Kód závodu          : 4295
Název               : INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Datum               : 14.04.2019
Místo konání        : Boháňka - Skála
Mapa                : Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Pořadatel           : SHK - OK Slavia Hradec Králové
Ředitel závodu      : Toužil Karel
Hlavní rozhodčí     : Netuka Jan - R1
Ředitel závodu      : Toužil Karel
Stavitel tratí      : Weiner Jakub - R2, Netuka Jan - R1
JURY                : Hadač Miroslav, Turczer Petr, Cahel Marek

D10N 1.67 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Macháčková Lucie         SHK1155   OK Slavia Hradec Králov  15:57          
  2. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     16:39   + 0:42 
  3. Lepšová Julie            SRK1152   SOOB Spartak Rychnov n.  18:17   + 2:20 
  3. Renská Adéla             SNA0951   TJ START Náchod          18:17   + 2:20 
  5. Špačková Kristýna        KOR0951   OB DDM Kostelec nad Orl  19:50   + 3:53 
  6. Horáková Eliška          PHK1152   OK 99 Hradec Králové     20:00   + 4:03 
  7. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  20:01   + 4:04 
  8. Bláhová Klára            0240001   CVČ Horní Jelení         20:17   + 4:20 
  8. Gojná Karolína           LPU1059   OK Lokomotiva Pardubice  20:17   + 4:20 
 10. Munzarová Monika         LPU1056   OK Lokomotiva Pardubice  20:19   + 4:22 
 11. Jedličková Lucie         SHK1050   OK Slavia Hradec Králov  20:58   + 5:01 
 12. Bucharová Marie          VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:26   + 5:29 
 13. Kvapilová Klára          TUV1199   SOK TJ Turnov            21:54   + 5:57 
 14. Mojžíšová Nela           PHK1053   OK 99 Hradec Králové     22:17   + 6:20 
 15. Kuříková Markéta         STH1052   SK Studenec              23:22   + 7:25 
 16. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       23:54   + 7:57 
 17. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  23:59   + 8:02 
 18. Buďárková Natálie        VRL1052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:09   + 8:12 
 19. Ondrušová Leona          PHK0954   OK 99 Hradec Králové     24:28   + 8:31 
 20. Fukátková Ludmila        LPU1053   OK Lokomotiva Pardubice  24:32   + 8:35 
 21. Pražáková Dominika       SHK1054   OK Slavia Hradec Králov  26:22   + 10:25
 22. Dytrychová Lucuie        SHK1055   OK Slavia Hradec Králov  26:59   + 11:02
 23. Vítková Eliška           PHK1056   OK 99 Hradec Králové     28:19   + 12:22
 24. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  29:16   + 13:19
 25. Besedová Magdaléna       PHK1252   OK 99 Hradec Králové     29:44   + 13:47
 26. Záveská Eliška           VRL0955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:36   + 17:39
 27. Šlesingerová Nela        KUO0951   KOB Ústí nad Orlicí      35:56   + 19:59
 28. Mácová Barbora           DOB1050   KOB Dobruška             40:56   + 24:59
 29. Maráková Sofie           SNA1151   TJ START Náchod          43:34   + 27:37
 30. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  50:00   + 34:03
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.96 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     18:02          
  2. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:16   + 0:14 
  2. Kvapilová Kristýna       TUV0999   SOK TJ Turnov            18:16   + 0:14 
  4. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  18:33   + 0:31 
  5. Nožičková Ema            LPU0953   OK Lokomotiva Pardubice  19:53   + 1:51 
  6. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     20:38   + 2:36 
  7. Houžvičková Kateřina     TUR0952   OOB TJ Turnov            20:56   + 2:54 
  8. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       21:21   + 3:19 
  9. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  21:23   + 3:21 
 10. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       22:57   + 4:55 
 11. Horklová Amálie          LPU0958   OK Lokomotiva Pardubice  23:30   + 5:28 
 12. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             23:33   + 5:31 
 13. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  24:12   + 6:10 
 14. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  24:22   + 6:20 
 15. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           27:04   + 9:02 
 16. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     27:45   + 9:43 
 17. Sochorová Kristýna       SHK0953   OK Slavia Hradec Králov  28:12   + 10:10
 18. Netopilová Simona        VAM0950   OB Vamberk               28:21   + 10:19
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.46 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     20:13          
  2. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:18   + 0:05 
  3. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              20:37   + 0:24 
  4. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             20:42   + 0:29 
  5. Lamačová Barbora         BOR0750   OK Jiskra Nový Bor       20:43   + 0:30 
  6. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     20:49   + 0:36 
  7. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       21:24   + 1:11 
  8. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  21:33   + 1:20 
  9. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  22:01   + 1:48 
 10. Houžvičková Daniela      TUR0751   OOB TJ Turnov            22:26   + 2:13 
 11. Petriláková Amálie RebekaDOR0953   OK Dobříš                23:27   + 3:14 
 12. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  23:36   + 3:23 
 13. Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice             24:01   + 3:48 
 14. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  24:03   + 3:50 
 15. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  24:15   + 4:02 
 16. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             24:25   + 4:12 
 17. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     25:32   + 5:19 
 18. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:35   + 5:22 
 19. Nožičková Lea            LPU0753   OK Lokomotiva Pardubice  25:55   + 5:42 
 20. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:26   + 6:13 
 21. Matoušková Markéta       PHK0855   OK 99 Hradec Králové     27:18   + 7:05 
 22. Chlupáčová Anežka        SHK0760   OK Slavia Hradec Králov  27:41   + 7:28 
 23. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              27:43   + 7:30 
 24. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       28:20   + 8:07 
 25. Pavlová Karolína         STH0752   SK Studenec              28:34   + 8:21 
 26. Hamáčková Táňa           STH0754   SK Studenec              28:38   + 8:25 
 27. Klímová Anna             JIL0752   OK Jilemnice             29:30   + 9:17 
 28. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     29:52   + 9:39 
 29. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     30:08   + 9:55 
 30. Hamáčková Šárka          STH0852   SK Studenec              31:48   + 11:35
 31. Hamáková Adéla           0240003   CVČ Horní Jelení         34:33   + 14:20
 32. Ježková Barbora          PHK0755   OK 99 Hradec Králové     36:49   + 16:36
 33. Brdlíková Eliška         VRL0753   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:03   + 27:50
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.03 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balcarová Olga           SNA0851   TJ START Náchod          17:49          
  2. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    20:03   + 2:14 
  3. Macková Šárka            SNA0850   TJ START Náchod          20:34   + 2:45 
  4. Jedličková Veronika      SHK0850   OK Slavia Hradec Králov  21:27   + 3:38 
  5. Mácová Natálie           DOB0770   KOB Dobruška             22:15   + 4:26 
  6. Dobiášová Johana         SHK0856   OK Slavia Hradec Králov  23:08   + 5:19 
  7. Hlavsová Tereza          SHK0857   OK Slavia Hradec Králov  24:40   + 6:51 
  8. Dvořáková Johanka        VRL0853   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:58   + 7:09 
  9. Lapáčková Anna           SHK0854   OK Slavia Hradec Králov  26:04   + 8:15 
 10. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  27:35   + 9:46 
 11. Imrišková Natálie        LTU0751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:51   + 10:02
 12. Ondrušová Zuzana         PHK0757   OK 99 Hradec Králové     28:22   + 10:33
 13. Čížková Alena            SHK0851   OK Slavia Hradec Králov  30:19   + 12:30
 14. Závodná Zuzana           LTU0750   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:46   + 12:57
 15. Potůčková Emílie         LTU0752   OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:40   + 16:51
 16. Julišová Kateřina        ZAM0851   OB TJ Sokol Žamberk      41:15   + 23:26
     Laštovková Jana          JIL0853   OK Jilemnice              DISK          
     Schwengerová Anna        SRK0851   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.73 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  25:44          
  2. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             25:47   + 0:03 
  3. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     26:28   + 0:44 
  4. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  26:43   + 0:59 
  5. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  27:28   + 1:44 
  6. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              27:55   + 2:11 
  7. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  29:06   + 3:22 
  8. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                29:42   + 3:58 
  9. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  30:14   + 4:30 
 10. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     31:42   + 5:58 
 11. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             31:45   + 6:01 
 12. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:21   + 6:37 
 13. Mikysková Adéla          VAM0550   OB Vamberk               32:40   + 6:56 
 14. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  33:18   + 7:34 
 15. Štěrbová Agáta           SHK0656   OK Slavia Hradec Králov  33:48   + 8:04 
 16. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     33:52   + 8:08 
 17. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  34:09   + 8:25 
 18. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  34:50   + 9:06 
 19. Krummerová Veronika      CHC0652   K.O.B. Choceň            35:03   + 9:19 
 20. Skořepová Lucie          LPU0657   OK Lokomotiva Pardubice  35:26   + 9:42 
 21. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  35:44   + 10:00
 22. Chrtková Anežka          PHK0658   OK 99 Hradec Králové     36:09   + 10:25
 23. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     36:26   + 10:42
 24. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  37:20   + 11:36
 25. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             37:52   + 12:08
 26. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  38:51   + 13:07
 27. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      39:16   + 13:32
 28. Malínská Nela            SJC0650   Sportcentrum Jičín       39:20   + 13:36
 29. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     39:27   + 13:43
 30. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     39:44   + 14:00
 31. Sychrovská Klára         SNA0551   TJ START Náchod          41:17   + 15:33
 32. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  41:41   + 15:57
 33. Kubíková Magdaléna       LPU0566   OK Lokomotiva Pardubice  41:47   + 16:03
 34. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OB Vamberk               42:01   + 16:17
 35. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  42:18   + 16:34
 36. Mácová Štěpánka          DOB0661   KOB Dobruška             43:09   + 17:25
 37. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice  43:38   + 17:54
 38. Kejvalová Radka          SJC0552   Sportcentrum Jičín       44:51   + 19:07
 39. Kuhnová Alžběta          LPU0652   OK Lokomotiva Pardubice  45:04   + 19:20
 40. Benešová Michaela        SJH0651   SJH Jindřichův Hradec    47:14   + 21:30
 41. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            48:30   + 22:46
 42. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  57:51   + 32:07
 43. Mimrová Kateřina         CHC0658   K.O.B. Choceň            58:25   + 32:41
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.46 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kynclová Andrea          LTU0651   OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:15          
  2. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     32:25   + 3:10 
  3. Buďárková Eliška         VRL0554   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:53   + 4:38 
  4. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:59   + 4:44 
  5. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  34:16   + 5:01 
  6. Šlesingerová Sára        KUO0551   KOB Ústí nad Orlicí      34:59   + 5:44 
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 3.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  26:18          
  2. Mulíčková Markéta        ABM0362   KOB ALFA Brno            26:34   + 0:16 
  3. Bulířová Ema             TAP0452   KOB Tretra Praha         26:36   + 0:18 
  4. Smolková Barbora         TAP0356   KOB Tretra Praha         26:56   + 0:38 
  5. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        26:59   + 0:41 
  6. Richtrová Kamila         VPM0451   KOS Slavia Plzeň         27:38   + 1:20 
  7. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  28:18   + 2:00 
  8. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        28:24   + 2:06 
  9. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             28:29   + 2:11 
 10. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  28:51   + 2:33 
 11. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     29:15   + 2:57 
 12. Sudoł Hanna              CHC0352   K.O.B. Choceň            29:26   + 3:08 
 13. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                29:50   + 3:32 
 14. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:17   + 3:59 
 15. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             30:35   + 4:17 
 16. Vitebská Eliška          TJN0350   OOB TJ Tatran Jablonec   31:24   + 5:06 
 17. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  32:03   + 5:45 
 18. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      32:16   + 5:58 
 19. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       32:28   + 6:10 
 20. Barnatová Klára          ZBM0352   SK Žabovřesky Brno       33:38   + 7:20 
 21. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         34:20   + 8:02 
 22. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  34:24   + 8:06 
 23. Hovořáková Karolína      ZBM0351   SK Žabovřesky Brno       34:36   + 8:18 
