Kód závodu : 4304
Název : Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
Datum : 22.06.2019
Místo konání : Markoušovice
Mapa : Čížkovy kameny, Horní panská, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Pořadatel : LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Ředitel závodu : Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí : Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí : Petržela Jan - R2
JURY : Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Kategorie: H40
H40 4.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 30:37
2. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 31:29 + 0:52
3. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 33:08 + 2:31
4. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 33:40 + 3:03
5. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 33:54 + 3:17
6. Junek Petr STH7801 SK Studenec 33:55 + 3:18
7. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 33:59 + 3:22
8. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 34:52 + 4:15
9. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 34:53 + 4:16
10. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 35:27 + 4:50
11. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orientee 35:38 + 5:01
12. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty No 35:43 + 5:06
13. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 36:08 + 5:31
14. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 36:22 + 5:45
15. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 36:51 + 6:14
16. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 37:04 + 6:27
17. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 37:36 + 6:59
18. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 38:37 + 8:00
19. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 38:39 + 8:02
20. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 39:56 + 9:19
21. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 42:18 + 11:41
22. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králov 42:35 + 11:58
23. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králov 43:01 + 12:24
24. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králov 43:12 + 12:35
25. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 43:20 + 12:43
26. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 43:42 + 13:05
27. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 44:17 + 13:40
28. Komín David PGP7405 SK Praga 44:21 + 13:44
29. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 44:51 + 14:14
30. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 45:03 + 14:26
31. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 46:27 + 15:50
32. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 47:22 + 16:45
33. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních spo 47:40 + 17:03
34. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 49:14 + 18:37
35. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 49:33 + 18:56
36. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orientee 54:42 + 24:05
37. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních spo 55:48 + 25:11
38. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních spo 57:55 + 27:18
39. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 67:14 + 36:37
40. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 72:07 + 41:30
41. Pavela Ludovit 97200 Olfin Car Ski Team 83:24 + 52:47
42. Svítil Petr 30001 PetSvi 92:06 + 61:29
43. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 93:53 + 63:16
44. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 111:44 + 81:07
Vítek Tomáš PHK7702 OK 99 Hradec Králové DISK
--------------------------------------------------------------------------------