Kód závodu          : 4149
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 08.09.2018
Místo konání        : Deštné, Jakartovice
Mapa                : Šratnov stav jaro 2018, ISOM 2017
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Ředitel závodu      : Schuster Martin
Hlavní rozhodčí     : Hadač Miroslav - R1
Ředitel závodu      : Schuster Martin
Stavitel tratí      : Valík Luděk - R2

D10N 1.90 km, 75 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             28:35          
  2. Burdová Hana             STE0852 C SK SKI-OB Šternberk      29:42   + 1:07 
  3. Tomášková Anna           STE1051 C SK SKI-OB Šternberk      34:40   + 6:05 
  4. Kučerová Klaudie         STE0853 C SK SKI-OB Šternberk      35:35   + 7:00 
  5. Kotasová Klára           KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  36:04   + 7:29 
  6. Rožanská Eliška          AOP0953 C Orientační Běh Opava     40:04   + 11:29
     Králová Hedvika          ODR0850 C SKOB Odry                 DISK          
  MS Šlebodová Anna           KRN0653 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  45:16   + 16:41
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.10 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volkova Maja             38S0950 C Slávia ŽU Žilina         20:49          
  2. Kundratová Eva           TZL0950 C SKOB Zlín                21:33   + 0:44 
  3. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         24:38   + 3:49 
  4. Hýblová Eliška           JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov    25:40   + 4:51 
  5. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 26:30   + 5:41 
  6. Vlčková Markéta          VIC0951 C OB Vizovice              27:37   + 6:48 
  7. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  30:52   + 10:03
  8. Valyavka Viktoriya       38S0850 C Slávia ŽU Žilina         31:54   + 11:05
  9. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     32:17   + 11:28
 10. Borunská Alžběta         AOP0950 C Orientační Běh Opava     33:08   + 12:19
 11. Mašláňová Ema            TZL0955 C SKOB Zlín                33:38   + 12:49
 12. Byrtusová Klára          TRI0852 C TJ TŽ Třinec             33:53   + 13:04
 13. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           34:37   + 13:48
 14. Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení           36:46   + 15:57
 15. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  37:06   + 16:17
 16. Klapková Alžběta         PTE0852 C TJ Sokol Ptení           38:32   + 17:43
 17. Paloncý Adéla            KSU0950 C Klub vytrvalostních spo  39:40   + 18:51
 18. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  45:43   + 24:54
 19. Slámová Julie            LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  54:05   + 33:16
 20. Škodová Štěpánka         LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  60:28   + 39:39
  MS Olekšová Natálie         KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  22:33   + 1:44 
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.40 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Kateřina        TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno        18:12          
  2. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        19:05   + 0:53 
  3. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     21:41   + 3:29 
  4. Fuchsová Ema             TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno        22:12   + 4:00 
  5. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       22:51   + 4:39 
  6. Šaňáková Marie           UOL0651 B SOB Olomouc              23:52   + 5:40 
  7. Jílková Lenka            KON0666 B KOB Konice               24:56   + 6:44 
  8. Jílková Pavla            KON0799 B KOB Konice               25:00   + 6:48 
  9. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  27:35   + 9:23 
 10. Ehlová Martina           TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno        27:44   + 9:32 
 11. Štětínská Tereza         MOV0751 B SKOB Ostrava             27:52   + 9:40 
 12. Dobrovolná Anna          TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno        27:59   + 9:47 
 13. Gallo Natálie            AOP0652 B Orientační Běh Opava     28:12   + 10:00
 14. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             29:12   + 11:00
 15. Paulíčková Tereza        UOL0750 B SOB Olomouc              29:19   + 11:07
 16. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      29:41   + 11:29
 17. Pattermanová Magdalena   KSU0660 C Klub vytrvalostních spo  31:39   + 13:27
 18. Zatloukalová Julie       STE0650 B SK SKI-OB Šternberk      33:04   + 14:52
 19. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     33:48   + 15:36
 20. Kovalčíková Alena        AOP0751 B Orientační Běh Opava     35:25   + 17:13
 21. Matulová Valérie         BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek     37:54   + 19:42
 22. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             38:15   + 20:03
 23. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB ALFA Brno            38:37   + 20:25
 24. Jungmannová Sofie        PTE0757 C TJ Sokol Ptení           38:53   + 20:41
 25. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  39:42   + 21:30
 26. Musálková Klára          MOV0750 C SKOB Ostrava             40:27   + 22:15
 27. Michálková Sabina        LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovic  46:37   + 28:25
 28. Rychtářová Barbora       MOV0653 C SKOB Ostrava             47:43   + 29:31
 29. Burešová Ema             MOV0656 C SKOB Ostrava             47:49   + 29:37
 30. Kosíková Julie           VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně  50:08   + 31:56
     Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Matoušková Johana        STE0751 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Dosedělová Tereza        PTE0755 C TJ Sokol Ptení            DISK          
  MS OLekšová Viktorie        KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  38:22   + 20:10
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.40 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        33:28          
  2. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       33:44   + 0:16 
  3. Batani Valentina         TZL0551 B SKOB Zlín                34:22   + 0:54 
  4. Cetlová Magdaléna        AOP0552 B Orientační Běh Opava     35:12   + 1:44 
  5. Ježková Ivana            RBK0555 B SK Radioklub Blansko     36:05   + 2:37 
  6. Lukašáková Sára          STE0450 A SK SKI-OB Šternberk      36:06   + 2:38 
  7. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              36:24   + 2:56 
  8. Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno       36:58   + 3:30 
  9. Finstrlová Julie         ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno       37:25   + 3:57 
 10. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 37:37   + 4:09 
 11. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        37:54   + 4:26 
 12. Otrubová Anna            PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov         40:12   + 6:44 
 13. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     41:03   + 7:35 
 14. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        42:09   + 8:41 
 15. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             43:25   + 9:57 
 16. Smékalová Karolína       UOL0451 A SOB Olomouc              43:26   + 9:58 
 17. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             44:30   + 11:02
 18. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      45:27   + 11:59
 19. Haltofová Romana         TRI0451 A TJ TŽ Třinec             45:40   + 12:12
 20. Mrkvičková Ema           TZL0451 A SKOB Zlín                46:18   + 12:50
 21. Pospíšilová Stella       STE0551 B SK SKI-OB Šternberk      46:26   + 12:58
