Kód závodu          : 6
Název               : Mistrovství ČR ve sprintu
Datum               : 20.01.2018
Místo konání        : Zádub-Závišín u Mariánských Lázní
Mapa                : Prameniště 1:5000
Pořadatel           : MLA - MLOK Mariánské Lázně
Ředitel závodu      : Bartoš Luděk
Hlavní rozhodčí     : Richtr Aleš
Ředitel závodu      : Bartoš Luděk
Stavitel tratí      : Bartoš Luděk

D12 2.32 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malecková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                23:32          
  2. Mišeková Katerina        KAM0756 C OK Kamenice              27:29   + 3:57 
  3. Hofhanzlová Štepánka     SJI0654 C OK Jihlava               32:37   + 9:05 
  4. Loštáková Sára           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  35:29   + 11:57
  5. Loštáková Ela            LTP0951   OOB TJ Lokomotiva Tepli  58:16   + 34:44
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.83 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Adéla          VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:57          
  2. Cechmánková Anna         PGP0452 A SK Praga                 19:21   + 1:24 
  3. Stoklasová Zuzana        OSN0454 A SK Orientační sporty No  19:45   + 1:48 
  4. Štraitová Jolana         VSP0456 A USK Praha                20:26   + 2:29 
  5. Richtrová Kamila         VPM0451 B KOS Slavia Plzeň         21:46   + 3:49 
  6. Bartošová Marie          MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně     23:12   + 5:15 
  7. Burešová Eliška          VLI0456 C Slavia Liberec orientee  23:49   + 5:52 
  8. Haltofová Romana         TRI0451 C TJ TŽ Třinec             24:08   + 6:11 
  9. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  26:42   + 8:45 
 10. Skácelová Katerina       VLI0550 C Slavia Liberec orientee  26:50   + 8:53 
 11. Teringlová Vendula       VCB0451   OB České Budějovice      27:20   + 9:23 
 12. Andrlová Lea             VLI0453 C Slavia Liberec orientee  27:34   + 9:37 
 13. Podrábská Alžbeta        VLI0451 C Slavia Liberec orientee  28:02   + 10:05
 14. Klechová Karolína        VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně  28:07   + 10:10
 15. Ziebová Veronika         NEK0450   Nejdek Orienteering      28:24   + 10:27
 16. Pesnicáková Sona         TJN0451 C OOB TJ Tatran Jablonec   29:43   + 11:46
 17. Skácelová Adéla          VLI0454 C Slavia Liberec orientee  30:55   + 12:58
 18. Stanková Radka           VPM0452 C KOS Slavia Plzeň         31:09   + 13:12
 19. Florian Anika            8323      Orienteering Innsbruck   32:03   + 14:06
 20. Bruková Petra            TRI0450 C TJ TŽ Třinec             32:43   + 14:46
     Malecková Hana           VSP0553 C USK Praha                 DISK          
     Nagyová Katerina         TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Mateásková Šárka         JIL0551 B OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D17 3.12 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kucharová Rozálie        SJC0251 A Sportcentrum Jičín       18:29          
  2. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             18:30   + 0:01 
  3. Cerná Katerina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         18:44   + 0:15 
  4. Hlavácová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        18:48   + 0:19 
  4. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              18:48   + 0:19 
  6. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   21:13   + 2:44 
  7. Ennemoser Lena           7834      Orienteering Innsbruck   21:52   + 3:23 
  8. Koberová Katerina        LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice  22:03   + 3:34 
  9. Reháková Gabriela        SKV0351 C TJ Slovan Karlovy Vary   22:10   + 3:41 
 10. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         22:20   + 3:51 
 11. Moosmann Lisa            8125      Orienteering Innsbruck   22:53   + 4:24 
 12. Hnilica Jana             3768      OLT Transdanubien        23:11   + 4:42 
 13. Štreglová Zuzana         VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:29   + 5:00 
 14. Mrózek Teresa            TRI0251 B TJ TŽ Třinec             23:36   + 5:07 
 15. Randáková Alžbeta        VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:36   + 6:07 
 16. Ennemoser Lisa           7835      Orienteering Innsbruck   25:01   + 6:32 
 17. Blahová Pavla            DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka        25:33   + 7:04 
 18. Hájková Lucie            SOP0350 C OOB TJ Slezan Opava      26:20   + 7:51 
 19. Nádenícková Iva          NEK0350   Nejdek Orienteering      27:22   + 8:53 
 20. Pušová Bára              LPU0357 C OK Lokomotiva Pardubice  27:23   + 8:54 
 21. Ružicková Vendula        CHA0252 C OK Chrastava             27:32   + 9:03 
