Kód závodu          : 4348
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 21.04.2018
Místo konání        : Retropark Sejfy
Mapa                : Sejfy, stav jaro 2018,
Pořadatel           : LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Ředitel závodu      : Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí     : Hanuš Pavel
Ředitel závodu      : Petržela Pavel - R2
Stavitel tratí      : Petržela Jan - R2

D10N 3.50 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:30          
  2. Nožičková Ema            LPU0953   OK Lokomotiva Pardubice  29:34   + 3:04 
  3. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  29:40   + 3:10 
  4. Macková Šárka            SNA0850   TJ START Náchod          32:09   + 5:39 
  5. Munzarová Monika         LPU1056   OK Lokomotiva Pardubice  32:55   + 6:25 
  6. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     34:52   + 8:22 
  7. Hovorková Elen           LPU0954   OK Lokomotiva Pardubice  36:14   + 9:44 
  8. Pozdílková Zuzana        PHK0952   OK 99 Hradec Králové     36:24   + 9:54 
  9. Macková Gita             LPU0961   OK Lokomotiva Pardubice  36:47   + 10:17
 10. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             38:46   + 12:16
 11. Musilová Johana          KUO0899   KOB Ústí nad Orlicí      43:54   + 17:24
 12. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  44:34   + 18:04
 13. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     51:55   + 25:25
 14. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  52:26   + 25:56
 15. Cupáková Anna            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:09   + 44:39
     Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Balcarová Olga           SNA0851   TJ START Náchod           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     24:37          
  2. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:37   + 4:00 
  3. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:04   + 4:27 
  4. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     30:24   + 5:47 
  5. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       33:04   + 8:27 
  6. Macháčková Tereza        LPU0951   OK Lokomotiva Pardubice  33:34   + 8:57 
  7. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:20   + 9:43 
  8. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              36:56   + 12:19
  9. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     38:07   + 13:30
 10. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       40:51   + 16:14
 11. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             41:23   + 16:46
 12. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       43:24   + 18:47
 13. Hamáčková Šárka          STH0852   SK Studenec              49:16   + 24:39
 14. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  50:53   + 26:16
 15. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       52:55   + 28:18
 16. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  56:42   + 32:05
 17. Horklová Amálie          LPU0958   OK Lokomotiva Pardubice  67:33   + 42:56
 18. Levrincová Klára         TAP0854   KOB Tretra Praha         69:00   + 44:23
 19. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       77:11   + 52:34
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.90 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  28:55          
  2. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  30:10   + 1:15 
  3. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     30:23   + 1:28 
  4. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  34:30   + 5:35 
  5. Černá Justina            HCE0652   TJ Hostivice             35:28   + 6:33 
  6. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  37:01   + 8:06 
  7. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  37:02   + 8:07 
  8. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     37:40   + 8:45 
  9. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  37:41   + 8:46 
 10. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  37:44   + 8:49 
 11. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             38:48   + 9:53 
 12. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     39:50   + 10:55
 13. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       42:06   + 13:11
 14. Nožičková Lea            LPU0753   OK Lokomotiva Pardubice  42:58   + 14:03
 15. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  43:08   + 14:13
 16. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      45:38   + 16:43
 17. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  45:57   + 17:02
 18. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             46:15   + 17:20
 19. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             47:19   + 18:24
 20. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  50:01   + 21:06
 21. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  53:59   + 25:04
 22. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     56:59   + 28:04
 23. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  58:06   + 29:11
 24. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              58:59   + 30:04
 25. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:00   + 42:05
     Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            28:35          
  2. Krummerová Veronika      CHC0652   K.O.B. Choceň            32:23   + 3:48 
  3. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  34:43   + 6:08 
  4. Šafrová Lenka            CHC0654   K.O.B. Choceň            35:41   + 7:06 
  5. Hamáčková Táňa           STH0754   SK Studenec              36:32   + 7:57 
  6. Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov  42:59   + 14:24
  7. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    51:24   + 22:49
  8. Brdlíková Eliška         VRL0753   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:56   + 26:21
  9. Molingerová Adéla        SNA0651   TJ START Náchod          57:06   + 28:31
 10. Skořepová Lucie          LPU0657   OK Lokomotiva Pardubice  69:55   + 41:20
     Dušková Tereza           NPA0751   SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             30:59          
  2. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:08   + 1:09 
  3. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:36   + 6:37 
  4. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             37:47   + 6:48 
  5. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     40:00   + 9:01 
  6. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:47   + 10:48
  7. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     42:46   + 11:47
  8. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  43:21   + 12:22
  9. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      44:08   + 13:09
 10. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              46:12   + 15:13
 11. Kosinová Kristýna        SJC0453   Sportcentrum Jičín       47:39   + 16:40
 12. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             48:24   + 17:25
 13. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:12   + 18:13
 13. Suková Tereza            VRL0454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:12   + 18:13
 15. Výchová Veronika         KOR0550   OB DDM Kostelec nad Orl  50:44   + 19:45
 16. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:13   + 21:14
 17. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  53:44   + 22:45
 18. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             54:29   + 23:30
 19. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             56:07   + 25:08
 20. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:57   + 25:58
 21. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              58:01   + 27:02
 22. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:36   + 28:37
 23. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      60:22   + 29:23
 24. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  62:19   + 31:20
 25. Suchomelová Josefína     ZAM0451   OB TJ Sokol Žamberk      63:07   + 32:08
 26. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  65:58   + 34:59
 27. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB TJ Sokol Žamberk      70:07   + 39:08
 28. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       70:46   + 39:47
 29. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice  74:14   + 43:15
 30. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  76:33   + 45:34
     Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pokorná Adéla            JIL0454   OK Jilemnice             37:47          
  2. Šumberová Johana         PHK0565   OK 99 Hradec Králové     39:07   + 1:20 
  3. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:36   + 16:49
  4. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  57:41   + 19:54
  5. Kempová Eliška           SHK0550   OK Slavia Hradec Králov  59:16   + 21:29
  6. Šlesingerová Sára        KUO0551   KOB Ústí nad Orlicí      62:16   + 24:29
