Kód závodu          : 4341
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 14.04.2018
Místo konání        : Podhorní Újezd a Vojice - koupaliště
Mapa                : Chlum - Maxinec
Pořadatel           : SJC - Sportcentrum Jičín
Ředitel závodu      : Hanzl Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí     : Kazda Ondřej - R3
Ředitel závodu      : Hanzl Tomáš - R3
Stavitel tratí      : Hanzl Tomáš - R3
JURY                : Kolář Viktor, Polák Vlastimil, Vávra Radek

D10N 3.50 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:12          
  2. Macháčková Tereza        LPU0951   OK Lokomotiva Pardubice  15:34   + 1:22 
  3. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  16:58   + 2:46 
  4. Musilová Johana          KUO0899   KOB Ústí nad Orlicí      19:51   + 5:39 
  5. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     19:52   + 5:40 
  6. Lepšová Julie            SRK1152   SOOB Spartak Rychnov n.  20:13   + 6:01 
  7. Schwengerová Anna        SRK0851   SOOB Spartak Rychnov n.  21:04   + 6:52 
  8. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  22:18   + 8:06 
  9. Netopilová Simona        VAM0950   OOB Vamberk              22:41   + 8:29 
 10. Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové     22:53   + 8:41 
 11. Nožičková Ema            LPU0953   OK Lokomotiva Pardubice  23:19   + 9:07 
 12. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  24:34   + 10:22
 13. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB Tretra Praha         25:21   + 11:09
 14. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     26:16   + 12:04
 15. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  33:23   + 19:11
 16. Cupáková Anička          VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:25   + 49:13
     Landovská Anna           SJC0951   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Samlerová Adéla          7XC0750   Samlerovi                39:06   + 24:54
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.10 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              14:11          
  2. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:28   + 2:17 
  3. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  17:11   + 3:00 
  4. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     18:11   + 4:00 
  5. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:13   + 4:02 
  6. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     18:30   + 4:19 
  7. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       20:03   + 5:52 
  8. Lapáčková Anna           SHK0854   OK Slavia Hradec Králov  20:19   + 6:08 
  9. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     20:28   + 6:17 
 10. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             21:27   + 7:16 
 11. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  21:31   + 7:20 
 12. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       21:41   + 7:30 
 13. Hamáčková Šárka          STH0852   SK Studenec              22:02   + 7:51 
 14. Perina Misa              xxx       xxx                      22:19   + 8:08 
 15. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     23:04   + 8:53 
 16. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:35   + 10:24
 17. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       30:46   + 16:35
     Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  28:23          
  2. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  28:53   + 0:30 
  3. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             33:05   + 4:42 
  4. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     34:20   + 5:57 
  5. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             34:22   + 5:59 
  6. Malinská Nela            SJC0650   Sportcentrum Jičín       35:30   + 7:07 
  7. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  36:03   + 7:40 
  8. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     37:15   + 8:52 
  9. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  37:32   + 9:09 
 10. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      39:01   + 10:38
 11. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  39:13   + 10:50
 12. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  41:15   + 12:52
 13. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  42:10   + 13:47
 14. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  42:54   + 14:31
 15. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     45:15   + 16:52
 16. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     45:16   + 16:53
 17. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     46:51   + 18:28
 18. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     48:27   + 20:04
 19. Chrtková Anežka          PHK0658   OK 99 Hradec Králové     53:34   + 25:11
 20. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              55:28   + 27:05
 21. Nožičková Lea            LPU0753   OK Lokomotiva Pardubice  55:52   + 27:29
 22. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  59:55   + 31:32
 23. Ježková Barbora          PHK0755   OK 99 Hradec Králové     69:45   + 41:22
 24. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  75:52   + 47:29
 25. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  77:33   + 49:10
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.10 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamačová Kateřina        TUR0660   OOB TJ Turnov            15:54          
  2. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            17:09   + 1:15 
  3. Horáková Karolína        PHK0750   OK 99 Hradec Králové     20:31   + 4:37 
  4. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:40   + 4:46 
  5. Šafrová Lenka            CHC0654   K.O.B. Choceň            21:05   + 5:11 
  6. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  23:30   + 7:36 
  7. Molingerová Adéla        SNA0651   TJ START Náchod          23:43   + 7:49 
  8. Ruszová Svatava          KUN0751   TJ Sokol Kunvald         30:21   + 14:27
  9. Michlová Eliška          VRL0652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:44   + 20:50
 10. Jedličková Jana          PHK       OK 99 Hradec Králové     38:35   + 22:41
 11. Hamáčková Táňa           STH0754   SK Studenec              40:35   + 24:41
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     33:52          
  2. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              36:05   + 2:13 
  3. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             37:06   + 3:14 
  4. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     37:30   + 3:38 
  5. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             37:34   + 3:42 
  6. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     38:26   + 4:34 
  7. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:48   + 4:56 
  8. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:32   + 6:40 
  9. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              40:47   + 6:55 
 10. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:55   + 9:03 
 11. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      43:29   + 9:37 
 12. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:33   + 10:41
 13. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  45:21   + 11:29
 14. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     46:05   + 12:13
 15. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     46:25   + 12:33
 16. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  47:00   + 13:08
 17. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             48:10   + 14:18
 18. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:03   + 15:11
 19. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      52:09   + 18:17
 20. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             52:49   + 18:57
 21. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             53:08   + 19:16
 22. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  53:11   + 19:19
 23. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  53:50   + 19:58
 24. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  53:58   + 20:06
 25. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB TJ Sokol Žamberk      55:56   + 22:04
 26. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:31   + 22:39
 27. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  57:50   + 23:58
 28. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     58:33   + 24:41
 29. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:27   + 27:35
 30. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              63:19   + 29:27
 31. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      64:00   + 30:08
 32. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     64:56   + 31:04
 33. Seidlová Adéla           TUR0452   OOB TJ Turnov            65:04   + 31:12
 34. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice  65:22   + 31:30
 35. Trlidová Agáta           LPU0554   OK Lokomotiva Pardubice  68:25   + 34:33
