Kód závodu          : 4321
Název               : Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Datum               : 25.03.2018
Místo konání        : Prasek
Mapa                : Prase(k), Prasečí kalup
Pořadatel           : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu      : Štěrbová Daniela
Hlavní rozhodčí     : Šabatka Zdeněk - R3
Ředitel závodu      : Štěrbová Daniela
Stavitel tratí      : Zelenka Tomáš - R3

D10N 2.38 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:16          
  2. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  29:50   + 4:34 
  3. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  30:22   + 5:06 
  4. Bašová Ema               KOR0850   OB DDM Kostelec nad Orl  30:35   + 5:19 
  5. Pozdílková Zuzana        PHK0952   OK 99 Hradec Králové     31:16   + 6:00 
  6. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  34:29   + 9:13 
  7. Hovorková Elen           LPU0954   OK Lokomotiva Pardubice  35:50   + 10:34
  8. Hill Daisy               21G0950   Airienteers              38:10   + 12:54
  9. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     39:46   + 14:30
 10. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       45:46   + 20:30
 11. Macková Gita             LPU0961   OK Lokomotiva Pardubice  63:18   + 38:02
     Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.38 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              16:50          
  2. Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice             19:10   + 2:20 
  3. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     19:43   + 2:53 
  4. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:00   + 3:10 
  5. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     20:18   + 3:28 
  6. Pešanová Emma            LTU0850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:06   + 4:16 
  7. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     22:12   + 5:22 
  8. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       22:21   + 5:31 
  8. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:21   + 5:31 
 10. Charouzová Eliška        CHT0851   OOB SK Chrast            24:14   + 7:24 
 11. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       24:42   + 7:52 
 12. Kamenická Tereza Ester   OSN0888   SK Orientační sporty No  25:14   + 8:24 
 13. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       25:41   + 8:51 
 14. Vítková Eva              CHT1053   OOB SK Chrast            28:29   + 11:39
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.60 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  27:41          
  2. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  30:51   + 3:10 
  3. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       31:15   + 3:34 
  4. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec   31:42   + 4:01 
  5. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     32:35   + 4:54 
  6. Malínská Nela            SJC0650   Sportcentrum Jičín       34:15   + 6:34 
  7. Savruková Adéla          TJN0656   OOB TJ Tatran Jablonec   34:28   + 6:47 
  8. Skalová Jolana           TJN0653   OOB TJ Tatran Jablonec   34:44   + 7:03 
  9. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  36:05   + 8:24 
 10. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      36:59   + 9:18 
 11. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  37:28   + 9:47 
 12. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     37:29   + 9:48 
 13. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  38:06   + 10:25
 14. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             38:11   + 10:30
 15. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  39:08   + 11:27
 16. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  40:18   + 12:37
 17. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  40:56   + 13:15
 18. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     41:01   + 13:20
 19. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     41:45   + 14:04
 20. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             42:00   + 14:19
 21. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  43:47   + 16:06
 22. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  44:34   + 16:53
 23. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  47:19   + 19:38
 24. Gregorová Alice          CTB0751   SK OB Chotěboř           47:26   + 19:45
 25. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             48:23   + 20:42
 26. Čičáková Dominika        PHK0756   OK 99 Hradec Králové     50:15   + 22:34
 27. Slavíková Eva            CHT0652   OOB SK Chrast            52:50   + 25:09
 28. Růžková Markéta          LPU0758   OK Lokomotiva Pardubice  53:20   + 25:39
 29. Drobná Kateřina          CHT0654   OOB SK Chrast            56:49   + 29:08
 30. Ježková Barbora          PHK0755   OK 99 Hradec Králové     59:11   + 31:30
 31. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     61:12   + 33:31
 32. Zoulíková Vendula        CHT0753   OOB SK Chrast            61:56   + 34:15
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.98 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:32          
  2. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              37:27   + 3:55 
  3. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  39:25   + 5:53 
  4. Jedličková Jana          PHK0754   OK 99 Hradec Králové     43:21   + 9:49 
  5. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    43:25   + 9:53 
  6. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            47:06   + 13:34
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 4.45 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  31:11          
  2. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             34:26   + 3:15 
  3. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             34:40   + 3:29 
  4. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:12   + 4:01 
  5. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              35:52   + 4:41 
  5. Richtrová Kamila         VPM0451   KOS Slavia Plzeň         35:52   + 4:41 
  7. Rotková Markéta          ZBM0455   SK Žabovřesky Brno       35:54   + 4:43 
  8. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   35:55   + 4:44 
  9. Šauli Kateřina           VPM0456   KOS Slavia Plzeň         36:03   + 4:52 
 10. Suková Tereza            VRL0454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:53   + 5:42 
 11. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  37:29   + 6:18 
 12. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:40   + 6:29 
 13. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:00   + 6:49 
 14. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  38:13   + 7:02 
 15. Novotná Jitka            SJH0454   SJH Jindřichův Hradec    38:18   + 7:07 
 16. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     38:20   + 7:09 
 17. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     39:33   + 8:22 
 18. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     39:43   + 8:32 
 19. Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc              39:45   + 8:34 
 20. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:01   + 8:50 
 21. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              40:46   + 9:35 
 22. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  40:56   + 9:45 
 23. Bártová Alžběta          LPU0551   OK Lokomotiva Pardubice  40:58   + 9:47 
 24. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     42:38   + 11:27
 25. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      43:02   + 11:51
 26. Cachová Mirka            LPU0555   OK Lokomotiva Pardubice  45:05   + 13:54
 27. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:26   + 14:15
 28. Pilná Klára              OSN0452   SK Orientační sporty No  45:31   + 14:20
 29. Pánková Klára            ZBM0456   SK Žabovřesky Brno       45:49   + 14:38
 30. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             47:00   + 15:49
 31. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  47:35   + 16:24
 32. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     47:43   + 16:32
 33. Marečková Ema            OSN0450   SK Orientační sporty No  48:58   + 17:47
 34. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             49:18   + 18:07
 35. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      50:24   + 19:13
 36. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:42   + 19:31
 37. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              51:05   + 19:54
 38. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       52:28   + 21:17
 39. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             53:04   + 21:53
 40. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     53:29   + 22:18
 41. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  55:30   + 24:19
 42. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB TJ Sokol Žamberk      60:32   + 29:21
 43. Kubcová Anna             DOB0550   KOB Dobruška             60:48   + 29:37
 44. Tučková Anna             LPU0455   OK Lokomotiva Pardubice  61:21   + 30:10
 45. Výchová Veronika         KOR0550   OB DDM Kostelec nad Orl  62:07   + 30:56
 46. Suchomelová Josefína     ZAM0451   OB TJ Sokol Žamberk      65:45   + 34:34
 47. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       66:38   + 35:27
 48. Šumberová Johana         PHK0565   OK 99 Hradec Králové     72:46   + 41:35
 49. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  94:11   + 63:00
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 3.27 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  33:35          
  2. Kempová Eliška           SHK0550   OK Slavia Hradec Králov  42:32   + 8:57 
  3. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice  43:05   + 9:30 
  4. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     47:59   + 14:24
  5. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              49:12   + 15:37
  6. Zajícová Radomíra        LPU0453   OK Lokomotiva Pardubice  49:59   + 16:24
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 11.27 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wiśniewska Hanna         CHC9051   K.O.B. Choceň            65:02          
  2. Čechová Tereza           KAM9852   OK Kamenice              65:11   + 0:09 
  3. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           67:43   + 2:41 
  4. Šiková Karolína          LPM9651   OK Lokomotiva Plzeň      67:52   + 2:50 
  5. Štičková Anna            SSU9651   SK Severka Šumperk       68:16   + 3:14 
  6. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       68:34   + 3:32 
  7. Metelková Taťána         PHK7250   OK 99 Hradec Králové     69:26   + 4:24 
  8. Šiková Barbora           LPM9650   OK Lokomotiva Plzeň      69:30   + 4:28 
  9. Horová Pavla             LPU9457   OK Lokomotiva Pardubice  69:37   + 4:35 
 10. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        72:47   + 7:45 
 11. Kožinová Zuzana          PGP9650   SK Praga                 73:20   + 8:18 
 12. Sklenářová Radka         LCE9250   OOB TJ Slovan Luhačovic  76:22   + 11:20
 13. Chvalová Věra            LPM9452   OK Lokomotiva Plzeň      88:41   + 23:39
 14. Bořánková Karolína       KAM9550   OK Kamenice              90:27   + 25:25
     Novotná Tereza           PHK9255   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 9.50 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       55:24          
  2. Nováková Zuzana          NPA9151   SK LOB Nová Paka         57:36   + 2:12 
  3. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                58:49   + 3:25 
  4. Vališová Martina         OSN9696   SK Orientační sporty No  59:45   + 4:21 
  5. Kavánková Iva            TZL9753   SKOB Zlín                60:21   + 4:57 
  6. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  60:36   + 5:12 