 22. Steinert Luise           DE023114   SV Lengefeld             28:23   + 9:54 
 23. Kovárová Lucie           VPM0350 C KOS Slavia Plzeň         28:48   + 10:19
 24. Micko Anja               6786      LZ OMAHA                 33:25   + 14:56
 25. Posch Elisa              7562      Orienteering Innsbruck   36:08   + 17:39
 26. Neumann Lena             DE021415   SV Lengefeld             37:21   + 18:52
 27. Huter Katharina          7428      Orienteering Innsbruck   40:00   + 21:31
--------------------------------------------------------------------------------

D21 3.59 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Petra            LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice  19:58          
  2. Randáková Helena         VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:31   + 0:33 
  3. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  20:54   + 0:56 
  4. Šimková Johanka          SHK9355 E OK Slavia Hradec Králov  21:41   + 1:43 
  5. Neumannová Katerina      PVP9250 E VSS Přírodověda Praha    21:54   + 1:56 
  6. Chudíková Barbora        SJI7850 E OK Jihlava               23:03   + 3:05 
  7. Horvátová Hana           SSU9794 E SK Severka Šumperk       23:28   + 3:30 
  8. Firešová Markéta         ZBM9951 E SK Žabovřesky Brno       23:36   + 3:38 
  9. Zinkl Sonja              2583      LZ OMAHA                 23:38   + 3:40 
 10. Kubínová Veronika        SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary   24:03   + 4:05 
 11. Buchholz Pia             DE013727   MTK Bad Harzburg         25:28   + 5:30 
 12. Lueger Anna              6714      SU Schöckl Orienteering  27:11   + 7:13 
 13. von Gaza Anke            DE027786   OLV Uslar                27:22   + 7:24 
 14. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  28:10   + 8:12 
 15. Horová Magda             SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Pr  29:47   + 9:49 
 16. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  30:58   + 11:00
 17. Svobodová Alexandra      VPM0051 C KOS Slavia Plzeň         32:04   + 12:06
 18. Dannowski Anke           DE029659   Preetzer TSV             32:13   + 12:15
 19. Jirištová Zuzana         DKP8254 A Oddíl OB Kotlářka        32:59   + 13:01
 20. Ritter Freya             DE024683   SV TU Ilmenau            33:04   + 13:06
 21. Rogl Franziska           1069      ASKÖ Henndorf            33:29   + 13:31
 22. Pavlíková Markéta        CHA0050 C OK Chrastava             37:17   + 17:19
 23. Hrabánková Klára         PGP9654   SK Praga                 37:26   + 17:28
 24. Škarková Katerina        PGP9955 B SK Praga                 38:45   + 18:47
 25. Hrabánková Zuzana        PGP9950   SK Praga                 42:38   + 22:40
 26. Hirschhofer Andrea       2107      HSV Absam OL             45:22   + 25:24
 27. Klikarová Ivana          DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka        46:22   + 26:24
 28. Klikarová Zuzana         DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka        55:13   + 35:15
 29. Straube Hanka            DE023396   SV Lengefeld             69:48   + 49:50
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 2.83 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        33:27          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.12 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Katerina         CHA7850 A OK Chrastava             19:41          
  2. Loštáková Ivana          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  24:44   + 5:03 
  3. Burešová Katerina        VLI7456 C Slavia Liberec orientee  25:19   + 5:38 
  4. Štreglová Andrea         VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:36   + 6:55 
  5. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  28:32   + 8:51 
  6. Zweiker Martina          3888      HSV Absam OL             31:21   + 11:40
  7. Schwartz Renée           DE049855   SSV Langenhagen          33:28   + 13:47
  8. Holubová Veronika        TBM7451   KOS TJ Tesla Brno        35:04   + 15:23
  9. Karlová Katerina         JIL7553 C OK Jilemnice             35:11   + 15:30
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.12 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schönfeld Ute            DE021944   SV TU Ilmenau            22:46          
  2. Adenstedt Barbara        1073      Orienteering Klosterneu  25:53   + 3:07 
  3. Prušová Markéta          VSP7256 C USK Praha                26:49   + 4:03 
  4. Kožinová Jana            PGP6651   SK Praga                 27:33   + 4:47 
  5. Smolková Alena           SSP6450 C SK Stopa Praha           27:38   + 4:52 
  6. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        27:41   + 4:55 
  7. Buchholz Tanja           DE013743   MTK Bad Harzburg         28:04   + 5:18 
  8. Klašková Katerina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        29:02   + 6:16 
