Kód závodu : 4322
Název : Oblastní žebříček
Datum : 25.03.2018
Místo konání : Červený mlýn u Rakovníka
Mapa : Hlavačov
Pořadatel : JES - OK Rakovník, KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Ředitel závodu : Otta Pavel
Hlavní rozhodčí : Bílý Milan - R2
Kategorie: H35L
H35L 3.80 km, 155 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 35:21
2. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 35:58 + 0:37
3. SevcĂk Petr ONO7200 SKOB Ostrov 37:12 + 1:51
3. Zemla Tomás KAM7105 OK Kamenice 37:12 + 1:51
5. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 37:26 + 2:05
6. Pohl Zdenek TAP7606 KOB Tretra Praha 37:38 + 2:17
7. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 40:01 + 4:40
8. PribĂk Martin PGP7406 SK Praga 40:58 + 5:37
9. DĂtko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 41:26 + 6:05
10. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 42:15 + 6:54
11. Procházka AntonĂn DCE5500 KOB Dobřichovice 42:44 + 7:23
12. Svec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 43:22 + 8:01
13. Heller JirĂ ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 44:22 + 9:01
14. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 44:50 + 9:29
15. PavlĂcek LubomĂr KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n 45:16 + 9:55
16. Sindelka AntonĂn DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 45:31 + 10:10
17. VlasĂmsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 45:47 + 10:26
18. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 46:21 + 11:00
19. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 46:30 + 11:09
20. Jedlicka Adam KAM7700 OK Kamenice 47:20 + 11:59
21. Sitra VladimĂr LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 50:33 + 15:12
22. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 50:42 + 15:21
23. Rybár Tomás NNN8100 Neregistrovaní 51:25 + 16:04
24. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 51:30 + 16:09
25. Kautsky JirĂ NNN8200 Neregistrovaní 52:25 + 17:04
26. Slapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 52:28 + 17:07
27. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 52:39 + 17:18
28. Svoboda JirĂ ROZ7500 OK Roztoky 55:09 + 19:48
29. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 56:14 + 20:53
30. Martin Ouda NNN-000 Neregistrovaní 56:32 + 21:11
31. Pivec Lukás MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 58:25 + 23:04
32. Vanecek Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 60:54 + 25:33
33. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 62:12 + 26:51
34. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 69:55 + 34:34
35. Chramosta Tomás KAM7601 OK Kamenice 69:57 + 34:36
36. Kucera Pavel DOR7101 OK Dobříš 71:24 + 36:03
37. Pjencák Roman MAS7501 KČT Aš 76:16 + 40:55
38. VĂtek JirĂ DKL7300 KOB Kladno 83:32 + 48:11
39. KrejcĂ Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 86:04 + 50:43
40. Jedlicka Michal DKL8000 KOB Kladno 93:22 + 58:01
KozĂsek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Micka Ales TJP7300 TJ Sokol Troja DISK
--------------------------------------------------------------------------------