  7. Mervartová Kristýna      SHK9150   OK Slavia Hradec Králov  61:04   + 5:40 
  8. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       61:32   + 6:08 
  9. Odehnalová Tereza        ZBM9757   SK Žabovřesky Brno       62:01   + 6:37 
 10. Procházková Klára        LPU9451   OK Lokomotiva Pardubice  62:16   + 6:52 
 11. Knapová Lenka            LPU9351   OK Lokomotiva Pardubice  62:27   + 7:03 
 12. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            63:38   + 8:14 
 13. Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno       63:57   + 8:33 
 14. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  64:46   + 9:22 
 15. Svobodová Barbora        TJN8952   OOB TJ Tatran Jablonec   64:51   + 9:27 
 16. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:40   + 10:16
 17. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         65:42   + 10:18
 18. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  66:42   + 11:18
 19. Semrádová Jana           CHC9951   K.O.B. Choceň            67:23   + 11:59
 20. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       68:04   + 12:40
 21. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:38   + 13:14
 22. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  72:43   + 17:19
 23. Novotná Jana             SRK8756   SOOB Spartak Rychnov n.  80:33   + 25:09
 24. Hošková Tereza           DOB8971   KOB Dobruška             86:05   + 30:41
     Vavrysová Barbara        LCE9751   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 7.97 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  51:35          
  2. Lavičková Michaela       PGP9656   SK Praga                 54:50   + 3:15 
  3. Mádlová Věra             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       55:39   + 4:04 
  4. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            56:21   + 4:46 
  5. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       57:07   + 5:32 
  6. Lepšíková Eva            SJC8765   Sportcentrum Jičín       58:16   + 6:41 
  7. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       59:38   + 8:03 
  8. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             61:54   + 10:19
  9. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  63:58   + 12:23
 10. Záveská Anna             DOB8851   KOB Dobruška             64:46   + 13:11
 11. Procházková Monika       LPU9153   OK Lokomotiva Pardubice  64:52   + 13:17
 12. Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno       65:05   + 13:30
 13. Šádková Martina          PHK9653   OK 99 Hradec Králové     65:56   + 14:21
 14. Botiková Daniela         LCE9158   OOB TJ Slovan Luhačovic  66:07   + 14:32
 15. Boková Ivana             KUO9951   KOB Ústí nad Orlicí      67:34   + 15:59
 16. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové     68:04   + 16:29
 17. Kuncová Eliška           SSU8951   SK Severka Šumperk       69:34   + 17:59
 18. Urbanová Johana          PZR9251   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  69:59   + 18:24
 19. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  71:28   + 19:53
 20. Kubecová Kateřina        BOR9959   OK Jiskra Nový Bor       71:51   + 20:16
 21. Kavánková Jana           LCE9361   OOB TJ Slovan Luhačovic  72:41   + 21:06
 22. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 72:52   + 21:17
 23. Nováková Lucie           BOR9854   OK Jiskra Nový Bor       77:36   + 26:01
 24. Jansová Martina          LPU       OK Lokomotiva Pardubice  82:15   + 30:40
     Folbrechtová Šárka       BOR9051   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Nedbálková Hana          ZBM9755   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.36 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             39:32          
  2. Opálková Martina         BBM0050   BETA URSUS Orienteering  39:41   + 0:09 
  3. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     40:09   + 0:37 
  4. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  41:07   + 1:35 
  5. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  41:41   + 2:09 
  6. Dittrichová Michaela     SKM0251   KOB Směr Kroměříž        41:43   + 2:11 
  7. Grycová Kateřina         TBM0058   KOS TJ Tesla Brno        42:41   + 3:09 
  8. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            42:44   + 3:12 
  9. Rýdlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   42:47   + 3:15 
 10. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    43:18   + 3:46 
 11. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  43:39   + 4:07 
 12. Bejvlová Karolína        KAM0258   OK Kamenice              44:16   + 4:44 
 13. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  44:47   + 5:15 
 14. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        44:52   + 5:20 
 15. Mulíčková Markéta        ABM0362   KOB ALFA Brno            45:27   + 5:55 
 16. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              45:44   + 6:12 
 17. Kochová Anna             SJC0156   Sportcentrum Jičín       45:53   + 6:21 
 18. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  45:57   + 6:25 
 19. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       46:18   + 6:46 
 20. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        46:19   + 6:47 
 21. Marková Ema              STE0252   SK SKI-OB Šternberk      46:23   + 6:51 
 22. Šimšová Jana             MFP7651   Matfyz Praha             46:29   + 6:57 
 23. Černá Kateřina           VPM0250   KOS Slavia Plzeň         46:31   + 6:59 
 24. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        46:32   + 7:00 
 25. Linková Lucie            TJN0257   OOB TJ Tatran Jablonec   46:44   + 7:12 
 26. Golová Tereza            VIC0162   OB Vizovice              46:47   + 7:15 
 27. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       47:01   + 7:29 
 28. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        48:17   + 8:45 
 29. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       48:21   + 8:49 
 29. Jirčáková Martina        LCE8951   OOB TJ Slovan Luhačovic  48:21   + 8:49 
 31. Kinštová Tereza          SJH0251   SJH Jindřichův Hradec    48:31   + 8:59 
 32. Zrníková Adéla           OSN0099   SK Orientační sporty No  48:35   + 9:03 
 33. Kubíčková Iva            KUO0153   KOB Ústí nad Orlicí      48:43   + 9:11 
 34. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  49:19   + 9:47 
 35. Blahová Pavla            DKP0155   Oddíl OB Kotlářka        49:21   + 9:49 
 36. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             49:41   + 10:09
 37. Doubková Emma            PGP0154   SK Praga                 49:50   + 10:18
 38. Ressová Tereza           LCE0052   OOB TJ Slovan Luhačovic  49:57   + 10:25
 39. Hubáčková Dagmar         LCE0351   OOB TJ Slovan Luhačovic  50:05   + 10:33
 40. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         50:48   + 11:16
 41. Tokárová Regina          VPM0151   KOS Slavia Plzeň         50:53   + 11:21
 42. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            50:54   + 11:22
 43. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  51:29   + 11:57
 44. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             51:31   + 11:59
 45. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  51:44   + 12:12
 46. Šmelíková Dorota         LCE0260   OOB TJ Slovan Luhačovic  51:45   + 12:13
 47. Chaloupková Kateřina     CHC0051   K.O.B. Choceň            52:29   + 12:57
 48. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:44   + 13:12
 49. Sudoł Hanna              CHC0352   K.O.B. Choceň            53:10   + 13:38
 50. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:12   + 13:40
 50. Barnatová Klára          ZBM0352   SK Žabovřesky Brno       53:12   + 13:40
 52. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 53:13   + 13:41
 53. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  53:15   + 13:43
 54. Škodová Šárka            LTU8951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:08   + 14:36
 55. Ciura Aleksandra         CHC0155   K.O.B. Choceň            54:30   + 14:58
 56. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  55:44   + 16:12
 57. Pekárková Monika         RBK9252   SK Radioklub Blansko     56:46   + 17:14
 58. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  56:50   + 17:18
 59. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              57:05   + 17:33
 60. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  57:06   + 17:34
 60. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   57:06   + 17:34
 62. Dočkalová Klára          SJI0250   OK Jihlava               58:35   + 19:03
 63. Skalická Karolína        ZAM9652   OB TJ Sokol Žamberk      58:55   + 19:23
 64. Špendlíková Kamila       LCE0051   OOB TJ Slovan Luhačovic  59:06   + 19:34
 65. Filipová Tereza          SRK0050   SOOB Spartak Rychnov n.  59:10   + 19:38
 66. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       59:16   + 19:44
 67. Nechutová Aneta          SJI9950   OK Jihlava               59:29   + 19:57
 68. Krejčíková Marie         TZL9252   SKOB Zlín                59:47   + 20:15
 69. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      60:13   + 20:41
 70. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  60:37   + 21:05
 71. Utíkalová Kateřina       TBM9952   KOS TJ Tesla Brno        60:52   + 21:20
 72. Staňková Markéta         VPM0153   KOS Slavia Plzeň         60:58   + 21:26
 73. Košárková Iva            PGP8155   SK Praga                 61:22   + 21:50
 74. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  61:23   + 21:51
 75. Vrbatová Petra           HOS8551   TJ Tatran Hostinné       62:21   + 22:49
 76. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 63:07   + 23:35
 77. Procházková Tereza       ZAM0054   OB TJ Sokol Žamberk      63:59   + 24:27
 78. Hrabošová Magdalena      ASU0099   Magnus Orienteering      64:17   + 24:45
 79. Lánová Michaela          SHK8650   OK Slavia Hradec Králov  64:51   + 25:19
 80. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  65:06   + 25:34
 81. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  65:13   + 25:41
 82. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  66:01   + 26:29
 83. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:07   + 26:35
 84. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        66:24   + 26:52
 85. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov  66:34   + 27:02
 86. Mrkvičková Veronika      TJN0355   OOB TJ Tatran Jablonec   66:53   + 27:21
 87. Horčičková Linda         UOL8650   SOB Olomouc              67:14   + 27:42
 88. Zayats Inna              LPM9353   OK Lokomotiva Plzeň      67:15   + 27:43
 89. Mazurek Joanna           CHC0353   K.O.B. Choceň            68:29   + 28:57
 90. Slotová Jarmila          TAP8650   KOB Tretra Praha         69:54   + 30:22
 91. Matušincová Lucie        PHK8152   OK 99 Hradec Králové     70:13   + 30:41
 92. Kameníková Andrea        BOR9751   OK Jiskra Nový Bor       70:53   + 31:21
 93. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      71:02   + 31:30
 94. Štemberová Natálie       TJN9851   OOB TJ Tatran Jablonec   71:04   + 31:32
 95. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          71:39   + 32:07
 96. Houžvičková Nikola       SHK0354   OK Slavia Hradec Králov  71:42   + 32:10
 97. Nevěřilová Kateřina      LCE0254   OOB TJ Slovan Luhačovic  71:45   + 32:13
 98. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     72:14   + 32:42
 99. Andělová Ivana           LTU8550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:23   + 37:51
100. Marešová Kristýna        LPU9155   OK Lokomotiva Pardubice  78:14   + 38:42
101. Stará Tereza             VRL0051   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:44   + 40:12
102. Zlámalová Jana           LTU8651   OOB TJ Lokomotiva Trutn  81:30   + 41:58
103. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             97:18   + 57:46
