Kód závodu          : 4336
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 08.04.2018
Místo konání        : Tišnov, Základní škola nám. 28. října
Mapa                : Tišnov jih 1:4 000, E=2 m, stav březen 2018
Pořadatel           : VBM - VSK Mendelu Brno
Ředitel závodu      : Chmelík Aleš - R2
Hlavní rozhodčí     : Pulec Pavel - R3
Ředitel závodu      : Chmelík Aleš - R2
Stavitel tratí      : Mazal Zdeněk - R2
JURY                : Zelinka Jiří, Kheil Radim, Fiala Jan

D10N 1.40 km, 36 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dvořáčková Eva           OSN1050 C SK Orientační sporty No  25:04          
  2. La Carbonara Noemi       TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno        28:49   + 3:45 
  3. Kučerová Tereza          ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno       28:53   + 3:49 
  4. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           29:04   + 4:00 
  5. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       30:02   + 4:58 
  6. Plachá Nora              STA0851 C OK Střelka               31:01   + 5:57 
  7. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno       34:01   + 8:57 
  8. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    34:58   + 9:54 
  9. Novotná Nicol            SJI0953 C OK Jihlava               35:28   + 10:24
 10. Věžníková Veronika       TTR0999 C OOB Třebíč               37:31   + 12:27
  MS Dvořáková Dorota         2BC9850 C Dvořáci - Štěpánovice    43:28   + 18:24
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.50 km, 38 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       15:20          
  2. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        16:22   + 1:02 
  3. Rotková Veronika         ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno       21:36   + 6:16 
  4. Veselá Veronika          6YC0859 C Neregistrovaní           24:38   + 9:18 
  5. Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno       25:33   + 10:13
  6. Strýčková Barbora        ADA0852 C OOB Spartak Adamov       25:34   + 10:14
  7. Kotecká Marie Anna       25L0950 C Luxembourg Orienteering  25:43   + 10:23
  8. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        26:38   + 11:18
  9. Beranová Marie           SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec    28:00   + 12:40
 10. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  36:02   + 20:42
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.50 km, 42 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno       13:14          
  2. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        13:55   + 0:41 
  3. Doušková Kateřina        TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno        14:28   + 1:14 
  4. Vítková Hana             SJI0750 C OK Jihlava               15:05   + 1:51 
  5. Fuchsová Ema             TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno        15:16   + 2:02 
  6. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        15:17   + 2:03 
  7. Jílková Lenka            KON0666 B KOB Konice               15:18   + 2:04 
  8. Kurečková Klára          ABM0657 C KOB ALFA Brno            15:22   + 2:08 
  9. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        15:25   + 2:11 
 10. Doleželová Anna          PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:53   + 2:39 
 11. Dvořáková Lucie          BBM0750 B BETA URSUS Orienteering  16:02   + 2:48 
 12. Barnatová Magda          ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno       16:43   + 3:29 
 13. Běloušková Kateřina      CTB0752 C SK OB Chotěboř           17:22   + 4:08 
 14. Dobrovolná Anna          TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno        17:26   + 4:12 
 15. Jílková Pavla            KON0799 C KOB Konice               18:15   + 5:01 
 16. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    19:32   + 6:18 
 17. Benešová Michaela        SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec    21:48   + 8:34 
 18. Baďurová Eliška          PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:49   + 8:35 
 19. Škapová Markéta          CHT0752 C OOB SK Chrast            22:56   + 9:42 
 20. Sedláčková Hana          TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno        24:15   + 11:01
 21. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK Orientační sporty No  25:48   + 12:34
 22. Oranyová Sylva           SJI0751 C OK Jihlava               26:08   + 12:54
 23. Pejchalová Veronika      SJI0652 C OK Jihlava               26:46   + 13:32
 24. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        30:26   + 17:12
 25. Hiklová Eva              ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno       32:34   + 19:20
 26. Potužníková Adéla        SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec    32:40   + 19:26
 27. Halamková Justýna        CHT0651 C OOB SK Chrast            39:16   + 26:02
 28. Horáková Markéta         CHT0653 C OOB SK Chrast            42:38   + 29:24
     Doleželová Vendula       STA0751 C OK Střelka                DISK          
     Boučková Eva             CHT0751 C OOB SK Chrast             DISK          
     Pleskačová Aneta         CTB0651 C SK OB Chotěboř            DISK          
  MS Zámečník Tomáš           NNN     C Neregistrovaní           24:16   + 11:02
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.60 km, 36 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  12:16          
  2. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        13:34   + 1:18 
  3. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       13:38   + 1:22 
  4. Stoklasová Zuzana        OSN0454 A SK Orientační sporty No  13:48   + 1:32 
  5. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        13:49   + 1:33 
  6. Srbová Michaela          SJI0551 B OK Jihlava               14:10   + 1:54 
  7. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       14:20   + 2:04 
  8. Novotná Jitka            SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec    15:38   + 3:22 
  9. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    16:05   + 3:49 
 10. Pánková Klára            ZBM0456 C SK Žabovřesky Brno       16:29   + 4:13 
 11. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    17:38   + 5:22 
 12. Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No  19:53   + 7:37 
