Kód závodu          : 4155
Název               : PPŽ Rohožník
Datum               : 07.06.2017
Místo konání        : Praha - Újezd nad Lesy, Sídliště Rohožník
Mapa                : Rohožník, 1:4000, ekv. 2 metry, ISSOM, revize červen 2017, mapoval Jakub Ransdorf (2014)
Pořadatel           : TAP - KOB Tretra Praha
Ředitel závodu      : Ransdorf Jakub
Hlavní rozhodčí     : Šimůnková Gabriela
Stavitel tratí      : Vlášek Jakub
JURY                : Smolková Barbora, Bulířová Ema, Rosendorfová Hana

D10 1.55 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlína Malecková        VSP0855 C USK Praha                15:20          
  2. Zofie Bulírová           TAP0850 C KOB TRETRA Praha         15:24   + 0:04 
  3. Anna Vejrazková          KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  16:30   + 1:10 
  4. Carolina Mullis          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        16:56   + 1:36 
  5. Anezka Bartalosová       PGP0853 C SK Praga                 17:19   + 1:59 
  6. Klára Bublíková          TAP0752 C KOB TRETRA Praha         17:26   + 2:06 
  7. Katerina Miseková        KAM0756 C OK Kamenice              17:28   + 2:08 
  8. Hana Ptácková            PGP0750 C SK Praga                 19:02   + 3:42 
  9. Amálie Lampová           DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka        20:18   + 4:58 
 10. Valerie Grimmerová       RIC0754 C OB Říčany                20:19   + 4:59 
 11. Daniela Mayerová         KSH0852 C OB Kašperské Hory        20:33   + 5:13 
 12. Lucie Miseková           KAM1050 C OK Kamenice              22:16   + 6:56 
 13. Magdalena Seidlová       RIC0950 C OB Říčany                24:29   + 9:09 
 14. Klára Janousková         DKP0755 C Oddíl OB Kotlářka        26:20   + 11:00
 15. Julie Hladíková          DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka        31:21   + 16:01
 16. Karolína Volková         LBE0850 C TJ Lokomotiva Beroun     32:58   + 17:38
 17. Anezka Kindlová          RIC0850 C OB Říčany                37:35   + 22:15
 18. Lucie Nekovárová         RIC0757 C OB Říčany                37:38   + 22:18
 19. Eliska Stoklasová        RIC0756 C OB Říčany                41:43   + 26:23
 20. Julie Vosátková          RIC0755 C OB Říčany                43:40   + 28:20
 21. Barbora Novotná          PGP0751 C SK Praga                 73:27   + 58:07
     Marta Kudrnácová         KAM0754 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.40 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Magdaléna Liberdová      KSH0851 C OB Kašperské Hory        24:44          
  2. Adéla Cerná              HCE0850 C TJ Hostivice             26:02   + 1:18 
  3. Ella Kalinová            SPC0961 C SPORTICUS team           27:56   + 3:12 
  4. Michaela Simunková       TAP0851 C KOB TRETRA Praha         31:28   + 6:44 
  5. Zofie Buriánová          DKP1052 C Oddíl OB Kotlářka        32:03   + 7:19 
  6. Julie Lampová            DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka        35:56   + 11:12
  7. Kristyna Michalská       RIC0852 C OB Říčany                36:18   + 11:34
  8. Ada Bartalosová          PGP1050 C SK Praga                 41:02   + 16:18
  9. Denisa Morávková         NNN0785   Neregistrovaní (NNN)     43:00   + 18:16
 10. Lucie Hlavácková         TAP1050 C KOB TRETRA Praha         43:36   + 18:52
 11. Nikola Plachá            NNN0784   Neregistrovaní (NNN)     43:53   + 19:09
 12. Barbora Subrtová         TAP1150 C KOB TRETRA Praha         47:40   + 22:56
 13. Anna Kvácová             DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka        60:40   + 35:56
 14. Nikol Galikova           PGP0658 C SK Praga                 64:11   + 39:27
     Josefína Strnadová       6MX0850   MDDM Čelákovice           DISK          
     Frantiska Strnadová      6MX0851   MDDM Čelákovice           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.71 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hana Malecková           VSP0553 B USK Praha                14:29          
  2. Julie Balejová           KAM0551 B OK Kamenice              16:02   + 1:33 
  3. Romana Chmelarová        PGP0553 B SK Praga                 17:58   + 3:29 
  4. Markéta Kotenová         RIC0651 C OB Říčany                18:07   + 3:38 
  5. Adéla Kotková            RIC0655 C OB Říčany                18:17   + 3:48 
  6. Ema Ruzicková            RIC0653 C OB Říčany                20:10   + 5:41 
  7. Michaela Horácková       DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka        20:15   + 5:46 
  8. Julie Chramostová        KAM0652 C OK Kamenice              20:38   + 6:09 
  9. Terezie Pokorná          RIC0552 B OB Říčany                20:45   + 6:16 
 10. Eliska Santorová         ROZ0552 C OK Roztoky               20:47   + 6:18 
 11. Eva Izáková              EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha        21:27   + 6:58 
 12. Julie Folprechtová       VSP0653 C USK Praha                22:30   + 8:01 
 13. Klára Chobotová          ROZ0550 C OK Roztoky               22:47   + 8:18 
 14. Rozálie Dittrtová        LME0650 C SK Los Mělník            22:55   + 8:26 
 15. Barbora Zemlová          KAM0751 C OK Kamenice              23:23   + 8:54 
 16. Anna Vlácilová           RIC0657 C OB Říčany                23:24   + 8:55 
 17. Veronika Ptácková        PGP0551 C SK Praga                 23:28   + 8:59 
