Kód závodu          : 4148
Název               : Žebříček B-Čechy západ
Datum               : 10.06.2018
Místo konání        : Hluboká
Mapa                : všechny kategorie Střel_A_nice, 1:10 000, E= 5 m
Pořadatel           : KRL - Kometa Kralovice
Ředitel závodu      : Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí     : Pova Ondřej - R2
Ředitel závodu      : Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí      : Hanák Martin - R2
JURY                : Sysel Ondřej, Němečková Jarmila, Karvánek Petr

D10N 3.32 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čadková Michaela         KRL0954   Kometa Kralovice         24:08          
  2. Vondrová Eliška          FSP0850   VSK ČVUT Fakulta Staveb  26:26   + 2:18 
  3. Vaněčková Anna           TJP1050   TJ Sokol Troja           32:02   + 7:54 
  4. Peterková Adéla          KRL0953   Kometa Kralovice         32:55   + 8:47 
  5. Vodrážková Barbora       VPM1050   KOS Slavia Plzeň         34:37   + 10:29
  6. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            34:48   + 10:40
  7. Hill Daisy               GBA       Airienteers              34:57   + 10:49
  8. Hrdličková Anna          DOR0955   OK Dobříš                36:43   + 12:35
  9. Hezká Adéla              DOR1053   OK Dobříš                36:59   + 12:51
 10. Stará Magdalena          FSP1051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:59   + 14:51
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.95 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Žofie           TAP       KOB Tretra Praha         15:27          
  2. Novotná Karolína         TUR0853   OOB TJ Turnov            16:28   + 1:01 
  2. Gelnerová Markéta        KRL0952   Kometa Kralovice         16:28   + 1:01 
  4. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                18:37   + 3:10 
  5. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:51   + 3:24 
  6. Bartalošová Anežka       PGP0853   SK Praga                 19:15   + 3:48 
  7. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                20:34   + 5:07 
  8. Vlašímská Karolína       SKV0851   TJ Slovan Karlovy Vary   22:47   + 7:20 
  9. Kučerová Kateřina        VSP0950   USK Praha                22:58   + 7:31 
 10. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                23:33   + 8:06 
 11. Stehlíková Tereza        LPM0951   OK Lokomotiva Plzeň      24:32   + 9:05 
 12. Chumová Adéla            SLP0950   OOB Slavia Praha         25:51   + 10:24
 13. Sobotová Kateřina        VPM0851   KOS Slavia Plzeň         28:33   + 13:06
 14. Synková Elena            DOK0850   OK Doksy                 28:35   + 13:08
 15. Hanáková Aneta           KRL0951   Kometa Kralovice         32:37   + 17:10
 16. Stará Žofie              FSP0851   VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:03   + 17:36
 17. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              34:46   + 19:19
 18. Chmelíková Anežka        DOR1050   OK Dobříš                35:17   + 19:50
 19. Blechová Adéla           KRL1055   Kometa Kralovice         36:40   + 21:13
 20. Hejnová Barbora          VSP0851   USK Praha                40:17   + 24:50
 21. Smutná Markéta           DLP0950   OOB TJ Dukla Praha       40:20   + 24:53
 22. Blehová Barbora          DOR1151   OK Dobříš                44:22   + 28:55
 23. Blehová Veronika         DOR0852   OK Dobříš                44:50   + 29:23
     Hezká Tereza             DOR0855   OK Dobříš                 DISK          
     Housková Adéla           DOR       OK Dobříš                25:25   + 9:58 
     Mušková Madla            SCP       OK Sparta Praha          80:21   + 64:54
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.11 km, 90 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Zuzana          DKP0656   Oddíl OB Kotlářka        21:01          
  2. Skalová Jolana           TJN0653   OOB TJ Tatran Jablonec   23:33   + 2:32 
  3. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  24:56   + 3:55 
  4. Lošťáková Sára           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:45   + 4:44 
  5. Řeháková Mirka           SKV0652   TJ Slovan Karlovy Vary   26:11   + 5:10 
  6. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                26:18   + 5:17 
  7. Dittrtová Rozálie        LME0650   SK Los Mělník            27:19   + 6:18 
  8. Vlašímská Bára           SKV0651   TJ Slovan Karlovy Vary   27:37   + 6:36 
  9. Kohoutková Klára         BSO0650   KOB Baník Sokolov        28:33   + 7:32 
 10. Folprechtová Julie       VSP0653   USK Praha                29:18   + 8:17 
 11. Vláčilová Anna           RIC0657   OB Říčany                30:59   + 9:58 
 12. Stará Barbora            FSP0752   VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:33   + 10:32
 13. Mayerová Daniela         KSH0852   OB Kašperské Hory        32:04   + 11:03
 14. Háková Eliška            TJN0654   OOB TJ Tatran Jablonec   32:26   + 11:25
 15. Waldhauserová Eliška     BOR0757   OK Jiskra Nový Bor       32:53   + 11:52
 16. Bodurková Denisa         KRL0752   Kometa Kralovice         34:31   + 13:30
 17. Fialová Kateřina         DOR0754   OK Dobříš                34:55   + 13:54
 18. Hovorková Marie          LDC0650   KOB Děčín                36:06   + 15:05
 19. Svobodová Adriana        FSP0653   VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:29   + 17:28
 20. Leinweberová Julie       FSP0755   VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:41   + 19:40
 21. Čadková Marcela          KRL0654   Kometa Kralovice         42:32   + 21:31
 22. Roučková Karolína        KRL0656   Kometa Kralovice         43:37   + 22:36
 23. Geffertová Agáta         FSP0753   VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:49   + 25:48
 24. Králová Lucie            KRL0658   Kometa Kralovice         47:44   + 26:43
 25. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             51:09   + 30:08
 26. Jandová Eva              DOR0752   OK Dobříš                55:10   + 34:09
 27. Hroňková Barbora         VSP0650   USK Praha                56:04   + 35:03
 28. Kropáčová Zuzana         KRL0754   Kometa Kralovice         63:48   + 42:47
 29. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 82:20   + 61:19
 30. Šobíšková Lucie          BSO0651   KOB Baník Sokolov        89:15   + 68:14
     Mušková Amálie           SCP       OK Sparta Praha         120:00   + 98:59
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  18:37          
  2. Novotná Michaela         TUR0551   OOB TJ Turnov            19:02   + 0:25 
  3. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:55   + 1:18 
  4. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                20:21   + 1:44 
  5. Matyášová Kristýna       CHA0555   OK Chrastava             20:41   + 2:04 
  6. Richtrová Kamila         VPM0451   KOS Slavia Plzeň         21:05   + 2:28 
  7. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  21:39   + 3:02 
  8. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:40   + 3:03 
  9. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             21:59   + 3:22 
 10. Bulířová Ema             TAP0452   KOB Tretra Praha         22:05   + 3:28 
 11. Šauli Kateřina           VPM0456   KOS Slavia Plzeň         22:07   + 3:30 
 12. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                22:39   + 4:02 
 13. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             22:46   + 4:09 
 14. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  23:02   + 4:25 
 15. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                23:07   + 4:30 
 16. Beránková Šárka          VPM0551   KOS Slavia Plzeň         23:09   + 4:32 
 17. Škáchová Viktorie        DKP0655   Oddíl OB Kotlářka        23:47   + 5:10 
 18. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                23:53   + 5:16 
 19. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                24:01   + 5:24 
 20. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   24:17   + 5:40 
 21. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  24:24   + 5:47 
 22. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              24:40   + 6:03 
 23. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  24:48   + 6:11 
 24. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:49   + 6:12 
 25. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                24:57   + 6:20 
 26. Skácelová Adéla          VLI0454   Slavia Liberec orientee  24:58   + 6:21 
 27. Arnoštová Veronika       DOR0455   OK Dobříš                25:05   + 6:28 
 28. Andrlová Lea             VLI0453   Slavia Liberec orientee  25:06   + 6:29 
 29. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                25:10   + 6:33 
 29. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              25:10   + 6:33 
 31. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     25:19   + 6:42 
 32. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              25:23   + 6:46 
 33. Mellanová Judita         TUV0559   SOK TJ Turnov            25:25   + 6:48 
 34. Nejedlá Klára            ONO0450   SKOB Ostrov              25:30   + 6:53 
 35. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        25:43   + 7:06 
 36. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                25:54   + 7:17 
 37. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  26:00   + 7:23 
 38. Hájková Tereza           TUV0558   SOK TJ Turnov            26:19   + 7:42 
 39. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      26:23   + 7:46 
 40. Suková Tereza            VRL0454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:43   + 8:06 
