Kód závodu : 4295
Název : INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Datum : 14.04.2019
Místo konání : Boháňka - Skála
Mapa : Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Pořadatel : SHK - OK Slavia Hradec Králové
Ředitel závodu : Toužil Karel
Hlavní rozhodčí : Netuka Jan - R1
Stavitel tratí : Weiner Jakub - R2, Netuka Jan - R1
JURY : Hadač Miroslav, Turczer Petr, Cahel Marek
Kategorie: D21A
D21A 4.40 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 34:51
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 35:27 + 0:36
3. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 36:07 + 1:16
4. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovic 36:53 + 2:02
5. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 37:31 + 2:40
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 3:11
7. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 38:17 + 3:26
8. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 38:19 + 3:28
9. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 39:37 + 4:46
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 40:37 + 5:46
11. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 40:47 + 5:56
12. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutn 40:53 + 6:02
13. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 40:59 + 6:08
14. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 6:28
15. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 41:22 + 6:31
16. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 41:27 + 6:36
17. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 41:34 + 6:43
18. Vališová Martina TBM9669 KOS TJ Tesla Brno 41:49 + 6:58
19. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 41:54 + 7:03
20. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 7:27
21. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovic 43:23 + 8:32
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:30 + 8:39
23. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 43:40 + 8:49
24. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 9:22
25. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 45:01 + 10:10
26. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 10:23
27. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 45:22 + 10:31
28. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních spo 46:21 + 11:30
29. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 47:04 + 12:13
30. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 47:13 + 12:22
31. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 12:37
32. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 48:40 + 13:49
33. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 49:12 + 14:21
34. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 49:16 + 14:25
35. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 50:20 + 15:29
36. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 50:23 + 15:32
37. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 51:29 + 16:38
38. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 51:42 + 16:51
39. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 51:45 + 16:54
40. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 52:31 + 17:40
41. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 17:48
42. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:04 + 18:13
43. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 53:24 + 18:33
44. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orientee 53:26 + 18:35
45. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 55:51 + 21:00
46. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 59:28 + 24:37
Majasow Agata CHC8553 K.O.B. Choceň DISK
Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř DISK
--------------------------------------------------------------------------------