Kód závodu          : 4307
Název               : Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
Datum               : 21.09.2019
Místo konání        : Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Mapa                : Pro kategorie DH16 – DH21:	1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019  Pro ostatní kategorie: 		1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Pořadatel           : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu      : Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí     : Posselt Martin - R1
Stavitel tratí      : Novotný Dušan - R1
JURY                : Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Kategorie: H21D

H21D 10.80 km, 395 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       76:01          
  2. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       76:39   + 0:38 
  3. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        77:38   + 1:37 
  4. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  77:59   + 1:58 
  5. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  78:59   + 2:58 
  6. Mrázek Jan               SJC8102 R Sportcentrum Jičín       79:03   + 3:02 
  7. Schuster Marek           SSU9303 R SK Severka Šumperk       80:22   + 4:21 
  8. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 83:40   + 7:39 
  9. Dutkowski Mikolaj        DOB9200 C KOB Dobruška             85:42   + 9:41 
 10. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 85:43   + 9:42 
 11. Brlica Pavel             ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno       86:44   + 10:43
 12. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        87:18   + 11:17
 13. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 89:25   + 13:24
 14. Beneš Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín       89:49   + 13:48
 15. Glonek Jakub             KAM9602 E OK Kamenice              92:30   + 16:29
 16. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     92:38   + 16:37
 17. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       95:47   + 19:46
 18. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            97:21   + 21:20
 19. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       97:27   + 21:26
 20. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           97:42   + 21:41
 21. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               99:14   + 23:13
 22. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     99:24   + 23:23
 23. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice        105:10   + 29:09
 24. Kelbl Vladimír           ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno      106:46   + 30:45
 25. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín      115:28   + 39:27
 26. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk     130:55   + 54:54
     Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------