Kód závodu          : 4342
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 14.04.2018
Místo konání        : Konojedy
Mapa                : Liščí díry, 1:10000, ekv. 5 m, mapový klíč ISOM 2000, rozměr A4 na výšku, tisk Žaket, mapovali Michal Hodek, Kateřina Zamazalová, Jakub Ransdorf a Ondřej Měšťan, hlavní kartograf Michal Hodek, stav březen 2018 (revize mapy Aldašín + nová část)
Pořadatel           : TAP - KOB Tretra Praha
Ředitel závodu      : Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí     : Zajíc Vítězslav - R3
Ředitel závodu      : Ransdorf Jakub - R3
Stavitel tratí      : Vlášek Jakub - R3
JURY                : Němečková Jarmila, Fibír Tomáš, Pospíšilová Marie

D10 2.23 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Seidlová Magdalena       RIC0950 C OB Říčany                23:30          
  2. Hladíková Julie          DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka        24:46   + 1:16 
  3. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 26:41   + 3:11 
  4. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        27:12   + 3:42 
  5. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                27:33   + 4:03 
  6. Nemšovská Magdalena      VSP0853 C USK Praha                30:14   + 6:44 
  7. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB Tretra Praha         33:55   + 10:25
  8. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                38:23   + 14:53
  9. Mišeková Lucie           KAM1050 C OK Kamenice              38:24   + 14:54
 10. Zákoucká Barbora         DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka        38:34   + 15:04
 11. Kindlová Anežka          RIC0850 C OB Říčany                39:33   + 16:03
 12. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                40:56   + 17:26
 13. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem  42:21   + 18:51
 14. Hejsková Magdalena       KAM0850 C OK Kamenice              42:28   + 18:58
 15. Šimůnková Michaela       TAP0851 C KOB Tretra Praha         43:38   + 20:08
 16. Václavíková Amálie       SLA0851 C SKOB Slaný               45:16   + 21:46
 17. Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                49:20   + 25:50
 18. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                49:36   + 26:06
 19. Mikulová Tereza          ZVO0851 C OB SK Zvole              50:05   + 26:35
 20. Berná Klára              ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda     50:19   + 26:49
 21. Levrincová Klára         TAP0854 C KOB Tretra Praha         55:13   + 31:43
 22. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              56:23   + 32:53
 23. Pokorná Ema              PGP0950 C SK Praga                104:53   + 81:23
 24. Pokorná Sára             KAM0952 C OK Kamenice             105:25   + 81:55
     Matyšková Kristýna       PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.94 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nedbalová Klára          MFP0850 C Matfyz Praha             35:52          
  2. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              38:16   + 2:24 
  3. Hezká Tereza             DOR0855 C OK Dobříš                39:41   + 3:49 
  4. Geffertová Marta         FSP1054 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:24   + 7:32 
  5. Chumová Adéla            SLP0950 C OOB Slavia Praha         44:22   + 8:30 
  6. Dlouhá Julie             PGP1051 C SK Praga                 45:05   + 9:13 
  7. Kalinová Lisa            SPC1158 C SPORTICUS team           45:16   + 9:24 
  8. Vondrová Eliška          FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:45   + 9:53 
  9. Štěpánková Emma          TAP0953 C KOB Tretra Praha         46:51   + 10:59
 10. Voburková Simona         ZBP0952 C OOB SK Zbraslav          47:18   + 11:26
 11. Bartalošová Ada          PGP1050 C SK Praga                 47:19   + 11:27
 12. Magazu Sophia            DOR1152 C OK Dobříš                47:41   + 11:49
 13. Syblíková Rozarie        ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda     48:45   + 12:53
 14. Sukdoláková Anna         KNC0850 C Sokol Kostelec n. Č. l.  50:21   + 14:29
 15. Pompachová Natálie       TAP0952 C KOB Tretra Praha         50:38   + 14:46
 16. Hánělová Lucie           ZVO0952 C OB SK Zvole              55:48   + 19:56
 17. Chmelíková Anežka        DOR1050 C OK Dobříš                57:06   + 21:14
 18. Truncová Štěpánka        ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda     57:14   + 21:22
 19. Truncová Zuzana          ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda     61:34   + 25:42
 20. Hezká Adéla              DOR1053 C OK Dobříš                61:44   + 25:52
 21. Šeborová Barbora         DKL1150 C KOB Kladno               66:01   + 30:09
 22. Matějovská Marie                                            67:35   + 31:43
 23. Matějovská Anna                                             70:36   + 34:44
 24. Šunková Berta            LOU0850 C SK Moravan Louňovice     79:22   + 43:30
     Rodová Anežka            VSP1152 C USK Praha                 DISK          
     Blahutová Lucie          MFP0950 C Matfyz Praha              DISK          
     Dudlová Hana             ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda      DISK          
     Pilchová Linda           ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.29 km, 80 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Viktorie        DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka        18:40          
  2. Baldrianová Eva          VSP0751 B USK Praha                20:50   + 2:10 
  3. Kotková Adéla            RIC0655 B OB Říčany                20:52   + 2:12 
  4. Bambousková Julie        DOR0650 B OK Dobříš                22:57   + 4:17 
  5. Škáchová Zuzana          DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka        23:24   + 4:44 
  6. Redlová Barbora          SLA0650 B SKOB Slaný               27:01   + 8:21 
  7. Chramostová Julie        KAM0652 B OK Kamenice              27:15   + 8:35 
  8. Priehodová Nela          PGP0655 B SK Praga                 28:30   + 9:50 
  9. Rážová Dorota            PGP0653 C SK Praga                 29:57   + 11:17
 10. Lampová Amálie           DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka        30:20   + 11:40
 11. Kotenová Markéta         RIC0651 B OB Říčany                30:26   + 11:46
 12. Fibírová Lucie           FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:08   + 12:28
 13. Mišeková Kateřina        KAM0756 C OK Kamenice              31:47   + 13:07
 14. Fialová Kateřina         DOR0754 C OK Dobříš                32:18   + 13:38
 15. Havlová Tereza           KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  32:49   + 14:09
 16. Kudrnáčová Marta         KAM0754 C OK Kamenice              33:15   + 14:35
 17. Krejčová Hana            ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem  33:18   + 14:38
 18. Měšťanová Tereza         TAP0653 B KOB Tretra Praha         33:36   + 14:56
 19. Polívková Beáta          RIC0652 C OB Říčany                34:11   + 15:31
 20. Halašková Bára           DKP0654 C Oddíl OB Kotlářka        37:52   + 19:12
 21. Stará Barbora            FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:54   + 19:14
 22. Grimmerová Valerie       RIC0754 C OB Říčany                39:52   + 21:12
 23. Vláčilová Anna           RIC0657 C OB Říčany                40:01   + 21:21
 24. Müllerová Hana           HCE0650 C TJ Hostivice             40:58   + 22:18
 25. Sotonová Šárka           TAP0655 B KOB Tretra Praha         41:19   + 22:39
 26. Maříková Alžběta         FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:43   + 23:03
 27. Magazu Annabelle         DOR0657 C OK Dobříš                42:15   + 23:35
 28. Pilátová Rozálie         DKL0750 C KOB Kladno               42:56   + 24:16
 29. Dostálová Judita         HCE0750 C TJ Hostivice             44:07   + 25:27
 30. Machová Karolína         VSP0652 C USK Praha                44:52   + 26:12
 31. Hroňková Barbora         VSP0650 C USK Praha                47:44   + 29:04
 32. Ludvíková Natálie        KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l.  49:07   + 30:27
 33. Herynková Klára          RIC0758 C OB Říčany                50:22   + 31:42
 34. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              53:14   + 34:34
 35. Geffertová Agáta         FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:47   + 43:07
 36. Baxová Kateřina          LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun     61:54   + 43:14
 37. Dostálová Lejla          DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha       67:54   + 49:14
 38. Vosátková Julie          RIC0755 C OB Říčany                70:53   + 52:13
     Straková Denisa          SLA0750 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.67 km, 130 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         20:06          
  2. Štraitová Jolana         VSP0456 A USK Praha                22:16   + 2:10 
  3. Aschermannová Klára      VSP0454 C USK Praha                23:05   + 2:59 
  4. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                24:06   + 4:00 
  5. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                26:55   + 6:49 
  6. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              27:27   + 7:21 
  7. Pelantová Martina        RIC0550 B OB Říčany                27:35   + 7:29 
  8. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                28:02   + 7:56 
  9. Švecová Karolína         ZVO0557 B OB SK Zvole              28:17   + 8:11 
 10. Kopecká Valentýna        VSP0453 C USK Praha                28:31   + 8:25 
 11. Čapková Lucie            KAM0459 B OK Kamenice              29:38   + 9:32 
 12. Pavlíčková Hana          KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  29:39   + 9:33 
 13. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              30:18   + 10:12
 14. Pračková Ema             RIC0451 B OB Říčany                30:21   + 10:15
 15. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                30:32   + 10:26
 16. Linhartová Klára         ZVO0556 B OB SK Zvole              31:29   + 11:23
 17. Nováková Nina            KAM0554 B OK Kamenice              31:36   + 11:30
 18. Šimšová Pavla            MFP0551 B Matfyz Praha             32:41   + 12:35
 19. Zemková Pavlína          SLA0551 B SKOB Slaný               33:02   + 12:56
 19. Víšková Veronika         KAM0452 B OK Kamenice              33:02   + 12:56
