Kód závodu          : 4221
Název               : Večerník Praha
Datum               : 17.12.2017
Místo konání        : centrum Prahy
Mapa                : neznámého měřítka a naprosto nevyzpytatelného obsahu (v zásadě je možné všechno)
Pořadatel           : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu      : Pašek František - R2
Hlavní rozhodčí     : Pašek František - R2
Ředitel závodu      : Pašek František - R2
Stavitel tratí      : Pašek František - R2

A 6.20 km
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonáš Martin             NNN9649   Neregistrovaní (NNN)     32:24          
  2. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        33:08   + 0:44 
  3. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         34:35   + 2:11 
  4. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     35:32   + 3:08 
  5. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        36:18   + 3:54 
  6. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             38:10   + 5:46 
  7. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        38:58   + 6:34 
  8. Holas Štěpán             SJC8702 C Sportcentrum Jičín       39:45   + 7:21 
  9. Slabý Jiří               NNN8800   Neregistrovaní (NNN)     40:45   + 8:21 
 10. Melišík Martin           TAP0200 A KOB TRETRA Praha         41:17   + 8:53 
 11. Wagner Libor             DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka        42:57   + 10:33
 12. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        42:58   + 10:34
 13. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              43:19   + 10:55
 14. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        43:28   + 11:04
 15. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           44:10   + 11:46
 16. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              44:49   + 12:25
 17. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         45:11   + 12:47
 18. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            45:20   + 12:56
 19. Jelínková Šárka          PGP9153 C SK Praga                 45:52   + 13:28
 20. Jelínková Zora           PGP8851 C SK Praga                 45:53   + 13:29
 21. Collis Mark              DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka        46:23   + 13:59
 22. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  46:30   + 14:06
 23. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        46:32   + 14:08
 24. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice              46:33   + 14:09
 25. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         46:42   + 14:18
 25. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         46:42   + 14:18
 27. Sedláček Kryštof         NNN9149   Neregistrovaní (NNN)     46:59   + 14:35
 28. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        47:29   + 15:05
 29. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       47:35   + 15:11
 30. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        47:37   + 15:13
 31. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  48:22   + 15:58
 32. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         48:38   + 16:14
 33. Fučík Martin             8RC8500   BZP                      48:44   + 16:20
 34. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               48:45   + 16:21
 34. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               48:45   + 16:21
 36. Baciák Pavel             8RC7703   BZP                      49:07   + 16:43
 37. Brtník Adam              NNN8749   Neregistrovaní (NNN)     49:13   + 16:49
 38. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 49:19   + 16:55
 39. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              49:37   + 17:13
 40. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        49:48   + 17:24
 41. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        50:00   + 17:36
 42. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 50:01   + 17:37
 43. Kamererová Valerie       KAM9452 C OK Kamenice              50:10   + 17:46
 44. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              50:13   + 17:49
 45. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 50:19   + 17:55
 46. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 50:35   + 18:11
 47. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              51:59   + 19:35
 48. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 52:06   + 19:42
 49. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 52:09   + 19:45
 50. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 52:15   + 19:51
 51. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     52:19   + 19:55
 52. Čermák Daniel            EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha        52:29   + 20:05
 52. Dlouhá Hana              DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka        52:29   + 20:05
 52. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 52:29   + 20:05
 55. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        52:34   + 20:10
 56. Střelba Ondřej           KTA7501 C SK Kotnov Tábor          52:41   + 20:17
 57. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             52:57   + 20:33
 58. Hošková Tereza           DOB8971 C KOB Dobruška             53:29   + 21:05
 59. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         53:38   + 21:14
 60. Čech Adam                ROZ0601 C OK Roztoky               54:01   + 21:37
 60. Čech Zdeněk              ROZ7300 C OK Roztoky               54:01   + 21:37
 62. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 54:04   + 21:40
 63. Kašpar Ludvík            BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor       54:05   + 21:41
 64. Hric Jan                 MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha        54:22   + 21:58
 65. Sedláček Patrik          ROZ0800 B OK Roztoky               54:24   + 22:00
 66. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               54:28   + 22:04
 67. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               54:42   + 22:18
 68. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 55:28   + 23:04
 69. Koutný Michal            6YC9000   Neregistrovaní           56:07   + 23:43
 70. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 56:24   + 24:00
 71. Hrabánková Klára         PGP9654 C SK Praga                 56:28   + 24:04
 72. Matoušek Martin          SPC7604 C SPORTICUS team           56:31   + 24:07
 73. Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                 57:04   + 24:40