 41. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              26:48   + 8:11 
 41. Kodejšová Markéta        VSP0458   USK Praha                26:48   + 8:11 
 43. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec   26:50   + 8:13 
 44. Staňková Radka           VPM0452   KOS Slavia Plzeň         27:49   + 9:12 
 44. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              27:49   + 9:12 
 46. Pecková Tereza           VLI0551   Slavia Liberec orientee  27:52   + 9:15 
 47. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                27:54   + 9:17 
 48. Novotná Barbora          TUR0552   OOB TJ Turnov            27:58   + 9:21 
 49. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:12   + 9:35 
 50. Nagyová Kateřina         TJN0452   OOB TJ Tatran Jablonec   29:56   + 11:19
 51. Pecko Sára               ONO0452   SKOB Ostrov              30:15   + 11:38
 52. Vlachová Adéla           KRL0551   Kometa Kralovice         30:19   + 11:42
 53. Zmarzláková Olga         KRL0552   Kometa Kralovice         30:37   + 12:00
 54. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                30:58   + 12:21
 55. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee  31:35   + 12:58
 56. Gelnerová Anna           KRL0653   Kometa Kralovice         33:16   + 14:39
 56. Kulová Laura             ONO0552   SKOB Ostrov              33:16   + 14:39
 58. Balková Markéta          OPI0450   Orientační sporty Písek  33:31   + 14:54
 59. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                33:34   + 14:57
 60. Pilátová Amálie          DKL0450   KOB Kladno               47:25   + 28:48
 61. Ševčíková Anežka         ONO0550   SKOB Ostrov              49:17   + 30:40
 62. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 59:09   + 40:32
 63. Vláčilová Barbora        RIC0457   OB Říčany                67:56   + 49:19
     Rumlenová Tereza         BOR0453   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 2.95 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       26:17          
  2. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   26:31   + 0:14 
  3. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                27:20   + 1:03 
  4. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        29:08   + 2:51 
  5. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 29:48   + 3:31 
  6. Budská Anna              TJN0253   OOB TJ Tatran Jablonec   30:02   + 3:45 
  7. Řeháková Gabriela        SKV0351   TJ Slovan Karlovy Vary   31:27   + 5:10 
  8. Titzová Adéla            VSP0250   USK Praha                31:51   + 5:34 
  9. Šritrová Lenka           TUR0250   OOB TJ Turnov            32:17   + 6:00 
 10. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             32:51   + 6:34 
 11. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                33:22   + 7:05 
 12. Vítová Lucie             BSO0250   KOB Baník Sokolov        33:29   + 7:12 
 13. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        33:38   + 7:21 
 14. Vitebská Eliška          TJN0350   OOB TJ Tatran Jablonec   34:28   + 8:11 
 15. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              34:55   + 8:38 
 16. Křížová Daniela          MAS0250   KČT Aš                   36:35   + 10:18
 17. Marešová Klára           NEK0250   Nejdek Orienteering      36:54   + 10:37
 18. Fantová Kateřina         EKP0256   VŠTJ Ekonom Praha        38:28   + 12:11
 19. Žejdlíková Eliška        LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:41   + 13:24
 20. Petříková Adéla          MAS0352   KČT Aš                   39:56   + 13:39
 21. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  42:46   + 16:29
 22. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                47:24   + 21:07
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.01 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:06          
  2. Biersaková Dagmar        KRL0051   Kometa Kralovice         26:51   + 1:45 
  3. Kosíková Eliška          TUR0052   OOB TJ Turnov            27:37   + 2:31 
  4. Dědková Teodora          TAP0051   KOB Tretra Praha         28:19   + 3:13 
  5. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                28:41   + 3:35 
  6. Kováříková Marie         KAM0050   OK Kamenice              29:02   + 3:56 
  7. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              29:34   + 4:28 
  8. Šlechtová Tereza         KRL0152   Kometa Kralovice         30:36   + 5:30 
  9. Rybářová Tereza          BOR0153   OK Jiskra Nový Bor       31:21   + 6:15 
 10. Staňková Markéta         VPM0153   KOS Slavia Plzeň         32:27   + 7:21 
 11. Karbusová Kateřina       OPI0052   Orientační sporty Písek  32:39   + 7:33 
 12. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               36:04   + 10:58
 13. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  37:45   + 12:39
 14. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        39:18   + 14:12
 15. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          50:16   + 25:10
 16. Winzigová Gabriela       OPI0157   Orientační sporty Písek  55:37   + 30:31
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 3.15 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanáková Lenka           KRL9951   Kometa Kralovice         31:31          
  2. Sheshikova Anastasia     KAM9853   OK Kamenice              33:51   + 2:20 
  3. Kašparová Adéla          VSP9850   USK Praha                34:03   + 2:32 
  4. Kubecová Kateřina        BOR9959   OK Jiskra Nový Bor       35:45   + 4:14 
  5. Urbanová Markéta         STH9953   SK Studenec              35:53   + 4:22 
  6. Kopecká Johana           VSP9950   USK Praha                38:21   + 6:50 
  7. Žejdlíková Karolína      LTP9950   OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:02   + 10:31
  8. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  44:19   + 12:48
  9. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              53:07   + 21:36
 10. Hrdličková Ludmila       SLA9851   SKOB Slaný               54:33   + 23:02
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.09 km, 205 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujáčková Ivana          SJC8952   Sportcentrum Jičín       31:51          
  2. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        35:23   + 3:32 
  3. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             38:08   + 6:17 
  4. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                38:13   + 6:22 
  5. Aschermannová Petra      KAM9354   OK Kamenice              38:37   + 6:46 
  6. Kožinová Zuzana          PGP9650   SK Praga                 38:57   + 7:06 
  7. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        39:45   + 7:54 
  8. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        40:24   + 8:33 
  9. Neradová Alena           LIT8551   KOB Litvínov             41:13   + 9:22 
 10. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        44:05   + 12:14
 11. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice              44:38   + 12:47
 12. Zajícová Kateřina        TAP9053   KOB Tretra Praha         45:39   + 13:48
 13. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                46:40   + 14:49
 14. Hančová Marie            SNA8255   TJ START Náchod          47:10   + 15:19
 14. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:10   + 15:19
 16. Kovářová Lenka           LTP9750   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:21   + 15:30
 17. Kožinová Anna            PGP9350   SK Praga                 47:49   + 15:58
 18. Jirásková Kateřina       PGP8852   SK Praga                 48:48   + 16:57
 19. Kožinová Jana            PGP6651   SK Praga                 48:56   + 17:05
 20. Hermannová Anna          TAP9251   KOB Tretra Praha         48:57   + 17:06
 21. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  50:13   + 18:22
 22. Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB Tretra Praha         51:27   + 19:36
 23. Novotná Barbora          TJN8951   OOB TJ Tatran Jablonec   51:55   + 20:04
 24. Havlová Adéla            BOR9161   OK Jiskra Nový Bor       53:08   + 21:17
 25. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:45   + 22:54
 26. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  55:04   + 23:13
 27. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 55:10   + 23:19
 28. Posseltová Tereza        TJN9252   OOB TJ Tatran Jablonec   56:16   + 24:25
 29. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        56:40   + 24:49
 30. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  60:45   + 28:54
     Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.91 km, 170 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánková Kateřina       ONO9250   SKOB Ostrov              45:03          
  2. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        47:23   + 2:20 
  3. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              48:30   + 3:27 
  4. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        48:39   + 3:36 
  5. Neradová Eva             LIT8951   KOB Litvínov             52:12   + 7:09 
  6. Káninská Markéta         TAP9054   KOB Tretra Praha         56:18   + 11:15
  7. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        58:03   + 13:00
  8. Szenczi Kristýna         VLI8650   Slavia Liberec orientee  63:45   + 18:42
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.46 km, 135 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Hana               EKP8459   VŠTJ Ekonom Praha        38:02          