104. Štemberová Iva           TJN7550   OOB TJ Tatran Jablonec  113:45   + 74:13
     Hill Radka               21G8450   Airienteers               DISK          
     Nechanická Klára         OSN0050   SK Orientační sporty No   DISK          
     Brancuská Lenka          LPU0159   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 7.46 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              52:45          
  2. Lučanová Marta           LPU7957   OK Lokomotiva Pardubice  53:12   + 0:27 
  3. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             54:39   + 1:54 
  4. Kamenická Lenka          OSN6955   SK Orientační sporty No  54:42   + 1:57 
  5. Gajdová Magdalena        KAM7450   OK Kamenice              55:00   + 2:15 
  6. Škorpilová Jana          SJC7451   Sportcentrum Jičín       55:27   + 2:42 
  7. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       56:37   + 3:52 
  8. Skyvová Kristýna         STE7054   SK SKI-OB Šternberk      57:00   + 4:15 
  9. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  57:19   + 4:34 
 10. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             57:20   + 4:35 
 11. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              57:46   + 5:01 
 12. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            58:12   + 5:27 
 13. Ticháčková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       58:55   + 6:10 
 14. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  60:19   + 7:34 
 15. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             62:16   + 9:31 
 16. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    62:38   + 9:53 
 17. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             62:52   + 10:07
 18. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  65:21   + 12:36
 19. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  65:43   + 12:58
 20. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  67:34   + 14:49
 21. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  69:06   + 16:21
 22. Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice  69:52   + 17:07
 23. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      73:06   + 20:21
 24. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     73:51   + 21:06
 25. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  73:59   + 21:14
 26. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     86:15   + 33:30
     Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Marečková Kateřina       OSN7557   SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 5.34 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  45:25          
  2. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  45:43   + 0:18 
  3. Ježková Romana           JIL7552   OK Jilemnice             46:43   + 1:18 
  4. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       47:15   + 1:50 
  5. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            47:36   + 2:11 
  6. Odvodyová Šárka          LPU8352   OK Lokomotiva Pardubice  49:11   + 3:46 
  7. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:43   + 4:18 
  8. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              50:13   + 4:48 
  9. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      50:40   + 5:15 
 10. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         51:42   + 6:17 
 11. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     53:02   + 7:37 
 12. Zoulíková Iveta          CHT8052   OOB SK Chrast            53:28   + 8:03 
 13. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              53:51   + 8:26 
 14. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:03   + 8:38 
 15. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  54:06   + 8:41 
 16. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové     54:41   + 9:16 
 17. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  54:48   + 9:23 
 18. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  54:58   + 9:33 
 19. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:04   + 9:39 
 20. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  55:37   + 10:12
 21. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              56:06   + 10:41
 22. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  57:36   + 12:11
 23. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  58:46   + 13:21
 24. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              58:49   + 13:24
 25. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              58:51   + 13:26
 26. Hanušová Zdena           SJC7253   Sportcentrum Jičín       59:07   + 13:42
 27. Podlešáková Markéta      PHK7851   OK 99 Hradec Králové     59:36   + 14:11
 28. Koblicová Milena         VAM7651   OOB Vamberk              59:59   + 14:34
 29. Málková Šárka            8FX8350   TJ Kobylisy              60:34   + 15:09
 30. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:08   + 15:43
 31. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:05   + 16:40
 32. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  62:49   + 17:24
 33. Pešková Renata           SJC7550   Sportcentrum Jičín       64:28   + 19:03
 34. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  65:16   + 19:51
 35. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  65:26   + 20:01
 36. Krunčíková Iva           SHK7751   OK Slavia Hradec Králov  65:56   + 20:31
 37. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  66:05   + 20:40
 38. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:55   + 21:30
 39. Langrová Lenka           KOR7450   OB DDM Kostelec nad Orl  69:56   + 24:31
 40. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:06   + 24:41
 41. Chabinová Jana           SHK8350   OK Slavia Hradec Králov  70:54   + 25:29
 42. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl  75:55   + 30:30
 43. Jelínková Hana           CTB8152   SK OB Chotěboř          106:48   + 61:23
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 5.54 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  41:01          
  2. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  43:00   + 1:59 
  3. Wurzelová Dana           OSN6654   SK Orientační sporty No  44:08   + 3:07 
  4. Horáková Jindra          LPU6854   OK Lokomotiva Pardubice  46:28   + 5:27 
  5. Šimáčková Jitka          LPU6953   OK Lokomotiva Pardubice  46:54   + 5:53 
  6. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  46:57   + 5:56 
  7. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     47:22   + 6:21 
  8. Grycová Jana             TBM6969   KOS TJ Tesla Brno        47:55   + 6:54 
  9. Rosecká Alena            PZR5654   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:56   + 6:55 
 10. Klapalová Jana           VAM6451   OOB Vamberk              49:09   + 8:08 
 11. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              49:18   + 8:17 
 12. Waňková Dita             LPU7158   OK Lokomotiva Pardubice  49:27   + 8:26 
 13. Procházková Alexandra    VLI7051   Slavia Liberec orientee  49:40   + 8:39 
 14. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051   USK Praha                49:42   + 8:41 
 15. Illnerová Daniela        DKP6651   Oddíl OB Kotlářka        51:08   + 10:07
 16. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  52:09   + 11:08
 17. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  53:22   + 12:21
 18. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:29   + 13:28
 19. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  54:55   + 13:54
 20. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  55:30   + 14:29
 21. Zalabová Martina         SJC6657   Sportcentrum Jičín       57:21   + 16:20
 22. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  58:02   + 17:01
 23. Julínková Dana           LPU6555   OK Lokomotiva Pardubice  58:07   + 17:06
 24. Pokorná Petra            JIL7257   OK Jilemnice             60:20   + 19:19
 25. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:12   + 20:11
 26. Kynčlová Dagmar          JIL7256   OK Jilemnice             62:28   + 21:27
 27. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:11   + 26:10
 28. Netuková Hana            SHK7052   OK Slavia Hradec Králov  72:07   + 31:06
     Petrželová Alena         LTU6351   OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:16   + 12:15
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 4.11 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  41:01          
  2. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     41:28   + 0:27 
  3. Holečková Zdeňka         SHK6950   OK Slavia Hradec Králov  42:26   + 1:25 
  4. Poláčková Bohuslava      PZR7070   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  42:31   + 1:30 
  5. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            45:04   + 4:03 
  6. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  45:55   + 4:54 
  7. Nechutová Alena          PZR6969   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:39   + 5:38 
  8. Kulová Jana              VAM6550   OOB Vamberk              47:02   + 6:01 
  9. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  47:36   + 6:35 
 10. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         47:45   + 6:44 
 11. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  47:56   + 6:55 
 12. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              48:14   + 7:13 
 13. Divecká Růžena           SHK6753   OK Slavia Hradec Králov  48:35   + 7:34 
 14. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  48:39   + 7:38 
 15. Prázová Kamila           SRK7151   SOOB Spartak Rychnov n.  49:40   + 8:39 
 16. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  50:01   + 9:00 
 17. Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov  50:29   + 9:28 
 18. Langrová Monika          SHK7251   OK Slavia Hradec Králov  51:29   + 10:28
 19. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  51:33   + 10:32
 20. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            51:55   + 10:54
 21. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  52:27   + 11:26
 22. Macháčková Jana          SHK6450   OK Slavia Hradec Králov  52:41   + 11:40
 23. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  53:52   + 12:51
 23. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  53:52   + 12:51
 25. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:06   + 13:05
 26. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          58:30   + 17:29
 27. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška             60:27   + 19:26
 28. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          61:12   + 20:11
 28. Málková Věra             8FX6550   TJ Kobylisy              61:12   + 20:11
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 4.88 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     44:08          
  2. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         47:15   + 3:07 
  3. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             47:17   + 3:09 
  4. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  47:32   + 3:24 
  5. Bartoňová Iva            SHK6151   OK Slavia Hradec Králov  47:54   + 3:46 
  6. Mádlová Iva              SHK6351   OK Slavia Hradec Králov  50:43   + 6:35 
  7. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:32   + 7:24 
  8. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          52:32   + 8:24 
  9. Lehárová Iva             LPU6152   OK Lokomotiva Pardubice  53:24   + 9:16 
 10. Hepnerová Dagmar         SHK5451   OK Slavia Hradec Králov  53:26   + 9:18 
 11. Tichá Jiřina             DOB6050   KOB Dobruška             55:22   + 11:14
 12. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  57:30   + 13:22
 13. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             60:08   + 16:00
 14. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             62:12   + 18:04
