Kód závodu          : 4353
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 22.04.2018
Místo konání        : Chyňava
Mapa                : Pelechovka, A4, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, mapový klíč ISOM 2017
Pořadatel           : SCP - OK Sparta Praha
Ředitel závodu      : Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí     : Kavka Jiří - R3
Ředitel závodu      : Hojný Oldřich - R3
Stavitel tratí      : Kavková Dana - R3
JURY                : Nováková Jiřina, Havlíčková Jindra, Karmazín Pavel

D10 1.29 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                10:19          
  2. Snížková Adéla           DKP0850   Oddíl OB Kotlářka        12:00   + 1:41 
  3. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              12:03   + 1:44 
  4. Vondráčková Alžběta      DKP0864   Oddíl OB Kotlářka        12:06   + 1:47 
  5. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB Tretra Praha         12:41   + 2:22 
  6. Kučerová Kateřina        VSP0950   USK Praha                13:37   + 3:18 
  7. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB Tretra Praha         14:05   + 3:46 
  8. Zákoucká Barbora         DKP0859   Oddíl OB Kotlářka        14:15   + 3:56 
  9. Zemanová Eliška          DKP0862   Oddíl OB Kotlářka        14:21   + 4:02 
 10. Kindlová Anežka          RIC0850   OB Říčany                14:22   + 4:03 
 11. Seidlová Magdalena       RIC0950   OB Říčany                14:54   + 4:35 
 12. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  15:08   + 4:49 
 13. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                15:58   + 5:39 
 14. Mikulová Tereza          ZVO0851   OB SK Zvole              16:08   + 5:49 
 15. Kváčová Anna             DKP1051   Oddíl OB Kotlářka        18:16   + 7:57 
 16. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                20:01   + 9:42 
 17. Svatá Lucie              PGP0952   SK Praga                 26:10   + 15:51
 18. Stará Žofie              FSP0851   VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:06   + 17:47
 19. Ovčáčková Barbora        TAP0856   KOB Tretra Praha         33:31   + 23:12
  MS Pražanová Veronika       DKL0751   KOB Kladno               15:53   + 5:34 
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.29 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpová Barbora          PGP0951   SK Praga                 11:56          
  2. Bartalošová Ada          PGP1050   SK Praga                 12:58   + 1:02 
  3. Štěpánková Emma          TAP0953   KOB Tretra Praha         14:14   + 2:18 
  4. Oliveriusová Anna        BZP0850   Báječné ženy v orientač  14:17   + 2:21 
  5. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            14:23   + 2:27 
  6. Hánělová Lucie           ZVO0952   OB SK Zvole              15:47   + 3:51 
  7. Hrušková Tereza          PGP0953   SK Praga                 16:14   + 4:18 
  8. Hlaváčková Lucie         TAP1050   KOB Tretra Praha         17:29   + 5:33 
  9. Kopecká Marie            VSP0951   USK Praha                18:00   + 6:04 
 10. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              18:07   + 6:11 
 11. Pelechová Eliška         KAM0856   OK Kamenice              19:01   + 7:05 
 12. Pecklová Laura           DOR1150   OK Dobříš                20:03   + 8:07 
 13. Vondrová Eliška          FSP0850   VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:06   + 8:10 
 14. Hezká Adéla              DOR1053   OK Dobříš                21:26   + 9:30 
 15. Geffertová Marta         FSP1054   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:47   + 9:51 
 16. Vondráčková Jolana       DKP1058   Oddíl OB Kotlářka        23:01   + 11:05
 17. Stará Magdalena          FSP1051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:07   + 11:11
 18. Šeborová Barbora         DKL1150   KOB Kladno               23:40   + 11:44
 19. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB Tretra Praha         24:29   + 12:33
 20. Zavadilová Adéla         VSP1153   USK Praha                25:18   + 13:22
 21. Dlouhá Julie             PGP1051   SK Praga                 30:24   + 18:28
 22. Kučerová Jana            SLP0850   OOB Slavia Praha         32:36   + 20:40
 23. Hrstková Eliška          SLA1053   SKOB Slaný               33:22   + 21:26
 24. Ježková Viktorie         FSP1053   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:04   + 23:08
 25. Magazu Sophia            DOR1152   OK Dobříš                35:08   + 23:12
 26. Hezká Tereza             DOR0855   OK Dobříš                35:52   + 23:56
 27. Mikulová Stella          ZVO1250   OB SK Zvole              38:22   + 26:26
 28. Vítová Marianne          SPC1150   SPORTICUS team           47:29   + 35:33
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.79 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                12:05          
  2. Škáchová Viktorie        DKP0655   Oddíl OB Kotlářka        12:16   + 0:11 
  3. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                12:57   + 0:52 
  4. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              13:09   + 1:04 
  5. Štěpová Kateřina         PGP0657   SK Praga                 13:45   + 1:40 
  6. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              14:12   + 2:07 
  7. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                14:13   + 2:08 
  8. Škáchová Zuzana          DKP0656   Oddíl OB Kotlářka        15:05   + 3:00 
  9. Magazu Annabelle         DOR0657   OK Dobříš                15:07   + 3:02 
 10. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                15:24   + 3:19 
 11. Gajdová Michaela         VSP0752   USK Praha                15:44   + 3:39 
 12. Vláčilová Anna           RIC0657   OB Říčany                15:49   + 3:44 
 13. Rážová Dorota            PGP0653   SK Praga                 15:50   + 3:45 
 14. Ludvíková Natálie        KNC0751   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:02   + 3:57 
 15. Kohoutová Zdeňka         DKL0651   KOB Kladno               16:22   + 4:17 
 16. Baxová Kateřina          LBE0651   TJ Lokomotiva Beroun     16:37   + 4:32 
 17. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                16:38   + 4:33 
 18. Grimmerová Valerie       RIC0754   OB Říčany                16:40   + 4:35 
 19. Fibírová Lucie           FSP0777   VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:42   + 4:37 
 20. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:15   + 5:10 
 21. Halašková Bára           DKP0654   Oddíl OB Kotlářka        17:30   + 5:25 
 22. Krejčová Hana            ROU0653   SKOB Roudnice nad Labem  18:45   + 6:40 
 23. Jandová Eva              DOR0752   OK Dobříš                19:52   + 7:47 
 24. Maříková Alžběta         FSP0650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:05   + 8:00 
 25. Redlová Barbora          SLA0650   SKOB Slaný               21:57   + 9:52 
 26. Stoklasová Eliška        RIC0756   OB Říčany                22:16   + 10:11
 27. Vosátková Julie          RIC0755   OB Říčany                23:21   + 11:16
 28. Nekovářová Lucie         RIC0757   OB Říčany                23:31   + 11:26
 29. Stará Barbora            FSP0752   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:42   + 11:37
 30. Mácová Štěpánka          DOB0661   KOB Dobruška             24:04   + 11:59
 31. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  24:40   + 12:35
 32. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  25:18   + 13:13
 33. Sotonová Šárka           TAP0655   KOB Tretra Praha         26:08   + 14:03
 34. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 27:49   + 15:44
 35. Hudosová Kristýna        RIC0750   OB Říčany                29:03   + 16:58
