Kód závodu          : 4278
Název               : Vánoční sprint 2017
Datum               : 17.12.2017
Místo konání        : TJ Sokol Hradec Králové
Mapa                : Šimkovy sady
Pořadatel           : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu      : Kavalír Jáchym
Ředitel závodu      : Kavalír Jáchym
Stavitel tratí      : Petržela Jan - R2

D 2.15 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       13:27          
  2. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  13:39   + 0:12 
  3. Čečková Martina          SHK7753   OK Slavia Hradec Králov  13:58   + 0:31 
  4. Petrová Daniela          LPU8454   OK Lokomotiva Pardubice  14:07   + 0:40 
  5. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  14:44   + 1:17 
  6. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  14:47   + 1:20 
  7. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  15:03   + 1:36 
  8. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     15:09   + 1:42 
  9. Chaloupská Pavlína       PHK7051   OK 99 Hradec Králové     15:19   + 1:52 
 10. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     16:07   + 2:40 
 11. Kopecká Eliška           ASU9299   Magnus Orienteering      16:12   + 2:45 
 12. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové     16:22   + 2:55 
 13. Kokaislová Eva           LPU7956   OK Lokomotiva Pardubice  16:28   + 3:01 
 14. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     16:43   + 3:16 
 15. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     16:44   + 3:17 
 16. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  16:53   + 3:26 
 17. Lánová Michaela                    OK Slavia Hradec Králov  17:20   + 3:53 
 18. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     17:23   + 3:56 
 19. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  17:28   + 4:01 
 20. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     17:39   + 4:12 
 21. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  17:53   + 4:26 
 22. Lamichová Iva            PHK6353   OK 99 Hradec Králové     17:55   + 4:28 
 23. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  18:02   + 4:35 
 24. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  18:18   + 4:51 
 25. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  18:28   + 5:01 
 26. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     18:31   + 5:04 
 27. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     18:38   + 5:11 
 28. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     18:47   + 5:20 
 29. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              18:55   + 5:28 
 30. Lehárová Iva             LPU6152   OK Lokomotiva Pardubice  18:58   + 5:31 
 31. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  19:01   + 5:34 
 32. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  19:13   + 5:46 
 33. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     19:25   + 5:58 
 34. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            19:42   + 6:15 
 34. Marešová Kristýna        LPU9155   OK Lokomotiva Pardubice  19:42   + 6:15 
 36. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     19:56   + 6:29 
 37. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  20:12   + 6:45 
 38. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     20:19   + 6:52 
 39. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  20:25   + 6:58 
 40. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     20:51   + 7:24 
 41. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              20:58   + 7:31 
 42. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  21:33   + 8:06 
 43. Holečková Zdeňka         SHK6950   OK Slavia Hradec Králov  21:45   + 8:18 
 44. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  21:47   + 8:20 
 45. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     21:51   + 8:24 
 46. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     21:54   + 8:27 
 47. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  22:03   + 8:36 
 48. Příkazská Petra          74C7600   NER                      22:09   + 8:42 
 49. Chabinová Jana           SHK8350   OK Slavia Hradec Králov  22:31   + 9:04 
 50. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     22:48   + 9:21 
 51. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:50   + 9:23 
 52. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  22:59   + 9:32 
 53. Bendáková Eliška         LTU9250   OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:06   + 9:39 
 54. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     24:24   + 10:57
 55. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:56   + 11:29
 56. Kubečková Veronika       PHK9853   OK 99 Hradec Králové     25:12   + 11:45
 57. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  27:15   + 13:48
 58. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  27:30   + 14:03
     Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

DE 2.66 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Taťána         PHK7250   OK 99 Hradec Králové     15:14          
  2. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  15:17   + 0:03 
  3. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  15:46   + 0:32 
  4. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  15:59   + 0:45 
  4. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  15:59   + 0:45 
  6. Lehárová Alžběta         LPU9456   OK Lokomotiva Pardubice  16:09   + 0:55 
  7. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  16:16   + 1:02 
  8. Kopecká Anna             LPU9958   OK Lokomotiva Pardubice  16:22   + 1:08 
  9. Kosová Denisa            PHK9150   OK 99 Hradec Králové     16:32   + 1:18 
 10. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  16:38   + 1:24 
