:43 
  3. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         38:08   + 2:46 
  4. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       40:18   + 4:56 
  5. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      41:22   + 6:00 
  6. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     42:37   + 7:15 
  7. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       43:54   + 8:32 
  8. Šuráňová Pavlína         TZL0257 C SKOB Zlín                45:43   + 10:21
  9. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         46:08   + 10:46
 10. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:07   + 14:45
 11. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      50:16   + 14:54
 12. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  53:54   + 18:32
 13. Krčková Helena           AOP0251 C Orientační Běh Opava     65:54   + 30:32
     Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.40 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bídová Markéta           UOL0352 C SOB Olomouc              42:23          
  2. Kličková Anna            KON0272 C KOB Konice               52:07   + 9:44 
  3. Procházková Sára         UOL0353 C SOB Olomouc              68:05   + 25:42
  4. Pospíšilová Helena       STE0253 C SK SKI-OB Šternberk      74:29   + 32:06
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 4.30 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Lenka            SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava      44:26          
  2. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín                49:15   + 4:49 
  3. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:43   + 6:17 
  4. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             52:44   + 8:18 
  5. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      53:18   + 8:52 
     Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.90 km, 70 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrosová Jana            MOV0051 C SKOB Ostrava             91:07          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 4.70 km, 120 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Klára         ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno       48:26          
  2. Holečková Anna           UOL9853 C SOB Olomouc              53:00   + 4:34 
  3. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        59:54   + 11:28
  4. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov    63:57   + 15:31
  5. Novotná Klára            ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory        67:22   + 18:56
  6. Matušková Jana           RBK9999 B SK Radioklub Blansko     75:05   + 26:39
  7. Škrabalová Šárka         KON9888 B KOB Konice               86:01   + 37:35
     Křečková Jana            ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 5.50 km, 145 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        49:50          
  2. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk      52:09   + 2:19 
  3. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       53:33   + 3:43 
  4. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  55:18   + 5:28 
  5. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      59:43   + 9:53 
  6. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      61:47   + 11:57
  7. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      67:54   + 18:04
  8. Stachoňová Barbara       ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno       72:37   + 22:47
  9. Hlavová Hana             KON8888 R KOB Konice               74:23   + 24:33
 10. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     79:06   + 29:16
 11. Dzik Justyna             86P9750 C                          97:50   + 48:00
     Slováčková Věra          TZL8181 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.40 km, 100 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        41:54          
  2. Létalová Soňa            SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  44:33   + 2:39 
  3. Smolková Lucie           SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava      53:11   + 11:17
  4. Hulsey Martina           NNN8888 C Neregistrovaní           53:36   + 11:42
  5. Drábková Zuzana          TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno        54:40   + 12:46
  6. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           59:15   + 17:21
  7. Smola Anna               2AZ8450 C                          70:21   + 28:27
     Czaschová Emílie         SBR8750 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 4.70 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                46:16          
  2. Gallo Martina            AOP7951 C Orientační Běh Opava     47:22   + 1:06 
  3. Otrubová Ivona           PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov         48:03   + 1:47 
  4. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        48:42   + 2:26 
  5. Chupeková Silvia         VZA7251 C                          52:32   + 6:16 
  6. Juřeníková Hana          MOV8052 C SKOB Ostrava             52:42   + 6:26 
  7. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             72:43   + 26:27
  8. Librová Lucie            AOP8050 C Orientační Běh Opava     77:05   + 30:49
  9. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava     86:05   + 39:49
     Lorencová Linda          PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
     Daňková Veronika         SBK8151 C KOB START Blansko, z. s   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.00 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Otrubová Johana          PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov         35:33          
  2. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        35:44   + 0:11 
  3. Kuncová Jana             UOL7854 C SOB Olomouc              40:41   + 5:08 
  4. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C SKOB Zlín                41:19   + 5:46 
  5. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              44:18   + 8:45 
  6. Mikušová Ivana           PTE8365 C TJ Sokol Ptení           49:53   + 14:20
  7. Matoušková Jana          STE7951 C SK SKI-OB Šternberk      51:55   + 16:22
  8. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  54:51   + 19:18
  9. Klose Petra              SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  55:51   + 20:18
 10. Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek     58:55   + 23:22
 11. Siatková Silvie          ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory        60:13   + 24:40