 36. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     69:52   + 36:00
 37. Suchomelová Josefína     ZAM0451   OB TJ Sokol Žamberk      75:01   + 41:09
     Suková Tereza            VRL0454   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šumberová Johana         PHK0565   OK 99 Hradec Králové     46:01          
  2. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              50:37   + 4:36 
  3. Šodorová Katarína        8XC0450   NER-  Neregistrovani     54:03   + 8:02 
  4. Zajícová Radomíra        LPU0453   OK Lokomotiva Pardubice  54:29   + 8:28 
  5. Kejvalová Radka          SJC0551   Sportcentrum Jičín       61:00   + 14:59
  6. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:08   + 23:07
  7. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     78:15   + 32:14
  8. Lamačová Pavlína         TUR0451   OOB TJ Turnov            82:02   + 36:01
  9. Šlesingerová Sára        KUO0551   KOB Ústí nad Orlicí      83:32   + 37:31
 10. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  84:14   + 38:13
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         38:46          
  2. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  41:06   + 2:20 
  3. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             43:53   + 5:07 
  4. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  47:04   + 8:18 
  5. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     47:41   + 8:55 
  6. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     48:25   + 9:39 
  7. Kuříková Zuzana          JIL0353   OK Jilemnice             52:41   + 13:55
  8. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  53:53   + 15:07
  9. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              54:46   + 16:00
 10. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:00   + 16:14
 11. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     56:38   + 17:52
 12. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  57:05   + 18:19
 13. Šafránková Eliška        KOR0350   OB DDM Kostelec nad Orl  60:39   + 21:53
 14. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  63:13   + 24:27
 15. Kynčlová Jiřina          JIL0354   OK Jilemnice             63:57   + 25:11
 16. Cibulková Veronika       LPU0355   OK Lokomotiva Pardubice  87:32   + 48:46
 17. Tomášová Adéla           CHC0351   K.O.B. Choceň            92:11   + 53:25
 18. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov 108:11   + 69:25
     Houdová Adéla            JIL0356   OK Jilemnice              DISK          
     Zářecká Linda            KOR0250   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         30:57          
  2. Kosová Tereza            SRK0151   SOOB Spartak Rychnov n.  32:22   + 1:25 
  3. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      32:34   + 1:37 
  4. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  33:44   + 2:47 
  5. Hápová Petra             PHK0051   OK 99 Hradec Králové     34:07   + 3:10 
  6. Procházková Tereza       ZAM0054   OB TJ Sokol Žamberk      35:32   + 4:35 
  7. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              35:34   + 4:37 
  8. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              36:56   + 5:59 
  9. Karbusová Kateřina       OPI0052   Orientační sporty Písek  41:27   + 10:30
     Brancuská Lenka          LPU0159   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.20 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       35:28          
  2. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  37:30   + 2:02 
  3. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  37:40   + 2:12 
  4. Rufferová Iva            TUR8354   OOB TJ Turnov            38:14   + 2:46 
  5. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            42:51   + 7:23 
  6. Mádlová Věra             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       44:23   + 8:55 
  7. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              44:57   + 9:29 
  8. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  46:14   + 10:46
  9. Karlová Anna             JIL03523   OK Jilemnice             46:40   + 11:12
 10. Holasová Lucie           TUR8951   OOB TJ Turnov            47:40   + 12:12
 11. Hermanová Zuzana         LPU8752   OK Lokomotiva Pardubice  49:15   + 13:47
 12. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         49:59   + 14:31
 13. Škodová Šárka            LTU8951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:00   + 15:32
 14. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:12   + 16:44
 15. Metelková Taťána         PHK7250   OK 99 Hradec Králové     52:51   + 17:23
 16. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering      53:13   + 17:45
 17. Hlavová Hana             KON8888   KOB Konice               54:13   + 18:45
 18. Nejezchlebová Martina    TUR9951   OOB TJ Turnov            54:30   + 19:02
 19. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  54:37   + 19:09
 20. Kochová Nikola           TUR9358   OOB TJ Turnov            55:05   + 19:37
 21. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  55:55   + 20:27
 22. Palasová Petra           ZBM8658   SK Žabovřesky Brno       57:09   + 21:41
 23. Skalická Karolína        ZAM9652   OB TJ Sokol Žamberk      57:20   + 21:52
 24. Lennerová Hana           LPU8952   OK Lokomotiva Pardubice  57:55   + 22:27
 25. Hanušová Michaela        TUR9554   OOB TJ Turnov            60:21   + 24:53
 26. Zakouřilová Kamila       TUV8557   SOK TJ Turnov            60:29   + 25:01
 27. Hančová Marie            SNA8255   TJ START Náchod          60:51   + 25:23
     Nieke Patricia           TUR9552   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kodytková Iva            VAM7751   OOB Vamberk              35:27          
  2. Horká Marie              ALB9050   OOB Albrechtice nad Orl  35:28   + 0:01 
  3. Bašová Hana              PHK8556   OK 99 Hradec Králové     38:29   + 3:02 
  4. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB Tretra Praha         39:13   + 3:46 
  5. Stryková Kateřina        LPU7855   OK Lokomotiva Pardubice  39:59   + 4:32 
  6. Matušincová Lucie        PHK8152   OK 99 Hradec Králové     40:19   + 4:52 
  7. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      43:02   + 7:35 
  8. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     45:31   + 10:04
  9. Marešová Kristýna        LPU9155   OK Lokomotiva Pardubice  45:43   + 10:16
 10. Andělová Ivana           LTU8550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:08   + 15:41
 11. Bendáková Eliška         LTU9250   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:00   + 16:33
 12. Hovadová Agáta           SRK9451   SOOB Spartak Rychnov n.  54:13   + 18:46
 13. Sedlatá Kateřina         CHC8951   K.O.B. Choceň            63:13   + 27:46
     Szenczi Kristýna         VLI8650   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.20 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučanová Marta           LPU7957   OK Lokomotiva Pardubice  42:18          
  2. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             43:09   + 0:51 
  3. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:50   + 2:32 
  4. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             45:52   + 3:34 
  5. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     48:05   + 5:47 
  6. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         48:30   + 6:12 
  7. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     48:34   + 6:16 
  8. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     49:15   + 6:57 
  9. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              49:43   + 7:25 
 10. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             50:14   + 7:56 
 11. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  50:47   + 8:29 
 12. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  51:36   + 9:18 
 13. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    51:51   + 9:33 
 14. Sršňová Kateřina         VAM8150   OOB Vamberk              55:17   + 12:59
 15. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             56:23   + 14:05
 16. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  56:43   + 14:25
 17. Komárková Lucie          LTU7851   OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:47   + 15:29
 18. Venclová Veronika        ZAM8251   OB TJ Sokol Žamberk      57:48   + 15:30
 19. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     59:46   + 17:28
 20. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     60:45   + 18:27
 21. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     60:59   + 18:41
 22. Čížová Andrea            SHK8251   OK Slavia Hradec Králov  61:28   + 19:10
 23. Janelová Lenka           5QZ7400   2M                       62:25   + 20:07
     Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.70 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            38:10          
  2. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  39:55   + 1:45 
  3. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    40:03   + 1:53 
