Kód závodu          : 4316
Název               : Veřejný závod (Jarní skály)
Datum               : 17.03.2018
Místo konání        : Podkost
Mapa                : Kost 2018, dle ISOM2017
Pořadatel           : TUV - SOK TJ Turnov
Ředitel závodu      : Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí     : Šritr Martin - R3
Ředitel závodu      : Sokolářová Jitka - R3
Stavitel tratí      : Zakouřil Tomáš
JURY                : Zakouřil Václav, Nehasil Vladislav, Sokolářová Šárka

D10 2.30 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                23:28          
  2. Novotná Karolína         TUR0853   OOB TJ Turnov            26:56   + 3:28 
  3. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                29:28   + 6:00 
  4. Tomášková Matilda        TUV0998   SOK TJ Turnov            30:57   + 7:29 
  5. Pechová Marie            VLI1050   Slavia Liberec orientee  31:45   + 8:17 
  6. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              32:09   + 8:41 
  7. Kvapilová Kristýna       TUV0999   SOK TJ Turnov            32:46   + 9:18 
  8. Nožičková Eva            TJN0852   OOB TJ Tatran Jablonec   33:27   + 9:59 
  9. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:01   + 12:33
 10. Pechová Alena            VLI0854   Slavia Liberec orientee  39:58   + 16:30
 11. Krejzová Markéta         TUR0854   OOB TJ Turnov            40:50   + 17:22
 12. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                43:58   + 20:30
 13. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                45:08   + 21:40
 14. Honsová Andrea           TJN0858   OOB TJ Tatran Jablonec   45:26   + 21:58
 15. Jirásková Laura          VSP0952   USK Praha                46:52   + 23:24
 16. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                47:59   + 24:31
 17. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                71:30   + 48:02
 18. Ehlerová Anna            VSP0854   USK Praha                72:19   + 48:51
 19. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              75:50   + 52:22
 20. Chmelíková Anežka        DOR1050   OK Dobříš               112:45   + 89:17
     Synková Elena            DOK0850   OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.60 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                23:37          
  2. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              25:49   + 2:12 
  3. Háková Eliška            TJN0654   OOB TJ Tatran Jablonec   26:00   + 2:23 
  4. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  26:16   + 2:39 
  5. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec   27:18   + 3:41 
  6. Dušková Viktorie         TJN0655   OOB TJ Tatran Jablonec   28:51   + 5:14 
  7. Lamačová Kateřina        TUR0660   OOB TJ Turnov            29:53   + 6:16 
  8. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                33:59   + 10:22
  9. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              34:37   + 11:00
 10. Folprechtová Julie       VSP0653   USK Praha                35:58   + 12:21
 11. Kosková Adéla            VLI0656   Slavia Liberec orientee  36:10   + 12:33
 12. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  38:37   + 15:00
 13. Vokušová Veronika        TJN0756   OOB TJ Tatran Jablonec   43:07   + 19:30
 14. Ryšavá Kateřina          TJN0754   OOB TJ Tatran Jablonec   56:54   + 33:17
 15. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             59:17   + 35:40
 16. Hroňková Barbora         VSP0650   USK Praha                77:49   + 54:12
     Ekertová Jana            VLI0750   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Kůtková Tereza           JEN0752   OB Jenišovice             DISK          
     Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  35:36          
  2. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  36:04   + 0:28 
  3. Novotná Michaela         TUR0551   OOB TJ Turnov            36:56   + 1:20 
  4. Hájková Tereza           TUV0558   SOK TJ Turnov            37:47   + 2:11 
  5. Matyášová Kristýna       CHA0555   OK Chrastava             38:52   + 3:16 
  6. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                39:26   + 3:50 
  7. Čechmánková Anna         PGP0452   SK Praga                 39:31   + 3:55 
  8. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                41:29   + 5:53 
  9. Novotná Barbora          TUR0552   OOB TJ Turnov            41:40   + 6:04 
  9. Skácelová Adéla          VLI0454   Slavia Liberec orientee  41:40   + 6:04 
 11. Mellanová Judita         TUV0559   SOK TJ Turnov            44:17   + 8:41 
 12. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   45:15   + 9:39 
 13. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                47:42   + 12:06
 14. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee  47:56   + 12:20
 15. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     49:34   + 13:58
 16. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  51:31   + 15:55
 17. Nagyová Kateřina         TJN0452   OOB TJ Tatran Jablonec   51:51   + 16:15
 18. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             53:48   + 18:12
 19. Hudská Štěpánka          TUR0450   OOB TJ Turnov            56:42   + 21:06
 20. Lamačová Pavlína         TUR0451   OOB TJ Turnov            60:43   + 25:07
 21. Zaňková Natálie          TJN0450   OOB TJ Tatran Jablonec   61:12   + 25:36
 22. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  61:45   + 26:09
 23. Vokušová Tereza          TJN0454   OOB TJ Tatran Jablonec   64:42   + 29:06
 24. Kodejšová Markéta        VSP0458   USK Praha                74:06   + 38:30
 25. Davidová Noemi           RUM0551   ZOOB Rumburk             81:13   + 45:37
  MS Mrkvičková Veronika      TJN0355   OOB TJ Tatran Jablonec   53:43   + 18:07
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 8.10 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rufferová Iva            TUR8354   OOB TJ Turnov            70:42          
  2. Novotná Markéta          PHK9451   OK 99 Hradec Králové     73:04   + 2:22 
  3. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  73:31   + 2:49 
  4. Nováková Zuzana          NPA9151   SK LOB Nová Paka         75:12   + 4:30 
  5. Novotná Tereza           PHK9255   OK 99 Hradec Králové     84:51   + 14:09
  6. Kochová Anna             SJC0153   Sportcentrum Jičín       87:51   + 17:09
  7. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            89:49   + 19:07
  8. Svobodová Barbora        TJN8952   OOB TJ Tatran Jablonec   92:45   + 22:03
  9. Novotná Barbora          TJN8951   OOB TJ Tatran Jablonec   93:01   + 22:19