 21. Krejčová Lucie           ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem  33:37   + 13:31
 22. Blahutová Martina        MFP0550 B Matfyz Praha             34:03   + 13:57
 23. Kodejšová Markéta        VSP0458 C USK Praha                34:23   + 14:17
 24. Matějková Julie          KAM0461 C OK Kamenice              36:10   + 16:04
 25. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                36:30   + 16:24
 26. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:34   + 16:28
 27. Vláčilová Barbora        RIC0457 C OB Říčany                41:21   + 21:15
 28. Ripplová Emma            DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka        42:20   + 22:14
 29. Horáčková Michaela       DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka        43:28   + 23:22
 30. Motyčková Marie          5RX0550   NNN                      43:53   + 23:47
 31. Ludvíková Alice          KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l.  46:39   + 26:33
 32. Pokorná Terezie          RIC0552 B OB Říčany                47:36   + 27:30
 33. Vosátková Eliška         RIC0553 C OB Říčany                48:33   + 28:27
 34. Jirkovská Magdaléna      SLA0550 C SKOB Slaný               65:42   + 45:36
 35. Rosendorfová Hana        TAP0551 C KOB Tretra Praha         66:07   + 46:01
 36. Botková Josefína         KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l.  72:31   + 52:25
 37. Sukdoláková Lenka        KNC0556 C Sokol Kostelec n. Č. l.  76:32   + 56:26
 38. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 79:54   + 59:48
 39. Čechová Klára            SLA0552 C SKOB Slaný               86:10   + 66:04
     Trešlová Veronika        KAM0457 C OK Kamenice               DISK          
     Dobiášová Anna           ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.26 km, 140 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aschermannová Tereza     VSP0253 A USK Praha                33:23          
  2. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                35:19   + 1:56 
  3. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                38:39   + 5:16 
  4. Černá Ema                ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem  39:35   + 6:12 
  5. Hankovcová Helena        KAM0350 A OK Kamenice              44:11   + 10:48
  6. Vítková Barbora          DKL0250 C KOB Kladno               45:41   + 12:18
  7. Mojžíšková Klára         KAM0356 B OK Kamenice              46:00   + 12:37
  8. Chrzová Eliška           PGP0353 C SK Praga                 46:24   + 13:01
  9. Čermáková Klára          PGP0352 B SK Praga                 47:34   + 14:11
 10. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        49:59   + 16:36
 11. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  53:24   + 20:01
 12. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255 B SK Praga                 54:25   + 21:02
 13. Novotná Marie            PGP0354 C SK Praga                 54:33   + 21:10
 14. Baštová Julie            DOR0353 C OK Dobříš                55:18   + 21:55
 15. Chalupová Aneta          ROZ0250 C OK Roztoky               56:18   + 22:55
 16. Švecová Anežka           ZVO0352 B OB SK Zvole              58:03   + 24:40
 17. Nentvichová Julie        DOR0351 A OK Dobříš                59:02   + 25:39
 18. Štěpánková Ema           KAM0255 C OK Kamenice              59:54   + 26:31
 19. Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                 63:02   + 29:39
 20. Chramostová Amálie       KAM0355 C OK Kamenice              66:39   + 33:16
 21. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                68:26   + 35:03
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.46 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              30:19          
  2. Šrámková Hana            RIC0051 A OB Říčany                36:56   + 6:37 
  3. Hovorková Tereza         ZVO0153 B OB SK Zvole              37:10   + 6:51 
  4. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                37:51   + 7:32 
  5. Doubková Emma            PGP0154 B SK Praga                 39:32   + 9:13 
  6. Šimšová Barbora          MFP0150 B Matfyz Praha             40:09   + 9:50 
  7. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        47:09   + 16:50
  8. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:33   + 19:14
  9. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               49:54   + 19:35
 10. Straková Veronika        SLA0051 B SKOB Slaný               51:06   + 20:47
 11. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               51:19   + 21:00
 12. Horychová Zuzana         DKL0150 C KOB Kladno               69:29   + 39:10
 13. Benešová Hana            DKL0050 C KOB Kladno               75:00   + 44:41
 14. Holzbachová Lucie        DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka        84:23   + 54:04
 15. Horalíková Eva           DLP0050 C OOB TJ Dukla Praha       98:26   + 68:07
--------------------------------------------------------------------------------

D20 3.52 km, 180 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Adéla          VSP9850 B USK Praha                36:15          
  2. Sheshikova Anastasia     KAM9853 B OK Kamenice              40:05   + 3:50 
  3. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              40:20   + 4:05 
  4. Formánková Anna          RIC9950 C OB Říčany                40:21   + 4:06 
  5. Kopecká Johana           VSP9950 B USK Praha                41:16   + 5:01 
  6. Kopecká Eliška           KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l.  41:54   + 5:39 
  7. Čiháková Barbora         KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l.  51:59   + 15:44
  8. Klikarová Ivana          DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka        69:01   + 32:46
  9. Svátková Anna            SLP9951 C OOB Slavia Praha         92:51   + 56:36
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.55 km, 150 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neuhäuserová Ladislava   VSP8151 C USK Praha                52:50          
  2. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                53:01   + 0:11 
  3. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           55:26   + 2:36 
  4. Ouhrabková Radka         SPC8152 C SPORTICUS team           56:13   + 3:23 
  5. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         66:06   + 13:16
  6. Skobová Tereza           VIP7855 C SK VIPrahlo              69:32   + 16:42
  7. Horová Klára             PGP8455 C SK Praga                 73:30   + 20:40
  8. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        88:34   + 35:44
  9. Erbanová Petra           ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem  88:56   + 36:06
 10. Gottvaldová Denisa       DKL8550 C KOB Kladno               90:44   + 37:54
 11. Baziková Justýna         TJP9851 C TJ Sokol Troja           95:18   + 42:28
     Pokorná Marcela          ROU9199   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.26 km, 190 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                40:15          
  2. Pospíšilová Marie        DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka        41:48   + 1:33 
  3. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        43:28   + 3:13 
  4. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          46:46   + 6:31 
  5. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 50:19   + 10:04
  6. Nedbalová Jana           MFP8050 C Matfyz Praha             50:56   + 10:41
  7. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        52:33   + 12:18
  8. Albrechtová Eva          KAM7850 C OK Kamenice              52:59   + 12:44
  9. Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                 54:47   + 14:32
 10. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 55:36   + 15:21
 11. Neumannová Kateřina      PVP9250 C VSS Přírodověda Praha    57:02   + 16:47
 12. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 58:38   + 18:23
 13. Zoubková Jana            ZBP8050 C OOB SK Zbraslav          59:43   + 19:28
 14. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 61:07   + 20:52
 15. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                64:57   + 24:42
 16. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        65:47   + 25:32
 17. Karbanová Vendula        DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka        65:50   + 25:35
 18. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:00   + 26:45
 19. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              67:31   + 27:16
 20. Křížová Lenka            KRL7951 C Kometa Kralovice         68:09   + 27:54
 21. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 71:20   + 31:05
 22. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              71:32   + 31:17
 23. Macková Eva              ZBP7950 C OOB SK Zbraslav          73:17   + 33:02
 24. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  77:56   + 37:41
 25. Karasová Jana            FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  78:54   + 38:39
 26. Tučková Lucie            DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka        80:38   + 40:23
 27. Šustrová Jana            ZBP7354 C OOB SK Zbraslav          82:16   + 42:01
 28. Krausová Martina         TJP9350 C TJ Sokol Troja           82:53   + 42:38
 29. Svobodná Šárka           DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka        87:17   + 47:02
 30. Palasová Tereza          DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka        93:42   + 53:27
 31. Kalošová TerKa           TJP8950 C TJ Sokol Troja           95:44   + 55:29
 32. Dobešová Kateřina        KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 131:10   + 90:55
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.41 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 34:43          
  2. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 36:03   + 1:20 
  3. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                36:31   + 1:48 
  4. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              36:44   + 2:01 
  5. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 39:46   + 5:03 
  6. Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice              41:02   + 6:19 
  7. Štraitová Jitka          VSP7252 C USK Praha                41:16   + 6:33 
  8. Chumová Jana             SLP7451 C OOB Slavia Praha         42:06   + 7:23 