 22. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       47:02   + 13:34
 23. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     48:24   + 14:56
 24. Zahradníková Kateřina    BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek     48:47   + 15:19
 25. Procnerová Veronika      BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek     49:23   + 15:55
 26. Slehová Eliška           UOL0453 B SOB Olomouc              50:27   + 16:59
 27. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:29   + 17:01
 27. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              50:29   + 17:01
 29. Březinová Zuzana         TZL0453 B SKOB Zlín                50:54   + 17:26
 30. Neumannová Kristýna      STE0550 B SK SKI-OB Šternberk      53:03   + 19:35
 31. Batani Valeria           TZL0550 B SKOB Zlín                69:07   + 35:39
 32. Kolaříková Eliška        TZL0452 B SKOB Zlín                69:25   + 35:57
 33. Mališková Kristýna       LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovic  73:31   + 40:03
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.70 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      26:26          
  2. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             27:10   + 0:44 
  3. Šrámková Aneta           TZL0458 C SKOB Zlín                27:59   + 1:33 
  4. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  29:47   + 3:21 
  5. Matoušková Jana          MOV0551 C SKOB Ostrava             30:08   + 3:42 
  6. Mikošková Marie          STE0552 C SK SKI-OB Šternberk      30:56   + 4:30 
  7. Fišerová Veronika        BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek     34:30   + 8:04 
  8. Janečková Adéla          PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov         35:26   + 9:00 
  9. Hradilová Anna           VRB     C Sportovní klub ve Vrbně  36:00   + 9:34 
 10. Haluzová Štěpánka        SBR0450 C SKOB Bruntál             42:18   + 15:52
 11. Řeháková Klára           BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek     46:25   + 19:59
 12. Bochňák Vitoslavská BeatrLOV0450 C lepus.cz                 52:36   + 26:10
 13. Klimešová Kateřina       TZL0455 C SKOB Zlín                52:52   + 26:26
     Matušová Vendula         VRB     C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.10 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernatíková Hana         TRI0253 B TJ TŽ Třinec             45:30          
  2. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       46:39   + 1:09 
  3. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       50:47   + 5:17 
  4. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         53:43   + 8:13 
  5. Šuráňová Pavlína         TZL0257 B SKOB Zlín                54:23   + 8:53 
  6. Bídová Markéta           UOL0352 B SOB Olomouc              60:24   + 14:54
  7. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      61:00   + 15:30
  8. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              63:37   + 18:07
  9. Navrátilová Adéla        TRI0250 B TJ TŽ Třinec             63:41   + 18:11
 10. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         63:46   + 18:16
 11. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  73:31   + 28:01
 12. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      76:36   + 31:06
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.40 km, 120 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              43:35          
  2. Procházková Sára         UOL0353 C SOB Olomouc              48:36   + 5:01 
  3. Pospíšilová Helena       STE0253 C SK SKI-OB Šternberk      71:41   + 28:06
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 4.80 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:20          
  2. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      61:48   + 11:28
  3. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        65:02   + 14:42
  4. Plášková Anna            ABM0152 B KOB ALFA Brno            72:17   + 21:57
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.00 km, 130 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrosová Jana            MOV0051 C SKOB Ostrava             62:26          
  2. Vránová Eliška           UOL0151 B SOB Olomouc              64:41   + 2:15 
  3. Janyšková Alžběta        NNN     C Neregistrovaní           71:38   + 9:12 
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.80 km, 160 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Klára            ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory        80:34          
  2. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        84:51   + 4:17 
  3. Škrabalová Šárka         KON9888 B KOB Konice               95:04   + 14:30
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.90 km, 210 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                72:35          
  2. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  81:58   + 9:23 
  3. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      89:42   + 17:07
  4. Bohunská Jana            KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  93:24   + 20:49
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.80 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Létalová Soňa            SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  65:21          
  2. Smolková Lucie           SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava      67:27   + 2:06 
  3. Krejčíková Marie         TZL9252 C SKOB Zlín                69:19   + 3:58 
  4. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení           71:59   + 6:38 
  5. Vlachová Kateřina        KON9898 C KOB Konice               76:00   + 10:39
  6. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 76:33   + 11:12
  7. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           83:58   + 18:37
  8. Maliňáková Petra         SVS8751 C Orientklub Vsetín        84:18   + 18:57
  9. Svačinková Kateřina      VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně  98:41   + 33:20
 10. Fišerová Klára           BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek    125:21   + 60:00
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.00 km, 190 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        58:47          
  2. Otrubová Ivona           PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov         67:52   + 9:05 
  3. Mašláňová Hana           TZL7979 C SKOB Zlín                70:38   + 11:51
  4. Slováčková Věra          TZL8181 C SKOB Zlín                78:15   + 19:28
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.40 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jílková Hana             KON8080 C KOB Konice               56:15          
  2. Chmelářová Radka         JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov    56:33   + 0:18 
  3. Horčičková Eva           UOL7051 C SOB Olomouc              56:51   + 0:36 
  4. Klose Petra              SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  60:00   + 3:45 
  5. Matoušková Jana          STE7951 C SK SKI-OB Šternberk      61:34   + 5:19 
  6. Otrubová Johana          PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov         63:05   + 6:50 
  7. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  64:30   + 8:15 
  8. Svačinková Jitka         VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně  65:06   + 8:51 
  9. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             68:20   + 12:05
 10. Ondráčková Adéla         KSU7676 C Klub vytrvalostních spo  68:23   + 12:08
 11. Kubíčková Eva            UOL7752 C SOB Olomouc              71:33   + 15:18
 12. Paloncý Jana             KSU7878 C Klub vytrvalostních spo  73:07   + 16:52