 36. Mácová Natálie           DOB0770   KOB Dobruška             29:06   + 17:01
 37. Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno               29:16   + 17:11
 38. Brodská Kateřina         HCE0653   TJ Hostivice             29:36   + 17:31
 39. Kolencová Sára           HCE0651   TJ Hostivice             30:53   + 18:48
 40. Pastuszková Laura        VSP0654   USK Praha                31:51   + 19:46
 41. Geffertová Agáta         FSP0753   VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:13   + 20:08
 42. Štoková Sofie            DKP0750   Oddíl OB Kotlářka        32:54   + 20:49
 43. Leinweberová Julie       FSP0755   VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:53   + 21:48
 44. Měšťanová Tereza         TAP0653   KOB Tretra Praha         34:14   + 22:09
 45. Svobodová Adriana        FSP0653   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:36   + 22:31
 46. Folprechtová Julie       VSP0653   USK Praha                35:02   + 22:57
 47. Herynková Klára          RIC0758   OB Říčany                39:05   + 27:00
 48. Vavřinová Johana         HCE0751   TJ Hostivice             43:39   + 31:34
 49. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             49:39   + 37:34
 50. Fialová Kateřina         DOR0754   OK Dobříš                51:15   + 39:10
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.12 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452   KOB Tretra Praha         12:09          
  2. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                12:38   + 0:29 
  3. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                13:32   + 1:23 
  4. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                13:45   + 1:36 
  5. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              14:23   + 2:14 
  6. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                14:55   + 2:46 
  7. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                15:12   + 3:03 
  8. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              15:14   + 3:05 
  9. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              15:55   + 3:46 
 10. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole              16:05   + 3:56 
 11. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole              16:17   + 4:08 
 12. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                16:36   + 4:27 
 13. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  16:54   + 4:45 
 14. Šantorová Eliška         ROZ0552   OK Roztoky               16:56   + 4:47 
 15. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              17:02   + 4:53 
 16. Arnoštová Veronika       DOR0455   OK Dobříš                17:31   + 5:22 
 17. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                17:54   + 5:45 
 18. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                18:01   + 5:52 
 19. Vláčilová Barbora        RIC0457   OB Říčany                18:10   + 6:01 
 20. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:56   + 6:47 
 21. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              19:17   + 7:08 
 22. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        19:57   + 7:48 
 23. Šodorová Katarína        8XC0450   NER-  Neregistrovani     20:19   + 8:10 
 24. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               20:58   + 8:49 
 25. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  21:30   + 9:21 
 26. Ripplová Emma            DKP0460   Oddíl OB Kotlářka        22:04   + 9:55 
 27. Floriánková Františka    VSP0550   USK Praha                23:08   + 10:59
 28. Štěpánková Julie         KAM0458   OK Kamenice              24:00   + 11:51
 29. Horáčková Michaela       DKP0551   Oddíl OB Kotlářka        24:02   + 11:53
 30. Matějková Julie          KAM0461   OK Kamenice              25:33   + 13:24
 31. Vosátková Eliška         RIC0553   OB Říčany                26:26   + 14:17
 32. Pilátová Amálie          DKL0450   KOB Kladno               28:54   + 16:45
 33. Ludvíková Alice          KNC0555   Sokol Kostelec n. Č. l.  29:56   + 17:47
 33. Hudčeková Klára          28Z0550   Neregistrovaná           29:56   + 17:47
 35. Kulhánková Barbora       DOR0555   OK Dobříš                31:18   + 19:09
 36. Rosendorfová Hana        TAP0551   KOB Tretra Praha         32:23   + 20:14
 37. Botková Josefína         KNC0551   Sokol Kostelec n. Č. l.  33:46   + 21:37
 38. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 35:35   + 23:26
 39. Motyčková Marie          5RX0550   NNN                      37:03   + 24:54
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.67 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aschermannová Tereza     VSP0253   USK Praha                19:24          
  2. Smolková Barbora         TAP0356   KOB Tretra Praha         21:08   + 1:44 
  3. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        22:10   + 2:46 
  4. Novotná Marie            PGP0354   SK Praga                 22:33   + 3:09 
  5. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                22:41   + 3:17 
  6. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        22:44   + 3:20 
  7. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              22:56   + 3:32 
  8. Popová Jana              TAP0252   KOB Tretra Praha         23:20   + 3:56 
  9. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 23:53   + 4:29 
 10. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        24:15   + 4:51 
 11. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 24:32   + 5:08 
 12. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                24:50   + 5:26 
 13. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                29:05   + 9:41 
 14. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  30:04   + 10:40
 15. Berounská Anna           VSP0256   USK Praha                32:34   + 13:10
 16. Chrzová Eliška           PGP0353   SK Praga                 32:45   + 13:21
 17. Popová Veronika          TAP0253   KOB Tretra Praha         33:34   + 14:10
 18. Štěpánková Ema           KAM0255   OK Kamenice              33:35   + 14:11
 19. Kramlová Kateřina        ZVO0353   OB SK Zvole              34:11   + 14:47
 20. Berounská Adéla          VSP0352   USK Praha                38:05   + 18:41
 21. Buková Anežka            ROU0351   SKOB Roudnice nad Labem  41:01   + 21:37
 22. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                41:18   + 21:54
 23. Jirasová Anežka          DOR0350   OK Dobříš                50:21   + 30:57
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.87 km, 50 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafková Sofie            KAM0153   OK Kamenice              28:13          
  2. Šrámková Hana            RIC0051   OB Říčany                31:50   + 3:37 
  3. Blahová Pavla            DKP0155   Oddíl OB Kotlářka        32:04   + 3:51 
  4. Hovorková Tereza         ZVO0153   OB SK Zvole              33:44   + 5:31 
  5. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        39:20   + 11:07
  6. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               41:12   + 12:59
  7. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  42:34   + 14:21
  8. Straková Veronika        SLA0051   SKOB Slaný               43:20   + 15:07
  9. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               51:07   + 22:54
 10. Vallová Kristýna         ZVO0152   OB SK Zvole              59:54   + 31:41
 11. Horychová Zuzana         DKL0150   KOB Kladno               60:42   + 32:29