 10. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             93:25   + 22:43
 11. Neradová Alena           LIT8551   KOB Litvínov             93:36   + 22:54
 12. Rýdlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   94:41   + 23:59
 13. Harju Suvi               38F9350   Tampereen Pyrintö        98:07   + 27:25
 14. Vejražková Róza          SJC0151   Sportcentrum Jičín       98:11   + 27:29
 15. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  99:03   + 28:21
 16. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       99:46   + 29:04
 17. Zrníková Adéla           OSN0099   SK Orientační sporty No 105:13   + 34:31
 18. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering     111:27   + 40:45
 19. Mervartová Kristýna      SHK9150   OK Slavia Hradec Králov 114:50   + 44:08
 20. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee 119:07   + 48:25
     Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                54:46          
  2. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            60:40   + 5:54 
  3. Jaunsproge Mara          71D8750   USV TU Dresden           65:01   + 10:15
  4. Dittrichová Petra        KON8787   KOB Konice               67:36   + 12:50
  5. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         69:19   + 14:33
  6. Tesařová Anna            SCP8257   OK Sparta Praha          69:22   + 14:36
  7. Nedomlelová Lucie        TJN0256   OOB TJ Tatran Jablonec   70:06   + 15:20
  8. Kavalírová Julie         PHK9753   OK 99 Hradec Králové     70:13   + 15:27
  9. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 70:39   + 15:53
 10. Würzová Anna             FYD9451   Jizerský klub OB Frýdla  71:01   + 16:15
 11. Nejezchlebová Barbora    TUR9755   OOB TJ Turnov            71:03   + 16:17
 12. Roškotová Lucie          TUR9753   OOB TJ Turnov            71:10   + 16:24
 13. Matějů Kateřina          VLI8054   Slavia Liberec orientee  71:21   + 16:35
 14. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            72:00   + 17:14
 15. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       73:18   + 18:32
 16. Vlčková Tereza           TUR8852   OOB TJ Turnov            74:42   + 19:56
 17. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 75:13   + 20:27
 18. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  76:03   + 21:17
 19. Charousková Lucie        DOK9450   OK Doksy                 76:25   + 21:39
 20. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 78:06   + 23:20
 21. Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno       78:28   + 23:42
 22. Radka Ouhrabková         SPC8152   SPORTICUS team           80:37   + 25:51
 23. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka             80:38   + 25:52
 24. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice              84:38   + 29:52
 25. Dolejší Kateřina         STB0199   TJ Stadion Nový Bor      85:11   + 30:25
 26. Žitná Jana               SMB9251   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  85:29   + 30:43
 27. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 85:53   + 31:07
 28. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  86:03   + 31:17
 29. Knoblochová Kamila       SJC8356   Sportcentrum Jičín       86:34   + 31:48
 30. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  92:08   + 37:22
 31. Poláková Ivana           LCE7953   OOB TJ Slovan Luhačovic  96:28   + 41:42
 32. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  97:28   + 42:42
 33. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                101:38   + 46:52
 34. Černá Eliška             SCP9050   OK Sparta Praha         109:05   + 54:19
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.70 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             41:15          
  2. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  42:48   + 1:33 
  3. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  47:45   + 6:30 
  4. Linková Lucie            TJN0257   OOB TJ Tatran Jablonec   48:25   + 7:10 
  5. Držková Berenika         LPU0151   OK Lokomotiva Pardubice  56:40   + 15:25
  6. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   57:27   + 16:12
  7. Ondřejová Dita Terezie   SHK8550   OK Slavia Hradec Králov  57:30   + 16:15
  8. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                58:15   + 17:00
  9. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  60:53   + 19:38
 10. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 61:33   + 20:18
 11. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     61:41   + 20:26
 12. Vágnerová Michaela       SJC8754   Sportcentrum Jičín       62:33   + 21:18
 13. Šritrová Lenka           TUR0250   OOB TJ Turnov            63:26   + 22:11
 14. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                63:48   + 22:33
 15. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                63:59   + 22:44
 16. Titzová Adéla            VSP0250   USK Praha                65:27   + 24:12
 17. Forstová Lenka           MFP6850   Matfyz Praha             66:24   + 25:09
 18. Kašparová Adéla          VSP9850   USK Praha                68:16   + 27:01
 19. Držková Markéta          LPU7670   OK Lokomotiva Pardubice  69:41   + 28:26
 20. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 71:05   + 29:50
 21. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             72:23   + 31:08
 22. Horčičková Linda         UOL8650   SOB Olomouc              72:36   + 31:21
 23. Kohlová Monika           TUR9756   OOB TJ Turnov            73:26   + 32:11
 24. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                76:13   + 34:58
 25. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      79:51   + 38:36
 26. Hájková Daniela          JIL9451   OK Jilemnice             81:16   + 40:01
 27. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  81:50   + 40:35
 28. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  83:22   + 42:07
 29. Zatloukalová Jana        TUR8651   OOB TJ Turnov            86:35   + 45:20
 30. Štemberová Natálie       TJN9851   OOB TJ Tatran Jablonec   98:01   + 56:46
 31. Kalinová Lucie           RUM8750   ZOOB Rumburk            100:21   + 59:06
 32. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady         107:26   + 66:11
 33. Štemberová Iva           TJN7550   OOB TJ Tatran Jablonec  110:22   + 69:07
 34. Nehasilová Veronika      LDC0350   KOB Děčín               112:20   + 71:05
 35. Dejnožková Blanka        TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec  113:16   + 72:01
 36. Slotová Jarmila          TAP8650   KOB Tretra Praha        115:19   + 74:04
 37. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka       121:22   + 80:07
