Kód závodu          : 4299
Název               : Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
Datum               : 18.05.2019
Místo konání        : Čáslav, atletický stadión Vodranty
Mapa                : Čáslav, 1:4000
Pořadatel           : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu      : Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí     : Zitka Adam - R1
Ředitel závodu      : Stránský Dušan - R2
Stavitel tratí      : Fencl Petr - R2, Štěrba Zbyněk - R3

D16 2.01 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362   KOB ALFA Brno            12:27          
  2. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     13:06   + 0:39 
  3. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  13:10   + 0:43 
  4. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             13:15   + 0:48 
  5. Smolková Barbora         TAP0356   KOB Tretra Praha         13:18   + 0:51 
  6. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  13:28   + 1:01 
  7. Bulířová Ema             TAP0452   KOB Tretra Praha         13:55   + 1:28 
  8. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         13:57   + 1:30 
  9. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  14:11   + 1:44 
 10. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  14:14   + 1:47 
 11. Srbová Michaela          SJI0551   OK Jihlava               14:23   + 1:56 
 12. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                14:24   + 1:57 
 12. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  14:24   + 1:57 
 14. Matyášová Kristýna       CHA0555   OK Chrastava             14:26   + 1:59 
 14. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      14:26   + 1:59 
 16. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             14:36   + 2:09 
 17. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  14:41   + 2:14 
 18. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        14:46   + 2:19 
 19. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:57   + 2:30 
 20. Hovořáková Karolína      ZBM0351   SK Žabovřesky Brno       15:03   + 2:36 
 21. Chrzová Eliška           PGP0353   SK Praga                 15:05   + 2:38 
 21. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                15:05   + 2:38 
 23. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      15:06   + 2:39 
 24. Kosobudová Anna          VTA0551   SC vebr-sport            15:11   + 2:44 
 25. Richtrová Kamila         VPM0451   KOS Slavia Plzeň         15:17   + 2:50 
 26. Finstrlová Julie         ZBM0552   SK Žabovřesky Brno       15:24   + 2:57 
 27. Stoklasová Zuzana        OSN0454   SK Orientační sporty No  15:42   + 3:15 
 28. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                15:43   + 3:16 
 28. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     15:43   + 3:16 
 30. Ježková Ivana            ZBM0560   SK Žabovřesky Brno       16:13   + 3:46 
 31. Rybková Vendula          TRI0453   TJ TŽ Třinec             16:19   + 3:52 
 32. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  16:32   + 4:05 
 33. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       16:34   + 4:07 
 34. Novotná Jitka            SJH0454   SJH Jindřichův Hradec    16:49   + 4:22 
 35. Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc              16:58   + 4:31 
 36. Bídová Markéta           UOL0352   SOB Olomouc              17:00   + 4:33 
 37. Kubáková Nela            SJH0451   SJH Jindřichův Hradec    17:16   + 4:49 
 38. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  17:23   + 4:56 
 39. Mudráková Eliška         LCE0352   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:30   + 5:03 
 40. Lukašáková Sára          STE0450   SK SKI-OB Šternberk      18:00   + 5:33 
 41. Teringlová Vendula       VCB0451   OB České Budějovice      19:28   + 7:01 
     Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.15 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semíková Lucie           KAM0250   OK Kamenice              13:56          
  1. Šafková Sofie            KAM0153   OK Kamenice              13:56          
  3. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    14:10   + 0:14 
  4. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              14:12   + 0:16 
  5. Miklušová Tamara         ZBM0260   SK Žabovřesky Brno       14:20   + 0:24 
  6. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            14:33   + 0:37 
  6. Černá Kateřina           VPM0250   KOS Slavia Plzeň         14:33   + 0:37 
  8. Dittrichová Michaela     SKM0251   KOB Směr Kroměříž        14:36   + 0:40 
  9. Hajdu Nelli              10009     Hungary Orienteering Te  14:46   + 0:50 
 10. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       14:50   + 0:54 
 11. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     15:12   + 1:16 
 12. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              15:14   + 1:18 
 13. Mrózek Teresa            TRI0251   TJ TŽ Třinec             15:22   + 1:26 
 14. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        15:25   + 1:29 
 15. Škáchová Magdalena       DKP0156   Oddíl OB Kotlářka        15:26   + 1:30 
 16. Marková Ema              STE0252   SK SKI-OB Šternberk      15:27   + 1:31 
 17. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   15:29   + 1:33 
 18. Mašínová Anna            TJN0152   OOB TJ Tatran Jablonec   15:33   + 1:37 
 18. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  15:33   + 1:37 
 20. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:46   + 1:50 
 21. Nevěřilová Kateřina      LCE0254   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:49   + 1:53 
 22. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  15:52   + 1:56 
 23. Golová Tereza            VIC0162   OB Vizovice              16:00   + 2:04 
 24. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  16:01   + 2:05 
 25. Bernatíková Hana         TRI0253   TJ TŽ Třinec             16:07   + 2:11 
 26. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       16:08   + 2:12 
 27. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  16:10   + 2:14 
 28. Kosobudová Kateřina      VTA0253   SC vebr-sport            16:14   + 2:18 
 28. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       16:14   + 2:18 
 30. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            16:18   + 2:22 
 30. Kosová Tereza            PHK0151   OK 99 Hradec Králové     16:18   + 2:22 
 32. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             16:19   + 2:23 
 32. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             16:19   + 2:23 
 34. Rýdlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   16:34   + 2:38 
 35. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec   16:47   + 2:51 
 36. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        16:51   + 2:55 
 37. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  16:55   + 2:59 
 38. Raclavská Zuzana         UOL0251   SOB Olomouc              17:13   + 3:17 
 39. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                17:20   + 3:24 
 40. Dočkalová Klára          SJI0250   OK Jihlava               17:32   + 3:36 
 41. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         17:35   + 3:39 
 42. Warcopová Kateřina       TRI0150   TJ TŽ Třinec             17:50   + 3:54 
 43. Šmelíková Dorota         LCE0260   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:13   + 4:17 
 44. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                18:21   + 4:25 
 45. Svobodová Anna           VTA0151   SC vebr-sport            18:29   + 4:33 
 46. Zagyva Rebeka            10010     Hungary Orienteering Te  18:35   + 4:39 
 47. Nádeníčková Pavla        NEK0150   Nejdek Orienteering      18:38   + 4:42 
 48. Hovorková Tereza         ZVO0153   OB SK Zvole              18:47   + 4:51 
 49. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      19:13   + 5:17 
 50. Marešová Klára           NEK0250   Nejdek Orienteering      20:56   + 7:00 
 51. Navrátilová Adéla        TRI0250   TJ TŽ Třinec             21:54   + 7:58 
     Bejvlová Karolína        KAM0258   OK Kamenice               DISK          
     Slámová Taťána           OSN0250   SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 2.17 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        SSU9953   SK Severka Šumperk       12:23          
  2. Kopecká Anna             LPU9958   OK Lokomotiva Pardubice  13:15   + 0:52 
  3. Chaloupská Barbora       PHK9951   OK 99 Hradec Králové     13:17   + 0:54 
  4. Nechanická Klára         OSN0050   SK Orientační sporty No  13:32   + 1:09 
  5. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 13:37   + 1:14 
  6. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       13:53   + 1:30 
  7. Grycová Kateřina         TBM0058   KOS TJ Tesla Brno        14:01   + 1:38 
  8. Opálková Martina         BBM0050   BETA URSUS Orienteering  14:08   + 1:45 
  9. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            14:30   + 2:07 
 10. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  14:44   + 2:21 
 11. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       14:45   + 2:22 
 12. Poláková Tereza          SOP9951   OOB TJ Slezan Opava      14:49   + 2:26 
 13. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        14:55   + 2:32 
 14. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            14:58   + 2:35 
 15. Semrádová Jana           CHC9951   K.O.B. Choceň            15:00   + 2:37 
 16. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       15:24   + 3:01 
 17. Nechutová Aneta          SJI9950   OK Jihlava               15:27   + 3:04 
 18. Auerműllerová Anna       ZBM0060   SK Žabovřesky Brno       15:32   + 3:09 
 19. Matušková Jana           RBK9999   SK Radioklub Blansko     15:42   + 3:19 
 20. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             16:13   + 3:50 
 21. Aschermannová Karolína   KAM0051   OK Kamenice              16:54   + 4:31 