 11. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  16:54   + 1:40 
 12. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            16:55   + 1:41 
 13. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     17:00   + 1:46 
 14. Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové     17:18   + 2:04 
 15. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:29   + 2:15 
 16. Jiranová Kateřina        PHK8359   OK 99 Hradec Králové     17:47   + 2:33 
 17. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  18:04   + 2:50 
 18. Uvizlová Radka           STH8451   SK Studenec              18:05   + 2:51 
 19. Kunartová Lenka          PHK7852   OK 99 Hradec Králové     18:08   + 2:54 
 20. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  18:13   + 2:59 
 21. Červená Adéla            SHK9755   OK Slavia Hradec Králov  18:29   + 3:15 
 22. Balcarová Jana           PHK8753   OK 99 Hradec Králové     18:40   + 3:26 
 23. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  19:07   + 3:53 
 24. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      19:13   + 3:59 
 25. Vandasová Markéta                  OOB Vamberk              19:16   + 4:02 
 26. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  19:18   + 4:04 
 27. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             19:23   + 4:09 
 28. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            19:34   + 4:20 
 29. Boková Ivana             ZAM9952   OB TJ Sokol Žamberk      19:37   + 4:23 
 30. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             19:58   + 4:44 
 31. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      20:47   + 5:33 
 32. Čížová Andrea            SHK8251   OK Slavia Hradec Králov  21:27   + 6:13 
 33. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             21:46   + 6:32 
 33. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     21:46   + 6:32 
 35. Čechová Iva                        Neregistrovaní (NNN)     22:12   + 6:58 
 36. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              22:15   + 7:01 
 37. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      22:22   + 7:08 
 38. Müllerová Zorka          BZP6750   Báječné ženy v orientač  22:50   + 7:36 
 39. Vandasová Adéla                    OOB Vamberk              23:17   + 8:03 
 40. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      23:21   + 8:07 
 41. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač  25:44   + 10:30
     Khýnová Radka            DOB8750   KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

DK 1.92 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  14:13          
  2. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     14:26   + 0:13 
  3. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     15:00   + 0:47 
  4. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  15:03   + 0:50 
  5. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     15:27   + 1:14 
  6. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  15:32   + 1:19 
  7. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       16:10   + 1:57 
  8. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     16:39   + 2:26 
  9. Paurová Lenka                      OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:14   + 4:01 
 10. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       18:15   + 4:02 
 11. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       18:27   + 4:14 
 12. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  19:26   + 5:13 
 13. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     21:29   + 7:16 
 14. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     24:07   + 9:54 
 15. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       24:25   + 10:12
 16. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     25:14   + 11:01
 17. Lapáčková Anna           SHK0854   OK Slavia Hradec Králov  25:17   + 11:04
 18. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     28:17   + 14:04
 19. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  29:47   + 15:34
 20. Brinkmanová Tereza       SHK0950   OK Slavia Hradec Králov  32:13   + 18:00
 21. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  35:10   + 20:57
 22. Brinkmanová Nela         SHK1152   OK Slavia Hradec Králov  35:25   + 21:12
     Korečková Aneta          SHK0455   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H 3.01 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusin Vojtěch            BRU0301   Ulita-HOBRA Orienteerin  16:26          
  2. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  16:44   + 0:18 
  3. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     17:15   + 0:49 
  4. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  17:22   + 0:56 
  5. Jirásek Aleš             LPU7601   OK Lokomotiva Pardubice  17:38   + 1:12 
  6. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  17:58   + 1:32 
  7. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  18:12   + 1:46 
  8. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       18:26   + 2:00 
  9. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  19:02   + 2:36 
 10. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     19:13   + 2:47 
 10. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  19:13   + 2:47 
 12. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  19:14   + 2:48 
 13. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  19:16   + 2:50 
 14. Netuka Martin            SHK7302   OK Slavia Hradec Králov  19:23   + 2:57 
 15. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     19:36   + 3:10 
 16. Rusin Jan                          OK Lokomotiva Pardubice  19:37   + 3:11 
 17. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  20:02   + 3:36 
 18. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov  20:14   + 3:48 