 13. Zbínová Aneta            CTB0451 C SK OB Chotěboř           20:40   + 8:24 
 14. Horká Kateřina                   C                          21:10   + 8:54 
 15. Nepustilová Kateřina     OSN0550 C SK Orientační sporty No  22:37   + 10:21
 16. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  23:56   + 11:40
 17. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        25:43   + 13:27
     Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
     Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.50 km, 40 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       12:45          
  2. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       13:05   + 0:20 
  3. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       13:09   + 0:24 
  4. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               13:54   + 1:09 
  5. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            13:56   + 1:11 
  6. Vedrová Ela              TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno        14:23   + 1:38 
  7. Poloučková Hana          ABM0350 B KOB ALFA Brno            14:26   + 1:41 
  8. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  14:54   + 2:09 
  9. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               17:48   + 5:03 
 10. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                18:49   + 6:04 
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.60 km, 42 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  12:24          
  2. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    12:59   + 0:35 
  3. Zrníková Adéla           OSN0099 B SK Orientační sporty No  13:36   + 1:12 
  3. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        13:36   + 1:12 
  5. Špringlová Kamila        TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno        14:39   + 2:15 
  6. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      14:45   + 2:21 
  7. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           16:07   + 3:43 
  8. Drábková Eliška          TTR0151 C OOB Třebíč               19:23   + 6:59 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 1.90 km, 44 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Martina        PGP8658 E SK Praga                 13:33          
  2. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno       13:35   + 0:02 
  3. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              13:38   + 0:05 
  4. Novotná Tereza           PHK9255 C OK 99 Hradec Králové     13:54   + 0:21 
  5. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       14:02   + 0:29 
  6. Vališová Martina         OSN9696 C SK Orientační sporty No  14:18   + 0:45 
  7. Tesařová Markéta         ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno       14:22   + 0:49 
  8. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       14:23   + 0:50 
  9. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        14:27   + 0:54 
 10. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           14:31   + 0:58 
 11. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 14:49   + 1:16 
 12. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       15:38   + 2:05 
 13. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        16:02   + 2:29 
 14. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       16:30   + 2:57 
 15. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       16:41   + 3:08 
 16. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  16:47   + 3:14 
 17. Matušková Jana           RBK9999 B SK Radioklub Blansko     17:31   + 3:58 
 18. Odehnalová Klára         ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno       17:51   + 4:18 
 19. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            18:10   + 4:37 
 20. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     18:28   + 4:55 
 21. Nechutová Aneta          SJI9950 B OK Jihlava               18:47   + 5:14 
 22. Culková Hana             JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  18:50   + 5:17 
 23. Malivánková Eva          ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno       18:55   + 5:22 
 24. Mesiarkinová Kamila      ASU8282 C Magnus Orienteering      20:13   + 6:40 
 25. Dvořáková Klára          CHT9852 C OOB SK Chrast            21:01   + 7:28 
 26. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  21:07   + 7:34 
 27. Parkanová Veronika       SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec    21:27   + 7:54 
 28. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín        23:12   + 9:39 
 29. Drábková Zuzana          TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno        31:07   + 17:34
 30. Kubanová Kateřina        CHT8451 C OOB SK Chrast            31:44   + 18:11
 31. Binková Jana             CHT8651 C OOB SK Chrast            36:13   + 22:40
     Hrbáčková Markéta        ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
  MS Nešpor Jan               TTR7251 C OOB Třebíč              117:12   + 103:39
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 1.60 km, 38 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pangrácová Anna          4EX9450 C SKIVELO Olomouc          15:31          
  2. Hornová Lenka            4EX9150 C SKIVELO Olomouc          18:00   + 2:29 
  3. Dundáčková Julie         SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec    18:56   + 3:25 
  4. Janská Radka             TTR93XX C OOB Třebíč               19:29   + 3:58 
  5. Pejchalová Petra         SJI7950 C OK Jihlava               21:46   + 6:15 
  6. Novotná Petra            SJI8350 C OK Jihlava               22:37   + 7:06 
  7. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B  23:18   + 7:47 
     Kučerová Renata          ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.60 km, 36 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotecká Michaela         25L7850 C Luxembourg Orienteering  12:33          
  2. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        12:52   + 0:19 
  3. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       13:22   + 0:49 
  4. La Carbonara Hana        TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno        13:46   + 1:13 
  5. Šťastná Viktorie         6YC9953 C Neregistrovaní           13:52   + 1:19 
  6. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    14:31   + 1:58 