 12. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  62:23   + 26:50
 13. Marszalek Maria          14P7452 C                          64:12   + 28:39
 14. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               64:33   + 29:00
 15. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  65:01   + 29:28
 16. Doubravová Blanka        ASU7499 C Magnus Orienteering      73:49   + 38:16
 17. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno       74:51   + 39:18
 18. Heclová Jana             KSU7550 C Klub vytrvalostních spo  83:06   + 47:33
 19. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB Spartak Adamov       84:01   + 48:28
 20. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering      88:54   + 53:21
 21. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              89:42   + 54:09
 22. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk      93:49   + 58:16
 23. Kopecká Jitka            UOL7750 C SOB Olomouc              97:19   + 61:46
 24. Přikrylová Jitka         JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov   127:20   + 91:47
     Urbanová Edita           STE7454 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 4.30 km, 95 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     45:44          
  2. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     46:21   + 0:37 
  3. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                48:19   + 2:35 
  4. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     50:19   + 4:35 
  5. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     52:33   + 6:49 
  6. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         57:11   + 11:27
  7. Vavrysová Lenka          LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  57:12   + 11:28
  8. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                57:36   + 11:52
  9. Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava             59:53   + 14:09
 10. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 61:10   + 15:26
 11. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       64:58   + 19:14
 12. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    74:49   + 29:05
 13. Plachá Andrea            JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov    85:47   + 40:03
 14. Krčková Lenka            AOP7751 C Orientační Běh Opava     89:34   + 43:50
     Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.10 km, 85 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:08          
  2. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        41:22   + 2:14 
  3. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     42:43   + 3:35 
  4. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       47:49   + 8:41 
  5. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             48:29   + 9:21 
  6. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB ALFA Brno            58:08   + 19:00
  7. Mudráková Tereza         LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovic  72:18   + 33:10
  8. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      83:20   + 44:12
     Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.90 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavíková Lenka          VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně  44:05          
  2. Hájková Jitka            SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava      51:09   + 7:04 
  3. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      51:57   + 7:52 
  4. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SOB Olomouc              54:10   + 10:05
  5. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        54:17   + 10:12
  6. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        60:17   + 16:12
  7. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      62:45   + 18:40
  8. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        63:20   + 19:15
  9. Hendrychová Marcela      HOB7051 C SKOB  Horní Benešov      64:13   + 20:08
 10. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              65:34   + 21:29
 11. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     65:47   + 21:42
 12. Vavrečková Ivana         JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov    73:16   + 29:11
 13. Mielcová Elena           AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava     73:35   + 29:30
 14. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    74:57   + 30:52
 15. Špacírová Danuše         UOL5852 C SOB Olomouc              75:15   + 31:10
 16. Spratková Iva            SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  89:04   + 44:59
 17. Roubalíková Iva          3SX6450 C ZŠ Těšetice             114:49   + 70:44
 18. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk     125:52   + 81:47
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.70 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               40:49          
  2. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              43:12   + 2:23 
  3. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                43:51   + 3:02 
  4. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        44:02   + 3:13 
  5. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:37   + 4:48 
  6. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 48:01   + 7:12 
  7. Hadačová Gabriela        AOP6751 C Orientační Běh Opava     59:18   + 18:29
  8. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                72:03   + 31:14
     Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.50 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               45:43          
  2. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               49:32   + 3:49 
  3. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               49:40   + 3:57 
  4. Švejdíková Yvona         AOP6351 C Orientační Běh Opava     50:36   + 4:53 
  5. Glabazňová Jana          AOP6151 C Orientační Běh Opava     53:00   + 7:17 
     Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.30 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chodurová Milena         SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  57:01          
  2. Slámová Hana             TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno        70:36   + 13:35
  3. Dudíková Eva             JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov    76:00   + 18:59
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.40 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                78:20          