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.75 km, 45 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nentvichová Klára        DOR9950   OK Dobříš                35:58          
  2. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB Tretra Praha         37:49   + 1:51 
  3. Krupová Tereza           BZP8751   Báječné ženy v orientač  44:48   + 8:50 
  4. Klikarová Ivana          DKP9953   Oddíl OB Kotlářka        45:15   + 9:17 
  5. Gottvaldová Denisa       DKL8550   KOB Kladno               49:22   + 13:24
  6. Pilařová Kateřina        JES8450   OK Rakovník              50:28   + 14:30
  7. Palasová Tereza          DKP9151   Oddíl OB Kotlářka        53:17   + 17:19
  8. Černá Kateřina           TJP9850   TJ Sokol Troja           54:49   + 18:51
  9. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         55:27   + 19:29
 10. Beranová Kristína        TZL8553   SKOB Zlín                57:52   + 21:54
 11. Erbanová Petra           ROU8952   SKOB Roudnice nad Labem  69:24   + 33:26
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.76 km, 65 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujáčková Ivana          SJC8952   Sportcentrum Jičín       29:09          
  2. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        31:13   + 2:04 
  3. Doležalová Monika        KAM8851   OK Kamenice              31:25   + 2:16 
  4. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                31:59   + 2:50 
  5. Nováková Tereza          LPU9757   OK Lokomotiva Pardubice  32:33   + 3:24 
  6. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        32:50   + 3:41 
  7. Snížková Petra           DKP7752   Oddíl OB Kotlářka        33:02   + 3:53 
  8. Bochenková Martina       DKP8758   Oddíl OB Kotlářka        35:45   + 6:36 
  9. Hrstková Vladěna         ZBM8787   SK Žabovřesky Brno       37:37   + 8:28 
 10. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice              39:16   + 10:07
 11. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               39:35   + 10:26
 12. Macková Eva              ZBP7950   OOB SK Zbraslav          39:38   + 10:29
 13. Marková Anna             LBE9250   TJ Lokomotiva Beroun     39:56   + 10:47
 14. Rusá Šárka               KAM9157   OK Kamenice              41:22   + 12:13
 15. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              41:30   + 12:21
 16. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:24   + 14:15
 17. Kazdová Lenka            SJC8484   Sportcentrum Jičín       43:53   + 14:44
 18. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 43:57   + 14:48
 19. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:59   + 14:50
 20. Mikulášová Helena        PGP9353   SK Praga                 44:30   + 15:21
 21. Formánková Anna          RIC9950   OB Říčany                45:00   + 15:51
 22. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        45:19   + 16:10
 23. Karbanová Vendula        DKP8350   Oddíl OB Kotlářka        45:52   + 16:43
 24. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        46:08   + 16:59
 25. Dědková Teodora          TAP0051   KOB Tretra Praha         46:27   + 17:18
 26. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  46:53   + 17:44
 27. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 47:36   + 18:27
 28. Kašparová Šárka          AOP7251   Orientační Běh Opava     47:46   + 18:37
 29. Přívozníková Pavla       BZP8650   Báječné ženy v orientač  48:10   + 19:01
 30. Křížová Lenka            KRL7951   Kometa Kralovice         49:02   + 19:53
 31. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 49:07   + 19:58
 32. Myslivečková Zuzana      TUR9253   OOB TJ Turnov            49:29   + 20:20
 33. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 49:44   + 20:35
 34. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        51:23   + 22:14
 35. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  52:29   + 23:20
 36. Karasová Jana            FSP6153   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:05   + 23:56
 37. Ryantová Jana            DKP8660   Oddíl OB Kotlářka        57:33   + 28:24
 38. Marečková Edita          PGP8853   SK Praga                 75:12   + 46:03
 39. Černá Eliška             SCP9050   OK Sparta Praha          79:47   + 50:38
     Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice               DISK          
     Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB Tretra Praha          DISK          
     Tučková Lucie            DKP8550   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.75 km, 45 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučerová Marie           VSP7551   USK Praha                30:06          
  2. Arnoštová Kateřina       DOR7652   OK Dobříš                30:28   + 0:22 
  3. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              32:10   + 2:04 
  4. Špičáková Barbora        DKP8250   Oddíl OB Kotlářka        32:28   + 2:22 
  5. Folprechtová Kateřina    VSP7460   USK Praha                32:44   + 2:38 
  6. Kopecká Anežka           VSP8150   USK Praha                33:21   + 3:15 
  7. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              33:30   + 3:24 
  8. Štoková Mariana          DKP8158   Oddíl OB Kotlářka        33:41   + 3:35 
  9. Šeborová Tereza          DKL8150   KOB Kladno               34:31   + 4:25 
 10. Papicová Silvie          BZP7651   Báječné ženy v orientač  34:54   + 4:48 
 11. Zoubková Jana            ZBP8050   OOB SK Zbraslav          35:34   + 5:28 
 12. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          35:51   + 5:45 
 13. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 36:15   + 6:09 
 14. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 36:27   + 6:21 
 15. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                36:48   + 6:42 
 16. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                36:50   + 6:44 
 17. Konečná Marcela          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        37:00   + 6:54 
 18. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  37:56   + 7:50 
 19. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                37:58   + 7:52 
 20. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               38:16   + 8:10 
 21. Smolková Alena           PGP6450   SK Praga                 39:11   + 9:05 
 22. Kotásková Jana           JES7451   OK Rakovník              39:27   + 9:21 
 23. Šustrová Jana            ZBP7354   OOB SK Zbraslav          39:56   + 9:50 
 24. Maříková Markéta         FSP7351   VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:01   + 9:55 
 25. Málková Šárka            8FX8350   TJ Kobylisy              40:57   + 10:51
 26. Asterová Jana            SLA7451   SKOB Slaný               41:27   + 11:21
 27. Kopecká Magdaléna        KPY8250   SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:57   + 11:51
 28. Grimmerová Mariana       RIC8051   OB Říčany                42:07   + 12:01
 29. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              42:36   + 12:30
 30. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  42:38   + 12:32
 31. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    42:54   + 12:48
 32. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 42:57   + 12:51
 33. Sotonová Jitka           TAP7950   KOB Tretra Praha         43:05   + 12:59
 34. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:08   + 13:02
 35. Forštová Jitka           PGP7558   SK Praga                 43:09   + 13:03
 36. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               43:11   + 13:05
 37. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           45:23   + 15:17
 38. Dobiášová Hana           ROU7451   SKOB Roudnice nad Labem  45:36   + 15:30