 24. Rotková Markéta          ZBM0455   SK Žabovřesky Brno       34:56   + 8:38 
 25. Stoklasová Zuzana        OSN0454   SK Orientační sporty No  35:13   + 8:55 
 26. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                35:54   + 9:36 
 27. Matoušová Gabriela       VRL0352   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:57   + 9:39 
 28. Hubáčková Dagmar         LCE0351   OOB TJ Slovan Luhačovic  36:00   + 9:42 
 29. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     37:50   + 11:32
 30. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                39:26   + 13:08
 31. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:48   + 13:30
 32. Kovalčíková Anna         AOP0453   Orientační Běh Opava     39:51   + 13:33
 33. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              41:27   + 15:09
 34. Lukašáková Sára          STE0450   SK SKI-OB Šternberk      42:32   + 16:14
 35. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     46:09   + 19:51
 36. Mazurek Joanna           CHC0353   K.O.B. Choceň            50:18   + 24:00
     Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.94 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             28:21          
  2. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             31:39   + 3:18 
  3. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     32:03   + 3:42 
  4. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  32:34   + 4:13 
  5. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              34:56   + 6:35 
  6. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  35:33   + 7:12 
  7. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  36:14   + 7:53 
  8. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     39:02   + 10:41
  9. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:12   + 10:51
 10. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:19   + 10:58
 11. Nádeníčková Iva          NEK0350   Nejdek Orienteering      40:14   + 11:53
 12. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     43:03   + 14:42
 13. Brumlichová Kristýna     NPA0351   SK LOB Nová Paka         43:14   + 14:53
 14. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     43:25   + 15:04
 15. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:48   + 16:27
 16. Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov  46:18   + 17:57
 17. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  49:26   + 21:05
 18. Adamovská Kateřina       VAM0350   OB Vamberk               58:32   + 30:11
 19. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:59   + 33:38
     Gazdová Hedvika          JIL0456   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.16 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       26:21          
  2. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     26:29   + 0:08 
  3. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    26:51   + 0:30 
  4. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            28:06   + 1:45 
  5. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       28:25   + 2:04 
  6. Šafková Sofie            KAM0153   OK Kamenice              28:53   + 2:32 
  7. Miklušová Tamara         ZBM0260   SK Žabovřesky Brno       28:54   + 2:33 
  7. Rýdlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   28:54   + 2:33 
  9. Raclavská Vlaďka         UOL0253   SOB Olomouc              29:16   + 2:55 
 10. Škáchová Magdalena       DKP0156   Oddíl OB Kotlářka        29:33   + 3:12 
 11. Mašínová Anna            TJN0152   OOB TJ Tatran Jablonec   29:37   + 3:16 
 12. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  29:42   + 3:21 
 13. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  29:43   + 3:22 
 14. Semíková Lucie           KAM0250   OK Kamenice              30:16   + 3:55 
 15. Bejvlová Karolína        KAM0258   OK Kamenice              30:43   + 4:22 
 16. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                30:58   + 4:37 
 17. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            31:06   + 4:45 
 18. Mrózek Teresa            TRI0251   TJ TŽ Třinec             31:08   + 4:47 
 19. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        31:23   + 5:02 
 20. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              31:48   + 5:27 
 21. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        32:13   + 5:52 
 22. Weissová Ľuboslava       LCE0261   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:31   + 6:10 
 23. Kinštová Tereza          SJH0251   SJH Jindřichův Hradec    32:47   + 6:26 
 24. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  32:50   + 6:29 
 25. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  32:51   + 6:30 
 26. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec   33:08   + 6:47 
 27. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:17   + 6:56 
 28. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       33:34   + 7:13 
 29. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              34:42   + 8:21 
 30. Dolejší Kateřina         DOK0156   OK Doksy                 34:45   + 8:24 
 31. Slámová Taťána           OSN0250   SK Orientační sporty No  34:53   + 8:32 
 32. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         35:02   + 8:41 
 33. Bernatíková Hana         TRI0253   TJ TŽ Třinec             35:22   + 9:01 
 34. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   35:40   + 9:19 
 35. Marková Ema              STE0252   SK SKI-OB Šternberk      35:45   + 9:24 
 36. Šmelíková Dorota         LCE0260   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:58   + 9:37 
 37. Petriláková Anežka RozáriDOR0251   OK Dobříš                36:32   + 10:11
 38. Nádeníčková Pavla        NEK0150   Nejdek Orienteering      37:31   + 11:10
 39. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        37:45   + 11:24
 40. Nevěřilová Kateřina      LCE0254   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:15   + 11:54
 41. Warcopová Kateřina       TRI0150   TJ TŽ Třinec             38:33   + 12:12
 42. Linková Lucie            TJN0257   OOB TJ Tatran Jablonec   38:57   + 12:36
 43. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      39:24   + 13:03
 44. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:00   + 13:39
 45. Staňková Markéta         VPM0153   KOS Slavia Plzeň         43:05   + 16:44
 46. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       45:30   + 19:09
     Kosová Tereza            PHK0151   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.13 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             32:52          
  2. Jelínková Adéla          RUZ0251   TJ Růžená                35:31   + 2:39 
  3. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  41:04   + 8:12 
  4. Janečková Lucie          TJN0157   OOB TJ Tatran Jablonec   49:11   + 16:19
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 3.34 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        SSU9953   SK Severka Šumperk       25:08          
  2. Chaloupská Barbora       PHK9951   OK 99 Hradec Králové     26:07   + 0:59 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 26:46   + 1:38 
  4. Kopecká Anna             LPU9958   OK Lokomotiva Pardubice  27:58   + 2:50 
  5. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  28:22   + 3:14 
  6. Grycová Kateřina         TBM0058   KOS TJ Tesla Brno        28:27   + 3:19 
  7. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            29:49   + 4:41 
  8. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       29:51   + 4:43 
  9. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       29:59   + 4:51 
 10. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        30:01   + 4:53 
 11. Ciesiółka Katarzyna      CHC0055   K.O.B. Choceň            30:48   + 5:40 
 12. Opálková Martina         BBM0050   BETA URSUS Orienteering  30:53   + 5:45 
 13. Nechanická Klára         OSN0050   SK Orientační sporty No  31:01   + 5:53 
 14. Aschermannová Karolína   KAM0051   OK Kamenice              31:54   + 6:46 
 15. Auerműllerová Anna       ZBM0060   SK Žabovřesky Brno       33:01   + 7:53 
 16. Voltrová Alena           DKP9956   Oddíl OB Kotlářka        33:48   + 8:40 
 17. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:14   + 9:06 
 18. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             34:37   + 9:29 
 19. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       35:37   + 10:29
 20. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            35:53   + 10:45
 21. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              38:20   + 13:12
 22. Matušková Jana           RBK9999   SK Radioklub Blansko     38:44   + 13:36
 23. Poláková Tereza          SOP9951   OOB TJ Slezan Opava      40:01   + 14:53
 24. Hojná Eliška             SJH0052   SJH Jindřichův Hradec    41:02   + 15:54
 25. Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno       41:17   + 16:09
 26. Kubíčková Jana           PHK9999   OK 99 Hradec Králové     42:03   + 16:55
 27. Vojtíšková Viktorie      LPU0051   OK Lokomotiva Pardubice  43:52   + 18:44
 28. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  45:35   + 20:27
 29. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 45:49   + 20:41
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.40 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        34:51          
  2. Kozáková Zdenka          TBM7952   KOS TJ Tesla Brno        35:27   + 0:36 
  3. Hlavová Jindra           ZBM8989   SK Žabovřesky Brno       36:07   + 1:16 
  4. Jirčáková Martina        LCE8951   OOB TJ Slovan Luhačovic  36:53   + 2:02 
  5. Aschermannová Petra      KAM9354   OK Kamenice              37:31   + 2:40 
  6. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  38:02   + 3:11 
  7. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       38:17   + 3:26 
  8. Nováková Zuzana          NPA9151   SK LOB Nová Paka         38:19   + 3:28 
  9. Odehnalová Tereza        ZBM9757   SK Žabovřesky Brno       39:37   + 4:46 
 10. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       40:37   + 5:46 
 11. Benešová Lucie           SJC8951   Sportcentrum Jičín       40:47   + 5:56 
 12. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:53   + 6:02 
 13. Benešová Jana            CTB9452   SK OB Chotěboř           40:59   + 6:08 
 14. Knapová Lenka            LPU9351   OK Lokomotiva Pardubice  41:19   + 6:28 
 15. Šiková Barbora           LPM9650   OK Lokomotiva Plzeň      41:22   + 6:31 
 16. Udržalová Pavla          LPU8552   OK Lokomotiva Pardubice  41:27   + 6:36 
 17. Matějů Martina           PGP8556   SK Praga                 41:34   + 6:43 
 18. Vališová Martina         TBM9669   KOS TJ Tesla Brno        41:49   + 6:58 
 19. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB Tretra Praha         41:54   + 7:03 
 20. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  42:18   + 7:27 
 21. Sklenářová Radka         LCE9250   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:23   + 8:32 
 22. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:30   + 8:39 
 23. Voborníková Alena        CTB9451   SK OB Chotěboř           43:40   + 8:49 
 24. Korpasová Tereza         TBM9898   KOS TJ Tesla Brno        44:13   + 9:22 
 25. Mádlová Věra             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       45:01   + 10:10
 26. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        45:14   + 10:23
 27. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        45:22   + 10:31
 28. Janů Hana                KSU9393   Klub vytrvalostních spo  46:21   + 11:30
 29. Šimšová Jana             MFP7651   Matfyz Praha             47:04   + 12:13
 30. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     47:13   + 12:22
 31. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  47:28   + 12:37
 32. Lepšíková Eva            SJC8765   Sportcentrum Jičín       48:40   + 13:49
 33. Kazdová Lenka            SJC8484   Sportcentrum Jičín       49:12   + 14:21
 34. Zajícová Kateřina        TAP9053   KOB Tretra Praha         49:16   + 14:25
 35. Rollier Monika           PHK8051   OK 99 Hradec Králové     50:20   + 15:29
 36. Myslivečková Zuzana      TUR9253   OOB TJ Turnov            50:23   + 15:32
 37. Knížková Šárka           CHA9850   OK Chrastava             51:29   + 16:38
 38. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             51:42   + 16:51
 39. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering      51:45   + 16:54
 40. Košárková Iva            PGP8155   SK Praga                 52:31   + 17:40
 41. Horová Pavla             LPU9457   OK Lokomotiva Pardubice  52:39   + 17:48
 42. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               53:04   + 18:13
 43. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             53:24   + 18:33
 44. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  53:26   + 18:35
 45. Balcarová Jana           PHK8753   OK 99 Hradec Králové     55:51   + 21:00
 46. Bouchalová Vendula       VPM8787   KOS Slavia Plzeň         59:28   + 24:37
     Majasow Agata            CHC8553   K.O.B. Choceň             DISK          
     Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.36 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Veronika         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno        32:09          
  2. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       35:14   + 3:05 
  3. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  35:55   + 3:46 
  4. Palasová Petra           SJC8658   Sportcentrum Jičín       37:56   + 5:47 
  5. Tauchmanová Ivana        NPA7852   SK LOB Nová Paka         39:15   + 7:06 
  6. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  40:09   + 8:00 
  7. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 40:28   + 8:19 
  8. Dolejší Lenka            DOK7450   OK Doksy                 42:13   + 10:04
  9. Skyvová Kristýna         STE7054   SK SKI-OB Šternberk      42:29   + 10:20
 10. Zavadilová Simona        PTE8485   TJ Sokol Ptení           42:32   + 10:23
 11. Jebavá Lucie             STH9251   SK Studenec              43:05   + 10:56
 12. Studničná Lenka          FSP8650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:33   + 11:24
 13. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:22   + 12:13
 14. Rajnošek Tereza          KSU8691   Klub vytrvalostních spo  44:55   + 12:46
 15. Švihovská Eva            SJC8352   Sportcentrum Jičín       46:11   + 14:02
 16. Botiková Daniela         LCE9158   OOB TJ Slovan Luhačovic  47:35   + 15:26
     Zavadilová Barbora       0130001   Opět na Kozla             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.32 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kodytková Iva            VAM7751   OB Vamberk               34:28          