 18. Stepánka Mácová          DOB0661 C KOB Dobruška             24:19   + 9:50 
 19. Katerina Brodská         HCE0653 C TJ Hostivice             24:30   + 10:01
 20. Zuzana Alblová           LME0660 C SK Los Mělník            24:43   + 10:14
 21. Eliska Gerlachová        ROZ0551 C OK Roztoky               24:54   + 10:25
 22. Dorota Rázová            PGP0653 C SK Praga                 25:12   + 10:43
 23. Tereza Mestanová         TAP0653 C KOB TRETRA Praha         27:46   + 13:17
 24. Magdalena Siebertová     DKP0650 C Oddíl OB Kotlářka        28:51   + 14:22
 25. Marie Motycková          5RX0550   NNN                      29:06   + 14:37
 26. Veronika Krístková       ROZ0650 C OK Roztoky               30:26   + 15:57
 27. Magdaléna Mandová        DKP0652 C Oddíl OB Kotlářka        31:07   + 16:38
 28. Vendula Gerlachová       ROZ0652 C OK Roztoky               38:40   + 24:11
 29. Anna Duhová              DKP0653 C Oddíl OB Kotlářka        39:13   + 24:44
 30. Kamila Kovandová         KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  39:36   + 25:07
 31. Viktorie Bernová         ROZ0553   OK Roztoky               40:38   + 26:09
 32. Sára Michalská           RIC0656 C OB Říčany                40:42   + 26:13
 33. Barbora Podveská         6MX0550   MDDM Čelákovice          42:33   + 28:04
 34. Aneta Krbcová            6MX0651   MDDM Čelákovice          43:30   + 29:01
 35. Eliska Vosátková         RIC0553 C OB Říčany                44:40   + 30:11
 36. Martina Kulhavá          NNN       Neregistrovaní (NNN)     46:46   + 32:17
 37. Adéla Hampejsová         NNN       Neregistrovaní (NNN)     48:40   + 34:11
     Nela Priehodová          PGP0655 C SK Praga                  DISK          
     Nela Strnadová           6MX0553   MDDM Čelákovice           DISK          
     Veronika Baborská        NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.19 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dorotea Tichá            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        15:20          
  2. Jolana Straitová         VSP0456 B USK Praha                16:25   + 1:05 
  3. Eliska Poborská          DKP0358 C Oddíl OB Kotlářka        16:35   + 1:15 
  4. Ema Bulírová             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         17:23   + 2:03 
  5. Laura De Heij            RIC0450 B OB Říčany                20:26   + 5:06 
  6. Barbora Smolková         TAP0356 B KOB TRETRA Praha         20:51   + 5:31 
  7. Martina Pelantová        RIC0550 B OB Říčany                22:09   + 6:49 
  8. Anna Cechmánková         PGP0452 B SK Praga                 22:16   + 6:56 
  9. Hana Pavlícková          KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  22:39   + 7:19 
 10. Ema Pracková             RIC0451 B OB Říčany                24:11   + 8:51 
 11. Hana Beranová            VSP0455 C USK Praha                26:31   + 11:11
 12. Tereza Mandáková         LME0452 C SK Los Mělník            29:13   + 13:53
 13. Kristyna Krausova        TAP0351   KOB TRETRA Praha         32:41   + 17:21
 14. Veronika Treslová        KAM0457 C OK Kamenice              32:56   + 17:36
 15. Adéla Berounská          VSP0352 C USK Praha                40:57   + 25:37
 16. Amálie Pilátová          DKL0450 C KOB Kladno               42:03   + 26:43
     Tereza Nekvasilová       DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
  MS Magdalena Turinská       TAP0261   KOB TRETRA Praha         44:21   + 29:01
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.59 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrik Sedlácek          ROZ0800 C OK Roztoky               16:08          
  2. Alberto Bazata           KAM0702 C OK Kamenice              18:01   + 1:53 
  3. Jáchym Subrt             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        19:37   + 3:29 
  4. Vojta Kouril             KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  21:35   + 5:27 
  5. Eda Machar               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        21:42   + 5:34 
  6. Václav Gärtner           LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun     22:19   + 6:11 
  7. David Baxa               LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun     22:55   + 6:47 
  8. Matyás Rudolf            DKP0702 C Oddíl OB Kotlářka        23:03   + 6:55 
  9. Patrik Svítil            PGP0706 C SK Praga                 24:33   + 8:25 
 10. Ondrej Matysek           PGP0703 C SK Praga                 24:42   + 8:34 
 11. Ondrej Tolar             RIC0701 C OB Říčany                24:43   + 8:35 
 12. Vojtech Hlavácek         TAP0700 C KOB TRETRA Praha         25:03   + 8:55 
 13. Ondrej Subrt             TAP0801 C KOB TRETRA Praha         25:14   + 9:06 
 14. Frantisek Svoboda        ROZ0700 C OK Roztoky               25:43   + 9:35 
 15. Simon Skála              LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun     26:00   + 9:52 
 16. Richard Klenha           DKP0809 C Oddíl OB Kotlářka        26:05   + 9:57 
 17. Lukás Folprecht          VSP0802 C USK Praha                26:50   + 10:42
 18. Karel Chobot             ROZ0801 C OK Roztoky               27:05   + 10:57
 19. David Chmelar            PGP0801 C SK Praga                 28:02   + 11:54