  7. Kejvalová Radka          SJC0552   Sportcentrum Jičín       69:01   + 31:14
  8. Mitkovová Jindřiška      LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:23   + 38:36
  9. Kubíková Magdaléna       LPU0566   OK Lokomotiva Pardubice  77:05   + 39:18
 10. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              93:30   + 55:43
     Zajícová Radomíra        LPU0453   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Dušková Andrea           NPA0451   SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         35:21          
  2. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:56   + 3:35 
  3. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       39:16   + 3:55 
  4. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:56   + 5:35 
  5. Machová Viktorie         PHK0252   OK 99 Hradec Králové     43:15   + 7:54 
  6. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  44:40   + 9:19 
  7. Mazurek Joanna           CHC0353   K.O.B. Choceň            45:15   + 9:54 
  8. Sudoł Hanna              CHC0352   K.O.B. Choceň            47:53   + 12:32
  9. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     48:17   + 12:56
 10. Kuříková Zuzana          JIL0353   OK Jilemnice             54:24   + 19:03
 11. Meierová Bára            BRU0251   Ulita-HOBRA Orienteerin  55:46   + 20:25
 12. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             57:26   + 22:05
 13. Kynčlová Jiřina          JIL0354   OK Jilemnice             59:46   + 24:25
 14. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              60:59   + 25:38
 15. Šafránková Eliška        KOR0350   OB DDM Kostelec nad Orl  61:26   + 26:05
 16. Houdová Adéla            JIL0356   OK Jilemnice             63:29   + 28:08
 17. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     65:18   + 29:57
 18. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              66:35   + 31:14
 19. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov  70:25   + 35:04
 20. Jirásková Barbora        BRU0352   Ulita-HOBRA Orienteerin  92:05   + 56:44
     Lipińska Julia           17P0251   WKS Śląsk Wrocław         DISK          
     Tomášová Adéla           CHC0351   K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ciesiółka Katarzyna      CHC0055   K.O.B. Choceň            35:05          
  2. Kubíčková Iva            KUO0153   KOB Ústí nad Orlicí      38:07   + 3:02 
  3. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         41:31   + 6:26 
  4. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              44:11   + 9:06 
  5. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  44:51   + 9:46 
  6. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      47:16   + 12:11
  7. Gallová Veronika         STH0053   SK Studenec              59:08   + 24:03
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.20 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  38:23          
  2. Svobodová Lenka          PHK9551   OK 99 Hradec Králové     39:16   + 0:53 
  3. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  41:48   + 3:25 
  4. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:32   + 5:09 
  5. Větříčková Andrea        SHK9951   OK Slavia Hradec Králov  44:01   + 5:38 
  6. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        44:31   + 6:08 
  7. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  47:03   + 8:40 
  8. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  48:27   + 10:04
  9. Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové     50:13   + 11:50
 10. Myslivcová Pavla         SHK9352   OK Slavia Hradec Králov  51:41   + 13:18
 11. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     55:28   + 17:05
 12. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     65:00   + 26:37
 13. Skalická Karolína        ZAM9652   OB TJ Sokol Žamberk      67:01   + 28:38
 14. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  69:35   + 31:12
 15. Zlámalová Jana           LTU8651   OOB TJ Lokomotiva Trutn  81:52   + 43:29
     Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sokolová Tereza          BRM8451   Sokol Burdych            43:30          
  2. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     46:50   + 3:20 
  3. Hájková Daniela          JIL9451   OK Jilemnice             50:15   + 6:45 
  4. Pokorná Anežka           KUO9099   KOB Ústí nad Orlicí      54:29   + 10:59
  5. Myslivcová Markéta       SHK9650   OK Slavia Hradec Králov  55:05   + 11:35
  6. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      60:14   + 16:44
  7. Hindráková Kateřina      xxx       xxx                      71:41   + 28:11
  8. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     78:02   + 34:32
  9. Krunčíková Kateřina      SRK8751   SOOB Spartak Rychnov n.  83:32   + 40:02
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            41:00          
  2. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         42:35   + 1:35 
  3. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              42:40   + 1:40 
  4. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:31   + 2:31 
  5. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     44:09   + 3:09 
  6. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       44:39   + 3:39 
  7. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             46:48   + 5:48 
  8. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  47:24   + 6:24 
  9. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             48:05   + 7:05 
 10. Jiranová Kateřina        PHK8359   OK 99 Hradec Králové     48:09   + 7:09 
 11. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     48:26   + 7:26 
 12. Novotná Kateřina         PHK8252   OK 99 Hradec Králové     48:58   + 7:58 
 13. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     50:22   + 9:22 
 14. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             51:48   + 10:48
 15. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  54:50   + 13:50
 16. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             55:14   + 14:14
 17. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.  55:26   + 14:26
 18. Venclová Veronika        ZAM8251   OB TJ Sokol Žamberk      65:23   + 24:23
 19. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     67:45   + 26:45
 20. Janelová Lenka           5QZ7400   2M                       72:30   + 31:30
 21. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     74:43   + 33:43
     Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk               DISK          
     Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.30 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kejvalová Kamila         SJC7450   Sportcentrum Jičín       36:18          
  2. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  36:39   + 0:21 
  3. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    37:00   + 0:42 
  4. Odvodyová Šárka          LPU8352   OK Lokomotiva Pardubice  37:24   + 1:06 
  5. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       38:02   + 1:44 
  6. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              38:51   + 2:33 
  7. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    42:20   + 6:02 
  8. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  43:08   + 6:50 
  9. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  44:25   + 8:07 
 10. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  45:03   + 8:45 
 11. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         45:19   + 9:01 
 12. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:53   + 9:35 
 13. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  46:22   + 10:04
 14. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              47:43   + 11:25
 15. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:38   + 12:20
 16. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  48:54   + 12:36
 17. Schmidtová Jana          VRL7553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:47   + 15:29
 17. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              51:47   + 15:29
 19. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         53:48   + 17:30
 20. Langrová Lenka           KOR7450   OB DDM Kostelec nad Orl  54:26   + 18:08
 21. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              54:34   + 18:16
 22. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  54:58   + 18:40
 23. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  55:11   + 18:53
 24. Hájková Eva              VRL7454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:19   + 20:01
 25. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  56:50   + 20:32
 26. Pešková Renata           SJC7550   Sportcentrum Jičín       57:48   + 21:30
 27. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:01   + 21:43
 28. Krunčíková Iva           SHK7751   OK Slavia Hradec Králov  58:12   + 21:54
 29. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     59:13   + 22:55