 38. Severýnová Popková Klára VLI7455   Slavia Liberec orientee 126:29   + 85:14
 39. Poláková Lucie           VRL8254   OOS TJ Spartak Vrchlabí 131:49   + 90:34
 40. Kosinová Kamila          TJN9050   OOB TJ Tatran Jablonec  141:03   + 99:48
     Šebková Jana             DKP9250   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.70 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             58:19          
  2. Škorpilová Jana          SJC7451   Sportcentrum Jičín       59:55   + 1:36 
  3. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 63:13   + 4:54 
  4. Skácelová Marie          VLI7552   Slavia Liberec orientee  65:10   + 6:51 
  5. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        68:10   + 9:51 
  6. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              68:54   + 10:35
  7. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     69:35   + 11:16
  8. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 72:17   + 13:58
  9. Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              74:37   + 16:18
 10. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 76:44   + 18:25
 11. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  79:26   + 21:07
 12. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        81:03   + 22:44
 13. Štáfková Jitka           PGP8056   SK Praga                 81:44   + 23:25
 14. Ehlerová Petra           VSP7855   USK Praha                83:15   + 24:56
 15. Ježková Romana           JIL7552   OK Jilemnice             84:58   + 26:39
 16. Tomandlová Radka         5IX7550   NOK HoRa                 87:20   + 29:01
 17. Pesničáková Kristýna     TJN7653   OOB TJ Tatran Jablonec   87:24   + 29:05
 18. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  88:26   + 30:07
 19. Pavlíková Klára          LIT7451   KOB Litvínov             90:22   + 32:03
 20. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  90:48   + 32:29
 21. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice             102:34   + 44:15
 22. Matyášová Jana           CHA7652   OK Chrastava            111:46   + 53:27
 23. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn 119:47   + 61:28
 24. Linková Alena            SUL6750   OOB TJ Slavoj Ústí nad  133:24   + 75:05
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Macháčková Michaela      FYD7299   Jizerský klub OB Frýdla  44:49          
  2. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  53:05   + 8:16 
  3. Konečná Marcela          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        53:39   + 8:50 
  4. Rychterová Dana          SMR6950   SNS Smržovka             54:13   + 9:24 
  5. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     54:22   + 9:33 
  6. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka             54:52   + 10:03
  7. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  56:33   + 11:44
  8. Neumannová Renata        PVP6650   VSS Přírodověda Praha    56:48   + 11:59
  9. Nehasilová Zuzana        LDC7150   KOB Děčín                58:38   + 13:49
 10. Zuzánková Růžena         TJN6051   OOB TJ Tatran Jablonec   59:02   + 14:13
 11. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     59:27   + 14:38
 12. Menclová Silvie          VSP7050   USK Praha                59:54   + 15:05
 13. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                63:39   + 18:50
 14. Marková Jana             LLI7152   TJ Loko Liberec          63:47   + 18:58
 15. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             64:36   + 19:47
 16. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              66:09   + 21:20
 17. Illnerová Daniela        DKP6651   Oddíl OB Kotlářka        66:52   + 22:03
 18. Würzová Kateřina         FYD6952   Jizerský klub OB Frýdla  67:31   + 22:42
 19. Burdová Simona           LDC6851   KOB Děčín                67:37   + 22:48
 20. Bartáková Eva            CHA7051   OK Chrastava             67:49   + 23:00
 21. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB Tretra Praha         68:00   + 23:11
 22. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   72:00   + 27:11
 23. Karpíšková Gabriela      LTP7351   OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:35   + 27:46
 24. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  74:01   + 29:12
 25. Fürstová Katka           LLI6950   TJ Loko Liberec          76:17   + 31:28
 26. Waňková Dita             LPU7158   OK Lokomotiva Pardubice  78:58   + 34:09
 27. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  80:16   + 35:27
 28. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 81:57   + 37:08
 29. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  82:13   + 37:24
 30. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  83:05   + 38:16
 31. Klašková Kateřina        DKP6750   Oddíl OB Kotlářka        89:16   + 44:27
 32. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             90:02   + 45:13
 33. Nožičková Renata         TJN6953   OOB TJ Tatran Jablonec   93:01   + 48:12
 34. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          95:47   + 50:58
 35. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí 118:45   + 73:56
 36. Málková Věra             8FX6550   TJ Kobylisy             160:16   + 115:27
     Zalabová Martina         SJC6657   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.20 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín       57:14          
  2. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     59:12   + 1:58 
  3. Vajcová Hana             CHA5651   OK Chrastava             59:45   + 2:31 
  4. Tihonová Jindra          TAP6253   KOB Tretra Praha         62:03   + 4:49 
  5. Kočibová Ivana           TJN6354   OOB TJ Tatran Jablonec   63:24   + 6:10 
  6. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            64:11   + 6:57 
  7. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 66:36   + 9:22 
  8. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         71:30   + 14:16
  9. Sládková Eva             TEH5751   Sokol Tehov              72:24   + 15:10
 10. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             72:57   + 15:43
 11. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             80:14   + 23:00
 12. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  84:09   + 26:55
 13. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           84:28   + 27:14
 14. Kadavá Eva               CHA5750   OK Chrastava             89:17   + 32:03
 15. Bradnová Věra            CHA5550   OK Chrastava             89:48   + 32:34
 16. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    95:30   + 38:16