 13. Marszalek Maria          14P7452 C UKS Kometa Gliwice       73:14   + 16:59
 14. Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo  73:30   + 17:15
 15. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  74:48   + 18:33
 16. Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava             78:12   + 21:57
 17. Králová Ivana            ODR7450 C SKOB Odry                78:19   + 22:04
 18. Vellechová Radka         AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava     78:26   + 22:11
 19. Chudíková Pavla          BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek     81:16   + 25:01
 20. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk      82:16   + 26:01
 21. Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering      84:49   + 28:34
 22. Štětínská Soňa           MOV7650 C SKOB Ostrava             90:36   + 34:21
 23. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering     101:23   + 45:08
 24. Pavlová Libuše           MOV7451 C SKOB Ostrava            120:33   + 64:18
     Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.50 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk      57:09          
  2. Radová Martina           ABM7451 C KOB ALFA Brno            74:43   + 17:34
  3. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    79:43   + 22:34
  4. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       84:46   + 27:37
  5. Gřešková Jana            25Z7650 C Nereg. Gřešková         123:23   + 66:14
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.90 km, 160 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  49:04          
  2. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             59:06   + 10:02
  3. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        59:13   + 10:09
  4. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  63:50   + 14:46
  5. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       64:23   + 15:19
  6. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              69:09   + 20:05
  7. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava     116:18   + 67:14
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.10 km, 130 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        44:31          
  2. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        47:45   + 3:14 
  3. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             49:12   + 4:41 
  4. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    52:57   + 8:26 
  5. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      54:36   + 10:05
  6. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                58:03   + 13:32
  7. Bohunská Jana            KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  58:59   + 14:28
  8. Slavíková Lenka          VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně  59:27   + 14:56
  9. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      60:18   + 15:47
 10. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        61:07   + 16:36
 11. Ženčáková Marie          47C6850 C ASPV OA Šumperk          61:38   + 17:07
 12. Pěčková Monika           SKM7350 C KOB Směr Kroměříž        62:53   + 18:22
 13. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               64:53   + 20:22
 14. Mielcová Elena           AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava     66:01   + 21:30
 15. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               66:11   + 21:40
 16. Vavrečková Ivana         JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov    69:35   + 25:04
 17. Hendrychová Marcela      HOB7051 C SKOB  Horní Benešov      71:19   + 26:48
 18. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      74:50   + 30:19
 19. Polášková Jana           KSU7171 C Klub vytrvalostních spo  75:05   + 30:34
 20. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     75:36   + 31:05
 21. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              85:45   + 41:14
 22. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        90:08   + 45:37
 23. Mikošková Iveta          STE7150 C SK SKI-OB Šternberk      90:38   + 46:07
 24. Šarmanová Jarmila        MOV6750 C SKOB Ostrava            117:25   + 72:54
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.20 km, 120 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  37:46          
  2. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:36   + 6:50 
  3. Hájová Jana              TZL6051 C SKOB Zlín                46:24   + 8:38 
  4. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                48:19   + 10:33
  5. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       51:23   + 13:37
  6. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              55:24   + 17:38
  7. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             63:08   + 25:22
  8. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    66:12   + 28:26
  9. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              71:11   + 33:25
 10. Matyášová Lenka          LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav B  87:21   + 49:35
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.80 km, 150 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150 C Slávia ŽU Žilina         47:56          
  2. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                54:53   + 6:57 
  3. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  55:14   + 7:18 
  4. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               59:09   + 11:13
  5. Cetkovská Alena          TZL6263 C SKOB Zlín                61:06   + 13:10
  6. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               68:15   + 20:19
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.10 km, 110 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             53:14          
  2. Chodurová Milena         SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  54:54   + 1:40 
  3. Žaludková Miroslava      TZL5954 C SKOB Zlín                56:01   + 2:47 
  4. Pavlíková Hana           ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory        74:16   + 21:02
  5. Künstlerová Milada       UOL5651 C SOB Olomouc              90:05   + 36:51
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.40 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  47:27          
  2. Cahlová Slávka           LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  55:21   + 7:54 
  3. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              61:00   + 13:33
  4. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                71:35   + 24:08
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.20 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  57:20          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      62:01   + 4:41 
  3. Mrkvicová Ludmila        ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory        64:03   + 6:43 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.90 km, 75 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Létal Jonáš              SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  20:31          
  2. Kurečka Šimon            HOB0902 C SKOB  Horní Benešov      21:18   + 0:47 
  3. Tomčík Šimon             VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně  22:26   + 1:55 
  4. Marszalek Dawid          14P1002 C UKS Kometa Gliwice       23:35   + 3:04 
  5. Smetana Adam             VRB0809 C Sportovní klub ve Vrbně  26:20   + 5:49 
  6. Létal Hynek              SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  28:17   + 7:46 
  7. Otta Tobiáš              BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek     29:23   + 8:52 
  8. Mašláň Prokop            TZL1005 C SKOB Zlín                30:08   + 9:37 