  2. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         46:49   + 8:47 
  3. Malíková Stanislava      EKP8950   VŠTJ Ekonom Praha        46:59   + 8:57 
  4. Krafčiková Monika        SKV8751   TJ Slovan Karlovy Vary   49:21   + 11:19
  5. Březinová Ivana          NER       Neregistrovaní           50:09   + 12:07
  6. Hájková Daniela          JIL9451   OK Jilemnice             51:52   + 13:50
  7. Černá Kateřina           TJP9850   TJ Sokol Troja           66:59   + 28:57
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.10 km, 165 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Magdalena         PGP7650   SK Praga                 32:05          
  2. Vodrážková Kateřina      VPM7995   KOS Slavia Plzeň         33:06   + 1:01 
  3. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                34:46   + 2:41 
  4. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:17   + 4:12 
  5. Kopecká Magdaléna        KPY8250   SOOB TJ Sokol Kralupy n  36:44   + 4:39 
  6. Pokorná Magdaléna        PGP7562   SK Praga                 37:02   + 4:57 
  7. Chumová Jana             SLP7451   OOB Slavia Praha         38:00   + 5:55 
  8. Kovářová Jitka           VPM7350   KOS Slavia Plzeň         38:35   + 6:30 
  9. Pračková Zita            RIC7850   OB Říčany                42:57   + 10:52
 10. Kučerková Romana         STB8196   TJ Stadion Nový Bor      43:15   + 11:10
 11. Hanušová Petra           STB8297   TJ Stadion Nový Bor      43:18   + 11:13
 12. Pechová Iva              LPM6151   OK Lokomotiva Plzeň      43:54   + 11:49
 13. Asterová Jana            SLA7451   SKOB Slaný               45:31   + 13:26
 14. Vlašímská Tereza         SKV7551   TJ Slovan Karlovy Vary   45:38   + 13:33
 15. Kučerová Berenika        DCE8050   KOB Dobřichovice         45:57   + 13:52
 16. Vaněčková Petra          TJP7950   TJ Sokol Troja           47:32   + 15:27
 17. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   49:24   + 17:19
 18. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:28   + 17:23
 19. Berglová Lucie           TJP8250   TJ Sokol Troja           54:26   + 22:21
 20. Ledererová Kamila        LPM7352   OK Lokomotiva Plzeň      54:36   + 22:31
 21. Pinkrová Šárka           HCE8350   TJ Hostivice             59:11   + 27:06
 22. Fialová Jana             DOR8050   OK Dobříš                59:13   + 27:08
 23. Šitrová Lucie            LPM7857   OK Lokomotiva Plzeň      64:09   + 32:04
 24. Fremrová Jaroslava       LPM       OK Lokomotiva Plzeň      65:48   + 33:43
 25. Pohořalá Karolína        ROU6850   SKOB Roudnice nad Labem  68:51   + 36:46
 26. Stará Vendula            FSP8150   VSK ČVUT Fakulta Staveb  73:48   + 41:43
     Bredlerová Gabriela      SKV7451   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.15 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            27:54          
  2. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 31:32   + 3:38 
  3. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             31:44   + 3:50 
  4. Sobotová Jana            VPM7250   KOS Slavia Plzeň         32:07   + 4:13 
  5. Lošťáková Ivana          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  32:12   + 4:18 
  6. Kučerová Marie           VSP7551   USK Praha                32:50   + 4:56 
  7. Folprechtová Kateřina    VSP7460   USK Praha                33:05   + 5:11 
  8. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              34:18   + 6:24 
  9. Skácelová Marie          VLI7552   Slavia Liberec orientee  34:42   + 6:48 
 10. Podrábská Marie          VLI7451   Slavia Liberec orientee  34:43   + 6:49 
 11. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                35:33   + 7:39 
 12. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               37:28   + 9:34 
 13. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                37:35   + 9:41 
 14. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 38:00   + 10:06
 15. Šauli Iva                VPM7852   KOS Slavia Plzeň         41:28   + 13:34
 16. Brettlová Marta          PGP7557   SK Praga                 41:34   + 13:40
 17. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     42:07   + 14:13
 18. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                42:20   + 14:26
 19. Richtrová Lucie          VPM7451   KOS Slavia Plzeň         44:26   + 16:32
 20. Waldhauserová Irena      BOR7459   OK Jiskra Nový Bor       44:53   + 16:59
 21. Janoušková Iveta         BOR7457   OK Jiskra Nový Bor       46:08   + 18:14
 22. Jeřábková Tereza         BOR7563   OK Jiskra Nový Bor       48:12   + 20:18
 23. Novotná Hedvika          TUR7454   OOB TJ Turnov            48:37   + 20:43
 24. Kaválková Jana           ONO7551   SKOB Ostrov              49:33   + 21:39
 25. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              49:34   + 21:40
 26. Habánová Anna            VLI7757   Slavia Liberec orientee  55:06   + 27:12
     Vláčilová Kateřina       JPV7757   Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Synková Šárka            DOK7650   OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.01 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                26:42          
  2. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              30:56   + 4:14 
  3. Posseltová Romana        TJN7050   OOB TJ Tatran Jablonec   33:30   + 6:48 
  4. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 33:53   + 7:11 
  5. Menclová Silvie          VSP7050   USK Praha                35:43   + 9:01 
  6. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                36:00   + 9:18 
  7. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              36:21   + 9:39 
  8. Jirsová Pavla            KSH7251   OB Kašperské Hory        36:34   + 9:52 
  9. Staňková Marcela         VPM6951   KOS Slavia Plzeň         37:59   + 11:17
 10. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                38:05   + 11:23
 10. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               38:05   + 11:23
 12. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB Tretra Praha         38:24   + 11:42
 13. Smolková Alena           PGP6450   SK Praga                 38:35   + 11:53
 14. Melišíková Radka         TAP7152   KOB Tretra Praha         38:55   + 12:13
 15. Šoupová Jana             LPM6850   OK Lokomotiva Plzeň      38:58   + 12:16
 16. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                39:08   + 12:26
 17. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:29   + 12:47
 18. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 39:54   + 13:12
 19. Landovská Ivana          PGP6251   SK Praga                 40:55   + 14:13
 20. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                41:43   + 15:01
 21. Hrdličková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               43:34   + 16:52
 22. Dittrtová Lucie          LME6852   SK Los Mělník            44:30   + 17:48
 23. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                45:38   + 18:56
 24. Bínová Kathrin           MLA6754   MLOK Mariánské Lázně     46:11   + 19:29
 25. Jelínková Radka          MLA6951   MLOK Mariánské Lázně     47:25   + 20:43
 26. Tokárová Regina          VPM6950   KOS Slavia Plzeň         47:52   + 21:10
 27. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           50:52   + 24:10
 28. Danihelová Janka         SKV6552   TJ Slovan Karlovy Vary   51:18   + 24:36
 29. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB Tretra Praha         52:28   + 25:46
 30. Hejnová Martina          VSP7354   USK Praha                53:24   + 26:42
 31. Zierhutová Michaela      LCV7151   TJ Lokomotiva Chomutov   56:30   + 29:48
 32. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               58:18   + 31:36
 33. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          72:11   + 45:29
     Sieglová Dagmar          MFP7050   Matfyz Praha              DISK          
     Sova Petr                KSH       OB Kašperské Hory        45:31   + 18:49
     Housková Monika          DOR       OK Dobříš                64:10   + 37:28
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 2.95 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koucká Ivana             EKP6850   VŠTJ Ekonom Praha        32:20          
  2. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        32:32   + 0:12 
  3. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          33:12   + 0:52 
  4. Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                34:23   + 2:03 
  5. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  34:26   + 2:06 
  6. Gorčicová Ivana          CHA6550   OK Chrastava             34:41   + 2:21 
  7. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        34:48   + 2:28 
  8. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:16   + 2:56 
  9. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                35:29   + 3:09 
 10. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             35:51   + 3:31 
 11. Pávková Jana             BOR6550   OK Jiskra Nový Bor       36:29   + 4:09 
 12. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         37:15   + 4:55 
 13. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  38:14   + 5:54 
 14. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   39:21   + 7:01 
 15. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  42:04   + 9:44 
 16. Kamarytová Martina       MLA6651   MLOK Mariánské Lázně     42:26   + 10:06
 17. Tenglerová Helena        MLA6551   MLOK Mariánské Lázně     43:17   + 10:57
