Kód závodu          : 4329
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 07.04.2018
Místo konání        : Krupka
Mapa                : Mrtvý kámen
Pořadatel           : LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Ředitel závodu      : Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí     : Bílý Petr - R1
Ředitel závodu      : Eiselt Miloš - R3
Stavitel tratí      : Eiselt Jan - R2
JURY                : Babický Tomáš, Průcha Miloslav, Burda Matěj

D10 0.90 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Karolína         TUR0853 C OOB TJ Turnov            10:45          
  2. Březinová Antonie        CHA0851 C OK Chrastava             13:47   + 3:02 
  3. Soukupová Marie          BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor       15:10   + 4:25 
  4. Kalenská Pavla           SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   18:29   + 7:44 
  5. Koudelková Katrin        BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor       26:05   + 15:20
     Žilinská Nikola          NNN0955   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.00 km, 20 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínková Anna           LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  10:55          
  2. Šubrtová Barbora         TAP1150 C KOB Tretra Praha         11:53   + 0:58 
  3. Ouzká Eliška             BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor       12:41   + 1:46 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.30 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamačová Barbora         BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor        9:42          
  2. Rejmanová Nikola         BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor       10:09   + 0:27 
  3. Lošťáková Sára           LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  11:48   + 2:06 
  4. Štemberová Bára          TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec   11:54   + 2:12 
  5. Rejholcová Tereza        BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor       12:26   + 2:44 
  6. Hovorková Marie          LDC0650 C KOB Děčín                12:51   + 3:09 
  7. Vaňourková Sára          BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor       14:02   + 4:20 
  8. Vokušová Veronika        TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:25   + 5:43 
  9. Kocmanová Adéla          BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor       17:29   + 7:47 
 10. Murswieková Kateřina     BOR0753 C OK Jiskra Nový Bor       18:02   + 8:20 
 11. Nováková Viktorie        RUM0751 C ZOOB Rumburk             19:03   + 9:21 
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.50 km, 36 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee   9:19          
  2. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor       9:21   + 0:02 
  3. Novotná Michaela         TUR0551 B OOB TJ Turnov            10:15   + 0:56 
  4. Podrábská Alžběta        VLI0451 A Slavia Liberec orientee  10:23   + 1:04 
  4. Rumlenová Tereza         BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor       10:23   + 1:04 
  6. Mellanová Judita         TUV0559 B SOK TJ Turnov            10:35   + 1:16 
  7. Hájková Tereza           TUV0558 B SOK TJ Turnov            10:50   + 1:31 
  8. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:01   + 2:42 
  9. Nagyová Kateřina         TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:12   + 2:53 
 10. Pecková Tereza           VLI0551 B Slavia Liberec orientee  12:20   + 3:01 
 11. Štěpánková Běla          BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor       12:42   + 3:23 
 12. Novotná Barbora          TUR0552 B OOB TJ Turnov            12:56   + 3:37 
 13. Zoubková Šárka           TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:57   + 6:38 
 14. Kruschinová Jana         LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:12   + 7:53 
 15. Navrátilová Ella         5VZ0501   Lyžaři Ústecký kraj      17:46   + 8:27 
 16. Vokušová Tereza          TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec   21:47   + 12:28
 17. Lázničková Kateřina      NNN       Neregistrovaní           23:50   + 14:31
 18. Stehlíková Adéla         BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor       24:46   + 15:27
     Švehlová Patricie        5QZ0450   2M                        DISK          
     Žilinská Nela            5VZ0451   Lyžaři Ústecký kraj       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.60 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podrábská Marie          TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:57          
  2. Růžičková Vendula        CHA0252 A OK Chrastava             13:19   + 0:22 
  3. Tymešová Anna            BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor       13:57   + 1:00 
  4. Macholdová Tereza        5VZ0250   Lyžaři Ústecký kraj      14:32   + 1:35 
  5. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            15:07   + 2:10 
  6. Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:38   + 2:41 
  7. Budská Anna              TJN0253 B OOB TJ Tatran Jablonec   16:58   + 4:01 
  8. Moučková Michaela        5VZ0351   Lyžaři Ústecký kraj      20:37   + 7:40 
  9. Vágnerová Viktorie       5VZ0350   Lyžaři Ústecký kraj      21:07   + 8:10 
 10. Nehasilová Veronika      LDC0350 C KOB Děčín                24:05   + 11:08
     Černá Diana              5QZ0300   2M                        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.90 km, 74 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosíková Eliška          TUR0052 C OOB TJ Turnov            15:14          
  2. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:36   + 0:22 
  3. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:49   + 1:35 
  4. Doubková Emma            PGP0154 C SK Praga                 19:18   + 4:04 
  5. Rybářová Tereza          BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor       23:00   + 7:46 
--------------------------------------------------------------------------------