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.30 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      60:22          
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.70 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        58:25          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.20 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     14:30          
  2. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        16:34   + 2:04 
  3. Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                16:38   + 2:08 
  4. Gallo Ondřej             AOP0802 C Orientační Běh Opava     17:15   + 2:45 
  5. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        19:23   + 4:53 
  6. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      20:20   + 5:50 
  7. Matoušek Jan             STE0909 C SK SKI-OB Šternberk      20:54   + 6:24 
  8. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           21:30   + 7:00 
  9. Holý Štěpán              SBR0802 C SKOB Bruntál             22:58   + 8:28 
 10. Kubíček Vavřinec         UOL0801 C SOB Olomouc              22:59   + 8:29 
 11. Popieluch Martin         BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek     23:26   + 8:56 
 12. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  25:35   + 11:05
 13. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     26:51   + 12:21
 14. Holub Ivan               SBR0800 C SKOB Bruntál             31:10   + 16:40
 15. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     36:09   + 21:39
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.10 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjolek Jan               BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek     16:32          
  2. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        16:52   + 0:20 
  3. Pachnik Jędrzej          19P0600 C                          17:24   + 0:52 
  4. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        17:59   + 1:27 
  5. Borunský Matěj           AOP0600 B Orientační Běh Opava     18:02   + 1:30 
  6. Šána Robert              KSU0616 B Klub vytrvalostních spo  18:34   + 2:02 
  7. Soldán Robin             PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov         20:31   + 3:59 
  8. Eliáš Vojtěch            TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno        21:29   + 4:57 
  9. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     21:55   + 5:23 
 10. Dwojak Gracjan           19P0602 C                          23:23   + 6:51 
 11. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               23:33   + 7:01 
 12. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  24:01   + 7:29 
 13. Pěček Jakub              SKM0700 C KOB Směr Kroměříž        24:39   + 8:07 
 14. Marek Filip              ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno       25:20   + 8:48 
 15. Mlček Vincenc            KSU0700 C Klub vytrvalostních spo  28:17   + 11:45
 16. Janeček Jáchym           UOL0700 C SOB Olomouc              28:26   + 11:54
 17. Kundrata Vít             TZL0700 C SKOB Zlín                29:01   + 12:29
 18. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering      30:05   + 13:33
 19. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      34:37   + 18:05
     Švestka Štěpán           KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín         DISK          
  MS Jurczak Milosz           88P9801 C                          28:46   + 12:14
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.30 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               24:48          
  2. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  25:35   + 0:47 
  3. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        25:50   + 1:02 
  4. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             26:59   + 2:11 
  5. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  27:01   + 2:13 
  6. Kirschner Damian         TRI0506 B TJ TŽ Třinec             27:33   + 2:45 
  7. Novosad Pavel            TZL0404 A SKOB Zlín                27:47   + 2:59 
  8. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                28:27   + 3:39 
  9. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                28:43   + 3:55 
 10. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         28:47   + 3:59 
 11. Ehl Ondřej               TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno        29:08   + 4:20 
 12. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       30:24   + 5:36 
 13. Strýček Jan              ADA0503 B OOB Spartak Adamov       30:25   + 5:37 
 14. Kovařík Tomáš            TRI0400 B TJ TŽ Třinec             30:39   + 5:51 
 15. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       31:03   + 6:15 
 16. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  31:32   + 6:44 
 17. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno       31:57   + 7:09 
 18. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  32:11   + 7:23 
 19. Krček Jan                AOP0500 B Orientační Běh Opava     32:39   + 7:51 
 20. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  32:41   + 7:53 
 21. Hustý Adam               TZL0403 B SKOB Zlín                32:43   + 7:55 
 22. Bíčánek Jan              TRI0502 B TJ TŽ Třinec             32:52   + 8:04 
 23. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       33:51   + 9:03 
 24. Damek Ondřej             TRI0503 B TJ TŽ Třinec             34:18   + 9:30 
 25. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         35:55   + 11:07
 26. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    36:10   + 11:22
 27. Eichler Vít              TZL0401 B SKOB Zlín                36:19   + 11:31
 28. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        36:40   + 11:52
 29. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             37:09   + 12:21
 30. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      37:50   + 13:02
 31. Ježek Filip              RBK0405 B SK Radioklub Blansko     38:45   + 13:57
 32. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB ALFA Brno            38:47   + 13:59
 33. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     38:48   + 14:00
 34. Bláha Adam               KSU0525 B Klub vytrvalostních spo  42:58   + 18:10
 35. Byrtus Jakub             TRI0508 B TJ TŽ Třinec             44:58   + 20:10
 36. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             47:00   + 22:12