  4. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    41:45   + 3:35 
  5. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  41:52   + 3:42 
  6. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  42:05   + 3:55 
  7. Schmidtová Jana          VRL7553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:33   + 4:23 
  8. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              43:24   + 5:14 
  9. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:26   + 5:16 
 10. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              44:18   + 6:08 
 11. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     44:37   + 6:27 
 12. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  47:06   + 8:56 
 13. Matěásková Eva           JIL7651   OK Jilemnice             47:50   + 9:40 
 14. Lamačová Dana            TUR7451   OOB TJ Turnov            48:12   + 10:02
 15. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:37   + 11:27
 16. Kárníková Kamila         LPU8153   OK Lokomotiva Pardubice  50:09   + 11:59
 17. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  50:15   + 12:05
 18. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:52   + 12:42
 19. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      50:53   + 12:43
 20. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     52:03   + 13:53
 21. Kubátová Dana            VRL6851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:20   + 14:10
 22. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  52:26   + 14:16
 23. Podlešáková §Markéta     PHK       OK 99 Hradec Králové     53:27   + 15:17
 24. Langrová Lenka           KOR7450   OB DDM Kostelec nad Orl  54:27   + 16:17
 25. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  54:49   + 16:39
 26. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  55:18   + 17:08
 27. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  55:39   + 17:29
 28. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              57:27   + 19:17
 29. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  57:45   + 19:35
 30. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  58:50   + 20:40
 31. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové     59:43   + 21:33
 32. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              63:08   + 24:58
 33. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:02   + 25:52
 34. Tichá Elena              LPU8258   OK Lokomotiva Pardubice  65:13   + 27:03
 35. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  65:40   + 27:30
 36. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  69:08   + 30:58
 37. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  76:00   + 37:50
 38. Poláková Lucie           VRL8254   OOS TJ Spartak Vrchlabí  77:53   + 39:43
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Jana           VAM6451   OOB Vamberk              43:35          
  2. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  44:17   + 0:42 
  3. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  44:19   + 0:44 
  4. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:45   + 1:10 
  5. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:49   + 4:14 
  6. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     47:53   + 4:18 
  7. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     48:29   + 4:54 
  8. Šodorová Magda           8XC7350   NER-  Neregistrovani     49:28   + 5:53 
  9. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  49:49   + 6:14 
 10. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  50:25   + 6:50 
 11. Azebová Martina          PHK6757   OK 99 Hradec Králové     50:41   + 7:06 
 12. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:32   + 7:57 
 13. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:06   + 11:31
 14. Petrželová Alena         LTU6351   OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:29   + 17:54
     Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Pološčuková Monika       SMB6551   SKOB Sig-Mat Mladá Bole   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  46:16          
  2. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  46:51   + 0:35 
  3. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:17   + 3:01 
  4. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     49:33   + 3:17 
  5. Kynčlová Dagmar          JIL7256   OK Jilemnice             49:34   + 3:18 
  6. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            52:40   + 6:24 
  7. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            55:17   + 9:01 
  8. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  56:02   + 9:46 
  9. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:18   + 10:02
 10. Kulová Jana              VAM6550   OOB Vamberk              57:30   + 11:14
 11. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  57:37   + 11:21
 12. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         57:51   + 11:35
 13. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  57:56   + 11:40
 14. Kokrdová Věra            PHK6450   OK 99 Hradec Králové     58:06   + 11:50
 15. Netuková Hana            SHK7052   OK Slavia Hradec Králov  58:16   + 12:00
 16. Švarcová Lenka           TUR6457   OOB TJ Turnov            60:21   + 14:05
 17. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  61:23   + 15:07
 18. Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov  61:36   + 15:20
 19. Macháčková Jana          SHK6450   OK Slavia Hradec Králov  62:05   + 15:49
 20. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             63:20   + 17:04
 21. Maňáková Silvie          PHK7151   OK 99 Hradec Králové     63:39   + 17:23
 22. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          74:18   + 28:02
 23. Pannyová Pavla           LTU6550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:49   + 30:33
 24. Weberová Zuzana          PHK6961   OK 99 Hradec Králové     78:21   + 32:05
 25. Krunková Bohuslava       SNA7053   TJ START Náchod          80:41   + 34:25
 26. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    84:09   + 37:53
     Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Kolářová Andrea          BRU7151   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  38:00          
  2. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             38:41   + 0:41 
  3. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          40:04   + 2:04 
  4. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  41:29   + 3:29 
  5. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:14   + 4:14 
  6. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         44:45   + 6:45 
  7. Zvěřinová Darina         SNA5952   TJ START Náchod          45:15   + 7:15 
  8. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     45:38   + 7:38 
  9. Lehárová Iva             LPU6152   OK Lokomotiva Pardubice  46:29   + 8:29 
 10. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  48:52   + 10:52
 11. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             49:40   + 11:40
 12. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             49:58   + 11:58
 13. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         50:03   + 12:03
 14. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  54:06   + 16:06
 15. Sombotová Alena          LTU6151   OOB TJ Lokomotiva Trutn  66:21   + 28:21
     Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.20 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:18          
  2. Rychlíková Blanka        VRL5502   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:49   + 1:31 
  3. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  28:35   + 4:17 
  4. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  32:17   + 7:59 
  5. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  34:12   + 9:54 
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      36:54          
  2. Kohoutová Jitřenka       UVP4850   Slovan Praha             38:03   + 1:09 
  3. Tvrdková Eva             TUR5151   OOB TJ Turnov            41:30   + 4:36 
  4. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:00   + 6:06 
  5. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  43:18   + 6:24 
  6. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  54:12   + 17:18
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.50 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kejval Vojtěch           SJC09     Sportcentrum Jičín       13:51          
  2. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     14:53   + 1:02 
  3. Lamač František          TUR0901   OOB TJ Turnov            16:29   + 2:38 
  4. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  16:30   + 2:39 
  5. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            17:04   + 3:13 
  6. Juška Vojtěch            LPU1003   OK Lokomotiva Pardubice  17:58   + 4:07 
  7. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:19   + 4:28 
  8. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  19:22   + 5:31 