 39. Pilařová Kateřina        CEP8050   Čepíci                   45:43   + 15:37
 40. Vláčilová Kateřina       JPV7757   Oddíl OS SK Prostějov    46:30   + 16:24
 41. Popová Veronika          TAP7450   KOB Tretra Praha         47:09   + 17:03
 42. Seidlová Barbora         EKP7955   VŠTJ Ekonom Praha        47:21   + 17:15
 43. Hlaváčková Klára         6MC7750   Atletický oddíl TJ Soko  47:45   + 17:39
 44. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  47:53   + 17:47
 45. Mácová Martina           81C0050   Cirkus Čakovice          48:12   + 18:06
 46. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              48:15   + 18:09
 47. Brandejsová Petra        DKP7853   Oddíl OB Kotlářka        48:50   + 18:44
 48. Lorencová Marcela        DOR7752   OK Dobříš                49:19   + 19:13
 49. Hudosová Gabriela        RIC7299   OB Říčany                50:26   + 20:20
 50. Procházková Jana         DKP8052   Oddíl OB Kotlářka        51:29   + 21:23
 51. Kurfürstová Magdalena    FSP7852   VSK ČVUT Fakulta Staveb  52:02   + 21:56
 52. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  53:16   + 23:10
 53. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:59   + 23:53
 54. Brettlová Marta          PGP7557   SK Praga                 55:08   + 25:02
 55. Stoklasová Kamila        RIC7852   OB Říčany                55:56   + 25:50
 56. Fibírová Zuzana          FSP7555   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:48   + 26:42
 57. Kolencová Marta          HCE7450   TJ Hostivice             58:32   + 28:26
 58. Stará Vendula            FSP8150   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:26   + 30:20
 59. Vondráčková Markéta      DKP7856   Oddíl OB Kotlářka        66:07   + 36:01
 60. Marholdová Martina       ZVO7451   OB SK Zvole              66:57   + 36:51
 61. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                67:02   + 36:56
 62. Geislerová Dita          DKL7550   KOB Kladno               69:05   + 38:59
     Šimková Markéta          LME7755   SK Los Mělník             DISK          
     Hánělová Katarina        ZVO7351   OB SK Zvole               DISK          
     Dlouhá Jana              DKP5950   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Lindová Miroslava        KNC7750   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.46 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentová Helena         OKP6550   SK OK 24 Praha           27:38          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               28:44   + 1:06 
  3. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                29:00   + 1:22 
  4. Hrstková Dana            SJI6051   OK Jihlava               29:30   + 1:52 
  5. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  31:12   + 3:34 
  6. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  32:38   + 5:00 
  7. Sieglová Dagmar          MFP7050   Matfyz Praha             32:41   + 5:03 
  8. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         34:37   + 6:59 
  9. Zlesáková Stáňa          CHT7352   OOB SK Chrast            34:41   + 7:03 
 10. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:46   + 7:08 
 11. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               34:48   + 7:10 
 11. Neumannová Renata        PVP6650   VSS Přírodověda Praha    34:48   + 7:10 
 13. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                36:10   + 8:32 
 14. Červinková Jitka         OKP6451   SK OK 24 Praha           36:13   + 8:35 
 15. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             36:49   + 9:11 
 16. Šodorová Magda           8XC7350   NER-  Neregistrovani     37:20   + 9:42 
 17. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        37:42   + 10:04
 18. Ždimerová Monika         LME6950   SK Los Mělník            38:13   + 10:35
 19. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             40:05   + 12:27
 20. Sládková Eva             TEH5751   Sokol Tehov              40:41   + 13:03
 21. Hrdličková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               41:36   + 13:58
 22. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                42:58   + 15:20
 23. Forstová Lenka           MFP6850   Matfyz Praha             43:40   + 16:02
 24. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                45:14   + 17:36
 25. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB Tretra Praha         46:08   + 18:30
 26. Pavlíčková Lenka         DOR7251   OK Dobříš                47:39   + 20:01
 27. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  47:46   + 20:08
 28. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              47:53   + 20:15
 29. Bílá Jiráňová Irena      JES6750   OK Rakovník              48:46   + 21:08
 30. Vítková Marie            DKL7054   KOB Kladno               49:01   + 21:23
 31. Černínová Dagmar         3EC7150   OLG Säuliamt             51:05   + 23:27
 32. Melišíková Radka         TAP7152   KOB Tretra Praha         51:14   + 23:36
 33. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  51:32   + 23:54
 34. Hlubučková Šárka         KAM6851   OK Kamenice              54:24   + 26:46
 35. Hlavatá Pavla            45X7050   PAT Praha                55:01   + 27:23
 36. Daňková Daniela          DKP7353   Oddíl OB Kotlářka        56:23   + 28:45
 37. Hrubá Veronika           6YC6750   Neregistrovaní           56:47   + 29:09
 38. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               57:05   + 29:27
 39. Kohoutová Zdeňka         DKL7251   KOB Kladno               60:07   + 32:29
 40. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        60:21   + 32:43
 41. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš                64:39   + 37:01
 42. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  65:50   + 38:12
 43. Kučerová Michaela        RIC7253   OB Říčany                69:45   + 42:07
 44. Rusá Lenka               DCE6452   KOB Dobřichovice         93:17   + 65:39
     Smolková Romana          TAP6951   KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.98 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Soukupová Michaela       VSP5850   USK Praha                33:04          
  2. Dohnalová Dana           VSP5050   USK Praha                34:43   + 1:39 
  3. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               36:33   + 3:29 
  4. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  37:00   + 3:56 
  5. Seifertová Marie         SBK5555   KOB START Blansko, z. s  37:01   + 3:57 
  6. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        39:39   + 6:35 
  7. Kohoutová Pavla          KNC6251   Sokol Kostelec n. Č. l.  40:09   + 7:05 
  8. Jeřábková Jana           OKP6150   SK OK 24 Praha           40:31   + 7:27 
  9. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         40:37   + 7:33 
 10. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  41:09   + 8:05 
 11. Kujanová Martina         BZP5850   Báječné ženy v orientač  43:07   + 10:03
 12. Šámalová Hana            OKP6151   SK OK 24 Praha           53:33   + 20:29
     Kudrnáčová Hana          KAM6250   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.75 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Jiřina          UVP4950   Slovan Praha             23:57          
  2. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           27:46   + 3:49 
  3. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 28:42   + 4:45 
  4. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        31:20   + 7:23 
  5. Mikšová Stanislava       DKP5250   Oddíl OB Kotlářka        33:05   + 9:08 