 30. Poláková Lucie           VRL8254   OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:33   + 26:15
 31. Mádlová Denisa           BRU7550   Ulita-HOBRA Orienteerin  64:07   + 27:49
 32. Chabinová Jana           SHK8350   OK Slavia Hradec Králov  65:22   + 29:04
 33. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:06   + 29:48
 34. Pitrmucová Šárka         JIL7852   OK Jilemnice             67:54   + 31:36
 35. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové     68:50   + 32:32
 36. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  69:45   + 33:27
 37. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:17   + 36:59
     Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk               DISK          
     Matěásková Eva           JIL7651   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.30 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  43:10          
  2. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     47:24   + 4:14 
  3. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              49:10   + 6:00 
  4. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  51:08   + 7:58 
  5. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  52:53   + 9:43 
  6. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  54:12   + 11:02
  7. Azebová Martina          PHK6757   OK 99 Hradec Králové     60:44   + 17:34
  8. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     64:02   + 20:52
  9. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  71:48   + 28:38
 10. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      74:04   + 30:54
     Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Zalabová Martina         SJC6657   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Waňková Dita             LPU7158   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         38:05          
  2. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  38:23   + 0:18 
  3. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              41:26   + 3:21 
  4. Maňáková Silvie          PHK7151   OK 99 Hradec Králové     42:02   + 3:57 
  5. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            43:13   + 5:08 
  6. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     43:25   + 5:20 
  7. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       43:39   + 5:34 
  8. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            44:17   + 6:12 
  9. Balcarová Eva            PHK5952   OK 99 Hradec Králové     44:18   + 6:13 
 10. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  44:37   + 6:32 
 11. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB TJ Sokol Žamberk      44:57   + 6:52 
 12. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  45:33   + 7:28 
 13. Holečková Zdeňka         SHK6950   OK Slavia Hradec Králov  46:33   + 8:28 
 14. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:36   + 9:31 
 15. Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov  48:00   + 9:55 
 16. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  48:09   + 10:04
 17. Kokrdová Věra            PHK6450   OK 99 Hradec Králové     48:50   + 10:45
 18. Pokorná Petra            JIL7257   OK Jilemnice             49:04   + 10:59
 19. Lamichová Iva            PHK6353   OK 99 Hradec Králové     49:33   + 11:28
 20. Divecká Růžena           SHK6753   OK Slavia Hradec Králov  50:56   + 12:51
 21. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  53:01   + 14:56
 22. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             53:38   + 15:33
 23. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  54:51   + 16:46
 24. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  58:17   + 20:12
 25. Weberová Zuzana          PHK6961   OK 99 Hradec Králové     60:00   + 21:55
 26. Kolářová Andrea          BRU7151   Ulita-HOBRA Orienteerin  63:02   + 24:57
 27. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  63:26   + 25:21
 28. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          63:28   + 25:23
 29. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     80:07   + 42:02
     Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Macháčková Jana          SHK6450   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:51          
  2. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         43:54   + 0:03 
  3. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          45:18   + 1:27 
  4. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  46:16   + 2:25 
  5. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     48:39   + 4:48 
  6. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  48:52   + 5:01 
  7. Mádlová Iva              SHK6351   OK Slavia Hradec Králov  49:08   + 5:17 
  8. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         49:10   + 5:19 
  9. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             49:27   + 5:36 
 10. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             51:28   + 7:37 
 11. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  52:53   + 9:02 
 12. Tichá Jiřina             DOB6050   KOB Dobruška             53:23   + 9:32 
 13. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     53:42   + 9:51 
 14. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  56:06   + 12:15
 15. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             56:32   + 12:41
 16. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  62:12   + 18:21
 17. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška             76:37   + 32:46
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  52:31          
  2. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  58:37   + 6:06 
  3. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  62:06   + 9:35 
  4. Kovaříková Anna          NER       NER                      82:54   + 30:23
  5. Smrčková Olga            LPU6055   OK Lokomotiva Pardubice 100:25   + 47:54
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.40 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  44:12          
  2. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      50:04   + 5:52 
  3. Lhotská Hana             ZAM4651   OB TJ Sokol Žamberk      78:45   + 34:33
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.50 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     28:54          
  2. Šafr Vít                 CHC0901   K.O.B. Choceň            29:21   + 0:27 
  3. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  33:56   + 5:02 
  4. Čihák Jakub              HOR       TJ Jiskra Hořice         35:33   + 6:39 
  5. Kejval Vojtěch           SJC0902   Sportcentrum Jičín       35:56   + 7:02 
  6. Lučan Matěj              LPU0903   OK Lokomotiva Pardubice  36:51   + 7:57 
  7. Suk Marek                LTU0900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:17   + 8:23 
  8. Svejštil Martin          ZAM1001   OB TJ Sokol Žamberk      37:55   + 9:01 
  9. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  38:37   + 9:43 
 10. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    39:22   + 10:28
 11. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            39:31   + 10:37
 12. Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín       39:54   + 11:00
 13. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:12   + 13:18
 14. Šlambora Kryštof         SHK0806   OK Slavia Hradec Králov  42:54   + 14:00
 15. Kobík Kryštof            LTU1000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:21   + 15:27
 16. Toužil Lukáš             SHK1000   OK Slavia Hradec Králov  47:46   + 18:52
 17. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          49:16   + 20:22
 18. Pochop Václav            STH0902   SK Studenec              57:14   + 28:20
 19. Cupák Vašík              VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:57   + 35:03
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.40 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     27:19          
  2. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       33:43   + 6:24 
  3. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  34:18   + 6:59 
  4. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  34:24   + 7:05 
  5. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:41   + 7:22 
  6. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         36:32   + 9:13 
  7. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  37:02   + 9:43 
  8. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  37:53   + 10:34
  9. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       38:54   + 11:35
 10. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  41:03   + 13:44
 11. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         42:36   + 15:17
 12. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  44:28   + 17:09
 13. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  47:07   + 19:48
 14. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          48:40   + 21:21