 17. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Sig-Mat Mladá Bole 107:44   + 50:30
 18. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka        111:31   + 54:17
     Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150   OK Chrastava             46:55          
  2. Omová Jana               TUR5150   OOB TJ Turnov            58:03   + 11:08
  3. Ševčíková Alena          CHA5351   OK Chrastava             61:47   + 14:52
  4. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 66:20   + 19:25
  5. Pospíšilová Jana         LDC4451   KOB Děčín                67:51   + 20:56
  6. Tvrdková Eva             TUR5151   OOB TJ Turnov            68:23   + 21:28
  7. Zemánková Eva            MKP5150   SK GORDIC Praha Kačerov  70:18   + 23:23
  8. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:30   + 23:35
  9. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 71:52   + 24:57
 10. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          73:34   + 26:39
 11. Rufferová Iva            SNA5052   TJ START Náchod          76:33   + 29:38
 12. Pachnerová Jaroslava     VLI5152   Slavia Liberec orientee  76:59   + 30:04
 13. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           89:46   + 42:51
     Kašková Eva              CHA4650   OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.30 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heczko Erik              VLI0804   Slavia Liberec orientee  18:41          
  2. Šebelka Matěj            VLI0805   Slavia Liberec orientee  24:53   + 6:12 
  3. Kadečka David            JEN0801   OB Jenišovice            26:41   + 8:00 
  4. Skácel Jan               VLI0901   Slavia Liberec orientee  27:55   + 9:14 
  5. Lesák Marek              TJN0811   OOB TJ Tatran Jablonec   28:18   + 9:37 
  6. Bukvic Kryštof           TUV0802   SOK TJ Turnov            33:46   + 15:05
  7. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 34:41   + 16:00
  8. Nožička Jan              TJN0809   OOB TJ Tatran Jablonec   37:30   + 18:49
  9. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  37:52   + 19:11
 10. Žemlík Eduard            TUV0901   SOK TJ Turnov            38:57   + 20:16
 11. Čečerle Matouš           VLI0807   Slavia Liberec orientee  39:43   + 21:02
 12. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                40:22   + 21:41
 12. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         40:22   + 21:41
 14. Jedlička Aleš            VSP0800   USK Praha                43:54   + 25:13
 15. Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice  45:11   + 26:30
 16. Oravec Viktor            TJN0814   OOB TJ Tatran Jablonec   46:18   + 27:37
 17. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                53:55   + 35:14
 18. Havel Antonín            TJN0813   OOB TJ Tatran Jablonec   73:23   + 54:42
 19. Rohan Vilém              PVP0900   VSS Přírodověda Praha    99:56   + 81:15
     Kůtek Matěj              JEN0902   OB Jenišovice             DISK          
     Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Folprecht Lukáš          VSP0802   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.80 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                25:14          
  2. Podrábský Ctibor         VLI0700   Slavia Liberec orientee  27:40   + 2:26 
  3. Čechmánek Václav         PGP0607   SK Praga                 30:08   + 4:54 
  4. Březina Karel            CHA0605   OK Chrastava             32:54   + 7:40 
  5. Tomášek Prokop           TUV0701   SOK TJ Turnov            33:57   + 8:43 
  6. Mertlík Vojtěch          TUR0704   OOB TJ Turnov            34:33   + 9:19 
  7. Zrník Tomáš              OSN0606   SK Orientační sporty No  35:20   + 10:06
  8. Jakubík Jaromír          TJN0704   OOB TJ Tatran Jablonec   40:43   + 15:29
  9. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                41:11   + 15:57
 10. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                44:38   + 19:24
 11. Meier David              VSP0606   USK Praha                47:30   + 22:16
 12. Městka Václav            VSP0600   USK Praha                49:03   + 23:49
 13. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  49:19   + 24:05
 14. Řehoř Hynek              TJN0700   OOB TJ Tatran Jablonec   50:25   + 25:11
 15. Hruška Marek             DOR0604   OK Dobříš                68:05   + 42:51
 16. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  70:03   + 44:49
 17. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      80:28   + 55:14
     Hyxa Jan                 VLI0702   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.40 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   32:18          
  2. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                36:06   + 3:48 
  3. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                37:47   + 5:29 
  4. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                38:28   + 6:10 
  5. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  42:17   + 9:59 
  6. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                43:31   + 11:13
  7. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  48:20   + 16:02
  8. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     48:37   + 16:19
  9. Dejnožka Martin          TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec   50:51   + 18:33
 10. Titz Adam                VSP0401   USK Praha                53:15   + 20:57
 11. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503   OOB TJ Turnov            57:13   + 24:55
 12. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                59:15   + 26:57
 13. Pokorný Jan              TJN0400   OOB TJ Tatran Jablonec   61:30   + 29:12
 14. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                61:33   + 29:15
 15. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             79:36   + 47:18
 16. Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n  84:40   + 52:22
 17. Rokos Marek              TJN0500   OOB TJ Tatran Jablonec   88:38   + 56:20
 18. Maňour Vojtěch           VSP0502   USK Praha                98:33   + 66:15
 19. Houžvička David          TUR0501   OOB TJ Turnov           126:08   + 93:50
     Sork Dominik             TAP0504   KOB Tretra Praha          DISK          
     Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Müller Jáchym            HCE0500   TJ Hostivice              DISK          
     Štark Matěj              PGP0409   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 10.70 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundisch Wieland         71D8500   USV TU Dresden           75:04          