 18. Burdová Simona           LDC6851   KOB Děčín                45:12   + 12:52
 19. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             46:15   + 13:55
 20. Halířová Eva             BOR6654   OK Jiskra Nový Bor       48:57   + 16:37
 21. Žandová Marie            SKV6551   TJ Slovan Karlovy Vary   52:32   + 20:12
 22. Votavová Renata          KNC6452   Sokol Kostelec n. Č. l.  59:58   + 27:38
 23. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  80:19   + 47:59
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.95 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         37:34          
  2. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            38:54   + 1:20 
  3. Sládková Eva             TEH5751   Sokol Tehov              39:17   + 1:43 
  4. Kovářová Alena           LTP6151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:54   + 5:20 
  5. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:40   + 7:06 
  6. Michálková Jiřina        VSP6151   USK Praha                44:57   + 7:23 
  7. Gabrielová Šárka         ONO5950   SKOB Ostrov              46:40   + 9:06 
  8. Kohlová Alena            KPY6051   SOOB TJ Sokol Kralupy n  46:57   + 9:23 
  9. Sklenářová Jana          MLA6258   MLOK Mariánské Lázně     57:42   + 20:08
 10. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 71:29   + 33:55
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 27:27          
  2. Kuncová Jiřina           TJN5752   OOB TJ Tatran Jablonec   28:15   + 0:48 
  3. Jahnová Helena           SCP5550   OK Sparta Praha          30:26   + 2:59 
  4. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        30:41   + 3:14 
  5. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:28   + 6:01 
  6. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               33:31   + 6:04 
  7. Nováková Svatava         SKV5351   TJ Slovan Karlovy Vary   33:51   + 6:24 
  8. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         34:44   + 7:17 
  9. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        38:53   + 11:26
 10. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 46:27   + 19:00
 11. Patáková Mária           KSH5751   OB Kašperské Hory        60:55   + 33:28
 12. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          61:22   + 33:55
     Mrázková Ivana           DKP5650   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.48 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150   OK Chrastava             34:52          
  2. Dohnalová Dana           VSP5050   USK Praha                36:39   + 1:47 
  3. Neradová Alena           LIT5051   KOB Litvínov             36:48   + 1:56 
  4. Ševčíková Alena          CHA5351   OK Chrastava             39:48   + 4:56 
  5. Horáčková Stanislava     VLI4950   Slavia Liberec orientee  40:03   + 5:11 
  6. Savičová Irena           SKV5352   TJ Slovan Karlovy Vary   46:33   + 11:41
  7. Pachnerová Jaroslava     VLI5152   Slavia Liberec orientee  48:51   + 13:59
  8. Horáková Magdalena       NEK4950   Nejdek Orienteering      74:36   + 39:44
     Karmazínová Ivana        VLI5150   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.11 km, 90 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Eva             TEP4851   Tempo Praha              30:03          
  2. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 30:48   + 0:45 
  3. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 31:09   + 1:06 
  4. Beránková Pavla          VPM4350   KOS Slavia Plzeň         33:39   + 3:36 
  5. Jedličková Jindra        VPM4550   KOS Slavia Plzeň         39:14   + 9:11 
  6. Kašková Eva              CHA4650   OK Chrastava             41:05   + 11:02
  7. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          41:09   + 11:06
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.32 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bergl Jonáš              TJP1100   TJ Sokol Troja           24:58          
  2. Pucherna Marek           SCP0900   OK Sparta Praha          28:02   + 3:04 
  3. Cichra Patrik            TAP0903   KOB Tretra Praha         28:53   + 3:55 
  4. Houba Vojtěch            KRL1002   Kometa Kralovice         29:20   + 4:22 
  5. Šitra Šimon              LPM1001   OK Lokomotiva Plzeň      30:24   + 5:26 
  6. Giuffred Nicol                     USK Praha                30:38   + 5:40 
  7. Pinkr Josef              HCE1200   TJ Hostivice             31:41   + 6:43 
  8. Fecko Richard            NEK1100   Nejdek Orienteering      32:25   + 7:27 
  9. Gregor Kevin             DOR1001   OK Dobříš                34:39   + 9:41 
 10. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice             36:35   + 11:37
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.95 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Turek Jakub              SKV0801   TJ Slovan Karlovy Vary   16:05          
  2. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 16:53   + 0:48 
  3. Habán Eduard             VLI0800   Slavia Liberec orientee  17:09   + 1:04 
  4. Štembera Vítek           TJN0801   OOB TJ Tatran Jablonec   18:41   + 2:36 
  5. Křížek Ivo               MAS0801   KČT Aš                   19:31   + 3:26 
  6. Skácel Jan               VLI0901   Slavia Liberec orientee  19:39   + 3:34 
  7. Krs Jakub                VPM0801   KOS Slavia Plzeň         20:13   + 4:08 
  8. Vodrážka Štěpán          VPM0802   KOS Slavia Plzeň         20:28   + 4:23 
  9. Anděl Robin              VPM0901   KOS Slavia Plzeň         20:40   + 4:35 
 10. Blecha Adam              KRL0803   Kometa Kralovice         22:45   + 6:40 
 11. Ohnůtek Jiří             FSP0802   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:04   + 6:59 
 12. Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha          23:40   + 7:35 
 13. Juřina Jakub             FYD0801   Jizerský klub OB Frýdla  25:26   + 9:21 
 14. Komín Matyáš             DKL0901   KOB Kladno               25:40   + 9:35 
 15. Mála Matyáš              MAS0800   KČT Aš                   25:44   + 9:39 
 16. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                26:12   + 10:07
 17. Štěrba Lukáš             SKV1001   TJ Slovan Karlovy Vary   26:31   + 10:26
 18. Pjenčák Adam             MAS0802   KČT Aš                   26:47   + 10:42
 19. Folprecht Lukáš          VSP0802   USK Praha                26:56   + 10:51
 20. Šebian Samuel            KRL0903   Kometa Kralovice         28:11   + 12:06
 21. Placek Tomáš             MLA       MLOK Mariánské Lázně     29:38   + 13:33
 22. Šmahel Tadeáš            OPI1000   Orientační sporty Písek  32:41   + 16:36
 23. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                33:59   + 17:54
 24. Bejvančický Jan          KRL1003   Kometa Kralovice         34:39   + 18:34
 25. Motejzík Prokop          DLP0900   OOB TJ Dukla Praha       40:14   + 24:09
     Šebiánivá Lucie                    Kometa Kralovice         25:52   + 9:47 
     Hroněk Štěpán            VSP0700   USK Praha                39:56   + 23:51
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.22 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:24          
  2. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                22:57   + 1:33 
  3. Kosák Eliáš              PGP0704   SK Praga                 23:29   + 2:05 
  4. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:20   + 2:56 
  5. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               24:52   + 3:28 
  6. Škrle Michael            KRL0702   Kometa Kralovice         26:30   + 5:06 
  7. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 26:38   + 5:14 
  8. Donda Jakub              ONO0700   SKOB Ostrov              28:44   + 7:20 
  9. Biersak Petr             KRL0701   Kometa Kralovice         29:11   + 7:47 
 10. Stehlík Jakub            LPM0700   OK Lokomotiva Plzeň      29:36   + 8:12 
 11. Vrba Matyáš              FSP0706   VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:52   + 8:28 
 12. Spiřík František         BSO0603   KOB Baník Sokolov        30:47   + 9:23 
 13. Brabec Matěj             MAS0701   KČT Aš                   30:54   + 9:30 
 14. Myslík Vojtěch           ONO0602   SKOB Ostrov              32:48   + 11:24
 15. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                34:00   + 12:36
 16. Červinka Lukáš           VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:30   + 13:06
 17. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:28   + 14:04
 18. Ječmen Matyáš            ONO0600   SKOB Ostrov              38:08   + 16:44
 19. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                38:16   + 16:52
 20. Pávek Štěpán             NEK0700   Nejdek Orienteering      39:56   + 18:32
 21. Günter Vincent           FSP0701   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:39   + 20:15
 22. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  41:50   + 20:26
 23. Bejvančický Josef        KRL0703   Kometa Kralovice         43:18   + 21:54
 24. Klepetko Adam            FSP0601   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:33   + 24:09
 25. Kouřil Vojta             KPY0700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:54   + 26:30
 26. Veseleňák Karel          BSO0601   KOB Baník Sokolov        48:59   + 27:35
 27. Chmelík Štěpán           DOR0703   OK Dobříš                65:06   + 43:42
 28. Svoboda Fabián           FSP0708   VSK ČVUT Fakulta Staveb  80:06   + 58:42
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   18:35          
  2. Peterka Jakub            LLI0404   TJ Loko Liberec          18:52   + 0:17 