  7. Strýčková Monika         ADA7454 C OOB Spartak Adamov       14:32   + 1:59 
  8. Vítková Lenka            SJI7852 C OK Jihlava               14:40   + 2:07 
  9. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         14:45   + 2:12 
 10. Potužníková Eva          SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec    15:05   + 2:32 
 11. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  15:17   + 2:44 
 12. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  15:19   + 2:46 
 13. Radová Martina           ABM7451 C KOB ALFA Brno            15:26   + 2:53 
 14. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  16:13   + 3:40 
 15. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        16:31   + 3:58 
 16. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       16:40   + 4:07 
 17. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB ALFA Brno            16:46   + 4:13 
 18. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            17:14   + 4:41 
 19. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  17:45   + 5:12 
 20. Slavíčková Lada          JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  17:58   + 5:25 
 21. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               18:12   + 5:39 
 22. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno       18:34   + 6:01 
 23. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       18:50   + 6:17 
 24. Kroutilová Eva           ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno       19:30   + 6:57 
 25. Klusáčková Lenka         CTB8051 C SK OB Chotěboř           19:35   + 7:02 
 26. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            19:54   + 7:21 
 27. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    19:56   + 7:23 
 28. Tachovská Kamila         ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno       20:31   + 7:58 
 29. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               20:43   + 8:10 
     Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.40 km, 40 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        12:56          
  2. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  14:00   + 1:04 
  3. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        14:53   + 1:57 
  4. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        15:04   + 2:08 
  5. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    15:44   + 2:48 
  6. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    15:58   + 3:02 
  7. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        16:11   + 3:15 
  8. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:06   + 5:10 
  9. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  18:17   + 5:21 
 10. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        18:34   + 5:38 
 11. Otrusinová Helena        ABM7054 C KOB ALFA Brno            19:34   + 6:38 
 12. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   19:35   + 6:39 
 13. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           19:51   + 6:55 
 14. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    20:23   + 7:27 
 15. Zajíčková Lenka          TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno        20:54   + 7:58 
 16. Beránková Šárka          ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno       21:23   + 8:27 
 17. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:35   + 10:39
 18. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           24:40   + 11:44
 19. Drábková Jitka           TTR6951 C OOB Třebíč               26:17   + 13:21
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.10 km, 32 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  11:36          
  2. Řezníčková Hana          CHT6051 C OOB SK Chrast            14:39   + 3:03 
  3. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                17:41   + 6:05 
  4. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            20:11   + 8:35 
  5. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  22:17   + 10:41
  6. Rajnošková Marie         BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrc  22:41   + 11:05
  7. Svobodová Jindřiška      UBM5751 C MENISKOS Brno            37:16   + 25:40
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.00 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        12:33          
  2. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:14   + 0:41 
  3. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  15:52   + 3:19 
  4. Orálková Libuše          TTR5351 C OOB Třebíč               20:20   + 7:47 
  5. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                23:39   + 11:06
  6. Podhorská Věra           SJI5252 C OK Jihlava               30:55   + 18:22
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.50 km, 38 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černý Petr               SJI0905 C OK Jihlava               17:29          
  2. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        20:05   + 2:36 
  3. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           20:33   + 3:04 
  4. Míchal Jakub             SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec    27:46   + 10:17
  5. Šimeček Petr             ABM0904 C KOB ALFA Brno            28:27   + 10:58
  6. Blažek Vojtěch           SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec    35:26   + 17:57
  7. Emmer Matouš             SJI1000 C OK Jihlava               37:03   + 19:34
  8. Klusáček Mikuláš         CTB0902 C SK OB Chotěboř           38:55   + 21:26
  9. Kopecký Vojtěch          CHT1001 C OOB SK Chrast            41:14   + 23:45
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.50 km, 40 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulička Martin           ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno       16:59          
  2. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    17:29   + 0:30 
  3. Šimon Eduard             PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:30   + 0:31 
  4. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       17:34   + 0:35 
  5. Prášil Adam              SJI0901 C OK Jihlava               17:57   + 0:58 
  6. Saitl David              ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno       24:36   + 7:37 