  2. Peremská Dana            SRK9351   SOOB Spartak Rychnov n.  40:40   + 6:12 
  3. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      41:32   + 7:04 
  4. Paříková Iva             TUR0061   OOB TJ Turnov            43:57   + 9:29 
  5. Hochmanová Jana          0230002   Kukleny                  44:58   + 10:30
  6. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač  54:05   + 19:37
  7. Krunčíková Kateřina      SRK8751   SOOB Spartak Rychnov n.  59:44   + 25:16
  8. Stará Tereza             VRL0051   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:15   + 32:47
  9. Sedlatá Kateřina         CHC8951   K.O.B. Choceň            69:31   + 35:03
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.46 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučanová Marta           LPU7957   OK Lokomotiva Pardubice  27:33          
  2. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     28:57   + 1:24 
  3. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       29:24   + 1:51 
  4. Jiranová Kateřina        PHK8359   OK 99 Hradec Králové     29:33   + 2:00 
  5. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            29:48   + 2:15 
  6. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         30:02   + 2:29 
  7. Podlipná Veronika        SJC8152   Sportcentrum Jičín       30:11   + 2:38 
  8. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        30:13   + 2:40 
  9. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    31:21   + 3:48 
 10. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            31:38   + 4:05 
 11. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    31:40   + 4:07 
 12. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     31:57   + 4:24 
 13. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             32:22   + 4:49 
 14. Ticháčková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       32:28   + 4:55 
 15. Vandasová Markéta        VAM7250   OB Vamberk               32:38   + 5:05 
 16. Chaloupská Pavlína       PHK7051   OK 99 Hradec Králové     33:45   + 6:12 
 17. Kvapilová Lenka          TUV8151   SOK TJ Turnov            33:49   + 6:16 
 18. Biolik Agnieszka         46P7700   Trackcourse              34:07   + 6:34 
 19. Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:21   + 6:48 
 20. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          34:34   + 7:01 
 21. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                34:35   + 7:02 
 22. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             34:38   + 7:05 
 22. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  34:38   + 7:05 
 24. Ondráčková Veronika      EKP7850   VŠTJ Ekonom Praha        34:50   + 7:17 
 25. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             35:35   + 8:02 
 26. Novotná Kateřina         PHK8252   OK 99 Hradec Králové     35:50   + 8:17 
 27. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  36:08   + 8:35 
 28. Kunartová Lenka          PHK7852   OK 99 Hradec Králové     36:22   + 8:49 
 29. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  36:28   + 8:55 
 30. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              36:35   + 9:02 
 31. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     36:42   + 9:09 
 32. Jiroutová Eva            SNA8051   TJ START Náchod          36:51   + 9:18 
 33. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  37:02   + 9:29 
 34. Šaldová Jana             JIL7555   OK Jilemnice             37:25   + 9:52 
 35. Sýkorová Zuzana          PHK7950   OK 99 Hradec Králové     37:44   + 10:11
 36. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     38:01   + 10:28
 37. Matěásková Eva           JIL7651   OK Jilemnice             38:11   + 10:38
 38. Melounková Lucie         PHK8054   OK 99 Hradec Králové     38:22   + 10:49
 39. Komárková Lucie          LTU7851   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:50   + 11:17
 40. Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n.  40:24   + 12:51
 41. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                40:41   + 13:08
 42. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     41:58   + 14:25
 43. Mácová Martina           DOB7750   KOB Dobruška             42:41   + 15:08
 44. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.  42:44   + 15:11
 45. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:58   + 16:25
 46. Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                44:29   + 16:56
 47. Renská Lenka             SNA8053   TJ START Náchod          46:35   + 19:02
 48. Schmidtová Jana          VRL7553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:29   + 19:56
 49. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:34   + 21:01
 50. Jirásková Pavla          KPY7950   SOOB TJ Sokol Kralupy n  52:47   + 25:14
     Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Krumlovská Barbora       RIC8050   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.08 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    31:56          
  2. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       32:48   + 0:52 
  3. Kokaislová Eva           LPU7956   OK Lokomotiva Pardubice  33:22   + 1:26 
  4. Kejvalová Kamila         SJC7450   Sportcentrum Jičín       34:32   + 2:36 
  5. Mudruňková Romana        VAM7752   OB Vamberk               34:59   + 3:03 
  6. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  36:12   + 4:16 
  7. Mojžíšová Jana           PHK8254   OK 99 Hradec Králové     37:30   + 5:34 
  8. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:56   + 6:00 
  9. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              38:35   + 6:39 
 10. Tomandlová Radka         5IX7550   NOK HoRa                 39:20   + 7:24 
 11. Štefanová Klára          STH7752   SK Studenec              40:24   + 8:28 
 12. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  40:47   + 8:51 
 13. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:51   + 8:55 
 14. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  41:49   + 9:53 
 15. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  42:14   + 10:18
 16. Mikysková Ilona          VAM7550   OB Vamberk               43:26   + 11:30
 17. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  43:35   + 11:39
 18. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     43:52   + 11:56
 19. Podlešáková Markéta      PHK7851   OK 99 Hradec Králové     44:12   + 12:16
 20. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  44:14   + 12:18
 21. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:27   + 12:31
 22. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:45   + 12:49
 23. Sychrovská Pavlína       SNA7651   TJ START Náchod          45:21   + 13:25
 24. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  46:23   + 14:27
 25. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:47   + 14:51
 26. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     47:55   + 15:59
 27. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  49:06   + 17:10
 28. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:22   + 18:26
 29. Gojná Zuzana             LPU7962   OK Lokomotiva Pardubice  50:42   + 18:46
 30. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové     50:43   + 18:47
 31. Pešková Renata           SJC7550   Sportcentrum Jičín       51:02   + 19:06
 32. Pitrmucová Šárka         JIL7852   OK Jilemnice             52:19   + 20:23
 33. Příkazská Petra          PHK7651   OK 99 Hradec Králové     53:39   + 21:43
 34. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         54:03   + 22:07
 35. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  57:17   + 25:21
 36. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš                62:19   + 30:23
 37. Matoušová Petra          VRL7154   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:06   + 34:10
 38. Drhlíková Markéta        VAM8250   OB Vamberk               67:32   + 35:36
 39. Kvapilová Zuzana         PHK7853   OK 99 Hradec Králové     69:14   + 37:18
     Poláková Lucie           VRL8254   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.33 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         SIT6951   OK SILESIA               32:58          
  2. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  37:26   + 4:28 
  3. Sieglová Dagmar          MFP7050   Matfyz Praha             37:49   + 4:51 
  4. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    40:52   + 7:54 
  5. Vlkanova Hana            PHK7050   OK 99 Hradec Králové     41:10   + 8:12 
  6. Klapalová Jana           VAM6451   OB Vamberk               42:16   + 9:18 
  7. Grycová Jana             TBM6969   KOS TJ Tesla Brno        42:19   + 9:21 
  8. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                42:30   + 9:32 
  9. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  42:38   + 9:40 
 10. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  42:47   + 9:49 
 11. Konečná Marcela          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        43:00   + 10:02
 12. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              43:50   + 10:52
 13. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051   USK Praha                44:47   + 11:49
 14. Rykalová Jitka           VAM7251   OB Vamberk               47:21   + 14:23
 15. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 47:24   + 14:26
 16. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   47:25   + 14:27
 17. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     47:27   + 14:29
 18. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     47:37   + 14:39
 19. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  47:38   + 14:40
 20. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                47:42   + 14:44
 21. Zalabová Martina         SJC6657   Sportcentrum Jičín       48:14   + 15:16
 22. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  48:19   + 15:21
 23. Broschová Lucie          RBK7451   SK Radioklub Blansko     48:39   + 15:41
 24. Hojná Tereza             SJH6951   SJH Jindřichův Hradec    49:00   + 16:02
 25. Houžvičková Karolína     TUR7254   OOB TJ Turnov            49:19   + 16:21
 26. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                49:39   + 16:41
 27. Staňková Marcela         VPM6951   KOS Slavia Plzeň         49:52   + 16:54
 28. Kuchařová Ada            TBM5855   KOS TJ Tesla Brno        50:52   + 17:54
 29. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  51:40   + 18:42
 30. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:44   + 18:46
 31. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  52:33   + 19:35
 32. Azebová Martina          PHK6757   OK 99 Hradec Králové     53:20   + 20:22
 33. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       54:09   + 21:11
 34. Hanušová Zdena           SJC7253   Sportcentrum Jičín       56:47   + 23:49
 35. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     57:01   + 24:03
 36. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  58:30   + 25:32
 37. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:55   + 25:57
 38. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      59:25   + 26:27
 39. Forstová Lenka           MFP6850   Matfyz Praha             59:45   + 26:47
 40. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              60:29   + 27:31
 41. Miklušová Dagmar         47S7350   TJ Rapid Bratislava      66:44   + 33:46
 42. Melišíková Radka         TAP7152   KOB Tretra Praha         68:13   + 35:15
 43. Tokárová Regina          VPM6950   KOS Slavia Plzeň         70:10   + 37:12
 44. Weberová Zuzana          PHK6961   OK 99 Hradec Králové     75:22   + 42:24
 45. Hlaváčková Renata        PHK7060   OK 99 Hradec Králové     76:03   + 43:05
 46. Hrubá Veronika           0220001   6YC                      78:48   + 45:50
     Gorčicová Ivana          CHA6550   OK Chrastava              DISK          
     Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 2.81 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kokrdová Věra            PHK6450   OK 99 Hradec Králové     33:55          
  2. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  35:42   + 1:47 
  3. Janovská Věra            JIL7258   OK Jilemnice             37:27   + 3:32 
  4. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         39:58   + 6:03 
  5. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       40:13   + 6:18 
  6. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  40:20   + 6:25 
  7. Kynčlová Dagmar          JIL7256   OK Jilemnice             40:45   + 6:50 
  8. Kulová Jana              VAM6550   OB Vamberk               40:47   + 6:52 
  9. Fenclová Markéta         LPU7155   OK Lokomotiva Pardubice  42:07   + 8:12 
 10. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             42:11   + 8:16 
 11. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  42:15   + 8:20 
 12. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            42:17   + 8:22 
 13. Francová Julínková Dana  LPU6555   OK Lokomotiva Pardubice  43:24   + 9:29 
 14. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  44:17   + 10:22
 15. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  44:48   + 10:53
 16. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  47:11   + 13:16
 17. Hájková Eva              VRL7454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:33   + 14:38
 18. Vaňurová Marcela         HOR6850   TJ Jiskra Hořice         50:00   + 16:05
 19. Krunková Bohuslava       SNA7053   TJ START Náchod          51:54   + 17:59
 20. Lamichová Iva            PHK6353   OK 99 Hradec Králové     51:56   + 18:01
 21. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     52:03   + 18:08
 22. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  53:56   + 20:01
 23. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          55:06   + 21:11
 24. Pannyová Pavla           LTU6550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:16   + 21:21
 25. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl  55:57   + 22:02
 26. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    64:34   + 30:39
 27. Ježková Lenka            LPU7254   OK Lokomotiva Pardubice  65:15   + 31:20
 28. Dostálová Kateřina       VRL7254   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:14   + 33:19
 29. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:00   + 37:05
     Maňáková Silvie          PHK7151   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.09 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:41          
  2. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     39:36   + 0:55 
