Kód závodu          : 4214
Název               : Velikonoce ve skalách - E2
Datum               : 31.03.2018
Místo konání        : Jestřebí
Mapa                : Dlouhý důl, Dlouhý hřeben
Pořadatel           : DKP - Oddíl OB Kotlářka
Ředitel závodu      : Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí     : Janata Martin - R1
Stavitel tratí      : Semerád Antonín
JURY                : Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Kategorie: D40A

D40A 4.76 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              56:15          
  2. Eckardt Cornelia         71D6900   USV TU Dresden           56:56   + 0:41 
  3. Borsitzky Eva            32A7750   HSV OL Wiener Neustadt   57:25   + 1:10 
  4. Knaupová Ivana           84D7850   MTV Braunschweig         57:53   + 1:38 
  5. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            59:11   + 2:56 
  6. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        60:05   + 3:50 
  7. Mulíčková Eva            ABM7469   KOB ALFA Brno            64:44   + 8:29 
  8. Aijälä Tiina                       Kangasala SK             66:24   + 10:09
  9. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     68:19   + 12:04
 10. Biolik Agnieszka         46P7700   Trackcourse              68:42   + 12:27
 11. Singman Palm Eva         65S7550   Västerås SOK             70:48   + 14:33
 12. Radová Martina           ABM7451   KOB ALFA Brno            71:26   + 15:11
 13. Burešová Kateřina        VLI7456   Slavia Liberec orientee  71:30   + 15:15
 14. Kurth Susan                        OLA TSV Deggendorf       71:57   + 15:42
 15. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      72:05   + 15:50
 16. Konc Katarzyna           66P7601   UKS Azymut Pabianice     78:20   + 22:05
 17. Toporová Ľubica                    Slovenský zväz rádiovéh  81:46   + 25:31
 18. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  82:21   + 26:06
 19. Grigaliunaite Agne       28L7850   Saule OK                 86:02   + 29:47
 20. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  87:57   + 31:42
 21. Izáková Ivana            EKP7453   VŠTJ Ekonom Praha        96:46   + 40:31
 22. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               99:44   + 43:29
 23. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač 114:51   + 58:36
 24. Sztranek Iwona           66P7610   UKS Azymut Pabianice    123:23   + 67:08
     Frenzel Frieda           23D7500   ESV Lok Berlin-Schönewe   DISK          
     Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                  DISK          
     Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------