Kód závodu          : 4276
Název               : Orienťák pro Madlenku
Datum               : 04.12.2017
Místo konání        : Restaurace Na Hřišti, Moravanů 2a, Břevnov, Praha 6
Mapa                : Obora Hvězda
Pořadatel           : DKP - Oddíl OB Kotlářka
Ředitel závodu      : Jiřištová Zuzana

detska 2.89 km
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Honza Vaněček                                               28:35          
  2. Lucie Klímová                                               38:00   + 9:25 
  3. Hana Moudrá                                                 38:39   + 10:04
  4. Kateřina Kohoutková                                         40:50   + 12:15
  5. Barborka Rambová                                            44:33   + 15:58
  6. Anička Vejražková                                           48:15   + 19:40
  7. MAtej Ledinsky                                              54:27   + 25:52
  8. Matouš Junek                                                55:01   + 26:26
  9. Barbora Fůsková + doprov                                    55:14   + 26:39
 10. Terka Řídká                                                 55:39   + 27:04
 11. Barbora Bednářová                                           55:53   + 27:18
 12. Martin Ouda                                                 56:33   + 27:58
 13. Dagmar Strnadová                                            58:26   + 29:51
 14. Šimon Junek                                                 58:47   + 30:12
 15. Petra Doksanská                                             58:48   + 30:13
 16. Marcela Kubelková                                           59:00   + 30:25
 17. Zdena Kovářovfá                                             59:10   + 30:35
 18. Barbora Havlová                                             60:17   + 31:42
 19. Helena Dražná                                               61:42   + 33:07
 20. Lucinka Ledinska                                            62:21   + 33:46
 21. Kryštof Junek                                               63:07   + 34:32
 22. Žofie Burianová                                             66:44   + 38:09
 23. Violka Janatová                                             67:40   + 39:05
 24. Matýsek Janata                                              67:47   + 39:12
 25. Marek Šimík                                                 73:41   + 45:06
 26. Filip Svoboda                                               77:50   + 49:15
 27. Karbanovi                                                   88:23   + 59:48
 28. Kateřina Marešová                                          119:24   + 90:49
     Jan Daněk                                                    DISK          
     Jorik Slejška                                                DISK          
     Adam Žebrák                                                  DISK          
     Katka Bauerová                                               DISK          
     Florian Handala                                              DISK          
     Anna Křivská                                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

zavodnicka 6.65 km
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Antonín Švarc                                               40:39          
  2. Milan Malačka                                               42:29   + 1:50 
  3. Vojta Illner                                                42:40   + 2:01 
  4. Antonín Semerád                                             44:11   + 3:32 
  5. Martin Štěňha                                               44:23   + 3:44 
  6. David Janda                                                 45:17   + 4:38 
  7. Pavel Kurz                                                  47:21   + 6:42 
  8. Jáchym Drnek                                                48:34   + 7:55 
  9. Libor Wagner                                                49:42   + 9:03 
 10. Alžběta Léharová                                            50:09   + 9:30 
 11. Jakub Klemsa                                                50:17   + 9:38 
 12. Albert Mareš                                                51:02   + 10:23
 13. Milan Štemberg                                              51:09   + 10:30
 14. Jiří Fišer                                                  51:11   + 10:32
 15. Ondřej Blaha                                                52:52   + 12:13
 16. Kamila Rambová                                              52:53   + 12:14
 17. David Klement                                               53:08   + 12:29
 18. Pepa Goder                                                  53:19   + 12:40
 19. Petr Dvořák                                                 53:48   + 13:09
 20. Lucie Janatová                                              55:11   + 14:32
 21. Ondra Plašil                                                55:26   + 14:47
 22. Adam Brtník                                                 55:35   + 14:56
 23. Lubomír Jiřišta                                             55:49   + 15:10
 24. Antonín Šindelka                                            57:27   + 16:48
 25. Martin Fučík                                                57:49   + 17:10
 26. Přemysl Novák                                               58:54   + 18:15
 27. Petr Kožina                                                 58:58   + 18:19
 28. Jan Čapek                                                   59:02   + 18:23
 29. Michal Tuček                                                59:17   + 18:38
 30. Jiří Kalousek                                               60:59   + 20:20
 31. Pavla Blaha                                                 61:03   + 20:24
 32. Ondřej Merta                                                61:21   + 20:42
 33. Lenka Ploutev Novakova                                      61:31   + 20:52
 34. Jiří Kučera                                                 61:41   + 21:02
 35. Martrin Klusáček                                            61:51   + 21:12
 36. Jiří Svoboda                                                61:59   + 21:20
 37. Matěj Šubrt                                                 62:11   + 21:32
 38. PAVEL TROJEK                                                63:37   + 22:58