 19. Jakubec Petr                       Sportcentrum Jičín       20:29   + 4:03 
 20. Suchý Petr               SHK7800   OK Slavia Hradec Králov  20:32   + 4:06 
 21. Zamouřil Petr            79Z6800   RajP                     20:47   + 4:21 
 22. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  20:55   + 4:29 
 23. Sojka Lukáš              ALB8500   OOB Albrechtice nad Orl  20:56   + 4:30 
 24. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:01   + 4:35 
 25. Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové     21:12   + 4:46 
 26. Teplý Jiří               SHK6401   OK Slavia Hradec Králov  21:24   + 4:58 
 27. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     21:43   + 5:17 
 28. Vrábel Petr                        OK 99 Hradec Králové     21:57   + 5:31 
 29. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  22:05   + 5:39 
 30. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  22:13   + 5:47 
 31. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     22:28   + 6:02 
 32. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     22:53   + 6:27 
 33. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  22:58   + 6:32 
 34. Firkušný Martin          74X8200   Smiřice                  23:24   + 6:58 
 35. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     23:26   + 7:00 
 36. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     23:28   + 7:02 
 37. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            23:32   + 7:06 
 38. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  23:42   + 7:16 
 39. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     23:45   + 7:19 
 40. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     23:52   + 7:26 
 41. Porkert Jan st.                    OK Slavia Hradec Králov  23:54   + 7:28 
 42. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     23:58   + 7:32 
 43. Froš Štěpán              LPU7309   OK Lokomotiva Pardubice  24:05   + 7:39 
 44. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  24:15   + 7:49 
 45. Filip Aleš               SHK5501   OK Slavia Hradec Králov  24:32   + 8:06 
 46. Zapletal Martin          37C8500   Bez registrace           24:35   + 8:09 
 47. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  24:38   + 8:12 
 48. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  24:42   + 8:16 
 49. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          25:10   + 8:44 
 50. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  25:25   + 8:59 
 51. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          26:05   + 9:39 
 52. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  26:13   + 9:47 
 53. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  26:29   + 10:03
 54. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  26:35   + 10:09
 55. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     26:37   + 10:11
 56. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     26:41   + 10:15
 57. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     28:42   + 12:16
 58. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  28:49   + 12:23
 59. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  32:19   + 15:53
 60. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  35:06   + 18:40
     Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Hanousek Martin          CTB7910   SK OB Chotěboř            DISK          
     Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Holeček Petr             SHK5900   OK Slavia Hradec Králov  19:38   + 3:12 
--------------------------------------------------------------------------------

HE 3.45 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            15:39          
  2. Komanec Václav           SHK8406   OK Slavia Hradec Králov  16:57   + 1:18 
  3. Losman Petr              PHK7901   OK 99 Hradec Králové     17:05   + 1:26 
  4. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  17:08   + 1:29 
  5. Balcar Aleš              PHK8602   OK 99 Hradec Králové     17:39   + 2:00 
  6. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  17:44   + 2:05 
  7. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            17:51   + 2:12 
  8. Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové     17:54   + 2:15 
  9. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     18:06   + 2:27 
 10. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            18:09   + 2:30 
 11. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     18:10   + 2:31 
 12. Koleš Jan                LPU8610   OK Lokomotiva Pardubice  18:11   + 2:32 
 13. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  18:32   + 2:53 
 14. Pátek Michal             CHC8603   K.O.B. Choceň            18:38   + 2:59 
 15. Sháněl Jan               CHC9402   K.O.B. Choceň            18:48   + 3:09 
 16. Fátor Jan                DOB7907   KOB Dobruška             18:49   + 3:10 
 16. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      18:49   + 3:10 
 18. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  18:58   + 3:19 
 19. Kadeřávek Petr           PHK7605   OK 99 Hradec Králové     19:03   + 3:24 
 20. Ďoubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška             19:14   + 3:35 
 21. Lesák Jakub              ZAM9603   OB TJ Sokol Žamberk      19:18   + 3:39 
 22. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  19:22   + 3:43 
 23. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            19:33   + 3:54 
 24. Černý Michal             PHK8005   OK 99 Hradec Králové     19:39   + 4:00 
 25. Lehár Adam               LPU9114   OK Lokomotiva Pardubice  19:47   + 4:08 
 26. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     19:50   + 4:11 
 27. Jedlička Michal          SHK7309   OK Slavia Hradec Králov  20:09   + 4:30 