 22. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              17:32   + 5:09 
 23. Waňková Martina          LPU9959   OK Lokomotiva Pardubice  17:44   + 5:21 
 24. Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno       17:58   + 5:35 
 25. Karbusová Kateřina       OPI0052   Orientační sporty Písek  17:59   + 5:36 
 26. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  18:01   + 5:38 
 27. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 18:05   + 5:42 
 28. Lugrová Natalie          JPV0066   Oddíl OS SK Prostějov    18:14   + 5:51 
 29. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:20   + 5:57 
 30. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  19:59   + 7:36 
 31. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               20:21   + 7:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 2.34 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Indráková Adélka         ZBM9153   SK Žabovřesky Brno       14:11          
  2. Kosová Denisa            PHK9150   OK 99 Hradec Králové     14:26   + 0:15 
  3. Horčičková Vendula       LCE9353   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:39   + 0:28 
  4. Čechová Tereza           KAM9852   OK Kamenice              14:42   + 0:31 
  5. Štičková Anna            SSU9651   SK Severka Šumperk       15:00   + 0:49 
  6. Bogarová Adélka          PGP9056   SK Praga                 15:13   + 1:02 
  7. Vyhnálková Barbora       RIC9850   OB Říčany                15:36   + 1:25 
  8. Aschermannová Petra      KAM9354   OK Kamenice              15:37   + 1:26 
  9. Kozáková Zdenka          TBM7952   KOS TJ Tesla Brno        15:39   + 1:28 
 10. Novotná Tereza           PHK9255   OK 99 Hradec Králové     15:41   + 1:30 
 11. Zháňalová Barbora        ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       15:48   + 1:37 
 12. Hiklová Natalia          ZBM8350   SK Žabovřesky Brno       15:57   + 1:46 
 12. Sárközy Zsófia           10002     Hungary Orienteering Te  15:57   + 1:46 
 14. Doležalová Monika        KAM8851   OK Kamenice              16:12   + 2:01 
 15. Poklopová Lenka          SSU8952   SK Severka Šumperk       16:14   + 2:03 
 16. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  16:21   + 2:10 
 17. Havlová Adéla            BOR9161   OK Jiskra Nový Bor       16:30   + 2:19 
 18. Šiková Karolína          LPM9651   OK Lokomotiva Plzeň      16:32   + 2:21 
 19. Knapová Lenka            LPU9351   OK Lokomotiva Pardubice  16:34   + 2:23 
 20. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                16:35   + 2:24 
 21. Gerber Csenge            10004     Hungary Orienteering Te  16:38   + 2:27 
 22. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       16:39   + 2:28 
 23. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           16:49   + 2:38 
 24. Vališová Martina         TBM9669   KOS TJ Tesla Brno        16:51   + 2:40 
 25. Procházková Klára        LPU9451   OK Lokomotiva Pardubice  17:03   + 2:52 
 26. Benešová Jana            CTB9452   SK OB Chotěboř           17:08   + 2:57 
 27. Šiková Barbora           LPM9650   OK Lokomotiva Plzeň      17:11   + 3:00 
 28. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  17:15   + 3:04 
 29. Mantuano Eszter          10003     Hungary Orienteering Te  17:33   + 3:22 
 30. Odehnalová Tereza        ZBM9757   SK Žabovřesky Brno       17:43   + 3:32 
 31. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:44   + 3:33 
 32. Argalášová Kateřina      TRI9750   TJ TŽ Třinec             17:56   + 3:45 
 33. Ratinland Zsófia         10005     Hungary Orienteering Te  18:30   + 4:19 
 34. Staňková Lucie           ASU8756   Magnus Orienteering      19:25   + 5:14 
 35. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  21:51   + 7:40 
     Voborníková Alena        CTB9451   SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.31 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimková Johanka          ZBM9350   SK Žabovřesky Brno       14:55          
  2. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB Tretra Praha         15:39   + 0:44 
  3. Sklenářová Radka         LCE9250   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:03   + 1:08 
  4. Jirčáková Martina        LCE8951   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:06   + 1:11 
  5. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  16:08   + 1:13 
  6. Kinkorová Tereza         LPM9850   OK Lokomotiva Plzeň      16:13   + 1:18 
  7. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        16:25   + 1:30 
  8. Chvalová Věra            LPM9452   OK Lokomotiva Plzeň      16:42   + 1:47 
  9. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  16:44   + 1:49 
 10. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        16:47   + 1:52 
 11. Korpasová Tereza         TBM9898   KOS TJ Tesla Brno        16:59   + 2:04 
 12. Chovancová Zuzana        TZL9754   SKOB Zlín                17:04   + 2:09 
 13. Matějů Martina           PGP8556   SK Praga                 17:05   + 2:10 
 14. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:24   + 2:29 
 15. Červená Adéla            SHK9755   OK Slavia Hradec Králov  17:32   + 2:37 
 16. Flašarová Kristýna       PGP9054   SK Praga                 17:39   + 2:44 
 17. Vernerová Radka          VBM8558   VSK Mendelu Brno         17:58   + 3:03 
 18. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice              18:05   + 3:10 
 19. Kubátová Jana            CHA9152   OK Chrastava             18:41   + 3:46 
 20. Hošková Tereza           TAP8971   KOB Tretra Praha         18:44   + 3:49 
 21. Balcarová Jana           PHK8753   OK 99 Hradec Králové     18:50   + 3:55 
 22. Hendrychová Zuzana       ZBM8954   SK Žabovřesky Brno       19:00   + 4:05 
 23. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              19:03   + 4:08 
 24. Kožinová Anna            PGP9350   SK Praga                 19:09   + 4:14 
 25. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  19:20   + 4:25 
 26. Šimšová Pavla            MFP0551   Matfyz Praha             19:23   + 4:28 
 27. Kašparová Lucie          CHT9652   OOB SK Chrast            19:34   + 4:39 
 28. Dvořáková Hana           PGP0355   SK Praga                 19:52   + 4:57 
 29. Košárková Iva            PGP8155   SK Praga                 19:53   + 4:58 
 30. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  19:54   + 4:59 
 31. Tichovská Martina        PGP8658   SK Praga                 19:58   + 5:03 
 32. Kochová Nikola           TUR9358   OOB TJ Turnov            20:13   + 5:18 
 33. Randíková Magdaléna      SOB8851   SOBSA                    20:18   + 5:23 
 34. Molnárová Monika         ZBM9459   SK Žabovřesky Brno       20:20   + 5:25 
 35. Vytinová Monika          TUR9150   OOB TJ Turnov            20:28   + 5:33 
 36. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 20:47   + 5:52 
 37. Ondráčková Lucie         CHT9254   OOB SK Chrast            20:49   + 5:54 
 38. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             21:10   + 6:15 
 39. Studničná Lenka          FSP8650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:19   + 7:24 
 40. Podešvová Vlasta         TJN9250   OOB TJ Tatran Jablonec   23:05   + 8:10 
 41. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:03   + 9:08 
 42. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      24:35   + 9:40 
     Doubková Emma            PGP0154   SK Praga                  DISK          
     Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Kožinová Zuzana          PGP9650   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 1.96 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabelová Markéta         TRI9656   TJ TŽ Třinec             13:37          
  2. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                13:53   + 0:16 
  3. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   13:54   + 0:17 
  4. Končáková Klára          LCE9555   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:00   + 1:23 
  5. Kosíková Eliška          TUR0252   OOB TJ Turnov            16:08   + 2:31 
  6. Malivánková Eva          ZBM9952   SK Žabovřesky Brno       16:41   + 3:04 
  7. Grundmanová Lenka        CHC8651   K.O.B. Choceň            16:47   + 3:10 
  8. Sedlatá Kateřina         CHC8951   K.O.B. Choceň            16:59   + 3:22 
  9. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                17:15   + 3:38 
  9. Nedbálková Hana          ZBM9755   SK Žabovřesky Brno       17:15   + 3:38 
 11. Waldhauserová Irena      BOR7459   OK Jiskra Nový Bor       18:06   + 4:29 
 12. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                18:13   + 4:36 
 13. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                18:14   + 4:37 
 14. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        18:19   + 4:42 
 15. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          18:40   + 5:03 
 16. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                18:54   + 5:17 
 17. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         19:26   + 5:49 
 18. Paříková Iva             TUR0061   OOB TJ Turnov            19:32   + 5:55 
 19. Uhlíková Šárka           SJC8151   Sportcentrum Jičín       21:13   + 7:36 
 20. Lounková Zuzana          PDY8550   Běhej Poděbrady          21:59   + 8:22 
 21. Moskvová Agáta           ZLH0550   OOB TJ Zlaté Hory        23:59   + 10:22
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.20 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojná Silvie             SCP7950   OK Sparta Praha          16:04          
  2. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             16:10   + 0:06 
  3. Jiranová Kateřina        PHK8359   OK 99 Hradec Králové     16:27   + 0:23 
  4. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       16:38   + 0:34 
  5. Štěpánková Kateřina      TBM7654   KOS TJ Tesla Brno        17:09   + 1:05 
  5. Uhnavá Markéta           ZBM8485   SK Žabovřesky Brno       17:09   + 1:05 
  7. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           18:00   + 1:56 