  3. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  41:01   + 2:20 
  4. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         41:33   + 2:52 
  5. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  41:43   + 3:02 
  6. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:33   + 5:52 
  7. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         44:57   + 6:16 
  8. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          45:38   + 6:57 
  9. Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín       45:41   + 7:00 
 10. Šlechtová Marie          SHK6399   OK Slavia Hradec Králov  46:28   + 7:47 
 11. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     46:39   + 7:58 
 12. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         47:30   + 8:49 
 13. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     48:20   + 9:39 
 14. Koblížková Hana          ZAM5851   OB TJ Sokol Žamberk      48:44   + 10:03
 15. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            49:05   + 10:24
 16. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         50:56   + 12:15
 17. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             51:02   + 12:21
 18. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             51:51   + 13:10
 19. Lehárová Iva             LPU6152   OK Lokomotiva Pardubice  51:54   + 13:13
 20. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             52:20   + 13:39
 21. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         52:22   + 13:41
 22. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            56:39   + 17:58
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.26 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peremská Dana            SRK6351   SOOB Spartak Rychnov n.  39:59          
  2. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         40:34   + 0:35 
  3. Kubíčková Marcela        PHK6251   OK 99 Hradec Králové     41:30   + 1:31 
  4. Mikysková Hana           SNA5651   TJ START Náchod          41:54   + 1:55 
  5. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  43:14   + 3:15 
  6. Lulayová Věra            LPU5651   OK Lokomotiva Pardubice  63:43   + 23:44
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.26 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kohoutová Jitřenka       UVP4850   Slovan Praha             40:06          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:33   + 4:27 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  45:07   + 5:01 
  4. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      49:15   + 9:09 
  5. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  57:21   + 17:15
  6. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  63:26   + 23:20
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.76 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamač Vítek              BOR1100   OK Jiskra Nový Bor       13:16          
  2. Kobík Kryštof            LTU0901   OOB TJ Lokomotiva Trutn  14:08   + 0:52 
  3. Dohnálek Vojtěch         SRK0903   SOOB Spartak Rychnov n.  16:08   + 2:52 
  4. Renský Matěj             SNA0903   TJ START Náchod          17:07   + 3:51 
  5. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          17:51   + 4:35 
  6. Pešek Matěj              SJC1002   Sportcentrum Jičín       18:29   + 5:13 
  7. Leško Michal             SHK1002   OK Slavia Hradec Králov  18:59   + 5:43 
  8. Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín       19:23   + 6:07 
  9. Severa Matyáš            PHK1004   OK 99 Hradec Králové     19:59   + 6:43 
 10. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             20:06   + 6:50 
 11. Zavadil Adam             KAM0901   OK Kamenice              20:28   + 7:12 
 11. Šíma Antonín             SRK1001   SOOB Spartak Rychnov n.  20:28   + 7:12 
 13. Kopecký Matěj            PHK1001   OK 99 Hradec Králové     20:56   + 7:40 
 14. Lukeš Josef              SHK1005   OK Slavia Hradec Králov  21:01   + 7:45 
 15. Seidl Josef              LTU1100   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:19   + 8:03 
 16. Suk Marek                LTU0900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:15   + 8:59 
 17. Posolda Lukáš            SJC1100   Sportcentrum Jičín       22:35   + 9:19 
 18. Chrtek Jan               PHK1100   OK 99 Hradec Králové     22:39   + 9:23 
 19. Sychrovský Tomáš         SNA1102   TJ START Náchod          23:56   + 10:40
 20. Polák Vlastimil          VRL1001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:22   + 12:06
 21. Částek Filip             SHK1006   OK Slavia Hradec Králov  28:14   + 14:58
 22. Nonner Hynek             JIL0903   OK Jilemnice             30:49   + 17:33
 23. Nonner Prokop            JIL1101   OK Jilemnice             34:38   + 21:22
 24. Zavadil Štěpán           KAM0902   OK Kamenice              46:21   + 33:05
     Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod           DISK          
     Račák Jakub              SHK1100   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.98 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         13:45          
  2. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  14:41   + 0:56 
  3. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  15:25   + 1:40 
  4. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     15:31   + 1:46 
  5. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       15:43   + 1:58 
  6. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     16:16   + 2:31 
  7. Čihák Jakub              HOR0901   TJ Jiskra Hořice         16:27   + 2:42 
  8. Novotný Kryštof          PHK1002   OK 99 Hradec Králové     16:34   + 2:49 
  9. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  17:06   + 3:21 
 10. Sychrovský Lukáš         SNA0902   TJ START Náchod          17:13   + 3:28 
 11. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:27   + 3:42 
 12. Kvášovský Filip          LTU0902   OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:30   + 3:45 
 13. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  17:33   + 3:48 
 14. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  18:27   + 4:42 
 15. Gottstein Matouš         JIL0901   OK Jilemnice             19:40   + 5:55 
 16. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            19:44   + 5:59 
 17. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    20:11   + 6:26 
 18. Komín Matyáš             DKL0901   KOB Kladno               20:25   + 6:40 
 19. Sochor Jakub             SHK0903   OK Slavia Hradec Králov  20:45   + 7:00 
 20. Juška Vojtěch            LPU1003   OK Lokomotiva Pardubice  20:51   + 7:06 
 21. Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice  20:53   + 7:08 
 22. Maloch David             LPU0905   OK Lokomotiva Pardubice  22:15   + 8:30 
 23. Kejval Vojtěch           SJC0902   Sportcentrum Jičín       24:23   + 10:38
 24. Forst Albert             MFP0901   Matfyz Praha             24:53   + 11:08
 25. Pavelec Daniel           NPA1101   SK LOB Nová Paka         25:39   + 11:54
 26. Lučan Matěj              LPU0903   OK Lokomotiva Pardubice  28:59   + 15:14
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.02 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     18:29          
  2. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             20:44   + 2:15 
  3. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       21:50   + 3:21 
  4. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:44   + 4:15 
  5. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     23:29   + 5:00 
  6. Matěásko Marek           JIL0702   OK Jilemnice             23:56   + 5:27 
  7. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              24:50   + 6:21 
  8. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     25:06   + 6:37 
  9. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  25:44   + 7:15 
 10. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       26:00   + 7:31 
 11. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     26:13   + 7:44 
 12. Termer Štěpán            VSP0807   USK Praha                26:29   + 8:00 
 13. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         26:55   + 8:26 
 14. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      26:57   + 8:28 
 15. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  27:55   + 9:26 
 16. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       28:43   + 10:14
 17. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         28:44   + 10:15
 18. Sýkora Jakub             PHK0708   OK 99 Hradec Králové     28:57   + 10:28
 19. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       29:05   + 10:36
 20. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  29:29   + 11:00
 21. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       29:51   + 11:22
 22. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  30:16   + 11:47
 23. Čapek Karel              LTU0801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:24   + 11:55
 24. Goláň František          LPU0803   OK Lokomotiva Pardubice  30:46   + 12:17
 25. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       31:18   + 12:49
 26. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  31:21   + 12:52
 27. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  31:43   + 13:14
 28. Beneda Vojtěch           SHK0703   OK Slavia Hradec Králov  32:05   + 13:36
 29. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  33:56   + 15:27
 30. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  35:15   + 16:46
 31. Kujal Josef              PHK0703   OK 99 Hradec Králové     35:41   + 17:12
 32. Kubát Vojtěch            VRL0701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:46   + 17:17
 33. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  36:08   + 17:39
 34. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          37:01   + 18:32
 35. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:25   + 26:56
 36. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       50:43   + 32:14
 37. Krumlovský Vojtěch       RIC0703   OB Říčany                74:16   + 55:47
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.34 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bezvoda Jakub            SHK0807   OK Slavia Hradec Králov  21:35          
  2. Baláž Viktor             SHK0803   OK Slavia Hradec Králov  22:16   + 0:41 
  3. Šlambora Kryštof         SHK0806   OK Slavia Hradec Králov  27:47   + 6:12 
  4. Vích Ondřej              CHC0801   K.O.B. Choceň            28:41   + 7:06 
  5. Macháček Tomáš           SHK0811   OK Slavia Hradec Králov  29:20   + 7:45 
  6. Hrůza Ondřej             LTU0703   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:19   + 11:44
  7. Buďárek David            VRL0703   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:32   + 13:57
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnal Tomáš            ADA0500   OOB Spartak Adamov       23:48          
  2. Melišík Jan              TAP0502   KOB Tretra Praha         25:55   + 2:07 
  3. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:23   + 2:35 
  4. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         27:18   + 3:30 
  5. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     27:57   + 4:09 
  6. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             28:00   + 4:12 
  7. Štefan Jan               STH0500   SK Studenec              28:06   + 4:18 
  8. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  29:46   + 5:58 
  9. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       30:31   + 6:43 
 10. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          30:50   + 7:02 
 11. Meier Jakub              BRU0501   Ulita-HOBRA Orienteerin  30:57   + 7:09 
 12. Fajfr Marek              ZAM0602   OB TJ Sokol Žamberk      31:57   + 8:09 
 13. Pulc Ondřej              ZAM0505   OB TJ Sokol Žamberk      32:06   + 8:18 
 14. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             32:10   + 8:22 
 15. Jelínek Filip            RUZ0500   TJ Růžená                32:25   + 8:37 
 16. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  32:29   + 8:41 
 17. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  32:46   + 8:58 
 18. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  33:16   + 9:28 
 19. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    34:08   + 10:20
 20. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     34:32   + 10:44
 21. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       34:39   + 10:51
 22. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             35:18   + 11:30
 23. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       35:32   + 11:44
 24. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  35:48   + 12:00
 25. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         36:45   + 12:57
 26. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  36:57   + 13:09
 27. Dolejší Jan              DOK0602   OK Doksy                 37:43   + 13:55
 28. Smolka Jakub             TAP0500   KOB Tretra Praha         39:03   + 15:15
 29. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:31   + 16:43
 30. Vicenec Martin           ZAM0601   OB TJ Sokol Žamberk      41:23   + 17:35
 31. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  41:43   + 17:55
 32. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  41:46   + 17:58
 33. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:35   + 18:47
 34. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  43:15   + 19:27
 35. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  46:46   + 22:58
 36. Hylmar Zdeněk            ZAM0504   OB TJ Sokol Žamberk      50:20   + 26:32
 37. Severa Lukáš             PHK0603   OK 99 Hradec Králové     54:43   + 30:55
 38. Krumlovský Tomáš         RIC0507   OB Říčany                54:54   + 31:06
 39. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     56:04   + 32:16
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.02 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zounar Adam              SRK0507   SOOB Spartak Rychnov n.  30:59          
  2. Lesák Lukáš              ZAM0502   OB TJ Sokol Žamberk      31:25   + 0:26 
  3. Munzar Jakub             LPU0606   OK Lokomotiva Pardubice  31:58   + 0:59 
  4. Zemánek Adam             SRK0502   SOOB Spartak Rychnov n.  33:30   + 2:31 
  5. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         33:40   + 2:41 
  6. Malošek Adam             ZAM0506   OB TJ Sokol Žamberk      33:51   + 2:52 
  7. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  35:07   + 4:08 
  8. Pirkl Jakub              CHC0503   K.O.B. Choceň            42:54   + 11:55