  7. Libra Matyáš             PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:38   + 8:39 
  8. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               25:41   + 8:42 
  9. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  25:54   + 8:55 
 10. Kotecký Jáchym           25L1100 C Luxembourg Orienteering  28:42   + 11:43
 11. Jirků Ondřej             SJI0904 C OK Jihlava               30:44   + 13:45
 12. Vinopal Vojtěch          PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:45   + 13:46
 13. Beran Antonín            SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec    32:22   + 15:23
 14. Rozsypal Jakub           SJI0805 C OK Jihlava               33:10   + 16:11
     Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Denemarek Max            TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.80 km, 36 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Jan             TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno        12:10          
  2. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       12:12   + 0:02 
  3. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     12:31   + 0:21 
  4. Koča Vojtěch             ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno       13:03   + 0:53 
  5. Srb Vladimír             SJI0701 B OK Jihlava               13:38   + 1:28 
  6. Ptáček Jonáš             TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno        13:39   + 1:29 
  7. Kučera Tomáš             ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno       14:17   + 2:07 
  8. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        14:20   + 2:10 
  9. Vedra Tobiáš             TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno        15:08   + 2:58 
 10. Urválek Jan              TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno        15:10   + 3:00 
 11. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK Orientační sporty No  15:14   + 3:04 
 11. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        15:14   + 3:04 
 13. Folprecht Matyáš         TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno        15:22   + 3:12 
 14. Prášil Jakub             SJI0702 C OK Jihlava               15:49   + 3:39 
 15. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        16:41   + 4:31 
 16. Hendrych Vít             SJI0601 B OK Jihlava               16:46   + 4:36 
 17. Fuchs Marek              TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno        16:47   + 4:37 
 18. Blažek Cyril             SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec    17:04   + 4:54 
 19. Novák Matyáš             CTB0601 B SK OB Chotěboř           17:22   + 5:12 
 20. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       17:27   + 5:17 
 21. Eliáš Vojtěch            TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno        17:49   + 5:39 
 22. Šťastný Kristián         VBM0602 C VSK Mendelu Brno         20:11   + 8:01 
 23. Jirků František          SJI0600 B OK Jihlava               20:14   + 8:04 
 23. Knap Jakub               PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:14   + 8:04 
 25. Richter Rudolf           ADA0601 C OOB Spartak Adamov       20:19   + 8:09 
 26. Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč               20:44   + 8:34 
 27. Kocourek Jiří            CTB0602 C SK OB Chotěboř           21:19   + 9:09 
 28. La Carbonara Matteo      TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno        42:35   + 30:25
 29. Wierer Jan               STA0701 C OK Střelka               43:30   + 31:20
 30. Chmelík Robert           ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno       49:11   + 37:01
     Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Dejnožka Matěj           CHT0701 C OOB SK Chrast             DISK          
     Rachůnek Stanislav       SJI0602 C OK Jihlava                DISK          
     Račanský Jiří            TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.80 km, 38 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        13:07          
  2. Prášil Tomáš             TTR0501 B OOB Třebíč               13:21   + 0:14 
  3. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       13:30   + 0:23 
  3. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno       13:30   + 0:23 
  5. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    13:33   + 0:26 
  6. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        13:40   + 0:33 
  7. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     13:43   + 0:36 
  8. Ehl Ondřej               TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno        13:51   + 0:44 
  9. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               14:01   + 0:54 
 10. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB ALFA Brno            14:08   + 1:01 
 11. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     14:19   + 1:12 
 12. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               14:40   + 1:33 
 13. Racek Josef              NNN     C Neregistrovaní           15:11   + 2:04 
 14. Cícha Václav             TTR0401 C OOB Třebíč               15:16   + 2:09 
 15. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                15:33   + 2:26 
 15. Račanský Jakub           TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno        15:33   + 2:26 
 17. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    16:02   + 2:55 
 18. Dvořáček Tomáš           OSN0505 C SK Orientační sporty No  16:17   + 3:10 
 19. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       16:45   + 3:38 
 20. Blažek Vojtěch           6YC9958 C Neregistrovaní           17:00   + 3:53 
 21. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  17:13   + 4:06 
 22. Splítek Petr             PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:21   + 4:14 
 23. Venhauer Vojtěch         SJI0505 B OK Jihlava               17:52   + 4:45 
 24. Tachovský Jáchym         ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno       18:50   + 5:43 
 25. Hybeš Michal             CHT0401 C OOB SK Chrast            19:12   + 6:05 
 26. Potužník Viktor          SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec    19:48   + 6:41 
 27. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       20:12   + 7:05 
