Kód závodu          : 4296
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE
Datum               : 11.05.2019
Místo konání        : Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Mapa                : Šumperk, 1:4000, E=2m, květen 2019, A4
Pořadatel           : KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Ředitel závodu      : Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí     : Janů Zdeněk - R2
Ředitel závodu      : Paloncý Pavel - R3
Stavitel tratí      : Turczer Petr - R1, Rajnošek Zdeněk
JURY                : Kozáková Zdenka, Fiala Jan, Panchártek Jan

D10C 1.40 km, 10 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           12:52          
  2. Paloncý Adéla            KSU0950 C Klub vytrvalostních spo  13:28   + 0:36 
  3. Kubíčková Magdalena      UOL1150 C SOB Olomouc              13:57   + 1:05 
  3. Hýblová Eliška           JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov    13:57   + 1:05 
  5. Borunská Alžběta         AOP0950 C Orientační Běh Opava     16:16   + 3:24 
  6. Bábková Amálie           PTE1051 C TJ Sokol Ptení           19:03   + 6:11 
  7. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 20:38   + 7:46 
  8. Zbíralová Kateřina       UOL1151 C SOB Olomouc              49:38   + 36:46
  9. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              52:32   + 39:40
 10. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       71:00   + 58:08
 11. Rožanská Eliška          AOP0953 C Orientační Běh Opava     80:02   + 67:10
     Luterová Laura           PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
     Jordánová Nelly          KSU1050 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.60 km, 10 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Vendula          VCO0754 C Východočeská oblast      10:12          
  2. Hanušová Markéta         VCO0756 C Východočeská oblast      10:25   + 0:13 
  3. Štětínská Tereza         MSK0751 C Moravskoslezský kraj     10:53   + 0:41 
  4. Rychlá Karolína          MSK0757 C Moravskoslezský kraj     10:54   + 0:42 
  5. Mišeková Kateřina        STC0751 C Středočeská oblast       10:59   + 0:47 
  6. Chrástová Barbora        VCO0755 C Východočeská oblast      11:03   + 0:51 
  7. Čechová Johana           JMO0888 C Jihomoravská oblast      11:07   + 0:55 
  8. Novotná Karolína         JEO0852 C Ještědská oblast         11:23   + 1:11 
  9. Kudrnáčová Marta         STC0750 C Středočeská oblast       11:28   + 1:16 
 10. Gajdová Michaela         POB0752 C Pražská oblast           11:31   + 1:19 
 11. Kubáňová Tereza          JMO0753 C Jihomoravská oblast      11:32   + 1:20 
 12. Jílková Pavla            HAN0750 C Hanácká oblast           11:36   + 1:24 
 13. Cetlová Karolína         HAN0753 C Hanácká oblast           11:39   + 1:27 
 14. Netuková Anežka          VCO0759 C Východočeská oblast      11:40   + 1:28 
 15. Chlupáčová Anežka        VCO0760 C Východočeská oblast      11:42   + 1:30 
 16. Podlešáková Monika       VCO0751 C Východočeská oblast      11:49   + 1:37 
 17. Lamačová Barbora         JEO0750 C Ještědská oblast         11:56   + 1:44 
 18. Hladíková Julie          POB0851 C Pražská oblast           12:08   + 1:56 
 19. Vondráčková Alžběta      POB0855 C Pražská oblast           12:11   + 1:59 
 20. Petriláková Amálie Rebe  STC0951 C Středočeská oblast       12:15   + 2:03 
 21. Malá Anežka              VCO0753 C Východočeská oblast      12:26   + 2:14 
 22. Charouzová Eliška        VYS0851 C Oblast Vysočina          12:27   + 2:15 
 23. Baldrianová Eva          POB0750 C Pražská oblast           12:28   + 2:16 
 24. Mayerová Daniela         ZCO0850 C Západočeská oblast       12:30   + 2:18 
 25. Zabořilová Anna          JEO0952 C Ještědská oblast         12:40   + 2:28 
 26. Entová Kateřina          VAL0751 C Valašská oblast          12:42   + 2:30 
 27. Hrbáčková Michaela       VAL0750 C Valašská oblast          12:43   + 2:31 
 28. Havrdová Sheila          VCO0752 C Východočeská oblast      12:44   + 2:32 
 29. Kovalčíková Alena        HAN0751 C Hanácká oblast           12:48   + 2:36 
 30. Malečková Pavlína        POB0853 C Pražská oblast           13:00   + 2:48 
 31. Tomášková Matilda        JEO0951 C Ještědská oblast         13:06   + 2:54 
 32. Fialová Kateřina         STC0754 C Středočeská oblast       13:09   + 2:57 
 33. Vejražková Anna          STC0752 C Středočeská oblast       13:12   + 3:00 
 34. Kučerová Klaudie         STE0853 C SK SKI-OB Šternberk      13:31   + 3:19 
 35. Bodurková Denisa         ZCO0752 C Západočeská oblast       13:38   + 3:26 
 35. Havlová Tereza           STC0753 C Středočeská oblast       13:38   + 3:26 
 37. Snížková Adéla           POB0854 C Pražská oblast           13:39   + 3:27 
 38. Lipenská Barbora         JEO0753 C Ještědská oblast         13:53   + 3:41 
 38. Tomanková Alice          HAN0950 C Hanácká oblast           13:53   + 3:41 
 40. Bulířová Žofie           POB0850 C Pražská oblast           14:07   + 3:55 
 41. Reichlová Pavla          HAN0850 C Hanácká oblast           14:11   + 3:59 
 42. Pachmannová Iva          HAN0851 C Hanácká oblast           14:18   + 4:06 
 43. Nožičková Eva            JEO0850 C Ještědská oblast         14:23   + 4:11 
 44. Janků Karolína           HAN0754 C Hanácká oblast           14:28   + 4:16 
 45. Mišeková Lucie           STC1050 C Středočeská oblast       14:30   + 4:18 
 46. Čapková Markéta          VCO0758 C Východočeská oblast      14:33   + 4:21 
 46. Fišerová Markéta         VAL0851 C Valašská oblast          14:33   + 4:21 
 48. Běloušková Kateřina      VYS0752 C Oblast Vysočina          14:46   + 4:34 
 49. Rejholcová Tereza        JEO0755 C Ještědská oblast         14:58   + 4:46 
 50. Pipková Karolína         VCO0757 C Východočeská oblast      15:00   + 4:48 
 51. Hudosová Kristýna        RIC0750 C OB Říčany                15:23   + 5:11 
 52. Frühaufová Julie         ZCO0754 C Západočeská oblast       15:27   + 5:15 
 53. Rozsívalová Adéla        HAN0756 C Hanácká oblast           15:34   + 5:22 
 54. Matoušková Johana        HAN0757 C Hanácká oblast           15:42   + 5:30 
 55. Oranyová Sylva           VYS0751 C Oblast Vysočina          16:01   + 5:49 
 56. Bartášková Karolína      HAN0755 C Hanácká oblast           16:03   + 5:51 
 57. Gregorová Alice          POB0751 C Pražská oblast           16:09   + 5:57 
 58. Sobotová Kateřina        ZCO0851 C Západočeská oblast       16:21   + 6:09 
 59. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  16:27   + 6:15 
 60. Lampová Amálie           POB0753 C Pražská oblast           16:43   + 6:31 
 61. Fendrychová Klára        STE0750 C SK SKI-OB Šternberk      16:56   + 6:44 
 62. Gelnerová Markéta        ZCO0950 C Západočeská oblast       17:23   + 7:11 
 63. Bauerová Aneta           ZCO0751 C Západočeská oblast       18:18   + 8:06 
 64. Burdová Hana             STE0852 C SK SKI-OB Šternberk      18:45   + 8:33 
 65. Janíková Anna            JMO0855 C Jihomoravská oblast      18:50   + 8:38 
 66. Kropáčová Zuzana         ZCO0753 C Západočeská oblast       19:49   + 9:37 
 67. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           20:47   + 10:35
 68. Hiklová Eva              ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno       21:51   + 11:39
 69. Pěkná Alžběta            STC0952 C Středočeská oblast       23:29   + 13:17
 70. Byrtusová Klára          MSK0850 C Moravskoslezský kraj     27:40   + 17:28
 71. Dosedělová Tereza        PTE0755 C TJ Sokol Ptení           31:49   + 21:37
     Balejová Sofie           STC0953 C Středočeská oblast        DISK          
     Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení            DISK          
     Mullis Carolina          POB0950 C Pražská oblast            DISK          
     Dobrovolná Anna          JMO0751 C Jihomoravská oblast       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 1.80 km, 20 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        VAL0550 C Valašská oblast          10:59          
  2. Metelková Michaela       VCO0561 C Východočeská oblast      11:07   + 0:08 
  3. Finstrlová Julie         JMO0552 C Jihomoravská oblast      11:17   + 0:18 
  4. Kubecová Magdalena       JEO0550 C Ještědská oblast         11:53   + 0:54 
  5. Procházková Doubravka    JMO0651 C Jihomoravská oblast      11:54   + 0:55 
  6. Srbová Michaela          VYS0551 C Oblast Vysočina          12:01   + 1:02 
  7. Malečková Hana           POB0551 C Pražská oblast           12:04   + 1:05 
  8. Fuchsová Ema             JMO0656 C Jihomoravská oblast      12:07   + 1:08 
  9. Matyášová Kristýna       JEO0555 C Ještědská oblast         12:12   + 1:13 
 10. Balejová Julie           STC0550 C Středočeská oblast       12:29   + 1:30 
 11. Doušková Hana            JMO0650 C Jihomoravská oblast      12:34   + 1:35 
 11. Štemberová Bára          JEO0655 C Ještědská oblast         12:34   + 1:35 
 13. Bambousková Julie        STC0650 C Středočeská oblast       12:37   + 1:38 
 14. Pecková Tereza           JEO0559 C Ještědská oblast         12:45   + 1:46 
 15. Ježková Ivana            JMO0550 C Jihomoravská oblast      12:50   + 1:51 
 16. Holasová Barbora         HAN0658 C Hanácká oblast           12:56   + 1:57 
 17. Švecová Karolína         STC0554 C Středočeská oblast       12:57   + 1:58 
 17. Gallo Natálie            HAN0652 C Hanácká oblast           12:57   + 1:58 
 19. Neumannová Alžběta       VCO0566 C Východočeská oblast      12:58   + 1:59 
 19. Škáchová Viktorie        POB0655 C Pražská oblast           12:58   + 1:59 
 21. Chrástová Magdaléna      VCO0567 C Východočeská oblast      13:05   + 2:06 
 22. Hlaváčová Lucie          JMO0653 C Jihomoravská oblast      13:06   + 2:07 
 22. Jílková Lenka            HAN0653 C Hanácká oblast           13:06   + 2:07 
 24. Holíková Simona          ZCO0551 C Západočeská oblast       13:08   + 2:09 
 25. Morávková Zuzana         VCO0565 C Východočeská oblast      13:09   + 2:10 
 26. Pavlová Eliška           MSK0650 C Moravskoslezský kraj     13:12   + 2:13 
 27. Šimšová Pavla            POB0550 C Pražská oblast           13:25   + 2:26 
 28. Doušková Kateřina        JMO0655 C Jihomoravská oblast      13:30   + 2:31 
 29. Mrskočová Markéta        VCO0568 C Východočeská oblast      13:40   + 2:41 
 30. Beránková Šárka          ZCO0555 C Západočeská oblast       13:46   + 2:47 
 30. Kolarczyková Eliška      MSK0550 C Moravskoslezský kraj     13:46   + 2:47 
 32. Mellanová Judita         JEO0554 C Ještědská oblast         13:48   + 2:49 
 33. Matěásková Šárka         VCO0563 C Východočeská oblast      13:49   + 2:50 
 33. Dušková Tereza           JMO0554 C Jihomoravská oblast      13:49   + 2:50 
 35. Háková Eliška            JEO0651 C Ještědská oblast         13:54   + 2:55 
 36. Plachá Zita              VYS0552 C Oblast Vysočina          14:03   + 3:04 
 37. Batani Valentina         VAL0552 C Valašská oblast          14:04   + 3:05 
 38. Ehlová Martina           JMO0654 C Jihomoravská oblast      14:10   + 3:11 
 39. Pachmannová Katka        HAN0554 C Hanácká oblast           14:20   + 3:21 
 40. Kulová Laura             ZCO0552 C Západočeská oblast       14:21   + 3:22 
 41. Zahradníková Kateřina    MSK0551 C Moravskoslezský kraj     14:28   + 3:29 
 42. Burdová Helena           HAN0651 C Hanácká oblast           14:34   + 3:35 
 43. Urbánková Eva            ZCO0650 C Západočeská oblast       14:36   + 3:37 
 44. Cejpková Karolína        VCO0564 C Východočeská oblast      14:39   + 3:40 
 45. Řeháková Mirka           ZCO0652 C Západočeská oblast       14:41   + 3:42 
 45. Kotenová Markéta         STC0654 C Středočeská oblast       14:41   + 3:42 
 47. Doleželová Anna          VYS0651 C Oblast Vysočina          14:43   + 3:44 
 48. Pazderníková Zdeňka      HAN0698 C Hanácká oblast           14:45   + 3:46 
 49. Haasová Klára            VCO0562 C Východočeská oblast      14:46   + 3:47 
 49. Matoušková Jana          MSK0552 C Moravskoslezský kraj     14:46   + 3:47 
 51. Košková Martina          VCO0570 C Východočeská oblast      14:48   + 3:49 
 51. Pišová Adéla             VAL0551 C Valašská oblast          14:48   + 3:49 
 53. Černá Justina            STC0657 C Středočeská oblast       14:53   + 3:54 
 54. Skalová Jolana           JEO0653 C Ještědská oblast         14:56   + 3:57 
 55. Škáchová Zuzana          POB0656 C Pražská oblast           14:59   + 4:00 
 56. Tomášová Anna            VCO0771 C Východočeská oblast      15:00   + 4:01 
 57. Měšťanová Tereza         POB0654 C Pražská oblast           15:01   + 4:02 
 58. Koubová Hana             POB0555 C Pražská oblast           15:02   + 4:03 
 59. Kožíšková Kateřina       ZCO0651 C Západočeská oblast       15:05   + 4:06 
 60. Štěpová Kateřina         POB0653 C Pražská oblast           15:09   + 4:10 
 61. Barnatová Magda          ZBM0653 B SK Žabovřesky Brno       15:16   + 4:17 
 62. Skácelová Kateřina       JEO0558 C Ještědská oblast         15:19   + 4:20 
 63. Dráčová Barbora          HAN0657 C Hanácká oblast           15:24   + 4:25 
 64. Zmarzláková Olga         ZCO0553 C Západočeská oblast       15:32   + 4:33 
 65. Slavíková Eva            VYS0652 C Oblast Vysočina          15:33   + 4:34 
 66. Hofhanzlová Štěpánka     VYS0653 C Oblast Vysočina          15:37   + 4:38 
 67. Šaňáková Marie           HAN0656 C Hanácká oblast           15:42   + 4:43 
 68. Kopecká Nela             UOL0650 C SOB Olomouc              15:43   + 4:44 