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 3.45 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     23:54          
  2. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  24:10   + 0:16 
  3. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   24:17   + 0:23 
  4. Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň         24:20   + 0:26 
  5. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:38   + 0:44 
  6. Milán Jakub              ZBM0407   SK Žabovřesky Brno       25:09   + 1:15 
  7. Štěrba Marek             SKV0401   TJ Slovan Karlovy Vary   25:18   + 1:24 
  7. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                25:18   + 1:24 
  9. Blaha Michal             VSP0412   USK Praha                26:16   + 2:22 
 10. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              26:33   + 2:39 
 11. Valík Adam               AOP0301   Orientační Běh Opava     26:49   + 2:55 
 12. Šauli Filip              VPM0301   KOS Slavia Plzeň         27:51   + 3:57 
 13. Donda Jiří               ONO0403   SKOB Ostrov              28:20   + 4:26 
 14. Gryc Ondřej              TBM0406   KOS TJ Tesla Brno        28:22   + 4:28 
 15. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        28:30   + 4:36 
 16. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   28:33   + 4:39 
 17. Urbánek Adam             ZBM0302   SK Žabovřesky Brno       28:47   + 4:53 
 18. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                28:58   + 5:04 
 19. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                29:11   + 5:17 
 20. Fousek Vojtěch           RBK0403   SK Radioklub Blansko     29:18   + 5:24 
 21. Škácha Vít               DKP0310   Oddíl OB Kotlářka        29:27   + 5:33 
 22. Marek Vojtěch            ZBM0410   SK Žabovřesky Brno       29:33   + 5:39 
 23. Doušek Tomáš             TBM0401   KOS TJ Tesla Brno        30:10   + 6:16 
 24. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         30:20   + 6:26 
 25. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  30:24   + 6:30 
 26. Kohoutek Oldřich         BSO0301   KOB Baník Sokolov        30:38   + 6:44 
 27. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                30:44   + 6:50 
 28. Blaha Jiří               VSP0411   USK Praha                31:00   + 7:06 
 29. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        31:03   + 7:09 
 30. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    31:04   + 7:10 
 31. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 31:19   + 7:25 
 32. Šipoš Tomáš              ZBM0308   SK Žabovřesky Brno       31:23   + 7:29 
 33. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               31:39   + 7:45 
 33. Ehl Ondřej               TBM0404   KOS TJ Tesla Brno        31:39   + 7:45 
 35. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  32:00   + 8:06 
 36. Štábl Adam               KSU0401   Klub vytrvalostních spo  32:26   + 8:32 
 37. Kožina Štěpán            PGP0300   SK Praga                 32:47   + 8:53 
 38. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:55   + 9:01 
 39. Hustý Adam               TZL0403   SKOB Zlín                33:21   + 9:27 
 40. Mrózek Pawel             TRI0401   TJ TŽ Třinec             33:54   + 10:00
 41. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  34:11   + 10:17
 42. Toborek Jakub            CHC0304   K.O.B. Choceň            34:26   + 10:32
 43. Kovařík Tomáš            SIT0401   OK SILESIA               34:28   + 10:34
 44. Bialožyt Marek           TRI0301   TJ TŽ Třinec             35:13   + 11:19
 45. Černý Antonín            TAP0402   KOB Tretra Praha         35:35   + 11:41
 46. Novosad Pavel            TZL0404   SKOB Zlín                35:53   + 11:59
 47. Strugarek Łukasz         CHC0306   K.O.B. Choceň            36:26   + 12:32
 48. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            36:54   + 13:00
 49. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 38:55   + 15:01
 50. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 39:09   + 15:15
 51. Jelínek Kryštof          RUZ0301   TJ Růžená                41:07   + 17:13
 52. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         43:08   + 19:14
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.18 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  24:46          
  2. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         24:55   + 0:09 
  3. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             28:36   + 3:50 
  4. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:51   + 4:05 
  5. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  30:15   + 5:29 
  6. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         31:05   + 6:19 
  7. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:35   + 6:49 
  8. Salaba Dan               JIL0404   OK Jilemnice             32:13   + 7:27 
  9. Váňa Vojtěch             LPU0312   OK Lokomotiva Pardubice  32:48   + 8:02 
 10. Marhold Stanislav        CHC0402   K.O.B. Choceň            33:30   + 8:44 
 11. Balcar Jiří              SNA0301   TJ START Náchod          34:15   + 9:29 
 12. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:14   + 11:28
 13. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       36:40   + 11:54
 14. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk      39:28   + 14:42
 15. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                39:30   + 14:44
 16. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  42:34   + 17:48
 17. Juška Jiří               LPU0304   OK Lokomotiva Pardubice  43:35   + 18:49
 18. Kuhn Vojtěch             LPU0404   OK Lokomotiva Pardubice  46:13   + 21:27
 19. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      46:20   + 21:34
 20. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     51:37   + 26:51
 21. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  53:44   + 28:58
 22. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl  59:13   + 34:27
 23. Zajíček Jakub            SRK0405   SOOB Spartak Rychnov n.  77:35   + 52:49
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 3.63 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Féder Medard             LCE0111   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:32          
  2. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              25:26   + 0:54 
  3. Coufal Jáchym            ZBM0200   SK Žabovřesky Brno       25:40   + 1:08 
  4. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     25:55   + 1:23 
  5. Adámek Filip             TBM0101   KOS TJ Tesla Brno        26:13   + 1:41 
  6. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            26:22   + 1:50 
  7. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 26:53   + 2:21 
  8. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 26:58   + 2:26 
  9. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  27:14   + 2:42 
 10. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         27:29   + 2:57 
 11. Richtr Lukáš             VPM0204   KOS Slavia Plzeň         27:30   + 2:58 
 12. Kligl Radim              TBM0103   KOS TJ Tesla Brno        27:31   + 2:59 
 13. Nechanický Jan           OSN0200   SK Orientační sporty No  27:33   + 3:01 
 14. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     27:42   + 3:10 
 15. Lukašák Šimon            STE0202   SK SKI-OB Šternberk      27:49   + 3:17 
 16. Švarc Antonín            DKP0203   Oddíl OB Kotlářka        27:57   + 3:25 
 17. Pompura Daniel           ZBM0108   SK Žabovřesky Brno       28:29   + 3:57 
 18. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                28:37   + 4:05 
 19. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        28:44   + 4:12 
 20. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  28:45   + 4:13 
 21. Šafka Sebastian          KAM0101   OK Kamenice              28:54   + 4:22 
 22. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                29:05   + 4:33 
 23. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB Tretra Praha         29:11   + 4:39 
 24. Světnický František      STE0204   SK SKI-OB Šternberk      29:14   + 4:42 
 25. Štefan Vít               STH0202   SK Studenec              29:31   + 4:59 
 26. Šimo Matúš               ZBM0109   SK Žabovřesky Brno       29:41   + 5:09 
 27. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        29:49   + 5:17 
 28. Mayer Šimon              VPM0209   KOS Slavia Plzeň         30:01   + 5:29 
 29. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       30:07   + 5:35 
 30. Matuš Vít                VRB0202   Sportovní klub ve Vrbně  30:14   + 5:42 
 31. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  30:50   + 6:18 
 32. Hájek Kryštof            TUR0212   OOB TJ Turnov            31:07   + 6:35 
 33. Melišík Martin           TAP0200   KOB Tretra Praha         31:10   + 6:38 
 34. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  31:22   + 6:50 
 35. Svoboda Radek            STE0207   SK SKI-OB Šternberk      31:23   + 6:51 
 36. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             32:04   + 7:32 
 37. Jonáš Adam               ZBM0102   SK Žabovřesky Brno       32:17   + 7:45 
 38. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              32:22   + 7:50 
 39. Tuharský Erik            TRI0100   TJ TŽ Třinec             32:24   + 7:52 
 40. Zabořil Vojtěch          TUR0110   OOB TJ Turnov            33:01   + 8:29 
 41. Doležal Matyáš           STE0208   SK SKI-OB Šternberk      33:09   + 8:37 
 42. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  33:11   + 8:39 
 43. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             33:39   + 9:07 
 44. Kovařík Martin           SIT0101   OK SILESIA               34:04   + 9:32 
 45. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   34:37   + 10:05
 46. Haltof Marek             TRI0200   TJ TŽ Třinec             34:44   + 10:12
 47. Lill Petr                BSO0203   KOB Baník Sokolov        49:14   + 24:42
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.46 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  30:02          
  2. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      30:53   + 0:51 
  3. Kubec Michal             DOK0103   OK Doksy                 31:34   + 1:32 
  4. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  32:07   + 2:05 
  5. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      32:46   + 2:44 
  6. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  34:34   + 4:32 
  7. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:02   + 6:00 
  8. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             36:11   + 6:09 
  9. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  38:00   + 7:58 
 10. Vaňura Vít               HOR0203   TJ Jiskra Hořice         38:16   + 8:14 
 11. Hrubý František          0220003   6YC                      90:17   + 60:15
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 3.99 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            24:13          
  2. Hlaváč Ondřej            ZBM9901   SK Žabovřesky Brno       25:47   + 1:34 
  3. Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo  26:19   + 2:06 
  4. Horčička Vít             TBM9919   KOS TJ Tesla Brno        26:26   + 2:13 
  5. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  26:28   + 2:15 
  6. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  27:02   + 2:49 
  7. Fencl Jonáš              LPU9902   OK Lokomotiva Pardubice  27:45   + 3:32 
  8. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            28:15   + 4:02 
  9. Müller Jonáš             KSU9906   Klub vytrvalostních spo  29:57   + 5:44 
 10. Pavlovec Dan             BOR0001   OK Jiskra Nový Bor       30:10   + 5:57 
 11. Karatsiolis Kryštof      TUR9901   OOB TJ Turnov            30:31   + 6:18 
 12. Kavalír Jáchym           PHK9901   OK 99 Hradec Králové     30:35   + 6:22 
 13. Chvátil Šimon            PHK9908   OK 99 Hradec Králové     31:03   + 6:50 
 14. Goldschmidt Tobiáš       ZBM0003   SK Žabovřesky Brno       31:17   + 7:04 
 15. Samek Tomáš              PHK0001   OK 99 Hradec Králové     32:34   + 8:21 
 16. Valík Tomáš              AOP0001   Orientační Běh Opava     32:38   + 8:25 
 17. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  32:39   + 8:26 
 18. Novotný Marek            TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec   33:20   + 9:07 
 19. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   34:22   + 10:09
 20. Panovec Kryštof          LCE0011   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:22   + 11:09
 21. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  35:42   + 11:29
 22. Škvor Ota                KAM9900   OK Kamenice              36:08   + 11:55
 23. Sabol Josef              CTB9902   SK OB Chotěboř           36:29   + 12:16
 24. Melichar Petr            LLI0001   LOK-o Liberec            38:23   + 14:10
 25. Šklíba David             TJN9902   OOB TJ Tatran Jablonec   50:00   + 25:47
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.28 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rollier Baptiste         PHK8200   OK 99 Hradec Králové     34:34          
  2. Bouchal Jiří             VPM8449   KOS Slavia Plzeň         36:07   + 1:33 
  3. Baier Martin             TUR7603   OOB TJ Turnov            36:38   + 2:04 
  4. Rusý Tomáš               KAM9301   OK Kamenice              37:04   + 2:30 
  5. Kozák Osvald             TBM8201   KOS TJ Tesla Brno        37:15   + 2:41 
  6. Beneš Jan                SJC8703   Sportcentrum Jičín       37:22   + 2:48 
  7. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      37:24   + 2:50 
  8. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  37:42   + 3:08 
  9. Horvát Petr              TBM9437   KOS TJ Tesla Brno        37:52   + 3:18 
 10. Wolf Daniel              TUR9100   OOB TJ Turnov            38:15   + 3:41 
 11. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       38:18   + 3:44 
 12. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       38:19   + 3:45 
 13. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No  38:24   + 3:50 
 14. Ondráček Radim           EKP7414   VŠTJ Ekonom Praha        39:07   + 4:33 
 15. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  39:14   + 4:40 
 16. Kantor Ondřej            TRI9103   TJ TŽ Třinec             39:26   + 4:52 
 17. Zbranek Roman            TZL8808   SKOB Zlín                39:31   + 4:57 
 18. Flašar Jan               PGP8610   SK Praga                 39:52   + 5:18 
 19. Perknovský Radim         JPV8235   Oddíl OS SK Prostějov    39:54   + 5:20 
 20. Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice              39:55   + 5:21 