 74. Mikulášová Helena        PGP9353 C SK Praga                 57:10   + 24:46
 75. Obuškevič Jan            SMR7000 C SNS Smržovka             57:17   + 24:53
 76. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             57:56   + 25:32
 77. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               58:02   + 25:38
 78. Fišer Jiří               SLP8503 C OOB Slavia Praha         58:10   + 25:46
 79. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  58:46   + 26:22
 80. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          58:52   + 26:28
 81. Valtr Pavel              MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha        58:58   + 26:34
 82. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        59:05   + 26:41
 83. Jelínek Martin           PGP5103 C SK Praga                 59:11   + 26:47
 84. Klinkerová Jitka         ROZ6450 C OK Roztoky               60:15   + 27:51
 85. Procházková Marie        KAM9554 E OK Kamenice              60:29   + 28:05
 86. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              60:34   + 28:10
 87. Kurz Matouš              PGP8606 C SK Praga                 60:40   + 28:16
 88. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 60:47   + 28:23
 89. Aster Tomáš              SLA9602 C SKOB Slaný               60:49   + 28:25
 89. Klinkerová Magdaléna     ROZ9950 C OK Roztoky               60:49   + 28:25
 91. Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný               60:54   + 28:30
 92. Dlouhá Jana              DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka        61:26   + 29:02
 92. Dlouhý Jiří              DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka        61:26   + 29:02
 94. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           62:09   + 29:45
 95. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        62:11   + 29:47
 96. Mácová Martina           81C0050   Cirkus Čakovice          62:15   + 29:51
 97. Mertová Eva              DOB8551 C KOB Dobruška             62:35   + 30:11
 98. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  62:52   + 30:28
 99. Jeřábková Tereza         BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor       63:10   + 30:46
100. Jeřábek Petr             BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor       63:24   + 31:00
101. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          65:05   + 32:41
102. Jirásek Kryštof          ROZ0101 B OK Roztoky               65:52   + 33:28
103. Čermáková Kateřina       ROZ0150 C OK Roztoky               65:59   + 33:35
104. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               66:48   + 34:24
105. Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha        67:00   + 34:36
106. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        67:30   + 35:06
106. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        67:30   + 35:06
108. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               68:29   + 36:05
109. Urban Hynek              46C6801   Seskočil z rudé skály a  68:49   + 36:25
110. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              70:34   + 38:10
111. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 70:39   + 38:15
112. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        73:02   + 40:38
113. Betlach Miroslav         DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka        73:15   + 40:51
114. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        73:16   + 40:52
115. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        74:06   + 41:42
116. Ježková Dominika         PGP9053 C SK Praga                 74:41   + 42:17
116. Kafka Šimon              4JC8800   nereg                    74:41   + 42:17
118. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         74:55   + 42:31
119. Petrová Martina          6YC6850   Neregistrovaní           74:56   + 42:32
120. Englová Eva              NNN9299   Neregistrovaní (NNN)     75:08   + 42:44
121. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                76:40   + 44:16
122. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          77:28   + 45:04
123. Švihra Peter             NNN9349   Neregistrovaní (NNN)     78:30   + 46:06
123. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení           78:30   + 46:06
125. Nyklová Helena           MFP7550 C VŠSK MFF UK Praha        79:58   + 47:34
126. Filip Honza              6EZ7600   Praha 10                 82:29   + 50:05
127. Haluza Pavel             NNN9449   Neregistrovaní (NNN)     82:38   + 50:14
128. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB TRETRA Praha         83:00   + 50:36
129. Dočekalová Zuzana        NNN8899   Neregistrovaní (NNN)     83:44   + 51:20
130. Macková Lenka            KAM7051 C OK Kamenice              84:56   + 52:32
130. Svatoň Aleš              NNN7449   Neregistrovaní (NNN)     84:56   + 52:32
132. Vyskočilová Karolína     DKP8951   Oddíl OB Kotlářka        86:04   + 53:40
133. Hlavatá Pavla            45X7050   PAT Praha                91:10   + 58:46
134. Volencová Kamila         64C8950   Ekonom Praha Outdoor    100:06   + 67:42
135. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha       100:50   + 68:26
136. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha         107:15   + 74:51
137. Hamáček Bohuslav         LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun    107:28   + 75:04
138. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka       111:17   + 78:53
139. Bárta Viktor             ZVO0601 B OB SK Zvole             114:38   + 82:14
140. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole             114:59   + 82:35
     Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice               DISK          
     Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

B 4.90 km
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              44:01          
  2. Vavrušová Helena         TAP6152 C KOB TRETRA Praha         53:00   + 8:59 
  3. Izák Pavel               LME7102 C SK Los Mělník            70:37   + 26:36
  4. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             73:45   + 29:44
  5. Forst Albert             MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha        99:49   + 55:48
  6. Lohrová Hana             SCP6550 C OK Sparta Praha         100:20   + 56:19
     Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice               DISK          
     Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------