 15. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  62:21   + 18:13
 16. Sochorová Hana           HAV6250   OB Havířov               62:34   + 18:26
 17. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  69:33   + 25:25
 18. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  71:36   + 27:28
 19. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  72:31   + 28:23
 20. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  81:08   + 37:00
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 3.76 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:58          
  2. Zelenková Lenka          3IX6150   Zelenkovi                42:57   + 3:59 
  3. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         46:18   + 7:20 
  4. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  49:03   + 10:05
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.79 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  46:10          
  2. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      47:34   + 1:24 
  3. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:34   + 4:24 
  4. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  53:33   + 7:23 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.70 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              25:03          
  2. Goláň Antonín            LPU0804   OK Lokomotiva Pardubice  25:10   + 0:07 
  3. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       25:42   + 0:39 
  4. Pavlík Vojtěch           PDY0801   Běhej Poděbrady          27:26   + 2:23 
  5. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  28:58   + 3:55 
  6. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     29:05   + 4:02 
  7. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  30:18   + 5:15 
  8. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    30:39   + 5:36 
  9. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       33:02   + 7:59 
 10. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  34:39   + 9:36 
 11. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  36:01   + 10:58
 12. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          36:48   + 11:45
 13. Havelka Pepča            SJC1000   Sportcentrum Jičín       46:48   + 21:45
 14. Svejštil Martin          ZAM1001   OB TJ Sokol Žamberk      49:14   + 24:11
 15. Baláž Viktor             SHK0803   OK Slavia Hradec Králov  60:46   + 35:43
     Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Langr Matyáš             KOR0800   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.65 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     18:56          
  2. Štembera Vítek           TJN0801   OOB TJ Tatran Jablonec   21:56   + 3:00 
  3. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  24:16   + 5:20 
  4. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  24:31   + 5:35 
  5. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         24:39   + 5:43 
  6. Vítek Vojtěch            CHT0801   OOB SK Chrast            25:03   + 6:07 
  7. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       25:05   + 6:09 
  8. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  25:24   + 6:28 
  9. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          25:34   + 6:38 
 10. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         26:24   + 7:28 
 11. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  27:36   + 8:40 
 12. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  28:27   + 9:31 
 13. Goláň František          LPU0803   OK Lokomotiva Pardubice  28:28   + 9:32 
 14. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       28:59   + 10:03
 15. Bezvoda Jakub            SHK0807   OK Slavia Hradec Králov  29:05   + 10:09
 16. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  29:39   + 10:43
 17. Chlubna Patrik           PDY0802   Běhej Poděbrady          31:08   + 12:12
 18. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  31:11   + 12:15
 19. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:05   + 13:09
 20. Matušinec Jakub          PHK0802   OK 99 Hradec Králové     32:51   + 13:55
 21. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       34:12   + 15:16
 22. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              35:20   + 16:24
 23. Příkazský Josef          PHK0800   OK 99 Hradec Králové     42:49   + 23:53
 24. Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice  49:21   + 30:25
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 4.48 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     29:05          
  2. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:28   + 8:23 
  3. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         37:40   + 8:35 
  4. Zrník Tomáš              OSN0606   SK Orientační sporty No  39:32   + 10:27
  5. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       41:17   + 12:12
  6. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             41:36   + 12:31
  7. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  43:08   + 14:03
  8. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       43:21   + 14:16
  9. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:41   + 15:36
 10. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       45:25   + 16:20
 11. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             46:34   + 17:29
 12. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  47:18   + 18:13
 13. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    47:25   + 18:20
 14. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             48:07   + 19:02
 15. Dolejší Jan              STB0601   TJ Stadion Nový Bor      49:37   + 20:32
 16. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  49:56   + 20:51
 17. Flos Tomáš               LPU0633   OK Lokomotiva Pardubice  50:07   + 21:02
 18. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  53:20   + 24:15
 19. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       54:19   + 25:14
 20. Zídek Filip              PHK0706   OK 99 Hradec Králové     57:18   + 28:13
 21. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     59:00   + 29:55
 22. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  60:18   + 31:13
 23. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  60:24   + 31:19
 24. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  60:39   + 31:34
 25. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  63:41   + 34:36
 26. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  68:32   + 39:27
 27. Jelínek Jaromír          CTB0603   SK OB Chotěboř           71:18   + 42:13
 28. Severa Lukáš             PHK0603   OK 99 Hradec Králové     78:08   + 49:03
 29. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     86:08   + 57:03
 30. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  93:45   + 64:40
     Kučera Tomáš             PHK0605   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 3.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Planík Martin            STH0601   SK Studenec              25:24          
  2. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              27:15   + 1:51 
  3. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              27:24   + 2:00 
  4. Bělohlávek Michal        PHK0604   OK 99 Hradec Králové     31:45   + 6:21 
  5. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  33:39   + 8:15 
  6. Rachůnek Stanislav       SJI0602   OK Jihlava               40:41   + 15:17
  7. Vicenec Martin           ZAM0601   OB TJ Sokol Žamberk      40:52   + 15:28
  8. Zapletal Tomáš           KUO       KOB Ústí nad Orlicí      41:54   + 16:30
  9. Ulrych Filip             ZAM0702   OB TJ Sokol Žamberk      47:04   + 21:40
 10. Marek Bořivoj            KOR0701   OB DDM Kostelec nad Orl  50:54   + 25:30
 11. Adamec Matěj             ZAM0603   OB TJ Sokol Žamberk      51:01   + 25:37
 12. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      51:52   + 26:28
 13. Nedoma Edgar             PDY0703   Běhej Poděbrady         123:22   + 97:58
     Beneda Vojtěch           SHK0703   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 6.32 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  36:47          
  1. Milán Jakub              TBM0411   KOS TJ Tesla Brno        36:47          
  3. Štěrbák Josef            ZBM0409   SK Žabovřesky Brno       38:47   + 2:00 
  4. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  39:41   + 2:54 
  4. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505   SK Žabovřesky Brno       39:41   + 2:54 
  6. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              39:44   + 2:57 
  7. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  42:33   + 5:46 
  8. Peterka Jakub            LLI0404   TJ Loko Liberec          43:21   + 6:34 
  9. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  43:40   + 6:53 
 10. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  43:58   + 7:11 
 11. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         45:34   + 8:47 
 12. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  45:44   + 8:57 
 13. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  46:19   + 9:32 
 14. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  47:01   + 10:14
 15. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  47:28   + 10:41
 16. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  47:53   + 11:06
 17. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             48:13   + 11:26
 18. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         49:23   + 12:36
 19. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  49:52   + 13:05
 20. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:22   + 13:35
 21. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         52:13   + 15:26
 22. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  54:22   + 17:35
 23. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:26   + 17:39
 24. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  55:05   + 18:18
 25. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       57:30   + 20:43
 26. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         59:14   + 22:27
 27. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             65:23   + 28:36
 28. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  65:28   + 28:41
 29. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  69:01   + 32:14
 30. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          69:35   + 32:48
 31. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  72:17   + 35:30
 32. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         75:02   + 38:15
 33. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      75:12   + 38:25
 34. Pokorný Ondřej           JIL0402   OK Jilemnice             75:19   + 38:32
 35. Pavlík Mojmír            PDY0403   Běhej Poděbrady          76:36   + 39:49
 36. Holman Antonín           HOR0405   TJ Jiskra Hořice         76:41   + 39:54
 37. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:36   + 40:49
 38. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  78:50   + 42:03
 39. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       79:10   + 42:23
 40. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  80:31   + 43:44
 41. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  83:58   + 47:11
 42. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  87:32   + 50:45
 43. Šíma Matěj               CHT0502   OOB SK Chrast           127:16   + 90:29
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 4.12 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pulc Ondřej              ZAM0505   OB TJ Sokol Žamberk      41:32          
  2. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  45:30   + 3:58 
  3. Dvořák Vojtěch           LPU0506   OK Lokomotiva Pardubice  46:40   + 5:08 
  4. Mühlbach Ivo             STH0401   SK Studenec              52:13   + 10:41
