Kód závodu          : 4328
Název               : Mistrovství oblasti v nočním OB
Datum               : 07.04.2018
Místo konání        : Krupka
Mapa                : Vrchoslav, 1: 10 000, e=5m
Pořadatel           : LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Ředitel závodu      : Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí     : Kovářová Lenka - R3
Stavitel tratí      : Bílý Petr - R1
JURY                : Nehasil Vladislav, Průcha Miloslav, Burda Matěj

D16 3.20 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podrábská Marie          TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec   43:00          
  2. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   56:03   + 13:03
  3. Karpíšková Kateřina      LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  60:41   + 17:41
  4. Macholdová Tereza        5VZ0250   Lyžaři Ústecký kraj      62:02   + 19:02
  5. Moučková Michaela        5VZ0351   Lyžaři Ústecký kraj     105:38   + 62:38
     Nagyová Kateřina         TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Bradáčová Anna           5VZ0303   Lyžaři Ústecký kraj       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.90 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        48:23          
  2. Doubková Emma            PGP0154 C SK Praga                 54:24   + 6:01 
     Matějková Zuzana         LTP0153 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21 5.20 km, 240 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 53:42          
  2. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 68:48   + 15:06
  3. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               75:09   + 21:27
  4. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 81:16   + 27:34
  5. Neradová Eva             LIT8951 C KOB Litvínov            113:52   + 60:10
--------------------------------------------------------------------------------

D40 3.60 km, 125 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  54:40          
  2. Junková Petra            STH7451 C SK Studenec              78:22   + 23:42
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.40 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                48:45          
     Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 3.10 km, 85 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rýdlová Magda            TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:17          
  2. Vlčková Jindra           LDC6451 C KOB Děčín                55:13   + 5:56 
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.90 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 37:06          
  2. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          37:28   + 0:22 
  3. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   42:31   + 5:25 
  4. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                51:56   + 14:50
  5. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 60:45   + 23:39
     Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                  DISK          
     Klein Martin             LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 5.00 km, 195 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        46:15          
  2. Siegl Matyáš             PGP0104 B SK Praga                 69:36   + 23:21
--------------------------------------------------------------------------------

H21 7.50 km, 295 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fürst Matouš             LLI9603 R TJ Loko Liberec          59:07          
  2. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       60:23   + 1:16 
  3. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov            62:02   + 2:55 
  4. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 72:32   + 13:25
  5. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          72:37   + 13:30
  6. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       73:28   + 14:21
  7. Arnošt Kamil             VSP7301 C USK Praha                79:02   + 19:55
  8. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                88:26   + 29:19
  9. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 96:49   + 37:42
 10. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   99:09   + 40:02
 11. Macek Jiří               LIT8401 C KOB Litvínov            101:53   + 42:46
     Nerad Jaroslav           LIT9001 C KOB Litvínov              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40 4.50 km, 170 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              48:24          
  2. Svoboda Jiří             ROZ7500 C OK Roztoky               62:41   + 14:17
  3. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   71:10   + 22:46
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.10 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      46:40          
  2. Vláčil Daniel            JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov    50:34   + 3:54 
  3. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                54:51   + 8:11 
  4. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  56:40   + 10:00
  5. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               62:18   + 15:38
     Škácha Michal            KAM7102 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 3.90 km, 135 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       50:25          
  2. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            55:58   + 5:33 
  3. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        58:39   + 8:14 
  4. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          66:04   + 15:39
  5. Vlček Petr               LDC6401 C KOB Děčín                79:29   + 29:04
--------------------------------------------------------------------------------

H60 3.40 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Průcha Miloslav          BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor       79:29          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.10 km, 85 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  48:34          
--------------------------------------------------------------------------------

P2 1.60 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Viktorie        DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka        33:11          
  2. Škáchová Zuzana          DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka        35:38   + 2:27 
  3. Benda Petr               5VZ0403   Lyžaři Ústecký kraj      43:24   + 10:13
     Lázničková Kateřina      5VZ0450   Lyžaři Ústecký kraj       DISK          
     Čadková Agáta            5VZ0502   Lyžaři Ústecký kraj       DISK          
     Křivohlavý Jakub         5VZ0503   Lyžaři Ústecký kraj       DISK          
     Brandejský František     5VZ0504   Lyžaři Ústecký kraj       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------