 21. Jílek Jakub              KSU9202   Klub vytrvalostních spo  40:08   + 5:34 
 22. Sháněl Jan               CHC9402   K.O.B. Choceň            40:18   + 5:44 
 23. Palas Jan                SJC8507   Sportcentrum Jičín       40:21   + 5:47 
 24. Chromý Adam              TBM8841   KOS TJ Tesla Brno        40:38   + 6:04 
 25. Cahel Marek              LCE8803   OOB TJ Slovan Luhačovic  40:41   + 6:07 
 26. Novotný Tomáš            PHK8101   OK 99 Hradec Králové     41:01   + 6:27 
 27. Fodor Petr               TUR8103   OOB TJ Turnov            41:04   + 6:30 
 28. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  41:16   + 6:42 
 29. Turczer Petr             KSU7945   Klub vytrvalostních spo  41:26   + 6:52 
 30. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       41:38   + 7:04 
 30. Panchártek Jan           PHK8802   OK 99 Hradec Králové     41:38   + 7:04 
 32. Hovorka Lukáš            LPU9001   OK Lokomotiva Pardubice  41:39   + 7:05 
 33. Kazda Ondřej             SJC8202   Sportcentrum Jičín       41:44   + 7:10 
 34. Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno       41:48   + 7:14 
 35. Balcar Aleš              PHK8602   OK 99 Hradec Králové     41:50   + 7:16 
 36. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        41:53   + 7:19 
 36. Rajnošek Zdeněk          KSU8506   Klub vytrvalostních spo  41:53   + 7:19 
 38. Švihovský Jaromír        SJC8005   Sportcentrum Jičín       41:57   + 7:23 
 39. Holas Ondřej             TUR8501   OOB TJ Turnov            42:03   + 7:29 
 40. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             42:27   + 7:53 
 41. Zakouřil Vít             TUR9301   OOB TJ Turnov            42:39   + 8:05 
 42. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     43:09   + 8:35 
 43. Losman Petr              PHK7901   OK 99 Hradec Králové     43:21   + 8:47 
 44. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  43:41   + 9:07 
 45. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            43:45   + 9:11 
 46. Vlček Martin             TUR8702   OOB TJ Turnov            43:47   + 9:13 
 47. Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň            43:58   + 9:24 
 48. Koštejn Vít              DOK9800   OK Doksy                 44:00   + 9:26 
 49. Henek Michal             RBK8605   SK Radioklub Blansko     44:05   + 9:31 
 50. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       44:26   + 9:52 
 51. Tomanek Daniel           KSU7410   Klub vytrvalostních spo  44:30   + 9:56 
 52. Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň            44:33   + 9:59 
 53. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            44:43   + 10:09
 54. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                45:06   + 10:32
 55. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        45:07   + 10:33
 56. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       45:15   + 10:41
 57. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 45:21   + 10:47
 58. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 45:35   + 11:01
 59. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        46:01   + 11:27
 60. Fiala Jan                ZBM7205   SK Žabovřesky Brno       46:24   + 11:50
 61. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov            47:01   + 12:27
 62. Pavlovec Jan             BOR9503   OK Jiskra Nový Bor       47:17   + 12:43
 63. Horyna Roman             LCE7602   OOB TJ Slovan Luhačovic  47:44   + 13:10
 64. Hadač Filip              AOP9301   Orientační Běh Opava     49:39   + 15:05
 65. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 50:20   + 15:46
 66. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       53:34   + 19:00
     Chloupek Adam            ZBM9300   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                  DISK          
     Dragowski Kuba           TUR9003   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 4.61 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kobr Tomáš               TJN8901   OOB TJ Tatran Jablonec   33:44          
  2. Žemlík Pavel             TUR7135   OOB TJ Turnov            34:22   + 0:38 
  3. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            34:27   + 0:43 
  4. Waněk Adam               LPU9505   OK Lokomotiva Pardubice  34:58   + 1:14 
  5. Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno         35:24   + 1:40 
  6. Zikmund Zdeněk           SJC9703   Sportcentrum Jičín       36:15   + 2:31 
  7. Peterka Vojtěch          LLI7502   LOK-o Liberec            36:19   + 2:35 
  8. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              36:38   + 2:54 
  9. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:44   + 3:00 
 10. Janů Zdeněk              KSU9045   Klub vytrvalostních spo  37:00   + 3:16 
 11. Starý Ondra              PHK9813   OK 99 Hradec Králové     37:01   + 3:17 
 12. Mižúr Šimon              ZBM9443   SK Žabovřesky Brno       38:09   + 4:25 
 13. Finstrle Luděk           ZBM7902   SK Žabovřesky Brno       38:16   + 4:32 
 14. Košárek Pavel            PGP7107   SK Praga                 38:23   + 4:39 
 15. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            38:30   + 4:46 
 16. Kamenický Tobiáš         OSN9339   SK Orientační sporty No  38:35   + 4:51 
 17. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               38:40   + 4:56 
 18. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB Tretra Praha         39:07   + 5:23 
 19. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB Tretra Praha         39:12   + 5:28 
 20. Krmaš Václav             SRK8001   SOOB Spartak Rychnov n.  39:34   + 5:50 
 21. Lepšík Petr              SJC8203   Sportcentrum Jičín       39:41   + 5:57 
 21. Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové     39:41   + 5:57 
 23. Vlažný Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic  40:14   + 6:30 
 24. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  40:16   + 6:32 
 25. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             40:24   + 6:40 
 26. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         40:26   + 6:42 
 27. Škvor Martin             KAM6700   OK Kamenice              40:43   + 6:59 
 28. Kučera Michal            STH9201   SK Studenec              40:47   + 7:03 
 29. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  41:14   + 7:30 
 30. Novák Jiří               NPA7502   SK LOB Nová Paka         41:41   + 7:57 
 31. Otrusina Jan             ABM9210   KOB ALFA Brno            41:54   + 8:10 
 32. Kadečka Petr             ALB8400   OOB Albrechtice nad Orl  42:09   + 8:25 
 33. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           42:21   + 8:37 
 34. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       42:36   + 8:52 
 35. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          42:37   + 8:53 
 36. Ransdorf Jakub           TAP9805   KOB Tretra Praha         42:43   + 8:59 
 37. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:59   + 9:15 
 38. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  43:02   + 9:18 
 39. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  43:14   + 9:30 
 40. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  43:20   + 9:36 
 41. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:27   + 9:43 
 42. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        43:48   + 10:04
 43. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:24   + 10:40
 44. Műller Martin            PHK8903   OK 99 Hradec Králové     44:38   + 10:54
 45. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                44:43   + 10:59
 46. Kafka Miloš              LPU8608   OK Lokomotiva Pardubice  45:34   + 11:50
 47. Němeček Jan              KAM9300   OK Kamenice              46:22   + 12:38
 48. Janeček Mirek            TJN9804   OOB TJ Tatran Jablonec   46:26   + 12:42
 49. Šafka Daniel             KAM9105   OK Kamenice              46:30   + 12:46
 50. Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec    46:46   + 13:02
 50. Drhlík Petr              VAM8301   OB Vamberk               46:46   + 13:02
 52. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:50   + 13:06
 53. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 47:29   + 13:45
 54. Lauterbach David         KUO9802   KOB Ústí nad Orlicí      48:32   + 14:48
 55. Jurica Jan               LPU9611   OK Lokomotiva Pardubice  48:33   + 14:49
 56. Leštínský Tomáš          OAV7801   Orienteering Adventure   48:34   + 14:50
 57. Janda Pavel              DOR7600   OK Dobříš                48:54   + 15:10
 58. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        49:15   + 15:31
 59. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      50:20   + 16:36
 60. Žanda Jan                CTB9901   SK OB Chotěboř           50:32   + 16:48
 61. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                51:12   + 17:28
 62. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 51:28   + 17:44
 63. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 51:56   + 18:12
 64. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                54:24   + 20:40
 65. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       55:22   + 21:38
 66. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  56:40   + 22:56
 67. Samek Jakub              VSP8800   USK Praha                58:28   + 24:44
 68. Pauschek Karel           ZBM8509   SK Žabovřesky Brno       59:16   + 25:32
 69. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  60:48   + 27:04
 70. Škoda Jáchym             LTU8700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:22   + 41:38
     Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.54 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     42:29          
  2. Jiran Miloš              VRL9904   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:33   + 1:04 
  3. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  43:36   + 1:07 
  4. Vandělík Michal          ALB8501   OOB Albrechtice nad Orl  45:59   + 3:30 
  5. Moravec Filip            KUN8801   TJ Sokol Kunvald         48:16   + 5:47 
  6. Nejman Marek             PHK0002   OK 99 Hradec Králové     49:27   + 6:58 
  7. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška             49:55   + 7:26 
  8. Pilc Oldřich             SPR5100   SK SKI - SPORT Praděd    56:04   + 13:35
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.65 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401   OB Vamberk               34:04          
  2. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  34:39   + 0:35 
  3. Majasow Kostiantyn       CHC8304   K.O.B. Choceň            35:22   + 1:18 
  4. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  36:16   + 2:12 
  5. Hladký Viktor            VAM8201   OB Vamberk               37:38   + 3:34 
  6. Gmur Karol               CHC7605   K.O.B. Choceň            38:20   + 4:16 
  7. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      38:22   + 4:18 
  8. Hošek Václav             DKP8000   Oddíl OB Kotlářka        39:07   + 5:03 
  9. Macek Martin             SNA7106   TJ START Náchod          39:55   + 5:51 
 10. Orany Tomáš              SJI7311   OK Jihlava               41:00   + 6:56 
 11. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  41:20   + 7:16 
 12. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            41:37   + 7:33 
 13. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  41:53   + 7:49 
 14. Vandas Luděk             VAM6601   OB Vamberk               42:56   + 8:52 
 15. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                43:33   + 9:29 
 16. Havlíček Jan             RIC7902   OB Říčany                44:10   + 10:06
 17. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  44:15   + 10:11
 18. Sychrovský Martin        SNA7601   TJ START Náchod          45:46   + 11:42
 19. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  45:47   + 11:43
 20. Kándl Filip              DCE7400   KOB Dobřichovice         47:26   + 13:22
 21. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               47:58   + 13:54
 22. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  48:17   + 14:13
 23. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  48:26   + 14:22
 24. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       48:28   + 14:24
 25. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       49:42   + 15:38
 26. Bláha Jan                SHK8215   OK Slavia Hradec Králov  50:11   + 16:07
 27. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering      51:12   + 17:08
 28. Máca Petr                DOB7701   KOB Dobruška             51:58   + 17:54
 29. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  52:59   + 18:55
 30. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     54:22   + 20:18
 31. Biolik Grzegorz          46P7600   Trackcourse              55:45   + 21:41
 32. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       56:17   + 22:13
 33. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  57:32   + 23:28
 34. Stoklasa Radek           OSN7500   SK Orientační sporty No  58:38   + 24:34
 35. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:51   + 25:47
 36. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     62:29   + 28:25
 37. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     63:31   + 29:27
 38. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  86:22   + 52:18
 39. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice 104:07   + 70:03
     Stehlík Miroslav         ZBM8208   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.12 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  43:10          
  2. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    44:05   + 0:55 
  3. Marák Jan                SNA8001   TJ START Náchod          44:39   + 1:29 
  4. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            45:39   + 2:29 
  5. Kuhn Jiří                LPU7718   OK Lokomotiva Pardubice  45:49   + 2:39 
  6. Sláma Jaroslav           OSN6901   SK Orientační sporty No  46:39   + 3:29 
  7. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  46:48   + 3:38 
  8. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  48:08   + 4:58 
  9. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  49:30   + 6:20 
 10. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  50:23   + 7:13 
 11. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  52:17   + 9:07 
 12. Šedivý Josef             NPA8003   SK LOB Nová Paka         52:25   + 9:15 
 13. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     53:38   + 10:28
 14. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              53:43   + 10:33
 15. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             54:23   + 11:13