 69. Otrubová Anna            HAN0552 C Hanácká oblast           15:46   + 4:47 
 70. Kopecká Anna             VCO0569 C Východočeská oblast      15:47   + 4:48 
 71. Čudková Kristýna         MSK0654 C Moravskoslezský kraj     15:50   + 4:51 
 72. Čečková Karolína         VCO0772 C Východočeská oblast      15:59   + 5:00 
 73. Zatloukalová Julie       HAN0655 C Hanácká oblast           16:01   + 5:02 
 74. Tomčíková Eliška         MSK0555 C Moravskoslezský kraj     16:18   + 5:19 
 75. Pospíšilová Stella       STE0551 C SK SKI-OB Šternberk      16:38   + 5:39 
 76. Kohoutková Klára         ZCO0653 C Západočeská oblast       16:39   + 5:40 
 77. Mikošková Marie          HAN0555 C Hanácká oblast           17:23   + 6:24 
 78. Cetlová Magdaléna        HAN0553 C Hanácká oblast           17:25   + 6:26 
 79. Doudová Alžběta          PHK0554 B OK 99 Hradec Králové     18:04   + 7:05 
 80. Gelnerová Anna           ZCO0655 C Západočeská oblast       18:31   + 7:32 
 80. Koudelková Eliška        JEO0657 C Ještědská oblast         18:31   + 7:32 
 82. Rejmanová Nikola         JEO0658 C Ještědská oblast         18:35   + 7:36 
 83. Kusáková Valentýna       VAL0651 C Valašská oblast          18:41   + 7:42 
 84. Krejčová Hana            STC0658 C Středočeská oblast       18:59   + 8:00 
 85. Heřmanová Aino           POB0657 C Pražská oblast           19:15   + 8:16 
 86. Honzáková Lenka          VYS0553 C Oblast Vysočina          19:41   + 8:42 
 87. Holíková Petra           ZCO0654 C Západočeská oblast       19:46   + 8:47 
 88. Sokolová Julie           JEO0525 C Ještědská oblast         19:58   + 8:59 
 89. Redlová Barbora          STC0656 C Středočeská oblast       20:42   + 9:43 
 90. Kotková Adéla            STC0653 C Středočeská oblast       21:42   + 10:43
 91. Zoubková Šárka           JEO0659 C Ještědská oblast         23:43   + 12:44
 92. Good Eliška              SBR0550 C SKOB Bruntál             24:47   + 13:48
     Nováková Nina            STC0552 C Středočeská oblast        DISK          
     Rožanská Zuzana          AOP0653 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 1.90 km, 32 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             11:24          
  2. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            11:41   + 0:17 
  3. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  11:56   + 0:32 
  4. Vávrová Vanda            HOR0350 A TJ Jiskra Hořice         12:41   + 1:17 
  5. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        12:52   + 1:28 
  6. Černá Ema                ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem  12:53   + 1:29 
  7. Hovořáková Karolína      ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno       13:05   + 1:41 
  8. Poborská Eliška          DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka        13:11   + 1:47 
  9. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  13:12   + 1:48 
 10. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  13:15   + 1:51 
 11. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         13:16   + 1:52 
 12. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  13:25   + 2:01 
 13. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  13:26   + 2:02 
 14. Chvátilová Johana        PHK0450 A OK 99 Hradec Králové     13:27   + 2:03 
 15. Havlíková Ema            20002   C                          13:28   + 2:04 
 16. Stoklasová Zuzana        OSN0454 A SK Orientační sporty No  13:43   + 2:19 
 16. Smutná Anna Marie        DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka        13:43   + 2:19 
 18. Dvořáková Hana           PGP0355 B SK Praga                 13:44   + 2:20 
 19. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  13:46   + 2:22 
 20. Podrábská Alžběta        VLI0451 B Slavia Liberec orientee  13:51   + 2:27 
 21. Richtrová Kamila         VPM0451 A KOS Slavia Plzeň         13:52   + 2:28 
 22. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       13:58   + 2:34 
 23. Šestáková Marie          VLI0452 B Slavia Liberec orientee  14:21   + 2:57 
 24. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     14:22   + 2:58 
 24. Čermáková Klára          PGP0352 B SK Praga                 14:22   + 2:58 
 26. Nekvasilová Tereza       DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka        14:24   + 3:00 
 27. Barnatová Klára          ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno       14:25   + 3:01 
 27. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              14:25   + 3:01 
 29. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  14:26   + 3:02 
 30. Gottsteinová Ema         JIL0451 A OK Jilemnice             14:27   + 3:03 
 31. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         14:35   + 3:11 
 32. Chrzová Eliška           PGP0353 B SK Praga                 14:39   + 3:15 
 33. Randáková Adéla          VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:46   + 3:22 
 33. Andrlová Lea             VLI0453 B Slavia Liberec orientee  14:46   + 3:22 
 35. Hubáčková Dagmar         LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovic  14:47   + 3:23 
 35. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      14:47   + 3:23 
 37. Hanušová Kateřina        VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:57   + 3:33 
 38. Mihaličová Simona        50005   C                          14:58   + 3:34 
 39. Pračková Ema             RIC0451 A OB Říčany                15:01   + 3:37 
 40. Vitebská Eliška          TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec   15:06   + 3:42 
 41. Novotná Jitka            SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec    15:07   + 3:43 
 42. Mrkvičková Ema           TZL0451 B SKOB Zlín                15:11   + 3:47 
 43. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     15:29   + 4:05 
 44. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       15:30   + 4:06 
 45. Matoušová Gabriela       VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:32   + 4:08 
 46. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:42   + 4:18 
 47. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         15:44   + 4:20 
 48. Binarová Adéla           UOL0452 A SOB Olomouc              16:02   + 4:38 
 48. Bídová Markéta           UOL0352 B SOB Olomouc              16:02   + 4:38 
 50. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     16:11   + 4:47 
 51. Lukašáková Sára          STE0450 A SK SKI-OB Šternberk      16:24   + 5:00 
 52. Kološová Veronika        LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice  16:25   + 5:01 
 53. Trepáčová Gabriela       STE0353 C SK SKI-OB Šternberk      16:34   + 5:10 
 54. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     16:43   + 5:19 
 55. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  16:56   + 5:32 
 56. Kotenová Barbora         RIC0452 B OB Říčany                17:27   + 6:03 
 57. Švidrnochová Eliška      OOP0451 A TJ Opava                 17:49   + 6:25 
 58. Šrámková Aneta           TZL0458 C SKOB Zlín                18:18   + 6:54 
 59. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:01   + 7:37 
 60. Ježíková Natália         20001   C                          19:03   + 7:39 
     Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No   DISK          
     Pecko Sára               ONO0452 B SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 1.80 km, 14 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  12:44          
  2. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      12:51   + 0:07 
  3. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              13:08   + 0:24 
  4. Smékalová Karolína       UOL0451 B SOB Olomouc              13:10   + 0:26 
  5. Besedová Katka           PHK0351 C OK 99 Hradec Králové     14:35   + 1:51 
  6. Haluzová Štěpánka        SBR0450 C SKOB Bruntál             17:54   + 5:10 
  7. Brumlichová Kristýna     NPA0351 C SK LOB Nová Paka         24:04   + 11:20
     Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 2.20 km, 46 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             TUR0155 A OOB TJ Turnov            14:20          
  2. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              14:25   + 0:05 
  3. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            14:30   + 0:10 
  4. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              14:39   + 0:19 
  5. Miklušová Tamara         ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno       14:42   + 0:22 
  6. Bejvlová Karolína        KAM0258 A OK Kamenice              14:57   + 0:37 
  7. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        14:59   + 0:39 
  8. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    15:03   + 0:43 
  8. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     15:03   + 0:43 
 10. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  15:10   + 0:50 
 10. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              15:10   + 0:50 
 12. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        15:22   + 1:02 
 13. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  15:26   + 1:06 
 14. Weissová Ĺuboslava       LCE0261 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:36   + 1:16 
 15. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            15:40   + 1:20 
 16. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:44   + 1:24 
 17. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              15:58   + 1:38 
 18. Matějková Barbora        SJC0156 A Sportcentrum Jičín       16:01   + 1:41 
 18. Kosová Tereza            PHK0151 A OK 99 Hradec Králové     16:01   + 1:41 
 20. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:02   + 1:42 
 21. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       16:06   + 1:46 
 22. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      16:07   + 1:47 
 23. Kočová Halina            TZL0255 B SKOB Zlín                16:09   + 1:49 
 24. Bernatíková Hana         TRI0253 A TJ TŽ Třinec             16:11   + 1:51 
 25. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        16:14   + 1:54 
 26. Randáková Alžběta        VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:16   + 1:56 
 27. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             16:24   + 2:04 
 28. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        16:26   + 2:06 
 29. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    16:32   + 2:12 
 30. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  16:34   + 2:14 
 31. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  16:43   + 2:23 
 32. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:46   + 2:26 
 33. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      16:48   + 2:28 
 34. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  16:50   + 2:30 
 35. Ivanková Sandra          50002   C                          16:55   + 2:35 
 36. Slámová Taťána           OSN0250 A SK Orientační sporty No  16:58   + 2:38 
 37. Nováková Světlana        NPA0151 A SK LOB Nová Paka         17:00   + 2:40 
 38. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                17:21   + 3:01 
 39. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      17:28   + 3:08 
 40. Doubková Emma            PGP0154 B SK Praga                 17:30   + 3:10 
 41. Kostercová Viktória      43S0250 C ŠK Sandberg Bratislava   17:32   + 3:12 
 42. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  17:36   + 3:16 
 43. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        17:37   + 3:17 
 44. Titzová Adéla            PGP0257 B SK Praga                 17:47   + 3:27 
 45. Tichá Julie              TZL0252 B SKOB Zlín                17:55   + 3:35 
 46. Warcopová Kateřina       TRI0150 A TJ TŽ Třinec             18:03   + 3:43 
 47. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              18:05   + 3:45 
 48. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  18:08   + 3:48 
 49. Dolejší Kateřina         DOK0156 A OK Doksy                 18:12   + 3:52 
 50. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      18:24   + 4:04 
 51. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   18:38   + 4:18 
 52. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              18:41   + 4:21 
 53. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            19:00   + 4:40 
 54. Patassiová Michaela      120001  C                          20:20   + 6:00 
 55. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        20:28   + 6:08 
 56. Tichá Marie              TZL0253 B SKOB Zlín                20:47   + 6:27 
 57. Šuráňová Pavlína         TZL0257 B SKOB Zlín                21:16   + 6:56 
     Raková Petra             SHK0251 A OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Petriláková Anežka Rozá  DOR0251 B OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 1.90 km, 20 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      13:58          
  2. Blahová Pavla            DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka        15:29   + 1:31 
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 2.20 km, 46 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       13:07          
  2. Kopecká Anna             LPU9958 R OK Lokomotiva Pardubice  14:04   + 0:57 
  3. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  14:07   + 1:00 