 15. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       51:37   + 24:18
 16. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       54:42   + 27:23
 17. Maloch David             LPU0905   OK Lokomotiva Pardubice  55:38   + 28:19
 18. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  56:23   + 29:04
 19. Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice  65:35   + 38:16
 20. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       67:34   + 40:15
 21. Langr Matyáš             KOR0800   OB DDM Kostelec nad Orl  76:09   + 48:50
     Baláž Viktor             SHK0803   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     27:45          
  2. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         28:49   + 1:04 
  3. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:50   + 2:05 
  4. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             31:34   + 3:49 
  5. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       32:32   + 4:47 
  6. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       36:26   + 8:41 
  7. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:32   + 8:47 
  8. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             37:28   + 9:43 
  9. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       37:48   + 10:03
 10. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       39:18   + 11:33
 11. Matěásko Marek           JIL0702   OK Jilemnice             39:30   + 11:45
 12. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             39:53   + 12:08
 13. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    39:54   + 12:09
 14. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  41:15   + 13:30
 15. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  41:23   + 13:38
 16. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  42:41   + 14:56
 17. Kujal Josef              PHK0703   OK 99 Hradec Králové     42:53   + 15:08
 18. Lounek Vít               KOR0601   OB DDM Kostelec nad Orl  44:25   + 16:40
 19. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     44:44   + 16:59
 20. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  45:46   + 18:01
 21. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  48:45   + 21:00
 22. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  50:10   + 22:25
 23. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:50   + 23:05
 24. Munzar Jakub             LPU0606   OK Lokomotiva Pardubice  52:43   + 24:58
 25. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  64:47   + 37:02
 26. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  68:11   + 40:26
 27. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  78:48   + 51:03
 28. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  80:25   + 52:40
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              26:54          
  2. Jirout Jan               CHC0601   K.O.B. Choceň            27:23   + 0:29 
  3. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              31:26   + 4:32 
  4. Marek Bořivoj            KOR0701   OB DDM Kostelec nad Orl  31:42   + 4:48 
  5. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      34:41   + 7:47 
  6. Červinka Lukáš           NER       NER                      36:34   + 9:40 
  7. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  46:11   + 19:17
  8. Horkel Antonín           LPU0610   OK Lokomotiva Pardubice  55:48   + 28:54
  9. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      58:04   + 31:10
 10. Adamec Matěj             ZAM0603   OB TJ Sokol Žamberk      70:01   + 43:07
     Vicenec Martin           ZAM0601   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  30:39          
  2. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  31:14   + 0:35 
  3. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  32:55   + 2:16 
  4. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         34:00   + 3:21 
  5. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     35:14   + 4:35 
  6. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  37:44   + 7:05 
  7. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:25   + 7:46 
  8. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         38:46   + 8:07 
  9. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  39:42   + 9:03 
 10. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         39:49   + 9:10 
 11. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:44   + 11:05
 12. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  42:44   + 12:05
 13. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  44:25   + 13:46
 14. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  45:12   + 14:33
 15. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:17   + 14:38
 16. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         46:02   + 15:23
 17. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     46:54   + 16:15
 18. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     46:57   + 16:18
 19. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  47:01   + 16:22
 20. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             48:36   + 17:57
 21. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  48:57   + 18:18
 22. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  50:02   + 19:23
 23. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     51:26   + 20:47
 24. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         54:17   + 23:38
 25. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             54:47   + 24:08
 26. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  57:04   + 26:25
 27. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  57:59   + 27:20
 28. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       61:53   + 31:14
 29. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  63:56   + 33:17
 30. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       64:58   + 34:19
 30. Dvořák Vojtěch           LPU0506   OK Lokomotiva Pardubice  64:58   + 34:19
 32. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:57   + 35:18
 33. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      66:22   + 35:43
 34. Mühlbach Ivo             STH0401   SK Studenec              66:41   + 36:02
 35. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         67:34   + 36:55
 36. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     67:43   + 37:04
 37. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  68:03   + 37:24
 38. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  71:02   + 40:23
 39. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          71:08   + 40:29
 40. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin  82:12   + 51:33
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 2.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:51          
  2. Pulc Ondřej              ZAM0505   OB TJ Sokol Žamberk      30:14   + 1:23 
  3. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     33:00   + 4:09 
  4. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  47:56   + 19:05
  5. Marhold Stanislav        CHC0402   K.O.B. Choceň            49:16   + 20:25
  6. Lesák Lukáš              ZAM0502   OB TJ Sokol Žamberk      50:51   + 22:00
  7. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:39   + 22:48
  8. Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod          62:54   + 34:03
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.50 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:26          
  2. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             39:37   + 2:11 
  3. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:42   + 3:16 
  4. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  45:38   + 8:12 
  5. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  45:39   + 8:13 
  6. Šimek Jakub              CHC0303   K.O.B. Choceň            46:14   + 8:48 
  7. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      47:25   + 9:59 
  8. Poláček Radim            NER       NER                      50:11   + 12:45
  9. Malý Evžen ml.           JIL0301   OK Jilemnice             50:51   + 13:25
 10. Toborek Jakub            CHC0304   K.O.B. Choceň            51:57   + 14:31
 11. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:28   + 17:02
 12. Strugarek Łukasz         17P0302   WKS Śląsk Wrocław        56:27   + 19:01
 13. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  58:28   + 21:02
 14. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      58:31   + 21:05
 15. Krsek Šimon              ZAM0204   OB TJ Sokol Žamberk      61:56   + 24:30
 16. Plezia Mikołaj           17P0301   WKS Śląsk Wrocław        69:16   + 31:50
 17. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk      70:55   + 33:29
 18. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       83:53   + 46:27
 19. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  84:23   + 46:57
 20. Kedzierski Nataniel      17P0300   WKS Śląsk Wrocław        89:55   + 52:29