  9. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           33:50   + 13:19
 10. Stojaník Zdeněk          KSU0919 C Klub vytrvalostních spo  34:32   + 14:01
 11. Klose Albert             SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  36:49   + 16:18
 12. Berger Tomáš             MOV1002 C SKOB Ostrava             52:02   + 31:31
 13. Mátl Adam                KSU1111 C Klub vytrvalostních spo  66:06   + 45:35
     Mátl Jáchym              KSU0909 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     15:57          
  2. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     17:07   + 1:10 
  3. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        17:24   + 1:27 
  4. Paloncý Jan              KSU0808 C Klub vytrvalostních spo  17:39   + 1:42 
  5. Čech Viktor              AOP0801 C Orientační Běh Opava     18:20   + 2:23 
  6. Gallo Ondřej             AOP0802 C Orientační Běh Opava     18:49   + 2:52 
  7. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           18:58   + 3:01 
  8. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        19:47   + 3:50 
  9. Pekárek David            TZL1000 C SKOB Zlín                19:59   + 4:02 
 10. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      20:07   + 4:10 
 11. Kubíček Vavřinec         UOL0801 C SOB Olomouc              22:29   + 6:32 
 12. Tomášek Josef            STE0808 C SK SKI-OB Šternberk      23:53   + 7:56 
 13. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     23:54   + 7:57 
 14. Holý Štěpán              SBR0802 C SKOB Bruntál             26:40   + 10:43
 15. Polášek Filip            KSU0818 C Klub vytrvalostních spo  27:06   + 11:09
 16. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  28:59   + 13:02
 17. Chmelář Filip            JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov    30:01   + 14:04
 18. Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                31:23   + 15:26
 19. Kostka Artur             MOV0901 C SKOB Ostrava             35:41   + 19:44
 20. Kubeš David              PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov         42:36   + 26:39
     Matoušek Jan             STE0909 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
  MS Ikonomidis Jiří          KRN0504 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  22:00   + 6:03 
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.60 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       18:45          
  2. Borunský Matěj           AOP0600 B Orientační Běh Opava     19:55   + 1:10 
  3. Koča Vojtěch             ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno       21:51   + 3:06 
  4. Vlček Tomáš              VIC0713 B OB Vizovice              23:37   + 4:52 
  5. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  23:41   + 4:56 
  6. Krupa Jan                TRI0706 C TJ TŽ Třinec             23:45   + 5:00 
  7. Soldán Robin             PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov         24:23   + 5:38 
  8. Volkov Maksym            38S0700 C Slávia ŽU Žilina         25:46   + 7:01 
  9. Šána Robert              KSU0616 B Klub vytrvalostních spo  25:58   + 7:13 
 10. Chudík Martin            BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek     26:26   + 7:41 
 11. Pěček Jakub              SKM0700 C KOB Směr Kroměříž        27:18   + 8:33 
 12. Kundrata Vít             TZL0700 B SKOB Zlín                28:11   + 9:26 
 13. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             28:49   + 10:04
 14. Strakoš Ondřej           TZL0601 B SKOB Zlín                29:49   + 11:04
 15. Navrátil Pavel           ASU0747 B Magnus Orienteering      31:31   + 12:46
 16. Tuharský Tobiáš          TRI0701 C TJ TŽ Třinec             33:12   + 14:27
 17. Špok Petr                KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  36:08   + 17:23
 18. Ondráček Viktor          KSU0600 C Klub vytrvalostních spo  38:02   + 19:17
 19. Ryška Matěj              TRI0604 C TJ TŽ Třinec             40:09   + 21:24
 20. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      40:26   + 21:41
 21. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      40:30   + 21:45
 22. Otta Kryštof             BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek     45:22   + 26:37
 23. Černohorský Jan          AOP0704 C Orientační Běh Opava     54:53   + 36:08
 24. Šotola Filip             STE0704 C SK SKI-OB Šternberk      73:24   + 54:39
     Mitrenga Jan             TRI0702 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 4.60 km, 130 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strýček Jan              ADA0503 B OOB Spartak Adamov       34:45          
  2. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       36:39   + 1:54 
  3. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  36:49   + 2:04 
  4. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        37:10   + 2:25 
  5. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       37:22   + 2:37 
  6. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  37:36   + 2:51 
  7. Antonowicz Jan           STE0503 B SK SKI-OB Šternberk      39:40   + 4:55 
  8. Novosad Pavel            TZL0404 A SKOB Zlín                40:02   + 5:17 
  9. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               40:12   + 5:27 
 10. Bíčánek Jan              TRI0502 B TJ TŽ Třinec             40:31   + 5:46 
 11. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     40:52   + 6:07 
 12. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno       41:14   + 6:29 
 13. Ehl Ondřej               TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno        41:45   + 7:00 
 14. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  41:53   + 7:08 
 15. Hustý Adam               TZL0403 B SKOB Zlín                42:11   + 7:26 
 16. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                42:44   + 7:59 
 17. Kovařík Tomáš            TRI0400 B TJ TŽ Třinec             42:53   + 8:08 
 18. Fousek Matěj             RBK0402 B SK Radioklub Blansko     43:33   + 8:48 
 19. Damek Ondřej             TRI0503 B TJ TŽ Třinec             44:42   + 9:57 
 20. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         46:46   + 12:01
 21. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             48:52   + 14:07
 22. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  49:04   + 14:19
 23. Ježek Filip              RBK0405 B SK Radioklub Blansko     50:42   + 15:57
 24. Byrtus Jakub             TRI0508 B TJ TŽ Třinec             50:45   + 16:00
 25. Eichler Vít              TZL0401 B SKOB Zlín                52:46   + 18:01
 26. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         54:48   + 20:03
 27. Rada Štěpán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            54:52   + 20:07
 28. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                55:35   + 20:50
 29. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  56:00   + 21:15
 30. Krček Jan                AOP0500 B Orientační Běh Opava     56:21   + 21:36
 31. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        56:25   + 21:40
 32. Marszalek Patryk         14P0500 C UKS Kometa Gliwice       58:49   + 24:04
 33. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             63:28   + 28:43
 34. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      66:15   + 31:30
 35. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     67:11   + 32:26
 36. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    69:49   + 35:04
 37. Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž        95:36   + 60:51
     Vaněk Ondřej             TZL0402 B SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.50 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  31:20          