  5. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:10   + 23:38
  6. Hylmar Zdeněk            ZAM0504   OB TJ Sokol Žamberk      73:56   + 32:24
  7. Lesák Lukáš              ZAM0502   OB TJ Sokol Žamberk      74:09   + 32:37
  8. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  82:32   + 41:00
     Oujezdský Matyáš         ZBM0307   SK Žabovřesky Brno       43:52   + 2:20 
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 18.52 km, 36 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  88:41          
  2. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            88:51   + 0:10 
  3. Sýkora Vojtěch           LCE9801   OOB TJ Slovan Luhačovic  90:08   + 1:27 
  4. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  90:28   + 1:47 
  5. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            90:53   + 2:12 
  6. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      92:22   + 3:41 
  7. Stefański Dawid          CHC8904   K.O.B. Choceň            92:39   + 3:58 
  8. Chloupek Adam            ZBM9300   SK Žabovřesky Brno       93:24   + 4:43 
  9. Zbranek Roman            TZL8808   SKOB Zlín                94:50   + 6:09 
 10. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       96:54   + 8:13 
 11. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 97:00   + 8:19 
 12. Hruška Jakub             ZBM9515   SK Žabovřesky Brno       97:25   + 8:44 
 13. Makovský Jakub           TAP8511   KOB Tretra Praha         97:43   + 9:02 
 14. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 97:59   + 9:18 
 15. Kolovský František       LPM9202   OK Lokomotiva Plzeň      99:35   + 10:54
 16. Gebrt Jan                SHK9801   OK Slavia Hradec Králov  99:36   + 10:55
 17. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            99:42   + 11:01
 18. Vavrys Johan             LCE9302   OOB TJ Slovan Luhačovic  99:47   + 11:06
 19. Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň            99:48   + 11:07
 20. Horčička Vít             STE9919   SK SKI-OB Šternberk     100:13   + 11:32
 21. Kopáček Jan              CHT8510   OOB SK Chrast           100:50   + 12:09
 22. Klusáček Jan             ZBM9301   SK Žabovřesky Brno      101:18   + 12:37
 23. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň           104:51   + 16:10
 24. Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                109:23   + 20:42
 25. Drábek Jan               ZBM8511   SK Žabovřesky Brno      109:27   + 20:46
 26. Procházka Pavel          PGP9002   SK Praga                109:29   + 20:48
 27. Fátor Jan                DOB7907   KOB Dobruška            109:33   + 20:52
 28. Bialožyt Michal          ZBM8707   SK Žabovřesky Brno      116:43   + 28:02
 29. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod         117:59   + 29:18
 30. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n. 131:17   + 42:36
     Udržal Tomáš             LPU8002   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Jelínek Jaromír          CTB7702   SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 15.28 km, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolárik Jan              TZL9003   SKOB Zlín                78:14          
  2. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            79:29   + 1:15 
  3. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  81:16   + 3:02 
  4. Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno       84:12   + 5:58 
  5. Pátek Michal             CHC8603   K.O.B. Choceň            84:29   + 6:15 
  6. Horyna Roman             LCE0011   OOB TJ Slovan Luhačovic  86:17   + 8:03 
  7. Chvátil Šimon            PHK9908   OK 99 Hradec Králové     86:29   + 8:15 
  8. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No  87:23   + 9:09 
  9. Hovorka Lukáš            LPU9001   OK Lokomotiva Pardubice  87:40   + 9:26 
 10. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  88:13   + 9:59 
 11. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  89:02   + 10:48
 12. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 89:04   + 10:50
 13. Zimmermann Jakub         KON8911   KOB Konice               89:30   + 11:16
 14. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast            90:37   + 12:23
 15. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       91:44   + 13:30
 16. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  91:46   + 13:32
 17. Johanovský Tomáš         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        93:37   + 15:23
 18. Burda Matěj              BOR9608   OK Jiskra Nový Bor       94:09   + 15:55
 19. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 94:13   + 15:59
 20. Ďoubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška             97:07   + 18:53
 21. Bartoš Vojtěch           PGP9809   SK Praga                 97:20   + 19:06
 22. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        97:53   + 19:39
 23. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       99:17   + 21:03
 24. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka       101:13   + 22:59
 25. Lněnička Jakub           TUR9201   OOB TJ Turnov           102:45   + 24:31
 26. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín      103:27   + 25:13
 27. Zrník Tomáš              OSN7118   SK Orientační sporty No 104:46   + 26:32
 28. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim             109:34   + 31:20
 29. Lžíčař Martin            DOB8803   KOB Dobruška            112:04   + 33:50
     Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 11.60 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  59:34          
  2. Wolf Filip               TUR9701   OOB TJ Turnov            62:13   + 2:39 
  3. Šimáček Ondřej           LPU9407   OK Lokomotiva Pardubice  64:16   + 4:42 
  4. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  65:45   + 6:11 
  5. Novák Jiří               NPA7502   SK LOB Nová Paka         66:16   + 6:42 
  6. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            67:03   + 7:29 
  6. Držka Štěpán             LPU7604   OK Lokomotiva Pardubice  67:03   + 7:29 
  8. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               67:19   + 7:45 
  9. Král Jan                 ZBM9904   SK Žabovřesky Brno       67:44   + 8:10 
 10. Novotný Marek            TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec   68:07   + 8:33 
 11. Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno         68:36   + 9:02 
 12. Košárek Pavel            PGP7107   SK Praga                 68:52   + 9:18 
 13. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast            69:44   + 10:10
 14. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  71:11   + 11:37
 15. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              71:56   + 12:22
 16. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        72:04   + 12:30
 17. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        72:30   + 12:56
 18. Peterka Vojtěch          LLI7502   TJ Loko Liberec          72:50   + 13:16
 19. Lauterbach David         KUO9802   KOB Ústí nad Orlicí      72:51   + 13:17
 20. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:50   + 14:16
 21. Vlažný Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic  73:59   + 14:25
 22. Sova František           LPM9702   OK Lokomotiva Plzeň      74:05   + 14:31
 23. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  74:23   + 14:49
 24. Vítek Pavel              CHT7501   OOB SK Chrast            74:38   + 15:04
 25. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       74:55   + 15:21
 26. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 76:57   + 17:23
 27. Waněk Adam               LPU9505   OK Lokomotiva Pardubice  77:27   + 17:53
 28. Jordanov Alexandr        ZBM9503   SK Žabovřesky Brno       78:19   + 18:45
 29. Hošek Radim              DOB8737   KOB Dobruška             78:30   + 18:56
 30. Lehár Adam               LPU9114   OK Lokomotiva Pardubice  78:56   + 19:22
 31. Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering  78:59   + 19:25
 32. Perůtka Jan              LCE8801   OOB TJ Slovan Luhačovic  79:37   + 20:03
 33. Hladílek Jan             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  80:09   + 20:35
 34. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  81:59   + 22:25
 35. Martinec Petr            CHT8502   OOB SK Chrast            84:08   + 24:34
 36. Mokrý Pavel              VLI7501   Slavia Liberec orientee  85:05   + 25:31
 37. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  85:06   + 25:32
 38. Klvaňa Milan             CHT7500   OOB SK Chrast            85:52   + 26:18
 39. Pustai David             TJN9301   OOB TJ Tatran Jablonec   86:32   + 26:58
 40. Ptáček Martin            SRK9509   SOOB Spartak Rychnov n.  90:59   + 31:25
 41. Pešan Jan                LTU7400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  95:11   + 35:37
 42. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška             97:18   + 37:44
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.29 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   41:23          
  2. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     41:58   + 0:35 
  3. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 42:15   + 0:52 
  4. Čech Petr                SJI0001   OK Jihlava               42:38   + 1:15 
  5. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     42:56   + 1:33 
  6. Pavlovec Dan             BOR0001   OK Jiskra Nový Bor       43:07   + 1:44 
  7. Richtr Lukáš             VPM0204   KOS Slavia Plzeň         43:26   + 2:03 
  8. Féder Medard             LCE0111   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:29   + 2:06 
  9. Adámek Filip             ABM0101   KOB ALFA Brno            43:33   + 2:10 
 10. Melichar Petr            LLI0001   TJ Loko Liberec          43:34   + 2:11 
 11. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            44:34   + 3:11 
 11. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 44:34   + 3:11 
 13. Kligl Radim              TBM0103   KOS TJ Tesla Brno        44:38   + 3:15 
 14. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         44:46   + 3:23 
 15. Cahel Marek              LCE8803   OOB TJ Slovan Luhačovic  44:55   + 3:32 
 16. Vitebský Lukáš           TJN0302   OOB TJ Tatran Jablonec   45:01   + 3:38 
 17. Jirka Mikuláš            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      45:33   + 4:10 
 18. Mareček Šimon            OSN0201   SK Orientační sporty No  45:39   + 4:16 
 19. Milán Tomáš              ZBM0111   SK Žabovřesky Brno       45:51   + 4:28 
 20. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:52   + 4:29 
 20. Mareš Vít                BOR0000   OK Jiskra Nový Bor       45:52   + 4:29 
 22. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 46:06   + 4:43 
 23. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   46:43   + 5:20 
 24. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     47:04   + 5:41 
 25. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   47:09   + 5:46 
 26. Šauli Filip              VPM0301   KOS Slavia Plzeň         47:12   + 5:49 
 27. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 47:13   + 5:50 
 27. Rusin Vojtěch            LPU0321   OK Lokomotiva Pardubice  47:13   + 5:50 
 29. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 47:16   + 5:53 
 30. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        47:21   + 5:58 
 31. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       47:27   + 6:04 
 32. Coufal Jáchym            ZBM0200   SK Žabovřesky Brno       47:33   + 6:10 
 33. Kořínek Tomáš            BOR9007   OK Jiskra Nový Bor       47:51   + 6:28 
 33. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  47:51   + 6:28 
 35. Galbavý Matěj            PHK0007   OK 99 Hradec Králové     48:01   + 6:38 
 36. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 48:12   + 6:49 