  6. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         34:01   + 10:04
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.75 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651   KČT Slavoj Praha         45:59          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.24 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec               9:32          
  2. Baxa David               LBE0800   TJ Lokomotiva Beroun     10:05   + 0:33 
  3. Magazu Lukas             DOR0805   OK Dobříš                10:21   + 0:49 
  4. Šimek Matouš             KAM0800   OK Kamenice              10:49   + 1:17 
  5. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 11:11   + 1:39 
  6. Folprecht Lukáš          VSP0802   USK Praha                11:44   + 2:12 
  7. Hradil Michal            HCE0900   TJ Hostivice             12:04   + 2:32 
  8. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB Tretra Praha         12:35   + 3:03 
  9. Sotona Filip             1WC0900   Rychlí šneci             12:59   + 3:27 
 10. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                13:04   + 3:32 
 11. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                13:24   + 3:52 
 12. Peckl Kryštof            DOR0806   OK Dobříš                13:57   + 4:25 
 13. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              14:10   + 4:38 
 14. Kučera Teodor            DOR0800   OK Dobříš                14:12   + 4:40 
 15. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                14:22   + 4:50 
 16. Juřina Jakub             FYD0801   Jizerský klub OB Frýdla  14:55   + 5:23 
 17. Španěl Viktor            DOR0901   OK Dobříš                15:02   + 5:30 
 18. Ševčík Kristián          KAM0803   OK Kamenice              15:09   + 5:37 
 19. Schnabl Petr             RIC0802   OB Říčany                15:59   + 6:27 
 20. Zavadil Matěj            VSP0904   USK Praha                16:18   + 6:46 
 21. Horáček Martin           DKP0802   Oddíl OB Kotlářka        17:49   + 8:17 
 22. Koma Lukáš               DOR0903   OK Dobříš                19:17   + 9:45 
 23. Kamenický Pavel          TAP0909   KOB Tretra Praha         24:04   + 14:32
 24. Porsch Jan               DOR0904   OK Dobříš                27:23   + 17:51
     Fibír Jakub              FSP0900   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Benda Patrik             LBE1001   TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.29 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               10:38          
  2. Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha          11:26   + 0:48 
  3. Rybář Matěj              DKP0908   Oddíl OB Kotlářka        11:57   + 1:19 
  4. Krutský Vavřinec         FSP0902   VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:07   + 1:29 
  5. Pospíšil Filip           TJP1001   TJ Sokol Troja           12:20   + 1:42 
  6. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka        13:38   + 3:00 
  7. Komín Matyáš             DKL0901   KOB Kladno               13:40   + 3:02 
  8. Forst Albert             MFP0901   Matfyz Praha             14:15   + 3:37 
  9. Kolenec Jan              HCE0800   TJ Hostivice             14:50   + 4:12 
 10. Kapoun Matěj                                                15:09   + 4:31 
 11. Štok Honzík              DKP0900   Oddíl OB Kotlářka        15:16   + 4:38 
 12. Brettl Tobiáš            PGP0900   SK Praga                 15:19   + 4:41 
 13. Pačes František          KNC0801   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:18   + 5:40 
 14. Rohan Vilém              PVP0900   VSS Přírodověda Praha    16:32   + 5:54 
 15. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                17:12   + 6:34 
 16. Míka Luboš               DKP1101   Oddíl OB Kotlářka        17:17   + 6:39 
 17. Kubeček Tomáš            DOR0808   OK Dobříš                17:43   + 7:05 
 18. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice             19:08   + 8:30 
 19. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              19:17   + 8:39 
 20. Halaška Michael          DKP0907   Oddíl OB Kotlářka        20:15   + 9:37 
 21. Prox Jan                 2HC1000   NNN Px                   20:38   + 10:00
 22. Pilař František          CEP0900   Čepíci                   21:22   + 10:44
 23. Frýdecký Tomáš           BZP1000   Báječné ženy v orientač  21:55   + 11:17
 24. Sedlák Václav            DKP1105   Oddíl OB Kotlářka        27:52   + 17:14
 25. Szárszoi Antonín         DOR1000   OK Dobříš                29:47   + 19:09
 26. Ouda Kryštof             6KC1000   Neregistrovaný           31:25   + 20:47
 27. Pastuszek Lukáš          VSP1000   USK Praha                32:24   + 21:46
 28. Oliverius Filip          BZP1002   Báječné ženy v orientač  35:04   + 24:26
 29. Bolina Eduard            FSP0901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:13   + 26:35
 30. Vít Damien               SPC1300   SPORTICUS team           49:14   + 38:36
     Seidl Marek              EKP1108   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.12 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                14:32          
  2. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 14:49   + 0:17 
  3. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka        15:08   + 0:36 
  4. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka        15:51   + 1:19 
  5. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:40   + 2:08 
  6. Víteček Šimon            DKP0801   Oddíl OB Kotlářka        16:41   + 2:09 
  7. Kuc David                SCP0600   OK Sparta Praha          16:56   + 2:24 
  8. Bulíř Jáchym             TAP0602   KOB Tretra Praha         17:05   + 2:33 
  9. Čech Adam                ROZ0601   OK Roztoky               17:14   + 2:42 
 10. Lorenc Vašek             DOR0702   OK Dobříš                17:16   + 2:44 
 11. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                18:27   + 3:55 
 12. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:11   + 4:39 
 13. Daněk Jan                DKP0713   Oddíl OB Kotlářka        19:28   + 4:56 
 13. Nekvasil Jakub           DKP0607   Oddíl OB Kotlářka        19:28   + 4:56 
 15. Bláha Šimon              SJP0700   KČT Slavoj Praha         20:08   + 5:36 
 16. Pop Jonáš                TAP0600   KOB Tretra Praha         22:07   + 7:35 
 17. Zlesák Matyáš            CHT0601   OOB SK Chrast            22:20   + 7:48 
 18. Brdička Tomáš            FSP0710   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:14   + 8:42 
 19. Svoboda František        ROZ0700   OK Roztoky               23:44   + 9:12 
 20. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 23:54   + 9:22 
 21. Dolák Jakub              DKP0707   Oddíl OB Kotlářka        24:09   + 9:37 
 22. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               26:00   + 11:28
 23. Salinger Jakub           DKP0715   Oddíl OB Kotlářka        26:57   + 12:25
 23. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        26:57   + 12:25
 25. Španěl Filip             DOR0704   OK Dobříš                26:58   + 12:26
 26. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               27:13   + 12:41
 27. Maroušek Dominik         DKP0716   Oddíl OB Kotlářka        27:14   + 12:42
 28. Ransdorf Vít             DKP0710   Oddíl OB Kotlářka        27:46   + 13:14
 29. Brettl Filip             PGP0600   SK Praga                 27:58   + 13:26
 30. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                 28:21   + 13:49
 31. Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole              28:40   + 14:08
 32. Rippl Matouš             DKP0608   Oddíl OB Kotlářka        29:06   + 14:34
