Kód závodu          : 5
Název               : Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať
Datum               : 25.02.2018
Místo konání        : Roudnice v Krkonoších
Mapa                : Vurmovka, 1:10000, e=5m, stav leden 2018
Pořadatel           : STH - SK Studenec
Ředitel závodu      : Junek Petr
Hlavní rozhodčí     : Vik Martin
Ředitel závodu      : Junek Petr
Stavitel tratí      : Junek Petr

D12 2.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              22:49          
  2. Skalová Jolana           TJN0653   OOB TJ Tatran Jablonec   23:51   + 1:02 
  3. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:33   + 3:44 
  4. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              27:35   + 4:46 
  5. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  29:10   + 6:21 
  6. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                30:50   + 8:01 
  7. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:51   + 16:02
  8. Vondráčková Alžběta      DKP       Oddíl OB Kotlářka        46:38   + 23:49
  9. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              49:10   + 26:21
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              17:22          
  2. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:26   + 0:04 
  3. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                18:45   + 1:23 
  4. Stoklasová Zuzana        OSN0454   SK Orientační sporty No  19:10   + 1:48 
  5. Richtrová Kamila         VPM0451   KOS Slavia Plzeň         21:10   + 3:48 
  6. Nagyová Kateřina         TJN0452   OOB TJ Tatran Jablonec   24:00   + 6:38 
  7. Tomčíková Eliška         VRB0555   Sportovní klub ve Vrbně  24:03   + 6:41 
  8. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee  25:17   + 7:55 
  9. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   25:48   + 8:26 
 10. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              26:26   + 9:04 
 11. Pecková Tereza           VLI0551   Slavia Liberec orientee  26:51   + 9:29 
 12. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                27:01   + 9:39 
 13. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:13   + 10:51
 14. Haltofová Romana         TRI0451   TJ TŽ Třinec             28:42   + 11:20
 15. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  29:49   + 12:27
 16. Skácelová Adéla          VLI0454   Slavia Liberec orientee  30:09   + 12:47
 16. Kodejšová Markéta        VSP0458   USK Praha                30:09   + 12:47
 18. Bruková Petra            TRI0450   TJ TŽ Třinec             31:24   + 14:02
 19. Marečková Ema            OSN0450   SK Orientační sporty No  31:40   + 14:18
 20. Leśniak Matylda          14P0450   UKS Kometa Gliwice       33:11   + 15:49
 21. Andrlová Lea             VLI0453   Slavia Liberec orientee  36:46   + 19:24
 22. Podhorná Anna            VLI0455   Slavia Liberec orientee  40:41   + 23:19
     Čechmánková Anna         PGP0452   SK Praga                  DISK          
     Burešová Eliška          VLI0456   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D17 3.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             20:09          
  2. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              21:33   + 1:24 
  3. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       21:35   + 1:26 
  4. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:25   + 3:16 
  5. Macholdová Tereza        SZP0250   TJ Slovan Zdravotník Pr  23:43   + 3:34 
  6. Tokárová Regina          VPM0151   KOS Slavia Plzeň         24:58   + 4:49 
  7. Řeháková Gabriela        SKV0351   TJ Slovan Karlovy Vary   25:39   + 5:30 
  8. Blahová Pavla            DKP0155   Oddíl OB Kotlářka        25:43   + 5:34 
  9. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  27:00   + 6:51 
 10. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         28:32   + 8:23 
 11. Navrátilová Adéla        TRI0250   TJ TŽ Třinec             31:20   + 11:11
 12. Pogoda Kinga             14P-050   UKS Kometa Gliwice       32:08   + 11:59
 13. Podrábská Marie          VLI0251   Slavia Liberec orientee  33:07   + 12:58
 14. Leśnicka Agnieszka       2SP0250   UKS Azymut Dębów .       34:04   + 13:55
 15. Nyga Julia               14P0252   UKS Kometa Gliwice       34:46   + 14:37
 16. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                38:15   + 18:06
 17. Krempińska Julia         66P7602   UKS Azymut Pabianice     39:45   + 19:36
 18. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        51:06   + 30:57
     Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Polewka Aleksandra       14P0250   UKS Kometa Gliwice        DISK          