 21. Pávek Ondřej             KUO0301   KOB Ústí nad Orlicí     137:06   + 99:40
     Rusin Vojtěch            LPU0321   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.70 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosłaniec Mateusz        CHC0002   K.O.B. Choceň            33:01          
  2. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              38:54   + 5:53 
  3. Langr Jan                SHK0101   OK Slavia Hradec Králov  41:51   + 8:50 
  4. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      44:17   + 11:16
  5. Czapliński Jakub         CHC0003   K.O.B. Choceň            45:17   + 12:16
  6. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      45:29   + 12:28
  7. Ledniowski Filip         CHC0004   K.O.B. Choceň            46:17   + 13:16
  8. Kurzyp Stanisław         CHC0202   K.O.B. Choceň            46:34   + 13:33
  9. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:32   + 17:31
 10. Jansa Radek              BRU0002   Ulita-HOBRA Orienteerin  57:29   + 24:28
 11. Kučera Jan               PHK0100   OK 99 Hradec Králové     60:19   + 27:18
 12. Černý David              HCE0000   TJ Hostivice             70:37   + 37:36
 13. Černý Petr               HCE0100   TJ Hostivice             72:20   + 39:19
     Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Krampera Tomáš           VRL0103   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.40 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmehlík Eduard           SHK8702   OK Slavia Hradec Králov  40:17          
  2. Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň            41:07   + 0:50 
  3. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  41:47   + 1:30 
  4. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        43:48   + 3:31 
  5. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  44:00   + 3:43 
  6. Vítek Petr               PHK7601   OK 99 Hradec Králové     44:04   + 3:47 
  7. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  44:28   + 4:11 
  8. Jedlička Michal          SHK7309   OK Slavia Hradec Králov  44:30   + 4:13 
  9. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         44:56   + 4:39 
 10. Malý Aleš                JIL8702   OK Jilemnice             46:27   + 6:10 
 11. Waněk Adam               LPU9505   OK Lokomotiva Pardubice  47:13   + 6:56 
 12. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             47:31   + 7:14 
 13. Drobník Michal           SJC8709   Sportcentrum Jičín       48:08   + 7:51 
 14. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             48:36   + 8:19 
 15. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            48:39   + 8:22 
 16. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         49:00   + 8:43 
 17. Panchártek Jan           PHK8802   OK 99 Hradec Králové     49:03   + 8:46 
 18. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:15   + 8:58 
 19. Lenner Miroslav          LPU8605   OK Lokomotiva Pardubice  49:40   + 9:23 
 20. Fátor Jan                DOB7907   KOB Dobruška             50:10   + 9:53 
 21. Macek Martin             SNA7106   TJ START Náchod          50:22   + 10:05
 22. Tihon Michal             PHK7905   OK 99 Hradec Králové     50:36   + 10:19
 23. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     50:43   + 10:26
 24. Pýcha Lukáš              SNA8402   TJ START Náchod          51:26   + 11:09
 25. Vítek Tomáš              PHK7702   OK 99 Hradec Králové     51:35   + 11:18
 26. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          52:04   + 11:47
 27. Sobczyński Kalikst       CHC7101   K.O.B. Choceň            52:18   + 12:01
 28. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            52:20   + 12:03
 29. Držka Štěpán             LPU7604   OK Lokomotiva Pardubice  52:53   + 12:36
 30. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       53:05   + 12:48
 31. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  53:08   + 12:51
 32. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:17   + 13:00
 33. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  53:29   + 13:12
 34. Azeb Karim               PHK9110   OK 99 Hradec Králové     54:04   + 13:47
 35. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  54:10   + 13:53
 36. Wohanka Petr             VRL7305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:17   + 14:00
 37. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  55:01   + 14:44
 38. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  56:09   + 15:52
 39. Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové     56:21   + 16:04
 40. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       56:55   + 16:38
 41. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  57:23   + 17:06
 42. Lauterbach David         KUO9802   KOB Ústí nad Orlicí      58:30   + 18:13
 43. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:47   + 18:30
 44. Maňák Matěj              PHK9302   OK 99 Hradec Králové     60:18   + 20:01
 45. Maňák Michal             PHK9801   OK 99 Hradec Králové     60:48   + 20:31
 46. Erlebach Michal          LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:54   + 20:37
 47. Kalenský Aleš            STH9801   SK Studenec              62:27   + 22:10
 48. Leštínský Tomáš          DOB7801   KOB Dobruška             62:31   + 22:14
 49. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  66:00   + 25:43
 50. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim              67:01   + 26:44
 51. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  67:55   + 27:38
 52. Hájek Jakub              SHK9802   OK Slavia Hradec Králov  68:07   + 27:50
 53. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:54   + 28:37
 54. Faltejsek Jan            PHK9802   OK 99 Hradec Králové     69:43   + 29:26
 55. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             79:03   + 38:46
 56. Bartoň Zdeněk            NPA8301   SK LOB Nová Paka         81:14   + 40:57
 57. Sourada Tomáš            ZAM9902   OB TJ Sokol Žamberk      90:34   + 50:17
 58. Friml Dominik            ZAM9901   OB TJ Sokol Žamberk      91:07   + 50:50
 59. Macl Jan                 LPU9102   OK Lokomotiva Pardubice  93:59   + 53:42
     Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.70 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  45:45          
  2. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  48:34   + 2:49 
  3. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      49:56   + 4:11 
  4. Jedlička Lukáš           SHK8100   OK Slavia Hradec Králov  50:51   + 5:06 
  5. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     56:27   + 10:42
  6. Jiřišta Lubomír          JIL8802   OK Jilemnice             57:21   + 11:36
  7. Růžička Daniel           KOR9000   OB DDM Kostelec nad Orl  59:33   + 13:48
  8. Zajíček Radim            SRK9102   SOOB Spartak Rychnov n.  70:37   + 24:52
  9. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             72:04   + 26:19
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.70 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              45:48          
  2. Kárník Jan               LPU7811   OK Lokomotiva Pardubice  46:04   + 0:16 
  3. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              48:51   + 3:03 
  4. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              49:00   + 3:12 
  5. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  49:31   + 3:43 
  6. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  49:38   + 3:50 
  7. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  51:16   + 5:28 
  8. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            53:33   + 7:45 
  9. Kejval Jaromír           SJC7300   Sportcentrum Jičín       53:38   + 7:50 
 10. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  55:39   + 9:51 
 11. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  56:06   + 10:18
 12. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin  57:22   + 11:34
 13. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  57:43   + 11:55
 14. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       60:08   + 14:20
 15. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:02   + 15:14
 16. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:24   + 17:36
 17. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       72:21   + 26:33
 18. Lán Filip                SHK8003   OK Slavia Hradec Králov  72:53   + 27:05
 19. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      72:57   + 27:09
 20. Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin  73:44   + 27:56
     Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Froš Štěpán              LPU7309   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 3.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    39:25          
  2. Panáček Aleš             NER       NER                      41:38   + 2:13 
  3. Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:17   + 4:52 