  2. Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice              75:48   + 0:44 
  3. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            76:43   + 1:39 
  4. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 81:47   + 6:43 
  5. Volák Ondřej             LPU0010   OK Lokomotiva Pardubice  83:08   + 8:04 
  6. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  84:22   + 9:18 
  7. Dlabaja Tomáš            TUR8303   OOB TJ Turnov            84:27   + 9:23 
  8. Wolf Filip               TUR9701   OOB TJ Turnov            85:47   + 10:43
  9. Holas Ondřej             TUR8501   OOB TJ Turnov            85:51   + 10:47
 10. Fürst Matouš             LLI9603   TJ Loko Liberec          85:58   + 10:54
 11. Malý Aleš                JIL8702   OK Jilemnice             87:04   + 12:00
 12. Mašata Matěj             PHK9601   OK 99 Hradec Králové     87:08   + 12:04
 13. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  88:07   + 13:03
 14. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             88:18   + 13:14
 15. Waněk Adam               LPU9505   OK Lokomotiva Pardubice  89:37   + 14:33
 16. Zikmund Zdeněk           SJC9703   Sportcentrum Jičín       89:58   + 14:54
 17. Vlček Martin             TUR8702   OOB TJ Turnov            90:03   + 14:59
 18. Francke Jan              DOK8400   OK Doksy                 90:52   + 15:48
 19. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            91:05   + 16:01
 20. Matějů Luboš             PGP7601   SK Praga                 91:29   + 16:25
 21. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            91:30   + 16:26
 22. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  92:20   + 17:16
 23. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  92:54   + 17:50
 24. Makovský Jakub           TAP8511   KOB Tretra Praha         98:17   + 23:13
 25. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš               101:26   + 26:22
 26. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka       103:49   + 28:45
 27. Azeb Karim               PHK9110   OK 99 Hradec Králové    107:06   + 32:02
 28. Zrník Tomáš              OSN7118   SK Orientační sporty No 108:22   + 33:18
 29. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team          109:11   + 34:07
 30. Richter Friedmar         33D8100   USV TU Dresden          114:26   + 39:22
 31. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha       119:12   + 44:08
 32. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n 152:01   + 76:57
 33. Randík Jan               SOB8703   SOBSA                   221:30   + 146:26
     Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Valach Adam              MFP9400   Matfyz Praha              DISK          
     Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 8.70 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škvor Ota                KAM9900   OK Kamenice              65:45          
  2. Novák Jiří               NPA7502   SK LOB Nová Paka         69:55   + 4:10 
  3. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 70:04   + 4:19 
  4. Bořil Tomáš              TBM8833   KOS TJ Tesla Brno        70:50   + 5:05 
  5. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                71:04   + 5:19 
  6. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast            73:50   + 8:05 
  7. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   75:08   + 9:23 
  8. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:20   + 10:35
  9. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        77:17   + 11:32
 10. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       78:35   + 12:50
 11. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:11   + 13:26
 12. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  79:24   + 13:39
 13. Držka Štěpán             LPU7604   OK Lokomotiva Pardubice  79:53   + 14:08
 14. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 80:11   + 14:26
 15. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              80:13   + 14:28
 16. Hájek Kryštof            TUR0212   OOB TJ Turnov            80:14   + 14:29
 17. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               80:23   + 14:38
 18. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  80:57   + 15:12
 19. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  81:26   + 15:41
 20. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            81:45   + 16:00
 21. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             81:49   + 16:04
 22. Lžíčař Martin            DOB8803   KOB Dobruška             85:25   + 19:40
 23. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  85:38   + 19:53
 24. Čermák Radek             PGP6405   SK Praga                 86:39   + 20:54
 25. Samek Tomáš              PHK0001   OK 99 Hradec Králové     86:49   + 21:04
 26. Novák Zdeněk             NPA7701   SK LOB Nová Paka         87:32   + 21:47
 27. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            87:41   + 21:56
 28. Škvor Martin             KAM6700   OK Kamenice              88:12   + 22:27
 29. Pustai David             TJN9301   OOB TJ Tatran Jablonec   89:54   + 24:09
 30. Vrabec Ondřej            SCP8303   OK Sparta Praha          90:00   + 24:15
 31. Janata Pavel             TJN8400   OOB TJ Tatran Jablonec   90:02   + 24:17
 32. Petr Jan                 TJN8200   OOB TJ Tatran Jablonec   90:13   + 24:28
 33. Kříž Libor               LPU7804   OK Lokomotiva Pardubice  91:00   + 25:15
 34. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 92:24   + 26:39
 35. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       92:46   + 27:01
 36. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  93:02   + 27:17
 37. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                96:49   + 31:04
 38. Faltejsek Jan            PHK9802   OK 99 Hradec Králové    100:53   + 35:08
 39. Pitra Martin             CHT9204   OOB SK Chrast           101:50   + 36:05
 40. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                101:55   + 36:10
 41. Vrabec Tomáš             SCP8700   OK Sparta Praha         102:00   + 36:15
 42. Mellan Jonáš             TUR0308   OOB TJ Turnov           103:20   + 37:35
 43. Albert Mikan             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha       105:12   + 39:27
 44. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem 105:19   + 39:34
 45. Semík Jakub              VSP0000   USK Praha               105:20   + 39:35
 46. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem 108:05   + 42:20
 47. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice 110:08   + 44:23
 48. Podivínský Tomáš         SCP7201   OK Sparta Praha         110:59   + 45:14