 16. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  54:26   + 11:16
 17. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     56:24   + 13:14
 18. Zapletal Michal          KUO7601   KOB Ústí nad Orlicí      59:14   + 16:04
 19. Vrábel Petr              PHK7604   OK 99 Hradec Králové     59:42   + 16:32
 20. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             74:19   + 31:09
 21. Daněk Petr               TYN7900   OOB SK Týniště nad Orli  77:55   + 34:45
     Kopecký Martin           0030001   Sovy Bělečko              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.43 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Radek            PHK7402   OK 99 Hradec Králové     35:57          
  2. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             37:14   + 1:17 
  3. Šmelík Juraj             LCE6603   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:51   + 2:54 
  4. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  39:03   + 3:06 
  5. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             39:28   + 3:31 
  6. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         39:52   + 3:55 
  7. Sokolář Zdeněk           SNA7201   TJ START Náchod          39:54   + 3:57 
  8. Kvapil Petr              TUV7402   SOK TJ Turnov            39:55   + 3:58 
  9. Siegl Roman              MFP6700   Matfyz Praha             40:14   + 4:17 
 10. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  40:31   + 4:34 
 11. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 40:43   + 4:46 
 12. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     40:54   + 4:57 
 13. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                41:28   + 5:31 
 14. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:02   + 6:05 
 15. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  42:12   + 6:15 
 16. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          42:22   + 6:25 
 17. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              42:28   + 6:31 
 18. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice             42:36   + 6:39 
 19. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            42:50   + 6:53 
 20. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  43:11   + 7:14 
 21. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:09   + 8:12 
 22. Cichý David              PHK7001   OK 99 Hradec Králové     44:10   + 8:13 
 23. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  44:14   + 8:17 
 24. Mikluš Marián            47S7200   TJ Rapid Bratislava      44:48   + 8:51 
 25. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  45:56   + 9:59 
 26. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         46:02   + 10:05
 27. Žáček Martin             FSP6803   VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:23   + 10:26
 28. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        46:27   + 10:30
 29. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       46:30   + 10:33
 30. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  46:50   + 10:53
 31. Komín David              PGP7405   SK Praga                 47:02   + 11:05
 32. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  47:04   + 11:07
 33. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  47:47   + 11:50
 34. Petržela Pavel           LTU6301   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:05   + 12:08
 35. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         48:15   + 12:18
 36. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  49:10   + 13:13
 37. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             49:11   + 13:14
 38. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         49:27   + 13:30
 39. Killar Marek             LTU6801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:38   + 13:41
 40. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    50:08   + 14:11
 41. Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.  50:14   + 14:17
 42. Novosad Pavel            TZL7401   SKOB Zlín                51:04   + 15:07
 43. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     51:15   + 15:18
 44. Richtr Aleš              VPM6601   KOS Slavia Plzeň         51:20   + 15:23
 45. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      51:23   + 15:26
 46. Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B  52:01   + 16:04
 47. Kubát Miroslav           VRL6701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:12   + 16:15
 48. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  53:00   + 17:03
 49. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:01   + 19:04
 50. Hojný Jaroslav           SJH7002   SJH Jindřichův Hradec    56:09   + 20:12
 51. Czagan Jan               LPU7106   OK Lokomotiva Pardubice  56:42   + 20:45
 52. Mazurek Piotr            CHC7001   K.O.B. Choceň            60:06   + 24:09
 53. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        64:38   + 28:41
     Hadač Miroslav           AOP6501   Orientační Běh Opava      DISK          
     Furucz Dušan             ZAK7100   OK Netopýr Zákupy         DISK          
     Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.78 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       30:52          
  2. Bílek Tomáš              SJC7307   Sportcentrum Jičín       37:06   + 6:14 
  3. Kubík Ondřej             LPU7404   OK Lokomotiva Pardubice  37:52   + 7:00 
  4. Mikyska Alan             VAM7149   OB Vamberk               39:19   + 8:27 
  5. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      39:23   + 8:31 
  6. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     39:59   + 9:07 
  7. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       41:22   + 10:30
  8. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            42:19   + 11:27
  9. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:22   + 12:30
 10. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          43:27   + 12:35
 11. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            44:06   + 13:14
 12. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          44:18   + 13:26
 13. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:23   + 13:31
 14. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         44:25   + 13:33
 15. Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:39   + 13:47
 16. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       44:55   + 14:03
 17. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:01   + 14:09
 18. Jelínek Roman            CHC6301   K.O.B. Choceň            45:03   + 14:11
 19. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            45:12   + 14:20
 20. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  46:03   + 15:11
 21. Kejval Jaromír           SJC7300   Sportcentrum Jičín       46:07   + 15:15
 22. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:23   + 15:31
 23. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     47:02   + 16:10
 24. Vaňura Tomáš             HOR6800   TJ Jiskra Hořice         47:04   + 16:12
 25. Věříš Jan                LPU7103   OK Lokomotiva Pardubice  47:49   + 16:57
 26. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  49:37   + 18:45
 27. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  49:54   + 19:02
 28. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          49:56   + 19:04
 29. Beseda Pavel             PHK6910   OK 99 Hradec Králové     50:37   + 19:45
 30. Rykala Karel             VAM6401   OB Vamberk               51:01   + 20:09
 31. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  52:59   + 22:07
 32. Waněk Hubert             LPU6506   OK Lokomotiva Pardubice  53:34   + 22:42
 33. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         57:54   + 27:02
 34. Tichý Pavel              KOR6801   OB DDM Kostelec nad Orl  59:34   + 28:42
 35. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             61:32   + 30:40
 36. Janovský Petr            JIL7202   OK Jilemnice             62:36   + 31:44
 37. Matuška Pavel            RBK7001   SK Radioklub Blansko     63:37   + 32:45
 38. Vychopeň Tomáš           BRU6800   Ulita-HOBRA Orienteerin  67:23   + 36:31
 39. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         72:00   + 41:08
 40. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  79:25   + 48:33
 41. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  80:46   + 49:54
     Tomandl Jan              5IX7001   NOK HoRa                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.03 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         35:12          
  2. Gorčica Pavel            CHA6200   OK Chrastava             38:06   + 2:54 
  3. Bialožyt Miroslav        TRI5701   TJ TŽ Třinec             39:08   + 3:56 
  4. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            40:03   + 4:51 
  5. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               40:05   + 4:53 
  6. Kožina Petr              PGP6000   SK Praga                 40:25   + 5:13 
  7. Guga Romuald             CHC5501   K.O.B. Choceň            40:56   + 5:44 
  8. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         41:00   + 5:48 
  9. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        42:42   + 7:30 
 10. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  42:50   + 7:38 
 11. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             42:52   + 7:40 
 12. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  42:55   + 7:43 
 13. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         43:07   + 7:55 
 14. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  43:34   + 8:22 
 15. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     43:46   + 8:34 
 16. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  44:10   + 8:58 
 17. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        44:24   + 9:12 
 18. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  44:52   + 9:40 
 19. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  45:48   + 10:36
 20. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            45:49   + 10:37
 21. Dragowski Robert         TUR5906   OOB TJ Turnov            46:07   + 10:55
 22. Forst Libor              MFP6301   Matfyz Praha             47:37   + 12:25
 23. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  48:20   + 13:08
 24. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            48:40   + 13:28
 25. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       49:16   + 14:04
 26. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:20   + 14:08
 27. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  49:55   + 14:43
 28. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  53:59   + 18:47
 29. Světnický Alexandr       OOL6300   SK Haná orienteering     55:12   + 20:00
 30. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:24   + 20:12
 31. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     55:35   + 20:23
 32. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             56:07   + 20:55
 33. Hynek Petr               SNA6302   TJ START Náchod          59:45   + 24:33
 34. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             60:00   + 24:48
 35. Šťastný Pavel            0220002   6YC                      60:50   + 25:38
 36. Záveský Richard          CET6301   TJ Loko Česká Třebová    61:56   + 26:44
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 2.88 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             36:41          
  2. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  37:02   + 0:21 
  3. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:02   + 2:21 
  4. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             40:27   + 3:46 
  5. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     41:14   + 4:33 
  6. Lulay Miloš              LPU5502   OK Lokomotiva Pardubice  41:30   + 4:49 
  7. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     48:19   + 11:38
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.22 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    37:11          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:38   + 0:27 
  3. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:51   + 1:40 
  4. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:59   + 2:48 
  5. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         40:44   + 3:33 
  6. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:03   + 3:52 
  7. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          41:55   + 4:44 
  8. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            42:01   + 4:50 
  9. Stárek Jiří              DOB5001   KOB Dobruška             43:15   + 6:04 
 10. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         45:03   + 7:52 
 11. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     46:34   + 9:23 
 12. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  46:55   + 9:44 
 13. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  50:54   + 13:43
 14. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    51:42   + 14:31
 15. Jurčák Karel             SOP5101   OOB TJ Slezan Opava      54:26   + 17:15
 16. Ptáček Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  54:31   + 17:20
 17. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  64:48   + 27:37
 18. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         65:16   + 28:05
 19. Štregl Tomáš             VRL5001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:55   + 28:44
--------------------------------------------------------------------------------

H65D 2.88 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  40:36          
  2. Beňo Miroslav            TYN5301   OOB SK Týniště nad Orli  88:44   + 48:08
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.62 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                32:47          
  2. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      34:20   + 1:33 
  3. Sikora Miroslav          BOV4802   TJ Baník Ostrava OKD     34:50   + 2:03 
  4. Bílek Vratislav          SJC4801   Sportcentrum Jičín       36:08   + 3:21 
  5. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  36:42   + 3:55 
  6. Seidl Karel              SRK4301   SOOB Spartak Rychnov n.  37:15   + 4:28 
  7. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       37:39   + 4:52 
  8. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           37:42   + 4:55 
  9. Tobiška Václav           ZAM4401   OB TJ Sokol Žamberk      37:57   + 5:10 
 10. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  38:06   + 5:19 
 11. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         38:30   + 5:43 
