Kód závodu          : 4331
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 07.04.2018
Místo konání        : Rýmařov
Mapa                : Rýmařov, 1:4000
Pořadatel           : SSU - SK Severka Šumperk
Ředitel závodu      : Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí     : Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí      : Poklop Martin - R1, Schuster Marek, Janošíkova Tereza
JURY                : Novotný Tomáš, Otrusina Jiří, Hlavová Hana
Kategorie: D21

D21 2.00 km, 30 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     13:16          
  2. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       14:13   + 0:57 
  3. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      14:40   + 1:24 
  4. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               15:00   + 1:44 
  5. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              15:15   + 1:59 
  6. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      15:30   + 2:14 
  7. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      16:22   + 3:06 
  8. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení           16:50   + 3:34 
  9. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              16:51   + 3:35 
 10. Horvátová Hana           ASU9797 C Magnus Orienteering      17:07   + 3:51 
 11. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     18:10   + 4:54 
 12. Přidalová Tereza         2DC9750 C AK Olomouc               18:22   + 5:06 
 12. Oľhavová Hana            ASU9199 C Magnus Orienteering      18:22   + 5:06 
 14. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  18:43   + 5:27 
 15. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              19:00   + 5:44 
 16. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               19:24   + 6:08 
 17. Křečková Jana            ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov        19:55   + 6:39 
 18. Hlavová Hana             KON8888 R KOB Konice               20:00   + 6:44 
 19. Vlachová Eliška          KON9572 C KOB Konice               20:40   + 7:24 
 20. Táborská Gabriela        UOL     C SOB Olomouc              38:21   + 25:05
     Czaschová Emílie         SBR8750 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------