 33. Brandejs Štěpán          DKP0807   Oddíl OB Kotlářka        29:51   + 15:19
 34. Hlaváček Vojtěch         TAP0700   KOB Tretra Praha         31:03   + 16:31
 35. Vaníček Viktor           JES0602   OK Rakovník              31:21   + 16:49
 36. Černý Vojtěch            DKP0712   Oddíl OB Kotlářka        31:30   + 16:58
 37. Hradil Martin            HCE0600   TJ Hostivice             31:42   + 17:10
 38. Studnička Jakub          DKP0718   Oddíl OB Kotlářka        31:53   + 17:21
 39. Svoboda Filip            DKP0719   Oddíl OB Kotlářka        32:08   + 17:36
 40. Motyčka Jan              9BC0700   NNN                      32:11   + 17:39
 41. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        33:16   + 18:44
 42. Lacina Jan               DKP0717   Oddíl OB Kotlářka        34:00   + 19:28
 43. Havlíček Martin          DOR0601   OK Dobříš                34:25   + 19:53
 44. Meier David              VSP0606   USK Praha                34:34   + 20:02
 45. Tofel Šimon              TAP0605   KOB Tretra Praha         35:04   + 20:32
 46. Rejšek Václav            KAM0700   OK Kamenice              35:31   + 20:59
 47. Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem  36:51   + 22:19
 48. Koliáš Štěpán            DKP0610   Oddíl OB Kotlářka        37:33   + 23:01
 49. Göth Mikuláš             PGP0602   SK Praga                 38:52   + 24:20
 50. Svoboda Fabián           FSP0708   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:12   + 28:40
 51. Hroněk Štěpán            VSP0700   USK Praha                49:56   + 35:24
 52. Lorenc Tadeáš            45X0600   PAT Praha                55:23   + 40:51
 53. Ledinský Matěj           DKP0602   Oddíl OB Kotlářka        56:57   + 42:25
 54. Mazánek Vojta            TAP0611   KOB Tretra Praha         65:16   + 50:44
 55. Fortelka Jiří            KNC0702   Sokol Kostelec n. Č. l.  75:34   + 61:02
     Dragoun Matěj            DOR0603   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.67 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                16:13          
  2. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                17:40   + 1:27 
  3. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                18:07   + 1:54 
  4. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                18:22   + 2:09 
  5. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                18:55   + 2:42 
  6. Blaha Michal             EKP0402   VŠTJ Ekonom Praha        18:57   + 2:44 
  7. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                19:24   + 3:11 
  8. Smolka Jakub             TAP0500   KOB Tretra Praha         20:24   + 4:11 
  9. Tůma Šimon               TAP0400   KOB Tretra Praha         20:38   + 4:25 
 10. Melišík Jan              TAP0502   KOB Tretra Praha         21:06   + 4:53 
 11. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              21:09   + 4:56 
 12. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  21:13   + 5:00 
 13. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 22:17   + 6:04 
 14. Herynek Jan              DOR0411   OK Dobříš                23:09   + 6:56 
 15. Černý Matouš             TAP0501   KOB Tretra Praha         24:18   + 8:05 
 16. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               24:30   + 8:17 
 17. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            24:41   + 8:28 
 18. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               24:46   + 8:33 
 19. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        25:23   + 9:10 
 20. Blaha Jiří               EKP0401   VŠTJ Ekonom Praha        25:47   + 9:34 
 21. Černý Antonín            TAP0402   KOB Tretra Praha         25:59   + 9:46 
 22. Ráž Miloslav             PGP0406   SK Praga                 26:02   + 9:49 
 23. Štark Matěj              PGP0409   SK Praga                 26:30   + 10:17
 24. Bláha Vojtěch            SJP0501   KČT Slavoj Praha         27:17   + 11:04
 25. Kuc Radim                SCP0400   OK Sparta Praha          28:20   + 12:07
 26. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              29:10   + 12:57
 27. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 29:23   + 13:10
 28. Pačes Marek              KNC0402   Sokol Kostelec n. Č. l.  30:11   + 13:58
 29. Španěl Benedikt          DOR0508   OK Dobříš                32:03   + 15:50
 30. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 33:18   + 17:05
 31. Schnabl David            RIC0508   OB Říčany                36:29   + 20:16
 32. Jiras Jan                DOR0505   OK Dobříš                37:20   + 21:07
 33. Kapoun Luděk                                                38:43   + 22:30
 34. Černín Adrian            3EC0400   OLG Säuliamt             38:52   + 22:39
 35. Holešta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n  39:17   + 23:04
 36. Milota Jakub             KAM0503   OK Kamenice              39:31   + 23:18
 37. Kačer Jakub              ZVO0400   OB SK Zvole              43:02   + 26:49
 38. Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:14   + 27:01
 39. Španěl Vojtěch           DOR0407   OK Dobříš                45:30   + 29:17
 40. Bláha Matyáš             SJP0500   KČT Slavoj Praha         46:53   + 30:40
 41. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         47:53   + 31:40
 42. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                49:40   + 33:27
 43. Nový Jáchym              DOR0502   OK Dobříš                55:48   + 39:35
 44. Jelínek Tomáš            ZVO0502   OB SK Zvole              67:29   + 51:16
 45. Halač Viktor             1EC0500   Outdoor PRG              68:00   + 51:47
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.87 km, 50 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        24:03          
  2. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                24:28   + 0:25 
  3. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                26:07   + 2:04 
  4. Chaloupka Viktor         KAM0301   OK Kamenice              27:07   + 3:04 
  5. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        27:19   + 3:16 
  6. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                27:44   + 3:41 
  7. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 28:30   + 4:27 
  8. Lejbl Jakub              1KZ0200   Broumy Orienteering      28:45   + 4:42 
  9. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        30:47   + 6:44 
 10. Svoboda Jáchym           ROZ0200   OK Roztoky               36:06   + 12:03
 11. Marhold Přemysl          ZVO0301   OB SK Zvole              48:55   + 24:52
 12. Nigrin Matouš            DOR0303   OK Dobříš                53:09   + 29:06
 13. Ouška Filip              DOR0304   OK Dobříš                54:14   + 30:11
 14. Javůrek Tomáš            VSP0302   USK Praha                60:30   + 36:27
 15. Siebert Ondřej           DKP0211   Oddíl OB Kotlářka        66:44   + 42:41
     Špaček Matěj             NNN0300   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.41 km, 60 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafka Sebastian          KAM0101   OK Kamenice              29:45          
  2. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        31:36   + 1:51 
  3. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 32:24   + 2:39 
  4. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               33:34   + 3:49 
  5. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        38:03   + 8:18 
  6. Rohlík Matěj             TAP0010   KOB Tretra Praha         38:52   + 9:07 
  7. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  40:10   + 10:25