  8. Tesařová Anna            SCP8257   OK Sparta Praha          18:02   + 1:58 
  9. Kočová Lenka             ZBM8160   SK Žabovřesky Brno       18:06   + 2:02 
 10. Podlipná Veronika        SJC8152   Sportcentrum Jičín       18:11   + 2:07 
 11. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       18:53   + 2:49 
 12. Šťastná Lenka            CTB8351   SK OB Chotěboř           18:58   + 2:54 
 13. Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB Tretra Praha         19:05   + 3:01 
 14. Kazdová Lenka            SJC8484   Sportcentrum Jičín       20:11   + 4:07 
 15. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          21:13   + 5:09 
 16. Pračková Zita            RIC7850   OB Říčany                21:22   + 5:18 
 17. Míková Šárka             DKP8255   Oddíl OB Kotlářka        22:17   + 6:13 
 18. Málková Šárka            CST8351   OB Strakonice            23:05   + 7:01 
 19. Krejsová Martina         CHT8152   OOB SK Chrast            23:24   + 7:20 
 20. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                24:16   + 8:12 
--------------------------------------------------------------------------------

D40 2.14 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimšová Jana             MFP7651   Matfyz Praha             14:33          
  2. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       14:52   + 0:19 
  3. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                14:53   + 0:20 
  4. Snížková Petra           DKP7752   Oddíl OB Kotlářka        15:25   + 0:52 
  5. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             15:42   + 1:09 
  6. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 15:58   + 1:25 
  7. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             16:03   + 1:30 
  8. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    16:27   + 1:54 
  9. Teringlová Martina       VCB7851   OB České Budějovice      16:28   + 1:55 
 10. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     16:33   + 2:00 
 11. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    16:38   + 2:05 
 12. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                16:49   + 2:16 
 13. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     16:51   + 2:18 
 14. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 16:56   + 2:23 
 15. Nechanická Daniela       OSN7557   SK Orientační sporty No  17:07   + 2:34 
 16. Ondráčková Veronika      EKP7850   VŠTJ Ekonom Praha        17:10   + 2:37 
 17. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             17:42   + 3:09 
 18. Tučková Monika           BOR7650   OK Jiskra Nový Bor       17:54   + 3:21 
 19. Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              17:57   + 3:24 
 20. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  18:10   + 3:37 
 21. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             18:49   + 4:16 
 22. Komárková Lenka          SJH7651   SJH Jindřichův Hradec    18:58   + 4:25 
 23. Dolejší Lenka            DOK7450   OK Doksy                 19:00   + 4:27 
 24. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       19:38   + 5:05 
 25. Slavíčková Lada          JHB7951   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  21:36   + 7:03 
 26. Tachovská Kamila         ZBM7655   SK Žabovřesky Brno       21:50   + 7:17 
 27. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    22:15   + 7:42 
 28. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  23:06   + 8:33 
     Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.01 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chupeková Silvia         VZA7251   Slávia ŽU Žilina         14:16          
  2. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            14:20   + 0:04 
  3. Kamenická Lenka          OSN6955   SK Orientační sporty No  14:35   + 0:19 
  4. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        14:39   + 0:23 
  5. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            15:02   + 0:46 
  6. Škorpilová Jana          SJC7451   Sportcentrum Jičín       15:13   + 0:57 
  7. Kožinová Jana            PGP6651   SK Praga                 15:26   + 1:10 
  8. Sieglová Dagmar          MFP7050   Matfyz Praha             15:37   + 1:21 
  9. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              15:40   + 1:24 
 10. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         15:57   + 1:41 
 11. Kubáňová Jana            TBM7275   KOS TJ Tesla Brno        16:11   + 1:55 
 12. Chaloupská Pavlína       PHK7051   OK 99 Hradec Králové     16:19   + 2:03 
 13. Horčičková Eva           UOL7051   SOB Olomouc              16:34   + 2:18 
 14. Bialeková Martina        LBE7350   TJ Lokomotiva Beroun     16:46   + 2:30 
 15. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                17:14   + 2:58 
 16. Skyvová Kristýna         STE7054   SK SKI-OB Šternberk      17:25   + 3:09 
 17. Valíková Petra           AOP7351   Orientační Běh Opava     17:47   + 3:31 
 18. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  17:55   + 3:39 
 19. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 18:02   + 3:46 
 20. Chovancová Jana          TZL7352   SKOB Zlín                18:08   + 3:52 
 21. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:28   + 4:12 
 22. Hudosová Gabriela        RIC7299   OB Říčany                18:32   + 4:16 
 23. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               18:43   + 4:27 
 24. Bejvlová Martina         LME7350   SK Los Mělník            19:04   + 4:48 
 25. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  19:28   + 5:12 
 26. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    19:36   + 5:20 
 27. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                19:42   + 5:26 
 28. Nešporová Marie          TTR7251   OOB Třebíč               19:44   + 5:28 
 29. Průšová Markéta          VSP7256   USK Praha                20:09   + 5:53 
 30. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              21:04   + 6:48 
 31. Svobodová Martina        VTA7151   SC vebr-sport            21:06   + 6:50 
 32. Vřešťálová Lucie         TUR7450   OOB TJ Turnov            21:10   + 6:54 
 33. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               21:26   + 7:10 
 34. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        21:27   + 7:11 
 35. Cíchová Pavlína          TTR7452   OOB Třebíč               22:07   + 7:51 
 36. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  22:28   + 8:12 
 37. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                22:40   + 8:24 
 38. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               23:59   + 9:43 
 39. Procházková Martina      SOP7351   OOB TJ Slezan Opava      24:15   + 9:59 
 40. Severýnová Popková Klára VLI7455   Slavia Liberec orientee  25:38   + 11:22
 41. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  27:47   + 13:31
 42. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          30:09   + 15:53
 43. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          30:55   + 16:39
 44. Nouzová Alena            SJH7151   SJH Jindřichův Hradec    41:53   + 27:37
     Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 1.91 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Petra            PHK6651   OK 99 Hradec Králové     12:48          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE6569   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:43   + 0:55 
  3. Barcíková Renáta         AOP6753   Orientační Běh Opava     14:06   + 1:18 
  4. Miturová Radka           MLA6552   MLOK Mariánské Lázně     14:39   + 1:51 
  5. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  15:03   + 2:15 
  6. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        15:14   + 2:26 
  7. Argalášová Gabriela      TRI6850   TJ TŽ Třinec             15:40   + 2:52 
  8. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:04   + 3:16 
  9. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  16:49   + 4:01 
 10. Lataste Jana             30001     CO Colmar                16:52   + 4:04 
 11. Kociánová Eva            OOP6750   TJ Opava                 16:54   + 4:06 
 12. Fürstová Katka           LLI6950   LOK-o Liberec            17:00   + 4:12 
 13. Jemelíková Lada          VBM6555   VSK Mendelu Brno         17:01   + 4:13 
 14. Šoupová Jana             LPM6850   OK Lokomotiva Plzeň      17:13   + 4:25 
 15. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  17:19   + 4:31 
 16. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  17:48   + 5:00 
 17. Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.  17:52   + 5:04 
 18. Halířová Eva             BOR6654   OK Jiskra Nový Bor       17:57   + 5:09 
 19. Nováková Marie           OKP6953   SK OK 24 Praha           18:04   + 5:16 
 20. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   18:55   + 6:07 
 21. Hadačová Gabriela        AOP6751   Orientační Běh Opava     19:00   + 6:12 
 22. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  20:02   + 7:14 
 23. Tokárová Regina          VPM6950   KOS Slavia Plzeň         22:55   + 10:07
 24. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 26:25   + 13:37
 25. Kosíková Helena          TUR6550   OOB TJ Turnov            28:07   + 15:19
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.77 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Jana              VAM6251   OB Vamberk               12:49          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               13:28   + 0:39 
  3. Koláriková Irena         TZL6351   SKOB Zlín                13:44   + 0:55 
  4. Vavrysová Iva            LCE6359   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:54   + 1:05 
  5. Králová Zdenka           SSU6091   SK Severka Šumperk       14:56   + 2:07 
  6. Poklopová Ivana          UOL6451   SOB Olomouc              14:58   + 2:09 
  7. Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                14:59   + 2:10 
  8. Bialožytová Pavla        TRI6350   TJ TŽ Třinec             15:42   + 2:53 