  3. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              19:25   + 0:50 
  4. Štěrba Marek             SKV0401   TJ Slovan Karlovy Vary   19:32   + 0:57 
  5. Kurz Ondřej              VPM0503   KOS Slavia Plzeň         19:51   + 1:16 
  6. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 20:15   + 1:40 
  7. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                20:47   + 2:12 
  8. Waldhauser Štěpán        BOR0409   OK Jiskra Nový Bor       21:09   + 2:34 
  9. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            21:29   + 2:54 
 10. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                21:31   + 2:56 
 11. Stehlík Šimon            LPM0501   OK Lokomotiva Plzeň      21:43   + 3:08 
 12. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                21:51   + 3:16 
 13. Tůma Šimon               TAP0400   KOB Tretra Praha         21:57   + 3:22 
 14. Čtrnáct František        PGP0401   SK Praga                 22:25   + 3:50 
 14. Donda Jiří               ONO0403   SKOB Ostrov              22:25   + 3:50 
 16. Smolka Jakub             TAP0500   KOB Tretra Praha         22:36   + 4:01 
 17. Janoušek Slávek          BOR0400   OK Jiskra Nový Bor       23:02   + 4:27 
 18. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                23:24   + 4:49 
 19. Černý Antonín            TAP0402   KOB Tretra Praha         23:25   + 4:50 
 20. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                23:54   + 5:19 
 21. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               24:29   + 5:54 
 22. Zabořil Ondřej           JEN0401   OB Jenišovice            24:35   + 6:00 
 23. Nový Jáchym              DOR0502   OK Dobříš                25:00   + 6:25 
 24. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                25:18   + 6:43 
 25. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  25:41   + 7:06 
 26. Sork Dominik             TAP0504   KOB Tretra Praha         25:46   + 7:11 
 27. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 26:12   + 7:37 
 28. Hejna Igor               VSP0407   USK Praha                26:21   + 7:46 
 29. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                26:33   + 7:58 
 30. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                26:58   + 8:23 
 31. Pivec Jan                MLA0503   MLOK Mariánské Lázně     28:03   + 9:28 
 32. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                28:46   + 10:11
 33. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503   OOB TJ Turnov            28:55   + 10:20
 34. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              29:30   + 10:55
 35. Němec David              LPM0504   OK Lokomotiva Plzeň      29:46   + 11:11
 36. Černý Matouš             TAP0501   KOB Tretra Praha         30:44   + 12:09
 37. Melišík Jan              TAP0502   KOB Tretra Praha         32:02   + 13:27
 38. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               33:52   + 15:17
 39. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 35:02   + 16:27
 40. Košina Tobiáš            SKV0502   TJ Slovan Karlovy Vary   37:49   + 19:14
 41. Pucherna František       SCP0401   OK Sparta Praha          37:53   + 19:18
 42. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                38:50   + 20:15
 43. Habán Oliver             VLI0600   Slavia Liberec orientee  41:47   + 23:12
 44. Šustr Ondřej             KSH0501   OB Kašperské Hory        45:18   + 26:43
 45. Šoupa Martin             LPM0500   OK Lokomotiva Plzeň      51:47   + 33:12
 46. Velát Vojtěch            OPI0400   Orientační sporty Písek  53:17   + 34:42
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 24:19          
  2. Škvor Adam               KAM0202   OK Kamenice              25:33   + 1:14 
  3. Oncirk Jan               ONO0301   SKOB Ostrov              26:09   + 1:50 
  4. Kurz Šimon               VPM0208   KOS Slavia Plzeň         26:14   + 1:55 
  5. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                26:55   + 2:36 
  6. Kohoutek Oldřich         BSO0301   KOB Baník Sokolov        28:10   + 3:51 
  7. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   28:14   + 3:55 
  8. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        28:33   + 4:14 
  9. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             29:04   + 4:45 
 10. Mellan Jonáš             TUR0308   OOB TJ Turnov            29:22   + 5:03 
 11. Lill Petr                BSO0203   KOB Baník Sokolov        30:53   + 6:34 
 12. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 31:00   + 6:41 
 13. Bradáč David             LLI0203   TJ Loko Liberec          31:21   + 7:02 
 14. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň         32:05   + 7:46 
 15. Kováč František          MLA0201   MLOK Mariánské Lázně     33:01   + 8:42 
 16. Chaloupka Viktor         KAM0301   OK Kamenice              33:48   + 9:29 
 17. Šustr Antonín            KSH0201   OB Kašperské Hory        34:28   + 10:09
 18. Sobotka Radim            OPI0300   Orientační sporty Písek  36:41   + 12:22
 19. Horák Pavel ml.          VSP0301   USK Praha                37:55   + 13:36
 20. Hejduk Zdeněk            BSO0201   KOB Baník Sokolov        38:35   + 14:16
 21. Vendelberger Tomáš       MAS0302   KČT Aš                   39:08   + 14:49
 22. Milota Břetislav         MLA0300   MLOK Mariánské Lázně     39:43   + 15:24
 23. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                45:24   + 21:05
 24. Ouška Filip              DOR0304   OK Dobříš                46:08   + 21:49
 25. Křížek Josef             MAS0201   KČT Aš                   48:32   + 24:13
 26. Albrecht Adam            KAM0203   OK Kamenice              54:44   + 30:25
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.86 km, 155 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:02          
  2. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              29:26   + 0:24 
  3. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 29:53   + 0:51 
  4. Mareš Vít                BOR0000   OK Jiskra Nový Bor       30:53   + 1:51 
  5. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  32:04   + 3:02 
  6. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              32:37   + 3:35 
  7. Zabořil Vojtěch          TUR0110   OOB TJ Turnov            33:04   + 4:02 
  8. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        34:56   + 5:54 
  9. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               35:00   + 5:58 
 10. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   35:20   + 6:18 
 11. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:25   + 6:23 
 12. Semík Jakub              VSP0000   USK Praha                36:32   + 7:30 
 13. Bartoš Václav            MLA0101   MLOK Mariánské Lázně     37:57   + 8:55 
 14. Hejduk Jan               BSO0001   KOB Baník Sokolov        45:33   + 16:31
 15. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  47:30   + 18:28
 16. Tománek Josef            BOR0102   OK Jiskra Nový Bor       48:12   + 19:10
     Solomko Adam             BSO0002   KOB Baník Sokolov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 3.66 km, 200 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              32:16          
  2. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             36:51   + 4:35 
  3. Bečvář Petr              OPI9800   Orientační sporty Písek  40:34   + 8:18 
  4. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               48:28   + 16:12
  5. Borovička Tomáš          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  72:43   + 40:27
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.34 km, 240 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusý Tomáš               KAM9301   OK Kamenice              37:50          
  2. Dlabaja Tomáš            TUR8303   OOB TJ Turnov            37:52   + 0:02 
  3. Makovský Jakub           TAP8511   KOB Tretra Praha         38:03   + 0:13 
  4. Habán Ivo                VLI7707   Slavia Liberec orientee  38:17   + 0:27 
  5. Laciga Radek             PGP8202   SK Praga                 39:07   + 1:17 
  6. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 39:10   + 1:20 
  7. Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno       39:16   + 1:26 
  8. Skripnik Štěpán          FSP7909   VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:50   + 2:00 
  9. Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                 40:24   + 2:34 
 10. Jonáš Martin             PGP9606   SK Praga                 41:22   + 3:32 
 11. Hora Vojtěch             PGP8301   SK Praga                 41:30   + 3:40 
 12. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                41:37   + 3:47 
 13. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 42:44   + 4:54 
 14. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        42:53   + 5:03 
 15. Stehlík Petr             LPM7903   OK Lokomotiva Plzeň      43:31   + 5:41 
 16. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 43:45   + 5:55 
 17. Sysel Ctibor             PGP8700   SK Praga                 44:07   + 6:17 
 18. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        44:27   + 6:37 
 19. Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                 44:28   + 6:38 
 20. Malý Aleš                JIL8702   OK Jilemnice             46:42   + 8:52 
 21. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        46:58   + 9:08 
 22. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  48:00   + 10:10
 23. Peterka Vojtěch          LLI7502   TJ Loko Liberec          49:22   + 11:32