D20 2.10 km, 48 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 12:37          
  2. Kubecová Kateřina        BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor       14:29   + 1:52 
  3. Knížková Šárka           TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:27   + 3:50 
  4. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 17:33   + 4:56 
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 2.10 km, 48 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrtová Věra            TAP8150 C KOB Tretra Praha         20:18          
  2. Sedlatá Kateřina         CHC8951 C K.O.B. Choceň            23:06   + 2:48 
  3. Neradová Eva             LIT8951 C KOB Litvínov             23:34   + 3:16 
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 2.30 km, 70 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        15:50          
  2. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            18:35   + 2:45 
  2. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 18:35   + 2:45 
  4. Staňová Karolína         BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor       18:54   + 3:04 
  5. Havlová Adéla            BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor       19:39   + 3:49 
  6. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             19:48   + 3:58 
  7. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  20:16   + 4:26 
  8. Štemberová Natálie       TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec   23:14   + 7:24 
     Kopecká Magdaléna        1VC8250   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.10 km, 48 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Murswieková Kateřina     BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor       22:46          
--------------------------------------------------------------------------------

D40 1.90 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  16:25          
  2. Mairichová Radka         TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:50   + 1:25 
  3. Patková Kateřina         BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor       18:33   + 2:08 
  4. Nováková Markéta         RUM7451 C ZOOB Rumburk             18:37   + 2:12 
  5. Novotná Hedvika          TUR7454 C OOB TJ Turnov            19:24   + 2:59 
  6. Vřešťálová Lucie         TUR7450 C OOB TJ Turnov            19:40   + 3:15 
  7. Vokušová Dana            TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec   23:41   + 7:16 
     Junková Petra            STH7451 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.70 km, 46 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                16:22          
  2. Scheuermann Katrin       19D7050   SSV Planeta Radebeul     16:43   + 0:21 
  3. Rejholcová Andrea        BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor       17:05   + 0:43 
  4. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        19:26   + 3:04 
  5. Fürstová Katka           LLI6950 C TJ Loko Liberec          19:49   + 3:27 
  6. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      21:54   + 5:32 
--------------------------------------------------------------------------------

D50 1.60 km, 44 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       15:38          
  2. Vlčková Jindra           LDC6451 C KOB Děčín                15:53   + 0:15 
  3. Burdová Simona           LDC6851 C KOB Děčín                19:12   + 3:34 
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.50 km, 42 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šípová Soňa              BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor       13:51          
  2. Jedličková Zdena         BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor       18:20   + 4:29 
  3. Kubátová Ivana           BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor       20:23   + 6:32 
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.20 km, 32 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       14:07          
  2. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             16:18   + 2:11 
  3. Nedvídková Jitka         RUM5151   ZOOB Rumburk             32:34   + 18:27
--------------------------------------------------------------------------------