 20. Simon Vítecek            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        28:27   + 12:19
 21. Matyás Kubecka           6MX0701   MDDM Čelákovice          32:42   + 16:34
 22. Václav Rejsek            KAM0700 C OK Kamenice              35:10   + 19:02
 23. Jan Pelant               RIC0700 C OB Říčany                35:59   + 19:51
 24. Jan Motycka              9BC0700   NNN                      37:57   + 21:49
 25. Simon Dockal             PGP0702 C SK Praga                 38:56   + 22:48
 26. Vít Procházka            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        42:09   + 26:01
 27. Jakub Schnabl            RIC0706 C OB Říčany                42:49   + 26:41
 28. Filip Nedved             NNN       Neregistrovaní (NNN)     65:16   + 49:08
     Vojtech Cerny            DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Vojtech Peprny           DKP0706 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Martin Svítil            PGP0903 C SK Praga                  DISK          
     Matous Simek             KAM0800 C OK Kamenice               DISK          
     Vakant                                                       DISK          
     Vakant                                                       DISK          
     Vojtech Krumlovsky       RIC0703 C OB Říčany                 DISK          
     Stepán Nemecek           RIC0705 C OB Říčany                 DISK          
     Ondra Hlubucek           RIC       OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.40 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matous Junek             STH0801 C SK Studenec              15:09          
  2. Lukás Kubát              RIC0804 C OB Říčany                21:00   + 5:51 
  3. Petr Schnabl             RIC0802 C OB Říčany                22:11   + 7:02 
  4. Simon Junek              STH1001 C SK Studenec              22:48   + 7:39 
  5. Tomás Skripsky           LME0800 C SK Los Mělník            23:43   + 8:34 
  6. Jakub Dolák              DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka        24:06   + 8:57 
  7. Matous Albl              LME1111 C SK Los Mělník            24:59   + 9:50 
  8. Jonás Kubecka            6MX1000   MDDM Čelákovice          29:52   + 14:43
  9. Frantisek Bublík         TAP0803 C KOB TRETRA Praha         32:25   + 17:16
 10. ONdra Hlubocek           RIC       OB Říčany                33:13   + 18:04
 11. Josef Baldrian           VSP1100 C USK Praha                35:48   + 20:39
 12. Erik Priehoda            PGP0803 C SK Praga                 38:17   + 23:08
 13. Cenek Rejsek             KAM1002 C OK Kamenice              39:52   + 24:43
 13. Adam Franek              DKP0906 C Oddíl OB Kotlářka        39:52   + 24:43
 15. Patrik Dvorák            DKP0905   Oddíl OB Kotlářka        48:00   + 32:51
 16. Mikulás Protiva          TAP       KOB TRETRA Praha         48:57   + 33:48
 17. Frantisek Pilar          CEP0900 C Čepíci                   52:42   + 37:33
 18. Matyás Votocek           6YC1100   Neregistrovaní           55:27   + 40:18
     Albert Forst             MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha         DISK          
     Marek Seidl              EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Cyril Donát              NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Simon Darmovzal          PGP1001 C SK Praga                  DISK          
     Tomás Frydecky           BZP1000 C Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.94 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Melisík              TAP0502 B KOB TRETRA Praha         14:11          
  2. Jáchym Bulír             TAP0602 C KOB TRETRA Praha         16:42   + 2:31 
  3. Vojtech Subrt            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        16:45   + 2:34 
  4. Ales Dlouhy              PGP0502 C SK Praga                 16:56   + 2:45 
  5. Matyás Bartalos          PGP0503 B SK Praga                 17:08   + 2:57 
  6. Vilém Strait             VSP0701 B USK Praha                17:20   + 3:09 
  7. Borivoj Pilát            DKL0500 B KOB Kladno               17:28   + 3:17 
  8. Jakub Milota             KAM0503 C OK Kamenice              18:43   + 4:32 
  9. David Meier              VSP0606 C USK Praha                18:51   + 4:40 
 10. Vít Semecky              TAP0601 C KOB TRETRA Praha         19:30   + 5:19 
 11. Václav Cechmánek         PVP0600 C VSS Přírodověda Praha    20:57   + 6:46 
 12. Matyás Kubát             RIC0601 C OB Říčany                21:47   + 7:36 
 13. Matous Cerny             TAP0501 C KOB TRETRA Praha         22:18   + 8:07 
 14. Václav Hudos             RIC0503 C OB Říčany                22:29   + 8:18 
 15. Matej Machar             DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka        22:34   + 8:23 
 16. David Stenha             SPC0701 C SPORTICUS team           23:42   + 9:31 
 17. Adam Cech                ROZ0601 C OK Roztoky               24:31   + 10:20
 18. Jonás Pop                TAP0600 C KOB TRETRA Praha         24:45   + 10:34
 19. Mikulás Göth             PGP0602 C SK Praga                 24:46   + 10:35
 20. Michal Michálek          KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  25:09   + 10:58
 21. Václav Bittner           SPC0611   SPORTICUS team           25:43   + 11:32
 22. Michal Nedved            NNN       Neregistrovaní (NNN)     26:38   + 12:27