 37. Mayer Šimon              KSH0202   OB Kašperské Hory        48:13   + 6:50 
 38. Nechanický Jan           OSN0200   SK Orientační sporty No  48:27   + 7:04 
 39. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 48:34   + 7:11 
 39. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  48:34   + 7:11 
 41. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        48:44   + 7:21 
 42. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            48:50   + 7:27 
 43. Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň         48:52   + 7:29 
 44. Czapliński Jakub         CHC0003   K.O.B. Choceň            49:00   + 7:37 
 44. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  49:00   + 7:37 
 46. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  49:48   + 8:25 
 47. Urbánek Adam             ZBM0302   SK Žabovřesky Brno       50:16   + 8:53 
 48. Světnický František      STE0204   SK SKI-OB Šternberk      50:37   + 9:14 
 49. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             50:47   + 9:24 
 50. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              51:06   + 9:43 
 51. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              51:22   + 9:59 
 52. Spěváček Vojtěch         VPM0205   KOS Slavia Plzeň         51:45   + 10:22
 53. Svoboda Radek            STE0207   SK SKI-OB Šternberk      51:48   + 10:25
 54. Ledniowski Filip         CHC0004   K.O.B. Choceň            52:42   + 11:19
 55. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              52:44   + 11:21
 56. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  52:51   + 11:28
 57. Valík Adam               AOP0301   Orientační Běh Opava     53:12   + 11:49
 58. Adamec Martin            TJN0106   OOB TJ Tatran Jablonec   53:53   + 12:30
 59. Pavlovec Jan             BOR9503   OK Jiskra Nový Bor       54:31   + 13:08
 59. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      54:31   + 13:08
 61. Doležal Matyáš           STE0208   SK SKI-OB Šternberk      54:35   + 13:12
 62. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:40   + 13:17
 63. Marek Antonín            STE7501   SK SKI-OB Šternberk      54:46   + 13:23
 64. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              54:51   + 13:28
 65. Lukašák Šimon            STE0202   SK SKI-OB Šternberk      55:00   + 13:37
 66. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín       55:28   + 14:05
 67. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             55:40   + 14:17
 68. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  55:46   + 14:23
 69. Valík Luděk              AOP7101   Orientační Běh Opava     55:50   + 14:27
 70. Klapal Jan               LPU9006   OK Lokomotiva Pardubice  55:51   + 14:28
 71. Mareček Petr             OSN6900   SK Orientační sporty No  56:07   + 14:44
 72. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  56:25   + 15:02
 72. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín       56:25   + 15:02
 74. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:39   + 15:16
 75. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  56:58   + 15:35
 76. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  57:59   + 16:36
 77. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        58:02   + 16:39
 78. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 58:19   + 16:56
 79. Šimša Jaromír            MFP7100   Matfyz Praha             58:37   + 17:14
 80. Nitsch Karel             FSP7611   VSK ČVUT Fakulta Staveb  59:17   + 17:54
 81. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  59:27   + 18:04
 82. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  59:34   + 18:11
 83. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:11   + 18:48
 84. Panovec Kryštof          TZL9308   SKOB Zlín                60:16   + 18:53
 85. Lesák Jakub              ZAM9603   OB TJ Sokol Žamberk      60:48   + 19:25
 86. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  61:15   + 19:52
 87. Vávra Martin             HOR9700   TJ Jiskra Hořice         61:20   + 19:57
 88. Smolka Martin            STE7100   SK SKI-OB Šternberk      62:03   + 20:40
 89. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:21   + 21:58
 90. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  63:52   + 22:29
 91. Kurz Šimon               VPM0208   KOS Slavia Plzeň         64:48   + 23:25
 92. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  66:34   + 25:11
 93. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   66:47   + 25:24
 94. Neumann David            STE0101   SK SKI-OB Šternberk      66:52   + 25:29
 95. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      67:15   + 25:52
 96. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  67:36   + 26:13
 97. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      67:55   + 26:32
 98. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:05   + 26:42
 99. Tomalík Ondřej           SHK8904   OK Slavia Hradec Králov  68:51   + 27:28
100. Macl Jan                 LPU9102   OK Lokomotiva Pardubice  69:15   + 27:52
101. Kutílek Jakub            LPU8609   OK Lokomotiva Pardubice  70:43   + 29:20
102. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             71:38   + 30:15
103. Vaněk Martin             CHC9905   K.O.B. Choceň            72:58   + 31:35
104. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:16   + 31:53
105. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:51   + 32:28
106. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  73:52   + 32:29
107. Filip Filip              SHK9000   OK Slavia Hradec Králov  74:48   + 33:25
108. Jiran Miloš              VRL9904   OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:24   + 35:01
109. Škoda Jáchym             LTU8700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:51   + 35:28
110. Dubrovský Lukáš          SHK8400   OK Slavia Hradec Králov  78:12   + 36:49
111. Svízela Vojtěch          LCE9101   OOB TJ Slovan Luhačovic  78:21   + 36:58
112. Zajíček Radim            SRK9102   SOOB Spartak Rychnov n.  79:42   + 38:19
113. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 80:06   + 38:43
114. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     81:57   + 40:34
115. Pachel Jakub             ZAM0202   OB TJ Sokol Žamberk      84:00   + 42:37
116. Šimek Jakub              CHC0303   K.O.B. Choceň            85:17   + 43:54
117. Janoušek Michal          DOB8800   KOB Dobruška             87:37   + 46:14
118. Vojta Marek              SHK8804   OK Slavia Hradec Králov  90:38   + 49:15
119. Fencl Jáchym             LPU0301   OK Lokomotiva Pardubice  94:07   + 52:44
120. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       94:19   + 52:56
121. Krsek Šimon              ZAM0204   OB TJ Sokol Žamberk      95:10   + 53:47
     Samek Tomáš              PHK0001   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Klapal Michal            VAM8802   OOB Vamberk               DISK          
     Langr Jan                SHK0101   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Bartoš Václav            MLA0101   MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 11.27 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101   SOOB Spartak Rychnov n.  65:12          
  2. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              70:40   + 5:28 
  3. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  72:06   + 6:54 
  4. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  74:22   + 9:10 
  5. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  74:41   + 9:29 
  6. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              74:43   + 9:31 
  7. Jedlička Michal          SHK7309   OK Slavia Hradec Králov  75:23   + 10:11
  8. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  77:06   + 11:54
  9. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      77:29   + 12:17
 10. Černý Ladislav           PDY8201   Běhej Poděbrady          78:42   + 13:30
 11. Koblic Jan               VAM7601   OOB Vamberk              78:53   + 13:41
 12. Vrbata Alan              HOS7801   TJ Tatran Hostinné       79:13   + 14:01
 13. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    80:35   + 15:23
 14. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin  83:02   + 17:50
 15. Hill Richard             21G7600   Airienteers              83:58   + 18:46
 16. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          84:51   + 19:39
 17. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       85:42   + 20:30
 18. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       85:51   + 20:39
 19. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            88:27   + 23:15
 20. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               89:18   + 24:06
 21. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  94:01   + 28:49
 22. Rotek Pavel              ZBM7704   SK Žabovřesky Brno       98:17   + 33:05
 23. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk     104:55   + 39:43
 24. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady         112:40   + 47:28
 25. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové    114:02   + 48:50
     Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Lán Filip                SHK8003   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Milán Pavel              TBM7227   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Odvody Zdeněk            LPU8206   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 7.75 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hovorka Pavel            LPU7908   OK Lokomotiva Pardubice  53:40          
  2. Sonda Martin                       NNN                      55:01   + 1:21 
  3. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    58:12   + 4:32 
  4. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       59:28   + 5:48 
  5. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            62:37   + 8:57 
  6. Charvát František        SHK7501   OK Slavia Hradec Králov  63:13   + 9:33 
  7. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  63:16   + 9:36 
  8. Procházka Martin         LTU8101   OOB TJ Lokomotiva Trutn  64:45   + 11:05
  9. Pozdílek Martin          PHK7803   OK 99 Hradec Králové     65:51   + 12:11
 10. Šedivý Josef             NPA8003   SK LOB Nová Paka         66:10   + 12:30
 11. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  67:15   + 13:35
 12. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  67:22   + 13:42
 13. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       71:21   + 17:41
 14. Štembera Jan             TJN7513   OOB TJ Tatran Jablonec   72:23   + 18:43
 15. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  73:31   + 19:51
 16. Tejkl Jiří               DOB7700   KOB Dobruška             73:34   + 19:54
 17. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  74:14   + 20:34
 18. Suchý Petr               SHK7800   OK Slavia Hradec Králov  74:23   + 20:43
 19. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  76:29   + 22:49
 20. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              76:57   + 23:17
 21. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  78:07   + 24:27
 22. Šeps Jiří                SRK7504   SOOB Spartak Rychnov n.  81:24   + 27:44
 23. Marek Robert             KOR7700   OB DDM Kostelec nad Orl  84:25   + 30:45
 24. Dvořáček Pavel           LPU7608   OK Lokomotiva Pardubice  85:14   + 31:34
 25. Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin  88:43   + 35:03
 26. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  89:53   + 36:13
 27. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  90:08   + 36:28
 28. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  98:48   + 45:08
 29. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice 100:25   + 46:45
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 9.20 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobczyński Kalikst       CHC7101   K.O.B. Choceň            54:29          