  9. Lučan Matěj              LPU0903   OK Lokomotiva Pardubice  19:53   + 6:02 
 10. Svejštil Martin          ZAM1001   OB TJ Sokol Žamberk      20:03   + 6:12 
 11. Šafr Vít                 CHC0901   K.O.B. Choceň            20:28   + 6:37 
 12. Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín       21:53   + 8:02 
 13. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    22:06   + 8:15 
 14. Pavelec Daniel           NPA1101   SK LOB Nová Paka         24:59   + 11:08
 15. Havelka Pepča            SJC1000   Sportcentrum Jičín       28:29   + 14:38
 16. Suk Marek                LTU0900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:33   + 14:42
 17. Kobík Kryštof            LTU1000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:14   + 15:23
 18. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          29:40   + 15:49
 19. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       30:43   + 16:52
 20. Šlambora Kryštof         SHK0806   OK Slavia Hradec Králov  33:57   + 20:06
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  17:26          
  2. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         18:12   + 0:46 
  3. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       20:09   + 2:43 
  4. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         20:22   + 2:56 
  5. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  20:34   + 3:08 
  6. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     20:50   + 3:24 
  7. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  21:15   + 3:49 
  8. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  21:26   + 4:00 
  9. Bezvoda Jakub            SHK0807   OK Slavia Hradec Králov  21:48   + 4:22 
 10. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  21:55   + 4:29 
 11. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  22:17   + 4:51 
 12. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         22:29   + 5:03 
 13. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       23:17   + 5:51 
 14. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  23:36   + 6:10 
 15. Matušinec Jakub          PHK0802   OK 99 Hradec Králové     23:50   + 6:24 
 16. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:38   + 7:12 
 17. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          24:45   + 7:19 
 18. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB Tretra Praha         26:19   + 8:53 
 19. Chrtek Jan               xxx       xxx                      26:31   + 9:05 
 20. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  28:42   + 11:16
 21. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  29:26   + 12:00
 22. Kadaník Petr             LPU0802   OK Lokomotiva Pardubice  34:45   + 17:19
 23. Chrtek Tomáš             PHK0804   OK 99 Hradec Králové     35:24   + 17:58
 24. Pachel Jiří              ZAM0801   OB TJ Sokol Žamberk      36:29   + 19:03
 25. Langr Matyáš             KOR0800   OB DDM Kostelec nad Orl  47:31   + 30:05
 26. Posejpal Kryštof         BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  55:48   + 38:22
 27. Baláž Viktor             SHK0803   OK Slavia Hradec Králov  56:37   + 39:11
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         28:58          
  2. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     30:23   + 1:25 
  3. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:14   + 4:16 
  4. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:16   + 4:18 
  5. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       33:18   + 4:20 
  6. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       34:27   + 5:29 
  7. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  34:52   + 5:54 
  8. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       36:34   + 7:36 
  9. Matěásko Marek           JIL0702   OK Jilemnice             37:19   + 8:21 
 10. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     37:32   + 8:34 
 11. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  39:07   + 10:09
 12. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       39:34   + 10:36
 13. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:50   + 10:52
 14. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       40:37   + 11:39
 15. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    40:38   + 11:40
 16. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  41:07   + 12:09
 17. Mertlík Vojtěch          TUR0704   OOB TJ Turnov            41:28   + 12:30
 18. Lounek Vít               KOR0601   OB DDM Kostelec nad Orl  43:10   + 14:12
 19. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                43:44   + 14:46
 20. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             44:54   + 15:56
 21. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     45:18   + 16:20
 22. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  45:38   + 16:40
 23. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  47:33   + 18:35
 24. Bělohlávek Michal        PHK0604   OK 99 Hradec Králové     47:44   + 18:46
 25. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             52:49   + 23:51
 26. Munzar Jakub             LPU0606   OK Lokomotiva Pardubice  60:34   + 31:36
 27. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  61:28   + 32:30
 28. Novotný Kamil            SJC0600   Sportcentrum Jičín       63:10   + 34:12
 29. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  63:34   + 34:36
 30. Severa Lukáš             PHK0603   OK 99 Hradec Králové     66:13   + 37:15
 31. Kujal Josef              PHK0703   OK 99 Hradec Králové     76:30   + 47:32
 32. Mokrý Lukáš              xxx       xxx                      94:14   + 65:16
 33. Kubát Vojtěch            VRL0701   OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:00   + 76:02
     Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.10 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              17:44          
  2. Planík Martin            STH0601   SK Studenec              19:09   + 1:25 
  3. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      21:45   + 4:01 
  4. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  22:07   + 4:23 
  5. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              25:13   + 7:29 
  6. Beneda Vojtěch           SHK0703   OK Slavia Hradec Králov  29:59   + 12:15
  7. Ulrych Filip             ZAM0702   OB TJ Sokol Žamberk      58:17   + 40:33
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  31:35          
  2. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     33:29   + 1:54 
  3. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  34:01   + 2:26 
  4. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         36:01   + 4:26 
  5. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  37:13   + 5:38 
  6. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  38:10   + 6:35 
  7. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  38:19   + 6:44 
  8. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         38:39   + 7:04 
  9. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  39:06   + 7:31 
 10. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         39:44   + 8:09 
 11. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  40:29   + 8:54 
 12. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  42:26   + 10:51
 13. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  43:12   + 11:37
 14. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503   OOB TJ Turnov            44:20   + 12:45
 15. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         44:22   + 12:47
 16. Kolátor Vojtěch          HOR0402   TJ Jiskra Hořice         46:07   + 14:32
 17. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         47:30   + 15:55
 18. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  48:05   + 16:30
 18. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  48:05   + 16:30
 20. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       50:17   + 18:42
 21. Vitvar Radim             SJC0404   Sportcentrum Jičín       50:53   + 19:18
 22. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:38   + 20:03
 23. Meier Jakub              BRU0501   Ulita-HOBRA Orienteerin  51:52   + 20:17
 24. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             51:53   + 20:18
 25. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  52:20   + 20:45
 26. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     52:28   + 20:53
 27. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:08   + 21:33
 28. Holman Antonín           HOR0405   TJ Jiskra Hořice         54:55   + 23:20
 29. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  55:26   + 23:51
 30. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:29   + 23:54
 31. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  55:50   + 24:15
 32. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  56:40   + 25:05
 33. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          57:27   + 25:52
 34. Hiller Vojtěch           ZAM0501   OB TJ Sokol Žamberk      58:15   + 26:40