 49. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk     115:33   + 49:48
 50. Nerad Jaroslav           LIT9001   KOB Litvínov            117:31   + 51:46
 51. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov 120:20   + 54:35
 52. Neumann Jindřich         PVP9900   VSS Přírodověda Praha   122:39   + 56:54
 53. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov 124:41   + 58:56
 54. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka       146:48   + 81:03
     Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Palfi Štefan             84S8900   Akademik TU Košice        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  53:13          
  2. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     54:13   + 1:00 
  3. Kobr Tomáš               TJN8901   OOB TJ Tatran Jablonec   54:49   + 1:36 
  4. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             55:07   + 1:54 
  5. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  59:59   + 6:46 
  6. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                61:26   + 8:13 
  7. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          62:57   + 9:44 
  8. Hons Miši                SMR7700   SNS Smržovka             62:58   + 9:45 
  9. Bek Jiří                 CHA0103   OK Chrastava             64:47   + 11:34
 10. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   65:24   + 12:11
 11. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   65:57   + 12:44
 12. Štál Jan                 SJC9601   Sportcentrum Jičín       65:59   + 12:46
 13. Kubíček Zdeněk           5BC7200   OK Mnichovo  Hradiště    66:09   + 12:56
 14. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             66:33   + 13:20
 15. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:36   + 13:23
 16. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:40   + 14:27
 17. Klominský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:40   + 15:27
 18. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:10   + 16:57
 19. Řehoř Vojta              TJN0303   OOB TJ Tatran Jablonec   70:11   + 16:58
 20. Adamec Martin            TJN0106   OOB TJ Tatran Jablonec   71:48   + 18:35
 21. Tesař Jan                SCP8501   OK Sparta Praha          73:40   + 20:27
 22. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          75:40   + 22:27
 23. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 76:01   + 22:48
 24. Březina Jan              CHA7604   OK Chrastava             80:28   + 27:15
 25. Matyáš Libor             CHA7603   OK Chrastava             80:32   + 27:19
 26. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  81:19   + 28:06
 27. Mertlík Jakub            TUR0307   OOB TJ Turnov            90:11   + 36:58
 28. Řezáč Pavel              VLI6900   Slavia Liberec orientee  91:01   + 37:48
 29. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             91:13   + 38:00
 30. Synek Marcel             DOK7600   OK Doksy                 93:05   + 39:52
 31. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  93:28   + 40:15
 32. Krampera Tomáš           VRL0103   OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:59   + 49:46
 33. Matyáš Vojtěch           CHA0202   OK Chrastava            120:13   + 67:00
 34. Danko Štěpán             CHA0301   OK Chrastava            136:15   + 83:02
 35. Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc             156:28   + 103:15
     Dingle Adam              MFP6900   Matfyz Praha              DISK          
     Daněk Vojtěch            ROZ9100   OK Roztoky                DISK          
     Kautský Jiří             9BC8200   NNN                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 8.10 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oma Jakub                TUR8002   OOB TJ Turnov            58:17          
  2. Zuzánek Zdeněk           TJN5901   OOB TJ Tatran Jablonec   61:37   + 3:20 
  3. Přinda Lukáš             VLI7701   Slavia Liberec orientee  62:41   + 4:24 
  4. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  69:45   + 11:28
  5. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                70:19   + 12:02
  6. Poloprutský Tomáš        VLI6205   Slavia Liberec orientee  72:57   + 14:40
  7. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                73:12   + 14:55
  8. Kárník Jan               LPU7811   OK Lokomotiva Pardubice  73:28   + 15:11
  9. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                73:31   + 15:14
 10. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  76:02   + 17:45
 11. Dubec Pavel              SCP8003   OK Sparta Praha          80:46   + 22:29
 12. Kočárek Michal           CHA7400   OK Chrastava             81:06   + 22:49
 13. Macháček Aleš            FYD6400   Jizerský klub OB Frýdla  82:50   + 24:33
 14. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       83:29   + 25:12
 15. Vilém Stanislav          VLI7703   Slavia Liberec orientee  85:46   + 27:29
 16. Žitný Tomáš              SMB6401   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  92:14   + 33:57
 17. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  92:40   + 34:23
 18. Severýn Otto             VLI7402   Slavia Liberec orientee  93:24   + 35:07
 19. Mokrý Pavel              VLI7501   Slavia Liberec orientee  93:51   + 35:34
 20. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  94:46   + 36:29
 21. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  96:41   + 38:24
 22. Pavlík Libor             LIT7605   KOB Litvínov             96:53   + 38:36
 23. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering      98:10   + 39:53
 24. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin 100:07   + 41:50
 25. Ekert Vladimír           VLI7600   Slavia Liberec orientee 101:10   + 42:53
 26. Peteráč Zdeněk           VLI7802   Slavia Liberec orientee 101:30   + 43:13
 27. Simr Pavel               ROU7504   SKOB Roudnice nad Labem 105:28   + 47:11
 28. Kadečka Jakub            JEN7901   OB Jenišovice           108:44   + 50:27
 29. Vaněček Jan              TJP8000   TJ Sokol Troja          109:32   + 51:15
 30. Oravec Tomáš             TJN7505   OOB TJ Tatran Jablonec  116:00   + 57:43
 31. Kohout Pavel             JIL7502   OK Jilemnice            123:54   + 65:37
 32. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš               126:08   + 67:51
 33. Puš Roman                STH7501   SK Studenec             132:41   + 74:24
 34. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n 134:42   + 76:25
 35. Křenek Tomáš             LLI8300   TJ Loko Liberec         138:00   + 79:43
 36. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice            182:29   + 124:12
     Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Slavíček Petr            9FX7500   Fóglíci                   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavalír Karel            PHK6503   OK 99 Hradec Králové     56:23          
  2. Novotný Milan            PHK6502   OK 99 Hradec Králové     57:13   + 0:50 
  3. Nehasil Vladislav        LDC7101   KOB Děčín                57:18   + 0:55 
  4. Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice              59:25   + 3:02 
  5. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             64:07   + 7:44 
  6. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             64:39   + 8:16 
  7. Mrkvička Jiří            TJN7101   OOB TJ Tatran Jablonec   65:54   + 9:31 
  8. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               66:09   + 9:46 
  9. Kruliš Petr              VLI6901   Slavia Liberec orientee  67:12   + 10:49
 10. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             67:41   + 11:18
 11. Fürst Aleš               LLI6801   TJ Loko Liberec          67:49   + 11:26
 12. Gálus Igor               LDC7302   KOB Děčín                68:41   + 12:18
 13. Schindler Jiří           TJN6301   OOB TJ Tatran Jablonec   68:49   + 12:26
 14. Karmazín Pavel           LBE6800   TJ Lokomotiva Beroun     69:25   + 13:02
 15. Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka             69:36   + 13:13
 16. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   70:50   + 14:27
 17. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    71:21   + 14:58
 18. Semík Jan                VSP6507   USK Praha                72:12   + 15:49
 19. Hartman Aleš             VSP6506   USK Praha                75:01   + 18:38
 20. Tomandl Jan              5IX7001   NOK HoRa                 75:03   + 18:40
 21. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                76:07   + 19:44
 22. Hošek Ctibor             7MX7200   Hradec Králové           76:11   + 19:48
 23. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  76:38   + 20:15
 24. Würz Jiří                LTP6502   OOB TJ Lokomotiva Tepli  76:58   + 20:35
 25. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  77:10   + 20:47
 26. Jeřábek Luboš            JPV6112   Oddíl OS SK Prostějov    77:12   + 20:49
 27. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              77:58   + 21:35
 28. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB Tretra Praha         78:23   + 22:00
 29. Píchal Jan               VSP5202   USK Praha                78:28   + 22:05
 30. Burda Michal             LDC       KOB Děčín                79:47   + 23:24
 31. Cichý David              PHK7001   OK 99 Hradec Králové     80:42   + 24:19
 32. Pavel Petr               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  82:33   + 26:10
 33. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     84:23   + 28:00
 34. Mička Aleš               TJP7300   TJ Sokol Troja           84:56   + 28:33
 35. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 86:07   + 29:44
 36. Hejna Stanislav          LLI6900   TJ Loko Liberec          88:14   + 31:51
 37. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  88:55   + 32:32
 38. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  89:47   + 33:24
 39. Linka Vladislav          SUL5701   OOB TJ Slavoj Ústí nad   91:22   + 34:59
 40. Širůček Jaromír          SHK6200   OK Slavia Hradec Králov  91:42   + 35:19
 41. Kruschina Jan            LTP7202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  93:49   + 37:26
 42. Danko Tomáš              CHA7200   OK Chrastava             97:24   + 41:01
 43. Ženíšek Jan              SUL4701   OOB TJ Slavoj Ústí nad  119:36   + 63:13
 44. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice            155:34   + 99:11
     Hruška Jan               DOR7000   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         54:57          
  2. Würz Martin              LTP6303   OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:05   + 4:08 
  3. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     59:20   + 4:23 
  4. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  61:29   + 6:32 
  5. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               63:07   + 8:10 
  6. Nožička Miroslav         LPU5405   OK Lokomotiva Pardubice  63:23   + 8:26 
  7. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             63:29   + 8:32 
  8. Kovář Karel              LTP6102   OOB TJ Lokomotiva Tepli  63:46   + 8:49 
  9. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             63:56   + 8:59 
 10. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            65:04   + 10:07
 11. Hudský Vlastimil         TUR5100   OOB TJ Turnov            65:41   + 10:44
 12. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:42   + 10:45
 13. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  68:15   + 13:18
 14. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        68:57   + 14:00
 15. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            71:10   + 16:13
 16. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   73:43   + 18:46
 17. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB Tretra Praha         74:44   + 19:47
 18. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         75:34   + 20:37
 19. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  75:43   + 20:46
 20. Mareš Hynek              TUR6100   OOB TJ Turnov            75:46   + 20:49
 21. Pěnička Libor            TJN6000   OOB TJ Tatran Jablonec   75:53   + 20:56
 22. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             77:06   + 22:09
 23. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  79:24   + 24:27
 24. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  80:40   + 25:43
 25. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       81:48   + 26:51
 26. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         82:08   + 27:11
 27. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           82:51   + 27:54
 28. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  83:26   + 28:29
 29. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              85:55   + 30:58
 30. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             88:01   + 33:04
 31. Horák Petr               TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec   90:20   + 35:23
 32. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  90:31   + 35:34
 33. Bláha Leoš               JHB6207   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  98:58   + 44:01
 34. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice            102:08   + 47:11