 23. Thomas Chessell          ROZ0503 C OK Roztoky               26:43   + 12:32
 24. Tomás Krumlovsky         RIC0507 C OB Říčany                26:53   + 12:42
 25. Antonín Strelba          PGP       SK Praga                 27:21   + 13:10
 26. Simon Jirásek            ROZ0602 C OK Roztoky               28:49   + 14:38
 27. Jakub Holesta            KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  34:30   + 20:19
 28. Jakub Hlubucek           RIC       OB Říčany                39:59   + 25:48
 29. Adam Kuttelwascher       HCE0601 C TJ Hostivice             43:47   + 29:36
 30. Vít Izdny                DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka        45:13   + 31:02
 31. Daniel Kubícek           6MX0600   MDDM Čelákovice          56:33   + 42:22
 32. Simon Siranec            6MX0500   MDDM Čelákovice          64:19   + 50:08
 33. Pavel Kuchar             RIC0604 C OB Říčany                66:48   + 52:37
     Hynek Tolar              RIC0505 C OB Říčany                 DISK          
     Jovan Rysavy             DKP0506 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Matous John              DKP0606 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Adam Zebrák              KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Filip Jíra               ROZ       OK Roztoky                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.92 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaroslav Sedlácek        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        18:35          
  2. Matyás Kolár             PGP0304 B SK Praga                 20:22   + 1:47 
  3. Martin Kabát             PGP0408 B SK Praga                 20:34   + 1:59 
  4. Michal Blaha             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        20:37   + 2:02 
  5. Frantisek Ctrnáct        PGP0401 B SK Praga                 20:45   + 2:10 
  6. Dominik Prusa            VSP0406 B USK Praha                20:53   + 2:18 
  7. Albert Mares             DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka        21:13   + 2:38 
  8. Jakub Hrivna             PGP0305 B SK Praga                 21:22   + 2:47 
  9. Simon Tuma               TAP0400 B KOB TRETRA Praha         23:27   + 4:52 
 10. Jirí Blaha               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        23:45   + 5:10 
 11. jun Trnka Martin         VSP0300 C USK Praha                24:01   + 5:26 
 12. Tomás Baldrian           VSP0405 B USK Praha                27:13   + 8:38 
 13. Stepán Holecek           RIC0401 B OB Říčany                28:08   + 9:33 
 14. Miloslav Ráz             PGP0406 C SK Praga                 28:36   + 10:01
 15. Antonín Cerny            TAP0402 B KOB TRETRA Praha         28:42   + 10:07
 16. Lukás Zdrazil            RIC0302 C OB Říčany                30:10   + 11:35
 17. ml. Horák Pavel          VSP0301 C USK Praha                33:39   + 15:04
 18. David Vejrazka           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  36:19   + 17:44
 19. Ondrej Mucha             RIC0400 C OB Říčany                36:52   + 18:17
 20. Marek Cejka              NNN       Neregistrovaní (NNN)     40:13   + 21:38
 21. Jaroslav Marvan          6MX0400   MDDM Čelákovice          71:41   + 53:06
 22. Petr Sláma               6MX0300   MDDM Čelákovice          73:44   + 55:09
     Jan Votocek              44C0400   Neregistrovaní            DISK          
     Vakant                                                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.49 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. David Majer              NNN       Neregistrovaní (NNN)     16:44          
  2. Barbora Mácová           DOB1050 C KOB Dobruška             18:01   + 1:17 
  3. Klára Hudceková          28Z0550   Neregistrovaná           18:38   + 1:54 
  4. Krystof Junek            STH1201 C SK Studenec              19:24   + 2:40 
  4. Petr Vanek               ZBP1200 C OOB SK Zbraslav          19:24   + 2:40 
  6. Matej Morkus             RIC1111   OB Říčany                20:13   + 3:29 
  7. Filip Gregor             TAP0906 C KOB TRETRA Praha         20:56   + 4:12 
  8. Jakub Sik                NNN       Neregistrovaní (NNN)     21:52   + 5:08 
  9. (Krátky) Cihlárová Marta NNN       Neregistrovaní (NNN)     22:14   + 5:30 
 10. Anezka Berchová          NNN       Neregistrovaní (NNN)     22:30   + 5:46 
 11. Aneta Procházková        LME1250 C SK Los Mělník            22:37   + 5:53 
 12. Oliver Srichom Eliska a  NNN       Neregistrovaní (NNN)     22:48   + 6:04 
 13. Amálie Rejnková          NNN       Neregistrovaní (NNN)     22:54   + 6:10 
 14. Aneta Procházková        DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka        24:13   + 7:29 
 15. Simon Skála              RIC0901 C OB Říčany                25:40   + 8:56 
 16. Stejskalová              NNN       Neregistrovaní (NNN)     27:40   + 10:56
 17. Adéla Siková             NNN       Neregistrovaní (NNN)     28:00   + 11:16
 18. Michal Misek             KAM1300 C OK Kamenice              28:09   + 11:25
 19. Patrik Cichra            TAP0903 C KOB TRETRA Praha         29:08   + 12:24
 20. Michal Motycka           9BC0701   NNN                      29:40   + 12:56
 21. Adéla Cevelová           RIC1150 C OB Říčany                30:37   + 13:53