  9. Švarcová Lenka           JEN6451   OB Jenišovice            15:53   + 3:04 
 10. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:57   + 3:08 
 11. Jastrzembská Jarmila     TRI6450   TJ TŽ Třinec             16:00   + 3:11 
 12. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:35   + 3:46 
 13. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             16:48   + 3:59 
 14. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    17:05   + 4:16 
 15. Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:15   + 4:26 
 16. Sládková Eva             TEH5751   Sokol Tehov              17:30   + 4:41 
 17. Krejčíková Monika        TZL6262   SKOB Zlín                18:08   + 5:19 
 18. Kujanová Martina         BZP5850   Báječné ženy v orientač  18:28   + 5:39 
 19. Ježková Regina           PGP6352   SK Praga                 18:29   + 5:40 
 20. Kohoutová Pavla          KNC6251   Sokol Kostelec n. Č. l.  18:54   + 6:05 
 21. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            19:04   + 6:15 
 22. Jašková Monika           TBM6363   KOS TJ Tesla Brno        19:49   + 7:00 
 23. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    20:03   + 7:14 
 24. Sklenářová Jana          MLA6258   MLOK Mariánské Lázně     21:05   + 8:16 
 25. Petrová Věra             VLI6251   Slavia Liberec orientee  22:24   + 9:35 
--------------------------------------------------------------------------------

D60 1.78 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  13:44          
  2. Rosecká Alena            PZR5654   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:45   + 0:01 
  3. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        15:13   + 1:29 
  4. Janošíková Jaroslava     UOL5858   SOB Olomouc              15:37   + 1:53 
  5. Dokoupilová Zuzana       VBM5754   VSK Mendelu Brno         15:55   + 2:11 
  6. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 15:58   + 2:14 
  7. Rančáková Stáňa          DKL5950   KOB Kladno               17:15   + 3:31 
  8. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        17:17   + 3:33 
  9. Hájková Ludmila          OOP5751   TJ Opava                 17:34   + 3:50 
 10. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        17:46   + 4:02 
 11. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               18:06   + 4:22 
 12. Kuchařová Ada            TBM5855   KOS TJ Tesla Brno        18:16   + 4:32 
 13. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        18:39   + 4:55 
 14. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  22:14   + 8:30 
 15. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         23:50   + 10:06
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.46 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                13:07          
  2. Opavová Stanislava       MLA5451   MLOK Mariánské Lázně     13:28   + 0:21 
  3. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         13:45   + 0:38 
  4. Úlehlová Ivana           BOR5150   OK Jiskra Nový Bor       13:47   + 0:40 
  5. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        14:12   + 1:05 
  6. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  14:24   + 1:17 
  7. Eremiášová Jana          TBM5451   KOS TJ Tesla Brno        14:26   + 1:19 
  8. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         14:34   + 1:27 
  9. Dlasková Anna            DKP5350   Oddíl OB Kotlářka        17:12   + 4:05 
 10. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          17:36   + 4:29 
 11. Bednaříková Olga Marie   VLI5151   Slavia Liberec orientee  25:17   + 12:10
--------------------------------------------------------------------------------

D70 1.46 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomanová Jana            LBM4955   TJ Lokomotiva Ingstav B  18:10          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851   OOB TJ Slezan Opava      19:01   + 0:51 
  3. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          19:48   + 1:38 
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.46 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 16:04          
  2. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         19:18   + 3:14 
--------------------------------------------------------------------------------

H16 2.21 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     11:53          
  2. Vitebský Lukáš           TJN0302   OOB TJ Tatran Jablonec   12:07   + 0:14 
  3. Urbánek Adam             ZBM0302   SK Žabovřesky Brno       12:10   + 0:17 
  4. Milán Jakub              ZBM0407   SK Žabovřesky Brno       12:24   + 0:31 
  5. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  12:42   + 0:49 
  6. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 12:43   + 0:50 
  6. Čech Vít                 AOP0302   Orientační Běh Opava     12:43   + 0:50 
  8. Kohoutek Oldřich         BSO0301   KOB Baník Sokolov        12:48   + 0:55 
  9. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    12:55   + 1:02 
 10. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              13:00   + 1:07 
 11. Štěrbák Josef            ZBM0409   SK Žabovřesky Brno       13:02   + 1:09 
 12. Donda Jiří               ONO0403   SKOB Ostrov              13:03   + 1:10 
 13. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        13:05   + 1:12 
 14. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                13:12   + 1:19 
 15. Doušek Tomáš             TBM0401   KOS TJ Tesla Brno        13:17   + 1:24 
 16. Štěrba Marek             SKV0401   TJ Slovan Karlovy Vary   13:19   + 1:26 
 17. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                13:38   + 1:45 
 18. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  13:41   + 1:48 
 19. Bednařík Vilém           VLI0509   Slavia Liberec orientee  13:43   + 1:50 
 20. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   13:44   + 1:51 
 21. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  13:47   + 1:54 
 22. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                13:50   + 1:57 
 23. Šauli Filip              VPM0301   KOS Slavia Plzeň         13:51   + 1:58 
 23. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 13:51   + 1:58 
 25. Blaha Jiří               VSP0411   USK Praha                13:52   + 1:59 
 26. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                13:54   + 2:01 
 26. Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň         13:54   + 2:01 
 28. Blaha Michal             VSP0412   USK Praha                13:58   + 2:05 
 29. Hustý Adam               TZL0403   SKOB Zlín                14:05   + 2:12 
 30. Černý Antonín            TAP0402   KOB Tretra Praha         14:08   + 2:15 
 31. Novosad Pavel            TZL0404   SKOB Zlín                14:11   + 2:18 
 32. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  14:13   + 2:20 
 33. Rajman Filip             UOL0301   SOB Olomouc              14:14   + 2:21 
 34. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  14:19   + 2:26 
 35. Jelínek Kryštof          RUZ0301   TJ Růžená                14:20   + 2:27 
 36. Krupa Jakub              TRI0404   TJ TŽ Třinec             14:21   + 2:28 
 37. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   14:25   + 2:32 
 38. Gryc Ondřej              TBM0406   KOS TJ Tesla Brno        14:38   + 2:45 
 39. Beneš Jindřich           KON0404   KOB Konice               14:43   + 2:50 
 40. Klein Martin             LTP0404   OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:45   + 2:52 
 41. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               15:01   + 3:08 
 42. Valík Adam               AOP0301   Orientační Běh Opava     15:06   + 3:13 
 43. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            15:13   + 3:20 
 44. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         15:15   + 3:22 
 45. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505   SK Žabovřesky Brno       15:27   + 3:34 
 46. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         15:49   + 3:56 
 47. Štábl Adam               KSU0401   Klub vytrvalostních spo  15:55   + 4:02 
 48. Havlíček Albert          BSO0304   KOB Baník Sokolov        16:02   + 4:09 
 49. Deim Michal              VTA0402   SC vebr-sport            16:10   + 4:17 
 50. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  16:44   + 4:51 
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.52 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jónás Ferenc             10012     Hungary Orienteering Te  12:29          
  2. Bujdosó Zoltán           10011     Hungary Orienteering Te  13:05   + 0:36 
  3. Gajda Jan                KAM0105   OK Kamenice              13:09   + 0:40 
  4. Šafka Sebastian          KAM0101   OK Kamenice              13:31   + 1:02 
  5. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 13:33   + 1:04 
  5. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       13:33   + 1:04 
  7. Melišík Martin           TAP0200   KOB Tretra Praha         13:37   + 1:08 
  7. Mareček Šimon            LPU0222   OK Lokomotiva Pardubice  13:37   + 1:08 
  9. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        13:40   + 1:11 
 10. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 13:45   + 1:16 
 11. Coufal Jáchym            ZBM0200   SK Žabovřesky Brno       13:47   + 1:18 
 12. Adámek Filip             TBM0101   KOS TJ Tesla Brno        13:48   + 1:19 
 13. Féder Medard             LCE0111   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:50   + 1:21 
 14. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              13:51   + 1:22 
 15. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         13:58   + 1:29 
 16. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                14:04   + 1:35 
 17. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 14:07   + 1:38 
 18. Richtr Lukáš             VPM0204   KOS Slavia Plzeň         14:11   + 1:42 
 19. Nechanický Jan           OSN0200   SK Orientační sporty No  14:13   + 1:44 