  8. Lejbl Ladislav           1KZ0000   Broumy Orienteering      46:33   + 16:48
  9. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               47:14   + 17:29
 10. Šedivý Matěj             PGP0005   SK Praga                 51:03   + 21:18
 11. Rosenbaum Ondřej         JES0001   OK Rakovník              61:09   + 31:24
 12. Marhold Ondřej           ZVO0101   OB SK Zvole              64:06   + 34:21
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 5.15 km, 70 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolka Ondřej            TJP9401   TJ Sokol Troja           44:29          
  2. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              46:56   + 2:27 
  3. Ridzoň Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        55:29   + 11:00
  4. Beran Jaroslav           UVP8800   Slovan Praha             55:44   + 11:15
  5. Černín Ondřej            3EC9600   OLG Säuliamt             58:18   + 13:49
  6. Zmátlo Jan               TAP9900   KOB Tretra Praha         66:24   + 21:55
  7. Beneš Jan                DKL9800   KOB Kladno               67:27   + 22:58
     Straka Tomáš             SLA9702   SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 6.07 km, 80 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nožka Radek              LPU9005   OK Lokomotiva Pardubice  31:16          
  2. Bořánek Michal           SSU0007   SK Severka Šumperk       32:45   + 1:29 
  3. Fibír Tomáš              FSP7901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:57   + 3:41 
  4. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 35:16   + 4:00 
  5. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            37:12   + 5:56 
  6. Skripnik Štěpán          FSP7909   VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:51   + 6:35 
  7. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 38:12   + 6:56 
  8. Vítek Karel              PGP9904   SK Praga                 38:45   + 7:29 
  9. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                39:16   + 8:00 
 10. Seidl Miroslav           EKP7402   VŠTJ Ekonom Praha        39:33   + 8:17 
 11. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              39:40   + 8:24 
 12. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        39:54   + 8:38 
 13. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       40:14   + 8:58 
 14. Axmann Šimon             DKP8700   Oddíl OB Kotlářka        40:25   + 9:09 
 15. Melišík Martin           TAP0200   KOB Tretra Praha         41:02   + 9:46 
 16. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              41:21   + 10:05
 17. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                41:31   + 10:15
 18. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          41:44   + 10:28
 19. Glonek Jakub             AOP9602   Orientační Běh Opava     41:45   + 10:29
 20. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 42:08   + 10:52
 21. Arnošt Kamil             VSP7301   USK Praha                42:31   + 11:15
 22. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB Tretra Praha         42:34   + 11:18
 23. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 42:38   + 11:22
 24. Škrabálek Jan            KYL7000   SK SP Kylešovice         43:44   + 12:28
 25. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        43:56   + 12:40
 26. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        44:25   + 13:09
 27. Buk Jindřich             ROU9303   SKOB Roudnice nad Labem  45:23   + 14:07
 28. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 45:25   + 14:09
 29. Kopecký Pavel            VSP7800   USK Praha                45:33   + 14:17
 30. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:38   + 14:22
 31. Gajda Jan                VSP6801   USK Praha                46:31   + 15:15
 32. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               46:39   + 15:23
 33. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        47:14   + 15:58
 34. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     47:17   + 16:01
 35. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          47:28   + 16:12
 36. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        48:12   + 16:56
 37. Sebera Josef             SFM8301   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  48:28   + 17:12
 38. Beneš Filip              TAP8701   KOB Tretra Praha         48:32   + 17:16
 39. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:56   + 17:40
 40. Hýbl Lukáš               PGP7504   SK Praga                 49:30   + 18:14
 41. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        49:32   + 18:16
 42. Buchtík Ondřej           VLI8101   Slavia Liberec orientee  49:35   + 18:19
 43. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        49:38   + 18:22
 44. Nitsch Karel             FSP7611   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:52   + 18:36
 45. Beneš Miroslav           PGP8108   SK Praga                 50:01   + 18:45
 46. Mysliveček Marek         TUR8908   OOB TJ Turnov            50:21   + 19:05
 46. Šatánek Martin           SFM8201   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  50:21   + 19:05
 48. Ždimera Jan              PGP9903   SK Praga                 51:01   + 19:45
 49. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:09   + 19:53
 50. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:22   + 20:06
 51. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                 51:45   + 20:29
 52. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                51:47   + 20:31
 53. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  51:53   + 20:37
 54. Šimon Jakub              LBE8801   TJ Lokomotiva Beroun     51:54   + 20:38
 55. Komín David              PGP7405   SK Praga                 54:04   + 22:48
 56. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             54:21   + 23:05
 57. Vlach Martin             PGP8605   SK Praga                 55:02   + 23:46
 58. Martínek Robert          VPM7700   KOS Slavia Plzeň         55:03   + 23:47
 59. Líbal Jakub              ROU9202   SKOB Roudnice nad Labem  55:16   + 24:00
 60. Kurfürst Pavel           FSP7400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:34   + 27:18
 61. Libus Jan                NNN7900   Neregistrovaní           58:51   + 27:35
 62. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  59:50   + 28:34
 63. Urbánek Jan              DKP8801   Oddíl OB Kotlářka        60:27   + 29:11
 64. Jůzek Martin                                                64:21   + 33:05
 65. Borovička Tomáš          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:24   + 36:08
 66. Křemen Štěpán            KAM9804   OK Kamenice              69:35   + 38:19
 67. Žáček Martin             FSP6803   VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:15   + 43:59
 68. Špaček Michal            NNN7300   Neregistrovaní           78:38   + 47:22
 69. Červinka Jaroslav        OKP9000   SK OK 24 Praha           92:01   + 60:45
     Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 5.15 km, 70 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bambousek Martin         DOR7302   OK Dobříš                35:41          
  2. Machar Pavel             DKP7903   Oddíl OB Kotlářka        35:49   + 0:08 
  3. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:13   + 0:32 
  4. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              36:40   + 0:59 
  5. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  38:31   + 2:50 
  6. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 40:00   + 4:19 
  7. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              40:24   + 4:43 