D70 1.10 km, 26 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšilová Jana         LDC4451 C KOB Děčín                14:06          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 0.90 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šašek Jakub              LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   8:18          
  2. Mairich Martin           TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec    9:13   + 0:55 
  3. Šebelka Matěj            VLI0805 C Slavia Liberec orientee   9:44   + 1:26 
  4. Kovanda Jonáš            BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor        9:50   + 1:32 
  5. Štembera Vítek           TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec   10:08   + 1:50 
  6. Šubrt Ondřej             TAP0801 C KOB Tretra Praha         10:45   + 2:27 
  7. Murswiek Jan             BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor       11:11   + 2:53 
  8. Patka Marek              BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor       11:18   + 3:00 
  9. Vřešťál František        TUR0906 C OOB TJ Turnov            11:59   + 3:41 
 10. Hrůzek Ondřej            BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor       15:58   + 7:40 
 11. Svoboda Daniel           NNN0802   Neregistrovaní           17:44   + 9:26 
 12. Göttlich Vít             BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor       20:06   + 11:48
 13. Švarc Jakub              NNN0921   Neregistrovaní           26:49   + 18:31
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.00 km, 20 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamač Vítek              BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor       13:30          
  2. Votava Vojtěch           VLI1201 C Slavia Liberec orientee  14:28   + 0:58 
  3. Vaňourek Vojtěch         BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor       15:26   + 1:56 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.50 km, 36 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mairich Filip            TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec    9:39          
  2. Patka Kryštof            BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor       11:46   + 2:07 
  3. Dejnožka Martin          TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec   11:54   + 2:15 
  4. Březina Karel            CHA0605 B OK Chrastava             12:32   + 2:53 
  5. Podrábský Ctibor         VLI0700 C Slavia Liberec orientee  12:48   + 3:09 
  6. Heczko Erik              VLI0804 C Slavia Liberec orientee  13:22   + 3:43 
  7. Šimek Vojtěch            LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  13:30   + 3:51 
  8. Studničný Adam           BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor       14:42   + 5:03 
  9. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:31   + 5:52 
 10. Kalenský Tomáš           SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   17:55   + 8:16 
 11. Zeman Jakub              BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor       18:33   + 8:54 
 12. Vřešťál Antonín          TUR0604 C OOB TJ Turnov            20:17   + 10:38
 13. Jelínek Václav           LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:44   + 11:05
 14. Strnad Jakub             OLP0700 C PSK Olymp Praha          21:19   + 11:40
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.60 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   11:16          
  2. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                11:40   + 0:24 
  3. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 B OOB TJ Turnov            15:00   + 3:44 
  4. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 16:27   + 5:11 
  5. Ort Haštal               BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor       17:12   + 5:56 
  6. Fojt Jan                 BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor       19:32   + 8:16 
  7. Mužíček Martin           KUL0501 C KOB Ústí nad Labem       22:21   + 11:05
  8. Čermák Ondřej            5VZ0400   Lyžaři Ústecký kraj      24:25   + 13:09
  9. Machold Jakub            5VZ0404   Lyžaři Ústecký kraj      26:15   + 14:59
 10. Vágner Václav            5VZ0500   Lyžaři Ústecký kraj      31:32   + 20:16
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.90 km, 74 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        11:31          
  2. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            11:56   + 0:25 
  3. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          13:06   + 1:35 
  4. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        13:11   + 1:40 
  5. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 13:19   + 1:48 
  6. Hnízdil Matěj            KAS0301 B KOB Kamenický Šenov      15:04   + 3:33 
  7. Staňa Ondřej             BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor       16:21   + 4:50 
  8. Králik Pavel             5VZ0306   Lyžaři Ústecký kraj      17:11   + 5:40 
  9. Novák Daniel             RUM0301   ZOOB Rumburk             19:06   + 7:35 
     Mellan Jonáš             TUR0308 B OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.10 km, 76 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        13:26          
  2. Siegel Matyáš            PGP0104 B SK Praga                 15:17   + 1:51 
  3. Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   15:42   + 2:16 
  4. Tománek Josef            BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor       16:00   + 2:34 
     Adamec Martin            TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 2.60 km, 85 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fürst Matouš             LLI9603 R TJ Loko Liberec          14:28          
  2. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       15:06   + 0:38 
  3. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            15:31   + 1:03 
  4. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            15:54   + 1:26 
  5. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        15:58   + 1:30 
  6. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       16:38   + 2:10 
  7. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 16:49   + 2:21 
  8. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          17:15   + 2:47 
  9. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:18   + 2:50 
 10. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                17:44   + 3:16 
 11. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   17:52   + 3:24 
 12. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  18:01   + 3:33 
 13. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               18:17   + 3:49 
 14. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 18:39   + 4:11 
 15. Macek Jiří               LIT8401 C KOB Litvínov             19:34   + 5:06 
 16. Petr Josef               VLI6300 C Slavia Liberec orientee  20:53   + 6:25 
 17. Nerad Jaroslav           LIT9001 C KOB Litvínov             21:42   + 7:14 
     Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.20 km, 64 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlík Bronislav         LIT8201 C KOB Litvínov             31:59          
--------------------------------------------------------------------------------