 28. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                20:32   + 7:25 
 29. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno       20:59   + 7:52 
 30. Beneš Roman              SJI0403 C OK Jihlava               21:29   + 8:22 
 31. Novotný Jakub            SJI0504 C OK Jihlava               21:58   + 8:51 
 32. Nešpor Jiří              TTR0502 B OOB Třebíč               24:46   + 11:39
 33. Žovinec Pavel            ABM0509 C KOB ALFA Brno            27:26   + 14:19
 34. Martinkovič Šimon        BBM0503 C BETA URSUS Orienteering  30:54   + 17:47
     Beneš Tomáš              SJI0501 C OK Jihlava                DISK          
     Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 2.00 km, 40 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  13:22          
  2. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        13:46   + 0:24 
  3. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       13:53   + 0:31 
  4. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               14:28   + 1:06 
  5. Hojný Jáchym             SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec    14:39   + 1:17 
  6. Novotný Tomáš            TTR0305 C OOB Třebíč               15:01   + 1:39 
  7. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        15:32   + 2:10 
  8. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    15:39   + 2:17 
  9. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       15:52   + 2:30 
 10. Palát Bohuslav           TTR0201 B OOB Třebíč               15:57   + 2:35 
 11. Novotný Vojtěch          TTR0203 C OOB Třebíč               16:30   + 3:08 
 12. Sitař Miroslav           PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:34   + 3:12 
 13. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                17:13   + 3:51 
 14. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               17:33   + 4:11 
 15. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  18:53   + 5:31 
 16. Kopecký Jan              PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:41   + 6:19 
 17. Rajnoha Tomáš            UBM0303 C MENISKOS Brno            22:28   + 9:06 
 18. Němec Ondřej                     C                          22:38   + 9:16 
     Tachovský Matyáš         ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 1.90 km, 42 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        12:43          
  2. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       13:30   + 0:47 
  3. Veselý Vojtěch           SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec    14:18   + 1:35 
  4. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  14:34   + 1:51 
  5. Rajnoha David            TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno        15:03   + 2:20 
  6. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               15:12   + 2:29 
  7. Záboj Petr               SJI0101 C OK Jihlava               16:16   + 3:33 
  8. Nosek Jakub              SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec    16:26   + 3:43 
  9. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               17:00   + 4:17 
 10. Pařízek Jan              PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:37   + 5:54 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.20 km, 46 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       13:25          
  2. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       15:00   + 1:35 
  3. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            15:19   + 1:54 
  4. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       15:22   + 1:57 
  5. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               15:23   + 1:58 
  6. Zimmermann Jakub         KON8911 C KOB Konice               15:35   + 2:10 
  7. Grundmann Jan            LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice  15:36   + 2:11 
  8. Vedra David              TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno        15:39   + 2:14 
  9. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 15:45   + 2:20 
 10. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    15:46   + 2:21 
 11. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            16:01   + 2:36 
 12. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        16:02   + 2:37 
 13. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       16:04   + 2:39 
 14. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               16:10   + 2:45 
 15. Švirák Ondřej            ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno       16:11   + 2:46 
 16. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               16:18   + 2:53 
 17. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       16:19   + 2:54 
 18. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               16:20   + 2:55 
 19. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       16:24   + 2:59 
 19. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            16:24   + 2:59 
 21. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        16:34   + 3:09 
 22. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  16:35   + 3:10 
 23. Píro Matěj               TTR8802 C OOB Třebíč               16:47   + 3:22 
 24. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            16:51   + 3:26 
 25. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               16:56   + 3:31 
 26. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            17:00   + 3:35 
 27. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno        17:03   + 3:38 
 28. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           17:08   + 3:43 
 29. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      17:17   + 3:52 
 30. Král Jan                 ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno       17:22   + 3:57 
 31. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               17:24   + 3:59 
 32. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            17:25   + 4:00 
 33. Šrubař Michal            ASU8606 C Magnus Orienteering      17:27   + 4:02 
 34. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       17:28   + 4:03 
 35. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        17:31   + 4:06 
 36. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     17:32   + 4:07 