  9. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             29:03   + 6:17 
 10. Berger Gislind           297       Orienteering Klosterneu  29:24   + 6:38 
 11. Hufnagel Ingrid          DE020590   OLA TSV Deggendorf       30:32   + 7:46 
 12. Kröber Andrea            DE041570   OL-Team Wehrsdorf        30:43   + 7:57 
 13. Reznícková Hana          CHT6051 C OOB SK Chrast            33:21   + 10:35
 14. Bugaj Teresa             41P6800   WKS Wawel Kraków         37:02   + 14:16
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kogler Martina           1270      OL Kufstein              20:23          
  2. Ritter Anke              DE024716   SV TU Ilmenau            21:55   + 1:32 
  3. Tröße Renate             DE027223   SV TU Ilmenau            23:59   + 3:36 
  4. Kolovská Ilona           LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň      24:12   + 3:49 
  5. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             24:27   + 4:04 
  6. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          26:35   + 6:12 
  7. Kuncová Jirina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   35:51   + 15:28
     Lugsteiner Karin         2910      Orienteering Innsbruck    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hankovská Jana           SSP4050 C SK Stopa Praha           30:10          
  2. Haenelt Beatrix          DE018959   TuS Lübbecke             30:59   + 0:49 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.32 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Antonín          VPM0601 C KOS Slavia Plzeň         16:05          
  2. Mairich Filip            TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:21   + 1:16 
  3. Cechmánek Václav         PGP0607 C SK Praga                 22:49   + 6:44 
  4. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        24:01   + 7:56 
  5. Bureš David              VLI0707 C Slavia Liberec orientee  25:03   + 8:58 
  6. Janoch Mikuláš           MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně     27:32   + 11:27
  7. Škorpil Marek            SZP0901 C TJ Slovan Zdravotník Pr  29:01   + 12:56
  8. Petruš Ondrej            MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně     30:25   + 14:20
  9. Pávek Štepán             NEK0700   Nejdek Orienteering      34:35   + 18:30
 10. Hofhanzl Antonín         SJI0906 C OK Jihlava               42:28   + 26:23
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.16 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šterba Marek             SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary   19:07          
  2. Pruša Dominik            VSP0406 A USK Praha                19:14   + 0:07 
  3. Tkác Matej               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   23:33   + 4:26 
  4. Malý Tomáš               VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně  23:40   + 4:33 
  5. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                24:21   + 5:14 
  6. Mrózek Pawel             TRI0401 C TJ TŽ Třinec             27:28   + 8:21 
  7. Hasman Jakub             VPM0501 C KOS Slavia Plzeň         29:17   + 10:10
  8. Hnilica Hannes           3769      OLT Transdanubien        30:41   + 11:34
  9. Stehlík Šimon            LPM0501   OK Lokomotiva Plzeň      33:34   + 14:27
 10. Janoch Samuel            MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně     34:08   + 15:01
 11. Pupeter Xaver            8496      Orienteering Innsbruck   35:59   + 16:52
 12. Pivec Jan                MLA0503 C MLOK Mariánské Lázně     48:26   + 29:19
 13. Rass Maximilian          3298      Orienteering Innsbruck   53:25   + 34:18
 14. Heumader Aaron           8312      Orienteering Innsbruck   70:10   + 51:03
     Vítek Matej              SJI0500 C OK Jihlava                DISK          
     Santeler Christof                  Orienteering Innsbruck    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H17 3.59 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:42          
  2. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         20:29   + 0:47 
  3. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              21:00   + 1:18 
  4. Penáz Radek              VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně  21:39   + 1:57 
  5. Milán Tomáš              TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno        21:43   + 2:01 
  6. Hasman Marek             VPM0201 B KOS Slavia Plzeň         22:11   + 2:29 
  7. Buchholz Tom             DE013751   MTK Bad Harzburg         22:22   + 2:40 
  8. Marecek Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  22:32   + 2:50 
  9. Spevácek Vojtech         VPM0205 C KOS Slavia Plzeň         22:34   + 2:52 