 35. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb 117:00   + 62:03
 36. Vávra Petr               7VX5400   StillAliveCZ            128:15   + 73:18
 37. Albrecht Miloslav        SMB5901   SKOB Sig-Mat Mladá Bole 144:49   + 89:52
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.20 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101   Slavia Liberec orientee  44:56          
  2. Pospíšil Jaromír         LDC5301   KOB Děčín                49:44   + 4:48 
  3. Jakubec Jindřich         TUR4801   OOB TJ Turnov            50:07   + 5:11 
  4. Škoda Přemek             VLI5301   Slavia Liberec orientee  51:39   + 6:43 
  5. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  64:45   + 19:49
  6. Smetana Radim            CHA4700   OK Chrastava             67:39   + 22:43
  7. Barták Jiří              CHA5100   OK Chrastava             68:41   + 23:45
  8. Ševčík Milan             CHA5003   OK Chrastava             69:13   + 24:17
  9. Jadviščok Ladislav       UOL5101   SOB Olomouc              69:20   + 24:24
 10. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 71:56   + 27:00
 11. Hlaváč Jaroslav          SMB4801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  72:29   + 27:33
 12. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         76:10   + 31:14
 13. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     76:58   + 32:02
 14. Čenovský Jiří            MKP4900   SK GORDIC Praha Kačerov  78:24   + 33:28
 15. Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov  79:21   + 34:25
 16. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       79:25   + 34:29
 17. Kraus Jan                LLI4501   TJ Loko Liberec          85:13   + 40:17
 18. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             85:39   + 40:43
 19. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           93:05   + 48:09
 20. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n 101:11   + 56:15
 21. Kadavý Zdeněk            CHA4901   OK Chrastava            104:59   + 60:03
 22. Tvrdek Vojtěch           TUR4949   OOB TJ Turnov           108:17   + 63:21
 23. Matoušek Luboš           LJN4700   OOB TJ LIAZ Jablonec na 111:03   + 66:07
     Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tihon Michal             PHK7905   OK 99 Hradec Králové     45:29          
  2. Petr Hanák               NER                                48:11   + 2:42 
  3. Zaydlar Michal           92X7100   Jizerky                  48:58   + 3:29 
  4. David Chaloupský         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     50:31   + 5:02 
  5. Pešík Michal             92X7701   Jizerky                  50:43   + 5:14 
  6. Benešová Lucie           SJC8951   Sportcentrum Jičín       51:47   + 6:18 
  7. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  53:21   + 7:52 
  8. Titz Pavel               VSP7400   USK Praha                53:24   + 7:55 
  9. Bolehovský Pavel         NER                                54:29   + 9:00 
 10. Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                55:06   + 9:37 
 11. Aschermannová Tereza     VSP0253   USK Praha                55:10   + 9:41 
 12. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                57:34   + 12:05
 13. Svoboda Ivan             SMR6200   SNS Smržovka             57:44   + 12:15
 14. Pavlína Chaloupská       PHK7051   OK 99 Hradec Králové     59:18   + 13:49
 15. Doubková Emma            PGP0154   SK Praga                 62:55   + 17:26
 16. Kodejš Zdeněk            VSP7202   USK Praha                64:33   + 19:04
 17. Jakub Marek              LLI9900   TJ Loko Liberec          64:34   + 19:05
 18. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři          65:30   + 20:01
 19. Šesták Marek             VLI7403   Slavia Liberec orientee  66:51   + 21:22
 20. Keltner Marek            92X7600   Jizerky                  67:27   + 21:58
 21. Hejna Hynek              LLI0300   TJ Loko Liberec          69:05   + 23:36
 22. Martin Marek             LLI7000   TJ Loko Liberec          69:36   + 24:07
 23. Mairich Vít              TJN7200   OOB TJ Tatran Jablonec   69:37   + 24:08
 24. Zahradník Jakub          SJC8604   Sportcentrum Jičín       70:03   + 24:34
 25. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                73:04   + 27:35
 26. Nárovec Václav           NER                                74:00   + 28:31
 27. Patrik Uhlíř             LBE       TJ Lokomotiva Beroun     74:38   + 29:09
 28. Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                75:30   + 30:01
 29. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:12   + 30:43
 30. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:39   + 31:10
 31. Sodomková Andrea         NER                                79:17   + 33:48
 32. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                80:49   + 35:20
 33. Vávrová Sára             7VX9050   StillAliveCZ             80:52   + 35:23
 34. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                81:06   + 35:37
 35. Randíková Magdaléna      SOB8851   SOBSA                    82:37   + 37:08
 36. Tihonová Martina         PHK8651   OK 99 Hradec Králové     83:04   + 37:35
 37. Bártíková Irena          VSP7461   USK Praha                83:43   + 38:14
 38. Pitrmuc Jan              JIL       OK Jilemnice             84:05   + 38:36
 39. Ulman Aleš               TJN7201   OOB TJ Tatran Jablonec   84:16   + 38:47
 40. Vávrová Rút              7VX8650   StillAliveCZ             89:44   + 44:15
 41. Raisr Ivo                VLI7803   Slavia Liberec orientee  90:42   + 45:13
 42. Šebek Martin             DKP6705   Oddíl OB Kotlářka        90:51   + 45:22
 43. Wagner Martina           1VD6450   SG Zittau Süd            91:11   + 45:42
 44. Kalošová TerKa           TJP8950   TJ Sokol Troja           91:42   + 46:13
 45. Ondřej Daněk             NER                                95:58   + 50:29
 46. Erlebach Michal          STH8301   SK Studenec              96:33   + 51:04
 47. Šebková Helena           DKP6751   Oddíl OB Kotlářka       104:26   + 58:57
 48. Rohanová Markéta         PVP7251   VSS Přírodověda Praha   105:54   + 60:25
 49. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš               107:50   + 62:21
 50. Karolína Černá           HCE0050   TJ Hostivice            163:22   + 117:53
     Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                 DISK          
     Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice               DISK          
     Skácel Dalibor           4PX7300   HO Ještěd                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------