 37. Staszak Tomasz           88P0400 C                          49:03   + 24:15
 38. Vodička Igor             UOL0502 B SOB Olomouc              49:11   + 24:23
 39. Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž        51:13   + 26:25
 40. Kroul Jiří               KSU0505 B Klub vytrvalostních spo  53:36   + 28:48
 41. Tomanek Lukáš            KSU0502 B Klub vytrvalostních spo  55:18   + 30:30
 42. Sikora Matěj             TRI0501 B TJ TŽ Třinec             55:33   + 30:45
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.80 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marszalek Patryk         14P0500 C                          21:36          
  2. Antonowicz Jan           STE0503 C SK SKI-OB Šternberk      27:18   + 5:42 
  3. Náhončík Jakub           UOL0400 C SOB Olomouc              34:45   + 13:09
  4. Poláček Tomáš            JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov    41:25   + 19:49
  5. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      46:43   + 25:07
  6. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering      47:10   + 25:34
  7. Slavík Ondřej            VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně  47:16   + 25:40
  8. Karásek Antonín          PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov         47:37   + 26:01
  9. Holub Mikuláš            SBR0500 C SKOB Bruntál             55:49   + 34:13
 10. Plachý Ondřej            JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov    60:19   + 38:43
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 4.20 km, 80 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             34:48          
  2. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                37:41   + 2:53 
  3. Peňáz Vojtěch            VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně  38:52   + 4:04 
  4. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                40:23   + 5:35 
  5. Peňáz Radek              VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně  42:42   + 7:54 
  6. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  43:32   + 8:44 
  7. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     43:46   + 8:58 
  8. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            45:00   + 10:12
  9. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        45:24   + 10:36
 10. Musil Štěpán             TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno        46:50   + 12:02
 11. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     58:06   + 23:18
 12. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       85:57   + 51:09
     Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.80 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        38:04          
  2. Vébr Tomáš               HAV0200 C OB Havířov               40:40   + 2:36 
  3. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    40:55   + 2:51 
  4. Jedzok Vojtěch           UOL0202 C SOB Olomouc              42:50   + 4:46 
  5. Karásek František        PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov         44:52   + 6:48 
  6. Spratek Adam             SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  64:53   + 26:49
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 4.70 km, 120 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  39:20          
  2. Podmolík Jonáš           TZL0001 B SKOB Zlín                39:26   + 0:06 
  3. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  41:23   + 2:03 
  4. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       44:34   + 5:14 
  5. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      45:55   + 6:35 
  6. Kroul Josef              KSU0044 B Klub vytrvalostních spo  46:26   + 7:06 
  7. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             49:04   + 9:44 
  8. Venev Kiril              OOLOLD2 C SK Haná orienteering     60:06   + 20:46
  9. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      65:59   + 26:39
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 5.70 km, 130 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               54:44          
  2. Procházka Zdeněk         SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava      61:52   + 7:08 
  3. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              62:40   + 7:56 
     Staszak Wiktor           88P9802 C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 6.40 km, 155 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smola Michal             TZL8131 C SKOB Zlín                42:32          
  2. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno        44:37   + 2:05 
  3. Dzioba Mateusz           88P9500 C                          44:42   + 2:10 
  4. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  44:43   + 2:11 
  5. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                46:27   + 3:55 
  6. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    46:29   + 3:57 
  7. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                47:54   + 5:22 
  8. Zimmermann Jakub         KON8911 C KOB Konice               48:28   + 5:56 
  9. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     49:09   + 6:37 
 10. Matoušek Jiří            STE7504 C SK SKI-OB Šternberk      49:19   + 6:47 
 11. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  50:09   + 7:37 
 12. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        50:56   + 8:24 
 13. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk      51:05   + 8:33 
 14. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  51:17   + 8:45 
 15. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            51:43   + 9:11 
 16. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    52:54   + 10:22
 17. Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                53:35   + 11:03
 18. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       54:05   + 11:33
 19. Matyšek Radoslav         PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov         54:20   + 11:48
 20. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                55:02   + 12:30
 21. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       55:30   + 12:58
 22. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        55:53   + 13:21
 23. Otruba Marek             PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov         56:46   + 14:14
 24. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín                57:02   + 14:30
 25. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž        57:06   + 14:34