 35. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             58:18   + 26:43
 36. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     62:31   + 30:56
 37. Dvořák Vojtěch           LPU0506   OK Lokomotiva Pardubice  63:47   + 32:12
 38. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      64:09   + 32:34
 39. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:10   + 33:35
 40. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  68:49   + 37:14
 41. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  70:55   + 39:20
 42. Mühlbach Ivo             STH0401   SK Studenec              77:48   + 46:13
 43. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         96:50   + 65:15
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Jakub              HOR0407   TJ Jiskra Hořice         39:23          
  2. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    41:34   + 2:11 
  3. Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod          43:44   + 4:21 
  4. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:28   + 7:05 
  5. Marhold Stanislav        CHC0402   K.O.B. Choceň            50:33   + 11:10
  6. Lorenc Matyáš            CHC0404   K.O.B. Choceň            54:49   + 15:26
  7. Lacina Marek             LPU0511   OK Lokomotiva Pardubice  60:46   + 21:23
  8. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     62:43   + 23:20
  9. Pulc Ondřej              ZAM0505   OB TJ Sokol Žamberk      67:59   + 28:36
     Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Hylmar Zdeněk            ZAM0504   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  29:19          
  2. Rusin Vojtěch            LPU0321   OK Lokomotiva Pardubice  30:26   + 1:07 
  3. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  34:50   + 5:31 
  4. Bárta Šimon              PHK0202   OK 99 Hradec Králové     35:22   + 6:03 
  5. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  37:00   + 7:41 
  6. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      38:30   + 9:11 
  7. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      39:13   + 9:54 
  8. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  39:23   + 10:04
  9. Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl  39:55   + 10:36
 10. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  40:41   + 11:22
 11. Šimek Jakub              CHC0303   K.O.B. Choceň            41:56   + 12:37
 12. Mertlík Jakub            TUR0307   OOB TJ Turnov            42:56   + 13:37
 13. Pachel Jakub             ZAM0202   OB TJ Sokol Žamberk      43:00   + 13:41
 14. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:46   + 15:27
 15. Vaňura Vít               HOR0203   TJ Jiskra Hořice         45:38   + 16:19
 16. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:42   + 16:23
 17. Krsek Šimon              ZAM0204   OB TJ Sokol Žamberk      48:10   + 18:51
 18. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk      49:07   + 19:48
 19. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:33   + 20:14
 20. Váňa Vojtěch             LPU0312   OK Lokomotiva Pardubice  49:57   + 20:38
 21. Balcar Jiří              SNA0301   TJ START Náchod          57:37   + 28:18
 22. Juška Jiří               LPU0304   OK Lokomotiva Pardubice  63:14   + 33:55
 23. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  65:21   + 36:02
     Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  32:47          
  2. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:40   + 5:53 
  3. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  39:56   + 7:09 
  4. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      40:46   + 7:59 
  5. Valenta Adam             OPI0102   Orientační sporty Písek  44:37   + 11:50
  6. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová    46:12   + 13:25
  7. Jansa Radek              BRU0002   Ulita-HOBRA Orienteerin  48:41   + 15:54
  8. Nejman Marek             PHK0002   OK 99 Hradec Králové     53:26   + 20:39
  9. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      55:31   + 22:44
 10. Neužil Vít               OPI0103   Orientační sporty Písek  62:13   + 29:26
     Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.10 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            43:20          
  2. Döllgast Moritz          TUR9504   OOB TJ Turnov            49:20   + 6:00 
  3. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  49:21   + 6:01 
  4. Kadeřávek Petr           PHK7605   OK 99 Hradec Králové     49:53   + 6:33 
  5. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     49:58   + 6:38 
  6. Zimmermann Jakub         KON8911   KOB Konice               50:30   + 7:10 
  7. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         50:40   + 7:20 
  8. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         52:03   + 8:43 
  9. Holas Ondřej             TUR8501   OOB TJ Turnov            52:04   + 8:44 
 10. Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň            52:12   + 8:52 
 11. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            53:06   + 9:46 
 12. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov            53:25   + 10:05
 13. Krmaš Václav             SRK8001   SOOB Spartak Rychnov n.  53:32   + 10:12
 14. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  53:50   + 10:30
 15. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  55:57   + 12:37
 16. Ježek Jiří               PHK8403   OK 99 Hradec Králové     56:08   + 12:48
 17. Zakouřil Vít             TUR9301   OOB TJ Turnov            56:51   + 13:31
 18. Lauterbach David         KUO9802   KOB Ústí nad Orlicí      57:31   + 14:11
 19. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              57:56   + 14:36
 20. Weiner Jakub             SHK7911   OK Slavia Hradec Králov  57:58   + 14:38
 21. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     58:52   + 15:32
 22. Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové     58:57   + 15:37
 23. Novotný Vojtěch          LPU9702   OK Lokomotiva Pardubice  58:58   + 15:38
 24. Hanč Petr                VRL8001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:53   + 16:33
 25. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov n.  60:18   + 16:58
 26. Kálenský Tomáš ToKá      SJC8015   Sportcentrum Jičín       61:14   + 17:54
 27. Klapal Jan               LPU9006   OK Lokomotiva Pardubice  61:27   + 18:07
 28. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     63:16   + 19:56
 29. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim              63:48   + 20:28
 30. Strachota Petr           TJN8700   OOB TJ Tatran Jablonec   64:45   + 21:25
 31. Kalenský Aleš            STH9801   SK Studenec              65:13   + 21:53
 32. Szenczi Gabriel          VLI8700   Slavia Liberec orientee  66:12   + 22:52
 33. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  66:46   + 23:26
 34. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:11   + 23:51
 35. Lehár Adam               LPU9114   OK Lokomotiva Pardubice  72:03   + 28:43
 36. Kadečka Petr             ALB8400   OOB Albrechtice nad Orl  73:16   + 29:56
 37. Šmahel Lukáš             OPI7800   Orientační sporty Písek  74:46   + 31:26
 38. Škoda Jáchym             LTU8700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:37   + 33:17
 39. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  82:06   + 38:46
 40. Vojta Marek              SHK8804   OK Slavia Hradec Králov  89:19   + 45:59
 41. Jiran Miloš              VRL9904   OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:15   + 57:55
 42. Friml Dominik            ZAM9901   OB TJ Sokol Žamberk     103:33   + 60:13
     Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Ptáček Martin            SRK9509   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.20 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  45:48          
  2. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      49:51   + 4:03 
  3. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     51:11   + 5:23 
  4. Mokrý Pavel              VLI7501   Slavia Liberec orientee  56:36   + 10:48
  5. Jiřišta Lubomír          JIL8802   OK Jilemnice             59:23   + 13:35
  6. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  60:26   + 14:38
  7. Vandělík Michal          ALB8501   OOB Albrechtice nad Orl  66:58   + 21:10
     Roll Martin              ALB8401   OOB Albrechtice nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.60 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              46:17          
  2. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              49:08   + 2:51 
  3. Wohanka Petr             VRL7305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:28   + 3:11 
  4. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              49:37   + 3:20 
  5. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  53:19   + 7:02 
  6. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  53:20   + 7:03 
  7. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      53:43   + 7:26 