  4. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     14:11   + 1:04 
  5. Zlámalová Nikola         SJC9951 R Sportcentrum Jičín       14:23   + 1:16 
  5. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  14:23   + 1:16 
  7. Sieglová Eliška          PGP9954 R SK Praga                 14:41   + 1:34 
  8. Firešová Markéta         ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno       14:46   + 1:39 
  9. Semrádová Jana           CHC9951 R K.O.B. Choceň            15:00   + 1:53 
 10. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  15:07   + 2:00 
 11. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        15:12   + 2:05 
 12. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  15:21   + 2:14 
 13. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      15:29   + 2:22 
 14. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       15:46   + 2:39 
 15. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        15:55   + 2:48 
 16. Matušková Jana           RBK9999 A SK Radioklub Blansko     16:05   + 2:58 
 16. Voltrová Alena           DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka        16:05   + 2:58 
 18. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  17:08   + 4:01 
 19. Thořová Markéta          TUR9952 R OOB TJ Turnov            17:09   + 4:02 
 20. Tichá Veronika           TZL9951 R SKOB Zlín                17:25   + 4:18 
 21. Sokolářová Šárka         TUR9999 R OOB TJ Turnov            17:32   + 4:25 
 22. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             17:38   + 4:31 
 23. Hrnčířová Magda          STH0051 A SK Studenec              17:46   + 4:39 
 24. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:10   + 5:03 
 25. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       18:19   + 5:12 
 26. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  19:16   + 6:09 
 27. Barnetová Veronika       LPU9952 A OK Lokomotiva Pardubice  21:40   + 8:33 
     Paříková Iva             TUR0061 C OOB TJ Turnov             DISK          
     Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.10 km, 32 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Lenka          PHK9551 C OK 99 Hradec Králové     13:05          
  2. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  13:11   + 0:06 
  3. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                13:21   + 0:16 
  4. Hošeková Vanda           TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno        13:25   + 0:20 
  5. Chromá Kateřina          ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno       13:36   + 0:31 
  5. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        13:36   + 0:31 
  7. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  13:39   + 0:34 
  8. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  13:53   + 0:48 
  9. Březinová Marie          VPM9191 C KOS Slavia Plzeň         13:59   + 0:54 
 10. Chovancová Zuzana        TZL9754 C SKOB Zlín                14:00   + 0:55 
 11. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      14:10   + 1:05 
 12. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       14:13   + 1:08 
 13. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  14:19   + 1:14 
 14. Chaloupková Veronika     CHC9852 C K.O.B. Choceň            14:36   + 1:31 
 14. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      14:36   + 1:31 
 16. Argalášová Kateřina      TRI9750 C TJ TŽ Třinec             14:43   + 1:38 
 17. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec             14:47   + 1:42 
 18. Neradová Alena           TUR8551 C OOB TJ Turnov            14:52   + 1:47 
 19. Bořilová Klára           ASU8964 C Magnus Orienteering      15:03   + 1:58 
 20. Szarzecová Lucie         TRI9850 C TJ TŽ Třinec             15:06   + 2:01 
 20. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 15:06   + 2:01 
 22. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            15:11   + 2:06 
 23. Červená Adéla            SHK9755 C OK Slavia Hradec Králov  15:13   + 2:08 
 24. Zimmerová Kateřina       KAM9850 C OK Kamenice              15:17   + 2:12 
 25. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      15:19   + 2:14 
 26. Kuncová Eliška           SSU8951 C SK Severka Šumperk       15:23   + 2:18 
 27. Kašparová Lucie          CHT9652 C OOB SK Chrast            15:24   + 2:19 
 28. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:25   + 2:20 
 29. Hošková Tereza           TAP8971 C KOB Tretra Praha         15:26   + 2:21 
 30. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      15:31   + 2:26 
 31. Zajícová Kateřina        TAP9053 C KOB Tretra Praha         15:33   + 2:28 
 32. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 15:38   + 2:33 
 33. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     15:46   + 2:41 
 34. Vývodová Jana            ASU9852 C Magnus Orienteering      15:59   + 2:54 
 35. Mazalová Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko     16:39   + 3:34 
 36. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        16:48   + 3:43 
 37. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  16:49   + 3:44 
 38. Vlachová Eliška          KON9572 C KOB Konice               16:53   + 3:48 
 39. Oľhavová Hana            ASU9199 C Magnus Orienteering      18:30   + 5:25 
 40. Soroka Martyna           TUR9466 C OOB TJ Turnov            18:55   + 5:50 
 41. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      21:01   + 7:56 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 1.90 km, 20 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Molnárová Monika         ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno       15:14          
  2. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           15:22   + 0:08 
  3. Mezníková Lucie          ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno       17:14   + 2:00 
  4. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      18:31   + 3:17 
  5. Czaschová Emílie         SBR8750 C SKOB Bruntál             19:54   + 4:40 
  6. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín        26:05   + 10:51
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 2.10 km, 30 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                13:13          
  2. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                13:52   + 0:39 
  3. Honnerová Blanka         TZL8052 C SKOB Zlín                14:02   + 0:49 
  4. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              14:15   + 1:02 
  5. Horčičková Eva           UOL7051 C SOB Olomouc              14:21   + 1:08 
  6. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        14:59   + 1:46 
  7. Chmelářová Radka         JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov    15:00   + 1:47 
  8. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             15:08   + 1:55 
  9. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  15:09   + 1:56 
 10. Marková Eva              STE7550 C SK SKI-OB Šternberk      15:17   + 2:04 
 11. Librová Lucie            AOP8050 C Orientační Běh Opava     15:26   + 2:13 
 12. Matoušková Jana          STE7951 C SK SKI-OB Šternberk      15:34   + 2:21 
 13. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             15:44   + 2:31 
 14. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         15:49   + 2:36 
 15. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             16:27   + 3:14 
 16. Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava     16:30   + 3:17 
 17. Jílková Hana             UOL8050 C SOB Olomouc              16:42   + 3:29 
 18. Dolejší Lenka            DOK7450 C OK Doksy                 16:44   + 3:31 
 19. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                16:48   + 3:35 
 20. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     17:11   + 3:58 
 21. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     17:14   + 4:01 
 22. Gajdová Kristina         VSP7752 C USK Praha                17:31   + 4:18 
 23. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                17:33   + 4:20 
 24. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         17:38   + 4:25 
 25. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:41   + 4:28 
 26. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  17:48   + 4:35 
 27. Kazdová Jana             SJC7752 C Sportcentrum Jičín       18:16   + 5:03 
 28. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                18:26   + 5:13 
 29. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov    18:32   + 5:19 
 30. Vránová Helena           UOL7652 C SOB Olomouc              19:41   + 6:28 
 31. Fialová Jana             DOR8050 C OK Dobříš                20:25   + 7:12 
 32. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 20:29   + 7:16 
 33. Rozsívalová Petra        KON8063 C KOB Konice               20:30   + 7:17 
 34. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk      21:29   + 8:16 
 35. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               21:53   + 8:40 
 36. Ellederová Zdeňka        TAP7755 C KOB Tretra Praha         23:15   + 10:02
 37. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              24:05   + 10:52
 38. Christodoulou Iva        ASU7599 C Magnus Orienteering      25:17   + 12:04
 39. Chmelíková Vlasta        DOR7753 C OK Dobříš                26:41   + 13:28
     Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 1.90 km, 22 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            13:02          
  2. Barcíková Renáta         AOP6753 C Orientační Běh Opava     13:03   + 0:01 
  3. Kovaříková Mária         SIT6951 C OK SILESIA               13:28   + 0:26 
  4. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  13:56   + 0:54 
  5. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        14:02   + 1:00 
  6. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        14:58   + 1:56 
  7. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       15:02   + 2:00 
  8. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      15:15   + 2:13 
  9. Hudosová Gabriela        RIC7299 C OB Říčany                16:18   + 3:16 
 10. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:21   + 3:19 
 11. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  16:22   + 3:20 
 12. Strýčková Monika         ADA7454 C OOB Spartak Adamov       16:26   + 3:24 
 13. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     16:35   + 3:33 
 14. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB Tretra Praha         17:08   + 4:06 
 15. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             17:10   + 4:08 
 16. Slavíková Lenka          TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  17:14   + 4:12 
 17. Vandasová Markéta        VAM7250 C OB Vamberk               17:17   + 4:15 
 18. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      17:27   + 4:25 
 19. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     17:32   + 4:30 
 20. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  17:38   + 4:36 
 21. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    17:46   + 4:44 
 22. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    17:47   + 4:45 
 23. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:51   + 4:49 
 24. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       18:17   + 5:15 
 25. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                18:29   + 5:27 
 26. Hadačová Gabriela        AOP6751 C Orientační Běh Opava     18:48   + 5:46 
 27. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:51   + 5:49 
 28. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                19:33   + 6:31 
 29. Hendrychová Marcela      HOB7051 C SKOB  Horní Benešov      20:15   + 7:13 
 30. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            20:23   + 7:21 
 30. Ženčáková Marie          130002  C                          20:23   + 7:21 
 32. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering      20:46   + 7:44 
 33. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              21:03   + 8:01 
 34. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      21:11   + 8:09 
 35. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk      21:17   + 8:15 
 36. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:29   + 8:27 
 37. Machová Iveta            NPA6851 C SK LOB Nová Paka         21:44   + 8:42 
 38. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      22:11   + 9:09 
 39. Mikošková Iveta          STE7150 C SK SKI-OB Šternberk      23:48   + 10:46
 40. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž        25:35   + 12:33
 41. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          25:46   + 12:44
 42. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:50   + 13:48
     Seidenglanzová Irena     SSU7450 C SK Severka Šumperk        DISK          
     Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Vavrečková Ivana         JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
  MS Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       18:17   + 5:15 
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1.80 km, 10 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holinková Milada         KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  15:30          
  2. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             15:31   + 0:01 