 26. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                57:57   + 15:25
 27. Otruba Karel             PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov         58:18   + 15:46
 28. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      59:39   + 17:07
 29. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       61:11   + 18:39
 30. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk      61:45   + 19:13
 31. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  61:50   + 19:18
 32. Píro Matěj               TTR8802 C OOB Třebíč               63:44   + 21:12
 33. Chvátal Lukáš            ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno       65:23   + 22:51
 34. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      67:45   + 25:13
 35. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                68:07   + 25:35
 36. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       68:21   + 25:49
     Domagala Marcel          88P     C                           DISK          
     Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.70 km, 100 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dudík Petr               JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov    39:09          
  2. Stupal František         JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  41:54   + 2:45 
  3. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        42:08   + 2:59 
  4. Bernatík Lukáš           SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  42:40   + 3:31 
  5. Venev Simeon             OOLOLD1 C SK Haná orienteering     43:00   + 3:51 
  6. Simeonov Milen Danielov  OOLOLD3 C SK Haná orienteering     46:14   + 7:05 
  7. Hanák Pavel              STE7101 C SK SKI-OB Šternberk      48:37   + 9:28 
  8. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       49:56   + 10:47
  9. Lichý Ondřej             SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava      50:10   + 11:01
 10. Smolka Ondřej            SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava      52:38   + 13:29
 11. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      56:33   + 17:24
 12. Švestka Vít              KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín        57:53   + 18:44
 13. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk      59:06   + 19:57
 14. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno       60:10   + 21:01
 15. Langer Martin            LOV8400 C lepus.cz                 61:52   + 22:43
 16. Špičák František         CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na 101:55   + 62:46
     Janko Kamil              86P9600 C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 5.50 km, 145 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašek Petr               STE7601 C SK SKI-OB Šternberk      44:30          
  2. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        44:47   + 0:17 
  3. Chupek Jozef             VZA7102 C                          45:32   + 1:02 
  4. Svoboda Lukáš            SHK7905 C OK Slavia Hradec Králov  48:47   + 4:17 
  5. Hašek Jakub              5DX8000 C                          48:53   + 4:23 
  6. Dzik Miroslaw            86P7102 C                          50:48   + 6:18 
  7. Stachoň Zdeněk           SKM8014 C KOB Směr Kroměříž        52:02   + 7:32 
  8. Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina               54:00   + 9:30 
  9. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      54:27   + 9:57 
 10. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     59:51   + 15:21
 11. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       64:37   + 20:07
 12. Stoszek Jakub            AOP8300 C Orientační Běh Opava     66:07   + 21:37
 13. Popieluch Michal         BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek     76:40   + 32:10
 14. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic  78:07   + 33:37
 15. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                83:25   + 38:55
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.30 km, 100 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      36:46          
  2. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            37:59   + 1:13 
  3. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              40:08   + 3:22 
  4. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      43:02   + 6:16 
  5. Vébr Radek               HAV7103 C OB Havířov               49:09   + 12:23
  6. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        50:05   + 13:19
  7. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      52:49   + 16:03
  8. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  56:26   + 19:40
  9. Přikryl Jiří             JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov    62:08   + 25:22
 10. Kočandrle Jaroslav       KSU7700 C Klub vytrvalostních spo  62:49   + 26:03
 11. Novák Jan                STE7900 C SK SKI-OB Šternberk      66:26   + 29:40
 12. Vojvodík Martin          7SC7401 C                          71:49   + 35:03
 13. Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo  74:48   + 38:02
 14. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek    113:58   + 77:12
     Polách David             3MZ8000 C                           DISK          
     Ebner Zdeněk             KON8215 C KOB Konice                DISK          
     Peňáz Radek              VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 5.30 km, 125 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       43:36          
  2. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  44:06   + 0:30 
  3. Škoda František          LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:17   + 0:41 
  4. Joňczy Daniel            88P7500 C                          44:19   + 0:43 
  5. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      48:01   + 4:25 
  6. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        48:26   + 4:50 
  7. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     48:39   + 5:03 
  8. Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko, z. s  48:42   + 5:06 
  9. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        49:49   + 6:13 
 10. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              50:40   + 7:04 
 11. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  51:12   + 7:36 
 12. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž        52:36   + 9:00 
 13. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     65:12   + 21:36
     Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 4.90 km, 125 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  39:53          
  2. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        43:28   + 3:35 
  3. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        44:11   + 4:18 
  4. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB ALFA Brno            44:45   + 4:52 
  5. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        49:58   + 10:05
  6. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko     50:07   + 10:14
  7. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       51:58   + 12:05
  8. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                53:35   + 13:42
  9. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            56:12   + 16:19
 10. Láznička Libor           TZL6701 C SKOB Zlín                57:11   + 17:18
 11. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             58:10   + 18:17
 12. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         59:54   + 20:01
 13. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      60:02   + 20:09
 14. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  62:23   + 22:30
 15. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering      70:09   + 30:16
 16. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C SKOB Ostrava             72:40   + 32:47
 17. Krček Martin             AOP7302 C Orientační Běh Opava     94:29   + 54:36
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.20 km, 110 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mastela Rafal            HAV7300 C OB Havířov               41:41          
  2. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        41:51   + 0:10 
  3. Kratochvíl Karel         HOB7001 C SKOB  Horní Benešov      42:00   + 0:19 
  4. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              45:50   + 4:09 
  5. Kubíček Jiří             UOL6500 C SOB Olomouc              49:43   + 8:02 
  6. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           54:36   + 12:55
  7. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      55:56   + 14:15
  8. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo  57:30   + 15:49
  9. Marszalek Waldemar       14P7301 C                          62:36   + 20:55
 10. Plachý Martin            JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov    67:44   + 26:03
 11. Matuška Pavel            RBK7001 C SK Radioklub Blansko     68:50   + 27:09
 12. Roubalík Radovan         3SX6400 C ZŠ Těšetice              70:08   + 28:27
 13. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        71:19   + 29:38
 14. Urbánek Petr             ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno       81:35   + 39:54
 15. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              84:56   + 43:15
     Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 4.60 km, 100 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     35:45          
  2. Navrátil Václav          KON6427 C KOB Konice               39:56   + 4:11 
  3. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     40:05   + 4:20 
  4. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               40:16   + 4:31 
  5. Antonowicz Jerzy         STE6800 C SK SKI-OB Šternberk      44:06   + 8:21 
  6. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    46:00   + 10:15
  7. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             49:43   + 13:58
  8. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     51:57   + 16:12
  9. Cetl Vladimír            AOP6602 C Orientační Běh Opava     53:40   + 17:55
 10. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             56:34   + 20:49
 11. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               58:57   + 23:12
 12. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             75:11   + 39:26
 13. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             82:16   + 46:31
 14. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory        99:59   + 64:14
 15. Liber Vlastimil          AOP6402 C Orientační Běh Opava    106:08   + 70:23
     Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 4.40 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:42          
  2. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 47:06   + 1:24 
  3. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               49:47   + 4:05 
  4. Buřt Vladimír            SBK6301 C KOB START Blansko, z. s  54:14   + 8:32 
  5. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    56:50   + 11:08
  6. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  57:09   + 11:27
  7. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               64:30   + 18:48
  8. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             70:28   + 24:46
  9. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov       100:56   + 55:14
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.30 km, 90 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  50:12          
  2. Bednář Jan               UOL5402 C SOB Olomouc              74:37   + 24:25
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 3.90 km, 90 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             39:15          
  2. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   43:49   + 4:34 
  3. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      43:57   + 4:42 
  4. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 43:58   + 4:43 
  5. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        45:53   + 6:38 
  6. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             47:21   + 8:06 
  7. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                47:40   + 8:25 
  8. Moravec Stanislav        SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava      49:44   + 10:29
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.70 km, 80 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        39:22          
  2. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                39:38   + 0:16 
  3. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        42:58   + 3:36 
  4. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                46:53   + 7:31 
  5. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     47:08   + 7:46 
  6. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         49:51   + 10:29
  7. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        50:58   + 11:36