  2. Tomanek Lukáš            KSU0502 B Klub vytrvalostních spo  37:49   + 6:29 
  3. Karásek Antonín          PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov         40:06   + 8:46 
  4. Bláha Adam               KSU0525 B Klub vytrvalostních spo  41:40   + 10:20
  5. Grygar Václav            MOV0502 C SKOB Ostrava             48:30   + 17:10
  6. Polášek Vít              KSU0402 C Klub vytrvalostních spo  48:35   + 17:15
  7. Náhončík Jakub           UOL0400 C SOB Olomouc              51:05   + 19:45
  8. Daněk Vít                KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  51:25   + 20:05
  9. Král Jiří                ODR0400 C SKOB Odry                56:07   + 24:47
 10. Mikšík Michael           TZL0508 C SKOB Zlín                59:51   + 28:31
 11. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering      61:00   + 29:40
 12. Slavík Ondřej            VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně  68:47   + 37:27
 13. Sikora Matěj             TRI0501 B TJ TŽ Třinec             70:01   + 38:41
 14. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      71:00   + 39:40
 15. Černohorský Jakub        AOP0502 C Orientační Běh Opava     85:34   + 54:14
     Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec              DISK          
     Poláček Tomáš            JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.70 km, 160 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peňáz Vojtěch            VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně  49:42          
  2. Peňáz Radek              VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně  51:09   + 1:27 
  3. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     51:40   + 1:58 
  4. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       54:36   + 4:54 
  5. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  56:18   + 6:36 
  6. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                59:34   + 9:52 
  7. Jirka Matyáš             ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov        60:31   + 10:49
  8. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                60:55   + 11:13
  9. Štorek David             JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov    62:54   + 13:12
 10. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        63:05   + 13:23
 11. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     63:55   + 14:13
 12. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  66:08   + 16:26
 13. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            69:24   + 19:42
 14. Sliž Rostislav           TRI0302 B TJ TŽ Třinec             71:21   + 21:39
 15. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        71:44   + 22:02
 16. Jedzok Vojtěch           UOL0202 C SOB Olomouc              77:31   + 27:49
 17. Rajman Filip             UOL0301 B SOB Olomouc              91:57   + 42:15
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.00 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              48:06          
  2. Martynek Petr            TRI0304 C TJ TŽ Třinec             76:19   + 28:13
  3. Karásek František        PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov         78:27   + 30:21
  4. Doseděl Štěpán           STE0206 C SK SKI-OB Šternberk      81:55   + 33:49
  5. Jurčík Martin            KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  86:13   + 38:07
  6. Matoušek Ondřej          MOV0300 C SKOB Ostrava            112:13   + 64:07
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 6.40 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  50:38          
  2. Podmolík Jonáš           TZL0001 B SKOB Zlín                55:03   + 4:25 
  3. Kroul Josef              KSU0044 B Klub vytrvalostních spo  56:10   + 5:32 
  4. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      62:07   + 11:29
  5. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             62:35   + 11:57
  6. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  68:51   + 18:13
  7. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       72:07   + 21:29
  8. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      75:32   + 24:54
  9. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                78:41   + 28:03
 10. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              82:43   + 32:05
 11. Kaděra Vojta             HAV0000 C OB Havířov               88:36   + 37:58
 12. Babišta Antonín          KSU0111 B Klub vytrvalostních spo 108:18   + 57:40
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 5.80 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pierzchala Michal        STE0105 C SK SKI-OB Šternberk      56:27          
  2. Grulich Ondřej           KSU0049 C Klub vytrvalostních spo  61:49   + 5:22 
  3. Zinecker Jiří            HAV0100 C OB Havířov               95:19   + 38:52
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 7.50 km, 210 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      66:57          
  2. Procházka Zdeněk         SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava      74:04   + 7:07 
  3. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               79:25   + 12:28
  4. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      95:31   + 28:34
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.20 km, 320 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            74:44          
  2. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       77:07   + 2:23 
  3. Rajnošek Zdeněk          KSU8506 C Klub vytrvalostních spo  77:42   + 2:58 
  4. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        81:25   + 6:41 
  5. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                82:42   + 7:58 
  6. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  82:45   + 8:01 
  7. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  85:47   + 11:03
  8. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  86:28   + 11:44
  9. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       86:38   + 11:54
 10. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                87:16   + 12:32
 11. Matyšek Radoslav         PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov         91:53   + 17:09
 12. Matoušek Jiří            STE7504 C SK SKI-OB Šternberk      98:15   + 23:31
 13. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       98:27   + 23:43
 14. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk     100:50   + 26:06
 15. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk     113:29   + 38:45
 16. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno      151:24   + 76:40
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 7.60 km, 200 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    72:56          
  2. Bernatík Lukáš           SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  86:28   + 13:32
  3. Kopeček Petr             BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek     88:42   + 15:46
  4. Peterek Vít              SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava      89:01   + 16:05
  5. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk     102:13   + 29:17
  6. Lichý Ondřej             SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava     105:32   + 32:36
  7. Křížan Jiří              PVP8000 C VSS Přírodověda Praha   106:49   + 33:53
  8. Smolka Ondřej            SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava     227:45   + 154:49
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.60 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        67:47          
  2. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              70:42   + 2:55 
  3. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    72:43   + 4:56 