  9. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        43:01   + 8:18 
 10. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                43:29   + 8:46 
 11. Kuželová Michaela        FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:16   + 9:33 
 12. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          44:43   + 10:00
 13. Forstereviczová Jana     DOR7653 C OK Dobříš                45:30   + 10:47
 14. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  46:18   + 11:35
 15. Šeborová Tereza          DKL8150 C KOB Kladno               46:21   + 11:38
 16. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  46:56   + 12:13
 17. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 47:02   + 12:19
 18. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                47:34   + 12:51
 19. Maříková Markéta         FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:04   + 14:21
 20. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač  49:24   + 14:41
 21. Rožková Petra            RIC7575 C OB Říčany                49:56   + 15:13
 22. Blahutová Hanka          MFP7953 C Matfyz Praha             50:06   + 15:23
 23. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:59   + 16:16
 24. Berglová Lucie           TJP8250 C TJ Sokol Troja           51:19   + 16:36
 25. Dobiášová Hana           ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem  51:49   + 17:06
 26. Arnoštová Kateřina       DOR7652 C OK Dobříš                52:49   + 18:06
 27. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              52:57   + 18:14
 28. Fibírová Zuzana          FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:46   + 19:03
 29. Brandejsová Petra        DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka        53:59   + 19:16
 30. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                54:44   + 20:01
 31. Koppová Ingrid           SLP7960 C OOB Slavia Praha         54:50   + 20:07
 32. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           54:52   + 20:09
 33. Rejšková Alena           KAM7750 C OK Kamenice              55:27   + 20:44
 34. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               59:07   + 24:24
 35. Zemková Helena           SLA7450 C SKOB Slaný               59:13   + 24:30
 36. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                   60:02   + 25:19
 37. Tolarová Ivana           RIC7650 C OB Říčany                61:09   + 26:26
 38. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  62:45   + 28:02
 39. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    63:33   + 28:50
 40. Vláčilová Kateřina       JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov    64:14   + 29:31
 41. Seidlová Barbora         EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha        64:36   + 29:53
 42. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                65:28   + 30:45
 43. Hladíková Zuzana         DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka        69:01   + 34:18
 44. Hánělová Katarina        ZVO7351 C OB SK Zvole              70:00   + 35:17
 45. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           70:54   + 36:11
 46. Junková Petra            STH7451 C SK Studenec              76:22   + 41:39
 47. Haková Magda             PGP7651 C SK Praga                 79:54   + 45:11
 48. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              83:55   + 49:12
 49. Baxová Irena             LBE8099   TJ Lokomotiva Beroun     92:27   + 57:44
 50. Vintrová Kateřina        NNN8075   Neregistrovaní           99:50   + 65:07
 51. Geislerová Dita          DKL7550 C KOB Kladno              120:54   + 86:11
     Vaněčková Petra          TJP7950 C TJ Sokol Troja            DISK          
     Čechová Radka            SLA7550 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.11 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentová Helena         OKP6550 C SK OK 24 Praha           37:15          
  2. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:53   + 1:38 
  3. Nováková Marie           OKP6953 C SK OK 24 Praha           38:56   + 1:41 
  4. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                40:17   + 3:02 
  5. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  40:32   + 3:17 
  6. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          40:39   + 3:24 
  7. Čiháková Lenka           KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  41:03   + 3:48 
  8. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 41:38   + 4:23 
  9. Klapalová Pavla          VSP7099 C USK Praha                42:49   + 5:34 
 10. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        43:24   + 6:09 
 11. Beranová Iva             VSP7150 C USK Praha                44:22   + 7:07 
 12. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                44:25   + 7:10 
 13. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               44:27   + 7:12 
 14. Lacigová Ivana           VSP5950 C USK Praha                44:48   + 7:33 
 15. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         45:13   + 7:58 
 16. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                46:54   + 9:39 
 17. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 47:37   + 10:22
 18. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                47:47   + 10:32
 19. Matoušková Markéta       SLA7352 C SKOB Slaný               49:38   + 12:23
 20. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                50:05   + 12:50
 21. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        50:19   + 13:04
 22. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:11   + 13:56
 23. Kašparová Irena          SLA6852 C SKOB Slaný               51:32   + 14:17
 24. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 52:05   + 14:50
 24. Janečková Veronika       SOB7151 C SOBSA                    52:05   + 14:50
 26. Nováková Eva             KAM7251 C OK Kamenice              52:18   + 15:03
 27. Kučerová Michaela        RIC7253 C OB Říčany                52:25   + 15:10
 28. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                52:32   + 15:17
 29. Slavíková Kateřina       PGP6650 C SK Praga                 53:30   + 16:15
 30. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              53:45   + 16:30
 31. Michálková Jiřina        VSP6151 C USK Praha                53:55   + 16:40
 32. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník            54:34   + 17:19
 33. Votavová Renata          KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l.  55:12   + 17:57
 34. Baziková Lucie           TJP6451 C TJ Sokol Troja           60:31   + 23:16
 35. Klofáčová Romana         SLP6951 C OOB Slavia Praha         62:34   + 25:19
 36. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        62:57   + 25:42
 37. Jandová Kateřina         DKL7252 C KOB Kladno               62:58   + 25:43
 38. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              66:11   + 28:56
 39. Hrubá Veronika           6YC6750   Neregistrovaní           67:00   + 29:45
 40. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        70:36   + 33:21
 41. Hadačová Pavla           SOB7152 C SOBSA                    77:08   + 39:53
 42. Straková Jana            SLA7251 C SKOB Slaný               77:32   + 40:17
 43. Přibíková Monika         PGP7256 C SK Praga                 79:15   + 42:00
 44. Surkova Nadežda          DKL7153 C KOB Kladno               84:47   + 47:32
 45. Líbalová Marcela         ROU6551 C SKOB Roudnice nad Labem  85:44   + 48:29
 46. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               86:04   + 48:49
 47. Daňková Daniela          DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka       100:45   + 63:30
     Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.71 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         35:00          
  2. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                35:12   + 0:12 
  3. Tichovská Jitka          PGP6153 C SK Praga                 36:37   + 1:37 
  4. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        37:02   + 2:02 
  5. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          37:17   + 2:17 
  6. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 37:37   + 2:37 
  7. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         38:47   + 3:47 
  8. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        38:51   + 3:51 
  9. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        42:31   + 7:31 
 10. Kohoutová Pavla          KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l.  43:50   + 8:50 
 11. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          44:40   + 9:40 
 12. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           44:52   + 9:52 
 13. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  45:36   + 10:36
 14. Šilerová Zdena           KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  47:35   + 12:35
 15. Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka        56:09   + 21:09
     Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.23 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 35:30          
  2. Městková Eva             TEP4851 C Tempo Praha              36:32   + 1:02 
  3. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           39:38   + 4:08 
  4. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         43:44   + 8:14 
  5. Mikšová Stanislava       DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka        93:23   + 57:53
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.23 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Magazu Lukas             DOR0805 C OK Dobříš                25:42          
  2. Junek Matouš             STH0801 C SK Studenec              26:26   + 0:44 
  3. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              27:17   + 1:35 
  4. Matys Ondřej             DOR0803 C OK Dobříš                27:30   + 1:48 
  5. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        28:02   + 2:20 
  6. Rod Matyáš               VSP0803 C USK Praha                30:35   + 4:53 
  7. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 32:24   + 6:42 
  8. Peckl Kryštof            DOR0806 C OK Dobříš                32:55   + 7:13 
  9. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 33:03   + 7:21 
 10. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                36:34   + 10:52