 28. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  20:14   + 4:35 
 29. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              20:16   + 4:37 
 30. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  20:17   + 4:38 
 31. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  20:28   + 4:49 
 32. Kokaisl Tomáš            LPU7820   OK Lokomotiva Pardubice  20:29   + 4:50 
 33. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  20:41   + 5:02 
 34. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     20:49   + 5:10 
 34. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  20:49   + 5:10 
 36. Kos Michal               SRK6802   SOOB Spartak Rychnov n.  20:56   + 5:17 
 37. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  21:11   + 5:32 
 38. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  21:18   + 5:39 
 39. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      21:28   + 5:49 
 40. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      21:36   + 5:57 
 40. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            21:36   + 5:57 
 40. Leštínský Tomáš          DOB7801   KOB Dobruška             21:36   + 5:57 
 43. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  21:59   + 6:20 
 44. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      22:01   + 6:22 
 45. Erlebach Michal          STH8301   SK Studenec              22:14   + 6:35 
 46. Panchártek Jan           PHK8802   OK 99 Hradec Králové     22:28   + 6:49 
 47. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  22:39   + 7:00 
 48. Macl Jan                 LPU9102   OK Lokomotiva Pardubice  22:47   + 7:08 
 49. Zídek Jan                PHK7303   OK 99 Hradec Králové     24:49   + 9:10 
 50. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  24:57   + 9:18 
 51. Zahradník Jakub          SJC8604   Sportcentrum Jičín       25:50   + 10:11
 52. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     25:53   + 10:14
 53. Dubrovský Lukáš          SHK8400   OK Slavia Hradec Králov  27:53   + 12:14
 54. Souček Karel             SHK6601   OK Slavia Hradec Králov  28:55   + 13:16
     Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HK 2.51 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     19:13          
  2. Zamouřil Jáchym          79Z0300   RajP                     21:13   + 2:00 
  3. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  21:25   + 2:12 
  4. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:18   + 3:05 
  5. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  22:51   + 3:38 
  6. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       24:16   + 5:03 
  7. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     24:40   + 5:27 
  8. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  25:56   + 6:43 
  9. Zídek Filip              PHK0706   OK 99 Hradec Králové     26:13   + 7:00 
 10. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     26:32   + 7:19 
 11. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     27:38   + 8:25 
 12. Šlambora Kryštof         SHK0806   OK Slavia Hradec Králov  28:00   + 8:47 
 13. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  28:25   + 9:12 
 14. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  28:40   + 9:27 
 15. Silber Jáchym            SHK0809   OK Slavia Hradec Králov  28:49   + 9:36 
 16. Koreček Richard                    OK Slavia Hradec Králov  31:40   + 12:27
 17. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     32:46   + 13:33
 18. Beneda Vojtěch           SHK0703   OK Slavia Hradec Králov  33:06   + 13:53
 19. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     34:15   + 15:02
 20. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  35:54   + 16:41
 21. Matys Eduard             SHK0902   OK Slavia Hradec Králov  42:41   + 23:28
 22. Bezvoda Jakub            SHK0807   OK Slavia Hradec Králov  53:02   + 33:49
     Balcar Jiří              SHK0600   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Matys Richard            SHK0602   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.78 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volný Jiří               SOP5601   OOB TJ Slezan Opava      16:23          
  2. Volný Matěj              SOP0811   OOB TJ Slezan Opava      16:35   + 0:12 
  3. Kříž Martin                        NER                      19:13   + 2:50 
  4. Jedličková Lucie         SHK1050   OK Slavia Hradec Králov  21:25   + 5:02 
  5. Hrůšová Lucie            PHK1050   OK 99 Hradec Králové     21:55   + 5:32 
  6. Hrušová Dagmar                     OK 99 Hradec Králové     22:07   + 5:44 
  7. Zídek Jakub              PHK0903   OK 99 Hradec Králové     23:40   + 7:17 
  8. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  23:41   + 7:18 
  9. Pozdílková Zuzana        PHK0952   OK 99 Hradec Králové     25:36   + 9:13 
 10. Vítek Michal                       OK 99 Hradec Králové     25:40   + 9:17 
 11. Jedličková Michaela      SHK1350   OK Slavia Hradec Králov  25:50   + 9:27 
 12. Kraus Jan                          Sportcentrum Jičín       26:41   + 10:18
 13. Řoutil Matěj                       NER                      32:01   + 15:38
 14. Ježková Karolína                   NER                      34:04   + 17:41
 15. Sochor Jakub             SHK0903   OK Slavia Hradec Králov  35:16   + 18:53
 16. Sochorová Kristýna       SHK0953   OK Slavia Hradec Králov  38:00   + 21:37
 17. Vítková Eliška           PHK1056   OK 99 Hradec Králové     38:11   + 21:48
     Strnad Jakub                       NER                       DISK          
     Kraus Vojtěch                      Sportcentrum Jičín        DISK          
     Lán Dominik                        NER                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------