  8. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  55:22   + 9:05 
  9. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            56:04   + 9:47 
 10. Lán Filip                SHK8003   OK Slavia Hradec Králov  57:56   + 11:39
 11. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  62:04   + 15:47
 12. Zaydlar Michal           xxx       xxx                      63:07   + 16:50
 13. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:21   + 17:04
 14. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     64:25   + 18:08
 15. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  65:07   + 18:50
 16. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering      68:02   + 21:45
 17. Šašek Luděk              SOB6901   SOBSA                    73:20   + 27:03
 18. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      74:28   + 28:11
 19. Morávek Martin           SRK7701   SOOB Spartak Rychnov n.  84:26   + 38:09
     Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            46:28          
  2. Zemánek Miroslav         SRK7401   SOOB Spartak Rychnov n.  47:54   + 1:26 
  3. Trlida Vratislav         LPU7516   OK Lokomotiva Pardubice  48:23   + 1:55 
  4. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     50:37   + 4:09 
  5. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  51:02   + 4:34 
  6. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  51:35   + 5:07 
  7. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             52:22   + 5:54 
  8. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  52:25   + 5:57 
  9. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     53:17   + 6:49 
 10. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     53:28   + 7:00 
 11. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  54:51   + 8:23 
 12. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    56:14   + 9:46 
 13. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  56:59   + 10:31
 14. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  57:02   + 10:34
 15. Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin  57:03   + 10:35
 16. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  57:25   + 10:57
 17. Souček Karel             SHK6601   OK Slavia Hradec Králov  57:52   + 11:24
 18. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  59:28   + 13:00
 19. Macek Pavel              LPU7517   OK Lokomotiva Pardubice  60:29   + 14:01
 20. Suchý Petr               SHK7800   OK Slavia Hradec Králov  60:42   + 14:14
 21. Dvořáček Pavel           LPU7608   OK Lokomotiva Pardubice  63:16   + 16:48
 22. Sršeň Tomáš              VAM8001   OOB Vamberk              64:10   + 17:42
 23. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  64:45   + 18:17
 24. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     69:06   + 22:38
 25. Daněk Petr               TYN7900   OOB SK Týniště nad Orli  70:28   + 24:00
 26. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:39   + 24:11
 27. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             77:18   + 30:50
 28. Drbohlav Zdeněk          NER       NER                      85:52   + 39:24
 29. Beneda Jan               SHK       OK Slavia Hradec Králov  97:17   + 50:49
     Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.00 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  45:41          
  2. Kavalír Karel            PHK6503   OK 99 Hradec Králové     46:04   + 0:23 
  3. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice             47:09   + 1:28 
  4. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     47:10   + 1:29 
  5. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         48:04   + 2:23 
  6. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  48:08   + 2:27 
  7. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  48:09   + 2:28 
  8. Háp Pavel                PHK7101   OK 99 Hradec Králové     49:01   + 3:20 
  9. Půlpán Roman             CHC6501   K.O.B. Choceň            50:07   + 4:26 
 10. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:21   + 4:40 
 11. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      51:44   + 6:03 
 12. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  53:27   + 7:46 
 13. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     53:51   + 8:10 
 14. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      55:20   + 9:39 
 15. Brancuský Zdeněk         LPU6803   OK Lokomotiva Pardubice  55:35   + 9:54 
 16. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  56:42   + 11:01
 17. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  57:26   + 11:45
 18. Cichý David              PHK7001   OK 99 Hradec Králové     57:39   + 11:58
 19. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:26   + 12:45
 20. Procházka Tomáš          LPU6503   OK Lokomotiva Pardubice  63:55   + 18:14
 21. Krausz Milan             FSP6700   VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:06   + 21:25
 22. Kubát Miroslav           VRL6701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:27   + 22:46
 23. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  73:21   + 27:40
     Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         41:37          
  2. Zamouřil Petr            PHK6808   OK 99 Hradec Králové     42:19   + 0:42 
  3. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            44:21   + 2:44 
  4. Molinger Luděk           SNA7249   TJ START Náchod          44:27   + 2:50 
  5. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       46:13   + 4:36 
  6. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:59   + 5:22 
  7. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  47:08   + 5:31 
  8. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:39   + 7:02 
  9. Jelínek Roman            CHC6301   K.O.B. Choceň            49:06   + 7:29 
 10. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  49:20   + 7:43 
 11. Holubář David            KUO7101   KOB Ústí nad Orlicí      49:26   + 7:49 
 12. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     51:22   + 9:45 
 13. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            52:01   + 10:24
 14. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         52:21   + 10:44
 15. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  53:30   + 11:53
 16. Čermák Petr              LPU6501   OK Lokomotiva Pardubice  55:00   + 13:23
 17. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  55:01   + 13:24
 18. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          55:41   + 14:04
 19. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          56:35   + 14:58
 20. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          56:50   + 15:13
 21. Jirák Stanislav          LPU6304   OK Lokomotiva Pardubice  57:27   + 15:50
 22. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             57:36   + 15:59
 23. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     58:56   + 17:19
 24. Rusz Roman               KUN7201   TJ Sokol Kunvald         59:27   + 17:50
 25. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  59:39   + 18:02
 26. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  59:56   + 18:19
 27. Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice  60:38   + 19:01
 28. Vaňura Tomáš             HOR6800   TJ Jiskra Hořice         62:25   + 20:48
 29. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:42   + 23:05
 30. Gernert Alan             JIL7001   OK Jilemnice             66:22   + 24:45
 31. Širůček Jaromír          SHK6200   OK Slavia Hradec Králov  66:27   + 24:50
 32. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  66:30   + 24:53
 33. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             68:04   + 26:27
 34. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         70:00   + 28:23
 35. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          71:22   + 29:45
 36. Tichý Pavel              KOR6801   OB DDM Kostelec nad Orl  76:31   + 34:54
 37. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:37   + 59:00
     Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk               DISK          
     Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Bek David                xxx       xxx                      57:31   + 15:54
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Pavel            SNA5649   TJ START Náchod          38:57          
  2. Švarc Jiří               TUR6204   OOB TJ Turnov            39:00   + 0:03 
  3. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  40:59   + 2:02 
  4. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  42:55   + 3:58 
  5. Nožička Miroslav         LPU5405   OK Lokomotiva Pardubice  43:17   + 4:20 
  6. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         44:37   + 5:40 
  7. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  45:02   + 6:05 
  8. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             45:13   + 6:16 
  9. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  46:43   + 7:46 