 37. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       17:35   + 4:10 
 38. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           17:42   + 4:17 
 39. Pauschek Karel           6YC9951 C Neregistrovaní           17:53   + 4:28 
 40. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno            17:56   + 4:31 
 41. Jirků Roman              SJI8309 C OK Jihlava               18:01   + 4:36 
 42. Bouška Tomáš             ABM9205 C KOB ALFA Brno            18:09   + 4:44 
 42. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           18:09   + 4:44 
 44. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  18:13   + 4:48 
 45. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  18:19   + 4:54 
 46. Pastyřík Martin          PZR9902 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:20   + 4:55 
 47. Prášil Aleš              SJI7415 C OK Jihlava               18:39   + 5:14 
 48. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       18:40   + 5:15 
 49. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       18:55   + 5:30 
 49. Schmid Vladimír          ADA8701 C OOB Spartak Adamov       18:55   + 5:30 
 51. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín        18:56   + 5:31 
 52. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB ALFA Brno            19:06   + 5:41 
 53. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No  19:13   + 5:48 
 54. Kalina Tomáš             TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno        19:24   + 5:59 
 55. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:25   + 6:00 
 56. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno       19:32   + 6:07 
 57. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            19:45   + 6:20 
 58. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  19:49   + 6:24 
 59. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               19:57   + 6:32 
 60. Blažek Zdeněk            SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec    20:19   + 6:54 
 61. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  20:25   + 7:00 
 62. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    20:38   + 7:13 
 63. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       22:36   + 9:11 
 64. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  22:53   + 9:28 
 65. Gregor Michal            ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno       22:57   + 9:32 
 66. Pekárek Michal           RBK9015 C SK Radioklub Blansko     23:07   + 9:42 
 67. Foltýn Tomáš             SJI9801 B OK Jihlava               23:26   + 10:01
 68. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  23:37   + 10:12
 69. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:44   + 13:19
 70. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            30:13   + 16:48
     Frýba Dominik            SJI9702 C OK Jihlava                DISK          
     Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Kuban Michal             CHT8505 C OOB SK Chrast             DISK          
     Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 1.90 km, 38 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Theiner Lukáš            ABM9610 C KOB ALFA Brno            16:52          
  2. Procházka Josef          KON7219 C KOB Konice               17:38   + 0:46 
  3. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    19:23   + 2:31 
  4. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT - OB Holešov         19:39   + 2:47 
  5. Bednařík Marek           4EX8300 C SKIVELO Olomouc          19:46   + 2:54 
  6. Sitař Václav             PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:24   + 3:32 
  7. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    22:24   + 5:32 
  8. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:39   + 9:47 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 1.90 km, 40 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schwab David             TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno        14:35          
  2. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      14:44   + 0:09 
  3. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            16:10   + 1:35 
  4. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       16:18   + 1:43 
  5. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        16:19   + 1:44 
  6. Finstrle Aleš            ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno       16:35   + 2:00 
  7. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                16:36   + 2:01 
  8. Baše Tomáš               ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno       16:54   + 2:19 
  9. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   16:57   + 2:22 
 10. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     17:00   + 2:25 
 11. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   17:27   + 2:52 
 12. Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No  17:37   + 3:02 
 13. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    17:39   + 3:04 
 14. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               18:00   + 3:25 
 15. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            18:23   + 3:48 
 16. Nepustil Petr            OSN7700 C SK Orientační sporty No  18:32   + 3:57 
 17. Novotný Jakub            SJI7700 C OK Jihlava               18:33   + 3:58 
 18. Míchal Jiří              SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec    18:47   + 4:12 
 19. Močuba Stanislav Andy    OSN8001 C SK Orientační sporty No  18:48   + 4:13 
 20. Izdný Pavel              SJI7613 C OK Jihlava               18:49   + 4:14 
 21. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       18:58   + 4:23 
 22. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       19:02   + 4:27 
 23. Podhrázský Zbyšek        ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno       19:06   + 4:31 
 24. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               19:16   + 4:41 
 25. La Carbonara Claudio     TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno        19:34   + 4:59 
 26. Humlíček René            UBM7101 C MENISKOS Brno            20:01   + 5:26 
 27. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        20:17   + 5:42 
 28. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    20:36   + 6:01 