  4. Zemánek Miroslav         SRK7401   SOOB Spartak Rychnov n.  44:35   + 5:10 
  5. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       45:05   + 5:40 
  6. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     45:22   + 5:57 
  7. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       45:34   + 6:09 
  8. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  45:48   + 6:23 
  9. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            46:35   + 7:10 
 10. Odvody Zdeněk            LPU8206   OK Lokomotiva Pardubice  47:05   + 7:40 
 11. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     47:43   + 8:18 
 12. Šafr Jiří                CHC7706   K.O.B. Choceň            48:28   + 9:03 
 13. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     48:51   + 9:26 
 14. Pozdílek Martin          PHK7803   OK 99 Hradec Králové     48:57   + 9:32 
 15. Jirásek Karel            BRM6301   Sokol Burdych            49:34   + 10:09
 16. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  52:26   + 13:01
 17. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             54:56   + 15:31
 18. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  55:36   + 16:11
 19. Vodňanský Jaroslav       BRM6101   Sokol Burdych            57:08   + 17:43
 20. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  57:46   + 18:21
 21. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  58:27   + 19:02
 22. Souček Karel             SHK6601   OK Slavia Hradec Králov  58:28   + 19:03
 23. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  64:09   + 24:44
 24. Macek Pavel              LPU7517   OK Lokomotiva Pardubice  65:50   + 26:25
 25. Mádle Miroslav           BRU7600   Ulita-HOBRA Orienteerin  67:29   + 28:04
 26. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  68:47   + 29:22
 27. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             68:48   + 29:23
 28. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:57   + 30:32
 29. Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov  80:58   + 41:33
 30. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  83:23   + 43:58
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  38:44          
  2. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         38:45   + 0:01 
  3. Kavalír Karel            PHK6503   OK 99 Hradec Králové     40:49   + 2:05 
  4. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  40:50   + 2:06 
  5. Langr Jan                SHK6701   OK Slavia Hradec Králov  41:40   + 2:56 
  6. Háp Pavel                PHK7101   OK 99 Hradec Králové     45:43   + 6:59 
  7. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             45:46   + 7:02 
  8. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             46:02   + 7:18 
  9. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  47:29   + 8:45 
 10. Ptáček Pavel             BBM6508   BETA URSUS Orienteering  48:00   + 9:16 
 11. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice             49:31   + 10:47
 12. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  50:14   + 11:30
 13. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      51:28   + 12:44
 14. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            51:32   + 12:48
 15. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         51:33   + 12:49
 16. Chmelař Pavel            SHK6402   OK Slavia Hradec Králov  53:09   + 14:25
 17. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          55:13   + 16:29
 18. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         55:19   + 16:35
 19. Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové     56:19   + 17:35
 20. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     58:45   + 20:01
 21. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  63:55   + 25:11
 22. Věříš Jan                LPU7103   OK Lokomotiva Pardubice  68:12   + 29:28
 23. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     72:37   + 33:53
 24. Bílek Tomáš              2XC7300   Vojice                   75:03   + 36:19
 25. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  76:17   + 37:33
     Mazurek Piotr            17P7000   WKS Śląsk Wrocław         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       40:37          
  2. Funda Michal             SHK6403   OK Slavia Hradec Králov  44:13   + 3:36 
  3. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       44:36   + 3:59 
  4. Jelínek Roman            CHC6301   K.O.B. Choceň            46:26   + 5:49 
  5. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:47   + 8:10 
  6. Záveský Richard          CET6301   TJ Loko Česká Třebová    49:52   + 9:15 
  7. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          50:24   + 9:47 
  8. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         51:13   + 10:36
  9. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  51:14   + 10:37
 10. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  51:36   + 10:59
 11. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  51:44   + 11:07
 12. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  52:18   + 11:41
 13. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  53:53   + 13:16
 14. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  54:38   + 14:01
 15. Holubář David            KUO7101   KOB Ústí nad Orlicí      54:54   + 14:17
 16. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         55:16   + 14:39
 17. Jirák Stanislav          LPU6304   OK Lokomotiva Pardubice  55:58   + 15:21
 18. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          56:10   + 15:33
 19. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     56:58   + 16:21
 20. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  61:31   + 20:54
 21. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          62:28   + 21:51
 22. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  66:10   + 25:33
 23. Vých Luboš               KOR7300   OB DDM Kostelec nad Orl  67:56   + 27:19
 24. Waněk Hubert             LPU6506   OK Lokomotiva Pardubice  76:06   + 35:29
 25. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:39   + 36:02
 26. Musil Marek              KUO7301   KOB Ústí nad Orlicí      81:44   + 41:07
 27. Kos Radovan              LPU7110   OK Lokomotiva Pardubice  81:52   + 41:15
 28. Krummer Jiří             CHC7301   K.O.B. Choceň            83:47   + 43:10
 29. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             84:10   + 43:33
 30. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         89:18   + 48:41
     Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk               DISK          
     Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
     Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Molinger Luděk           SNA7249   TJ START Náchod           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Pavel            SNA5649   TJ START Náchod          36:13          
  2. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  41:39   + 5:26 
  3. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  41:55   + 5:42 
  4. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  42:16   + 6:03 
  5. Prášil Jan               NPA5601   SK LOB Nová Paka         43:50   + 7:37 
  6. Tichý Boris              DOB5500   KOB Dobruška             44:24   + 8:11 
  7. Štěrba Pavel             LPU5408   OK Lokomotiva Pardubice  46:20   + 10:07
  8. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             47:09   + 10:56
  9. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              47:20   + 11:07
 10. Nožička Miroslav         LPU5405   OK Lokomotiva Pardubice  47:59   + 11:46
 11. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            48:01   + 11:48
 12. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  49:47   + 13:34
 13. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             51:10   + 14:57
 14. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  51:18   + 15:05
 15. Janeba Petr              CHC6001   K.O.B. Choceň            53:09   + 16:56
 16. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  53:53   + 17:40
 17. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:31   + 19:18
 18. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       56:39   + 20:26
 19. Holeček Petr             SHK5900   OK Slavia Hradec Králov  61:15   + 25:02
 20. Ježek Jiří               PHK6201   OK 99 Hradec Králové     61:16   + 25:03
 21. Filip Aleš               SHK5501   OK Slavia Hradec Králov  63:57   + 27:44
 22. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  64:05   + 27:52
 23. Vlček Josef              TYN5602   OOB SK Týniště nad Orli  67:26   + 31:13
 24. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             69:38   + 33:25
     Andrš Milan              ZAM5801   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lulay Miloš              LPU5502   OK Lokomotiva Pardubice  38:18          