 11. Linhart Jakub            ZVO0802 C OB SK Zvole              39:15   + 13:33
 12. Horáček Martin           DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka        45:16   + 19:34
 13. Vokůrka Václav           ROZ1000 C OK Roztoky               48:28   + 22:46
 14. Španěl Viktor            DOR0901 C OK Dobříš                98:15   + 72:33
 15. Priehoda Erik            PGP0803 C SK Praga                104:42   + 79:00
     Rybář Matěj              DKP0908 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Mach David               VSP0801 C USK Praha                 DISK          
     Fibír Jakub              FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Motejzík Prokop          DLP0900 C OOB TJ Dukla Praha        DISK          
     Dostál Jorik             DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.94 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Šimon              STH1001 C SK Studenec              27:29          
  2. Sotona Filip             1WC0900   Rychlí šneci             31:29   + 4:00 
  3. Bašus Ondřej             SCP1000 C OK Sparta Praha          34:17   + 6:48 
  4. Janda Šimon              DKL0800 C KOB Kladno               34:49   + 7:20 
  5. van Dongen Tim           DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka        35:16   + 7:47 
  6. Pilát Jaromír            DKL0900 C KOB Kladno               35:55   + 8:26 
  7. Kříž Matěj               KAM0900 C OK Kamenice              36:38   + 9:09 
  8. Ouda Kryštof             6KC1000   Neregistrovaný           38:21   + 10:52
  9. Pačes František          KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l.  39:07   + 11:38
 10. Krutský Vavřinec         FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:24   + 11:55
 11. Klíma Mikuláš                                               40:54   + 13:25
 12. Žemlík Eduard            TUV0901 C SOK TJ Turnov            45:06   + 17:37
 13. Koukal Jan               ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda     46:45   + 19:16
 14. Pilař František          CEP0900 C Čepíci                   47:27   + 19:58
 15. Ouhrabka Vít             TAP1002 C KOB Tretra Praha         47:34   + 20:05
 16. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                47:49   + 20:20
 17. Bergl Jonáš              TJP1100 C TJ Sokol Troja           51:08   + 23:39
 18. Gregor Kevin             DOR1001 C OK Dobříš                52:45   + 25:16
 19. Rejšek Čeněk             KAM1002 C OK Kamenice              58:11   + 30:42
 20. Ouda Filip               6KC0800   Neregistrovaný           58:26   + 30:57
 21. Halaška Michael          DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka        59:08   + 31:39
 22. Prox Jan                 2HC1000   NNN Px                   59:38   + 32:09
 23. Müller Karel             HCE1000 C TJ Hostivice             66:57   + 39:28
 24. Dvořák Patrik            DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka        67:22   + 39:53
 25. Vaněček Jan              TJP0800 C TJ Sokol Troja           68:12   + 40:43
     Seidl Marek              EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Berný Jáchym             ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda      DISK          
     Gurecký Vojtěch          TJP0900 C TJ Sokol Troja            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.74 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Patrik          ROZ0800 B OK Roztoky               21:22          
  2. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                23:18   + 1:56 
  3. Bulíř Jáchym             TAP0602 B KOB Tretra Praha         26:29   + 5:07 
  4. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        26:45   + 5:23 
  5. Skripnik Matouš          FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:28   + 6:06 
  6. Husák Ondřej             SLA0600 B SKOB Slaný               28:47   + 7:25 
  7. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 29:09   + 7:47 
  8. Skripnik Nikola          FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:10   + 7:48 
  9. Maroušek Dominik         DKP0716 C Oddíl OB Kotlářka        31:31   + 10:09
 10. Čech Adam                ROZ0601 C OK Roztoky               31:39   + 10:17
 11. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 31:52   + 10:30
 12. Kubát Matyáš             RIC0601 C OB Říčany                33:43   + 12:21
 13. Víteček Šimon            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        33:59   + 12:37
 14. Hlaváček Vojtěch         TAP0700 C KOB Tretra Praha         34:04   + 12:42
 15. Heller Jakub             ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem  34:20   + 12:58
 16. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        35:03   + 13:41
 17. Lacina Jan               DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka        35:30   + 14:08
 18. Perkner Vít              ZVO0603 C OB SK Zvole              35:35   + 14:13
 19. Španěl Filip             DOR0704 C OK Dobříš                36:15   + 14:53
 20. Meier David              VSP0606 B USK Praha                37:36   + 16:14
 21. Hradil Martin            HCE0600 C TJ Hostivice             37:44   + 16:22
 22. Svítil Patrik            PGP0706 C SK Praga                 38:22   + 17:00
 23. Václavík Martin          SLA0601 C SKOB Slaný               39:05   + 17:43
 24. Havlák René              ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem  39:55   + 18:33
 25. Dragoun Matěj            DOR0603 C OK Dobříš                40:25   + 19:03
 26. Beran František          SLA0700 C SKOB Slaný               40:28   + 19:06
 27. Němeček Štěpán           RIC0705 C OB Říčany                41:38   + 20:16
 28. Svoboda František        ROZ0700 C OK Roztoky               43:05   + 21:43
 29. Rejšek Václav            KAM0700 C OK Kamenice              45:02   + 23:40
 30. Motyčka Filip            TAP0704 C KOB Tretra Praha         45:39   + 24:17
 31. Kohoutek Tomáš           RIC0603 C OB Říčany                45:45   + 24:23
 32. Daněk Jan                DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka        46:20   + 24:58
 33. Volek Robin              KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l.  46:22   + 25:00
 34. Geisler Richard          DKL0700 C KOB Kladno               47:57   + 26:35
 35. Černý Vojtěch            DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka        48:50   + 27:28
 36. Brdička Tomáš            FSP0710 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:54   + 29:32
 37. Lazar Tomáš              RIC0704 C OB Říčany                54:51   + 33:29
 38. Klíma Filip              TAP0610 C KOB Tretra Praha         55:03   + 33:41
 39. Pop Jonáš                TAP0600 C KOB Tretra Praha         55:25   + 34:03
 40. Svoboda Filip            DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka        56:57   + 35:35
 41. Hruška Marek             DOR0604 C OK Dobříš                60:08   + 38:46
 42. Hroněk Štěpán            VSP0700 C USK Praha                63:15   + 41:53
 43. Dudl Vojtěch             ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda     63:37   + 42:15
 44. Havlák Štěpán            ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem  64:16   + 42:54
 45. Göth Mikuláš             PGP0602 C SK Praga                 65:51   + 44:29
 46. Tolar Ondřej             RIC0701 C OB Říčany                67:13   + 45:51
 47. Tofel Šimon              TAP0605 C KOB Tretra Praha         67:46   + 46:24
 48. Rataj Vít                DLP0702 C OOB TJ Dukla Praha       69:56   + 48:34
 49. Motyčka Jan              9BC0700   NNN                      73:33   + 52:11
 50. Weiss Hugo               DLP0701 C OOB TJ Dukla Praha       73:48   + 52:26
 51. Lukeš Josef              1EC-000   Outdoor PRG              90:34   + 69:12
     Zápotocký Jiří           SLA0800 B SKOB Slaný                DISK          
     Mazánek Vojta            TAP0611 C KOB Tretra Praha          DISK          
     Chmelík Štěpán           DOR0703 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.30 km, 130 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 25:39          
  2. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                26:51   + 1:12 
  3. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                27:19   + 1:40 
  4. Bolehovský Daniel        VSP0508 A USK Praha                28:35   + 2:56 
  5. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 29:55   + 4:16 
  6. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB Tretra Praha         31:06   + 5:27 
  7. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                32:10   + 6:31 
  8. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        32:57   + 7:18 
  9. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              33:26   + 7:47 
 10. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                36:15   + 10:36
 11. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            36:25   + 10:46
 12. Smolka Jakub             TAP0500 C KOB Tretra Praha         36:34   + 10:55
 13. Nemšovský Filip          VSP0500 B USK Praha                36:54   + 11:15
 14. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        37:20   + 11:41
 15. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                38:31   + 12:52
 16. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  39:17   + 13:38
 17. Černý Antonín            TAP0402 B KOB Tretra Praha         39:24   + 13:45
 18. Titz Adam                VSP0401 C USK Praha                39:45   + 14:06
 19. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        40:05   + 14:26
 20. Milota Jakub             KAM0503 B OK Kamenice              40:21   + 14:42
 21. Šiler Martin             KAM0501 B OK Kamenice              41:19   + 15:40
 22. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 41:22   + 15:43
 23. Pilát Bořivoj            DKL0500 B KOB Kladno               41:34   + 15:55
 24. Melišík Jan              TAP0502 B KOB Tretra Praha         44:08   + 18:29
 25. Bartaloš Matyáš          PGP0503 B SK Praga                 44:53   + 19:14
 26. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                45:15   + 19:36
 27. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                46:58   + 21:19
 28. Kužel Jan                FSP0400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:49   + 22:10
 29. Marhold Václav           ZVO0501 B OB SK Zvole              48:30   + 22:51