  8. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  51:50   + 12:28
  9. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      52:33   + 13:11
 10. Pospíšil Karel           VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně  53:15   + 13:53
 11. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 53:32   + 14:10
 12. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              53:59   + 14:37
 13. Miřijovský Přemysl       BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD     61:51   + 22:29
 14. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  61:58   + 22:36
 15. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               64:05   + 24:43
 16. Polínek Jaroslav         OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  81:52   + 42:30
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.30 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komárek Jaromír          KSU4900 C Klub vytrvalostních spo  40:50          
  2. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     48:57   + 8:07 
  3. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     57:59   + 17:09
  4. Sláma Dušan              TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno        61:49   + 20:59
  5. Malysa Ján               SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava      75:07   + 34:17
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.20 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     34:47          
  2. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     42:13   + 7:26 
  3. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      42:49   + 8:02 
  4. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             48:02   + 13:15
  5. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             49:46   + 14:59
  6. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                58:47   + 24:00
  7. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     62:02   + 27:15
  8. Kašpar Josef             HOB4601 C SKOB  Horní Benešov      67:27   + 32:40
  9. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava             78:22   + 43:35
 10. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             82:53   + 48:06
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.00 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrt Zdeněk             UOL4201 C SOB Olomouc              62:02          
  2. Čermák Miloslav          STE4101 C SK SKI-OB Šternberk      66:33   + 4:31 
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.90 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        38:40          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       40:48   + 2:08 
  3. Vávra Jiří               MOV4102 C SKOB Ostrava             63:41   + 25:01
  4. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        64:23   + 25:43
  5. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Orientační Běh Opava     68:26   + 29:46
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.80 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín               141:16          
--------------------------------------------------------------------------------

HD10N 2.20 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Létal Jonáš              SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  16:47          
  2. Michálek Marián          LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovic  19:40   + 2:53 
  3. Marszalek Dawid          14P1002 C                          20:13   + 3:26 
  4. Joňczy Michal            88P0801 C                          21:17   + 4:30 
  5. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        23:27   + 6:40 
  6. Kotasová Klára           KRNYYYY C KOS TJ Lokomotiva Krnov  25:33   + 8:46 
  7. Liber Václav             AOP1000 C Orientační Běh Opava     28:29   + 11:42
  8. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           30:11   + 13:24
  9. Vojvodík Rudolf          MOV0800 C SKOB Ostrava             31:03   + 14:16
 10. Rafaj Mikuláš                    C                          31:45   + 14:58
 11. Bábková Amálie           PTE1051 C TJ Sokol Ptení           36:06   + 19:19
 12. Plachý Matyáš            JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov    54:11   + 37:24
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Byrtusová Klára          TRI0852 C TJ TŽ Třinec             19:26          
  2. Nešporová Viktorie Anna  TZL1150 C SKOB Zlín                19:59   + 0:33 
  3. Šimková Aneta            NNNYYYX C Neregistrovaní           22:15   + 2:49 
  4. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       22:19   + 2:53 
  5. Šimková Sára             NNNYYXX C Neregistrovaní           22:36   + 3:10 
  6. Pachnik Antoni           19P1000 C                          23:22   + 3:56 
  7. Daněk František          SBK1010 C KOB START Blansko, z. s  23:55   + 4:29 
  8. Kratochvíl David         HOB1101 C SKOB  Horní Benešov      24:56   + 5:30 
  9. Kulka Kornelia           19P1001 C                          27:35   + 8:09 
 10. Peňáz Jan                VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně  27:58   + 8:32 
 11. Otrubová Veronika        PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov         27:59   + 8:33 
 12. Škoda František          LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovic  28:11   + 8:45 
 13. Škodová Michaela         LCExxxx C OOB TJ Slovan Luhačovic  28:19   + 8:53 
 14. Musilová Anna                    C                          28:24   + 8:58 
 15. Musilová Iva                     C                          28:26   + 9:00 
 16. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     28:38   + 9:12 
 17. Kotrle David             STE1101 C SK SKI-OB Šternberk      28:40   + 9:14 
 18. Hanáková Dorotka         STE     C SK SKI-OB Šternberk      29:40   + 10:14
 19. Jašek Vít                ABR1111 C A-team NOVO Bruntál      30:23   + 10:57
 20. Tomášek Matěj            STE1202 C SK SKI-OB Šternberk      30:26   + 11:00
 21. Klose Albert             SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  30:45   + 11:19
 22. Létal Hynek              SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  30:52   + 11:26
 23. Mrkvica Jan              ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory        31:10   + 11:44
 24. Liber Tomáš              AOP1302 C Orientační Běh Opava     31:38   + 12:12
 25. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               31:40   + 12:14
 26. Smola Jakub                      C                          32:12   + 12:46