 29. Stoklasa Radek           OSN7500 C SK Orientační sporty No  21:27   + 6:52 
 30. Klusáček Luděk           CTB7803 C SK OB Chotěboř           21:53   + 7:18 
 31. Račanský Martin          6YC7400 C Neregistrovaní           21:57   + 7:22 
 32. Heimlich Pavel           5FZ7700 C Neregistrovaní - Heimli  22:00   + 7:25 
 33. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        22:35   + 8:00 
 34. Splítek Václav           PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:07   + 14:32
 35. Beránek Miroslav         ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno       29:29   + 14:54
 36. Běloušek Pavel           CTB7602 C SK OB Chotěboř           30:40   + 16:05
     Rajnoha Miroslav         UBM7104 C MENISKOS Brno             DISK          
     Doležel Tomáš            STA7701 C OK Střelka                DISK          
     Vinopal Tomáš            PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 1.90 km, 36 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    15:24          
  2. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        16:17   + 0:53 
  3. Šebesta Petr             CHT7102 C OOB SK Chrast            16:19   + 0:55 
  4. Mareček Petr             OSN6900 C SK Orientační sporty No  16:23   + 0:59 
  5. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       16:54   + 1:30 
  6. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     17:15   + 1:51 
  7. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    17:19   + 1:55 
  8. Svoboda Petr             ABM7124 C KOB ALFA Brno            17:32   + 2:08 
  9. Adámek Libor             ABM6707 C KOB ALFA Brno            18:23   + 2:59 
 10. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    18:29   + 3:05 
 11. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB ALFA Brno            18:35   + 3:11 
 12. Auermüller Vít           65X6700 C Laněk                    18:40   + 3:16 
 13. Rachůnek Stanislav       SJI6801 C OK Jihlava               18:58   + 3:34 
 14. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    19:02   + 3:38 
 15. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  19:32   + 4:08 
 16. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  19:46   + 4:22 
 17. Polouček Pavel           ABM7100 C KOB ALFA Brno            20:43   + 5:19 
 18. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov       21:04   + 5:40 
 19. Urbánek Petr             ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno       21:13   + 5:49 
 20. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:27   + 6:03 
 21. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:42   + 6:18 
 22. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           22:33   + 7:09 
 23. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               22:36   + 7:12 
 24. Kraus Martin             61Z7100 C KOB RA                   22:46   + 7:22 
 25. Fuchs Jan                TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno        24:46   + 9:22 
 26. Drábek Petr              TTR6701 C OOB Třebíč               25:44   + 10:20
 27. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        25:48   + 10:24
 28. Beneš Martin             SJI6900 C OK Jihlava               28:43   + 13:19
     Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.40 km, 32 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopáček Miroslav         CHT6049 C OOB SK Chrast            12:17          
  2. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               13:56   + 1:39 
  3. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        14:11   + 1:54 
  4. Klusáček Martin          TTR5601 C OOB Třebíč               14:15   + 1:58 
  5. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  14:28   + 2:11 
  6. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            14:50   + 2:33 
  7. Šenkýř Vladimír          SJI6000 C OK Jihlava               14:51   + 2:34 
  8. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   15:00   + 2:43 
  9. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        15:01   + 2:44 
 10. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                15:26   + 3:09 
 11. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               15:34   + 3:17 
 12. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  17:38   + 5:21 
 13. Gawel Jiří               JBM5700 C JG Sport                 17:56   + 5:39 
 14. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            18:03   + 5:46 
 15. Nosek Vladimír           SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec    18:12   + 5:55 
 16. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín        19:15   + 6:58 
 17. Jelínek Luboš            RUZ5504 C TJ Růžená                27:43   + 15:26
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.10 km, 30 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sponar Jan               TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno        12:31          
  2. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                15:43   + 3:12 
  3. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            17:04   + 4:33 
  4. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        17:59   + 5:28 
  5. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    18:05   + 5:34 
  6. Vodrážka Oldřich         CHT4701 C OOB SK Chrast            19:01   + 6:30 
  7. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            19:36   + 7:05 
  8. Izdný Pavel              SJI4600 C OK Jihlava               23:26   + 10:55
  9. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        23:55   + 11:24
 10. Knap Mirek               PZR     C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:21   + 11:50
 11. Novotný Jan              UBM4401 C MENISKOS Brno            38:12   + 25:41
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.50 km, 32 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazzarese David          TRT1100 C KOS Třešť                16:12          
  2. Komenda Jakub            ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno       16:49   + 0:37 
  2. Šťastná Daniela          6YC9954 C Neregistrovaní           16:49   + 0:37 
  4. Koča František           ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno       20:18   + 4:06 
  5. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  20:27   + 4:15 