 22. Marek Cevela             RIC1300 C OB Říčany                30:45   + 14:01
 23. Elliska Policarová       NNN       Neregistrovaní (NNN)     30:50   + 14:06
 24. Krystof Seidl            EKP1407   VŠTJ Ekonom Praha        31:38   + 14:54
 25. Marie Thirouard          RIC7453 C OB Říčany                31:53   + 15:09
 26. Iveta Cichrová           TAP7752 C KOB TRETRA Praha         32:29   + 15:45
 27. Irena Rejnková           NNN       Neregistrovaní (NNN)     33:17   + 16:33
 28. Vilém Stríbrny           LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun     33:35   + 16:51
 29. Marek Darmovzal          59Z1300   Uhříněves                33:42   + 16:58
 30. Emílie Cermáková         5RX1350   NNN                      33:45   + 17:01
 31. Mariana Baborská         NNN       Neregistrovaní (NNN)     34:33   + 17:49
 32. Stepán Pucherna          TAP1400 C KOB TRETRA Praha         35:59   + 19:15
 33. Anna Cajthamlová         DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka        36:15   + 19:31
 34. Oskar Kalina             SPC1502 C SPORTICUS team           38:28   + 21:44
 35. Jirí Pilar               CEP1300 C Čepíci                   41:36   + 24:52
 36. Lenka Procházková        LME1450 C SK Los Mělník            45:31   + 28:47
     Reháková Laura           NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Petr Hrdlicka            RIC6600 C OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 2.86 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václav Simon             LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun     20:51          
  2. Magda Seifertová         DKP9155   Oddíl OB Kotlářka        22:13   + 1:22 
  3. Katerina Folprechtová    VSP7460 C USK Praha                22:31   + 1:40 
  4. Jan Milota               KAM7200 C OK Kamenice              23:19   + 2:28 
  5. Iva Malecková            PGP7559 C SK Praga                 24:56   + 4:05 
  6. Barbora Horáková         VSP0150 B USK Praha                24:57   + 4:06 
  7. Hana Krístková           ROZ7450 C OK Roztoky               25:18   + 4:27 
  8. Roberto Sanna            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        25:46   + 4:55 
  8. Lenka Horáková           VSP7255 C USK Praha                25:46   + 4:55 
 10. Jitka Klinkerová         ROZ6450 C OK Roztoky               26:47   + 5:56 
 11. Karel Cedrych            TJP5500 C TJ Sokol Troja           27:02   + 6:11 
 12. Radomír Cerny            HCE6901 C TJ Hostivice             27:40   + 6:49 
 13. Jirí Bulír               TAP       KOB TRETRA Praha         27:59   + 7:08 
 14. Milan Meier              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  28:05   + 7:14 
 15. Petra Junková            STH7451 C SK Studenec              28:06   + 7:15 
 16. Jitka Straitová          VSP7252 C USK Praha                28:10   + 7:19 
 17. Zdenek Valla             ZVO6501 C OB SK Zvole              28:15   + 7:24 
 18. Michal Motycka           9BC7401   NNN                      28:26   + 7:35 
 19. Barbora Seidlová         EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha        28:27   + 7:36 
 20. Tomás Chramosta          KAM7601 C OK Kamenice              28:34   + 7:43 
 21. Vladimír Kváca           NNN       Neregistrovaní (NNN)     28:35   + 7:44 
 22. Zdenka Krivancová        LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun     28:37   + 7:46 
 23. Martina Miseková         KAM7851 C OK Kamenice              28:47   + 7:56 
 24. Eva Beranová             VSP0254 C USK Praha                28:58   + 8:07 
 25. Katerina Bauerová        DKP8859 C Oddíl OB Kotlářka        29:15   + 8:24 
 26. Zuzana Petrícková        MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov  29:28   + 8:37 
 27. Klára Hlavácková         6MC7750   Atletický oddíl TJ Soko  29:30   + 8:39 
 28. Lenka Kotková            RIC7352 C OB Říčany                29:37   + 8:46 
 29. Jan Rohlícek             RIC7101 C OB Říčany                29:47   + 8:56 
 30. Barbora Krumlovská       RIC8050 C OB Říčany                30:00   + 9:09 
 31. Lenka Forstová           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        30:12   + 9:21 
 32. Stepán Cernusák          NNN       Neregistrovaní (NNN)     30:13   + 9:22 
 33. Valerio Taddei           22I8000   no                       30:20   + 9:29 
 34. Monika Protivová         NNN       Neregistrovaní (NNN)     30:35   + 9:44 
 35. Regina Jezková           PGP6352 C SK Praga                 30:51   + 10:00
 36. Ales Nepivoda            6YC7500   Neregistrovaní           31:00   + 10:09
 37. Jakub Hadac              SOB       SOBSA                    31:34   + 10:43
 38. Klára Kotenová           RIC7252 C OB Říčany                31:55   + 11:04
 39. Markéta Jandorová        SOB       SOBSA                    32:03   + 11:12
 40. Ondrej Siebert           DKP0211 C Oddíl OB Kotlářka        32:16   + 11:25
 41. Ivana Tolarová           RIC7650 C OB Říčany                32:32   + 11:41
 41. Hana Kudrnácová          KAM6250 C OK Kamenice              32:32   + 11:41
 43. Kristyna Vallová         ZVO0152 C OB SK Zvole              33:15   + 12:24
 44. Monika Jírová            ROZ       OK Roztoky               33:17   + 12:26
 45. Michael Melisík          TAP7100 C KOB TRETRA Praha         33:51   + 13:00