  3. Mádlová Iva              SHK6351 C OK Slavia Hradec Králov  16:38   + 1:08 
  4. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             16:45   + 1:15 
  5. Hájková Ludmila          OOP5751 C TJ Opava                 17:17   + 1:47 
  6. Stackeová Anna           LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:57   + 2:27 
  7. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              18:09   + 2:39 
  8. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:16   + 2:46 
  9. Pavlíková Hana           ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory        22:54   + 7:24 
 10. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             49:44   + 34:14
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 1.60 km, 10 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štáblová Jitka           ASU5350 C Magnus Orienteering      16:43          
  2. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:17   + 0:34 
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.50 km, 10 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž         9:22          
  2. Gajda Petr               POB0900 C Pražská oblast            9:46   + 0:24 
  3. Liber Václav             AOP1000 C Orientační Běh Opava     11:14   + 1:52 
  4. Mátl Adam                KSU1111 C Klub vytrvalostních spo  13:12   + 3:50 
  5. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  14:11   + 4:49 
  6. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     14:23   + 5:01 
  7. Vrba Antonín             PTE1001 C TJ Sokol Ptení           14:46   + 5:24 
  8. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               15:15   + 5:53 
  9. Sovadina Jakub           KSU0929 C Klub vytrvalostních spo  15:42   + 6:20 
 10. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       16:18   + 6:56 
 11. Marek Martin             STE1100 C SK SKI-OB Šternberk      16:45   + 7:23 
 12. Novák Tobiáš             CTB1103 C SK OB Chotěboř           17:12   + 7:50 
 13. Jordán Dominik           KSU1000 C Klub vytrvalostních spo  17:18   + 7:56 
 14. Pánek Antonín            SSU0901 C SK Severka Šumperk       17:47   + 8:25 
 15. Mátl Jáchym              KSU0909 C Klub vytrvalostních spo  18:00   + 8:38 
 16. Lutera Oliver            PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov         18:15   + 8:53 
 17. Sovadina Matěj           KSU1001 C Klub vytrvalostních spo  25:08   + 15:46
 18. Smýkal Lukáš             KSU1101 C Klub vytrvalostních spo  39:51   + 30:29
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.70 km, 10 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srb Vladimír             VYS0701 C Oblast Vysočina           9:09          
  2. Třešňák Matěj            VCO0702 C Východočeská oblast       9:25   + 0:16 
  3. Štrait Vilém             POB0700 C Pražská oblast            9:34   + 0:25 
  4. Sedláček Patrik          POB0805 C Pražská oblast           10:03   + 0:54 
  5. Ptáček Jonáš             JMO0717 C Jihomoravská oblast      10:25   + 1:16 
  6. Skripnik Matouš          POB0804 C Pražská oblast           10:26   + 1:17 
  7. Stehlík Jakub            ZCO0701 C Západočeská oblast       10:28   + 1:19 
  8. Pernička Martin          VAL0800 C Valašská oblast          10:30   + 1:21 
  9. Vlček Tomáš              VAL0713 C Valašská oblast          10:33   + 1:24 
 10. Schwab Filip             JMO0700 C Jihomoravská oblast      10:38   + 1:29 
 11. Račanský Jiří            JMO0701 C Jihomoravská oblast      10:56   + 1:47 
 12. Lorenc Václav            STC0702 C Středočeská oblast       10:57   + 1:48 
 13. Ticháček Jakub           VCO0708 C Východočeská oblast      11:02   + 1:53 
 14. Víteček Šimon            POB0802 C Pražská oblast           11:08   + 1:59 
 15. Vaníček Jan              VCO0704 C Východočeská oblast      11:10   + 2:01 
 16. Kovalčík Petr            HAN0900 C Hanácká oblast           11:11   + 2:02 
 17. Gallo Ondřej             HAN0805 C Hanácká oblast           11:18   + 2:09 
 18. Urválek Jan              JMO0703 C Jihomoravská oblast      11:22   + 2:13 
 19. Kopecký Matyáš           VCO0703 C Východočeská oblast      11:23   + 2:14 
 19. Světnický Antonín        HAN0800 C Hanácká oblast           11:23   + 2:14 
 21. Metelka Tomáš            VCO0701 C Východočeská oblast      11:26   + 2:17 
 22. Buďárek Šimon            VCO0709 C Východočeská oblast      11:32   + 2:23 
 23. Šmelík Daniel            VAL0704 C Valašská oblast          11:53   + 2:44 
 24. Štěpánek Ondřej          JMO0809 C Jihomoravská oblast      12:09   + 3:00 
 25. Linhart Jakub            VAL0813 C Valašská oblast          12:12   + 3:03 
 25. Španěl Filip             STC0703 C Středočeská oblast       12:12   + 3:03 
 27. Horák Filip              VCO0706 C Východočeská oblast      12:23   + 3:14 
 28. Pěček Jakub              VAL0700 C Valašská oblast          12:24   + 3:15 
 29. Jiras Antonín            STC0701 C Středočeská oblast       12:29   + 3:20 
 30. Patka Kryštof            JEO0705 C Ještědská oblast         12:33   + 3:24 
 31. Čech Viktor              HAN0804 C Hanácká oblast           12:41   + 3:32 
 32. Turek Jakub              ZCO0801 C Západočeská oblast       12:54   + 3:45 
 33. Stacke Václav            VAL0703 C Valašská oblast          12:58   + 3:49 
 34. Podrábský Ctibor         JEO0700 C Ještědská oblast         12:59   + 3:50 
 35. Donda Jakub              ZCO0702 C Západočeská oblast       13:02   + 3:53 
 35. Magazu Lukas             STC0803 C Středočeská oblast       13:02   + 3:53 
 37. Kundrata Vít             VAL0701 C Valašská oblast          13:03   + 3:54 
 38. Zápotocký Jiří           STC0801 C Středočeská oblast       13:04   + 3:55 
 38. Miča Jan                 KSU0701 C Klub vytrvalostních spo  13:04   + 3:55 
 40. Machar Eda               POB0803 C Pražská oblast           13:10   + 4:01 
 41. Mikláš Matěj             VAL0705 C Valašská oblast          13:14   + 4:05 
 42. Pavlík Adam              VAL0810 C Valašská oblast          13:17   + 4:08 
 42. Mairich Martin           JEO0800 C Ještědská oblast         13:17   + 4:08 
 44. Nožička Jan              JEO0801 C Ještědská oblast         13:18   + 4:09 
 45. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      13:22   + 4:13 
 46. Macek Vojtěch            HAN0703 C Hanácká oblast           13:23   + 4:14 
 47. Mrkvica Václav           HAN0802 C Hanácká oblast           13:24   + 4:15 
 48. Studnička Jakub          POB0703 C Pražská oblast           13:30   + 4:21 
 48. Tomášek Prokop           JEO0703 C Ještědská oblast         13:30   + 4:21 
 50. Navrátil Pavel           HAN0701 C Hanácká oblast           13:32   + 4:23 
 51. Heller Jakub             STC0700 C Středočeská oblast       13:33   + 4:24 
 52. Prášil Jakub             VYS0702 C Oblast Vysočina          13:35   + 4:26 
 53. Lacina Jan               POB0704 C Pražská oblast           13:37   + 4:28 
 54. Junek Matouš             POB0806 C Pražská oblast           14:03   + 4:54 
 55. Heča Michal              UOL0803 C SOB Olomouc              14:14   + 5:05 
 56. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          14:28   + 5:19 
 57. Vodrážka Štěpán          ZCO0800 C Západočeská oblast       14:29   + 5:20 
 58. Škrle Michael            ZCO0706 C Západočeská oblast       14:32   + 5:23 
 59. Sekanina Ondřej          HAN0702 C Hanácká oblast           14:39   + 5:30 
 60. Král Ondřej              HAN0704 C Hanácká oblast           14:41   + 5:32 
 61. Denemarek Max            JMO0800 C Jihomoravská oblast      14:45   + 5:36 
 62. Kolář David              STC0804 C Středočeská oblast       14:51   + 5:42 
 63. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     14:58   + 5:49 
 64. Riby Philip              JEO0701 C Ještědská oblast         15:01   + 5:52 
 65. Bejvančický Josef        ZCO0707 C Západočeská oblast       15:02   + 5:53 
 66. Lesák Marek              JEO0803 C Ještědská oblast         15:04   + 5:55 
 67. Hozík Štěpán             VAL0806 C Valašská oblast          15:13   + 6:04 
 68. Matoušek Jan             HAN0901 C Hanácká oblast           15:14   + 6:05 
 69. Vítek Vojtěch            VYS0801 C Oblast Vysočina          15:15   + 6:06 
 70. Krupa Jan                MSK0702 C Moravskoslezský kraj     15:21   + 6:12 
 71. Pánek Ondřej             SSU0702 C SK Severka Šumperk       15:24   + 6:15 
 72. Jelínek František        VCO0707 C Východočeská oblast      15:57   + 6:48 
 73. Beran František          STC0704 C Středočeská oblast       16:24   + 7:15 
 74. Matys Ondřej             STC0802 C Středočeská oblast       16:25   + 7:16 
 75. Tříska Lukáš             ZCO0802 C Západočeská oblast       17:22   + 8:13 
 76. Křížek Ivo               ZCO0803 C Západočeská oblast       17:27   + 8:18 
 77. Řehoř Hynek              JEO0702 C Ještědská oblast         17:34   + 8:25 
 78. Beneš Filip              JEO0704 C Ještědská oblast         17:39   + 8:30 
 79. Janeček Jáchym           HAN0700 C Hanácká oblast           17:54   + 8:45 
 80. Mlček Vincenc            KSU0700 C Klub vytrvalostních spo  17:57   + 8:48 
 81. Kubíček Vavřinec         HAN0803 C Hanácká oblast           18:37   + 9:28 
 82. Brabec Matěj             ZCO0708 C Západočeská oblast       19:08   + 9:59 
 83. Mikoška Jan              STE0807 C SK SKI-OB Šternberk      21:19   + 12:10
 84. Kostka Artur             MSK0901 C Moravskoslezský kraj     22:45   + 13:36
 85. Juřina Marek             KSU0828 C Klub vytrvalostních spo  23:05   + 13:56
 86. Marek Vít                KSU0838 C Klub vytrvalostních spo  24:25   + 15:16
     Hanák Matěj              VCO0705 C Východočeská oblast       DISK          
     Skácel Jan               JEO0900 C Ještědská oblast          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.10 km, 28 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        POB0502 C Pražská oblast           11:59          
  2. Urbánek Tomáš            JMO0604 C Jihomoravská oblast      12:42   + 0:43 
  3. Kurz Ondřej              ZCO0500 C Západočeská oblast       12:45   + 0:46 
  4. Bednařík Vilém           JEO0502 C Ještědská oblast         12:46   + 0:47 
  5. Stehlík Šimon            ZCO0506 C Západočeská oblast       12:59   + 1:00 
  6. Strýček Jan              JMO0504 C Jihomoravská oblast      13:05   + 1:06 
  7. Odehnal Tomáš            JMO0506 C Jihomoravská oblast      13:10   + 1:11 
  8. Štěpánek Jan             JMO0600 C Jihomoravská oblast      13:23   + 1:24 
  8. Račanský Jakub           JMO0500 C Jihomoravská oblast      13:23   + 1:24 
 10. Pekárek Tobias           VAL0502 C Valašská oblast          13:24   + 1:25 
 11. Mairich Filip            JEO0602 C Ještědská oblast         13:30   + 1:31 
 12. Zřídkaveselý Adam        JMO0505 C Jihomoravská oblast      13:32   + 1:33 
 13. Svoboda Antonín          ZCO0600 C Západočeská oblast       13:42   + 1:43 
 14. Otruba František         HAN0502 C Hanácká oblast           13:54   + 1:55 
 15. Vítek Matěj              VYS0501 C Oblast Vysočina          13:57   + 1:58 
 16. Brosch Ondřej            JMO0601 C Jihomoravská oblast      14:06   + 2:07 
 17. Štábl Patrik             HAN0600 C Hanácká oblast           14:08   + 2:09 
 18. Bíčánek Jan              MSK0502 C Moravskoslezský kraj     14:12   + 2:13 
 19. Meduna Filip             ZCO0605 C Západočeská oblast       14:20   + 2:21 
 20. Čihák Jan                VCO0602 C Východočeská oblast      14:21   + 2:22 
 21. Nouza Michal             VYS0503 C Oblast Vysočina          14:22   + 2:23 
 21. Melišík Jan              POB0503 C Pražská oblast           14:22   + 2:23 
 23. Sláma Šimon              VAL0501 C Valašská oblast          14:26   + 2:27 
 24. Štorek Jan               HAN0505 C Hanácká oblast           14:32   + 2:33 
 25. Hanuš Filip              VCO0604 C Východočeská oblast      14:39   + 2:40 
 25. Elleder David            POB0604 C Pražská oblast           14:39   + 2:40 
 27. Hájek Dominik            VCO0607 C Východočeská oblast      14:40   + 2:41 
 28. Vaněk Bořek              VAL0505 C Valašská oblast          14:45   + 2:46 
 29. Šípek Ondřej             VCO0605 C Východočeská oblast      14:53   + 2:54 
 30. Dlouhý Aleš              POB0505 C Pražská oblast           14:58   + 2:59 
 31. Čech Radan               JMO0611 C Jihomoravská oblast      15:08   + 3:09 
 31. Hoetzel Hugo             JEO0507 C Ještědská oblast         15:08   + 3:09 
 33. Jíra Filip               STC0508 C Středočeská oblast       15:15   + 3:16 
 34. Rožek Vojtěch            STC0503 C Středočeská oblast       15:17   + 3:18 
 35. Hendrych Vít             VYS0603 C Oblast Vysočina          15:26   + 3:27 
 35. Zrník Tomáš              VYS0601 C Oblast Vysočina          15:26   + 3:27 
 37. Němec David              ZCO0508 C Západočeská oblast       15:34   + 3:35 
 38. Nejezchleb Vojtěch       JEO0510 C Ještědská oblast         15:40   + 3:41 
 39. Heller Jiří              STC0500 C Středočeská oblast       15:46   + 3:47 
 40. Janoch Samuel            ZCO0502 C Západočeská oblast       15:52   + 3:53 
 41. Vališ Vojtěch            VCO0603 C Východočeská oblast      15:55   + 3:56 
 42. Koliáš Štěpán            POB0606 C Pražská oblast           16:09   + 4:10 
 43. Hudos Václav             STC0505 C Středočeská oblast       16:21   + 4:22 
 44. Pernička Václav          VAL0602 C Valašská oblast          16:30   + 4:31 
 45. Borunský Matěj           HAN0601 C Hanácká oblast           16:32   + 4:33 