 12. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        39:44   + 6:57 
 13. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:58   + 7:11 
 14. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          46:21   + 13:34
 15. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     48:32   + 15:45
 16. Kohout Tomáš             UVP3700   Slovan Praha             54:40   + 21:53
 17. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     54:54   + 22:07
 18. Weber Petr               PHK3901   OK 99 Hradec Králové     55:03   + 22:16
 19. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     58:10   + 25:23
 20. Jiran Václav             PHK4701   OK 99 Hradec Králové     74:42   + 41:55
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.95 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čižínský Dominik         KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  19:32          
  2. Macháček Jakub           SHK1202   OK Slavia Hradec Králov  20:18   + 0:46 
  3. Lučan Ondřej             LPU1101   OK Lokomotiva Pardubice  21:30   + 1:58 
  4. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  21:34   + 2:02 
  5. Slavíček Antonín                   Neregistrovaní           21:35   + 2:03 
  6. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  22:25   + 2:53 
  7. Hamáková Zuzana          0240004   CVČ Horní Jelení         22:26   + 2:54 
  8. Kubíková Andrea          LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  22:33   + 3:01 
  9. Málková Dominika         PHK1350   OK 99 Hradec Králové     22:39   + 3:07 
 10. Šlambora Vít             SHK1101   OK Slavia Hradec Králov  22:43   + 3:11 
 11. Vrbatová Barbora                                            22:45   + 3:13 
 12. Vrbata Alan                                                 22:52   + 3:20 
 13. Korotvičková Ela         STH1153   SK Studenec              23:19   + 3:47 
 14. Udržal Jakub             LPU1100   OK Lokomotiva Pardubice  23:44   + 4:12 
 14. Udržal Lukáš             LPU1303   OK Lokomotiva Pardubice  23:44   + 4:12 
 16. Mayer Antonín            SHK9999   OK Slavia Hradec Králov  24:16   + 4:44 
 17. Bezvodová Elen           SHK9997   OK Slavia Hradec Králov  25:27   + 5:55 
 18. Urbanec Patrik           STH1101   SK Studenec              25:32   + 6:00 
 19. Kubíková Adéla           LPU0761   OK Lokomotiva Pardubice  25:43   + 6:11 
 19. Korbelová Tereza         PHK1254   OK 99 Hradec Králové     25:43   + 6:11 
 21. Bartošová Anežka         SJC1250   Sportcentrum Jičín       25:44   + 6:12 
 22. Mojžíš Radovan           PHK1200   OK 99 Hradec Králové     25:50   + 6:18 
 22. Lukešová Hana            SHK1351   OK Slavia Hradec Králov  25:50   + 6:18 
 24. Urbancová Sofie          STH1154   SK Studenec              26:27   + 6:55 
 24. Macek Matěj              SNA1202   TJ START Náchod          26:27   + 6:55 
 26. Hostinská Barbora        LPU1162   OK Lokomotiva Pardubice  26:53   + 7:21 
 27. Soural Adam                        Neregistrovaní           27:11   + 7:39 
 28. Gojný Jan                0110001   Lokomotiva Pardubice     27:54   + 8:22 
 29. Čapková Kateřina         LTU1050   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:21   + 8:49 
 30. Neyrinck Nina            VSP1350   USK Praha                29:07   + 9:35 
 31. Šáchová Ema              SHK1056   OK Slavia Hradec Králov  29:48   + 10:16
 32. Drobník Tadeáš                     Neregistrovaní           29:52   + 10:20
 33. Hepner Martin            SHK1500   OK Slavia Hradec Králov  30:15   + 10:43
 34. Cichý Marek              PHK1300   OK 99 Hradec Králové     30:24   + 10:52
 34. Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín       30:24   + 10:52
 36. Zahradník Václav         SJC1200   Sportcentrum Jičín       30:43   + 11:11
 37. Korbelová Eliška         PHK1253   OK 99 Hradec Králové     31:08   + 11:36
 38. Bláha Štěpán             0240005   CVČ Horní Jelení         31:09   + 11:37
 39. Šabatka Filip            LPU1107   OK Lokomotiva Pardubice  31:35   + 12:03
 40. Vítek Michal             PHK1402   OK 99 Hradec Králové     31:36   + 12:04
 41. Hochmanová Veronika      0230001   Kukleny                  31:59   + 12:27
 42. Schmidtová Eva           VRL1251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:16   + 12:44
 43. Jedličková Michaela      SHK1350   OK Slavia Hradec Králov  33:03   + 13:31
 44. Zvěřina Radim            LPU1501   OK Lokomotiva Pardubice  33:10   + 13:38
 44. Souralová Veronika                 Neregistrovaní           33:10   + 13:38
 46. Fischerová Tereza        STH1152   SK Studenec              33:16   + 13:44
 47. Jirout Filip             SNA1401   TJ START Náchod          33:21   + 13:49
 48. Kárníková Alžběta        LPU1354   OK Lokomotiva Pardubice  33:59   + 14:27
 49. Hájek Aleš               CET1501   TJ Loko Česká Třebová    34:46   + 15:14
 50. Daněk Tomáš              TYN0900   OOB SK Týniště nad Orli  35:23   + 15:51
 51. Fukátko Václav           LPU1302   OK Lokomotiva Pardubice  35:39   + 16:07
 52. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  36:03   + 16:31
 53. Novotná Anna             PHK1352   OK 99 Hradec Králové     37:13   + 17:41
 54. Částek Adam              SHK1201   OK Slavia Hradec Králov  38:03   + 18:31
 55. Ondráček Lubor           EKP1111   VŠTJ Ekonom Praha        38:07   + 18:35
 56. Šafář Jan                CET1402   TJ Loko Česká Třebová    38:09   + 18:37
 57. Kutlvašrová Marta        VRL1451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:54   + 20:22
 58. Kolín Jonáš              DKP1500   Oddíl OB Kotlářka        40:29   + 20:57
 59. Fenclová Zuzana          LPU1454   OK Lokomotiva Pardubice  41:18   + 21:46
 60. Kuchyňka Matyáš                                             41:28   + 21:56
 61. Poláková Gabriela        VRL1351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:22   + 26:50
 62. Palas Tomáš              SJC1501   Sportcentrum Jičín       46:59   + 27:27
 63. Jakubec Jan              0100001   Sportcentrum Ostružno    48:28   + 28:56
 64. Čížek Antonín            SHK1105   OK Slavia Hradec Králov  50:07   + 30:35
 65. Ondráček Viktor          EKP1515   VŠTJ Ekonom Praha        53:02   + 33:30
 66. Jiranová Veronika        PHK1452   OK 99 Hradec Králové     57:49   + 38:17
 67. Potůček Jáchym           PHK       OK 99 Hradec Králové     66:54   + 47:22
     Vyziblová Viktorie       SJC       Sportcentrum Jičín        DISK          
     Čihák Jakub                                                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.37 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové     26:37          
  2. Rykala Filip                       Neregistrovaní           34:14   + 7:37 
  3. Munzar Martin            LPU2224   OK Lokomotiva Pardubice  34:31   + 7:54 
  4. Suková Jana                        OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:28   + 8:51 
  5. Meierová Lenka           BRU7551   Ulita-HOBRA Orienteerin  35:58   + 9:21 
  6. Sommer Jaroslav          0170002   (j)Elita                 36:49   + 10:12
  7. Kubátová Dana            VRL6851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:57   + 10:20
  8. Rykala Daniel                      Neregistrovaní           37:29   + 10:52
  9. Kadaně Miroslav          LPU7817   OK Lokomotiva Pardubice  38:54   + 12:17
 10. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             39:35   + 12:58
 11. Beneda Jan                         Neregistrovaní           39:37   + 13:00
 12. Neyrinck Noel            VSP7012   USK Praha                40:16   + 13:39
 13. Gallová Helena           STH7750   SK Studenec              40:17   + 13:40
 14. Masák Lukáš                                                 40:18   + 13:41
 15. Čapková Eva              LTU7852   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:19   + 13:42
 16. Částek Michal            SHK7504   OK Slavia Hradec Králov  41:03   + 14:26
 17. Sedloňová Aneta          SNA       TJ START Náchod          41:17   + 14:40
 18. Nimshaus Viktor          CHC0502   K.O.B. Choceň            41:47   + 15:10
 19. Maloch Pavel             LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice  42:22   + 15:45
 20. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  43:10   + 16:33
 20. Kuříková Zuzana          STH8452   SK Studenec              43:10   + 16:33
 22. Košková Eva                        Neregistrovaní           43:22   + 16:45
 23. Daňková Jitka            LTU6750   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:34   + 17:57
 24. Freml Jan                LCE       OOB TJ Slovan Luhačovic  45:24   + 18:47
 25. Knedlíková Zuzana        SNA8052   TJ START Náchod          45:33   + 18:56
 26. Špačková Veronika        KOR7651   OB DDM Kostelec nad Orl  45:38   + 19:01
 27. Hamáčková Martina        STH       SK Studenec              46:06   + 19:29
 28. Leško Michal             SHK9998   OK Slavia Hradec Králov  46:20   + 19:43
 29. Kvapil Ondřej            PHK7804   OK 99 Hradec Králové     46:25   + 19:48
 30. De Heij Margita          RIC7350   OB Říčany                46:49   + 20:12
 31. Kynclová Petra           LTU7853   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:54   + 20:17
 32. Jiranová Barbora         VRL0256   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:09   + 20:32
 33. Hrůzová Martina          LTU7751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:56   + 21:19
 34. Maršoun Petr             0190001   44u                      48:15   + 21:38
 35. Korbelová Petra                    Orientační Běh Opava     49:59   + 23:22
 36. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  54:19   + 27:42
 37. Hrdinová Lucie           ZAM0351   OB TJ Sokol Žamberk      56:36   + 29:59
 38. Horák Pavel              0080003   OK HK                    57:03   + 30:26
 39. Pešek Vladimír           0060001   Sokol Košov              57:26   + 30:49
 40. Šlesingerová Jitka       KUO7851   KOB Ústí nad Orlicí      57:52   + 31:15
 41. Lukešová Klára           0070001   Ztracený rodič           57:53   + 31:16
 42. Schnaubertová Petra      0170003   (j)Elita                 59:37   + 33:00
 43. Sedloň Josef             SHA                                60:08   + 33:31
 44. Čiháková Olga                                               61:44   + 35:07
 45. Juška Jiří                                                  63:15   + 36:38
 46. Neumannová Blanka                                           63:53   + 37:16
 47. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  64:44   + 38:07
 48. Čičkovský Daniel                                            67:35   + 40:58
 49. Kysilka Vratislav                                           68:15   + 41:38
 50. Švec Jiří                PDY5800   Běhej Poděbrady          68:26   + 41:49
 51. Bucharová Eva            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:22   + 42:45
 52. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  74:28   + 47:51
 53. Severová Radka           NNN       Neregistrovaní           74:43   + 48:06
 54. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  76:35   + 49:58
 55. Kovaříková Anna                    Neregistrovaní           82:42   + 56:05
 56. Věříšová Lenka           0120001   Věříšovi                 83:50   + 57:13
 57. Coulliet Thomas                    Neregistrovaní           86:35   + 59:58
 58. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n.  99:22   + 72:45
 59. Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n.  99:25   + 72:48
     Nonner Jan                                                   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.11 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   30:51          
  2. Kučera Tomáš             STH9402   SK Studenec              33:02   + 2:11 
  3. Kovalčík Tomáš           AOP7301   Orientační Běh Opava     34:59   + 4:08 
  4. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        35:26   + 4:35 
  5. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team           37:10   + 6:19 
  6. Dvořák Petr                                                 38:06   + 7:15 
  7. Kovaříková Barbora                                          38:52   + 8:01 
  8. Hnátová Tereza           SPC9271   SPORTICUS team           40:55   + 10:04
  9. Řoutil Ladislav          0210001   TJ Liga 100 Olomouc      42:16   + 11:25
 10. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          44:16   + 13:25
 11. Milánová Jindřiška       TBM7475   KOS TJ Tesla Brno        44:41   + 13:50
 12. Věříš Michal                       Neregistrovaní           45:35   + 14:44
 13. Erbert Ladislav          0200001   TJ Harant Pecka          45:53   + 15:02
 14. Zahradník Jakub          SJC8604   Sportcentrum Jičín       46:41   + 15:50
 15. Egrt Martin              SHK9996   OK Slavia Hradec Králov  47:25   + 16:34
 16. Milán Pavel              TBM7227   KOS TJ Tesla Brno        47:48   + 16:57
 17. Mudráková Eliška         LCE0352   OOB TJ Slovan Luhačovic  48:11   + 17:20
 18. Doležalová Libuše                  Neregistrovaní           48:29   + 17:38
 19. Bolehovský Pavel         VSP7103   USK Praha                51:02   + 20:11
 20. Jahoda Jiří              0170001   (j)Elita                 51:12   + 20:21
 21. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  51:23   + 20:32
 22. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:18   + 21:27
 23. Jirásek Josef            LTU4600   OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:57   + 23:06
 24. Gallová Veronika         STH0053   SK Studenec              55:59   + 25:08
 25. Čepelka Michal                     Neregistrovaní           58:13   + 27:22
 26. Pleskač Jiří             LTU6400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:24   + 27:33
 27. Havelka Josef            SJC8402   Sportcentrum Jičín       59:14   + 28:23
 28. Horkel Jan               LPU7911   OK Lokomotiva Pardubice  59:38   + 28:47
 29. Melichar Jaromír         LLI6301   LOK-o Liberec            60:37   + 29:46
 30. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     61:17   + 30:26
 31. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                64:12   + 33:21
 32. Štěpová Věra             0140001   Zelenkovi                67:32   + 36:41
 33. Jireš František          0180001                            68:24   + 37:33
 34. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  72:10   + 41:19
 35. Válek Lukáš              KOR8249   OB DDM Kostelec nad Orl  88:51   + 58:00
 36. Fejfar Libor                       Neregistrovaní           90:48   + 59:57
     Šťovíček Pavel           0090001   Sukorady                  DISK          
     Kummer Lukáš             0020001   Šnek tým                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------