 30. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               50:12   + 24:33
 31. Ráž Miloslav             PGP0406 C SK Praga                 50:29   + 24:50
 32. Dlouhý Aleš              PGP0502 B SK Praga                 50:34   + 24:55
 33. Sork Dominik             TAP0504 B KOB Tretra Praha         51:17   + 25:38
 34. Herynek Jan              DOR0411 C OK Dobříš                58:32   + 32:53
 35. Schnabl David            RIC0508 C OB Říčany                58:48   + 33:09
 36. Černý Matouš             TAP0501 B KOB Tretra Praha         60:53   + 35:14
 37. Pačes Marek              KNC0402 C Sokol Kostelec n. Č. l.  61:51   + 36:12
 38. Hřivna Ondřej            PGP0505 C SK Praga                 66:54   + 41:15
 39. Němeček Matouš           RIC0510 C OB Říčany                72:59   + 47:20
 40. Španěl Vojtěch           DOR0407 C OK Dobříš                74:05   + 48:26
 41. Lukeš František          1EC-001   Outdoor PRG              80:14   + 54:35
 42. Tolar Hynek              RIC0505 B OB Říčany                81:50   + 56:11
 43. Kačer Jakub              ZVO0400 C OB SK Zvole              86:30   + 60:51
 44. Halač Viktor             1EC0500   Outdoor PRG              92:11   + 66:32
 45. Stelšovský Karel         6KC0500   Neregistrovaný          137:07   + 111:28
 46. Španěl Benedikt          DOR0508 C OK Dobříš               141:09   + 115:30
     Surkov Jury              DKL0402 C KOB Kladno                DISK          
     Jirkovský Jan            SLA0500 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.68 km, 170 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        33:39          
  2. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        33:50   + 0:11 
  3. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 36:00   + 2:21 
  4. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        37:31   + 3:52 
  5. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                37:49   + 4:10 
  6. Chaloupka Viktor         KAM0301 B OK Kamenice              38:03   + 4:24 
  7. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        39:37   + 5:58 
  8. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                43:16   + 9:37 
  9. Rejnek Lukáš             RIC0203 C OB Říčany                43:54   + 10:15
 10. Rožek Vilém              RIC0301 C OB Říčany                45:17   + 11:38
 11. Trnka Martin jun         VSP0300 B USK Praha                52:14   + 18:35
 12. Hejsek Filip             KAM0204 C OK Kamenice              55:29   + 21:50
 13. Svoboda Luděk            DKL0200 C KOB Kladno               56:47   + 23:08
 14. Svoboda Jáchym           ROZ0200 C OK Roztoky               61:04   + 27:25
 15. Janeček Ondřej           SOB0201 C SOBSA                    61:17   + 27:38
 16. Albrecht Adam            KAM0203 B OK Kamenice              71:48   + 38:09
 17. Marhold Přemysl          ZVO0301 C OB SK Zvole              74:50   + 41:11
 18. Solár Vojtěch            PGP0310 C SK Praga                 94:52   + 61:13
     Hrubý František          6YC0200   Neregistrovaní            DISK          
     Kozadajev Adam           KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Hadač Jakub              SOB0202 C SOBSA                     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.40 km, 180 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                 36:27          
  2. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        38:23   + 1:56 
  3. Buk Petr                 ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem  38:45   + 2:18 
  4. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               46:41   + 10:14
  5. Buk Ondřej               ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem  51:49   + 15:22
  6. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno               57:33   + 21:06
  7. Marhold Ondřej           ZVO0101 B OB SK Zvole              59:56   + 23:29
  8. Brachtl Adam             ZVO0102 C OB SK Zvole              62:49   + 26:22
  9. Pecháček Vít             RIC0101 C OB Říčany                72:45   + 36:18
 10. Volek Jaroslav           KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l.  76:10   + 39:43
 11. Čech Richard             SLA0001 C SKOB Slaný               77:36   + 41:09
 12. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                153:35   + 117:08
--------------------------------------------------------------------------------

H20 4.70 km, 200 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  57:31          
  2. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               60:17   + 2:46 
  3. Křemen Štěpán            KAM9804 C OK Kamenice              69:13   + 11:42
  4. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        75:51   + 18:20
  5. Beneš Jan                DKL9800 C KOB Kladno               89:06   + 31:35
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.67 km, 230 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        43:15          
  2. Jonáš Martin             PGP9606 C SK Praga                 43:29   + 0:14 
  3. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 43:32   + 0:17 
  4. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 44:17   + 1:02 
  5. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 44:22   + 1:07 
  6. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 44:43   + 1:28 
  7. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:47   + 1:32 
  8. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 46:19   + 3:04 
  9. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 47:01   + 3:46 
 10. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        47:08   + 3:53 
 11. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 47:23   + 4:08 
 12. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        47:32   + 4:17 
 13. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                47:35   + 4:20 
 14. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        48:26   + 5:11 
 15. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 49:30   + 6:15 
 16. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       50:08   + 6:53 
 17. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           50:57   + 7:42 
 18. Žemlík Pavel             TUV7135 C SOK TJ Turnov            51:01   + 7:46 
 19. Axmann Šimon             DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka        51:31   + 8:16 
 20. Vítek Karel              PGP9904   SK Praga                 52:08   + 8:53 
 21. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        52:11   + 8:56 
 22. Kondrát Martin           PGP6501 C SK Praga                 52:33   + 9:18 
 23. Lebeda Dušan             SPC7312 C SPORTICUS team           53:00   + 9:45 
 24. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                53:29   + 10:14
 25. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:32   + 11:17
 26. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        54:52   + 11:37
 27. Třebický Vladimír        DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka        55:15   + 12:00
 28. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 55:56   + 12:41
 29. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                56:03   + 12:48
 30. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 56:09   + 12:54
 31. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               56:30   + 13:15
 32. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           56:51   + 13:36
 33. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        57:06   + 13:51
 34. Čermák Radek             PGP6405 C SK Praga                 57:35   + 14:20
 35. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        57:43   + 14:28
 36. Blahuta Marek            MFP7301 C Matfyz Praha             57:44   + 14:29
 37. Gazda Viktor             TRI9203 C TJ TŽ Třinec             60:01   + 16:46
 38. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:12   + 16:57
 39. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  60:59   + 17:44
 40. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 61:15   + 18:00
 41. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:21   + 18:06
 42. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 61:56   + 18:41
 43. Hýbl Lukáš               PGP7504 C SK Praga                 62:12   + 18:57
 44. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                62:13   + 18:58
 45. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  62:21   + 19:06
 46. Ždimera Jan              PGP9903 B SK Praga                 63:39   + 20:24
 47. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               63:55   + 20:40
 48. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  64:20   + 21:05
 49. Urbánek Jan              DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka        65:26   + 22:11
 50. Randík Jan               SOB8703 C SOBSA                    65:32   + 22:17
 51. Pecháček Libor           RIC7600 C OB Říčany                66:42   + 23:27
 52. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  68:56   + 25:41
 53. Pangrác Ondřej           MFP7603 C Matfyz Praha             69:14   + 25:59
 54. Šedivý Ondřej            KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l.  72:38   + 29:23
 55. Uhlíř Marek              PGP9405 C SK Praga                 72:47   + 29:32
 56. Straka Tomáš             SLA9702 C SKOB Slaný               73:41   + 30:26
 57. Líbal Jakub              ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem  73:53   + 30:38
 58. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          80:00   + 36:45
 59. Brabec Tomáš                                                95:06   + 51:51
 60. Velemínský David                                           137:55   + 94:40
 61. Hárovník Jaromír                                           139:58   + 96:43
     Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team            DISK          
     Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.79 km, 210 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                41:43          
  2. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:33   + 1:50 
  3. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                43:37   + 1:54 
  4. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              45:16   + 3:33 
  5. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 46:53   + 5:10 