 10. Tuma Matej               SJC0202 B Sportcentrum Jičín       23:05   + 3:23 
 11. Ruta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   23:42   + 4:00 
 12. Klaška Martin            DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka        24:15   + 4:33 
 13. Schindler Erik           DE043980   SV Handwerk Erfurt       25:13   + 5:31 
 14. Link Lukáš               STH0205 B SK Studenec              25:19   + 5:37 
 15. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:44   + 6:02 
 16. Matuš Vít                VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně  25:54   + 6:12 
 17. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             26:03   + 6:21 
 18. Šubrt Matej              DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka        26:05   + 6:23 
 19. Procinger Jakub          VRL0305 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:16   + 6:34 
 20. Penáz Vojtech            VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně  26:51   + 7:09 
 21. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         27:32   + 7:50 
 22. Haltof Marek             TRI0200 B TJ TŽ Třinec             27:39   + 7:57 
 23. Lesák Ondrej             TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec   28:23   + 8:41 
 24. Kovár Ondrej             VPM0200 C KOS Slavia Plzeň         28:33   + 8:51 
 25. Schnegg Leo              7955      Orienteering Innsbruck   28:52   + 9:10 
 26. Venhoda Matej            SJI0301 C OK Jihlava               29:15   + 9:33 
 27. Bartoš Václav            MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně     29:50   + 10:08
 28. Gaudernak Benjamin       8605      OLT Transdanubien        30:58   + 11:16
 29. Mayer Šimon              KSH0202 C OB Kašperské Hory        31:48   + 12:06
 30. Kožina Štepán            PGP0300 C SK Praga                 32:09   + 12:27
 31. Florian Sebastian                  Orienteering Innsbruck   35:05   + 15:23
 32. Teichmann Tobias         7792      SU Schöckl Orienteering  36:16   + 16:34
 33. Hejduk Zdenek            BSO0201   KOB Baník Sokolov        41:50   + 22:08
 34. Reichl Tomáš             SSP0100 C SK Stopa Praha           53:56   + 34:14
 35. Milota Bretislav         MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně     59:37   + 39:55
     Pruša Kryštof            VSP0102 B USK Praha                 DISK          
     Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21 4.69 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horvát Petr              SSU9442 E SK Severka Šumperk       22:41          
  2. Bartoš Vojtech           MLA9802 E MLOK Mariánské Lázně     23:12   + 0:31 
  3. Laciga Radek             SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Pr  23:15   + 0:34 
  4. Škoda Jakub              VLI8800 E Slavia Liberec orientee  23:28   + 0:47 
  5. Argaláš Michal           TRI9301 E TJ TŽ Třinec             23:37   + 0:56 
  6. Vodrážka Ondrej          VPM7702 A KOS Slavia Plzeň         23:44   + 1:03 
  7. Matuš Vojtech            VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně  23:50   + 1:09 
  8. Vystavel Ondrej          JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov    24:23   + 1:42 
  9. Horyna Roman             SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Pr  24:27   + 1:46 
 10. Drobník Michal           SJC8709 E Sportcentrum Jičín       24:44   + 2:03 
 11. Hlavác Ondrej            TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno        24:46   + 2:05 
 12. Groß Sebastian           DE029534   SV Wissenschaft Quedlin  25:27   + 2:46 
 13. Lauerman Jan             SJI7419 E OK Jihlava               25:55   + 3:14 
 14. Kugler Johann            2770      LZ OMAHA                 26:01   + 3:20 
 15. Hasman Ondrej            VPM0002 A KOS Slavia Plzeň         26:12   + 3:31 
 16. Venhoda Milan            SJI7104 E OK Jihlava               26:17   + 3:36 
 17. Pospíšil Vítek           SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Pr  26:37   + 3:56 
 18. Štastný Jirí             TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno        27:21   + 4:40 
 19. Rygl Miroslav            TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno        27:34   + 4:53 
 20. Starý Ondra              VRL9802 E OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:36   + 4:55 
 21. Hölzl Andrä              7212      Naturfreunde Kitzbühel   27:59   + 5:18 
 22. Mareček Petr             OSN6900 E SK Orientační sporty No  28:31   + 5:50 
 23. Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia Plzeň         28:46   + 6:05 
 24. Kantor Ondrej            TRI9103 E TJ TŽ Třinec             28:59   + 6:18 
 25. Varga Stephan            1033      LZ OMAHA                 29:50   + 7:09 
 26. Hechl David              1565      Naturfreunde Kitzbühel   30:09   + 7:28 