     Háková Eliška            TJN       OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 5.70 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 38:50          
  2. Stoklasová Daniela       OSN0055   SK Orientační sporty No  41:22   + 2:32 
  3. Lacigová Marie           SZP0050   TJ Slovan Zdravotník Pr  41:27   + 2:37 
  4. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             49:48   + 10:58
  5. Mojžíšová Adéla          OSN0051   SK Orientační sporty No  50:32   + 11:42
  6. Novotná Tereza           ZLH0051   OOB TJ Zlaté Hory        51:20   + 12:30
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 5.70 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:54          
  2. Mechlová Lenka           SHK9051   OK Slavia Hradec Králov  27:51   + 0:57 
  3. Neumannová Kateřina      PVP9250   VSS Přírodověda Praha    30:08   + 3:14 
  4. Karochová Simona         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka        30:42   + 3:48 
  5. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  31:52   + 4:58 
  6. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  34:43   + 7:49 
  7. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        34:47   + 7:53 
  8. Argalášová Kateřina      TRI9750   TJ TŽ Třinec             37:03   + 10:09
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 5.20 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopáčková Iva            CHT8851   OOB SK Chrast            34:49          
  2. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       36:34   + 1:45 
  3. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   36:49   + 2:00 
  4. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                37:10   + 2:21 
  5. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 42:18   + 7:29 
  6. Pabich Maria             66P7606   UKS Azymut Pabianice     45:44   + 10:55
  7. Zakouřilová Kamila       TUV8557   SOK TJ Turnov            45:58   + 11:09
  8. Lisewska Agnieszka       42P1750   Team360                  51:05   + 16:16
  9. Pacek Karolina           2TP8800   Indywidualny Mazowsze    53:27   + 18:38
 10. Nikitchenko Natasza      38P9750   UKS Orientus Lodz        55:24   + 20:35
 11. Jaśkiewicz Magdalena     66P9750   UKS Azymut Pabianice     55:58   + 21:09
 12. Skorupa Małgorzata       4IP9650   Kometa Gliwice           64:49   + 30:00
 13. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka        68:38   + 33:49
 14. Jędrowska Katarzyna      97P9050   KS Hades Poznań          78:06   + 43:17
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peteráčová Hyxová Radka  VLI7755   Slavia Liberec orientee  28:31          
  2. Skácelová Marie          VLI7552   Slavia Liberec orientee  29:24   + 0:53 
  3. Marečková Kateřina       OSN7550   SK Orientační sporty No  30:59   + 2:28 
  4. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                34:20   + 5:49 
  5. Podrábská Marie          VLI7451   Slavia Liberec orientee  35:23   + 6:52 
  6. Marszałek Maria          14P7450   UKS Kometa Gliwice       37:00   + 8:29 
  7. bogucka jaroszek anna    42P7050   Team360                  43:41   + 15:10
  8. Bugaj Teresa             41P6800   WKS Wawel Kraków         47:11   + 18:40
  9. Konc Katarzyna           66P7601   UKS Azymut Pabianice     50:05   + 21:34
 10. Polewka Beata            14P7150   UKS Kometa Gliwice       67:23   + 38:52
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.70 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Neyrinck Markéta SZP7050   TJ Slovan Zdravotník Pr  24:12          
  2. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                25:05   + 0:53 
  3. Neumannová Renata        PVP6650   VSS Přírodověda Praha    25:58   + 1:46 
  4. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        29:10   + 4:58 
  5. Čivrná Karolína          VRL7355   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:42   + 7:30 
  6. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB Tretra Praha         31:59   + 7:47 
  7. Argalášová Gabriela      TRI6850   TJ TŽ Třinec             32:45   + 8:33 
  8. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            33:55   + 9:43 
     Rýdlová Magda            TJN6850   OOB TJ Tatran Jablonec   34:10   + 9:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuncová Jiřina           TJN5752   OOB TJ Tatran Jablonec   23:56          
  2. Zuzánková Růžena         TJN6051   OOB TJ Tatran Jablonec   25:18   + 1:22 
  3. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             28:06   + 4:10 
  4. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 38:02   + 14:06
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           SSP4050   SK Stopa Praha           33:20          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mairich Filip            TJN0603   OOB TJ Tatran Jablonec   17:54          