 46. Michaela Kucerová        RIC7253 C OB Říčany                33:52   + 13:01
 47. Klára Aschertmanová      VSP       USK Praha                33:58   + 13:07
 48. Magdaléna Krotilová      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  34:16   + 13:25
 49. Miroslava Bazata         KAM7650 C OK Kamenice              34:31   + 13:40
 50. Hana Dudová              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        35:49   + 14:58
 51. Radka Jílková            ZBP7751 C OOB SK Zbraslav          36:13   + 15:22
 52. Leona Ledinská           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka        37:34   + 16:43
 53. Pavlína Petyrková        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  37:46   + 16:55
 54. Dagmar Wolkerová         TJP5250 C TJ Sokol Troja           37:50   + 16:59
 55. Jana Leníková            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  37:55   + 17:04
 56. Milena Rázová            99Z7650   Lísteček                 38:09   + 17:18
 57. Martina Nováková         PDY7350 C Běhej Poděbrady          38:20   + 17:29
 58. Janouskovi               NNN       Neregistrovaní (NNN)     40:26   + 19:35
 59. Ilona Hrabánková         PGP6250 C SK Praga                 41:35   + 20:44
 60. Aneta Cerná              PGP0254 C SK Praga                 41:42   + 20:51
 61. Josefina Klasková        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        42:00   + 21:09
 62. Ivana Turinská           TAP6850 C KOB TRETRA Praha         42:06   + 21:15
 63. Eliska Nováková          PDY0150 C Běhej Poděbrady          44:20   + 23:29
 64. Zuzana Masková           MKP7050 C SK GORDIC Praha Kačerov  44:24   + 23:33
 65. Dagmar Stríbrná          LBE8099   TJ Lokomotiva Beroun     44:44   + 23:53
 66. Kucharová Blanka         NNN       Neregistrovaní (NNN)     46:45   + 25:54
 67. Jana Kubátková           NNN7659   Neregistrovaní (NNN)     47:11   + 26:20
 68. Jana Matousková          NNN       Neregistrovaní (NNN)     48:02   + 27:11
 69. Michaela Kápicková       FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:35   + 27:44
 70. Helena Berounská         VSP7257 C USK Praha                51:01   + 30:10
 71. Jirí Cenovsky            MKP4900 C SK GORDIC Praha Kačerov  51:36   + 30:45
 72. Petr Berounsky           VSP7203 C USK Praha                51:46   + 30:55
 73. Julia Gorbatiuc          NNN       Neregistrovaní (NNN)     52:06   + 31:15
 74. Zdenka Nováková          28Z5900   Neregistrovaná           54:25   + 33:34
 75. Petra Skálová            LBE6850 C TJ Lokomotiva Beroun     55:41   + 34:50
 76. Katerina Eliásová        9XX0150   neregistrovaní Na kopci  56:33   + 35:42
 77. Alena Gärtnerová         LBE7250 C TJ Lokomotiva Beroun     59:33   + 38:42
 78. Jirí Splíchal            OKP4500 C SK OK 24 Praha           60:55   + 40:04
 79. Zuzana Prouzová          DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka        64:49   + 43:58
 80. JItka Písová             NNN       Neregistrovaní (NNN)     64:52   + 44:01
 81. Pavla Podivínská         TAP4750 C KOB TRETRA Praha         68:11   + 47:20
 82. Richard Samohyl          PGP2800 C SK Praga                119:58   + 99:07
     Vladimír Cechmánek       OKP5802 C SK OK 24 Praha            DISK          
     Irena Bártíková          VSP7461 C USK Praha                 DISK          
     Zdenek Serák             MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov   DISK          
     Jan Snásel               NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Mariana Grimmerová       RIC8051 C OB Říčany                 DISK          
     Milos Dubsky             SCP5100 C OK Sparta Praha           DISK          
     Ales Votocek             44C7900   Neregistrovaní            DISK          
     Stepán Cernusák          NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 4.61 km, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milan Pidrman            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        24:05          
  2. Ondrej Pospísil          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        25:05   + 1:00 
  3. Martin Jonás             39S9600   KOBRA Bratislava         26:07   + 2:02 
  4. Frantisek Pasek          KAM7600 C OK Kamenice              27:02   + 2:57 
  5. Tomás Jíra               KAM9802 A OK Kamenice              27:24   + 3:19 
  6. Radim Hosek              DOB8737 C KOB Dobruška             27:26   + 3:21 
  7. Martin Stenha            SPC7608 C SPORTICUS team           27:30   + 3:25 
  8. Martin Janda             DOB8002 C KOB Dobruška             27:42   + 3:37 
  9. Ondrej Cerny             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        28:57   + 4:52 
 10. Nikolas Domín            EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha        29:14   + 5:09 
 11. Tomás Bauer              DKP8307 C Oddíl OB Kotlářka        29:17   + 5:12 
 12. Lukás Benda              EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha        29:31   + 5:26 
 13. Michal Prusa             VSP7310 C USK Praha                29:42   + 5:37 
 14. Jakub Illner             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        29:56   + 5:51 
 15. Martin Klaska            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        30:25   + 6:20 
 16. Ondrej Blaha             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        30:50   + 6:45 