  6. Kužel Tomáš              FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:08   + 5:25 
  7. Pucherna Eduard          SMR7401 C SNS Smržovka             47:37   + 5:54 
  8. Šindelka Antonín         DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha       48:02   + 6:19 
  9. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:30   + 7:47 
 10. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              50:30   + 8:47 
 11. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          50:43   + 9:00 
 12. Šunka Jan                LOU7600 C SK Moravan Louňovice     51:05   + 9:22 
 13. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               51:59   + 10:16
 14. Duda Miroslav            ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem  52:14   + 10:31
 15. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                52:45   + 11:02
 16. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 53:14   + 11:31
 17. Rod Jan                  VSP7423 C USK Praha                55:02   + 13:19
 18. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          55:23   + 13:40
 19. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                55:34   + 13:51
 20. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  57:55   + 16:12
 21. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  58:28   + 16:45
 22. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               59:29   + 17:46
 23. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              60:44   + 19:01
 24. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 60:53   + 19:10
 25. Svoboda Jiří             ROZ7500 C OK Roztoky               62:48   + 21:05
 26. Collis Mark              DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka        63:12   + 21:29
 27. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                   64:03   + 22:20
 28. Foršt Jakub              DOR7501 C OK Dobříš                66:04   + 24:21
 29. Motyčka Michal           9BC7401   NNN                      66:21   + 24:38
 30. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        68:34   + 26:51
 31. Janeček Ondřej           SOB7001 C SOBSA                    68:48   + 27:05
 32. Pinkr Josef              HCE8200 C TJ Hostivice             71:17   + 29:34
 33. Doležal Martin           PGP8100 C SK Praga                 71:31   + 29:48
 34. Pelant Michal            RIC7400 C OB Říčany                72:31   + 30:48
 35. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš                72:46   + 31:03
 36. Ouda Martin              6KC0000   Neregistrovaný           73:50   + 32:07
 37. Fiala Jan                DOR7802 C OK Dobříš                74:02   + 32:19
 38. Kříž Dušan               KRL7800 C Kometa Kralovice         74:06   + 32:23
 39. Vítek Jiří               DKL7300 C KOB Kladno               77:42   + 35:59
 40. Motejzík Petr            DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha       78:32   + 36:49
 41. Chramosta Tomáš          KAM7601 C OK Kamenice              88:24   + 46:41
 42. Vaněček Jan              TJP8000 C TJ Sokol Troja           98:33   + 56:50
 43. Rejnek Tomáš             RIC7800 C OB Říčany                99:24   + 57:41
 44. Hladík Zdeněk            DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka        99:30   + 57:47
 45. Pokorný Stanislav        RIC7602 C OB Říčany                99:49   + 58:06
 46. Dostál Tomáš             NNN3535   Neregistrovaní          101:34   + 59:51
 47. Perkner Radim            ZVO8001 C OB SK Zvole             104:49   + 63:06
 48. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              113:34   + 71:51
 49. Starý Jan                FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 115:15   + 73:32
 50. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                133:10   + 91:27
 51. Schnabl Petr             RIC7404 C OB Říčany               148:20   + 106:37
 52. Tuček Michal             DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka       333:00   + 291:17
     Šlapánek René            ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Krejčí Ladislav          ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Hroněk Jan               VSP7420 C USK Praha                 DISK          
     Müller Vladimír          HCE7700 C TJ Hostivice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.79 km, 160 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 32:14          
  2. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               38:53   + 6:39 
  3. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                38:56   + 6:42 
  4. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             38:58   + 6:44 
  5. Mach Radovan             VSP6600 C USK Praha                39:02   + 6:48 
  6. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               39:03   + 6:49 
  7. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        40:31   + 8:17 
  8. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    40:44   + 8:30 
  9. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        41:24   + 9:10 
 10. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        42:19   + 10:05
 11. Háněl Jaromír            ZVO6801 C OB SK Zvole              42:40   + 10:26
 12. Matoušek Martin          SLA7100 C SKOB Slaný               42:57   + 10:43
 13. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                43:29   + 11:15
 14. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                44:34   + 12:20
 15. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        44:51   + 12:37
 16. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:58   + 12:44
 17. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          45:14   + 13:00
 18. Mařík Karel              FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:53   + 13:39
 19. Chum Jaroslav            SLP6601 C OOB Slavia Praha         46:44   + 14:30
 20. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  47:02   + 14:48
 21. Španěl Ondřej            DOR7100 C OK Dobříš                47:39   + 15:25
 22. Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka        49:43   + 17:29
 23. Strnad Pavel             HCE7100 C TJ Hostivice             50:55   + 18:41
 24. Uhlíř Patrik             LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun     51:42   + 19:28
 25. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                51:53   + 19:39
 25. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         51:53   + 19:39
 27. Halač Jaroslav           1EC6700   Outdoor PRG              53:29   + 21:15
 28. Beneš Jan                DKL6600 C KOB Kladno               54:34   + 22:20
 29. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               56:29   + 24:15
 30. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        56:49   + 24:35
 31. Svoboda Ondřej           ROZ7100 C OK Roztoky               57:49   + 25:35
 32. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        58:49   + 26:35
 33. Herynek Petr             RIC7305   OB Říčany                60:30   + 28:16
 34. Bulíř Jiří               TAP       KOB Tretra Praha         60:38   + 28:24
 35. Hájek Tomáš              ZVO6401 C OB SK Zvole              61:17   + 29:03
 36. Novák Ondřej             KAM7300 C OK Kamenice              62:02   + 29:48
 37. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 65:31   + 33:17
 38. Čech Zdeněk              ROZ7300 C OK Roztoky               65:57   + 33:43
 39. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                66:11   + 33:57
 40. Hruška Jan               DOR7000 C OK Dobříš                68:56   + 36:42
 41. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             71:41   + 39:27
 42. Bazika Miroslav          TJP6401 C TJ Sokol Troja           79:24   + 47:10
 43. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  90:05   + 57:51
     Tomandl Jan              5IX7001   NOK HoRa                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.12 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 31:41          
  2. Přibík Jan               PGP6301 C SK Praga                 32:08   + 0:27 
  3. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           33:38   + 1:57 
  4. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          34:54   + 3:13 
  5. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        35:03   + 3:22 
  6. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           36:14   + 4:33 
  7. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                36:55   + 5:14 
  8. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          37:33   + 5:52 
  9. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  38:35   + 6:54 
 10. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          39:10   + 7:29 
 11. Jun Drahomír             KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l.  41:54   + 10:13
 12. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          43:28   + 11:47
 13. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        44:37   + 12:56
 14. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             45:01   + 13:20
 15. Koč Lumír                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  46:28   + 14:47
 16. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                46:29   + 14:48
 17. Malačka Milan            DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka        47:18   + 15:37
 18. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           51:08   + 19:27
 19. Knotek Kamil             OLP5701 C PSK Olymp Praha          52:23   + 20:42
 20. Vrabec Martin            SCP6100 C OK Sparta Praha          52:37   + 20:56
 21. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  52:42   + 21:01
 22. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja           54:41   + 23:00
 23. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:08   + 23:27
 24. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   55:52   + 24:11
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.59 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          31:31          
  2. Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem  34:20   + 2:49 
  3. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 35:11   + 3:40 
  4. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         35:55   + 4:24 
  5. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:35   + 5:04 