 24. Kořínek Tomáš            BOR9007   OK Jiskra Nový Bor       49:52   + 12:02
 25. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  50:09   + 12:19
 26. Michek David             TJN9802   OOB TJ Tatran Jablonec   50:20   + 12:30
 27. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 50:58   + 13:08
 28. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:16   + 13:26
 29. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 51:38   + 13:48
 30. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB Tretra Praha         52:27   + 14:37
 31. Červák Jan               LCE8001   OOB TJ Slovan Luhačovic  52:35   + 14:45
 32. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 53:12   + 15:22
 33. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:36   + 16:46
 34. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          55:00   + 17:10
 35. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        55:36   + 17:46
 36. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB Tretra Praha         55:49   + 17:59
 37. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                56:17   + 18:27
 38. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:21   + 18:31
 39. Hanč Petr                VRL8001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:22   + 18:32
 40. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:23   + 22:33
 41. Komín David              PGP7405   SK Praga                 68:28   + 30:38
 42. Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                 70:04   + 32:14
     Kobr Tomáš               TJN8901   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Janas Petr               PGP7106   SK Praga                  DISK          
     Szenczi Gabriel          VLI8700   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 4.47 km, 195 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karvánek Matouš          BOR9006   OK Jiskra Nový Bor       41:02          
  2. Beneš Filip              TAP8701   KOB Tretra Praha         44:52   + 3:50 
  3. Macek Jiří               LIT8401   KOB Litvínov             47:17   + 6:15 
  4. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         49:44   + 8:42 
  5. Blahuta Marek            MFP7301   Matfyz Praha             50:44   + 9:42 
  6. Uhlíř Marek              PGP9405   SK Praga                 52:45   + 11:43
  7. Vrátný Ondřej            94Z8500   Alc Praha                59:06   + 18:04
  8. Nerad Jaroslav           LIT9001   KOB Litvínov             59:19   + 18:17
  9. Bernášek Jiří            STB8101   TJ Stadion Nový Bor      59:25   + 18:23
 10. Borák Michal             EKP8304   VŠTJ Ekonom Praha        60:05   + 19:03
 11. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                 61:14   + 20:12
 12. Posselt Martin           TJN9501   OOB TJ Tatran Jablonec   71:00   + 29:58
     Jakovec Petr             DKL8602   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.02 km, 190 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knepr Lukáš              BSO9401   KOB Baník Sokolov        40:03          
  2. Šulc Marek               MAS9302   KČT Aš                   42:48   + 2:45 
  3. Havel Michal             LDC8901   KOB Děčín                46:54   + 6:51 
  4. Jirous Jiří              TAP7201   KOB Tretra Praha         49:11   + 9:08 
  5. Smolka Ondřej            TJP9401   TJ Sokol Troja           49:55   + 9:52 
  6. Hejtmánek Martin         TAP8605   KOB Tretra Praha         51:01   + 10:58
  7. Zieba Jakub              NEK9800   Nejdek Orienteering      53:52   + 13:49
  8. Bolf Vojtěch             TAP8300   KOB Tretra Praha         66:36   + 26:33
  9. Grabmüller Radek         KPY8300   SOOB TJ Sokol Kralupy n  73:13   + 33:10
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 3.39 km, 200 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rambousek Karel          BSO7907   KOB Baník Sokolov        29:36          
  2. Rauch Stanislav          VPM8201   KOS Slavia Plzeň         30:56   + 1:20 
  3. Řehák Miroslav           KAD7101   Originální Vivalín Team  31:32   + 1:56 
  4. Šmahel Lukáš             OPI7800   Orientační sporty Písek  32:31   + 2:55 
  5. Čermák Radek             PGP6405   SK Praga                 32:34   + 2:58 
  6. Dubec Pavel              SCP8003   OK Sparta Praha          33:19   + 3:43 
  7. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:31   + 3:55 
  8. Vlašímský Robert         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   34:01   + 4:25 
  9. Anděl Robert             VPM8001   KOS Slavia Plzeň         35:20   + 5:44 
 10. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              35:31   + 5:55 
 11. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          36:11   + 6:35 
 12. Turek Jan                SKV7302   TJ Slovan Karlovy Vary   36:24   + 6:48 
 13. Procházka Vít            KPY8000   SOOB TJ Sokol Kralupy n  36:30   + 6:54 
 14. Křížek Filip             MAS7800   KČT Aš                   36:47   + 7:11 
 15. Kautský Jiří             9BC8200   NNN                      37:47   + 8:11 
 16. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               38:14   + 8:38 
 17. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   38:39   + 9:03 
 18. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  39:12   + 9:36 
 19. Ječmen Vladimír          ONO7900   SKOB Ostrov              41:24   + 11:48
 20. Pivec Lukáš              MLA7600   MLOK Mariánské Lázně     45:44   + 16:08
 21. Dvořák Pavel             LPM7805   OK Lokomotiva Plzeň      46:19   + 16:43
 22. Fiala Michal             KSH7601   OB Kašperské Hory        47:48   + 18:12
 23. Smutný Jan               DLP8000   OOB TJ Dukla Praha       48:27   + 18:51
 24. Černý Miroslav           LPM7500   OK Lokomotiva Plzeň      48:54   + 19:18
 25. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                50:08   + 20:32
 26. Vaněček Jan              TJP8000   TJ Sokol Troja           50:48   + 21:12
 27. Pjenčák Roman            MAS7501   KČT Aš                   59:38   + 30:02
     Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno                DISK          
     Dítko Jan                SKV7301   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
     Badura Václav            SKV8101   TJ Slovan Karlovy Vary   36:43   + 7:07 
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 3.66 km, 200 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                29:37          
  2. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                32:16   + 2:39 
  3. Vácha Tomáš              BOR7409   OK Jiskra Nový Bor       32:34   + 2:57 
  4. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       32:38   + 3:01 
  5. Folprecht Eda            TUV7304   SOK TJ Turnov            33:14   + 3:37 
  6. Bambousek Martin         DOR7302   OK Dobříš                33:28   + 3:51 
  7. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 34:29   + 4:52 
  8. Pucherna Eduard          SMR7401   SNS Smržovka             36:19   + 6:42 
  9. Nejedlý Ladislav         ONO7501   SKOB Ostrov              37:01   + 7:24 
 10. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                37:10   + 7:33 
 11. Hill Richard             GBA       Airienteers              37:21   + 7:44 
 12. Janda Pavel              DOR7600   OK Dobříš                37:44   + 8:07 
 13. Bergl Tomáš              TJP7801   TJ Sokol Troja           38:53   + 9:16 
 14. Štrait Martin            VSP7602   USK Praha                39:06   + 9:29 
 15. Pávek Jiří               NEK7700   Nejdek Orienteering      39:41   + 10:04
 16. Juřina František         FYD7800   Jizerský klub OB Frýdla  41:17   + 11:40
 17. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              41:51   + 12:14
 18. Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                43:30   + 13:53
 19. Procházka Pavel                    TJ Lokomotiva Beroun     45:36   + 15:59
 20. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 46:35   + 16:58
 21. Šesták Marek             VLI7403   Slavia Liberec orientee  47:06   + 17:29
 22. Gregor Radek             DOR7404   OK Dobříš                47:55   + 18:18
 23. Novotný Tomáš            TUR7405   OOB TJ Turnov            48:38   + 19:01
 24. Štembera Jan             TJN7513   OOB TJ Tatran Jablonec   49:41   + 20:04
 25. Synek Marcel             DOK7600   OK Doksy                 50:59   + 21:22
 26. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:31   + 37:54
 27. Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                70:27   + 40:50
 28. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             73:52   + 44:15
 29. Starý Jan                FSP7800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  82:57   + 53:20
 30. Motejzík Petr            DLP7600   OOB TJ Dukla Praha       96:27   + 66:50
     Hajšman Jan                        NNN                      56:24   + 26:47
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 3.86 km, 155 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Pavel         EKP7103   VŠTJ Ekonom Praha        30:17          
  2. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        30:42   + 0:25 
  3. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 32:11   + 1:54 
  4. Kruliš Petr              VLI6901   Slavia Liberec orientee  34:07   + 3:50 
  5. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                34:20   + 4:03 
  6. Žejdlík Michal           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:27   + 4:10 
  7. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                35:01   + 4:44 
