Kód závodu : 4307
Název : Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Datum : 21.09.2019
Místo konání : Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Mapa : Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Pořadatel : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu : Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí : Posselt Martin - R1
Stavitel tratí : Novotný Dušan - R1
JURY : Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Kategorie: D21D
D21D 7.10 km, 265 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov 56:09
2. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 59:47 + 3:38
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 59:50 + 3:41
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 61:00 + 4:51
5. Wisniewska Hanna CHC9051 E K.O.B. Choceň 61:22 + 5:13
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 62:58 + 6:49
7. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 63:33 + 7:24
8. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 63:52 + 7:43
9. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov 65:32 + 9:23
10. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 65:59 + 9:50
11. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 67:52 + 11:43
12. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic 70:27 + 14:18
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 70:27 + 14:18
14. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 71:13 + 15:04
15. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 74:30 + 18:21
16. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 76:34 + 20:25
17. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 83:45 + 27:36
18. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 84:23 + 28:14
19. Slavíková Silvie PGP9751 R SK Praga 86:02 + 29:53
20. Justová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov 87:07 + 30:58
21. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 91:54 + 35:45
22. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientač 91:55 + 35:46
--------------------------------------------------------------------------------