 20. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             14:21   + 1:52 
 21. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            14:25   + 1:56 
 22. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     14:33   + 2:04 
 23. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     14:35   + 2:06 
 24. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB Tretra Praha         14:38   + 2:09 
 25. Matuš Vít                VRB0202   Sportovní klub ve Vrbně  14:41   + 2:12 
 26. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:46   + 2:17 
 26. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  14:46   + 2:17 
 28. Švarc Antonín            DKP0203   Oddíl OB Kotlářka        14:53   + 2:24 
 28. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:53   + 2:24 
 30. Doležal Matyáš           STE0208   SK SKI-OB Šternberk      15:01   + 2:32 
 31. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   15:10   + 2:41 
 32. Světnický František      STE0204   SK SKI-OB Šternberk      15:19   + 2:50 
 33. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                15:20   + 2:51 
 34. Mayer Šimon              VPM0209   KOS Slavia Plzeň         15:29   + 3:00 
 35. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  15:30   + 3:01 
 35. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        15:30   + 3:01 
 37. Tuharský Erik            TRI0100   TJ TŽ Třinec             15:33   + 3:04 
 37. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  15:33   + 3:04 
 39. Štefan Vít               STH0202   SK Studenec              15:40   + 3:11 
 40. Šmol David               DOK0100   OK Doksy                 15:42   + 3:13 
 41. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  15:47   + 3:18 
 42. Kligl Radim              TBM0103   KOS TJ Tesla Brno        16:02   + 3:33 
 43. Kouba Marek              VTA0202   SC vebr-sport            16:04   + 3:35 
 44. Lukašák Šimon            STE0202   SK SKI-OB Šternberk      16:06   + 3:37 
 45. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 16:11   + 3:42 
 46. Svoboda Radek            STE0207   SK SKI-OB Šternberk      16:20   + 3:51 
 47. Kovařík Martin           SIT0101   OK SILESIA               16:27   + 3:58 
 48. Kurz Šimon               VPM0208   KOS Slavia Plzeň         16:34   + 4:05 
 49. Tachezy Jan              DOR0102   OK Dobříš                20:03   + 7:34 
 50. Janda Přemek             TZL0103   SKOB Zlín                23:11   + 10:42
     Hájek Kryštof            TUR0212   OOB TJ Turnov             DISK          
     Cícha Matěj              TTR0102   OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 2.58 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčička Vít             TBM9919   KOS TJ Tesla Brno        12:40          
  2. Hlaváč Ondřej            ZBM9901   SK Žabovřesky Brno       12:53   + 0:13 
  3. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            13:21   + 0:41 
  4. Volák Ondřej             LPU0010   OK Lokomotiva Pardubice  13:40   + 1:00 
  5. Chupek Jakub             JPV9911   Oddíl OS SK Prostějov    13:42   + 1:02 
  6. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            13:45   + 1:05 
  7. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  13:57   + 1:17 
  8. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   14:00   + 1:20 
  9. Kavalír Jáchym           PHK9901   OK 99 Hradec Králové     14:05   + 1:25 
 10. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  14:07   + 1:27 
 11. Filipek Sebastian        TRI0002   TJ TŽ Třinec             14:14   + 1:34 
 12. Novotný Marek            TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec   14:58   + 2:18 
 13. Müller Jonáš             KSU9906   Klub vytrvalostních spo  15:04   + 2:24 
 14. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  15:29   + 2:49 
 15. Chvátil Šimon            PHK9908   OK 99 Hradec Králové     15:33   + 2:53 
 16. Škvor Ota                KAM9900   OK Kamenice              15:42   + 3:02 
 17. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 16:04   + 3:24 
 18. Valík Tomáš              AOP0001   Orientační Běh Opava     16:44   + 4:04 
 19. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  16:48   + 4:08 
 20. Samek Tomáš              PHK0001   OK 99 Hradec Králové     17:11   + 4:31 
 21. Vavřík Tomáš             MOV0004   SKOB Ostrava             17:21   + 4:41 
 22. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  17:39   + 4:59 
 23. Komenda Jan              ZBM9902   SK Žabovřesky Brno       18:03   + 5:23 
 24. Sabol Josef              CTB9902   SK OB Chotěboř           18:33   + 5:53 
 25. Vostál Dominik           UOL9901   SOB Olomouc              18:43   + 6:03 
     Fencl Jonáš              LPU9902   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Karatsiolis Kryštof      TUR9901   OOB TJ Turnov             DISK          
     Panovec Kryštof          LCE0011   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Šrámek Ondřej            KSU9909   Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Procházka Zdeněk         SOP9901   OOB TJ Slezan Opava       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21 2.78 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841   SK Severka Šumperk       13:05          
  2. Minář Marek              ZBM9444   SK Žabovřesky Brno       13:20   + 0:15 
  3. Nykodým Miloš            ZBM9005   SK Žabovřesky Brno       13:22   + 0:17 
  4. Hirš Otakar              ZBM9801   SK Žabovřesky Brno       13:44   + 0:39 
  5. Glonek Jakub             KAM9602   OK Kamenice              13:50   + 0:45 
  6. Kubelka Tomáš            LPU9307   OK Lokomotiva Pardubice  13:52   + 0:47 
  7. Hubáček Jonáš            LCE9501   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:03   + 0:58 
  7. Brlica Pavel             ZBM9302   SK Žabovřesky Brno       14:03   + 0:58 
  9. Vandas Daniel            PHK9805   OK 99 Hradec Králové     14:04   + 0:59 
 10. Hájek Daniel             ZBM8919   SK Žabovřesky Brno       14:05   + 1:00 
 10. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       14:05   + 1:00 
 12. Petržela Jan             PHK9200   OK 99 Hradec Králové     14:21   + 1:16 
 12. Kubát Pavel              PHK9101   OK 99 Hradec Králové     14:21   + 1:16 
 12. Sýkora Vojtěch           LCE9801   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:21   + 1:16 
 15. Procházka Jan            PGP8407   SK Praga                 14:23   + 1:18 
 16. Bendák Jan               PHK9800   OK 99 Hradec Králové     14:34   + 1:29 
 17. Navrátil Šimon           PGP9702   SK Praga                 14:37   + 1:32 
 18. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  14:43   + 1:38 
 19. Nožka Radek              LPU9005   OK Lokomotiva Pardubice  14:47   + 1:42 
 20. Schuster Marek           SSU9303   SK Severka Šumperk       14:51   + 1:46 
 21. Zbranek Roman            TZL8808   SKOB Zlín                14:52   + 1:47 
 22. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      14:55   + 1:50 
 23. Skoupý Jan               STE9411   SK SKI-OB Šternberk      15:07   + 2:02 
 23. Horvát Petr              TBM9437   KOS TJ Tesla Brno        15:07   + 2:02 
 25. Chloupek Adam            ZBM9300   SK Žabovřesky Brno       15:11   + 2:06 
 26. Poklop Martin            SSU8802   SK Severka Šumperk       15:15   + 2:10 
 27. Tölgyesi Tamás           10006     Hungary Orienteering Te  15:25   + 2:20 
 28. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No  15:44   + 2:39 
 29. Kantor Ondřej            TRI9103   TJ TŽ Třinec             15:49   + 2:44 
 29. Divin Péter              10007     Hungary Orienteering Te  15:49   + 2:44 
 31. Šedivý Jan               PGP8409   SK Praga                 15:50   + 2:45 
 32. Burda Matěj              BOR9608   OK Jiskra Nový Bor       15:59   + 2:54 
 33. Rácz Zoltán              10008     Hungary Orienteering Te  16:13   + 3:08 
 34. Rusý Tomáš               KAM9301   OK Kamenice              16:19   + 3:14 
 35. Šmahel Lukáš             OPI7800   Orientační sporty Písek  19:43   + 6:38 
     Zimmermann Štěpán        ZBM9101   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.73 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  14:13          
  2. Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň            14:17   + 0:04 
  3. Mudrák Štěpán            LCE9601   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:21   + 0:08 
  4. Gebrt Jan                SHK9801   OK Slavia Hradec Králov  14:40   + 0:27 
  5. Mokrý Stanislav          ZBM9202   SK Žabovřesky Brno       14:41   + 0:28 
  6. Jonáš Martin             PGP9606   SK Praga                 14:44   + 0:31 
  7. Koštejn Vít              DOK9800   OK Doksy                 14:45   + 0:32 
  8. Kozák Osvald             TBM8201   KOS TJ Tesla Brno        14:50   + 0:37 
  9. Čermák Jan               LPU9301   OK Lokomotiva Pardubice  14:51   + 0:38 
  9. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  14:51   + 0:38 
 11. Losman Petr              PHK7901   OK 99 Hradec Králové     14:52   + 0:39 
 12. Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice              14:53   + 0:40 
 13. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  14:58   + 0:45 
 14. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       14:59   + 0:46 
 15. Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                 15:05   + 0:52 
 16. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       15:09   + 0:56 
 17. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            15:10   + 0:57 
 18. Panchártek Jan           PHK8802   OK 99 Hradec Králové     15:12   + 0:59 
 18. Argaláš Michal           TRI9301   TJ TŽ Třinec             15:12   + 0:59 
 20. Morandini Viktor         10001     Hungary Orienteering Te  15:19   + 1:06 
 21. Wolf Daniel              TUR9100   OOB TJ Turnov            15:20   + 1:07 
 21. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  15:20   + 1:07 
 21. Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                 15:20   + 1:07 