  6. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        39:36   + 8:05 
  7. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          42:07   + 10:36
  8. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           42:59   + 11:28
  9. Valášek Josef            SCP4501 C OK Sparta Praha          46:35   + 15:04
 10. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          51:56   + 20:25
 11. Dvořák Jaromír           TUV4600 C SOK TJ Turnov            54:36   + 23:05
     Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                 DISK          
     Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Bitter Jiří              KNC5201 C Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.24 km, 90 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 36:31          
  2. Javůrek Jaromír          17X4100   Aktivity v přirodě       41:38   + 5:07 
  3. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                45:19   + 8:48 
  4. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         47:35   + 11:04
  5. Kalivoda Vladimír        KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l.  82:53   + 46:22
  6. Veselý Radko             TJP4200 C TJ Sokol Troja           83:25   + 46:54
  7. Kalivoda Viktor          KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l.  92:36   + 56:05
     Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.67 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubát Lukáš              RIC0804 C OB Říčany                36:53          
  2. Pangrácová Eva           MFP1051 C Matfyz Praha             37:52   + 0:59 
  3. Motyčka Michal           9BC0701   NNN                      38:15   + 1:22 
  4. Ouda Tomáš               6KC1200   Neregistrovaný           39:38   + 2:45 
  5. Lazar David              RIC1001 C OB Říčany                40:13   + 3:20 
  6. Skála Šimon              RIC0901 C OB Říčany                41:27   + 4:34 
  7. Andrle Hynek             KNC1020   Sokol Kostelec n. Č. l.  41:38   + 4:45 
  8. Zápotocký Tomáš          SLA1200 C SKOB Slaný               44:12   + 7:19 
  9. Španěl Vít               DOR1100 C OK Dobříš                44:59   + 8:06 
 10. Arnošt Daniel            DOR1200 C OK Dobříš                45:36   + 8:43 
 11. Kabátová Anna                                               45:54   + 9:01 
 12. Pinkr Josef              HCE1200 C TJ Hostivice             46:46   + 9:53 
 13. Skripnik Kilián          FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:27   + 10:34
 14. Lacinová Zuzana          DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka        47:32   + 10:39
 15. Horová Adéla             LOU1151 C SK Moravan Louňovice     48:32   + 11:39
 16. Pilchová Sofie           ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda     48:58   + 12:05
 17. Šedivý Marek             PGP1400 C SK Praga                 49:01   + 12:08
 18. Pospíšil Jakub           BZP       Báječné ženy v orientač  49:45   + 12:52
 19. Lázničková Eliška        LOU1052 C SK Moravan Louňovice     50:22   + 13:29
 20. Gošev Martin             LOU       SK Moravan Louňovice     50:30   + 13:37
 21. Tomandlová Radka         5IX7550   NOK HoRa                 50:39   + 13:46
 22. Láznička Adam            LOU0700 C SK Moravan Louňovice     50:43   + 13:50
 23. Nováková Kristýna        LOU1150 C SK Moravan Louňovice     51:04   + 14:11
 24. Machek Viktor            LOU7500 C SK Moravan Louňovice     51:14   + 14:21
 25. Bydžovský Filip          LOU1001 C SK Moravan Louňovice     51:24   + 14:31
 26. Kolář David              LOU7700 C SK Moravan Louňovice     51:25   + 14:32
 27. Kolářová Zuzana          LOU1250 C SK Moravan Louňovice     51:26   + 14:33
 28. Holešínský Albert        NNN1214   Neregistrovaní           52:05   + 15:12
 29. Topičová Laura           LOU1152 C SK Moravan Louňovice     52:19   + 15:26
 30. Rejšková Klára           KAM1251 C OK Kamenice              52:59   + 16:06
 31. Mička Timotej            TJP1003 C TJ Sokol Troja           53:20   + 16:27
 32. Dobiáš Jaromír           ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem  53:29   + 16:36
 33. Dobiášová Eliška         ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem  54:27   + 17:34
 34. Vintr Filip              NNN1216   Neregistrovaní           55:12   + 18:19
 35. Darmovzal Marek          PGP1300 C SK Praga                 55:29   + 18:36
 36. Šunková Sára             LOU1051 C SK Moravan Louňovice     55:52   + 18:59
 37. Kolářová Veronika        LOU1050 C SK Moravan Louňovice     56:01   + 19:08
 38. Prchlíková Kristýna      LOU1053 C SK Moravan Louňovice     56:06   + 19:13
 39. Šunková Karolína         LOU7550 C SK Moravan Louňovice     56:54   + 20:01
 40. Šunka Hubert             LOU1200 C SK Moravan Louňovice     56:57   + 20:04
 41. Zeman Annabel            DCE1850 C KOB Dobřichovice         57:34   + 20:41
 42. Kubelková Marie                                             58:37   + 21:44
 43. Dvořák Pavel                                                58:42   + 21:49
 44. Altman Michal                                               58:46   + 21:53
 45. Hladík Filip             DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka        58:55   + 22:02
 46. Bašusová Olga            SCP1250 C OK Sparta Praha          59:01   + 22:08
 47. Khelová Bára             SCP1350 C OK Sparta Praha          59:17   + 22:24
 48. Altmanová Zuzana                                            61:35   + 24:42
 49. Mišek Michal             KAM1300 C OK Kamenice              61:36   + 24:43
 50. Halaška David            DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka        62:28   + 25:35
 50. Junek Kryštof            STH1201 C SK Studenec              62:28   + 25:35
 52. Vrátil Pavel                                                62:35   + 25:42
 53. Lešek Jakub                                                 62:38   + 25:45
 54. Luxík Karel              61C1300   Stara Hut                62:46   + 25:53
 55. Tučný Kryštof            PGP0804 C SK Praga                 63:55   + 27:02
 56. Víšková Kristýnka                                           64:33   + 27:40
 57. Hruška Tomáš             DOR1002 C OK Dobříš                64:36   + 27:43
 58. Cichra Patrik            TAP       KOB Tretra Praha         65:37   + 28:44
 59. Preisler Kryštov                                            66:06   + 29:13
 60. Fialová Kristýna         DOR1250 C OK Dobříš                66:09   + 29:16
 61. Ryppelová Anna           TAP0954 C KOB Tretra Praha         66:23   + 29:30
 62. Chumová Lada             SLP1250 C OOB Slavia Praha         67:54   + 31:01
 63. Viktorová Klára          PGP0753 C SK Praga                 68:16   + 31:23
 63. Viktora Jan              PGP1002 C SK Praga                 68:16   + 31:23
 65. Kukačková Jana                                              68:40   + 31:47
 66. Hlídek Matyáš            LOU1100 C SK Moravan Louňovice     69:10   + 32:17
 66. Uhlířová Marie           LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun     69:10   + 32:17
 68. van Dongen Annemiek      DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka        69:17   + 32:24
 69. Uhlířová Eliška          LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun     69:21   + 32:28
 70. Škáchová Evelína         KAM1093   OK Kamenice              70:57   + 34:04
 71. Pilař Jiří               CEP1300 C Čepíci                   72:06   + 35:13
 72. Bezděková Veronika       PGP       SK Praga                 75:22   + 38:29
 73. Lohr Antonín                                                77:18   + 40:25
 74. Pokorná Elen             KAM1151 C OK Kamenice              77:43   + 40:50
 75. Balga Filip              DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka        83:10   + 46:17
 76. Havlová Veronika         KNC0950   Sokol Kostelec n. Č. l.  83:50   + 46:57
 77. Kuželová Ela             FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  84:34   + 47:41
 78. Matyšek Stanislav        PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov         85:58   + 49:05
 79. Havlák Tobiáš            ROU1301 C SKOB Roudnice nad Labem  86:26   + 49:33
 80. Merkun Michal                                               87:11   + 50:18
 81. Motyčka Michael          TAP1003 C KOB Tretra Praha         90:33   + 53:40
 82. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 91:24   + 54:31
 83. Kalinová Ella            SPC0961 C SPORTICUS team           93:24   + 56:31
 84. Ouhrabková Bára          SPC1256 C SPORTICUS team           93:36   + 56:43
 85. Břízková Anna            LOU0851 C SK Moravan Louňovice     94:58   + 58:05
 86. Proxová Veronika         2HC1350   NNN Px                   97:38   + 60:45
 87. Musilová Rozálie         LOU1251 C SK Moravan Louňovice    104:51   + 67:58
 88. Brdičková Jana           FENRI                             109:09   + 72:16
 89. Rybář Filip              DKP1107 C Oddíl OB Kotlářka       109:10   + 72:17
 90. Tomanová Tereza          LOU0650 C SK Moravan Louňovice    123:59   + 87:06
 91. Fišerová Tereza          LOU1086   SK Moravan Louňovice    124:04   + 87:11
     Hárovník Čestmír                                             DISK          
     Kohoutek Lukáš           RIC       OB Říčany                 DISK          
     Šťovíček Vojta           KNC0802 C Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Mojžíšová Veronika                                           DISK          
     Tlustý Sebastián a Eliáš                                     DISK          
     Huková Justín            TJP1251   TJ Sokol Troja            DISK          
     Berglová Amálie          TJP1450 C TJ Sokol Troja            DISK          
     Lysý Kristián                                                DISK          
     Bulířová Dora            TAP       KOB Tretra Praha          DISK          
     Karban Ondřej            DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P3 3.16 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregor Radek             DOR7404 C OK Dobříš                28:50          
  2. Štůla David                                                 31:46   + 2:56 
  3. Berný Jan                ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda     34:38   + 5:48 
  4. Sotona Martin            1WC7400   Rychlí šneci             35:14   + 6:24 
  5. Linhart Václav                                              36:16   + 7:26 
  6. Havlíček Tomáš           KNC8700 C Sokol Kostelec n. Č. l.  37:29   + 8:39 
  7. Andrlová Vendula         KNC8080   Sokol Kostelec n. Č. l.  38:26   + 9:36 