  6. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        21:26   + 5:14 
  7. Ehl František            6YC9963 C Neregistrovaní           22:28   + 6:16 
  8. Běloušek Matěj           CTB1202 C SK OB Chotěboř           22:32   + 6:20 
  9. Škapa Jan                CHT0901 C OOB SK Chrast            22:58   + 6:46 
 10. Černý Ondřej             NNN     C Neregistrovaní           23:15   + 7:03 
 11. Klusáčková Dorota        CTB1152 C SK OB Chotěboř           23:17   + 7:05 
 12. Verner Jan               TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno        23:58   + 7:46 
 13. Tomíčková Eliška                 C                          24:06   + 7:54 
 14. Emmer Tadeáš             NNN     C Neregistrovaní           24:10   + 7:58 
 15. Baláč Jan                        C                          24:11   + 7:59 
 15. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        24:11   + 7:59 
 17. Jágrová Aneta            RBK0951 C SK Radioklub Blansko     25:00   + 8:48 
 18. Beránková Kamila         ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno       25:04   + 8:52 
 19. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       25:05   + 8:53 
 20. Beránková Julie          ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno       25:10   + 8:58 
 21. Šťastný Antonín          CTB1101 C SK OB Chotěboř           25:37   + 9:25 
 21. Jágrová Zuzana           RBK1051 C SK Radioklub Blansko     25:37   + 9:25 
 23. Barnatová Táňa           ZBM     C SK Žabovřesky Brno       25:44   + 9:32 
 24. Věžník Roman             TTR1111 C OOB Třebíč               27:00   + 10:48
 25. Tomíčková Ivana                  C                          27:12   + 11:00
 26. Pilná Anna               OSN1151 C SK Orientační sporty No  28:45   + 12:33
 27. Baďurová Kateřina        PZR     C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  28:50   + 12:38
 28. Šťastný Vilém            CTB1301 C SK OB Chotěboř           29:02   + 12:50
 29. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        31:12   + 15:00
 30. Mudráková Natálie                C                          31:43   + 15:31
 31. Mikušová Kateřina        PTE1350 C TJ Sokol Ptení           31:48   + 15:36
 32. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     32:13   + 16:01
 33. Kroutilová Eliška        ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno       32:27   + 16:15
 34. Kozák Vojtěch            TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno        33:25   + 17:13
 35. Veselá Martina           6YC1059 C Neregistrovaní           34:40   + 18:28
 36. Doleželová Jolana        STA1151 C OK Střelka               34:52   + 18:40
 37. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    35:15   + 19:03
 38. Kozáková Zuzana          TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno        37:04   + 20:52
 39. Komárková Ondřejka       SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec    37:24   + 21:12
 40. Heimlichová Alena        5FZ     C Neregistrovaní - Heimli  37:26   + 21:14
 41. Heimlich Bořivoj         5FZ1300 C Neregistrovaní - Heimli  37:28   + 21:16
 42. Žovincová Erika          ABM0000 C KOB ALFA Brno            38:47   + 22:35
 43. Urválková Anna           TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno        40:31   + 24:19
 44. Redlichová Kateřina              C                          42:37   + 26:25
 45. Míchal Jáchym            SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec    48:02   + 31:50
 46. Kuban Daniel             CHT1601 C OOB SK Chrast            66:01   + 49:49
     Bouzek David             NNN     C Neregistrovaní            DISK          
     Hikl Martin              6YC9964 C Neregistrovaní            DISK          
     Močuba Jan Nepomuk       OSN0600 C SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.80 km, 36 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       14:00          
  2. Tomíček Oldřich                  C                          15:05   + 1:05 
  3. Tesařová Jitka           RBK6451 C SK Radioklub Blansko     16:38   + 2:38 
  4. Kročová Klára            ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno       16:52   + 2:52 
  5. Mikušová Ivana           PTE8365 C TJ Sokol Ptení           17:03   + 3:03 
  6. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           17:50   + 3:50 
  7. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        18:16   + 4:16 
  8. Barnatová Hana           ZBM     C SK Žabovřesky Brno       18:41   + 4:41 
  9. Wertheimer Tomáš                 C                          18:44   + 4:44 
 10. Dvořáková Barbora        2BC9500 C Dvořáci - Štěpánovice    19:23   + 5:23 
 11. Baláč Radek                      C                          19:28   + 5:28 
 12. Mudráková Michaela               C                          19:52   + 5:52 
 13. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     20:31   + 6:31 
 14. Škapa Jiří               CHT8003 C OOB SK Chrast            20:46   + 6:46 
 15. Dobrovolný Vladimír      TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno        21:07   + 7:07 
 16. Chvíla Luboš                     C                          21:24   + 7:24 
 17. Buráň Zdeněk             9MX5800 C BzB                      21:27   + 7:27 
 18. Močubová Veronika        OSN8383 C SK Orientační sporty No  21:48   + 7:48 
 19. Rajsigl Štěpán           KET     C                          22:42   + 8:42 
 20. Dobešová Olga            6YC9957 C Neregistrovaní           24:02   + 10:02
 21. Černý Petr               NNN     C Neregistrovaní           25:11   + 11:11
 22. Buráňová Hana            9MX7050 C BzB                      26:49   + 12:49
 23. Hrůza Vladimír           6YC9952 C Neregistrovaní           30:20   + 16:20
 24. Běloušková Ilona         CTB8053 C SK OB Chotěboř           36:39   + 22:39
 25. Finstrlová Lucie         ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno       46:29   + 32:29
 26. Finstrlová Jarmila       ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno       46:30   + 32:30
 27. Richter Rudolf           ADA5113 C OOB Spartak Adamov       52:32   + 38:32
 28. Čech Petr                        C                          55:44   + 41:44
     Kubernát Tomáš           NNN     C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------