 27. Kozák Vojtěch            TBM     C KOS TJ Tesla Brno        32:30   + 13:04
 28. Lorencová Justýna        PLU     C TJ SOKOL Plumlov         35:12   + 15:46
 29. Panna Matyáš             MOV1300 C SKOB Ostrava             37:22   + 17:56
 30. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       37:45   + 18:19
 31. Good Marie               SBR1250 C SKOB Bruntál             40:13   + 20:47
 32. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      40:54   + 21:28
 33. Dzik Zofia               86P1000 C                          45:06   + 25:40
 34. Hašek Matěj              5DX1600 C                          45:59   + 26:33
 35. Czaschová Klára          SBR     C SKOB Bruntál             46:12   + 26:46
 36. Rafaj Hynek                      C                          48:29   + 29:03
 36. Binar Vít                STE1201 C SK SKI-OB Šternberk      48:29   + 29:03
 38. Svoboda Marek            2JZ1300 C                          48:36   + 29:10
 39. Rafajová Justýna                 C                          48:42   + 29:16
 40. Kubíčková Magdalena      UOL1150 C SOB Olomouc              49:49   + 30:23
 41. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              49:50   + 30:24
 42. Šopíková Magdalena       OOL     C SK Haná orienteering     54:34   + 35:08
 43. Šopíková Marie                   C                          55:43   + 36:17
 44. Šopík Vítězslav          OOL     C SK Haná orienteering     56:32   + 37:06
 45. Létalová Eva             SFM0888 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  59:28   + 40:02
 46. Matyšková Stela          PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov         61:25   + 41:59
 47. Kozelská Cholastová Eva  KRN8585 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  61:48   + 42:22
 48. Kozáková Zuzana          TBM     C KOS TJ Tesla Brno        62:08   + 42:42
 49. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     63:53   + 44:27
 50. Robotková Tereza         PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská   69:02   + 49:36
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.50 km, 75 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlobil Vladimír                  C                          17:49          
  2. Byrtus Petr              TRI7703 C TJ TŽ Třinec             19:37   + 1:48 
  3. Kozelský Miroslav        KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  20:16   + 2:27 
  4. Musil Radek                      C                          21:32   + 3:43 
  5. Zatloukal Radek          STE7000 C SK SKI-OB Šternberk      23:50   + 6:01 
  6. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            24:32   + 6:43 
  7. Holý Ondřej              SBR7600 C SKOB Bruntál             24:52   + 7:03 
  8. Boháčová Lucie           PTE8771 C TJ Sokol Ptení           26:52   + 9:03 
  9. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        27:00   + 9:11 
 10. Havelka Jan              KON0222 C KOB Konice               27:03   + 9:14 
 11. Maziarek Marcin          1DP7500 C                          30:31   + 12:42
 12. Janejšková Alžběta       SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  30:38   + 12:49
 13. Dušek Václav             PTE7619 C TJ Sokol Ptení           30:41   + 12:52
 14. Čudek Libor              NNNXYZZ C Neregistrovaní           31:39   + 13:50
 15. Maziarek Michal          1DP8200 C                          32:25   + 14:36
 16. Musilová Jana            ASU7798 C Magnus Orienteering      32:30   + 14:41
 17. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        33:00   + 15:11
 18. Bíčánek Milan            TRI7701 C TJ TŽ Třinec             33:50   + 16:01
 19. Šimková Eva              NNNYYY  C Neregistrovaní           33:58   + 16:09
 20. Kotrle Milan             STE     C SK SKI-OB Šternberk      34:17   + 16:28
 21. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     34:50   + 17:01
 22. Vojvodíková Barbara      7SC7550 C                          35:06   + 17:17
 23. Zatloukalová Marika      STE     C SK SKI-OB Šternberk      35:20   + 17:31
 24. Kotrle Sylvie            STE     C SK SKI-OB Šternberk      37:49   + 20:00
 25. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž        38:32   + 20:43
 26. Dovrtělová Gabriela      TZL8591 C SKOB Zlín                38:43   + 20:54
 27. Ledabylová Alena         HOB5551 C SKOB  Horní Benešov      39:02   + 21:13
 28. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           39:08   + 21:19
 29. Smolková Dagmar          STE6451 C SK SKI-OB Šternberk      39:14   + 21:25
 30. Chmelařová Blanka        25C6750 C péčkaři                  39:44   + 21:55
 31. Šopík Vítězslav          OOL     C SK Haná orienteering     40:19   + 22:30
 32. Střechovský Jan          ZBM     C SK Žabovřesky Brno       40:48   + 22:59
 33. Rozsívalová Petra        KON8063 C KOB Konice               40:49   + 23:00
 34. Jílek Karel              UOL     C SOB Olomouc              43:09   + 25:20
 35. Sovišová Eva             SBR5251 C SKOB Bruntál             43:19   + 25:30
 36. Galle Jiří                       C                          43:47   + 25:58
 37. Borets Ivan              38S0300 C VZA Žilina               44:56   + 27:07
 38. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  45:18   + 27:29
 39. Matušková Kateřina       3KC4700 C                          47:03   + 29:14
 40. Davidová Tereza          SFMXXXY C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  47:33   + 29:44
 41. Pospíšilová Lucie        STE7551 C SK SKI-OB Šternberk      47:45   + 29:56
 42. Davidová Petra           SFMXYYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  47:46   + 29:57
 43. David Vladimír           SFMXXYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  50:56   + 33:07
 43. David Vladimír           SFMXXXX C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  50:56   + 33:07
 45. Pavlová Libuše           MOV7451 C SKOB Ostrava             51:43   + 33:54
 46. Vítková Miroslava        PTE6952 C TJ Sokol Ptení           53:36   + 35:47
 47. Procházka Jiří           ADA     C OOB Spartak Adamov       55:24   + 37:35
 48. Good Eliška              SBR0550 C SKOB Bruntál             68:54   + 51:05
 49. Šípová Kateřina          SOP     C OOB TJ Slezan Opava      70:24   + 52:35
     Popieluchová Michaela    BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Hrouzová Jiřina          KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
     Borets Anna              38S8150 C VZA Žilina                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------