  2. Čechmánek Václav         PGP0607   SK Praga                 19:04   + 1:10 
  3. Hyxa Jan                 VLI0702   Slavia Liberec orientee  19:07   + 1:13 
  4. Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee  26:49   + 8:55 
  5. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka        27:54   + 10:00
  6. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:55   + 11:01
  7. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              29:12   + 11:18
  8. Skácel Jan               VLI0901   Slavia Liberec orientee  30:59   + 13:05
  9. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              37:58   + 20:04
 10. Škorpil Marek            SZP0901   TJ Slovan Zdravotník Pr  39:46   + 21:52
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.70 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                18:40          
  1. Štěrba Marek             SKV0401   TJ Slovan Karlovy Vary   18:40          
  3. Malý Tomáš               VRB0414   Sportovní klub ve Vrbně  21:01   + 2:21 
  4. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                23:36   + 4:56 
  5. Klein Martin             LTP0404   OOB TJ Lokomotiva Tepli  24:46   + 6:06 
  6. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  25:03   + 6:23 
  7. Štefan Jan               STH0500   SK Studenec              25:39   + 6:59 
  8. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                26:14   + 7:34 
  9. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        27:05   + 8:25 
 10. Lisiak Adam              38P0500   UKS Orientus Lodz        33:32   + 14:52
 11. Sork Dominik             TAP0504   KOB Tretra Praha         36:19   + 17:39
 12. Marszałek Patryk         14P0500   UKS Kometa Gliwice       40:24   + 21:44
 13. Krempiński Franek        66P7603   UKS Azymut Pabianice     65:09   + 46:29
     Hasman Jakub             VPM0501   KOS Slavia Plzeň          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H17 6.10 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefan Vít               STH0202   SK Studenec              27:52          
  2. Peňáz Radek              VRB0313   Sportovní klub ve Vrbně  29:42   + 1:50 
  3. Peňáz Vojtěch            VRB0303   Sportovní klub ve Vrbně  29:56   + 2:04 
  4. Spěváček Vojtěch         VPM0205   KOS Slavia Plzeň         30:22   + 2:30 
  5. Mareček Šimon            OSN0201   SK Orientační sporty No  31:13   + 3:21 
  6. Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň         32:50   + 4:58 
  7. Matuš Vít                VRB0202   Sportovní klub ve Vrbně  33:04   + 5:12 
  8. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:32   + 7:40 
  9. Rücker Jan               STH0206   SK Studenec              35:44   + 7:52 
 10. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      35:48   + 7:56 
 11. Haltof Marek             TRI0200   TJ TŽ Třinec             36:34   + 8:42 
 12. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                36:59   + 9:07 
 13. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   37:14   + 9:22 
 14. Mejsnar Jaroslav         VRL0202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:23   + 9:31 
 15. Bialožyt Marek           TRI0301   TJ TŽ Třinec             38:33   + 10:41
 16. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   38:45   + 10:53
 17. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              39:42   + 11:50
 18. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:13   + 17:21
 19. Řehoř Vojta              TJN0303   OOB TJ Tatran Jablonec   45:37   + 17:45
 20. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        45:39   + 17:47
 21. Kołodziejczyk Łukasz     14P0303   UKS Kometa Gliwice       47:58   + 20:06
 22. Kucharczyk Jakub         14P0101   UKS Kometa Gliwice       48:18   + 20:26
 23. Jończy Jakub             88P0300   MKS Paulinum Jelenia Gó  54:00   + 26:08
 24. Sztranek Jan             66P7611   UKS Azymut Pabianice     60:21   + 32:29
 25. Reichl Tomáš             SSP0100   SK Stopa Praha           71:44   + 43:52
 26. Sobiński Adrian          88P0800   MKS Paulinum Jelenia Gó  71:49   + 43:57
 27. Jurczak Szymon           88P0301   MKS Paulinum Jelenia Gó  74:59   + 47:07
--------------------------------------------------------------------------------

H20 8.50 km, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   40:17          
  2. Cienciala Jan            TRI9801   TJ TŽ Třinec             44:34   + 4:17 
  3. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             47:42   + 7:25 
  4. Neumann Jindřich         PVP9900   VSS Přírodověda Praha    67:36   + 27:19