  8. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        35:08   + 4:51 
  9. Poloprutský Tomáš        VLI6205   Slavia Liberec orientee  35:56   + 5:39 
 10. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        35:59   + 5:42 
 11. Hájek Jiří               ONO6400   SKOB Ostrov              36:22   + 6:05 
 12. Chum Jaroslav            SLP6601   OOB Slavia Praha         36:44   + 6:27 
 13. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        36:45   + 6:28 
 14. Bradáč Stanislav         LLI7201   TJ Loko Liberec          37:43   + 7:26 
 15. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:55   + 8:38 
 16. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    39:14   + 8:57 
 17. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               39:20   + 9:03 
 18. Novotný Dušan            TJN7002   OOB TJ Tatran Jablonec   40:11   + 9:54 
 19. Würz Bohuslav            LTP7307   OOB TJ Lokomotiva Tepli  41:33   + 11:16
 20. Aschermann Jan           VSP6902   USK Praha                41:45   + 11:28
 21. Vláčil Daniel            JPV7307   Oddíl OS SK Prostějov    41:52   + 11:35
 22. Staněk Rostislav         VPM6801   KOS Slavia Plzeň         43:28   + 13:11
 23. Posselt Martin           TJN6802   OOB TJ Tatran Jablonec   43:59   + 13:42
 24. brit edo                 24I1700   Israel Orienteering      44:41   + 14:24
 25. Strnad Pavel             HCE7100   TJ Hostivice             46:53   + 16:36
 26. Velát Josef              OPI7302   Orientační sporty Písek  49:31   + 19:14
 27. Pecka Jan                EKP6800   VŠTJ Ekonom Praha        49:38   + 19:21
 28. Waldhauser Martin        BOR7106   OK Jiskra Nový Bor       51:28   + 21:11
 29. Jiroušek Petr            LPM7001   OK Lokomotiva Plzeň      51:49   + 21:32
 30. Aster Vladimír           SLA6500   SKOB Slaný               53:10   + 22:53
 31. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       53:47   + 23:30
 32. Řezáč Pavel              VLI6900   Slavia Liberec orientee  59:47   + 29:30
 33. Solomko Vladimír         BSO7003   KOB Baník Sokolov        76:20   + 46:03
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Siegl Roman              MFP6700   Matfyz Praha             27:34          
  2. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         30:50   + 3:16 
  3. Bartoš Luděk             MLA6701   MLOK Mariánské Lázně     30:58   + 3:24 
  4. Karvánek Petr            BOR6600   OK Jiskra Nový Bor       32:12   + 4:38 
  5. Semík Jan                VSP6507   USK Praha                32:50   + 5:16 
  6. Hartman Aleš             VSP6506   USK Praha                32:55   + 5:21 
  7. Klaška Pavel             DKO6500   Oddíl OB Kotlářka        33:04   + 5:30 
  8. Funda Jiří               API6401   OK Andante Písek         33:53   + 6:19 
  9. Würz Jiří                LTP6502   OOB TJ Lokomotiva Tepli  36:40   + 9:06 
 10. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      36:58   + 9:24 
 11. Forst Libor              MFP6301   Matfyz Praha             38:06   + 10:32
 12. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                38:40   + 11:06
 13. Kamaryt Miloš            MLA6404   MLOK Mariánské Lázně     39:32   + 11:58
 14. Kropáč Jiří                        Kometa Kralovice         39:39   + 12:05
 15. Bulíř Jiří               44C6801   Neregistrovaní           40:07   + 12:33
 16. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:53   + 17:19
 17. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                44:56   + 17:22
 18. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  45:48   + 18:14
 19. Hovorka Ladislav         LDC6802   KOB Děčín                52:53   + 25:19
 20. Bína Pavel               MLA6708   MLOK Mariánské Lázně     54:22   + 26:48
 21. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice             57:52   + 30:18
 22. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               81:54   + 54:20
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.44 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koucký Roman             EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha        25:16          
  2. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                26:40   + 1:24 
  3. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       27:03   + 1:47 
  4. Bartovský Pavel          VPM6101   KOS Slavia Plzeň         29:53   + 4:37 
  5. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          31:15   + 5:59 
  6. Švarc Jiří               TUR6204   OOB TJ Turnov            32:00   + 6:44 
  7. Gorčica Pavel            CHA6200   OK Chrastava             32:20   + 7:04 
  8. Dikoš Pavel              BOR6003   OK Jiskra Nový Bor       32:52   + 7:36 
  9. Schindler Jiří           TJN6301   OOB TJ Tatran Jablonec   34:14   + 8:58 
 10. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           34:53   + 9:37 
 11. Přibík Jan               PGP6301   SK Praga                 36:32   + 11:16
 12. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             38:43   + 13:27
 13. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            40:04   + 14:48
 14. Kovář Karel              LTP6102   OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:18   + 15:02
 15. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:51   + 15:35
 16. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            43:57   + 18:41
 17. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          43:59   + 18:43
 18. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         45:19   + 20:03
 19. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          49:16   + 24:00
 20. Pech Jiří                LPM5402   OK Lokomotiva Plzeň      54:09   + 28:53
 21. Čech Petr                DCH6002   Radioelektronika Cheb    55:53   + 30:37
 22. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  56:44   + 31:28
 23. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  63:40   + 38:24
     Švarc Lukáš                        Neregistrovaní           46:07   + 20:51
     Balek Zdeněk             OPI       Orientační sporty Písek  56:07   + 30:51
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         22:51          
  2. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        23:42   + 0:51 
  3. Sucharda Jiří            BOR5802   OK Jiskra Nový Bor       25:08   + 2:17 
  4. Kunc Radovan             TJN5549   OOB TJ Tatran Jablonec   25:09   + 2:18 
  5. Novotný Otakar           TJN5604   OOB TJ Tatran Jablonec   26:20   + 3:29 
  6. Milota Josef             MLA5801   MLOK Mariánské Lázně     27:12   + 4:21 
  7. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             27:34   + 4:43 
  8. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        27:36   + 4:45 
  9. Jun Drahomír             KNC5501   Sokol Kostelec n. Č. l.  32:00   + 9:09 
 10. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            32:30   + 9:39 
 11. Cabrnoch Jiří            DKL5400   KOB Kladno               32:55   + 10:04
 12. Beránek Petr             VPM4502   KOS Slavia Plzeň         33:02   + 10:11
 13. Chotětický Jan           MAS5400   KČT Aš                   34:37   + 11:46
 14. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB Tretra Praha         35:03   + 12:12
 15. Jahn Pavel               SCP5500   OK Sparta Praha          35:36   + 12:45
 16. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  35:59   + 13:08
 17. Ouška Jiří               DOR5700   OK Dobříš                38:38   + 15:47
 18. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              39:15   + 16:24
 19. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                39:34   + 16:43
 20. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                41:38   + 18:47
     Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 2.73 km, 125 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101   Slavia Liberec orientee  23:21          
  2. Hickethier Manfred       VLI5201   Slavia Liberec orientee  24:06   + 0:45 
  3. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  25:02   + 1:41 
  4. Karmazín Petr            VLI4901   Slavia Liberec orientee  27:18   + 3:57 
  5. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:14   + 6:53 
  6. Ševčík Milan             CHA5003   OK Chrastava             30:56   + 7:35 
  7. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:33   + 8:12 
  8. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          31:47   + 8:26 
  9. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                32:03   + 8:42 
 10. Horáček Miroslav         VLI5000   Slavia Liberec orientee  34:19   + 10:58
 11. Kubát Jaroslav           SKV5203   TJ Slovan Karlovy Vary   36:48   + 13:27
 12. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        37:52   + 14:31
 13. Ježek Ladislav           VLI4900   Slavia Liberec orientee  38:51   + 15:30
 14. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          51:48   + 28:27
 15. Schejbal Ladislav        DCH5301   Radioelektronika Cheb    59:08   + 35:47
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 2.22 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirásek Jaroslav         DCH4701   Radioelektronika Cheb    27:56          
  2. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          28:14   + 0:18 
  3. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         30:23   + 2:27 
  4. Valeška Rudolf           LCV4700   TJ Lokomotiva Chomutov   32:49   + 4:53 
  5. Jakubec Jindřich         TUR4801   OOB TJ Turnov            33:11   + 5:15 