  2. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             38:30   + 0:12 
  3. Balcar Aleš              PHK5703   OK 99 Hradec Králové     40:56   + 2:38 
  4. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     43:34   + 5:16 
  5. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  44:12   + 5:54 
  6. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              44:53   + 6:35 
  7. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  44:54   + 6:36 
  8. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     47:30   + 9:12 
  9. Vykysalý Miroslav        PHK5902   OK 99 Hradec Králové     48:56   + 10:38
 10. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  50:43   + 12:25
 11. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  55:05   + 16:47
 12. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  57:11   + 18:53
 13. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  66:55   + 28:37
     Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.30 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     32:04          
  2. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    35:09   + 3:05 
  3. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            36:05   + 4:01 
  4. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:29   + 7:25 
  5. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         40:23   + 8:19 
  6. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:05   + 9:01 
  7. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    42:00   + 9:56 
  8. Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov  44:53   + 12:49
  9. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  54:43   + 22:39
 10. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         57:22   + 25:18
     Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bílek Vratislav          SJC4801   Sportcentrum Jičín       34:27          
  2. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      34:28   + 0:01 
  3. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          42:48   + 8:21 
  4. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     43:25   + 8:58 
  5. Seidl Karel              SRK4301   SOOB Spartak Rychnov n.  48:14   + 13:47
  6. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             48:24   + 13:57
  7. Springer Michal          PHK4601   OK 99 Hradec Králové     49:38   + 15:11
  8. Wenke Josef              SRK4703   SOOB Spartak Rychnov n.  50:04   + 15:37
  9. Weber Petr               PHK3901   OK 99 Hradec Králové     52:34   + 18:07
 10. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     54:53   + 20:26
 11. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       56:54   + 22:27
 12. Vávra Jaroslav           LPU4601   OK Lokomotiva Pardubice  57:44   + 23:17
 13. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice 106:11   + 71:44
     Tobiška Václav           ZAM4401   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Jiran Václav             PHK4701   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pešek Matěj              SJC1002   Sportcentrum Jičín       27:05          
  2. Novotný Kryštof          PHK       OK 99 Hradec Králové     27:35   + 0:30 
  3. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  28:07   + 1:02 
  4. Vích Ondřej              CHC0801   K.O.B. Choceň            28:33   + 1:28 
  5. Čapek Karel              NER       NER                      33:45   + 6:40 
  6. Vyplelová Anna           ZAM0961   OB TJ Sokol Žamberk      34:01   + 6:56 
  7. Šimková Lucie            STH0951   SK Studenec              34:40   + 7:35 
  8. Domin Ondřej             LPU1103   OK Lokomotiva Pardubice  35:08   + 8:03 
  9. Jedličková Lucie         SHK1050   OK Slavia Hradec Králov  35:45   + 8:40 
 10. Panáčková Johana         NER       NER                      36:25   + 9:20 
 11. Rybářová Kristýnka       LTUyyyy   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:38   + 9:33 
 12. Panáčková Alžběta        NER       NER                      36:39   + 9:34 
 13. Pozdílková Káťa          PHK       OK 99 Hradec Králové     37:14   + 10:09
 14. Lučan Ondřej             LPU1101   OK Lokomotiva Pardubice  37:36   + 10:31
 15. Macek Vojtěch            SNA0901   TJ START Náchod          38:32   + 11:27
 16. Kujal Jan                NER       NER                      38:33   + 11:28
 17. Macek Matěj              SNA1202   TJ START Náchod          39:47   + 12:42
 18. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  40:52   + 13:47
 19. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  41:50   + 14:45
 20. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  42:05   + 15:00
 21. Gottstein Matouš         JIL0901   OK Jilemnice             42:07   + 15:02
 22. Hostinský Viktor         NER       NER                      42:41   + 15:36
 23. Šroler Dominik           CHC       K.O.B. Choceň            43:25   + 16:20
 24. Kárníková Alžběta        LPU1354   OK Lokomotiva Pardubice  43:57   + 16:52
 25. Hamáček Jan              STH       SK Studenec              44:52   + 17:47
 26. Bucharová Marie          VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:08   + 18:03
 27. Hrnčíř Marek             SNA0802   TJ START Náchod          45:31   + 18:26
 28. Šafář Jan                NER       NER                      45:48   + 18:43
 29. Buchar Marcel            NER       NER                      46:38   + 19:33
 30. Kraus Vojtěch            SJC       Sportcentrum Jičín       46:39   + 19:34
 31. Kraus Jan                SJC1003   Sportcentrum Jičín       46:40   + 19:35
 32. Vencl Dorián             DOB       KOB Dobruška             46:44   + 19:39
 33. Čtvrtečková Natálie      TYN       OOB SK Týniště nad Orli  47:11   + 20:06
 34. Karbanová Marie          HOR       TJ Jiskra Hořice         47:27   + 20:22
 34. Čapková Kateřina         NER       NER                      47:27   + 20:22
 36. Sehnoutková Anna         KOR0950   OB DDM Kostelec nad Orl  48:00   + 20:55
 37. Pompach Tobiáš           PHK       OK 99 Hradec Králové     49:10   + 22:05
 38. Kynčl Láďa               LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:18   + 23:13
 39. Nymsová Marie Ema        TYN1350   OOB SK Týniště nad Orli  50:22   + 23:17
 40. Nymsa Matyáš             TYN1300   OOB SK Týniště nad Orli  50:24   + 23:19
 41. Čonka Jindřich           NER       NER                      50:40   + 23:35
 42. Kovářová Sára            LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:58   + 23:53
 43. Wohanková Michaela       VRL1151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:06   + 24:01
 44. Mojžíš Radovan           PHK       OK 99 Hradec Králové     51:26   + 24:21
 45. Korbelová Tereza         CHC1252   K.O.B. Choceň            51:37   + 24:32
 45. Mojžíšová Nela           PHK       OK 99 Hradec Králové     51:37   + 24:32
 47. Laube Patrik             NER       NER                      52:05   + 25:00
 48. Teplý Martin             VRL1202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:23   + 25:18
 49. Teplý Lukáš              VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:57   + 25:52
 50. Fenclová Zuzana          LPU1454   OK Lokomotiva Pardubice  56:08   + 29:03
 51. Ticháček Jonáš           SJC       Sportcentrum Jičín       56:37   + 29:32
 52. Polák Vlastimil          VRL1001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:27   + 31:22
 53. Korbelová Eliška         CHC1251   K.O.B. Choceň            59:25   + 32:20
 54. Gruner Jan               BRU1001   Ulita-HOBRA Orienteerin  59:33   + 32:28
 55. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:04   + 32:59
 56. Dupilková Anežka         NER       NER                      60:21   + 33:16
 57. Kubíková Adéla           NER       NER                      60:26   + 33:21
 58. Souček Matěj             NER       NER                      60:31   + 33:26
 59. Poláková Gabriela        VRL1351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:51   + 33:46
 59. Zlámalová Barbora        LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:51   + 33:46
 61. Kovář Andreas            LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:04   + 33:59
 62. Langrová Tereza          KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  63:20   + 36:15
 63. Róža Lukáš               NER       NER                      63:45   + 36:40
 64. Odvodyová Nikola         LPU1252   OK Lokomotiva Pardubice  66:11   + 39:06
 65. Stolinová Andrea         DOB       KOB Dobruška             66:39   + 39:34
 66. Uher Jan                 NER       NER                      67:54   + 40:49
 67. Šlesingerová Nela        DOB       KOB Dobruška             69:36   + 42:31
 68. Smith Laura              VRL1152   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:21   + 44:16
 69. Schmidtová Eva           VRL1251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  72:02   + 44:57
 70. Kutlvašrová Marta        VRL1451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  72:06   + 45:01