 24. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            15:24   + 1:11 
 25. Sháněl Jan               CHC9402   K.O.B. Choceň            15:26   + 1:13 
 26. Cahel Marek              LCE8803   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:27   + 1:14 
 27. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     15:29   + 1:16 
 27. Zakouřil Vít             TUR9301   OOB TJ Turnov            15:29   + 1:16 
 29. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 15:33   + 1:20 
 30. Jílek Jakub              KSU9202   Klub vytrvalostních spo  15:35   + 1:22 
 30. Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň            15:35   + 1:22 
 32. Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno       15:40   + 1:27 
 33. Balcar Aleš              PHK8602   OK 99 Hradec Králové     15:48   + 1:35 
 33. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                15:48   + 1:35 
 33. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 15:48   + 1:35 
 36. Semík Ondřej             KAM9401   OK Kamenice              15:49   + 1:36 
 37. Červinka Jan             OKP8901   SK OK 24 Praha           15:53   + 1:40 
 38. Jirásek Michal           SHK8901   OK Slavia Hradec Králov  15:56   + 1:43 
 39. Hošek Radim              TAP8737   KOB Tretra Praha         15:58   + 1:45 
 40. Kobr Tomáš               TJN8901   OOB TJ Tatran Jablonec   16:02   + 1:49 
 41. Kazda Adam               TJN9104   OOB TJ Tatran Jablonec   16:03   + 1:50 
 42. Dvorský Vojtěch          SKM9401   KOB Směr Kroměříž        16:05   + 1:52 
 43. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         16:07   + 1:54 
 43. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov            16:07   + 1:54 
 45. Laciga Radek             PGP8202   SK Praga                 16:12   + 1:59 
 45. Zikmund Zdeněk           SJC9703   Sportcentrum Jičín       16:12   + 1:59 
 47. Hübner Jan               CTB7902   SK OB Chotěboř           16:24   + 2:11 
 48. Henek Vladan             VBM8002   VSK Mendelu Brno         16:30   + 2:17 
 49. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          16:37   + 2:24 
 50. Fiala Jan                ZBM7205   SK Žabovřesky Brno       16:43   + 2:30 
 51. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             16:55   + 2:42 
 52. Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava               16:56   + 2:43 
 53. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 17:02   + 2:49 
 54. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 17:05   + 2:52 
 55. Košárek Pavel            PGP7107   SK Praga                 17:08   + 2:55 
 56. Henek Michal             RBK8605   SK Radioklub Blansko     17:15   + 3:02 
 57. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 17:16   + 3:03 
 58. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB Tretra Praha         17:19   + 3:06 
 59. Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno         17:20   + 3:07 
 60. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       17:21   + 3:08 
 61. Král Václav              SSU8243   SK Severka Šumperk       17:24   + 3:11 
 62. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        17:37   + 3:24 
 63. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast            17:49   + 3:36 
 64. Bereczki Máté            10013     Hungary Orienteering Te  18:12   + 3:59 
 65. Pustai David             TJN9301   OOB TJ Tatran Jablonec   18:18   + 4:05 
 66. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        18:30   + 4:17 
     Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                  DISK          
     Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Holas Štěpán             SJC8702   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 2.48 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořil Vojtěch          TUR0110   OOB TJ Turnov            14:02          
  2. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             14:08   + 0:06 
  3. Polášek Jan Ferdinand    DKP8811   Oddíl OB Kotlářka        14:11   + 0:09 
  4. Novák Pavel              CTB7001   SK OB Chotěboř           14:14   + 0:12 
  5. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             14:27   + 0:25 
  6. Waldhauser Štěpán        BOR0409   OK Jiskra Nový Bor       14:42   + 0:40 
  7. Panovec Jan              SSU8931   SK Severka Šumperk       14:48   + 0:46 
  8. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              14:51   + 0:49 
  9. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              15:16   + 1:14 
 10. Racek Josef              ZBM0400   SK Žabovřesky Brno       15:17   + 1:15 
 11. Škácha Vít               DKP0310   Oddíl OB Kotlářka        15:20   + 1:18 
 12. Marek Vojtěch            ZBM0410   SK Žabovřesky Brno       15:30   + 1:28 
 13. Černý Martin             TAP8902   KOB Tretra Praha         15:36   + 1:34 
 13. Műller Martin            PHK8903   OK 99 Hradec Králové     15:36   + 1:34 
 15. Jirka Matyáš             UOL0203   SOB Olomouc              15:44   + 1:42 
 16. Fojtů Petr               PDY8700   Běhej Poděbrady          15:46   + 1:44 
 17. Málek Martin             CST8902   OB Strakonice            15:51   + 1:49 
 18. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:53   + 1:51 
 19. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   15:55   + 1:53 
 20. Dostál František         UOL0201   SOB Olomouc              16:01   + 1:59 
 21. Nouza Michal             SJH0505   SJH Jindřichův Hradec    16:07   + 2:05 
 22. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  16:24   + 2:22 
 23. Němeček Jan              KAM9300   OK Kamenice              16:26   + 2:24 
 24. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                16:30   + 2:28 
 25. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:42   + 2:40 
 26. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 16:44   + 2:42 
 27. Beneš Miroslav           PGP8108   SK Praga                 16:48   + 2:46 
 28. Hodek Michal             TAP8808   KOB Tretra Praha         16:55   + 2:53 
 29. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 17:12   + 3:10 
 30. Janda Pavel              DOR7600   OK Dobříš                17:38   + 3:36 
 31. Picek Jan                TJN9101   OOB TJ Tatran Jablonec   17:44   + 3:42 
 32. Lžíčař Martin            DOB8803   KOB Dobruška             17:47   + 3:45 
 33. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               18:01   + 3:59 
 34. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 18:15   + 4:13 
 35. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      18:16   + 4:14 
 36. Randík Jan               SOB8703   SOBSA                    18:22   + 4:20 
 37. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                18:35   + 4:33 
 38. Videcký Jan              KSU7504   Klub vytrvalostních spo  19:35   + 5:33 
 39. Šedivý Ondřej            KNC9103   Sokol Kostelec n. Č. l.  19:41   + 5:39 
 40. Dvořák Miloš             BBM7300   BETA URSUS Orienteering  20:03   + 6:01 
 41. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          20:20   + 6:18 
 42. Holeček Štěpán           RIC0401   OB Říčany                20:25   + 6:23 
 43. Bednařík Aleš            VLI7309   Slavia Liberec orientee  21:42   + 7:40 
 44. Waldhauser Martin        BOR7106   OK Jiskra Nový Bor       21:56   + 7:54 
 45. Šunda Marek              VSP9200   USK Praha                22:27   + 8:25 
 46. Mencl Jan                TUR0201   OOB TJ Turnov            23:29   + 9:27 
 47. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          28:18   + 14:16
 48. Vojta Dominik            CHC8701   K.O.B. Choceň            29:30   + 15:28
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.42 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Finstrle Luděk           ZBM7902   SK Žabovřesky Brno       13:45          
  2. Srb Vladimír             SJI7801   OK Jihlava               14:09   + 0:24 
  3. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        14:59   + 1:14 
  4. Uhlík Michal             SJC8007   Sportcentrum Jičín       15:01   + 1:16 
  5. Hikl Tomáš               ZBM8100   SK Žabovřesky Brno       15:05   + 1:20 
  6. Kazda Ondřej             SJC8202   Sportcentrum Jičín       15:46   + 2:01 
  7. Kopecký David            UOL7800   SOB Olomouc              16:00   + 2:15 
  8. Veverka Tomáš            VAM8401   OB Vamberk               16:26   + 2:41 
  9. Hladký Viktor            VAM8201   OB Vamberk               16:27   + 2:42 
 10. Weiner Jakub             SHK7911   OK Slavia Hradec Králov  16:28   + 2:43 
 11. Koča Jaroslav            ZBM8206   SK Žabovřesky Brno       16:34   + 2:49 
 12. Krmaš Václav             SRK8001   SOOB Spartak Rychnov n.  16:53   + 3:08 
 13. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             17:05   + 3:20 
 14. Hanč Petr                VRL8001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:12   + 3:27 
 15. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          17:27   + 3:42 
 16. Kabát Jan                PGP6901   SK Praga                 17:29   + 3:44 
 17. Verner Tomáš             VBM8204   VSK Mendelu Brno         19:24   + 5:39 
 18. Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                 20:08   + 6:23 
 19. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady          20:52   + 7:07 
 20. Král Luboš               TJN8401   OOB TJ Tatran Jablonec   21:05   + 7:20 
 21. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    22:06   + 8:21 
 22. König Lukáš              ZBM8001   SK Žabovřesky Brno       22:13   + 8:28 
 23. Pátek Richard            ZBM7609   SK Žabovřesky Brno       22:50   + 9:05 
 24. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               23:51   + 10:06
     Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
     Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc               DISK          
     Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40 2.28 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Michal            VLI7702   Slavia Liberec orientee  13:16          