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 8.50 km, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  32:17          
  2. Laciga Radek             SZP8200   TJ Slovan Zdravotník Pr  34:33   + 2:16 
  3. Bouchal Jiří             VPM8449   KOS Slavia Plzeň         34:57   + 2:40 
  4. Drobník Michal           SJC8709   Sportcentrum Jičín       35:53   + 3:36 
  5. Horyna Roman             SZP7600   TJ Slovan Zdravotník Pr  36:46   + 4:29 
  6. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  37:59   + 5:42 
  7. Neumann Vojtěch          PVP9400   VSS Přírodověda Praha    38:33   + 6:16 
  8. Kolín Jan                JIL7701   OK Jilemnice             39:07   + 6:50 
  9. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno        39:25   + 7:08 
 10. Malý Aleš                JIL8702   OK Jilemnice             40:06   + 7:49 
 11. Zakouřil Tomáš           TUV7500   SOK TJ Turnov            40:10   + 7:53 
 12. Rusý Tomáš               DCE9300   KOB Dobřichovice         41:04   + 8:47 
 13. Kettner Lukáš            DCE9400   KOB Dobřichovice         41:45   + 9:28 
 14. Mareček Petr             OSN6900   SK Orientační sporty No  41:53   + 9:36 
 15. Kettner Vojtěch          DCE9600   KOB Dobřichovice         43:38   + 11:21
 16. Neumann Tomáš            PVP8900   VSS Přírodověda Praha    44:36   + 12:19
 17. Pospíšil Vítek           SZP6800   TJ Slovan Zdravotník Pr  44:41   + 12:24
 18. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        46:05   + 13:48
 19. Kopáček Jan              CHT8510   OOB SK Chrast            46:23   + 14:06
 20. Šťastný Jiří             TBM7137   KOS TJ Tesla Brno        47:09   + 14:52
 21. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        48:01   + 15:44
 22. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        48:32   + 16:15
 23. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  51:09   + 18:52
 24. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        51:32   + 19:15
 25. Martínek Robert          VPM7700   KOS Slavia Plzeň         52:38   + 20:21
 26. Poell Matthias           1110000   111 111-OLC Wienerwald   58:27   + 26:10
 27. Tojnar Jan               LIV6701   Krušnohorský rogainingo  74:11   + 41:54
     Šňupárek Václav          DKP9500   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 6.50 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha        31:31          
  2. Jaroszek radosław        42P9400   Team360                  31:38   + 0:07 
  3. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                32:36   + 1:05 
  4. Černý Martin             JIL8703   OK Jilemnice             33:02   + 1:31 
  5. Navrátil Rostislav       TRI6601   TJ TŽ Třinec             35:37   + 4:06 
  6. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia Plzeň         38:03   + 6:32 
  7. Skorupa Piotr            86P9300   LKS Górzanka Nawojowa G  38:23   + 6:52 
  8. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 38:25   + 6:54 
  9. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        39:36   + 8:05 
 10. Moszkowicz Paweł         41P6700   WKS Wawel Kraków         40:06   + 8:35 
 11. jaroszek jakub           42P9800   Team360                  40:46   + 9:15 
 12. Král Luboš               PVP8400   VSS Přírodověda Praha    41:31   + 10:00
 13. Werner Michal            PGP9705   SK Praga                 42:35   + 11:04
 14. Nowak Remigiusz          97P7200   KS Hades Poznań          45:55   + 14:24
 15. Pawlowicz Bruno          88P0000   MKS Paulinum Jelenia Gó  46:08   + 14:37
 16. Byrczek Jan              14P0000   UKS Kometa Gliwice       48:06   + 16:35
 17. Kruk Michał              2SP9900   UKS Azymut Dębów .       49:01   + 17:30
 18. Galicz Karol             27P8600   BKS Wataha Warszawa      52:39   + 21:08
 19. Domagała Marcel          88P9800   MKS Paulinum Jelenia Gó  54:40   + 23:09
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 6.10 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  34:26          
  2. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  41:34   + 7:08 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.10 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       33:33          
  2. Boudný Jan               SZP7401   TJ Slovan Zdravotník Pr  35:09   + 1:36 
  3. Peteráč Zdeněk           VLI7802   Slavia Liberec orientee  35:30   + 1:57 
  4. Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                37:50   + 4:17 
  5. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        38:54   + 5:21 
  6. Kolář Tomáš              PGP7104   SK Praga                 39:24   + 5:51 
  7. Geisler Michal           SPC7504   SPORTICUS team           41:11   + 7:38 
  8. Paulíček Michal          UOL7701   SOB Olomouc              43:24   + 9:51 