 46. Bárta Viktor             STC0600 C Středočeská oblast       16:33   + 4:34 
 46. Holešta Jakub            STC0506 C Středočeská oblast       16:33   + 4:34 
 46. Mudrák Daniel            JMO0629 C Jihomoravská oblast      16:33   + 4:34 
 49. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          16:38   + 4:39 
 49. Habán Oliver             JEO0608 C Ještědská oblast         16:38   + 4:39 
 51. Vodička Igor             HAN0506 C Hanácká oblast           16:39   + 4:40 
 52. Černoch Martin           HAN0501 C Hanácká oblast           16:50   + 4:51 
 53. Jelínek Filip            VYS0502 C Oblast Vysočina          16:53   + 4:54 
 54. Juřeník Jakub            MSK0602 C Moravskoslezský kraj     16:58   + 4:59 
 55. Dejnožka Martin          JEO0600 C Ještědská oblast         17:03   + 5:04 
 56. Zurynek Jan              JEO0607 C Ještědská oblast         17:06   + 5:07 
 57. Skripnik Nikola          POB0601 C Pražská oblast           17:07   + 5:08 
 58. Jiras Jan                STC0504 C Středočeská oblast       17:19   + 5:20 
 59. Votoček Michal           VCO0606 C Východočeská oblast      17:24   + 5:25 
 60. Pivec Jan                ZCO0507 C Západočeská oblast       17:36   + 5:37 
 61. Spiřík František         ZCO0603 C Západočeská oblast       17:50   + 5:51 
 62. Janků Štěpán             VCO0608 C Východočeská oblast      17:53   + 5:54 
 63. Šána Robert              HAN0604 C Hanácká oblast           17:56   + 5:57 
 64. Vojvodík Eduard          MSK0600 C Moravskoslezský kraj     17:58   + 5:59 
 65. Bláha Adam               HAN0509 C Hanácká oblast           17:59   + 6:00 
 66. Václavík Martin          STC0603 C Středočeská oblast       18:27   + 6:28 
 66. Dolejší Jan              JEO0603 C Ještědská oblast         18:27   + 6:28 
 68. Bulíř Jáchym             POB0602 C Pražská oblast           18:30   + 6:31 
 68. Zádrapa Marian Petr      MSK0505 C Moravskoslezský kraj     18:30   + 6:31 
 70. Bozděch Tobiáš           STC0507 C Středočeská oblast       18:31   + 6:32 
 71. Damek Ondřej             MSK0501 C Moravskoslezský kraj     18:56   + 6:57 
 72. Tomanek Lukáš            HAN0507 C Hanácká oblast           18:57   + 6:58 
 73. Míka Albert              JEO0601 C Ještědská oblast         19:03   + 7:04 
 73. Maškarinec Marek         JEO0509 C Ještědská oblast         19:03   + 7:04 
 75. Machar Matěj             POB0605 C Pražská oblast           19:13   + 7:14 
 76. Chudík Martin            MSK0603 C Moravskoslezský kraj     19:14   + 7:15 
 76. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      19:14   + 7:15 
 78. Karásek Antonín          HAN0508 C Hanácká oblast           19:25   + 7:26 
 79. Šeps Daniel              VCO0601 C Východočeská oblast      19:41   + 7:42 
 80. Sobota Ondřej            ZCO0510 C Západočeská oblast       19:49   + 7:50 
 81. Ryška Matěj              MSK0604 C Moravskoslezský kraj     19:51   + 7:52 
 82. Novák Matyáš             VYS0602 C Oblast Vysočina          20:06   + 8:07 
 83. Poláček Tomáš            JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov    20:08   + 8:09 
 84. Bjolek Jan               MSK0601 C Moravskoslezský kraj     20:35   + 8:36 
 85. Jordán Alexandr          HAN0602 C Hanácká oblast           22:02   + 10:03
 86. Márton Lukáš             VAL0605 C Valašská oblast          23:31   + 11:32
 87. Hejtmánek Štěpán         SSU0505 C SK Severka Šumperk       24:32   + 12:33
 88. Soldán Robin             HAN0603 C Hanácká oblast           26:59   + 15:00
 89. Šišma Daniel             PTE0600 C TJ Sokol Ptení           30:35   + 18:36
 90. Slavík Ondřej            TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  31:50   + 19:51
     Morávek Martin           VCO0609 C Východočeská oblast       DISK          
     Smolka Jakub             POB0508 C Pražská oblast            DISK          
     Šubrt Vojtěch            POB0501 C Pražská oblast            DISK          
     Byrtus Jakub             MSK0504 C Moravskoslezský kraj      DISK          
     Ondráček Viktor          KSU0600 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 2.30 km, 40 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:40          
  2. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     12:43   + 0:03 
  3. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     12:50   + 0:10 
  4. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 12:55   + 0:15 
  5. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  13:06   + 0:26 
  6. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         13:27   + 0:47 
  7. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        13:32   + 0:52 
  8. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              13:39   + 0:59 
  9. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  13:41   + 1:01 
 10. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:44   + 1:04 
 11. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       13:47   + 1:07 
 12. Roháč Martin             LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovic  13:48   + 1:08 
 13. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    13:54   + 1:14 
 13. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     13:54   + 1:14 
 15. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno       13:56   + 1:16 
 15. Sedláček Jaroslav        DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka        13:56   + 1:16 
 17. Donda Jiří               ONO0403 A SKOB Ostrov              14:05   + 1:25 
 18. Kubík Maximilián         47S0301 C TJ Rapid Bratislava      14:06   + 1:26 
 19. Milán Jakub              ZBM0407 A SK Žabovřesky Brno       14:09   + 1:29 
 20. Štichhauer Daniel        LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice  14:11   + 1:31 
 21. Petrilák Matouš          DOR0409 A OK Dobříš                14:15   + 1:35 
 22. Kabát Martin             PGP0408 A SK Praga                 14:19   + 1:39 
 22. Haas Filip               LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice  14:19   + 1:39 
 24. Sláma Richard            LCE0309 C OOB TJ Slovan Luhačovic  14:29   + 1:49 
 25. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        14:33   + 1:53 
 26. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     14:34   + 1:54 
 27. Šipoš Tomáš              ZBM0308 B SK Žabovřesky Brno       14:35   + 1:55 
 27. Beneš Jindřich           KON0404 A KOB Konice               14:35   + 1:55 
 29. Škácha Vít               DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka        14:42   + 2:02 
 30. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  14:43   + 2:03 
 31. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         14:44   + 2:04 
 32. Kolář Šimon              SHK0405 A OK Slavia Hradec Králov  14:46   + 2:06 
 33. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     14:47   + 2:07 
 34. Bialožyt Marek           TRI0301 A TJ TŽ Třinec             14:49   + 2:09 
 35. Lesák Ondřej             TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:52   + 2:12 
 35. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        14:52   + 2:12 
 37. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  14:55   + 2:15 
 38. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            15:14   + 2:34 
 39. Hustý Adam               TZL0403 A SKOB Zlín                15:18   + 2:38 
 40. Jelínek Kryštof          RUZ0301 A TJ Růžená                15:19   + 2:39 
 41. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:24   + 2:44 
 42. Lička Adam               TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno        15:26   + 2:46 
 43. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  15:52   + 3:12 
 44. Fábera David             SHK0305 B OK Slavia Hradec Králov  15:57   + 3:17 
 45. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB Tretra Praha         15:58   + 3:18 
 46. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 16:01   + 3:21 
 47. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     16:05   + 3:25 
 48. Choutka Matěj            NPA0402 A SK LOB Nová Paka         16:15   + 3:35 
 49. Fousek Matěj             RBK0402 B SK Radioklub Blansko     16:23   + 3:43 
 50. Kovařík Tomáš            SIT0401 B OK SILESIA               16:25   + 3:45 
 51. Janda Jakub              DOR0403 A OK Dobříš                16:27   + 3:47 
 52. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             16:30   + 3:50 
 53. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 16:36   + 3:56 
 54. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:52   + 4:12 
 55. Eichler Vítek            TZL0401 B SKOB Zlín                16:54   + 4:14 
 56. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   17:15   + 4:35 
 57. Pirožek Vojtěch          LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:57   + 6:17 
     Štěrbák Josef            ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Blaha Michal             VSP0412 A USK Praha                 DISK          
     Blaha Jiří               VSP0411 A USK Praha                 DISK          
     Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Novák Stanislav          NPA0404 A SK LOB Nová Paka          DISK          
     Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka          DISK          
     Krpata Michal            LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 2.00 km, 20 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Racek Josef              ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno       11:55          
  2. Karásek František        PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov         13:00   + 1:05 
  3. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        13:15   + 1:20 
  4. Ježek Filip              ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno       13:24   + 1:29 
  5. Poláček Lukáš            JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov    15:36   + 3:41 
  6. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       16:00   + 4:05 
  7. Krampla Michal Jan       UOL0302 C SOB Olomouc              16:10   + 4:15 
  8. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      16:33   + 4:38 
  9. Jurčík Martin            KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  22:57   + 11:02
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 2.50 km, 52 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              12:38          
  2. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        12:47   + 0:09 
  3. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       12:58   + 0:20 
  4. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      12:59   + 0:21 
  4. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 12:59   + 0:21 
  6. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  13:12   + 0:34 
  7. Adámek Filip             TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno        13:13   + 0:35 
  8. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:16   + 0:38 
  9. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              13:18   + 0:40 
 10. Mareček Šimon            LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice  13:23   + 0:45 
 10. Paleček Ondřej           LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice  13:23   + 0:45 
 12. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        13:28   + 0:50 
 12. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     13:28   + 0:50 
 14. Šimo Matúš               ZBM0109 B SK Žabovřesky Brno       13:29   + 0:51 
 15. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 13:30   + 0:52 
 16. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         13:31   + 0:53 
 16. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                13:31   + 0:53 
 18. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         13:32   + 0:54 
 19. Jonáš Adam               ZBM0102 B SK Žabovřesky Brno       13:37   + 0:59 
 19. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             13:37   + 0:59 
 21. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 13:50   + 1:12 
 22. Pompura Daniel           ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno       13:54   + 1:16 
 23. Mayer Šimon              VPM0209 A KOS Slavia Plzeň         14:00   + 1:22 
 24. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            14:02   + 1:24 
 25. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  14:05   + 1:27 
 26. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:06   + 1:28 
 27. Mrskoč Marek             LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice  14:08   + 1:30 
 28. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         14:11   + 1:33 
 28. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 14:11   + 1:33 
 28. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            14:11   + 1:33 
 31. Tuharský Erik            TRI0100 A TJ TŽ Třinec             14:23   + 1:45 
 32. Doležal Matyáš           STE0208 A SK SKI-OB Šternberk      14:24   + 1:46 
 33. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       14:27   + 1:49 
 34. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             14:33   + 1:55 
 35. Haltof Marek             TRI0200 B TJ TŽ Třinec             14:35   + 1:57 
 36. Gryc Vojtěch             TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno        14:36   + 1:58 