 17. Tomás Zemla              KAM7105 C OK Kamenice              31:09   + 7:04 
 18. Pavel Trefny             NNN       Neregistrovaní (NNN)     31:23   + 7:18 
 19. Ivo Novák                OKP6200 C SK OK 24 Praha           31:30   + 7:25 
 20. Miroslav Kalina          SPC8211 C SPORTICUS team           31:43   + 7:38 
 21. Jirí Kalousek            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        32:25   + 8:20 
 21. Tomás Vanek              NNN       Neregistrovaní (NNN)     32:25   + 8:20 
 23. Vladimír Junek           TJP8400 C TJ Sokol Troja           32:31   + 8:26 
 24. Stepán Hrivna            PGP7507 C SK Praga                 32:47   + 8:42 
 25. Ondrej Vrátny            94Z8500   Alc Praha                32:50   + 8:45 
 26. Zuzana Jiristová         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        32:54   + 8:49 
 27. Ondrej Cerny             CEP7800 C Čepíci                   33:11   + 9:06 
 28. Antonín Sindelka         RBK7215 C SK Radioklub Blansko     33:24   + 9:19 
 29. Miloslav Albl            LME7600 C SK Los Mělník            33:26   + 9:21 
 30. Miroslav Pilát           DKL7900 C KOB Kladno               33:27   + 9:22 
 31. Premysl Novák            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        33:44   + 9:39 
 32. Libor Novák              OKP6504 C SK OK 24 Praha           33:58   + 9:53 
 33. Jan Kabát                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        34:01   + 9:56 
 34. Krystof Jirásek          ROZ0101 C OK Roztoky               34:41   + 10:36
 35. Barbora Baldrianová      VSP7850 C USK Praha                35:02   + 10:57
 36. Libor Sedlecky           NNN       Neregistrovaní (NNN)     35:14   + 11:09
 37. Katerina Neumannová      PVP9250 C VSS Přírodověda Praha    35:21   + 11:16
 38. Pavla Blahová            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        35:26   + 11:21
 39. Tereza Aschermanová      VSP       USK Praha                35:27   + 11:22
 40. Tomás Slovák             2NC6900   Traged Team              35:28   + 11:23
 41. Tomás Pracka             RIC7302 C OB Říčany                35:51   + 11:46
 42. Lubomír Pavlícek         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  35:59   + 11:54
 43. Magdaléna Randíková      SOB8851 C SOBSA                    36:14   + 12:09
 44. Katerina Nováková        OKP9450 C SK OK 24 Praha           36:23   + 12:18
 45. Martin Slapák            PHK8504 C OK 99 Hradec Králové     36:30   + 12:25
 46. Daniel Cermák            EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha        36:36   + 12:31
 47. Jan Skrabálek            KYL7000 C SK SP Kylešovice         36:41   + 12:36
 48. David Kucerka            LIT8202 C KOB Litvínov             36:42   + 12:37
 49. Robert Sedlecky          NNN       Neregistrovaní (NNN)     37:06   + 13:01
 50. Jana Zurynková           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        37:42   + 13:37
 51. Jakub Beran              8TC8700   Tempo                    37:49   + 13:44
 52. Eva Zemlová              KAM7550 C OK Kamenice              38:05   + 14:00
 53. Pavla Prívozníková       BZP8650 C Báječné ženy v orientač  38:14   + 14:09
 54. Jaroslav Choutka         SOB6301 C SOBSA                    38:15   + 14:10
 55. Pavel Koten              RIC7200 C OB Říčany                38:34   + 14:29
 56. Matous Kurz              PGP8606 C SK Praga                 38:40   + 14:35
 57. Marta Dlouhá             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  38:46   + 14:41
 57. Dana Trnková             VSP7351 C USK Praha                38:46   + 14:41
 59. Jana Bartalosová         PGP8154 C SK Praga                 39:41   + 15:36
 60. Jaroslav Nesrovnal       71X8300   Hoši Planá               39:48   + 15:43
 61. Ivana Izáková            EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha        40:23   + 16:18
 62. Jan Tolar                RIC7301 C OB Říčany                40:27   + 16:22
 63. Jan Hric                 MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha        40:30   + 16:25
 64. Ondrej Sedivy            KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l.  41:03   + 16:58
 65. Jirí Hejsek              KAM6900 C OK Kamenice              41:04   + 16:59
 66. Tomás Simek              FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:20   + 17:15
 67. Iveta Králová            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  41:24   + 17:19
 68. Ondrej Janecek           SOB7001 C SOBSA                    41:29   + 17:24
 69. Milos Pliska             PGP6304 C SK Praga                 41:30   + 17:25
 70. Jakub Samek              VSP8800 C USK Praha                41:31   + 17:26
 71. Jirí Kohl                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:34   + 17:29
 72. Zdenek Koc               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  41:46   + 17:41
 72. Eva Mertová              DOB8551 C KOB Dobruška             41:46   + 17:41
 74. Katerina Ptácková        PGP7350 C SK Praga                 42:17   + 18:12
 75. Iva Medílková            SPC7160 C SPORTICUS team           42:40   + 18:35
 76. Jan Sváb                 VSP5801 C USK Praha                42:42   + 18:37
 77. Ondrej Svoboda           ROZ7100 C OK Roztoky               42:53   + 18:48