 27. Kettner Lukáš            DCE9400 E KOB Dobřichovice         30:21   + 7:40 
 28. Šnupárek Václav          DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka        30:22   + 7:41 
 29. Cech Jan                 LIV7900 E Krušnohorský rogainingo  30:45   + 8:04 
 30. Cienciala Jan            TRI9801 E TJ TŽ Třinec             31:08   + 8:27 
 31. Rusý Tomáš               DCE9300 E KOB Dobřichovice         31:17   + 8:36 
 32. Klaška Pavel jun.        DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka        31:22   + 8:41 
 33. Neumann Tomáš            PVP8900 E VSS Přírodověda Praha    31:30   + 8:49 
 34. Janovský Tomáš           PGP6401 A SK Praga                 31:58   + 9:17 
 35. Kunc Radovan             TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec   33:10   + 10:29
 36. Kopácek Miroslav         CHT6049 E OOB SK Chrast            33:15   + 10:34
 37. Cáp Ondrej               DOB7405 A KOB Dobruška             33:30   + 10:49
 38. Rýdl Jirí                TJN7000 B OOB TJ Tatran Jablonec   34:19   + 11:38
 39. Satrapa Vito             7317      OLC Wienerwald           35:02   + 12:21
 40. Poell Matthias           2114      OLC Wienerwald           35:55   + 13:14
 41. Pruša Michal             VSP7310 A USK Praha                38:00   + 15:19
 42. Chaloupka Josef          UOL9801 C SOB Olomouc              40:27   + 17:46
 43. Tojnar Jan               LIV6701 E Krušnohorský rogainingo  42:45   + 20:04
 44. Martínek Robert          VPM7700 E KOS Slavia Plzeň         43:21   + 20:40
 45. Neumann Jindrich         PVP9900 C VSS Přírodověda Praha    49:30   + 26:49
 46. Hänsel Ole               DE019105   SV Lengefeld             56:25   + 33:44
     Kundörfer Jan            6770      SU Schöckl Orienteering   DISK          
     Gregoriades Tomáš        SSP8312 E SK Stopa Praha            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 3.55 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilner Vojtěch            DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        24:10          
  2. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  27:21   + 3:11 
  3. Zieba Jakub              NEK9800 A Nejdek Orienteering      30:09   + 5:59 
  4. Kratky Paul              3812      OLT Transdanubien        30:16   + 6:06 
  5. Lžícar Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             30:28   + 6:18 
  6. Rass Gilbert             979       Orienteering Innsbruck   41:52   + 17:42
  7. Immervoll Christopher    1937      SU Schöckl Orienteering  56:58   + 32:48
--------------------------------------------------------------------------------

H35 3.55 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klech Richard            VRB7201 E Sportovní klub ve Vrbně  21:15          
  2. Kaltenbacher Pierre      727       HSV OL Wiener Neustadt   21:48   + 0:33 
  3. Tuma Jaroslav            SJC7305 C Sportcentrum Jičín       22:27   + 1:12 
  4. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:53   + 1:38 
  5. Hašek Ondrej             VPM6902 C KOS Slavia Plzeň         23:00   + 1:45 
  6. Hasman Jan               VPM6901 C KOS Slavia Plzeň         23:39   + 2:24 
  7. Polák Jaroslav           CHA7500 C OK Chrastava             23:48   + 2:33 
  8. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               24:30   + 3:15 
  9. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              24:39   + 3:24 
 10. Fremder Lars             DE017711   OL-Team Wehrsdorf        25:11   + 3:56 
 11. Geisler Michal           SPC7504 B SPORTICUS team           25:17   + 4:02 
 12. Klaška Pavel sen.        DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        26:28   + 5:13 
 13. Krenek Jaroslav          VPM7502 C KOS Slavia Plzeň         27:04   + 5:49 
 14. Lauterbach Helge         DE034468   Skisportverein Erfurt 0  27:59   + 6:44 
 15. Haenelt Stephan          DE029930   SV IHW Alex 78 Berlin    29:45   + 8:30 
 16. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              30:52   + 9:37 
 17. Hofhanzl Abrahám         SJI7300 C OK Jihlava               31:23   + 10:08
 18. Pávek Jirí               NEK7700   Nejdek Orienteering      40:15   + 19:00
 19. Uhlemann Ulf             DE027314   ESV Dresden              48:32   + 27:17
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.55 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Radek            VCB6502   OB České Budějovice      22:07          
  2. Männel Harald            DE026275   OL-Team Wehrsdorf        22:56   + 0:49 
  3. Škorpil Martin           SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Pr  23:23   + 1:16 
  4. Blaha Ondrej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        24:04   + 1:57 
  5. Hnilica Thomas           1285      OLT Transdanubien        24:23   + 2:16 