  9. Dutkiewicz Damian        88P7700   MKS Paulinum Jelenia Gó  46:08   + 12:35
 10. Krempiński Piotr         66P7600   UKS Azymut Pabianice     47:36   + 14:03
 11. Łabuziński Sławomir      41P6400   WKS Wawel Kraków         48:26   + 14:53
 12. Zaworonek Rafał          41P7400   WKS Wawel Kraków         50:19   + 16:46
 13. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              50:37   + 17:04
 14. Gorczyca Jacek           97P7100   KS Hades Poznań          51:59   + 18:26
 15. Stanisław Skorupa        2WP6400   KOMETA GLIWICE           52:00   + 18:27
 16. Wroniak Adam             53P6900   Team 360°                52:50   + 19:17
 17. Bergier Tomasz           41P7200   WKS Wawel Kraków         54:27   + 20:54
 18. Polewka Tomasz           14P7300   UKS Kometa Gliwice       54:43   + 21:10
 19. Michalak Tomasz          4HP6900   UNTS Warszawa            58:49   + 25:16
 20. Petříček Martin          SSP8000   SK Stopa Praha           64:05   + 30:32
     Pabich Tomasz            66P8200   UKS Azymut Pabianice      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.20 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        31:16          
  2. Hasman Jan               VPM6901   KOS Slavia Plzeň         31:18   + 0:02 
  3. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  33:29   + 2:13 
  4. Kubát Miroslav           VRL6701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:56   + 2:40 
  5. Novotný Tomáš            ZLH7001   OOB TJ Zlaté Hory        35:18   + 4:02 
  6. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        38:40   + 7:24 
  7. Roubalík Radovan         UOL6400   SOB Olomouc              41:07   + 9:51 
  8. Reichl Michal            SSP6400   SK Stopa Praha           41:25   + 10:09
  9. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  42:39   + 11:23
 10. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        45:20   + 14:04
     Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Šimek Roman              UOL6503   SOB Olomouc               DISK          
     Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.40 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        28:12          
  2. Škorpil Martin           SZP5700   TJ Slovan Zdravotník Pr  29:47   + 1:35 
  3. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         29:52   + 1:40 
  4. Kozlowski Jacek          54P0000   UKS PATRIA MŁYNNE        30:37   + 2:25 
  5. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             31:08   + 2:56 
  6. Niessner Piotr           41P6300   WKS Wawel Kraków         35:21   + 7:09 
  7. Drobník Ivan             VLI5601   Slavia Liberec orientee  37:19   + 9:07 
  8. Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín       37:52   + 9:40 
  9. Kruczek Stanisław        41P4800   WKS Wawel Kraków         42:51   + 14:39
 10. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:05   + 18:53
 11. Wierciński Piotr         2UP5600   MKS Metalowiec Łódź      51:15   + 23:03
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Laciga Zdeněk            SZP5200   TJ Slovan Zdravotník Pr  19:40          
  2. Škoda Přemek             VLI5301   Slavia Liberec orientee  22:38   + 2:58 
  3. Koč Zdeněk               SSP4700   SK Stopa Praha           27:15   + 7:35 
  4. Ježek Ladislav           VLI4900   Slavia Liberec orientee  33:12   + 13:32
  5. Nosál Stanislav          SSP4600   SK Stopa Praha           58:20   + 38:40
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Frey Jaromír             NEJ4100   TJ Jiskra Nejdek         28:34          
  2. Němec Vladimír           SSP4201   SK Stopa Praha           44:46   + 16:12
  3. Attl Vladimír            SSP3800   SK Stopa Praha           49:52   + 21:18
--------------------------------------------------------------------------------

P 4.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šesták Marek             VLI7403   Slavia Liberec orientee  32:43          
  2. Mairichová Radka         TJN7450   OOB TJ Tatran Jablonec   33:15   + 0:32 
  3. Zabořil Vojtěch          JEN0101   OB Jenišovice            35:23   + 2:40 
  4. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            35:45   + 3:02 
  5. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             38:19   + 5:36 
  6. Jirková Petra            VPM8450   KOS Slavia Plzeň         39:07   + 6:24 
  7. Mayer Tomáš              KSH6900   OB Kašperské Hory        40:04   + 7:21 
  8. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            44:13   + 11:30
  9. Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice              61:25   + 28:42
--------------------------------------------------------------------------------