 78. Martin Valerián          8LC8400   eNca.cz                  43:03   + 18:58
 79. MIchal Petrzela          NNN       Neregistrovaní (NNN)     43:38   + 19:33
 80. Lenka Buresová           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        43:39   + 19:34
 81. Martin Petrícek          MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov  43:48   + 19:43
 82. Jirí Sláma               8LC8301   eNca.cz                  43:50   + 19:45
 83. Jaromír Buriánek         SCP4700 C OK Sparta Praha          43:55   + 19:50
 84. Vít Malecek              PGP6801 C SK Praga                 44:18   + 20:13
 85. Vojtech Villaris         8LC8500   eNca.cz                  44:28   + 20:23
 86. Jirí Tejkl               81C7700   Cirkus Čakovice          44:44   + 20:39
 87. Lucie Alblová            LME7555 C SK Los Mělník            44:51   + 20:46
 88. Sárka Vojácková          69X9050   HO Humanita              45:11   + 21:06
 89. Jaroslav Sedlácek        ROZ6801 C OK Roztoky               45:27   + 21:22
 90. Marie Vyhnálková         RIC0151 A OB Říčany                45:36   + 21:31
 91. Katerina Cermáková       ROZ0150 C OK Roztoky               45:42   + 21:37
 92. Jaromíra Radová          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        45:43   + 21:38
 93. Marie Ksandrová          EKP9262   VŠTJ Ekonom Praha        45:51   + 21:46
 94. Zdenek Precek            SCP5200 C OK Sparta Praha          45:52   + 21:47
 95. Lumír Koc                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  46:02   + 21:57
 96. Tomás Rejnek             RIC7800 C OB Říčany                46:07   + 22:02
 97. Pavel Janík              SOB6802 C SOBSA                    46:57   + 22:52
 98. Petra Sedlácková         ROZ7050 C OK Roztoky               47:21   + 23:16
 99. Klára Hausmannová        EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha        47:57   + 23:52
100. Katerina Janíková        SOB0050 C SOBSA                    48:07   + 24:02
101. Petr Nosek               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  49:22   + 25:17
102. Karolína Vyskocilová     96Z8900   Neregistrovaný - Vyskoč  49:30   + 25:25
103. Markéta Voborilová       NNN       Neregistrovaní (NNN)     49:50   + 25:45
104. Jana Malacková           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        51:12   + 27:07
105. Lucie Dittrtová          LME6852 C SK Los Mělník            51:20   + 27:15
106. Martina Petrová          6YC6850   Neregistrovaní           52:15   + 28:10
107. Eva Tloustová            SCP6950 C OK Sparta Praha          52:48   + 28:43
108. Linda Sedlácková         ROZ0050 B OK Roztoky               53:48   + 29:43
109. Adam Preissler           HAV8608 C OB Havířov               55:15   + 31:10
110. Kamila Volencová         64C8950   Ekonom Praha Outdoor     56:04   + 31:59
111. Mísa Slapáková           7KC8650   GC                       56:26   + 32:21
112. Nada Foglarová           DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka        56:29   + 32:24
113. Milos Novák              SCP4600 C OK Sparta Praha          56:39   + 32:34
114. Lenka Choutková          SOB6350 C SOBSA                    58:05   + 34:00
115. Ján Somvársky            NNN5500   Neregistrovaní (NNN)     58:09   + 34:04
116. Pavla Hadacová           SOB7152 C SOBSA                    59:27   + 35:22
117. Magdalena Ctrnáctová     PGP7151 C SK Praga                 59:51   + 35:46
118. Petr Glas                48A5100   petrglas                 60:11   + 36:06
119. Nada Zavadilová          SCP5450 C OK Sparta Praha          60:32   + 36:27
120. Martina Janíková         SOB6750 C SOBSA                    61:15   + 37:10
121. Jana Horáková            9BC8000   NNN                      61:44   + 37:39
122. Martina Nosek            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  61:51   + 37:46
123. Bohuslav Hamácek         LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun     64:39   + 40:34
124. Marek Valach             TAP       KOB TRETRA Praha         66:31   + 42:26
125. Vlasta Beranová          UVP5450 C Slovan Praha             67:24   + 43:19
126. Robert Friml             NNN       Neregistrovaní (NNN)     67:37   + 43:32
127. Alexander Kolsky         PGP5000 C SK Praga                 78:54   + 54:49
128. Karel Hlavaty            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         88:55   + 64:50
     Lukás Rejnek             RIC0203 B OB Říčany                 DISK          
     Martin Matousek          SPC7604   SPORTICUS team            DISK          
     Ester Slámová            7KC8350   GC                        DISK          
     Jan Mrzena               8LC8100   eNca.cz                   DISK          
     Stepán Dittrt            LME0001 C SK Los Mělník             DISK          
     Petra Izdná              DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Eliska Reisingerová      DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic   DISK          
     Jose Paulino             MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov   DISK          
     Jirí Vejrazka            KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Veronika Janecková       SOB7151 C SOBSA                     DISK          
     Frantisek Duda           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------