 37. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         14:43   + 2:05 
 38. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  14:45   + 2:07 
 39. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  14:54   + 2:16 
 40. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  14:57   + 2:19 
 41. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        14:59   + 2:21 
 42. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             15:00   + 2:22 
 43. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              15:02   + 2:24 
 44. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      15:07   + 2:29 
 45. Knor Martin              40001   C                          15:08   + 2:30 
 46. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              15:22   + 2:44 
 46. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:22   + 2:44 
 48. Bolehovský Michal        VSP0202 A USK Praha                15:23   + 2:45 
 49. Kurz Šimon               VPM0208 B KOS Slavia Plzeň         15:29   + 2:51 
 50. Kurák Michal             50004   C                          15:34   + 2:56 
 51. Štefan Vít               STH0202 B SK Studenec              15:44   + 3:06 
 52. Dostál Jakub             VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:53   + 3:15 
 53. Procinger Jan            VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:00   + 3:22 
 54. Melichna Matěj           PGP0107 B SK Praga                 16:01   + 3:23 
 55. Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   16:15   + 3:37 
 56. Jirka Matyáš             UOL0203 B SOB Olomouc              16:30   + 3:52 
 57. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                16:36   + 3:58 
 58. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      16:51   + 4:13 
 59. Šmol David               DOK0100 B OK Doksy                 17:01   + 4:23 
 60. Schenk Michal            47S0201 C TJ Rapid Bratislava      17:13   + 4:35 
 61. Klement David            DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka        17:24   + 4:46 
 62. Havlík Adam              20003   C                          17:43   + 5:05 
 63. Kubec Michal             DOK0103 B OK Doksy                 17:54   + 5:16 
 64. Zamastil Michal          LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:50   + 6:12 
 65. Vališ Jan                LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice  20:02   + 7:24 
     Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                 DISK          
     Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Oravec Matúš             40002   C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 2.20 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      14:12          
  2. Blank Noah               SKM0201 C KOB Směr Kroměříž        14:43   + 0:31 
  3. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       16:02   + 1:50 
  4. Doseděl Štěpán           STE0206 C SK SKI-OB Šternberk      17:48   + 3:36 
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 2.50 km, 52 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            11:52          
  2. Dekrét Jakub             ZBM9907 B SK Žabovřesky Brno       12:08   + 0:16 
  3. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno       12:22   + 0:30 
  4. Roudný Martin            LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice  12:33   + 0:41 
  5. Horčička Vít             TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno        12:40   + 0:48 
  6. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  13:01   + 1:09 
  7. Thoř Tomáš               TUR9904 R OOB TJ Turnov            13:11   + 1:19 
  8. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  13:13   + 1:21 
  9. Fencl Jonáš              LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice  13:18   + 1:26 
 10. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:23   + 1:31 
 11. Tichý Radomír            SHK0000 B OK Slavia Hradec Králov  13:24   + 1:32 
 12. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     13:32   + 1:40 
 13. Kavalír Jáchym           PHK9901 R OK 99 Hradec Králové     13:50   + 1:58 
 14. Panovec Kryštof          LCE0011 B OOB TJ Slovan Luhačovic  14:02   + 2:10 
 15. Goldschmidt Tobiáš       ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno       14:04   + 2:12 
 16. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  14:12   + 2:20 
 17. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:14   + 2:22 
 18. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            14:35   + 2:43 
 19. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       14:43   + 2:51 
 20. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  15:13   + 3:21 
 21. Šitina Jakub             LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:33   + 3:41 
 22. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       15:38   + 3:46 
 23. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     15:44   + 3:52 
 24. Sabol Josef              CTB9902 A SK OB Chotěboř           15:45   + 3:53 
 25. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno            15:52   + 4:00 
 26. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             16:16   + 4:24 
 27. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       18:34   + 6:42 
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.40 km, 48 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  12:38          
  2. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  12:54   + 0:16 
  3. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      12:57   + 0:19 
  4. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 13:02   + 0:24 
  5. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       13:15   + 0:37 
  6. Kelbl Vladimír           ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno       13:18   + 0:40 
  6. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            13:18   + 0:40 
  8. Jonáš Martin             PGP9606 C SK Praga                 13:20   + 0:42 
  9. Bořil Jan                SJI9700 C OK Jihlava               13:21   + 0:43 
 10. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            13:28   + 0:50 
 10. Netuka Vojtěch           SHK9701 C OK Slavia Hradec Králov  13:28   + 0:50 
 12. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov            13:30   + 0:52 
 13. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 13:35   + 0:57 
 14. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     13:37   + 0:59 
 15. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 13:39   + 1:01 
 16. Kantor Ondřej            TRI9103 C TJ TŽ Třinec             13:40   + 1:02 
 17. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           13:43   + 1:05 
 17. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            13:43   + 1:05 
 19. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  13:45   + 1:07 
 20. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                13:46   + 1:08 
 21. Gebrt Jan                SHK9801 C OK Slavia Hradec Králov  13:48   + 1:10 
 22. Kazda Adam               TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec   13:49   + 1:11 
 23. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    13:51   + 1:13 
 23. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  13:51   + 1:13 
 25. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     13:52   + 1:14 
 26. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               13:53   + 1:15 
 27. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  13:55   + 1:17 
 28. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 14:00   + 1:22 
 29. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  14:01   + 1:23 
 30. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    14:03   + 1:25 
 30. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  14:03   + 1:25 
 32. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:04   + 1:26 
 33. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             14:07   + 1:29 
 34. Čech Jan                 SJI9601 C OK Jihlava               14:09   + 1:31 
 35. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       14:11   + 1:33 
 36. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            14:13   + 1:35 
 36. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 14:13   + 1:35 
 38. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov            14:18   + 1:40 
 39. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              14:20   + 1:42 
 40. Kamaryt Tomáš            VPM8807 C KOS Slavia Plzeň         14:21   + 1:43 
 41. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      14:22   + 1:44 
 42. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       14:24   + 1:46 
 43. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  14:33   + 1:55 
 44. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         14:35   + 1:57 
 44. Kolárik Tomáš            TZL9302 C SKOB Zlín                14:35   + 1:57 
 44. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     14:35   + 1:57 
 44. Bořil Tomáš              TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno        14:35   + 1:57 
 48. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        14:42   + 2:04 
 49. Mielec Jaromír           AOP9701 C Orientační Běh Opava     14:43   + 2:05 
 50. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            14:50   + 2:12 
 51. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        14:51   + 2:13 
 52. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       14:55   + 2:17 
 52. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno            14:55   + 2:17 
 54. Fiala Jan                ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno       14:58   + 2:20 
 54. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       14:58   + 2:20 
 56. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     14:59   + 2:21 
 57. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            15:00   + 2:22 
 58. Starý Ondra              PHK9813 C OK 99 Hradec Králové     15:03   + 2:25 
 59. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            15:04   + 2:26 
 60. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            15:11   + 2:33 
 61. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     15:13   + 2:35 
 62. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž        15:22   + 2:44 
 63. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        15:25   + 2:47 
 64. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         15:28   + 2:50 
 65. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       15:30   + 2:52 
 66. Vištejn Jiří             LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň      15:49   + 3:11 
     Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.30 km, 44 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waněk Adam               LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice  13:20          
  2. Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno       13:23   + 0:03 
  3. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      13:33   + 0:13 
  4. Chmelař Lukáš            SHK9102 C OK Slavia Hradec Králov  13:34   + 0:14 
  4. Pek Daniel               SHK9803 C OK Slavia Hradec Králov  13:34   + 0:14 
  6. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                13:46   + 0:26 
  7. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          13:53   + 0:33 
  8. Šurgan Štefan            TUR7900 C OOB TJ Turnov            13:56   + 0:36 
  9. Hošek Radim              TAP8737 C KOB Tretra Praha         13:57   + 0:37 
 10. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        14:02   + 0:42 
 11. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            14:05   + 0:45 
 12. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 14:19   + 0:59 
 13. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     14:22   + 1:02 
 14. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  14:23   + 1:03 
 15. Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No  14:24   + 1:04 
 15. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            14:24   + 1:04 
 17. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              14:26   + 1:06 
 18. Ransdorf Jakub           TAP9805 C KOB Tretra Praha         14:29   + 1:09 
 19. Hraboš Matej             TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno        14:34   + 1:14 
 20. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              14:36   + 1:16 
 21. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     14:37   + 1:17 
 22. Vlášek Jakub             TAP9702 C KOB Tretra Praha         14:39   + 1:19 
 23. Jurica Jan               LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice  14:41   + 1:21 
 24. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 14:44   + 1:24 
 25. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 14:50   + 1:30 
 26. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         14:53   + 1:33 
 27. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              14:54   + 1:34 
 27. Pokorný David            SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.  14:54   + 1:34 
 29. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    14:55   + 1:35 
 29. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň      14:55   + 1:35 