  4. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        74:44   + 6:57 
  5. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      75:42   + 7:55 
  6. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko     91:58   + 24:11
  7. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       94:36   + 26:49
  8. Mašláň Jakub             TZL7801 C SKOB Zlín                97:26   + 29:39
  9. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic 101:10   + 33:23
 10. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov      119:51   + 52:04
     Walaski Antonín          TRI8006 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.50 km, 210 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volkov Alexander         38S8000 C Slávia ŽU Žilina         70:51          
  2. Tuharský Martin          TRI7702 C TJ TŽ Třinec             73:40   + 2:49 
  3. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          77:05   + 6:14 
  4. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  87:49   + 16:58
  5. Zajíc Josef              LOV7601 C lepus.cz                 88:30   + 17:39
  6. Tomášek Petr             STE8001 C SK SKI-OB Šternberk      88:41   + 17:50
  7. Chmelář Jan              JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov    90:40   + 19:49
  8. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      91:28   + 20:37
  9. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering      92:55   + 22:04
 10. Zeman Radek              NNN8049 C Neregistrovaní           94:09   + 23:18
 11. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                96:05   + 25:14
 12. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo  96:56   + 26:05
 13. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering     99:28   + 28:37
 14. Vlček Jiří               VIC7700 C OB Vizovice             100:29   + 29:38
 15. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov              102:03   + 31:12
 16. Stibor Zbyněk            VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně 102:17   + 31:26
 17. Burda Tomáš              STE7600 C SK SKI-OB Šternberk     104:32   + 33:41
 18. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko    105:01   + 34:10
 19. Pavelka Martin           KSU7503 C Klub vytrvalostních spo 111:23   + 40:32
 20. Brychlec Lukáš           MOV7501 C SKOB Ostrava            131:46   + 60:55
 21. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek    189:53   + 119:02
     Bochňák Zbyněk           LOV7600 C lepus.cz                  DISK          
     Novák Jan                STE7900 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 7.80 km, 190 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  72:43          
  2. Škoda František          LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovic  75:12   + 2:29 
  3. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  83:12   + 10:29
  4. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        83:39   + 10:56
  5. Pěček Martin             SKM7301 C KOB Směr Kroměříž        84:13   + 11:30
  6. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž        84:59   + 12:16
  7. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        90:13   + 17:30
  8. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              98:28   + 25:45
  9. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc             101:06   + 28:23
 10. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering     109:07   + 36:24
     Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.10 km, 190 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              57:45          
  2. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  65:32   + 7:47 
  3. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      74:27   + 16:42
  4. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        75:45   + 18:00
  5. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             81:10   + 23:25
  6. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava     85:12   + 27:27
  7. Hošťálek Dan             KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  88:05   + 30:20
  8. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      90:56   + 33:11
  9. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       96:26   + 38:41
 10. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering      97:05   + 39:20
 11. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering     114:09   + 56:24
 12. Kohoutek Milan           MOV6300 C SKOB Ostrava            122:18   + 64:33
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 6.40 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        59:17          
  2. Slavík Tomáš             VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně  60:34   + 1:17 
  3. Král Jiří                ODR7300 C SKOB Odry                70:48   + 11:31
  4. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               78:19   + 19:02
  5. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      79:22   + 20:05
  6. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              79:25   + 20:08
  7. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      80:38   + 21:21
  8. Kubíček Jiří             UOL6500 C SOB Olomouc              86:00   + 26:43
  9. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo  87:23   + 28:06
 10. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           88:36   + 29:19
 11. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             90:47   + 31:30
 12. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              93:02   + 33:45
 13. Mikoška Eman             STE7103 C SK SKI-OB Šternberk      97:09   + 37:52
 14. Bruk Slavomír            TRI6800 C TJ TŽ Třinec            102:18   + 43:01
 15. Hýbl Dušan               JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov   109:29   + 50:12
 16. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov      111:29   + 52:12
 17. Štětínský Pavel          MOV7104 C SKOB Ostrava            115:51   + 56:34
 18. Vrána Jan                UOL7300 C SOB Olomouc             153:29   + 94:12
     Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering      DISK          
     Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 6.30 km, 160 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               55:35          
  2. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      61:23   + 5:48 
  3. Mátl Pavel               KSU6844 C Klub vytrvalostních spo  68:59   + 13:24
  4. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    70:33   + 14:58
  5. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     71:15   + 15:40
  6. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              72:50   + 17:15
  7. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             74:39   + 19:04
  8. Antonowicz Jerzy         STE6800 C SK SKI-OB Šternberk      75:05   + 19:30
  9. Navrátil Václav          KON6427 C KOB Konice               77:17   + 21:42
 10. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             82:26   + 26:51
 11. Strakoš Bohumil          TZL6345 C SKOB Zlín                95:55   + 40:20
 12. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                96:49   + 41:14
 13. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory       111:36   + 56:01
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 5.50 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               53:38          
  2. Paloncý Pavel            KSU6349 C Klub vytrvalostních spo  58:54   + 5:16 
  3. Wojarski Krzysztof       2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team     60:40   + 7:02 
     Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.70 km, 130 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     45:03          