  2. Ehl Jiří                 TBM7701   KOS TJ Tesla Brno        13:23   + 0:07 
  3. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            13:30   + 0:14 
  4. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              13:32   + 0:16 
  5. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       13:41   + 0:25 
  6. Jašek Petr               STE7601   SK SKI-OB Šternberk      14:01   + 0:45 
  7. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        14:30   + 1:14 
  8. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       14:32   + 1:16 
  9. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                14:35   + 1:19 
 10. Kolek Petr               ASU7501   Magnus Orienteering      14:44   + 1:28 
 11. Gregor Petr              RUZ7500   TJ Růžená                14:53   + 1:37 
 12. Šťastný Karel            CTB7901   SK OB Chotěboř           15:12   + 1:56 
 13. Bambousek Martin         DOR7302   OK Dobříš                15:27   + 2:11 
 14. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          15:55   + 2:39 
 15. Komárek Arnošt           SJH7702   SJH Jindřichův Hradec    16:22   + 3:06 
 16. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 17:00   + 3:44 
 17. Hodač Karel              JPV7927   Oddíl OS SK Prostějov    17:03   + 3:47 
 18. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  17:19   + 4:03 
 19. Komín David              PGP7405   SK Praga                 17:40   + 4:24 
 20. Cícha Radek              TTR7503   OOB Třebíč               18:24   + 5:08 
 21. Svoboda Jiří             DKP7504   Oddíl OB Kotlářka        18:28   + 5:12 
 22. Štábl Roman              KSU7501   Klub vytrvalostních spo  19:42   + 6:26 
 23. Šafek Jiří               ZBM7606   SK Žabovřesky Brno       19:45   + 6:29 
 24. Greschner Luboš          ASU7848   Magnus Orienteering      19:56   + 6:40 
 25. Snížek Jan               DKP7600   Oddíl OB Kotlářka        20:24   + 7:08 
 26. Pavela Ľudovít           20002     KOB KYSAK                20:46   + 7:30 
     Prošek Michal            SJI7823   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.21 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondráček Radim           EKP7414   VŠTJ Ekonom Praha        11:56          
  2. Vítek Jaroslav           SJI7201   OK Jihlava               12:24   + 0:28 
  3. Filip Libor              SRK7101   SOOB Spartak Rychnov n.  12:33   + 0:37 
  4. Prášil Marek             SJI7313   OK Jihlava               12:38   + 0:42 
  5. Seidl Miroslav           RIC7407   OB Říčany                13:05   + 1:09 
  6. Netopil Libor            VAM7401   OB Vamberk               13:24   + 1:28 
  7. Drahoňovský Aleš         TUR7201   OOB TJ Turnov            13:46   + 1:50 
  8. Chupek Jozef             VZA7102   Slávia ŽU Žilina         13:49   + 1:53 
  9. Žemlík Pavel             TUR7135   OOB TJ Turnov            14:02   + 2:06 
 10. Drbal Jan                PGP7101   SK Praga                 14:31   + 2:35 
 11. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                14:44   + 2:48 
 12. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 14:51   + 2:55 
 12. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 14:51   + 2:55 
 14. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        14:52   + 2:56 
 15. Valík Luděk              AOP7101   Orientační Běh Opava     15:03   + 3:07 
 16. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  15:13   + 3:17 
 17. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                15:14   + 3:18 
 18. Bejvl Jakub              LME7100   SK Los Mělník            15:20   + 3:24 
 18. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          15:20   + 3:24 
 20. Orany Tomáš              SJI7311   OK Jihlava               15:34   + 3:38 
 21. Čech Tomáš               AOP7001   Orientační Běh Opava     15:47   + 3:51 
 22. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               15:58   + 4:02 
 23. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    16:37   + 4:41 
 24. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              16:47   + 4:51 
 25. Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice              16:56   + 5:00 
 26. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                16:58   + 5:02 
 27. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              17:01   + 5:05 
 28. Ptáček Jan               PGP7205   SK Praga                 17:12   + 5:16 
 28. Vřešťál Jan              TUR7301   OOB TJ Turnov            17:12   + 5:16 
 30. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     17:22   + 5:26 
 31. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       17:32   + 5:36 
 32. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  17:33   + 5:37 
 33. Šimša Jaromír            MFP7100   Matfyz Praha             17:36   + 5:40 
 34. Weissar Petr             LPM7020   OK Lokomotiva Plzeň      17:42   + 5:46 
 35. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    18:05   + 6:09 
 36. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  18:11   + 6:15 
 37. Rýdl Jiří                TJN7000   OOB TJ Tatran Jablonec   18:17   + 6:21 
 38. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee  18:25   + 6:29 
 39. Nechanický Pavel         OSN7209   SK Orientační sporty No  18:37   + 6:41 
 40. Kohoutek Oldřich         BSO7100   KOB Baník Sokolov        18:38   + 6:42 
 41. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            18:45   + 6:49 
 42. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          18:56   + 7:00 
 43. Podivínský Tomáš         SCP7201   OK Sparta Praha          19:00   + 7:04 
 44. Mareš Alexander          NEK7300   Nejdek Orienteering      19:32   + 7:36 
 45. Sliva Jan                SCP7300   OK Sparta Praha          19:53   + 7:57 
 46. Mayer Tomáš              KSH6900   OB Kašperské Hory        20:10   + 8:14 
 47. Horčička Petr            UOL7007   SOB Olomouc              20:12   + 8:16 
 48. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  20:18   + 8:22 
 49. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:36   + 8:40 
 50. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  21:15   + 9:19 
 51. Matuška Pavel            RBK7001   SK Radioklub Blansko     21:42   + 9:46 
 52. Čech Zdeněk              ROZ7300   OK Roztoky               28:20   + 16:24
 53. Martinec Pavel           LTP7003   OOB TJ Lokomotiva Tepli  33:04   + 21:08
     Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 1.99 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barcík Peter             AOP6601   Orientační Běh Opava     11:44          
  2. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               11:48   + 0:04 
  3. Petřivalský Marek        STE6907   SK SKI-OB Šternberk      12:12   + 0:28 
  4. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        12:21   + 0:37 
  5. Siegl Roman              MFP6700   Matfyz Praha             12:28   + 0:44 
  6. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             12:38   + 0:54 
  7. Vébr Jiří                VTA6901   SC vebr-sport            12:47   + 1:03 
  8. Novotný Milan            PHK6502   OK 99 Hradec Králové     12:48   + 1:04 
  9. Karvánek Petr            BOR6600   OK Jiskra Nový Bor       12:49   + 1:05 
 10. Mareček Petr             OSN6900   SK Orientační sporty No  12:55   + 1:11 
 11. Hadač Miroslav           AOP6501   Orientační Běh Opava     12:58   + 1:14 
 12. Pavlík Radek             ASU6849   Magnus Orienteering      13:10   + 1:26 
 13. Vandas Luděk             VAM6601   OB Vamberk               13:12   + 1:28 
 14. Navrátil Rostislav       TRI6601   TJ TŽ Třinec             13:18   + 1:34 
 15. Skyva Petr               STE6501   SK SKI-OB Šternberk      13:27   + 1:43 
 16. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                13:29   + 1:45 
 16. Šimek Roman              UOL6503   SOB Olomouc              13:29   + 1:45 
 18. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  13:34   + 1:50 
 19. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             13:35   + 1:51 
 20. Mlynárik Peter           ZBM6526   SK Žabovřesky Brno       13:37   + 1:53 
 21. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        13:54   + 2:10 
 21. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      13:54   + 2:10 
 23. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:18   + 2:34 
 24. Nouza Petr               SJH6501   SJH Jindřichův Hradec    14:35   + 2:51 
 25. Voborník Petr            CTB6601   SK OB Chotěboř           14:38   + 2:54 
 26. Kos Michal               SRK6802   SOOB Spartak Rychnov n.  14:56   + 3:12 
 27. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         15:02   + 3:18 
 28. Richtr Aleš              VPM6601   KOS Slavia Plzeň         15:19   + 3:35 
 29. Stárek Filip             TUR6602   OOB TJ Turnov            15:23   + 3:39 
 30. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               17:16   + 5:32 
 31. Teringl Radek            VCB6502   OB České Budějovice      17:17   + 5:33 
 32. Pernica Jiří             UOL6501   SOB Olomouc              17:29   + 5:45 
 33. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     17:57   + 6:13 
 34. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:07   + 6:23 
 35. Šoupa Karel              LPM6900   OK Lokomotiva Plzeň      18:18   + 6:34 
 36. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            19:29   + 7:45 
     Kovář Jindřich           MAS6800   KČT Aš                    DISK          
     Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.86 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hradecký Jaroslav        DOK6300   OK Doksy                 10:46          
  2. Koucký Roman             EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha        11:02   + 0:16 
  3. Hubáček Josef            LCE6127   OOB TJ Slovan Luhačovic  11:12   + 0:26 