  2. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     56:27   + 1:58 
  3. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              57:29   + 3:00 
  4. Šmelík Juraj             LCE6603   OOB TJ Slovan Luhačovic  59:29   + 5:00 
  5. Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň         59:55   + 5:26 
  6. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             61:07   + 6:38 
  7. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  62:15   + 7:46 
  8. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  62:49   + 8:20 
  9. Poloprutský Tomáš        VLI6205   Slavia Liberec orientee  62:52   + 8:23 
 10. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            63:20   + 8:51 
 11. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:44   + 9:15 
 12. Půlpán Roman             CHC6501   K.O.B. Choceň            63:46   + 9:17 
 13. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  64:08   + 9:39 
 14. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  64:23   + 9:54 
 15. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  65:51   + 11:22
 16. Honzík Tomáš             VLI7000   Slavia Liberec orientee  66:18   + 11:49
 17. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              66:45   + 12:16
 18. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:16   + 12:47
 19. Sochor Tomáš             HAV6301   OB Havířov               67:18   + 12:49
 20. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  67:35   + 13:06
 21. Gola Miroslav            VIC6808   OB Vizovice              68:23   + 13:54
 22. Langr Jan                SHK6701   OK Slavia Hradec Králov  69:27   + 14:58
 23. Jakobi Zdeněk            HAV5701   OB Havířov               70:29   + 16:00
 24. Rachůnek Stanislav       SJI6801   OK Jihlava               70:41   + 16:12
 25. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         73:04   + 18:35
 26. Horčička Petr            UOL7007   SOB Olomouc              73:15   + 18:46
 27. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  74:04   + 19:35
 28. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      76:12   + 21:43
 29. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  77:32   + 23:03
 30. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  77:57   + 23:28
 31. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         78:19   + 23:50
 32. Richtr Aleš              VPM6601   KOS Slavia Plzeň         78:25   + 23:56
 33. Bartoš Luděk             MLA6701   MLOK Mariánské Lázně     78:38   + 24:09
 34. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  78:39   + 24:10
 35. Brancuský Zdeněk         LPU6803   OK Lokomotiva Pardubice  78:40   + 24:11
 36. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             79:06   + 24:37
 37. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  81:23   + 26:54
 38. Sombota Jiří             LTU5901   OOB TJ Lokomotiva Trutn  84:33   + 30:04
 39. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        88:16   + 33:47
 40. Dvořák Miloš             BBM7300   BETA URSUS Orienteering  88:59   + 34:30
 41. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  92:16   + 37:47
 42. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  94:18   + 39:49
 43. Kynčl Stanislav          JIL6401   OK Jilemnice            133:47   + 79:18
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 6.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrkvička Jiří            TJN7101   OOB TJ Tatran Jablonec   47:21          
  2. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         50:13   + 2:52 
  3. Zamouřil Petr            PHK6808   OK 99 Hradec Králové     50:41   + 3:20 
  4. Ptáček Pavel             BBM6508   BETA URSUS Orienteering  52:28   + 5:07 
  5. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  52:44   + 5:23 
  6. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  53:20   + 5:59 
  7. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  53:26   + 6:05 
  8. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         54:38   + 7:17 
  9. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              54:55   + 7:34 
 10. Nechanický Pavel         OSN7209   SK Orientační sporty No  55:16   + 7:55 
 11. Novotný Petr             5CZ7300   Dukla Blansko            57:13   + 9:52 
 12. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     57:17   + 9:56 
 13. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            58:27   + 11:06
 14. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          58:36   + 11:15
 15. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:14   + 12:53
 16. Skryja Bořivoj           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  60:20   + 12:59
 17. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            61:03   + 13:42
 18. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            61:17   + 13:56
 19. Funda Michal             SHK6403   OK Slavia Hradec Králov  62:00   + 14:39
 20. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  62:05   + 14:44
 21. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  62:20   + 14:59
 22. Beseda Pavel             CHT6910   OOB SK Chrast            62:37   + 15:16
 23. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  64:59   + 17:38
 24. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  65:11   + 17:50
 25. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          65:22   + 18:01
 26. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          65:41   + 18:20
 27. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         65:47   + 18:26
 28. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  69:11   + 21:50
 29. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             69:42   + 22:21
 30. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  69:45   + 22:24
 31. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          71:19   + 23:58
 32. Sehnal Tomáš             PDY6700   Běhej Poděbrady          71:59   + 24:38
 32. Sobotka Petr             PZR7008   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  71:59   + 24:38
 34. Waněk Hubert             LPU6506   OK Lokomotiva Pardubice  73:34   + 26:13
 35. Gernert Alan             JIL7001   OK Jilemnice             74:36   + 27:15
 36. Pilný Jiří               VRL7002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:24   + 28:03
 37. Tichý Pavel              KOR6801   OB DDM Kostelec nad Orl  80:02   + 32:41
 38. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         83:01   + 35:40
 39. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  83:35   + 36:14
 40. Nechuta Milan            PZR7007   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  85:04   + 37:43
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 7.90 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         56:20          
  2. Kalibán Pavel            SNA5649   TJ START Náchod          61:27   + 5:07 
  3. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         61:49   + 5:29 
  4. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  64:12   + 7:52 
  5. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  64:51   + 8:31 
  6. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      65:07   + 8:47 
  7. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     66:03   + 9:43 
  8. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             68:47   + 12:27
  9. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:16   + 12:56
 10. Kopecký Zdeněk           SJI6002   OK Jihlava               69:20   + 13:00
 11. Guga Romuald             CHC5501   K.O.B. Choceň            70:23   + 14:03
 12. Tichý Boris              DOB5500   KOB Dobruška             70:32   + 14:12
 13. Holeček Petr             SHK5900   OK Slavia Hradec Králov  70:53   + 14:33
 14. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  71:30   + 15:10
 15. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            71:38   + 15:18
 16. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  72:47   + 16:27
 17. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             74:46   + 18:26
 18. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  75:33   + 19:13
 19. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  75:45   + 19:25
 20. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               80:14   + 23:54
 21. Filip Aleš               SHK5501   OK Slavia Hradec Králov  80:25   + 24:05
 22. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  80:26   + 24:06
 23. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             84:17   + 27:57
 24. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  86:35   + 30:15
 25. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  86:54   + 30:34
 26. Andrš Milan              ZAM5801   OB TJ Sokol Žamberk      89:59   + 33:39
     Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk               DISK          
     Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 6.07 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             58:44          
  2. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  64:04   + 5:20 
  3. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  64:19   + 5:35 
  4. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  64:57   + 6:13 
  5. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  70:29   + 11:45
  6. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              72:04   + 13:20
  7. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  94:21   + 35:37
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 5.34 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    41:54          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  42:10   + 0:16 
  3. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  48:09   + 6:15 
  4. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:52   + 6:58 
  5. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:29   + 7:35 
  6. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            51:00   + 9:06 
  7. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  53:51   + 11:57
  8. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  54:07   + 12:13
  9. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         54:30   + 12:36
 10. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  54:40   + 12:46
 11. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  67:11   + 25:17
 12. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         67:51   + 25:57
 13. Wenke Josef              SRK4703   SOOB Spartak Rychnov n.  77:49   + 35:55
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.51 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobiška Václav           ZAM4401   OB TJ Sokol Žamberk      33:11          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       34:57   + 1:46 
  3. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      42:09   + 8:58 
  4. Seidl Karel              SRK4301   SOOB Spartak Rychnov n.  42:50   + 9:39 
  5. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     44:21   + 11:10
  6. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             47:39   + 14:28
  7. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  50:46   + 17:35
  8. Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové     53:47   + 20:36
  9. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     54:48   + 21:37
 10. Vávra Jaroslav           LPU4601   OK Lokomotiva Pardubice  57:24   + 24:13
 11. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  69:47   + 36:36
 12. Rakovec Miloš            SCP4500   OK Sparta Praha          76:10   + 42:59
     Peterka Josef            LLI4702   TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.22 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             22:27          
  2. Posolda Lukáš            SJC1101   Sportcentrum Jičín       25:39   + 3:12 