 10. Sombota Jiří             LTU5901   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:25   + 9:28 
 11. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  48:56   + 9:59 
 12. Mareš Hynek              TUR6100   OOB TJ Turnov            49:02   + 10:05
 13. Hudský Vlastimil         TUR5100   OOB TJ Turnov            49:22   + 10:25
 14. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      49:41   + 10:44
 15. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              50:08   + 11:11
 16. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             50:21   + 11:24
 17. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  51:21   + 12:24
 18. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  53:21   + 14:24
 19. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:48   + 14:51
 20. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:06   + 16:09
 21. Janeba Petr              CHC6001   K.O.B. Choceň            55:43   + 16:46
 22. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            56:14   + 17:17
 23. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  57:35   + 18:38
 24. Ježek Jiří               PHK6201   OK 99 Hradec Králové     59:22   + 20:25
 25. Andrš Milan              ZAM5801   OB TJ Sokol Žamberk      59:59   + 21:02
 26. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  66:48   + 27:51
 27. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             70:07   + 31:10
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:15          
  2. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             28:25   + 1:10 
  3. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     28:33   + 1:18 
  4. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  28:48   + 1:33 
  5. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             28:58   + 1:43 
  6. Lulay Miloš              LPU5502   OK Lokomotiva Pardubice  29:49   + 2:34 
  7. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  30:25   + 3:10 
  8. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              32:04   + 4:49 
  9. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     36:10   + 8:55 
 10. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  37:05   + 9:50 
 11. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  42:04   + 14:49
 12. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  42:18   + 15:03
 13. Beňo Miroslav            TYN5301   OOB SK Týniště nad Orli  44:31   + 17:16
 14. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  49:55   + 22:40
     Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     32:28          
  2. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:39   + 2:11 
  3. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            36:29   + 4:01 
  4. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:25   + 5:57 
  5. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    39:04   + 6:36 
  6. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         40:59   + 8:31 
  7. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  41:23   + 8:55 
  8. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  43:56   + 11:28
  9. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    45:40   + 13:12
 10. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:10   + 14:42
 11. Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov  48:07   + 15:39
 12. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:25   + 16:57
 13. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         49:47   + 17:19
 14. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  54:29   + 22:01
 15. Tvrdek Vojtěch           TUR4949   OOB TJ Turnov            77:32   + 45:04
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      37:20          
  2. Pospíšil Jiří            TUV4701   SOK TJ Turnov            37:24   + 0:04 
  3. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             37:51   + 0:31 
  4. Seidl Karel              SRK4301   SOOB Spartak Rychnov n.  38:22   + 1:02 
  5. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  39:18   + 1:58 
  6. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     40:52   + 3:32 
  7. Tobiška Václav           ZAM4401   OB TJ Sokol Žamberk      41:09   + 3:49 
  8. Wenke Josef              SRK4703   SOOB Spartak Rychnov n.  43:57   + 6:37 
  9. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  45:08   + 7:48 
 10. Springer Michal          PHK4601   OK 99 Hradec Králové     46:59   + 9:39 
 11. Vávra Jaroslav           LPU4601   OK Lokomotiva Pardubice  47:06   + 9:46 
 12. Kohout Tomáš             UVP3700   Slovan Praha             47:35   + 10:15
 13. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     52:05   + 14:45
 14. Jiran Václav             PHK4701   OK 99 Hradec Králové     60:22   + 23:02
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.50 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimková Lucie            STH0951   SK Studenec              20:16          
  2. Pešek Matěj              SJC1002   Sportcentrum Jičín       20:46   + 0:30 
  3. Vágner Jan               xxx       xxx                      21:19   + 1:03 
  4. Kárníková Alžběta        LPU1354   OK Lokomotiva Pardubice  21:40   + 1:24 
  5. Gottstein Matouš         JIL0901   OK Jilemnice             22:46   + 2:30 
  6. Samler Ondřej            7XC0900   Samlerovi                23:08   + 2:52 
  7. Munzarová Monika         LPU1056   OK Lokomotiva Pardubice  23:45   + 3:29 
  8. Severa Matyáš            xxx       xxx                      23:50   + 3:34 
  9. Sisrová Eliška           xxx       xxx                      24:15   + 3:59 
 10. Hostinská Barbora        LPU1255   OK Lokomotiva Pardubice  24:16   + 4:00 
 11. Horáková Viktorie        xxx       xxx                      24:19   + 4:03 
 12. Sehnoutková Anna         KOR0950   OB DDM Kostelec nad Orl  24:39   + 4:23 
 13. Linderová Ema            PHK       OK 99 Hradec Králové     25:12   + 4:56 
 14. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  25:14   + 4:58 
 15. Bezvodová Elen           xxx       xxx                      25:20   + 5:04 
 16. Leflerová Kristýna       PHK       OK 99 Hradec Králové     25:27   + 5:11 
 17. Posolda Lukáš            SJC1100   Sportcentrum Jičín       25:45   + 5:29 
 18. Bek Josef                xxx       xxx                      26:54   + 6:38 
 19. Bucharová Marie          VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:56   + 6:40 
 20. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  27:32   + 7:16 
 21. Jarošová Tereza          LPU1161   OK Lokomotiva Pardubice  27:57   + 7:41 
 22. Tomešová Evelína         SJC       Sportcentrum Jičín       27:58   + 7:42 
 23. Korbelová Tereza         CHC       K.O.B. Choceň            28:39   + 8:23 
 24. Linderová Anna           PHK       OK 99 Hradec Králové     31:18   + 11:02
 25. Sochor Jakub             SHK0903   OK Slavia Hradec Králov  32:46   + 12:30
 26. Hlausová Tereza          SHK0857   OK Slavia Hradec Králov  32:54   + 12:38
 27. Zakouřil František       TUV1201   SOK TJ Turnov            33:04   + 12:48
 28. Wohanková Michaela       VRL1151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:07   + 12:51
 29. Stryková Johana          LPU1151   OK Lokomotiva Pardubice  33:11   + 12:55
 30. Lučan Ondřej             LPU1101   OK Lokomotiva Pardubice  33:23   + 13:07
 31. Horková Amálka           LPU       OK Lokomotiva Pardubice  33:35   + 13:19
 32. Korbelová Eliška         CHC       K.O.B. Choceň            33:48   + 13:32
 33. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  33:56   + 13:40
 34. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  34:11   + 13:55
 35. Dobiášová Johana         SHK0856   OK Slavia Hradec Králov  34:29   + 14:13
 36. Novák Michal             ZAM1101   OB TJ Sokol Žamberk      34:31   + 14:15
 37. Zapletalová Pavla        KUO       KOB Ústí nad Orlicí      34:32   + 14:16
 38. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:33   + 14:17
 39. Ježková Karolína         xxx       xxx                      34:50   + 14:34
 40. Samlerová Jolana         7XC1550   Samlerovi                34:57   + 14:41
 41. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  35:24   + 15:08
 42. Čtvrtečka Jakub          TYN       OOB SK Týniště nad Orli  36:19   + 16:03
 43. Nymsa Matyáš             TYN1300   OOB SK Týniště nad Orli  36:29   + 16:13
 44. Nymsová Marie Ema        TYN1350   OOB SK Týniště nad Orli  36:39   + 16:23
 45. Langrová Tereza          KOR1250   OB DDM Kostelec nad Orl  36:44   + 16:28
 46. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          37:35   + 17:19
 47. Daněk Tomáš              TYN0900   OOB SK Týniště nad Orli  38:09   + 17:53
 48. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  38:28   + 18:12
 49. Krejčí Petr              xxx       xxx                      39:13   + 18:57
 50. Šašková Petra            SOB7451   SOBSA                    40:17   + 20:01
 51. Sochorová Kristýna       SHK0953   OK Slavia Hradec Králov  41:21   + 21:05
 52. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     41:24   + 21:08