 39. Patrik Černý                                                64:12   + 23:33
 40. Tomáš Šimek                                                 64:19   + 23:40
 41. Vojtěch Šubrt                                               64:52   + 24:13
 42. Pavel Vicek                                                 65:26   + 24:47
 43. Jaroslav Sedláček                                           67:30   + 26:51
 44. Jitka Klinkerová                                            67:44   + 27:05
 45. Albert Mikan                                                67:47   + 27:08
 46. Petra Škáchová                                              68:11   + 27:32
 47. Barbora Kovaříková                                          69:03   + 28:24
 48. Alena Voltrová                                              69:36   + 28:57
 49. Tomáš Kavan                                                 69:38   + 28:59
 50. Juraj Opršal                                                69:58   + 29:19
 51. Jitka Akrmanová                                             70:51   + 30:12
 52. Anna Marie Smutná                                           71:53   + 31:14
 53. Martin Ledinsky                                             72:37   + 31:58
 54. Martin Cabalka                                              72:51   + 32:12
 55. Jan Krákora                                                 75:02   + 34:23
 56. Martina Mácová                                              75:28   + 34:49
 57. ivo lohr                                                    75:55   + 35:16
 58. Iva Mědílková                                               77:24   + 36:45
 59. Jirka Kohl                                                  77:48   + 37:09
 60. Pepa Ditrich                                                77:49   + 37:10
 61. Michal Geisler                                              78:03   + 37:24
 62. Miroslav Duda                                               78:39   + 38:00
 63. Linda Sedláčková                                            79:45   + 39:06
 64. Kateřina Čermáková                                          79:59   + 39:20
 65. Dan Ridzoň                                                  80:32   + 39:53
 66. Ivana Klikarová                                             80:57   + 40:18
 67. Luboš Pavlíček                                              81:25   + 40:46
 68. Lucie Řadová                                                81:39   + 41:00
 69. Dáša Tučková                                                83:11   + 42:32
 70. Jáchym Tesařík                                              83:22   + 42:43
 71. Patrik Sedláček                                             84:58   + 44:19
 72. Petra Sedláčková                                            85:15   + 44:36
 73. Jaromíra Řadová                                             85:32   + 44:53
 74. Jaroslav Sedláček                                           85:58   + 45:19
 75. Jiří Vejražka                                               86:08   + 45:29
 76. Zdeněk Fiala                                                87:15   + 46:36
 77. Matouš Kurz                                                 87:53   + 47:14
 78. Tonda Šubrt                                                 88:50   + 48:11
 79. Petra Šubrtová                                              88:57   + 48:18
 80. Klára Gebhartová                                            90:45   + 50:06
 81. Hubert Tichý                                                92:25   + 51:46
 82. Dáša Tichá                                                  92:35   + 51:56
 83. Vojtěch Kohoutek                                            92:49   + 52:10
 84. Šimon Víteček                                               94:53   + 54:14
 85. Ondřej Siebert                                              99:25   + 58:46
 86. Marie Dovrtělová                                           107:17   + 66:38
 87. Karolína Vyskočilová                                       109:55   + 69:16
 88. Blanka Machová                                             110:17   + 69:38
 89. Jan Šváb                                                   112:45   + 72:06
 90. Michaela Kápičková                                         112:56   + 72:17
 91. Jitka Klusáková                                            116:03   + 75:24
 92. Jana Malačková                                             125:27   + 84:48
 93. Lenka Horáková                                             127:17   + 86:38
     Michal jána                                                  DISK          
     Aleš Mička                                                   DISK          
     Jáchym Šubrt                                                 DISK          
     Martin Kabát                                                 DISK          
     Jan Kabát                                                    DISK          
     Kříž Pavel                                                   DISK          
     Markéta Zelená                                               DISK          
     Jakub Hřivna                                                 DISK          
     Jarda Tomeš                                                  DISK          
     Maruška Kalousková                                           DISK          
     Kateřina Škarková                                            DISK          
     Bětka Borůvková                                              DISK          
     Helča Trčková                                                DISK          
     Jája Němečková                                               DISK          
     Tomáš Marek                                                  DISK          
     Frabtišek Čtrnáct                                            DISK          
     Soňa Ďurovcová                                               DISK          
     Petr Trojek                                                  DISK          
     Kateřina Zajícová                                            DISK          
     Ján Šomvársky                                                DISK          
     Hana Dudová                                                  DISK          
     Jakub Mahr                                                   DISK          
     Tomáš Kratochvíl                                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------