Kód závodu : 4344
Název : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum : 14.04.2018
Místo konání : Otrokovice, kynologický klub
Mapa : 1:4 000, ekvidistance 5m, stav 10/2016, revize březen 2018, mapový klíč ISSOM 2007
Pořadatel : TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu : Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí : Pernička Petr - R1
Stavitel tratí : Šidla Jan - R2
Kategorie: H21C
H21C 1.80 km, 80 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 14:58
2. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 15:01 + 0:03
3. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:29 + 2:31
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:56 + 2:58
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 18:41 + 3:43
6. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 20:15 + 5:17
7. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 20:18 + 5:20
8. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovic 20:22 + 5:24
9. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 21:08 + 6:10
10. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 22:45 + 7:47
11. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovic 23:02 + 8:04
12. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 23:22 + 8:24
13. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic 24:01 + 9:03
14. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 25:30 + 10:32
15. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic 26:13 + 11:15
16. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 26:39 + 11:41
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 26:57 + 11:59
18. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 28:05 + 13:07
19. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 29:05 + 14:07
20. Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia Plzeň 31:27 + 16:29
21. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 33:07 + 18:09
22. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovic 34:05 + 19:07
23. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 34:30 + 19:32
24. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 36:10 + 21:12
25. Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 43:42 + 28:44
26. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 46:48 + 31:50
27. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 49:34 + 34:36
28. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 51:50 + 36:52
29. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 53:24 + 38:26
30. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 53:43 + 38:45
--------------------------------------------------------------------------------