 71. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  72:33   + 45:28
 72. Jakubec Jan              SJC       Sportcentrum Jičín       79:04   + 51:59
 73. Janatová Anežka          NER       NER                      82:41   + 55:36
 74. Červinková Olívie        NER       NER                      83:35   + 56:30
 75. Wohanka Jakub            VRL1301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  83:42   + 56:37
 76. Laube Amálka             NER       NER                      84:32   + 57:27
 77. Šlambora Vít             SHK       OK Slavia Hradec Králov  85:30   + 58:25
 78. Šnokhousová Nikol        SJC       Sportcentrum Jičín       88:02   + 60:57
 79. Stejskalová Eliška       NER       NER                      95:51   + 68:46
     Posolda Lukáš            SJC1100   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Besedová Magdalena       CHT1251   OOB SK Chrast             DISK          
     Novák Michal             ZAM1101   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Stulíková Zuzana         SHK       OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Hostinská Barbora        LPU1090   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Bejrová Anita            NER       NER                       DISK          
     Vítková Eliška           PHK       OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Ševčíková Linda          NER       NER                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.40 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Domin Martin             NER       NER                      25:16          
  2. Stulíková Barbora        SHK8552   OK Slavia Hradec Králov  27:46   + 2:30 
  3. Zahradník Jan            KOR0304   OB DDM Kostelec nad Orl  27:56   + 2:40 
  4. Molingerová Pavlína      SNA7951   TJ START Náchod          28:44   + 3:28 
  5. Štěpová Věra             NER       NER                      30:24   + 5:08 
  6. Grunerová Martina        BRU9351   Ulita-HOBRA Orienteerin  30:39   + 5:23 
  7. Čtvrtečková Martina      TYN8352   OOB SK Týniště nad Orli  31:00   + 5:44 
  8. Wohanková Kateřina       VRL7955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:10   + 5:54 
  9. Brumlichová Kristýna     NPA0351   SK LOB Nová Paka         31:21   + 6:05 
 10. Hanzl Patrik             NER       NER                      31:51   + 6:35 
 11. Škoda Petr               LTUxxxx   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:54   + 6:38 
 12. Maloch Pavel             LPU       OK Lokomotiva Pardubice  32:24   + 7:08 
 13. Sadílková Michaela       NER       NER                      32:25   + 7:09 
 14. Munzar Martin            LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  32:35   + 7:19 
 15. Šafránek Daniel          KOR9700   OB DDM Kostelec nad Orl  33:17   + 8:01 
 16. Hejtmánková Ivana        BRU7250   Ulita-HOBRA Orienteerin  34:05   + 8:49 
 17. Kadaně Miroslav          LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice  34:06   + 8:50 
 18. Jansová Romana           BRU7650   Ulita-HOBRA Orienteerin  34:08   + 8:52 
 19. Gallová Helena           STH7750   SK Studenec              34:23   + 9:07 
 20. Pompach Martin           PHK7207   OK 99 Hradec Králové     34:35   + 9:19 
 21. Teplý Lukáš              VRL8003   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:41   + 9:25 
 22. Beranová Kateřina        LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:52   + 9:36 
 23. Michlová Eliška          VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:30   + 11:14
 24. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  36:51   + 11:35
 25. Janata Vojtěch           NER       NER                      38:33   + 13:17
 26. Posejpal Kryštof         BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  39:18   + 14:02
 27. Rychlíková Blanka        VRL9502   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:36   + 15:20
 28. Udržal Patrik            NER       NER                      40:41   + 15:25
 29. Kubín Jan                HOR7400   TJ Jiskra Hořice         41:25   + 16:09
 30. Morávková Lída           NER       NER                      42:15   + 16:59
 31. Marková Michaela         KUO       KOB Ústí nad Orlicí      43:09   + 17:53
 32. Levrincová Petra         NER       NER                      43:25   + 18:09
 33. Rufferová Iva            SNA5052   TJ START Náchod          43:30   + 18:14
 34. Háp Ondřej               NER       NER                      44:02   + 18:46
 35. Háp Matěj                PHK0501   OK 99 Hradec Králové     44:21   + 19:05
 36. Balažová Petra           NER       NER                      44:22   + 19:06
 37. Sadílek Radovan          NER       NER                      44:31   + 19:15
 38. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  46:23   + 21:07
 39. Bohanská Lenka           NER       NER                      47:17   + 22:01
 40. Stejskalová Lucie        NER       NER                      47:18   + 22:02
 41. Machůpková Ganička       NER       NER                      48:29   + 23:13
 42. Krummerová Martina       CHC       K.O.B. Choceň            48:48   + 23:32
 43. Douda Tomáš              NER       NER                      50:10   + 24:54
 44. Doležalová Jana          NEr       NER                      50:11   + 24:55
 45. Mertlíková Eliška        VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:03   + 25:47
 46. Šípková Petra            xxx       xxx                      51:18   + 26:02
 47. Bogáň Michal             xxx       xxx                      51:32   + 26:16
 48. Neumannová Blanka        NER       NER                      51:33   + 26:17
 49. Heerkens Luna            BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  52:59   + 27:43
 50. Kosová Leona             LPU7153   OK Lokomotiva Pardubice  54:34   + 29:18
 51. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  56:40   + 31:24
 52. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     59:00   + 33:44
 53. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  61:57   + 36:41
 54. Horáková Eliška          NER       NER                      62:39   + 37:23
 55. Hammová Dita             KOR7050   OB DDM Kostelec nad Orl  62:51   + 37:35
 56. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  69:12   + 43:56
 57. Stárková Jana            NER       NER                      69:35   + 44:19
 58. Šlsingerová Jitka        DOB       KOB Dobruška             72:53   + 47:37
 59. Věříšová Lenka           2SC7750   NEREG - Věříšovi         77:42   + 52:26
 60. Hrdová Blanka            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  93:30   + 68:14
     Vanický Richard          KOR0303   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiran Jan                PHK7701   OK 99 Hradec Králové     46:14          
  2. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        52:17   + 6:03 
  3. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  55:02   + 8:48 
  4. Doležalová Radka         NER       NER                      55:03   + 8:49 
  5. Hanzl Jaroslav           NER       NER                      56:00   + 9:46 
  6. Nárovec Václav           NER       NER                      58:14   + 12:00
  6. Randák Karel             NER       NER                      58:14   + 12:00
  8. Sokol Milan              BRM7201   Sokol Burdych            59:48   + 13:34
  9. Teplá Hana               SHK6561   OK Slavia Hradec Králov  61:33   + 15:19
 10. Vencl Vojtěch            DOB       KOB Dobruška             62:37   + 16:23
 11. Dvorský Matyáš           LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  66:25   + 20:11
 12. Suková Jana              LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  66:27   + 20:13
 13. Udržal Marek             SHK       OK Slavia Hradec Králov  68:36   + 22:22
 14. Pleskač Jiří             NER       NER                      69:36   + 23:22
 15. Tihonová Martina         PHK8651   OK 99 Hradec Králové     71:52   + 25:38
 16. Marešová Kristýna        LPU       OK Lokomotiva Pardubice  75:16   + 29:02
 17. Klampfl Pavel            NER       NER                      78:34   + 32:20
 18. Doležal Jiří             NER       NER                      82:02   + 35:48
 19. Neumann David            NER       NER                      82:56   + 36:42
 20. Nováková Časomíra        NER       NER                      83:10   + 36:56
 21. Gebhartová Klára         JIL       OK Jilemnice             84:33   + 38:19
 22. Hák Ondřej               NER       NER                      84:49   + 38:35
 23. Zelenková Lenka          3IX6150   Zelenkovi                88:36   + 42:22
 24. Mattiviová Světlana      SJC       Sportcentrum Jičín       95:53   + 49:39
 25. Jireš František          3IX5900   Zelenkovi               102:57   + 56:43
 26. Zapletal Michal          NER       NER                     110:43   + 64:29
 27. Kubínová Marcela         HOR7550   TJ Jiskra Hořice        119:36   + 73:22
     Růžička Karel            NER       NER                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------