  4. Lužný Ladislav           HAV6000   OB Havířov               11:39   + 0:53 
  5. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        11:52   + 1:06 
  6. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       11:53   + 1:07 
  6. Švarc Jiří               JEN6201   OB Jenišovice            11:53   + 1:07 
  8. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                12:03   + 1:17 
  9. Urválek Jiří             TBM6107   KOS TJ Tesla Brno        12:16   + 1:30 
 10. Jeřábek Luboš            JPV6112   Oddíl OS SK Prostějov    12:24   + 1:38 
 11. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     12:37   + 1:51 
 12. Slezák Libor             LCE6207   OOB TJ Slovan Luhačovic  12:47   + 2:01 
 13. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          12:52   + 2:06 
 14. Hepnar Luboš             STE6307   SK SKI-OB Šternberk      12:58   + 2:12 
 15. Vrubel Karel             TZL6401   SKOB Zlín                13:03   + 2:17 
 15. Hošek Lubomír            VCB6101   OB České Budějovice      13:03   + 2:17 
 17. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  13:59   + 3:13 
 18. Světnický Alexandr       OOL6300   SK Haná orienteering     14:05   + 3:19 
 19. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        14:10   + 3:24 
 20. Kožina Petr              PGP6000   SK Praga                 14:34   + 3:48 
 21. Prokop Lubomír           TRI6001   TJ TŽ Třinec             14:42   + 3:56 
 22. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         14:43   + 3:57 
 23. Chmelař Miroslav         JPV6217   Oddíl OS SK Prostějov    14:55   + 4:09 
 24. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               14:59   + 4:13 
 25. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              15:20   + 4:34 
 26. Dikoš Pavel              BOR6003   OK Jiskra Nový Bor       15:23   + 4:37 
 27. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            15:45   + 4:59 
 28. Reichl Michal            MKP6402   SK GORDIC Praha Kačerov  15:46   + 5:00 
 29. Kopecký Zdeněk           SJI6002   OK Jihlava               16:20   + 5:34 
 30. Záveský Richard          CET6301   TJ Loko Česká Třebová    16:34   + 5:48 
 31. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          16:42   + 5:56 
 32. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         16:46   + 6:00 
 33. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             17:34   + 6:48 
 34. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         18:54   + 8:08 
 34. Hurta Vladimír           PGP6305   SK Praga                 18:54   + 8:08 
 36. Čermák Ladislav          VLI6101   Slavia Liberec orientee  24:57   + 14:11
     Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
     Jašek Milan              TBM6201   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60 1.76 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václavek Tomáš           STE5809   SK SKI-OB Šternberk      10:29          
  2. Folprecht Miroslav       TUR5501   OOB TJ Turnov            11:15   + 0:46 
  3. Milota Josef             MLA5801   MLOK Mariánské Lázně     11:31   + 1:02 
  4. Šrajer Jan               OOP5601   TJ Opava                 11:44   + 1:15 
  5. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        11:50   + 1:21 
  6. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        12:41   + 2:12 
  7. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   12:46   + 2:17 
  8. Neumann Jaroslav         STE5902   SK SKI-OB Šternberk      12:50   + 2:21 
  9. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         13:17   + 2:48 
 10. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         13:37   + 3:08 
 11. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        13:39   + 3:10 
 12. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           13:45   + 3:16 
 13. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             13:46   + 3:17 
 14. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          14:32   + 4:03 
 15. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             14:40   + 4:11 
 16. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               15:11   + 4:42 
 17. Krejčík Zbyněk           TZL5704   SKOB Zlín                16:42   + 6:13 
 18. Gawel Jiří               JBM5700   JG Sport                 18:12   + 7:43 
 19. Janošík Zdeněk           UOL5600   SOB Olomouc              18:27   + 7:58 
 20. Svobodný Petr            DKP5800   Oddíl OB Kotlářka        19:19   + 8:50 
 21. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              20:22   + 9:53 
     Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice          DISK          
     Strachota Jaroslav       ASU5600   Magnus Orienteering       DISK          
     Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.76 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101   Slavia Liberec orientee  12:04          
  2. Škoda Přemek             VLI5301   Slavia Liberec orientee  12:37   + 0:33 
  3. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     12:45   + 0:41 
  4. Rychlý Miloš             OOP5302   TJ Opava                 13:09   + 1:05 
  5. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             13:36   + 1:32 
  6. Ševčík Milan             CHA5003   OK Chrastava             13:38   + 1:34 
  7. Jelínek Vít              TZL5102   SKOB Zlín                13:53   + 1:49 
  8. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                13:56   + 1:52 
  9. Juřeník Josef            MOV5201   SKOB Ostrava             13:57   + 1:53 
 10. Hanzl Vlastimil          VBM5329   VSK Mendelu Brno         14:11   + 2:07 
 11. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:15   + 2:11 
 12. Provazník Jiří           TUR5102   OOB TJ Turnov            14:23   + 2:19 
 13. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    14:31   + 2:27 
 14. Koudelný Jiří            TTR5401   OOB Třebíč               14:52   + 2:48 
 15. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         15:02   + 2:58 
 16. Orálek Miroslav          TTR5201   OOB Třebíč               15:41   + 3:37 
 17. Cabrnoch Jiří            DKL5400   KOB Kladno               15:43   + 3:39 
 18. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   15:50   + 3:46 
 19. Pilc Oldřich             SPR5100   SK SKI - SPORT Praděd    15:55   + 3:51 
 20. Jurčák Karel             SOP5101   OOB TJ Slezan Opava      16:56   + 4:52 
 21. Kubálek Zdeněk           RUZ5306   TJ Růžená                16:59   + 4:55 
 22. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           17:00   + 4:56 
 23. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   17:19   + 5:15 
 24. Wald František           FSP5300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:21   + 5:17 
 25. Jadviščok Ladislav       UOL5101   SOB Olomouc              17:50   + 5:46 
 26. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  19:18   + 7:14 
 27. Ptáček Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  19:36   + 7:32 
 28. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        20:41   + 8:37 
 29. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         22:55   + 10:51
 30. Bednařík Libor           VLI5200   Slavia Liberec orientee  27:29   + 15:25
     Hamáček Bohuslav         LBE5000   TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
     Matras Jaroslav          CHT5301   OOB SK Chrast             DISK          
     Brumek Stanislav         DKL5201   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 1.72 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:34          
  2. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          14:22   + 0:48 
  3. Fujan Sláva              DKL4800   KOB Kladno               14:25   + 0:51 
  4. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  14:37   + 1:03 
  5. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        15:52   + 2:18 
  6. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           16:16   + 2:42 
  7. Sikora Miroslav          BOV4802   TJ Baník Ostrava OKD     16:19   + 2:45 
  8. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  16:24   + 2:50 
  9. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          18:02   + 4:28 
 10. Dokoupil Vladimír        VBM4806   VSK Mendelu Brno         18:55   + 5:21 
 11. Sklenář Antonín          STE4801   SK SKI-OB Šternberk      19:10   + 5:36 
 12. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        21:18   + 7:44 
 13. Blažek Václav            SBR4701   SKOB Bruntál             21:27   + 7:53 
 14. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     22:33   + 8:59 
     Jirásek Jaroslav         DCH4701   Radioelektronika Cheb     DISK          
     Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.68 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:44          
  2. Vlach Oldřich            BOV4403   TJ Baník Ostrava OKD     14:49   + 1:05 
  3. Fišák Jan                MLA4401   MLOK Mariánské Lázně     15:43   + 1:59 
  4. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:00   + 4:16 
  5. Dufek Jan                TBM4231   KOS TJ Tesla Brno        22:04   + 8:20 
  6. Procházka Zdenko         DKP4300   Oddíl OB Kotlářka        22:17   + 8:33 
  7. Sklenář Jan              MLA4201   MLOK Mariánské Lázně     22:45   + 9:01 
  8. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    23:40   + 9:56 
  9. Bauer Emil               VBM4410   VSK Mendelu Brno         24:59   + 11:15
     Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H80 1.68 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613   SKOB Zlín                16:03          
  2. Venuš Jaroslav           BOR3800   OK Jiskra Nový Bor       19:26   + 3:23 
  3. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     19:42   + 3:39 
  4. Křtěnský Jaroslav        BOR3600   OK Jiskra Nový Bor       20:46   + 4:43 
  4. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     20:46   + 4:43 
     Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------