Kód závodu : 4342
Název : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum : 14.04.2018
Místo konání : Konojedy
Mapa : Liščí díry, 1:10000, ekv. 5 m, mapový klíč ISOM 2000, rozměr A4 na výšku, tisk Žaket, mapovali Michal Hodek, Kateřina Zamazalová, Jakub Ransdorf a Ondřej Měšťan, hlavní kartograf Michal Hodek, stav březen 2018 (revize mapy Aldašín + nová část)
Pořadatel : TAP - KOB Tretra Praha
Ředitel závodu : Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí : Zajíc Vítězslav - R3
Stavitel tratí : Vlášek Jakub - R3
JURY : Němečková Jarmila, Fibír Tomáš, Pospíšilová Marie
Kategorie: D35
D35 3.41 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 34:43
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 36:03 + 1:20
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 36:31 + 1:48
4. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 36:44 + 2:01
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 39:46 + 5:03
6. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 41:02 + 6:19
7. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 41:16 + 6:33
8. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 42:06 + 7:23
9. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 43:01 + 8:18
10. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 43:29 + 8:46
11. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 44:16 + 9:33
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 44:43 + 10:00
13. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 45:30 + 10:47
14. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientač 46:18 + 11:35
15. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 46:21 + 11:38
16. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientač 46:56 + 12:13
17. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 47:02 + 12:19
18. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 47:34 + 12:51
19. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 49:04 + 14:21
20. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientač 49:24 + 14:41
21. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 49:56 + 15:13
22. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 50:06 + 15:23
23. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 50:59 + 16:16
24. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 51:19 + 16:36
25. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 51:49 + 17:06
26. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 52:49 + 18:06
27. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 52:57 + 18:14
28. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 53:46 + 19:03
29. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 53:59 + 19:16
30. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 54:44 + 20:01
31. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 54:50 + 20:07
32. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 54:52 + 20:09
33. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 55:27 + 20:44
34. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 59:07 + 24:24
35. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 59:13 + 24:30
36. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 60:02 + 25:19
37. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 61:09 + 26:26
38. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 62:45 + 28:02
39. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 63:33 + 28:50
40. Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov 64:14 + 29:31
41. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 64:36 + 29:53
42. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 65:28 + 30:45
43. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 69:01 + 34:18
44. Hánělová Katarina ZVO7351 C OB SK Zvole 70:00 + 35:17
45. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 70:54 + 36:11
46. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 76:22 + 41:39
47. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 79:54 + 45:11
48. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 83:55 + 49:12
49. Baxová Irena LBE8099 TJ Lokomotiva Beroun 92:27 + 57:44
50. Vintrová Kateřina NNN8075 Neregistrovaní 99:50 + 65:07
51. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 120:54 + 86:11
Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja DISK
Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný DISK
--------------------------------------------------------------------------------