 53. Cichý Marek              xxx       xxx                      41:46   + 21:30
 54. Gruner Jan               BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  42:27   + 22:11
 55. Matoušková Maja          PHK       OK 99 Hradec Králové     42:30   + 22:14
 56. Hančová Alice            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:58   + 24:42
 57. Dittrich Matěj+Klára     xxx       xxx                      46:40   + 26:24
 58. Šlesingerová Nela        xxx       xxx                      46:41   + 26:25
 59. Polák Vlastimil          VRL1001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:23   + 28:07
 60. Poláková Gabriela        VRL1351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:22   + 29:06
 61. Novák Tomáš              HOS       TJ Tatran Hostinné       52:15   + 31:59
 62. Fenclová Zuzana          LPU1454   OK Lokomotiva Pardubice  53:36   + 33:20
 63. Kutlvašrová Marta        VRL1451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:54   + 33:38
 64. Sisr František           xxx       xxx                      54:29   + 34:13
 65. Jakubec Jan              SJC       Sportcentrum Jičín       60:11   + 39:55
 66. Sedlatá Vendula          NER       NER                      65:24   + 45:08
 67. Sedlatý Eduard           NER       NER                      65:37   + 45:21
 68. Sedlatá Marie            NER       NER                      65:43   + 45:27
 69. Stejskalová Eliška       xxx       xxx                      66:09   + 45:53
 70. Wohanka Jakub            VRL1301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:58   + 49:42
 71. Vrábel Ondřej            PHK       OK 99 Hradec Králové     71:05   + 50:49
 72. Bejrová Anita            NPA       SK LOB Nová Paka         74:49   + 54:33
     Bílek Tomáš              xxx       xxx                       DISK          
     Kazda Frantiošek         SJC       Sportcentrum Jičín        DISK          
     Čtvrtečková Natálie      TYN       OOB SK Týniště nad Orli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.60 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pauschek Karel           4JC8500   nereg                    18:19          
  2. Kubeček Štěpán           LIP7600   SOS Mamuti z Lipovky     20:14   + 1:55 
  3. Choutka Zbyněk           xxx       xxx                      23:19   + 5:00 
  3. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  23:19   + 5:00 
  5. Hořejší Zbyněk           xxx       xxx                      24:12   + 5:53 
  6. Suková Jana              LTU7750   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:29   + 6:10 
  7. Stejskal Petr            xxx       xxx                      24:30   + 6:11 
  8. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB Tretra Praha         24:52   + 6:33 
  9. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  25:20   + 7:01 
 10. Janovská Věra            JIL       OK Jilemnice             25:37   + 7:18 
 11. Molingerová Pavlína      SNA7951   TJ START Náchod          26:23   + 8:04 
 12. Pompach Martin           PHK7207   OK 99 Hradec Králové     27:37   + 9:18 
 13. Maršoun Petr             4SZ7300   44u (neregistr.)         27:58   + 9:39 
 14. Marková Michaela         KUO8551   KOB Ústí nad Orlicí      28:19   + 10:00
 15. Příkazská Petra          74C7600   NER                      28:26   + 10:07
 16. Kubín Jan                HOR7400   TJ Jiskra Hořice         28:37   + 10:18
 17. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  30:00   + 11:41
 18. Neumannová Blanka        xxx       xxx                      30:13   + 11:54
 19. Hejtmánková Ivana        xxx       xxx                      30:16   + 11:57
 20. Kubečková Terezie        LIP7650   SOS Mamuti z Lipovky     31:21   + 13:02
 21. Lacina Martin            LPU7105   OK Lokomotiva Pardubice  32:19   + 14:00
 22. Vychopeň Tomáš           xxx       xxx                      33:27   + 15:08
 23. Kunešová Petra           HOR7650   TJ Jiskra Hořice         33:34   + 15:15
 24. Samlerová Darina         7XC8051   Samlerovi                33:57   + 15:38
 25. Vaňurová Marcela         HOR6850   TJ Jiskra Hořice         34:12   + 15:53
 26. Vlček Josef              TYN5602   OOB SK Týniště nad Orli  35:26   + 17:07
 27. Zahradník Jan            KOR0304   OB DDM Kostelec nad Orl  35:45   + 17:26
 28. Brumlichová Kristýna     NPA0351   SK LOB Nová Paka         35:57   + 17:38
 29. Rufferová Iva            SNA5052   TJ START Náchod          36:05   + 17:46
 30. Věříšová Lenka           2SC7750   NEREG - Věříšovi         36:24   + 18:05
 31. Lounek Jaroslav          KOR6901   OB DDM Kostelec nad Orl  36:25   + 18:06
 32. Hápová Šárka             PHK       OK 99 Hradec Králové     41:08   + 22:49
 33. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  41:32   + 23:13
 34. Čtvrtečková Martina      TYN8352   OOB SK Týniště nad Orli  41:34   + 23:15
 35. Stejskalová Lucie        xxx       xxx                      43:02   + 24:43
 36. Wohanková Kateřina       VRL7955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:31   + 27:12
 37. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  45:39   + 27:20
 38. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  46:16   + 27:57
 39. Háp Matěj                PHK       OK 99 Hradec Králové     46:38   + 28:19
 39. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         46:38   + 28:19
 41. Hamáčková Martina        STH       SK Studenec              46:39   + 28:20
 42. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:10   + 29:51
 43. Severová Radka           xxx       xxx                      50:26   + 32:07
 44. Šlesingerová Jitka       xxx       xxx                      52:32   + 34:13
 45. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  53:36   + 35:17
 46. Baše Petr                KOR7701   OB DDM Kostelec nad Orl  55:45   + 37:26
 47. Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov  56:36   + 38:17
 48. Horáková Eliška          xxx       xxx                      66:34   + 48:15
 49. Lacina Jindřich          LPU0211   OK Lokomotiva Pardubice  71:30   + 53:11
 50. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n.  80:58   + 62:39
 51. Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n.  81:00   + 62:41
 52. Kubínová Klára           HOR0099   TJ Jiskra Hořice         85:12   + 66:53
     Belej Tomáš              LPU0449   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Musilová Elena           KUO0399   KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.90 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  43:38          
  2. Dusílek Adam             SRK8902   SOOB Spartak Rychnov n.  44:02   + 0:24 
  3. Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové     52:24   + 8:46 
  4. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři          62:40   + 19:02
  5. Šťovíček Pavel           xxx       xxx                      63:23   + 19:45
  6. Skalka Michal            LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:49   + 24:11
  7. Kuneš Vojtěch            HOR0200   TJ Jiskra Hořice         80:24   + 36:46
  8. Bret Tomáš               xxx       xxx                      83:04   + 39:26
  9. Pleskač Jiří             LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:24   + 39:46
 10. Gebhartová Klára         xxx       xxx                      83:42   + 40:04
 11. Cimpa Petr               xxx       xxx                      87:49   + 44:11
 12. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     89:48   + 46:10
 13. Zurynek Pavel            xxx       xxx                      92:29   + 48:51
 14. Musil Marek              KUO7301   KOB Ústí nad Orlicí      95:33   + 51:55
 15. Zapletal Michal          KUO       KOB Ústí nad Orlicí      98:07   + 54:29
 16. Matoušek Kuba            PHK       OK 99 Hradec Králové     99:55   + 56:17
 17. Peniška Rostislav        xxx       xxx                     101:07   + 57:29
 18. Mach Miloš               xxx       xxx                     105:56   + 62:18
 19. Zelenková Lenka          3IX6150   Zelenkovi               107:26   + 63:48
 20. Lánová Michaela          SHK8650   OK Slavia Hradec Králov 110:47   + 67:09
 21. Mencl Miloslav           VSP6505   USK Praha               113:12   + 69:34
 22. Kubínová Marcela         HOR7550   TJ Jiskra Hořice        114:04   + 70:26
 23. Hlušička Ondřej          xxx       xxx                     114:16   + 70:38
 24. Pokorný Jan              SRK6401   SOOB Spartak Rychnov n. 116:05   + 72:27
 25. Němečková Kateřina       xxx       xxx                     117:41   + 74:03
 26. Havlíček Martin          xxx       xxx                     129:51   + 86:13
 27. Soroka Martyna           xxx       xxx                     143:22   + 99:44
     Krylová Micahela         xxx       xxx                       DISK          
     Menclová Silvie          VSP7050   USK Praha                 DISK          
     Fábera Petr              xxx       xxx                       DISK          
     Jireš František          3IX5900   Zelenkovi                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------