 31. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        14:57   + 1:37 
 32. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  14:58   + 1:38 
 33. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       15:00   + 1:40 
 34. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           15:01   + 1:41 
 35. Michek David             TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:08   + 1:48 
 36. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      15:25   + 2:05 
 37. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           15:26   + 2:06 
 38. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        15:28   + 2:08 
 39. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  15:31   + 2:11 
 40. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        15:39   + 2:19 
 41. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  15:43   + 2:23 
 42. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:44   + 2:24 
 43. Černý Michal             PHK8005 C OK 99 Hradec Králové     15:49   + 2:29 
 44. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      15:53   + 2:33 
 45. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    16:04   + 2:44 
 46. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 16:06   + 2:46 
 47. Werner Michal            PGP9705 C SK Praga                 16:09   + 2:49 
 48. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              16:16   + 2:56 
 49. Zbíral Robert            UOL8000 C SOB Olomouc              16:22   + 3:02 
 50. Zapletal Martin          STE8500 C SK SKI-OB Šternberk      16:28   + 3:08 
 51. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      16:33   + 3:13 
 52. Pešan Jan                LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:49   + 3:29 
 53. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   16:54   + 3:34 
 54. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              17:06   + 3:46 
 55. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            17:19   + 3:59 
 56. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      17:24   + 4:04 
 57. Locker Tomáš             SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:41   + 4:21 
 58. Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice  17:48   + 4:28 
 59. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk      18:16   + 4:56 
 60. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                18:20   + 5:00 
 61. Nešetřil Tomáš           CHT8901 C OOB SK Chrast            18:31   + 5:11 
 62. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk      18:47   + 5:27 
 63. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              18:51   + 5:31 
 64. Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk      19:23   + 6:03 
 65. Štembera Jan             TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec   19:54   + 6:34 
 66. Hinkelmann Erik          ZBM9403 C SK Žabovřesky Brno       20:10   + 6:50 
 67. Krampla Tomáš            UOL6601 C SOB Olomouc              20:37   + 7:17 
 68. Šunda Marek              VSP9200 C USK Praha                21:31   + 8:11 
 69. Rýdel Jiří               KAM9200 C OK Kamenice              21:53   + 8:33 
 70. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  22:20   + 9:00 
 71. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      27:03   + 13:43
 72. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering     44:36   + 31:16
     Šesták Marek             VLI7403 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Panovec Jan              SSU8931 C SK Severka Šumperk        DISK          
     Šrubař Michal            ASU8606 C Magnus Orienteering       DISK          
     Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 2.40 km, 50 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        14:57          
  2. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      15:36   + 0:39 
  3. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                16:54   + 1:57 
  4. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     16:56   + 1:59 
  5. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  17:08   + 2:11 
  6. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      17:12   + 2:15 
  7. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:18   + 2:21 
  8. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      17:33   + 2:36 
  9. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                17:51   + 2:54 
 10. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        18:07   + 3:10 
 11. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        18:12   + 3:15 
 12. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                18:26   + 3:29 
 13. Ženčák Jaroslav          130001  C                          18:34   + 3:37 
 14. Byrtus Petr              SIT7702 C OK SILESIA               18:43   + 3:46 
 15. Kolek Petr               ASU7501 C Magnus Orienteering      19:08   + 4:11 
 16. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  19:10   + 4:13 
 17. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        19:11   + 4:14 
 18. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko     19:28   + 4:31 
 19. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            19:33   + 4:36 
 20. Cveček Martin            PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha  19:38   + 4:41 
 21. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              19:53   + 4:56 
 22. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš                21:47   + 6:50 
 23. Pavela Ĺudovít                   C                          22:08   + 7:11 
 24. Burda Tomáš              STE7600 C SK SKI-OB Šternberk      22:12   + 7:15 
 25. Fiala Jan                DOR7802 C OK Dobříš                23:00   + 8:03 
 26. Možný Stanislav          PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha  23:42   + 8:45 
 27. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       24:34   + 9:37 
 28. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:39   + 9:42 
 29. Falta Radim              KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí      26:15   + 11:18
     Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Kazda Jiří               SJC8006 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 2.30 km, 44 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Karel               LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice  15:10          
  2. Bolehovský Pavel         VSP7103 C USK Praha                15:23   + 0:13 
  3. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     15:28   + 0:18 
  4. Barcík Peter             AOP6601 C Orientační Běh Opava     15:29   + 0:19 
  5. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     15:59   + 0:49 
  6. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      16:00   + 0:50 
  7. Vandas Luděk             VAM6601 C OB Vamberk               16:09   + 0:59 
  8. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        16:34   + 1:24 
  9. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava     16:35   + 1:25 
 10. Votoček Tomáš            JIL7041 C OK Jilemnice             16:40   + 1:30 
 11. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             16:46   + 1:36 
 12. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                16:47   + 1:37 
 13. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        16:57   + 1:47 
 14. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:08   + 1:58 
 15. Metelka Pavel            PHK6800 C OK 99 Hradec Králové     17:14   + 2:04 
 16. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              17:26   + 2:16 
 17. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     17:27   + 2:17 
 18. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     17:37   + 2:27 
 19. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        17:38   + 2:28 
 20. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        17:50   + 2:40 
 21. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  17:53   + 2:43 
 22. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      17:57   + 2:47 
 23. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering      18:01   + 2:51 
 24. Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia Plzeň         18:21   + 3:11 
 25. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:39   + 3:29 
 26. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  18:48   + 3:38 
 27. Mlynárik Peter           ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno       18:52   + 3:42 
 28. Kolář Viktor             SHK7300 C OK Slavia Hradec Králov  19:05   + 3:55 
 29. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     19:09   + 3:59 
 30. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            19:11   + 4:01 
 31. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering      19:26   + 4:16 
 32. Kohoutek Oldřich         BSO7100 C KOB Baník Sokolov        19:37   + 4:27 
 33. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             19:49   + 4:39 
 34. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  19:50   + 4:40 
 35. Slavík Tomáš             TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  19:56   + 4:46 
 36. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB ALFA Brno            20:05   + 4:55 
 37. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  20:21   + 5:11 
 38. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering      20:23   + 5:13 
 39. Mikoška Eman             STE7103 C SK SKI-OB Šternberk      20:28   + 5:18 
 40. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      20:39   + 5:29 
 41. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           20:57   + 5:47 
 42. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              22:09   + 6:59 
 43. Dráč Pavel               UOL7201 C SOB Olomouc              22:28   + 7:18 
 44. Sita Vratislav           SSU7341 C SK Severka Šumperk       22:47   + 7:37 
 45. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory        23:37   + 8:27 
 46. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              23:41   + 8:31 
 47. Vrána Jan                UOL7300 C SOB Olomouc              24:27   + 9:17 
 48. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov       25:00   + 9:50 
 49. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      25:08   + 9:58 
 50. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  25:21   + 10:11
 51. Liber Vlastimil          AOP6402 C Orientační Běh Opava     28:19   + 13:09
 52. Poláček Luboš            JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov    30:08   + 14:58
     Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc               DISK          
     Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 2.10 km, 30 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 15:32          
  2. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               15:33   + 0:01 
  3. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     16:13   + 0:41 
  4. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  16:17   + 0:45 
  5. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      16:22   + 0:50 
  6. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       16:31   + 0:59 
  7. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:38   + 1:06 
  8. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:42   + 1:10 
  9. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    17:29   + 1:57 
 10. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  17:34   + 2:02 
 11. Doseděl Emil             STE6100 C SK SKI-OB Šternberk      17:42   + 2:10 
 12. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         19:13   + 3:41 
 13. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      19:28   + 3:56 
 14. Kostka Evžen             AOP5701 C Orientační Běh Opava     19:54   + 4:22 
 15. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               20:47   + 5:15 
 16. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     20:55   + 5:23 
 17. Gawel Jiří               JBM5700 C JG Sport                 21:51   + 6:19 
 18. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              22:10   + 6:38 
 19. Bednář Jan               UOL5402 C SOB Olomouc              22:48   + 7:16 
 20. Poklop Lubomír           UOL5601 C SOB Olomouc              23:43   + 8:11 
     Lux Zdeněk               KUN6201 C TJ Sokol Kunvald          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 1.80 km, 14 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Karel           TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Prad  14:35          
  2. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    14:57   + 0:22 
  3. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  16:11   + 1:36 
  4. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              17:21   + 2:46 
  5. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      17:26   + 2:51 
  6. Šroler Zdeněk            KUN5201 C TJ Sokol Kunvald         18:00   + 3:25 
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 1.60 km, 10 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       17:53          
  2. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        18:17   + 0:24 
  3. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     19:14   + 1:21 