  6. Pospíšil Jiří            TUV4701   SOK TJ Turnov            34:45   + 6:49 
  7. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          35:21   + 7:25 
  8. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     41:35   + 13:39
  9. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:26   + 15:30
 10. Fiala Miloš              KSH4801   OB Kašperské Hory        44:22   + 16:26
 11. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 45:49   + 17:53
 12. Rakovec Miloš            SCP4500   OK Sparta Praha          46:39   + 18:43
 13. Mudr Stanislav           DCE4400   KOB Dobřichovice         48:28   + 20:32
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.22 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L  36:02          
  2. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:10   + 0:08 
  3. Sklenář Jan              MLA4201   MLOK Mariánské Lázně     40:43   + 4:41 
  4. Beránek Miroslav         BOR3900   OK Jiskra Nový Bor       47:24   + 11:22
  5. Procházka Zdenko         DKP4300   Oddíl OB Kotlářka        81:16   + 45:14
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 1.77 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 26:28          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.34 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučerka Radek            STB1101   TJ Stadion Nový Bor      26:20          
  2. Brabec Zdeněk            MAS1001   KČT Aš                   27:19   + 0:59 
  3. Placek Nikolas           MLA       MLOK Mariánské Lázně     29:20   + 3:00 
  4. Chumová Lada             SLP1250   OOB Slavia Praha         30:49   + 4:29 
  5. Juřinová Aneta           FYD1150   Jizerský klub OB Frýdla  33:05   + 6:45 
  6. Šimková Šárka            LME1150   SK Los Mělník            33:30   + 7:10 
  7. Milota Jan               MLA0500   MLOK Mariánské Lázně     34:46   + 8:26 
  8. Procházková Anička       KPY1550   SOOB TJ Sokol Kralupy n  34:51   + 8:31 
  9. Křížek Vilém             MAS1000   KČT Aš                   35:01   + 8:41 
 10. Houbová Eliška           KRL1152   Kometa Kralovice         35:13   + 8:53 
 11. Skripnik Kilián          FSP1300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:24   + 9:04 
 12. Šimek Přemysl            LME1400   SK Los Mělník            35:53   + 9:33 
 13. Andělová Viktorie        VPM1155   KOS Slavia Plzeň         36:30   + 10:10
 14. Berglová Amálie          TJP1450   TJ Sokol Troja           37:05   + 10:45
 15. Hegnerová Adéla          LPM       OK Lokomotiva Plzeň      37:31   + 11:11
 16. Horáková Eliška                    Neregistrovaní           38:37   + 12:17
 17. Šejvlová Liliana         NER       Neregistrovaní           38:50   + 12:30
 18. Beránek Šimon            VPM1000   KOS Slavia Plzeň         39:09   + 12:49
 19. Horáková Anežka                    Neregistrovaní           39:30   + 13:10
 20. Zeman Annabel            DCE1850   KOB Dobřichovice         40:25   + 14:05
 21. Failová Kristýna         DOR       OK Dobříš                42:40   + 16:20
 22. Jiroušek Štěpán                    Neregistrovaní           42:42   + 16:22
 23. Pokorná Dita             PGP       SK Praga                 44:20   + 18:00
 24. Kučerková Adéla          STB1450   TJ Stadion Nový Bor      45:19   + 18:59
 25. Semrád Daniel            NER       Neregistrovaní           47:45   + 21:25
 26. Semrádová Nela           NER       Neregistrovaní           47:55   + 21:35
 27. Motejzík Jiří            DLP1001   OOB TJ Dukla Praha       48:04   + 21:44
 28. Hanušová Lenka           STB1350   TJ Stadion Nový Bor      52:32   + 26:12
 29. Hanušová Eva             STB1550   TJ Stadion Nový Bor      52:40   + 26:20
 30. Smutný Martin            DLP1300   OOB TJ Dukla Praha       52:49   + 26:29
 31. Krsová Anička            VPM       KOS Slavia Plzeň         53:29   + 27:09
 32. Rambousek Marek          BSO1400   KOB Baník Sokolov        53:44   + 27:24
 33. Pucherna Štěpán          TAP1400   KOB Tretra Praha         58:20   + 32:00
 34. Vlašimská Anna           SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   60:45   + 34:25
 35. Hezká Zuzanka                      Neregistrovaní           65:07   + 38:47
 36. Bulířová Dora            TAP       KOB Tretra Praha         78:07   + 51:47
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.28 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Placek Petr              MLA       MLOK Mariánské Lázně     22:51          
  2. Lisá Monika              ONO6750   SKOB Ostrov              23:33   + 0:42 
  3. Placková Veronika        MLA       MLOK Mariánské Lázně     25:58   + 3:07 
  4. Savičová Gabriela        SKV7952   TJ Slovan Karlovy Vary   28:26   + 5:35 
  5. Mikolášková Kateřina     EKP       VŠTJ Ekonom Praha        29:42   + 6:51 
  6. Zierhutová Michaela      LCV0250   TJ Lokomotiva Chomutov   29:47   + 6:56 
  7. Zabořilová Anna          JEN0951   OB Jenišovice            32:17   + 9:26 
  8. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  32:18   + 9:27 
  9. Píchová Barbora          ONO9150   SKOB Ostrov              32:24   + 9:33 
 10. Kraus Jindřich           LCV9401   TJ Lokomotiva Chomutov   33:33   + 10:42
 11. Millionová Hedvika       MAS7351   KČT Aš                   35:55   + 13:04
 12. Juren Lukáš              LTP9703   OOB TJ Lokomotiva Tepli  35:58   + 13:07
 13. Barda Tomáš              ONO0302   SKOB Ostrov              37:38   + 14:47
 14. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:46   + 15:55
 15. Kropáč Filip             KRL0503   Kometa Kralovice         39:07   + 16:16
 16. Švarcová Lenka           TUR6457   OOB TJ Turnov            39:13   + 16:22
 17. Sládková Klára           VLI7852   Slavia Liberec orientee  39:51   + 17:00
 18. Stehlíková Kateřina      LPM       OK Lokomotiva Plzeň      41:48   + 18:57
 19. Valeš Milan              LPM6000   OK Lokomotiva Plzeň      41:52   + 19:01
 20. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic  41:55   + 19:04
 21. Valešová Irena           LPM7050   OK Lokomotiva Plzeň      42:57   + 20:06
 22. Hezký Vítězslav                    Neregistrovaní           43:54   + 21:03
 23. Vondrová Jitka           FSP3300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:00   + 21:09
 24. Vondra Tomáš             FSP0500   VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:48   + 21:57
 25. Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice              45:20   + 22:29
 26. Hajšmanová Anička        LPM7351   OK Lokomotiva Plzeň      45:34   + 22:43
 27. Gregor Tahmina           DOR7552   OK Dobříš                45:43   + 22:52
 28. Klašková Josefína        DKP9601   Oddíl OB Kotlářka        46:47   + 23:56
 29. Hroňková Milada          VSP7455   USK Praha                49:05   + 26:14
 30. Ševčíková Olga                     SKOB Ostrov              50:52   + 28:01
 31. Nentvichová Romana       DOR6651   OK Dobříš                52:18   + 29:27
 32. Dondová Kateřina         ONO7752   SKOB Ostrov              54:08   + 31:17
 33. Guiffreda Linda                    Neregistrovaní           54:39   + 31:48
 34. Smutná Anna              DLP8050   OOB TJ Dukla Praha       54:49   + 31:58
 35. Pelikánová Lucie         MFP6950   Matfyz Praha             56:36   + 33:45
 36. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB Tretra Praha         59:28   + 36:37
 37. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   62:08   + 39:17
 38. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               62:41   + 39:50
 39. Mullerová Jana           HCE7250   TJ Hostivice             65:06   + 42:15
 40. Synková Barbora          DOK0450   OK Doksy                101:02   + 78:11
     Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 3.45 km, 200 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisý Ondřej              VLI7100   Slavia Liberec orientee  35:13          
  2. Rokůsek Josef            ROU9977   SKOB Roudnice nad Labem  44:46   + 9:33 
  3. Dítková Jitka            SKV7752   TJ Slovan Karlovy Vary   45:27   + 10:14
  4. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            48:07   + 12:54
  5. Pohořalý Hugo            ROU0103   SKOB Roudnice nad Labem  52:40   + 17:27
  6. Večeřa Martin            TJN9105   OOB TJ Tatran Jablonec   55:24   + 20:11
  7. Kamaryt Michal           MLA9205   MLOK Mariánské Lázně     56:38   + 21:25
  8. Štěrba Jiří              SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   63:20   + 28:07
  9. Procinger Michal         VRL7602   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:05   + 31:52
 10. Slotová Jarmila          TAP8650   KOB Tretra Praha         69:02   + 33:49
 11. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               71:59   + 36:46
 12. Mencl Miloslav           VSP6505   USK Praha                76:25   + 41:12
 13. Mařík Miloslav           6BC5700   BTM                      87:16   + 52:03
 14. Kosíková Helena          TUR6550   OOB TJ Turnov            91:07   + 55:54
 15. Nováčková Anna           DOR8650   OK Dobříš               130:08   + 94:55
 16. Hrdličková Monika        DOR7553   OK Dobříš               235:27   + 200:14
     Mališ Jiří                         Neregistrovaní            DISK          
     Pohořalý Dobroslav       ROU6401   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Švarcová Natálie                   OOB SK Zbraslav           DISK          
     Bradáčová Marie          LLI7550   TJ Loko Liberec           DISK          
     Hejduková Jana           BSO       KOB Baník Sokolov        67:03   + 31:50
--------------------------------------------------------------------------------