  2. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  53:40   + 8:37 
  3. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             54:03   + 9:00 
  4. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    57:35   + 12:32
  5. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      57:48   + 12:45
  6. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     60:33   + 15:30
  7. Petr Václav              MOV5801 C SKOB Ostrava             64:48   + 19:45
  8. Šarman Radim             MOV6201 C SKOB Ostrava             65:26   + 20:23
  9. Kubeš Jaromír            PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov         66:24   + 21:21
 10. Hostaš Jindřich          MOV5901 C SKOB Ostrava             71:07   + 26:04
 11. Doseděl Emil             STE6100 C SK SKI-OB Šternberk      71:31   + 26:28
 12. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     71:40   + 26:37
 13. Lecián Oldřich           OOP6100 C TJ Opava                 74:36   + 29:33
 14. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín        78:14   + 33:11
 15. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     81:31   + 36:28
 16. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             82:36   + 37:33
 17. Bednář Jan               UOL5402 C SOB Olomouc              87:12   + 42:09
 18. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc              92:00   + 46:57
 19. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc             107:29   + 62:26
 20. Poklop Lubomír           UOL5601 C SOB Olomouc             112:58   + 67:55
 21. Labudík Milan            VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně 126:19   + 81:16
     Bohunský Vladimír        KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.10 km, 130 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      53:03          
  2. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                62:24   + 9:21 
  3. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             66:06   + 13:03
  4. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  79:21   + 26:18
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.70 km, 130 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                53:41          
  2. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                54:55   + 1:14 
  3. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         59:48   + 6:07 
  4. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        63:47   + 10:06
  5. Pospíšil Karel           VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně  68:49   + 15:08
  6. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        74:24   + 20:43
  7. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     75:32   + 21:51
  8. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  80:59   + 27:18
  9. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  85:09   + 31:28
 10. Polínek Jaroslav         OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  91:52   + 38:11
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 4.20 km, 120 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     58:16          
  2. Sukeník Mojmír           KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  76:23   + 18:07
  3. Chylík Pavol             MOV4901 C SKOB Ostrava             95:37   + 37:21
  4. Malysa Ján               SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava     112:55   + 54:39
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.20 km, 120 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             46:51          
  2. Horký Jan                UOL4600 C SOB Olomouc              53:23   + 6:32 
  3. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     55:53   + 9:02 
  4. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     66:33   + 19:42
  5. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      71:04   + 24:13
  6. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             76:03   + 29:12
  7. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál            100:50   + 53:59
     Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.20 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašpar Josef             HOB4601 C SKOB  Horní Benešov      77:09          
  2. Gottfried Jan            UOL4602 C SOB Olomouc             100:30   + 23:21
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.20 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                43:53          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       54:20   + 10:27
  3. Vávra Jiří               MOV4102 C SKOB Ostrava             66:01   + 22:08
  4. Beneš Karel              HAV4201 C OB Havířov               75:59   + 32:06
  5. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        78:06   + 34:13
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.30 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Opletal Jaroslav         TRI3700 C TJ TŽ Třinec             71:49          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.90 km, 75 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janků Markéta            KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín        23:36          
  2. Zappeová Lucie           STE     C SK SKI-OB Šternberk      24:36   + 1:00 
  3. Šubová Ella              STE     C SK SKI-OB Šternberk      24:37   + 1:01 
  4. Šubová Karolina          STE     C SK SKI-OB Šternberk      24:38   + 1:02 
  5. Zappeová Barbora         STE     C SK SKI-OB Šternberk      24:39   + 1:03 
  6. Malý David               VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně  24:45   + 1:09 
  7. Škoda František          LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovic  25:19   + 1:43 
  8. Škodová Michaela         LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovic  25:59   + 2:23 
  9. Pěček Tobiáš             SKM1100 C KOB Směr Kroměříž        26:51   + 3:15 
 10. Holá Veronika            SBR1050 C SKOB Bruntál             26:54   + 3:18 
 11. Tomíčková Eliška         19X1050 C ESOX ODEI                28:43   + 5:07 
 12. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       28:55   + 5:19 
 13. Panna Matyáš             MOV1300 C SKOB Ostrava             29:21   + 5:45 
 14. Svačinková Berenika      VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně  30:19   + 6:43 
 15. Holušová Veronika        AOP1250 C Orientační Běh Opava     30:53   + 7:17 
 16. Chudíková Magdalena      BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek     31:11   + 7:35 
 17. Tomášek Matěj            STE1202 C SK SKI-OB Šternberk      31:23   + 7:47 
 18. Kollárovits Matěj        AOP1101 C Orientační Běh Opava     31:58   + 8:22 
 19. Tomíčková Ivana          19X1350 C ESOX ODEI                32:18   + 8:42 
 20. Kubíčková Magdalena      UOL1150 C SOB Olomouc              32:29   + 8:53 
 21. Kurečka Jakub            HOB0701 C SKOB  Horní Benešov      33:56   + 10:20
 22. Mrkvica Jan              ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory        34:11   + 10:35
 23. Herman Jakub             KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  35:35   + 11:59
 24. Stojaníková Anna         KSU     C Klub vytrvalostních spo  36:23   + 12:47
 25. Stiborová Blanka         VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně  36:36   + 13:00
 26. Fuják Adam               HAV1200 C OB Havířov               36:42   + 13:06
 27. Klimešová Hana           TZL     C SKOB Zlín                37:11   + 13:35
 28. Mikušová Kateřina        PTE1350 C TJ Sokol Ptení           37:24   + 13:48
 29. Kollárovitsová Julie     AOP0951 C Orientační Běh Opava     37:36   + 14:00
 30. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      38:07   + 14:31