H40 1.90 km, 57 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gálus Igor               LDC7302 C KOB Děčín                11:00          
  2. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              11:16   + 0:16 
  3. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       12:17   + 1:17 
  4. Novák Petr               RUM7401 C ZOOB Rumburk             13:26   + 2:26 
  5. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       13:27   + 2:27 
  6. Dejnožka Jiří            TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:19   + 3:19 
  7. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:27   + 3:27 
  8. Patka Miroslav           BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor       14:28   + 3:28 
  9. Koudelka Tomáš           BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor       15:06   + 4:06 
 10. Březina Jan              CHA7604 C OK Chrastava             15:08   + 4:08 
 11. Štembera Jan             TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:52   + 4:52 
 12. Kocman Jindřich          BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor       16:12   + 5:12 
 13. Spejchal Petr            BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor       19:10   + 8:10 
--------------------------------------------------------------------------------

H45 1.90 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                13:03          
  2. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          13:13   + 0:10 
  3. Vřešťál Jan              TUR7301 C OOB TJ Turnov            13:48   + 0:45 
  4. Scheuermann Jürgen       19D6901   SSV Planeta Radebeul     14:07   + 1:04 
  5. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            14:15   + 1:12 
  6. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        15:13   + 2:10 
  7. Machara Martin           BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor       15:49   + 2:46 
  8. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      15:52   + 2:49 
  9. Studničný Jaroslav       BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor       18:45   + 5:42 
--------------------------------------------------------------------------------

H50 1.70 km, 46 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       13:11          
  2. Vlček Petr               LDC6401 C KOB Děčín                15:05   + 1:54 
  3. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      15:30   + 2:19 
  4. Hovorka Ladislav         LDC6802 C KOB Děčín                21:42   + 8:31 
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.60 km, 44 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       13:26          
--------------------------------------------------------------------------------

H60 1.50 km, 42 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Průcha Miloslav          BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor       10:47          
  2. John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha          12:31   + 1:44 
  3. Vokuš Zdeněk             TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec   22:33   + 11:46
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.30 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  13:23          
  2. Pospíšil Jaromír         LDC5301 C KOB Děčín                15:51   + 2:28 
  3. Babický Tomáš            RUM5001 C ZOOB Rumburk             17:09   + 3:46 
     Jedlička Miroslav        JEN5301 C OB Jenišovice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 1.20 km, 32 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Smetana Radim            CHA4700 C OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.10 km, 28 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehla Zdeněk            BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor       14:53          
  2. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       17:00   + 2:07 
  3. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       17:53   + 3:00 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.00 km, 20 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gaislerová Hana          NNN0957   Neregistrovaní           10:27          
  2. Maršíková Julie          NNN1051   Neregistrovaní           10:44   + 0:17 
  3. Štembera Oskar           TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec   11:39   + 1:12 
  4. Haasová Anežka           BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor       11:51   + 1:24 
  5. Háněl Kryštof            NNN0801   Neregistrovaní           13:07   + 2:40 
  6. Patka Jonáš              BOR       OK Jiskra Nový Bor       13:12   + 2:45 
  7. Moučková Libuše          NNN0956   Neregistrovaní           13:34   + 3:07 
  8. Frantálová Felicie       BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor       14:53   + 4:26 
  9. Kučerová Johanka         NNN0953   Neregistrovaní           14:57   + 4:30 
 10. Polanská Dorotka         NNN0952   Neregistrovaní           15:18   + 4:51 
 11. Štěpánková Magdaléna     BOR0764 C OK Jiskra Nový Bor       15:24   + 4:57 
 12. Votava Jan               VLI       Slavia Liberec orientee  15:56   + 5:29 
 13. Kocman Lukáš             BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor       16:10   + 5:43 
 14. Dolečková Barbara        LTP       OOB TJ Lokomotiva Tepli  16:11   + 5:44 
 15. Šimmer Štěpán            NER       NER                      16:32   + 6:05 
 16. Pavlík Tobiáš            LIT1111 C KOB Litvínov             16:35   + 6:08 
 17. Špalková Antonie         NNN       Neregistrovaní           16:46   + 6:19 
 18. Michálková Ela           BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor       17:07   + 6:40 
 19. Bendová Emílie           NNN0954   Neregistrovaní           17:12   + 6:45 
 20. Nedvídek Ondřej          RUM       ZOOB Rumburk             17:51   + 7:24 
 21. Veselá Anna              NNN0851   Neregistrovaní           19:32   + 9:05 
 22. Poddaná Bára             NNN0962   Neregistrovaní           20:07   + 9:40 
 23. Kolmanová Lada           LTP1450 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:54   + 15:27
--------------------------------------------------------------------------------