  6. Kramer Klaus             1014      GO Harzberg              26:51   + 4:44 
  7. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              26:53   + 4:46 
  8. Nowak Remigiusz          97P7200   KS Hades Poznań          27:09   + 5:02 
  9. Krauße Thomas            DE016226   SG LVB Leipzig           27:34   + 5:27 
 10. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        27:36   + 5:29 
 11. Buchholz Sven            DE013735   MTK Bad Harzburg         27:42   + 5:35 
 12. Hájek Jirí               NEJ6400 C TJ Jiskra Nejdek         27:55   + 5:48 
 13. Reichl Michal            SSP6400 C SK Stopa Praha           29:50   + 7:43 
 14. Kalousek Jirí            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        30:02   + 7:55 
 15. Bartczak Jaroslaw        39P6800   UMKS Orkan Ostróda       30:18   + 8:11 
 16. Svoboda Radek            VPM6903 C KOS Slavia Plzeň         31:01   + 8:54 
 17. Gorczyca Jacek           97P7100   KS Hades Poznań          31:12   + 9:05 
 18. Adenstedt Erik           1074      Orienteering Klosterneu  32:19   + 10:12
 19. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          33:49   + 11:42
 20. Gruhl Uwe                DE034773   SG LVB Leipzig           33:51   + 11:44
 21. Hartung Thomas           DE038593   SV Sachsen 90 Werdau     33:54   + 11:47
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.16 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pacher Hannes            1944      SU Schöckl Orienteering  20:15          
  2. Hones Josef              2618      HSV Ried                 23:30   + 3:15 
  3. Šedivý Jirí              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        23:36   + 3:21 
  4. Zapletal Josef           3207      Naturfreunde Wien        23:41   + 3:26 
  5. Tröße Lutz               DE027215   SV TU Ilmenau            24:01   + 3:46 
  6. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 24:19   + 4:04 
  7. Fajtl Jaroslav           VPM6001 C KOS Slavia Plzeň         24:26   + 4:11 
  8. Fremder Dietmar          DE017703   OL-Team Wehrsdorf        24:40   + 4:25 
  9. Kradischnig Günter       2130      OLC Graz                 24:46   + 4:31 
 10. Drobník Ivan             VLI5601 C Slavia Liberec orientee  25:33   + 5:18 
 11. Gratzer Hans Georg       955       Orienteering Innsbruck   26:57   + 6:42 
 12. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        29:04   + 8:49 
 13. Niessner Piotr           41P6300   WKS Wawel Kraków         31:03   + 10:48
 14. Kraemer Werner           DE016044   Post SV Dresden          32:20   + 12:05
 15. Rogl Hartwig             1070      Naturfreunde Seekirchen  33:04   + 12:49
 16. Schalle Michael          DE025251   MTV Bamberg              38:08   + 17:53
 17. Kössler Wolfgang         DE034723   Volkssport Berlin        41:01   + 20:46
 18. Kavka Jirí               SCP5900 C OK Sparta Praha          44:36   + 24:21
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.16 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prinda Oldrich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  22:18          
  2. Škoda Premek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  26:54   + 4:36 
  3. Conrad Helmut            DE014212   USV TU Dresden           29:14   + 6:56 
  4. Kruczek Stanislaw        41P4800   WKS Wawel Kraków         31:20   + 9:02 
  5. Hora Vladimír            SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Pr  32:43   + 10:25
  6. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  34:43   + 12:25
  7. Koc Zdenek               SSP4700 C SK Stopa Praha           39:31   + 17:13
  8. Neumann Zbynek           LME5300 C SK Los Mělník            43:27   + 21:09
  9. Nosál Stanislav          SSP4600 C SK Stopa Praha           48:40   + 26:22
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Frey Jaromír             NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek         27:02          
--------------------------------------------------------------------------------

Open 2.32 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Härtelt Daniel           DE019163   SG Zittau Süd            19:14          
  2. Uhlíř Marek              PGP9405 C SK Praga                 21:47   + 2:33 
  3. Ridzon Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        23:10   + 3:56 
  4. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              24:18   + 5:04 
  5. Pivcová Žaneta           MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně     43:13   + 23:59
  6. Prinz Mikuláš            MLA0901   MLOK Mariánské Lázně     50:23   + 31:09
  7. Placek Tomas             MLA0902   MLOK Mariánské Lázně     78:14   + 59:00
     Mišeková Lucie           KAM1050 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------