  3. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  26:33   + 4:06 
  4. Chabinová Veronika       SHK0850   OK Slavia Hradec Králov  26:35   + 4:08 
  5. Čihák Jakub                        NNN                      27:27   + 5:00 
  6. Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec              28:15   + 5:48 
  7. Žibrůnová Anežka                   NNN                      28:34   + 6:07 
  8. Hostinská Bára           LPU1490   OK Lokomotiva Pardubice  28:46   + 6:19 
  9. Čihák Matěj                        NNN                      28:49   + 6:22 
 10. Gregorová Magdalena      CTB1151   SK OB Chotěboř           29:01   + 6:34 
 11. Beránková Kamila         ZBM1152   SK Žabovřesky Brno       30:10   + 7:43 
 12. Sedláček Benedikt        KOR0902   OB DDM Kostelec nad Orl  30:39   + 8:12 
 13. Lučan Ondřej             LPU1101   OK Lokomotiva Pardubice  31:48   + 9:21 
 14. Hrušová Lucie            PHK1050   OK 99 Hradec Králové     32:05   + 9:38 
 15. Šrámek Petr              SNA1101   TJ START Náchod          32:26   + 9:59 
 16. Pozdílková Kateřina      PHK       OK 99 Hradec Králové     32:48   + 10:21
 17. Šarman Vojtěch           JIL0802   OK Jilemnice             33:01   + 10:34
 18. Lučan Matěj              LPU0903   OK Lokomotiva Pardubice  33:15   + 10:48
 19. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  33:27   + 11:00
 20. Jedličková Lucie         SHK1050   OK Slavia Hradec Králov  33:49   + 11:22
 21. Novák Michal                                                34:12   + 11:45
 22. Drahokoupil Josef                  NNN                      34:25   + 11:58
 23. Hrušová Kateřina                   NNN                      34:59   + 12:32
 24. Maráková Sofie           SNA1151   TJ START Náchod          35:17   + 12:50
 25. Besedová Magdaléna       CHT1251   OOB SK Chrast            35:35   + 13:08
 26. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  36:13   + 13:46
 27. Zídek Jakub              PHK0903   OK 99 Hradec Králové     36:25   + 13:58
 28. Kárníková Alžběta        LPU1354   OK Lokomotiva Pardubice  37:15   + 14:48
 29. Plachý Matěj             PDY1200   Běhej Poděbrady          38:20   + 15:53
 30. Severa Matyáš            PHK       OK 99 Hradec Králové     38:56   + 16:29
 31. Tessieri Paolo Bernard   SJC       Sportcentrum Jičín       39:16   + 16:49
 32. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  39:36   + 17:09
 33. Panáčková Johana                   NNN                      40:00   + 17:33
 34. Novotný Matouš           KOR1200   OB DDM Kostelec nad Orl  40:49   + 18:22
 35. Altman Michal                      NNN                      41:17   + 18:50
 36. Hill Lucy                21G1850   Airienteers              42:04   + 19:37
 36. Korbelová Tereza         CHC       K.O.B. Choceň            42:04   + 19:37
 38. Hezká Tereza             DOR       OK Dobříš                43:18   + 20:51
 39. Korbelová Eliška         CHC       K.O.B. Choceň            43:48   + 21:21
 40. Altmanová Zuzana                   NNN                      45:33   + 23:06
 41. Venclová Dorota          DOB       KOB Dobruška             45:46   + 23:19
 42. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  45:49   + 23:22
 43. Lounek Alexandr          PDY1100   Běhej Poděbrady          46:13   + 23:46
 44. Štembera Oskar           TJN1201   OOB TJ Tatran Jablonec   46:48   + 24:21
 45. Gottstein Matouš         JIL0901   OK Jilemnice             46:51   + 24:24
 46. Hezká Adéla              DOR       OK Dobříš                47:19   + 24:52
 47. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          47:52   + 25:25
 48. Podlipný Filip           SJC1202   Sportcentrum Jičín       48:03   + 25:36
 49. Šafář Jan                CET       TJ Loko Česká Třebová    49:08   + 26:41
 50. Sombota Jiří             LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:14   + 26:47
 51. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  50:11   + 27:44
 52. Mojžíš Radovan           PHK       OK 99 Hradec Králové     52:45   + 30:18
 53. Mojžíšková Nela          PHK       OK 99 Hradec Králové     53:27   + 31:00
 54. Píšová Tereza            PDY0830   Běhej Poděbrady          53:37   + 31:10
 55. Binar Vít                STE1201   SK SKI-OB Šternberk      53:38   + 31:11
 56. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  54:33   + 32:06
 57. Zahradník Václav         SJC       Sportcentrum Jičín       59:54   + 37:27
 58. Fenclová Zuzana          LPU1454   OK Lokomotiva Pardubice  63:28   + 41:01
 59. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  64:54   + 42:27
 60. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  65:40   + 43:13
 61. Podolská Martina                   NNN                      70:58   + 48:31
 62. Odvodyová Nikola         LPU1252   OK Lokomotiva Pardubice  71:42   + 49:15
 63. Tihonová Magdalena       PHK1450   OK 99 Hradec Králové     72:05   + 49:38
 64. Souralová Veronika                 NNN                      74:39   + 52:12
 65. Šnokhousová Nikol        SJC       Sportcentrum Jičín       80:08   + 57:41
 66. Potůček Jáchym                     OK 99 Hradec Králové     95:52   + 73:25
 67. Soural Adam                        NNN                     101:04   + 78:37
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.95 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová    19:20          
  2. Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl  20:36   + 1:16 
  3. Meierová Bára            BRU0251   Ulita-HOBRA Orienteerin  21:12   + 1:52 
  4. Dubrovská Veronika       SHK8753   OK Slavia Hradec Králov  23:50   + 4:30 
  5. Smolková Sabina          STE0250   SK SKI-OB Šternberk      24:59   + 5:39 
  6. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              25:13   + 5:53 
  7. Košek Martin             SHK       OK Slavia Hradec Králov  25:19   + 5:59 
  8. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    26:04   + 6:44 
  9. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      26:14   + 6:54 
 10. Venclová Kateřina        DOB       KOB Dobruška             27:25   + 8:05 
 11. Macek Pavel              LPU       OK Lokomotiva Pardubice  27:50   + 8:30 
 12. Vých Luboš               KOR7300   OB DDM Kostelec nad Orl  28:46   + 9:26 
 13. Plachý Jaroslav          PDY8000   Běhej Poděbrady          28:54   + 9:34 
 14. Hálová Sabina                      NNN                      29:41   + 10:21
 15. Potůček Jiří             LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:15   + 10:55
 16. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  31:19   + 11:59
 17. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  31:26   + 12:06
 18. Král Martin              PDY       Běhej Poděbrady          31:30   + 12:10
 19. Baše Petr                KOR7701   OB DDM Kostelec nad Orl  31:33   + 12:13
 20. Příkazská Petra          74C7600   NER                      31:48   + 12:28
 21. Krunčíková Kateřina      SRK8751   SOOB Spartak Rychnov n.  31:49   + 12:29
 22. Hovadová Agáta           SRK9451   SOOB Spartak Rychnov n.  32:25   + 13:05
 23. Baše Ondřej              KOR0503   OB DDM Kostelec nad Orl  33:29   + 14:09
 24. Šimková Klára            CHC0054   K.O.B. Choceň            33:54   + 14:34
 25. Zapletal Michal          KUO       KOB Ústí nad Orlicí      34:13   + 14:53
 26. Zářecká Linda            KOR0250   OB DDM Kostelec nad Orl  34:56   + 15:36
 27. Komárková Petra                    NNN                      35:04   + 15:44
 28. Štěpová Věra             3IX8850   Zelenkovi                35:23   + 16:03
 29. Růžková Kamila           LPU7560   OK Lokomotiva Pardubice  35:49   + 16:29
 30. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl  36:09   + 16:49
 31. Vanický Richard          KOR0303   OB DDM Kostelec nad Orl  37:12   + 17:52
 32. Věříš Jan                LPU7103   OK Lokomotiva Pardubice  38:05   + 18:45
 33. Hájková Eva              VRL7454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:07   + 18:47
 34. Šafr Vít                 CHC0901   K.O.B. Choceň            38:25   + 19:05
 35. Rachůnková Markéta       SJI7150   OK Jihlava               38:51   + 19:31
 36. Píšová Zuzana            PDY0451   Běhej Poděbrady          39:05   + 19:45
 37. Zvěřinová Darina         SNA5952   TJ START Náchod          39:30   + 20:10
 38. Lorenc Matyáš            CHC0203   K.O.B. Choceň            39:58   + 20:38
 39. Pitrmucová Šárka         JIL7852   OK Jilemnice             40:16   + 20:56
 40. Šafrová Lenka            CHC0654   K.O.B. Choceň            40:53   + 21:33
 41. Rýdlová Magda            TJN6850   OOB TJ Tatran Jablonec   41:55   + 22:35
 42. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:19   + 24:59
 43. Růžek Tomáš                        NNN                      47:10   + 27:50
 44. Věříšová Lenka           LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  47:28   + 28:08
 45. Nedoma David             PDY7300   Běhej Poděbrady          47:59   + 28:39
 46. Nedomová Iva             PDY7851   Běhej Poděbrady          49:48   + 30:28
 47. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  52:34   + 33:14
 48. Filipová Lucie           SRK0351   SOOB Spartak Rychnov n.  53:34   + 34:14
 49. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  53:56   + 34:36
 50. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:58   + 34:38
 51. Krejčí Milan             KOR0201   OB DDM Kostelec nad Orl  54:33   + 35:13
 52. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  56:51   + 37:31
 53. Věříšová Lucie           LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice  57:46   + 38:26
 54. Zamouřil Jáchym          79Z0300   RajP                     57:50   + 38:30
 55. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  58:16   + 38:56
 56. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:18   + 42:58
 57. Hála Slávek                        NNN                      66:22   + 47:02
 58. Pavlíková Gábina         PDY7150   Běhej Poděbrady          67:53   + 48:33
 59. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n.  68:28   + 49:08
 60. Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n.  68:29   + 49:09
 61. Podolský Petr                      NNN                     108:34   + 89:14
     Švec Jiří                PDY5800   Běhej Poděbrady           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 7.66 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martan Jiří                        Slavia Liberec orientee  46:39          
  2. Tůma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       53:42   + 7:03 
  3. Vencl Vojtěch            DOB       KOB Dobruška             53:44   + 7:05 
  4. Binar Robert             OOL7501   SK Haná orienteering     54:39   + 8:00 
  5. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              55:04   + 8:25 
  6. Fojtů Petr                         NNN                      56:48   + 10:09
  7. Bradáč Stanislav         LLI7201   TJ Loko Liberec          56:49   + 10:10
  8. Bradáč David             LLI0203   TJ Loko Liberec          57:00   + 10:21
  9. Janda Petr                         NNN                      58:37   + 11:58
 10. Přibyl Ivan              PFP5900   VŠSK PedF UK Praha       64:22   + 17:43
 11. Sobotková Klára          PZR0351   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  66:44   + 20:05
 12. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:33   + 20:54
 13. Vrábel Petr              PHK7604   OK 99 Hradec Králové     69:54   + 23:15
 14. Beránek Miroslav         ZBM7705   SK Žabovřesky Brno       70:01   + 23:22
 15. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     72:58   + 26:19
 16. Zídek Jan                PHK7303   OK 99 Hradec Králové     76:29   + 29:50
 17. Mácová Martina           DOB7750   KOB Dobruška             81:42   + 35:03
 18. Jireš František          3IX5900   Zelenkovi                98:49   + 52:10
--------------------------------------------------------------------------------