P2 1.50 km, 36 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Votava David             4HX7100   DSVJ                     13:09          
  2. Šubrt Evžen              TAP8000 C KOB Tretra Praha         14:46   + 1:37 
  3. Holka Matěj              NNN0620   Neregistrovaní           21:01   + 7:52 
  4. Hlisník Jan              NNN0723   Neregistrovaní           21:18   + 8:09 
  5. Janasová Barbora         PGP7152 C SK Praga                 21:37   + 8:28 
  6. Špalek Jan               NNN0722   Neregistrovaní           21:58   + 8:49 
  7. Polanská Silvie          NNN7062   Neregistrovaní           22:12   + 9:03 
  8. Kabátová Andrea          NNN7066   Neregistrovaní           24:07   + 10:58
  9. Cabalka Antonín          NER       NER                      26:07   + 12:58
 10. Rubášová Yvona           NNN7061   Neregistrovaní           26:57   + 13:48
 11. Špalková Linda           NNN7063   Neregistrovaní           27:07   + 13:58
 12. Sedlecký Lukáš           NNN0520   Neregistrovaní           31:56   + 18:47
 12. Vosková Terezie          NNN0660   Neregistrovaní           31:56   + 18:47
 14. Čermáková Adéla          NNN0761   Neregistrovaní           32:46   + 19:37
 15. Sedlecká Markéta         NNN0760   Neregistrovaní           32:52   + 19:43
 16. Chrz Pavel               KUL6700 C KOB Ústí nad Labem       32:58   + 19:49
 17. Polanská Barbora         NNN0661   Neregistrovaní           34:38   + 21:29
 18. Kaiser Matěj             NNN0621   Neregistrovaní           35:55   + 22:46
 19. Poddaný Lukáš            NNN0720   Neregistrovaní           36:25   + 23:16
 20. Machold Matěj            5VZ0700   Lyžaři Ústecký kraj      40:28   + 27:19
 21. Kotz Mikuláš             NNN0619   Neregistrovaní           41:41   + 28:32
     Šimmer Adam              NER       NER                       DISK          
     Koláčková Viktorie       NER       NER                       DISK          
     Koláček Šimon            NER       NER                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T4 2.10 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heczko Robert            VLI7801   Slavia Liberec orientee  13:25          
  2. Kalenský Pavel           SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   17:04   + 3:39 
  3. Kalenská Lenka           SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   22:52   + 9:27 
  4. Kobrlová Gabriela        NER       NER                      24:52   + 11:27
  5. Kosíková Helena          TUR6550 C OOB TJ Turnov            48:05   + 34:40
--------------------------------------------------------------------------------