 31. Brandštetter Patrik      MOV1000 C SKOB Ostrava             38:34   + 14:58
 32. Walaski Vítek            TRI1400 C TJ TŽ Třinec             38:40   + 15:04
 33. Tomášková Lucie          STE1350 C SK SKI-OB Šternberk      40:21   + 16:45
 34. Macek Václav             ASU1249 C Magnus Orienteering      42:50   + 19:14
 35. Szabla Feliks            3JP1500 C Farmazony O-Team         48:17   + 24:41
 36. Kostka Mikuláš           MOV1400 C SKOB Ostrava             50:21   + 26:45
 37. Létalová Eva             SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  51:37   + 28:01
 38. Matyšková Stela          PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov         54:03   + 30:27
 39. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       64:11   + 40:35
 40. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     95:18   + 71:42
     Šuba Lukáš               STE     C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Dorčák Tomáš             MOV0801 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.10 km, 90 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Byrtus Petr              TRI7703 C TJ TŽ Třinec             28:03          
  2. Binčík Milan             OOP6401 C TJ Opava                 40:55   + 12:52
  3. Vavrečka Michal          JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    41:09   + 13:06
  4. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             41:40   + 13:37
  5. Zahradníková Kateřina    BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek     43:51   + 15:48
  6. Tuharská Aneta           TRI7751 C TJ TŽ Třinec             45:50   + 17:47
  7. Dobrovolný Vladimír      TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno        48:21   + 20:18
  8. Hendrych Jaromír         HOB6001 C SKOB  Horní Benešov      49:40   + 21:37
  9. Hendrychová Pavla        HOB6251 C SKOB  Horní Benešov      50:35   + 22:32
 10. Chudík Michael           BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek     51:54   + 23:51
 11. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      52:45   + 24:42
 12. Špok Petr                KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  53:52   + 25:49
 13. Fišerová Iveta           BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek     55:21   + 27:18
 14. Kratschmerová Jitka      VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně  55:56   + 27:53
 15. Christodoulou Iva        ASU7599 C Magnus Orienteering      56:32   + 28:29
 16. Dorčák Jan               MOV0103 C SKOB Ostrava             56:40   + 28:37
 17. Tomčíková Hana           VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně  56:41   + 28:38
 18. Haltofová Marie          TRI7050 C TJ TŽ Třinec             56:46   + 28:43
 19. Mrozková Olga            TRI7350 C TJ TŽ Třinec             57:09   + 29:06
 20. Válek Jakub              6YC0002 C Neregistrovaní           58:27   + 30:24
 21. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk      58:47   + 30:44
 22. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           58:56   + 30:53
 23. Freith Martin            BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek     59:18   + 31:15
 24. Salich Jonáš             AOP0501 C Orientační Běh Opava     60:53   + 32:50
 25. Šuba Bedřich             STE     C SK SKI-OB Šternberk      61:45   + 33:42
 26. Ledabylová Alena         HOB5551 C SKOB  Horní Benešov      61:50   + 33:47
 27. Fajkoš Lubomír           MOV0301 C SKOB Ostrava             63:09   + 35:06
 28. Dorčáková Pavlína        MOV6951 C SKOB Ostrava             64:24   + 36:21
 29. Válek Ivan               6YC0001 C Neregistrovaní           65:18   + 37:15
 30. Pospíšilová Lucie        STE7551 C SK SKI-OB Šternberk      65:39   + 37:36
 31. Hendrych Jiří            HOB6701 C SKOB  Horní Benešov      69:12   + 41:09
 32. Matěja Jan               ODR0300 C SKOB Odry                69:21   + 41:18
 33. Hendrych Vlastimil       HOB5601 C SKOB  Horní Benešov      71:36   + 43:33
 34. Končáková Alžběta        HLV6856 C KČT - OB Holešov         75:01   + 46:58
 35. Jeřábková Jana           UOL6954 C SOB Olomouc              76:46   + 48:43
 36. Rožanská Alena           AOP0450 C Orientační Běh Opava     79:54   + 51:51
 37. Salichová Ivana          AOP0753 C Orientační Běh Opava     81:41   + 53:38
 38. Lindsey Madelyn          UOL     C SOB Olomouc              91:45   + 63:42
 39. Vránová Helena           UOL7652 C SOB Olomouc              91:50   + 63:47
 40. Náhončík David           NNN     C Neregistrovaní           92:04   + 64:01
 41. Šípová Kateřina          SOP0052 C OOB TJ Slezan Opava      94:47   + 66:44
 42. Mrkvica Miroslav         ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory       104:44   + 76:41
     Hvorecká Eva             VRB8953 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
     Matěja Vojtěch           ODR0000 C SKOB Odry                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.20 km, 100 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlíček Daniel          MOV7100 C SKOB Ostrava             36:52          
  2. Peňáz Radek              VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně  39:52   + 3:00 
  3. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  44:25   + 7:33 
  4. Mátlová Hana             KSU7777 C Klub vytrvalostních spo  45:43   + 8:51 
  5. Bíčánková Jana           TRI7550 C TJ TŽ Třinec             46:32   + 9:40 
  6. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  56:33   + 19:41
  7. Bolková Petra            MOV8151 C SKOB Ostrava             56:37   + 19:45
  8. Grygarová Eva            MOV7753 C SKOB Ostrava             57:42   + 20:50
  9. Kollarovits Pavel        AOP     C Orientační Běh Opava     60:18   + 23:26
 10. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž        61:29   + 24:37
 11. Chmelařová Blanka        25C6750 C péčkaři                  64:03   + 27:11
 12. Krupa David              TRI7602 C TJ TŽ Třinec             65:18   + 28:26
 13. Javůrek Antonín          19X5900 C ESOX ODEI                70:18   + 33:26
 14. Šubrt Zdeněk             UOL4201 C SOB Olomouc              87:40   + 50:48
 15. Buryanová Kateřina       MOV7351 C SKOB Ostrava             88:11   + 51:19
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.10 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Velička Jan              VRB8504 C Sportovní klub ve Vrbně  49:33          
  2. Tomíčková Dana           19X8050 C ESOX ODEI                51:37   + 2:04 
  3. Ryška Kamil              TRI7800 C TJ TŽ Třinec             58:49   + 9:16 
  4. Šidík Petr               4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynami  59:49   + 10:16
  5. Otta Jakub               BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek     60:11   + 10:38
  6. Holý Ondřej              SBR7600 C SKOB Bruntál             60:38   + 11:05
  7. Kuncová Jana             UOL7854 C SOB Olomouc              63:47   + 14:14
  8. Tomíček Oldřich          19X7900 C ESOX ODEI                64:13   + 14:40
  9. Hájková Jitka            SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava      65:46   + 16:13
 10. Janků Josef              KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín        66:40   + 17:07
 11. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  68:46   + 19:13
 12. Janků Kateřina           KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín        91:52   + 42:19
 13. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín        92:58   + 43:25
 14. Trávníčková Jitka        KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín        94:47   + 45:14
 15. Vlachová Marcela         3SZ0001 C Neregistrovaní          134:40   + 85:07
--------------------------------------------------------------------------------