  4. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             22:21   + 4:28 
  5. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        31:49   + 13:56
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.30 km, 10 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sirkovský Matěj                  C                           9:59          
  2. Sirkovská Adéla                  C                          11:00   + 1:01 
  3. Macková Hana                     C                          11:18   + 1:19 
  4. Smola Štěpán             TZL1414 C SKOB Zlín                13:40   + 3:41 
  5. Macek Václav             ASU1249 C Magnus Orienteering      15:39   + 5:40 
  6. Liber Tomáš              AOP1302 C Orientační Běh Opava     16:42   + 6:43 
  7. Divinová Anna            0070002 C                          17:28   + 7:29 
  8. Mrkvica Vít              ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory        17:55   + 7:56 
  9. Zbíralová Barbora        SOB     C SOBSA                    17:58   + 7:59 
 10. Pánek Milan              SSU     C SK Severka Šumperk       18:49   + 8:50 
 11. Hrouza Jan               KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  18:57   + 8:58 
 12. Košárková Anetka                 C                          19:34   + 9:35 
 13. Smola Jakub              TZL1111 C SKOB Zlín                21:46   + 11:47
 14. Fendrychová Laura        STE     C SK SKI-OB Šternberk      23:50   + 13:51
 15. Macek Vojtěch                    C                          26:42   + 16:43
 16. Macek Jindřich                   C                          27:38   + 17:39
 17. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     28:51   + 18:52
 18. Tesařová Eva             AOP1650 C Orientační Běh Opava     29:06   + 19:07
 19. Bednář Richard Jan       UOL1400 C SOB Olomouc              29:50   + 19:51
 20. Otrusinová Ivana         JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov    30:28   + 20:29
 21. Ondřej Kalina            80001   C                          42:11   + 32:12
 22. Hrubá Helena                     C                          47:04   + 37:05
 23. Pospíšilová Rebeka               C                          47:06   + 37:07
 24. Hrubá Magdalena                  C                          47:22   + 37:23
     Fládr Jan                PTE1400 C TJ Sokol Ptení            DISK          
     Good Marie               SBR1250 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 2.80 km, 52 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Glonek Jakub             KAM9602 R OK Kamenice              13:11          
  2. Minář Marek              ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno       13:14   + 0:03 
  3. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       13:16   + 0:05 
  4. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       13:52   + 0:41 
  5. Brlica Pavel             ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno       13:55   + 0:44 
  6. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové     14:01   + 0:50 
  7. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové     14:08   + 0:57 
  8. Glaner Franz             18A0001 C WAT                      14:12   + 1:01 
  9. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       14:16   + 1:05 
  9. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  14:16   + 1:05 
 11. Mrázek Jan               SJC8102 R Sportcentrum Jičín       14:26   + 1:15 
 12. Bukovac Pavol            27S8100 C Farmaceut Bratislava     14:32   + 1:21 
 12. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové     14:32   + 1:21 
 14. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 14:36   + 1:25 
 15. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  14:45   + 1:34 
 16. Mušinský Tomáš           50001   C                          14:46   + 1:35 
 17. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       14:52   + 1:41 
 17. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice  14:52   + 1:41 
 17. Fürst Matouš             DOK9602 E OK Doksy                 14:52   + 1:41 
 20. Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín                14:53   + 1:42 
 21. Kastner Nicolas          12A0000 C Naturfreunde Wien        15:00   + 1:49 
 22. Horvát Petr              TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno        15:03   + 1:52 
 22. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  15:03   + 1:52 
 24. Rusý Tomáš               KAM9301 R OK Kamenice              15:04   + 1:53 
 25. Valeš Jiří               LPM9502 E OK Lokomotiva Plzeň      15:07   + 1:56 
 26. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  15:08   + 1:57 
 27. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            15:09   + 1:58 
 28. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              15:15   + 2:04 
 29. Schuster Marek           SSU9303 R SK Severka Šumperk       15:18   + 2:07 
 30. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín                15:19   + 2:08 
 31. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        15:21   + 2:10 
 32. Semík Ondřej             KAM9401 R OK Kamenice              15:27   + 2:16 
 33. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    15:29   + 2:18 
 34. Davidik Marian           60001   C                          15:33   + 2:22 
 35. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       15:42   + 2:31 
 36. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno        15:45   + 2:34 
 37. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       15:49   + 2:38 
 38. Kubina Filip             43S8900 C ŠK Sandberg Bratislava   15:53   + 2:42 
 39. Krajčík Michal           50003   C                          16:03   + 2:52 
 40. Nakvosas Gytis           30001   C                          16:08   + 2:57 
 40. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       16:08   + 2:57 
 40. Škoda Jakub              DOK8800 R OK Doksy                 16:08   + 2:57 
 43. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            16:16   + 3:05 
 44. Tysz Adam                50006   C                          16:20   + 3:09 
 45. Mižúr Peter              100002  C                          17:07   + 3:56 
 46. Bichl Daniel             18A0000 C WAT                      18:09   + 4:58 
     Hubáček Jonáš            LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Chloupek Adam            ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.40 km, 10 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mellan Jonáš                     C                           7:29          
  2. Šabata Radek             SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.   7:31   + 0:02 
  3. Žůrek Jan                        C                           7:53   + 0:24 
  4. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                    8:03   + 0:34 
  5. Heller Jiří                      C                           8:09   + 0:40 
  6. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno        8:12   + 0:43 
  7. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.   8:29   + 1:00 
  8. Vyskočil Vojtěch         SSU02nn C SK Severka Šumperk        8:38   + 1:09 
  9. Kolář Jan                        C                           8:43   + 1:14 
 10. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast             9:09   + 1:40 
 11. Beneš Vojtěch            NNN0000 C Neregistrovaní            9:33   + 2:04 
 12. Vyskočil Filip           SSU06nn C SK Severka Šumperk        9:49   + 2:20 
 13. Jonáš Marek              130004  C                           9:51   + 2:22 
 14. Matochová Adéla          TZL0552 C SKOB Zlín                10:25   + 2:56 
 15. Jungmannová Sofie        PTE0757 C TJ Sokol Ptení           12:11   + 4:42 
 16. Hanušová Monika          VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:13   + 4:44 
 17. Bartošová Dana           PTE7650 C TJ Sokol Ptení           12:23   + 4:54 
 18. Lutera Michal            PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov         12:29   + 5:00 
 19. Benešová Jana                    C                          12:32   + 5:03 
 20. Hájek Petr               ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno       12:33   + 5:04 
 21. Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.  12:52   + 5:23 
 22. Musilová Jana            ASU7798 C Magnus Orienteering      13:16   + 5:47 
 23. Janečková Jitka                  C                          13:37   + 6:08 
 24. Rožanská Markéta         AOP7450 C Orientační Běh Opava     13:43   + 6:14 
 25. Hendrychová Pavla        HOB6251 C SKOB  Horní Benešov      13:55   + 6:26 
 26. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      14:57   + 7:28 
 27. Pometlová Jana           AOP7551 C Orientační Běh Opava     15:02   + 7:33 
 28. Chmelařová Blanka        140001  C                          15:08   + 7:39 
 29. Hendrych Jiří            HOB6701 C SKOB  Horní Benešov      15:57   + 8:28 
 30. Mikošková Tereza         STE9750 C SK SKI-OB Šternberk      16:01   + 8:32 
 31. Luterová Kristýna        PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov         17:06   + 9:37 
 32. Jonášová Hana            130003  C                          17:08   + 9:39 
 33. Rožanská Alena           AOP0450 C Orientační Běh Opava     17:10   + 9:41 
 34. Hendrych Jaromír         HOB6001 C SKOB  Horní Benešov      17:13   + 9:44 
 35. Kučera Martin            STE7602 C SK SKI-OB Šternberk      18:24   + 10:55
 36. Mikšíková Kateřina       PTE7375 C TJ Sokol Ptení           20:31   + 13:02
 37. Smolková Dagmar          STE6451 C SK SKI-OB Šternberk      21:08   + 13:39
 38. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  22:25   + 14:56
 39. Koblížek Filip                   C                          22:30   + 15:01
 40. Sedláčková Dagmar        KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín        26:15   + 18:46
 41. Vítková Miroslava        PTE6952 C TJ Sokol Ptení           32:06   + 24:37
 42. Byrtusová Petra          SIT7851 C OK SILESIA               36:31   + 29:02
     Zapletalová Emma         6EC1750 C EmmAn                     DISK          
     Janeček Petr                     C                           DISK          
     Vytinová Monika                  C                           DISK          
     Vavříková Tereza         SSU07nn C SK Severka Šumperk        DISK          
     Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 2.30 km, 46 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       14:32          
  2. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  14:33   + 0:01 
  3. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              14:48   + 0:16 
  4. Vyhnálková Barbora       RIC9850 R OB Říčany                15:12   + 0:40 
  5. Aschermannová Petra      KAM9354 E OK Kamenice              15:13   + 0:41 
  6. Štičková Anna            SSU9651 E SK Severka Šumperk       15:23   + 0:51 
  7. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       15:28   + 0:56 
  8. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           15:36   + 1:04 
  9. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        15:42   + 1:10 
 10. Šimková Johanka          ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno       15:49   + 1:17 
 11. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        15:54   + 1:22 
 12. Bogarová Adélka          PGP9056 R SK Praga                 16:00   + 1:28 
 12. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        16:00   + 1:28 
 14. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       16:01   + 1:29 
 15. Fenclová Marta           LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice  16:12   + 1:40 
 16. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  16:18   + 1:46 
 16. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  16:18   + 1:46 
 18. Šiková Barbora           LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň      16:23   + 1:51 
 19. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           16:25   + 1:53 
 19. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              16:25   + 1:53 
 21. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       16:26   + 1:54 
 22. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  16:27   + 1:55 
 22. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      16:27   + 1:55 
 24. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  16:29   + 1:57 
 25. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       16:47   + 2:15 
 26. Procházková Klára        LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice  16:50   + 2:18 
 27. Šimůnková Gabriela       TAP9755 C KOB Tretra Praha         16:56   + 2:24 
 28. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           17:01   + 2:29 
 29. Rollier Monika           PHK8051 C OK 99 Hradec Králové     17:07   + 2:35 
 30. Vališová Martina         TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno        17:12   + 2:40 
 31. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:13   + 2:41 
 32. Nováková Tereza          LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice  17:36   + 3:04 
 33. Poklopová Lenka          SSU8952 R SK Severka Šumperk       17:59   + 3:27 
 34. Sedileková Ela           0100001 C                          18:45   + 4:13 
--------------------------------------------------------------------------------