  8. Levrincová Petra                                            38:43   + 9:53 
  9. Voburka Zdeněk           ZBP6100   OOB SK Zbraslav          38:55   + 10:05
 10. Kopecký Vojtěch                                             39:09   + 10:19
 11. Vintr Radek              NNN7509   Neregistrovaní           39:47   + 10:57
 12. Titzová Pavlína                                             40:11   + 11:21
 13. Truncová Lenka           ODV7575   TJ Aero Odolena Voda     40:40   + 11:50
 14. Geffertová Radka                                            40:55   + 12:05
 15. Balejová Veronika        KAM7253 C OK Kamenice              41:34   + 12:44
 16. Krejčová Jana            ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem  41:41   + 12:51
 17. Dubská Radka             28Z8150   Neregistrovaná           42:13   + 13:23
 18. Kudrnáčová Hana          KAM6250 C OK Kamenice              42:29   + 13:39
 19. Kirchman Miloš                                              42:37   + 13:47
 20. Hrušková Blanka                                             42:43   + 13:53
 21. Berná Markéta            ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda     42:50   + 14:00
 22. Přibíková Agáta          PGP0651 C SK Praga                 43:24   + 14:34
 23. Kubátová Jana            RIC       OB Říčany                43:35   + 14:45
 24. Halašková Petra          DKP7755 C Oddíl OB Kotlářka        43:54   + 15:04
 25. Magazu Radka             DOR7853   OK Dobříš                44:06   + 15:16
 26. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               44:19   + 15:29
 27. Hejsková Bohumila        KAM6852 C OK Kamenice              44:40   + 15:50
 28. Žižková Markéta          DOR7352   OK Dobříš                46:36   + 17:46
 29. Baštová Jana             DOR7452 C OK Dobříš                47:02   + 18:12
 30. Pačes Martin             FSP       VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:00   + 19:10
 31. Dudlová Jana             ODV7576   TJ Aero Odolena Voda     48:13   + 19:23
 32. Vacíková Jana            NNN5059   Neregistrovaní           48:22   + 19:32
 33. Darmovzal Martin         59Z7400   Uhříněves                48:30   + 19:40
 34. Klíma Samuel             NNN2020   Neregistrovaní           48:35   + 19:45
 35. Hradilová Katarína       HCE7350 C TJ Hostivice             48:37   + 19:47
 36. Matejovská Hana                                             48:49   + 19:59
 37. Němečková Michaela       RIC7452 C OB Říčany                48:58   + 20:08
 38. Španělová Markéta        DOR7152   OK Dobříš                49:20   + 20:30
 39. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 49:40   + 20:50
 40. Prylová Pavla            TJP7550 C TJ Sokol Troja           50:12   + 21:22
 41. Reisingerová Eliška      DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  50:15   + 21:25
 42. Dudl Jan                 ODV7526   TJ Aero Odolena Voda     50:30   + 21:40
 43. Rážová Milena            99Z7650   Lísteček                 50:56   + 22:06
 44. Nováčková Anna           DOR8650   OK Dobříš                51:02   + 22:12
 45. Leníková Jana            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  51:22   + 22:32
 46. Mišek Michal             KAM7202 C OK Kamenice              51:54   + 23:04
 47. Voborská Jana            PGP8454 C SK Praga                 52:14   + 23:24
 47. Kovařovic David          TAP       KOB Tretra Praha         52:14   + 23:24
 49. Kovařovic Šimon          TAP       KOB Tretra Praha         52:39   + 23:49
 50. Valenta Jan                                                 54:47   + 25:57
 51. Gregor Tahmina           DOR7552   OK Dobříš                54:51   + 26:01
 52. Vintr Matěj              NNN7511   Neregistrovaní           56:04   + 27:14
 53. Vintr Jakub              NNN7510   Neregistrovaní           56:51   + 28:01
 54. De Heij Margita          RIC7350 C OB Říčany                57:30   + 28:40
 55. Beranová Jana            SLA7551 C SKOB Slaný               58:10   + 29:20
 56. Hejmová Tereza                                              58:19   + 29:29
 57. Priehodová Kateřina      99Z7800   Lísteček                 58:20   + 29:30
 58. Borecký Patrik                                              58:36   + 29:46
 59. Sukdoláková Lenka        KNC7950   Sokol Kostelec n. Č. l.  59:45   + 30:55
 60. Fortelka Jiří            KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l.  60:39   + 31:49
 61. Šilerová Kamila          KAM9095   OK Kamenice              60:48   + 31:58
 62. Chmelíková Vlasta        DOR7753   OK Dobříš                62:47   + 33:57
 63. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:53   + 35:03
 64. Vondrová Jitka           FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  64:29   + 35:39
 65. Prox Jakub               2HC7400   NNN Px                   64:51   + 36:01
 66. Vondra Tomáš             FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  65:19   + 36:29
 67. Šuráňová Hedvika         KAM0758 C OK Kamenice              65:21   + 36:31
 68. Pumpr Adam                                                  65:28   + 36:38
 69. Šumberová Alžběta                                           65:42   + 36:52
 70. Straková Martina                                            66:36   + 37:46
 71. Mojžíš Daniel                                               69:21   + 40:31
 72. Hroňková Milada          VSP7455 C USK Praha                70:04   + 41:14
 73. Pokorný Luboš                                               70:09   + 41:19
 74. Chrz Pavel               KUL6700 C KOB Ústí nad Labem       71:00   + 42:10
 75. Moráčková Meda           ZBP1750 C OOB SK Zbraslav          71:46   + 42:56
 76. Červenková Markéta                                          72:03   + 43:13
 77. Trunec Antonín           ODV7525   TJ Aero Odolena Voda     73:23   + 44:33
 78. Pinkrová Šárka           HCE8350 C TJ Hostivice             77:57   + 49:07
 79. Pelikánová Lucie         MFP6950 C Matfyz Praha             80:10   + 51:20
 80. Matějka Martin                                              80:51   + 52:01
 81. Šťovíčková Vendula       KNC0652 C Sokol Kostelec n. Č. l.  83:40   + 54:50
 82. Bürgerová Nela Antonie   KNC0851 C Sokol Kostelec n. Č. l.  84:13   + 55:23
 83. Hudková Olga             KNC0650 C Sokol Kostelec n. Č. l.  84:32   + 55:42
 84. Kohoutková Lucie         KNC0554 C Sokol Kostelec n. Č. l.  85:14   + 56:24
 85. Havlíčková Jindra        KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l.  85:49   + 56:59
 86. Jankovcová Marie         TJP3950 C TJ Sokol Troja          124:31   + 95:41
 87. Proxová Lada             2HC8350   NNN Px                  171:08   + 142:18
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.00 km, 220 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Obuškevič Jan            SMR7000 C SNS Smržovka             49:00          
  2. Titz Pavel               VSP7400 C USK Praha                51:38   + 2:38 
  3. Hanák Petr                                                  52:29   + 3:29 
  4. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                56:24   + 7:24 
  5. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                57:26   + 8:26 
  6. Huková Petra             TJP7350 C TJ Sokol Troja           64:05   + 15:05
  7. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:43   + 17:43
  8. Weislová Eva             TJP6750 C TJ Sokol Troja           71:41   + 22:41
  9. Votava Štěpán            KNC       Sokol Kostelec n. Č. l.  72:57   + 23:57
 10. Kindl Jiří               RIC7901 C OB Říčany                75:13   + 26:13
 11. Kodejš Zdeněk            VSP7202 C USK Praha                75:33   + 26:33
 12. Pivec Lukáš              MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně     76:13   + 27:13
 13. Čechová Lenka            NNN9080   Neregistrovaní           77:15   + 28:15
 14. Svátek Vojtěch           SLP6701 C OOB Slavia Praha         79:39   + 30:39
 15. Mikulová Zuzana          ZVO7951 C OB SK Zvole              80:16   + 31:16
 16. Janík Pavel              SOB6802 C SOBSA                    81:03   + 32:03
 17. Mička Aleš               TJP7300 C TJ Sokol Troja           83:00   + 34:00
 18. Bláha David              6KC9500   Neregistrovaný           85:30   + 36:30
 19. Kukačková Renata         5VX7950   Neregistrovaní-Kuk.      86:21   + 37:21
 20. Randíková Magdaléna      SOB8851 C SOBSA                    87:40   + 38:40
 21. Janíková Kateřina        SOB0050 C SOBSA                    88:39   + 39:39
 22. Plch Martin                                                 92:30   + 43:30
 23. Karban Zdeněk            DKP7700 C Oddíl OB Kotlářka        93:30   + 44:30
 24. Malý Jakub               NNN9130   Neregistrovaní           96:02   + 47:02
 25. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  98:28   + 49:28
 26. Matějovský Jiří                                            102:04   + 53:04
 27. Straka Michal                                              108:55   + 59:55
 28. Fialová Jana             DOR8050 C OK Dobříš               109:48   + 60:48
 29. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky              115:40   + 66:40
 30. Pivcová Žaneta           MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně    125:36   + 76:36
 31. Straka Jaroslav                                            126:48   + 77:48
 32. Janíková Martina         SOB6750 C SOBSA                   137:47   + 88:47
 33. Bednářová Barbora        6KC7650   Neregistrovaný          139:43   + 90:43
 34. Paulino Jose             MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 141:09   + 92:09
 35. Jirkovská Kateřina       6KC7550   Neregistrovaný          154:27   + 105:27
 36. Ondřichová Lucie         NNN7075   Neregistrovaní          164:07   + 115:07
     Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice               DISK          
     Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice               DISK          
     Sukdolák Petr            KNC8000   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Andrle Jakub             KNC8230   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Khelová Petra            SCP7850 C OK Sparta Praha           DISK          
     Špidla Šimon                                                 DISK          
     Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic   DISK          
     Petrák Karel             ZBP       OOB SK Zbraslav           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------