  8. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                40:35   + 4:54 
  9. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               41:13   + 5:32 
 10. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         41:52   + 6:11 
 11. Pilař Marek              CEP7700   Čepíci                   43:17   + 7:36 
 12. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                43:19   + 7:38 
 13. Collis Mark              DKP7703   Oddíl OB Kotlářka        43:26   + 7:45 
 14. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              44:16   + 8:35 
 15. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               45:07   + 9:26 
 16. Juřina František         FYD7800   Jizerský klub OB Frýdla  45:35   + 9:54 
 17. Ledinský Martin          DKP7901   Oddíl OB Kotlářka        47:07   + 11:26
 18. Vaculovič Radim          DCE7501   KOB Dobřichovice         47:25   + 11:44
 19. Milota Jan               KAM7200   OK Kamenice              48:07   + 12:26
 20. Svoboda Jiří             ROZ7500   OK Roztoky               48:42   + 13:01
 21. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          49:11   + 13:30
 22. Doležal Martin           PGP8100   SK Praga                 49:26   + 13:45
 23. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              49:27   + 13:46
 24. Cabrnoch Pavel           DKL8200   KOB Kladno               50:58   + 15:17
 25. Hill Richard             21G7600   Airienteers              51:09   + 15:28
 26. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  52:01   + 16:20
 27. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                52:35   + 16:54
 28. Máca Petr                81C8000   Cirkus Čakovice          53:28   + 17:47
 29. Krejčí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem  55:40   + 19:59
 30. Motyčka Michal           9BC7401   NNN                      56:46   + 21:05
 31. Michálek Jan             3BX8000   ČaČua                    57:10   + 21:29
 32. Kříž Dušan               KRL7800   Kometa Kralovice         57:17   + 21:36
 33. Tuček Michal             DKP8202   Oddíl OB Kotlářka        58:05   + 22:24
 34. Izák Petr                LME7800   SK Los Mělník            59:06   + 23:25
 35. Pospíšil Radek           TJP7802   TJ Sokol Troja           60:22   + 24:41
 36. Kamenický Jan            TAP7900   KOB Tretra Praha         60:42   + 25:01
 37. Míka Pavel               DKP7800   Oddíl OB Kotlářka        60:55   + 25:14
 38. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                62:29   + 26:48
 39. Vítek Jiří               DKL7300   KOB Kladno               63:21   + 27:40
 40. Perkner Radim            ZVO8001   OB SK Zvole              64:02   + 28:21
 41. Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                64:43   + 29:02
 42. Svoboda Miroslav         FSP7402   VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:04   + 30:23
 43. Kváča Vladimír           5RX7700   NNN                      69:32   + 33:51
 44. Snížek Jan               DKP7600   Oddíl OB Kotlářka        71:05   + 35:24
 45. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               72:33   + 36:52
 46. Kolenec Jan              HCE8000   TJ Hostivice             74:57   + 39:16
 47. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB Tretra Praha         76:30   + 40:49
 48. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n  77:47   + 42:06
 49. Lacina Martin            DKP7502   Oddíl OB Kotlářka        81:18   + 45:37
 50. Brandejs Jan             DKP7503   Oddíl OB Kotlářka        85:17   + 49:36
 51. Starý Jan                FSP7800   VSK ČVUT Fakulta Staveb 101:16   + 65:35
 52. Hroněk Jan               VSP7420   USK Praha               103:54   + 68:13
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.41 km, 60 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               27:04          
  2. Bílý Milan               JES7001   OK Rakovník              29:03   + 1:59 
  3. Valter Dalibor           KBP6900   KBP Praha                30:04   + 3:00 
  4. Vláčil Daniel            JPV7307   Oddíl OS SK Prostějov    30:45   + 3:41 
  5. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 31:08   + 4:04 
  6. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               31:44   + 4:40 
  7. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    33:04   + 6:00 
  8. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        34:30   + 7:26 
  9. Černín Zbyněk            3EC6900   OLG Säuliamt             35:16   + 8:12 
 10. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               35:29   + 8:25 
 11. Karmazín Pavel           LBE6800   TJ Lokomotiva Beroun     36:19   + 9:15 
 12. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    36:45   + 9:41 
 13. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             38:05   + 11:01
 14. Zlesák Martin            CHT7302   OOB SK Chrast            38:21   + 11:17
 15. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        38:27   + 11:23
 16. Bláha Jan                SJP6800   KČT Slavoj Praha         39:03   + 11:59
 17. Víteček Jan              DKP7201   Oddíl OB Kotlářka        39:45   + 12:41
 18. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             40:15   + 13:11
 19. Velichkov Petar          DKP6704   Oddíl OB Kotlářka        40:19   + 13:15
 20. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                41:07   + 14:03
 21. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         41:16   + 14:12
 22. Mařík Karel              FSP7200   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:27   + 14:23
 23. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     42:40   + 15:36
 24. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          42:58   + 15:54
 25. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        43:09   + 16:05
 26. Španěl Ondřej            DOR7100   OK Dobříš                43:19   + 16:15
 27. Háněl Jaromír            ZVO6801   OB SK Zvole              43:25   + 16:21
 28. Černý Daniel             TAP7200   KOB Tretra Praha         44:06   + 17:02
 29. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:45   + 17:41
 30. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  45:16   + 18:12
 31. Strnad Pavel             HCE7100   TJ Hostivice             46:00   + 18:56
 32. Valla Zdeněk             ZVO6501   OB SK Zvole              47:00   + 19:56
 32. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         47:00   + 19:56
 34. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                48:56   + 21:52
 35. Halač Jaroslav           1EC6700   Outdoor PRG              49:39   + 22:35
 36. Javůrek Jaromír          VSP7110   USK Praha                49:43   + 22:39
 37. Aster Vladimír           SLA6500   SKOB Slaný               49:44   + 22:40
 38. Vaníček Tomáš            5WC6600   SK Líšná                 49:49   + 22:45
 39. Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka        50:11   + 23:07
 40. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               51:35   + 24:31
 41. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               52:10   + 25:06
 42. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                53:18   + 26:14
 43. Svoboda Ondřej           ROZ7100   OK Roztoky               53:25   + 26:21
 44. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  55:32   + 28:28
 45. Toušek Filip             ZBP7102   OOB SK Zbraslav          56:12   + 29:08
 46. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  56:13   + 29:09
 47. Zmátlo Radek             TAP6400   KOB Tretra Praha         56:20   + 29:16
 48. Sysel Zdeněk             PGP5200   SK Praga                 56:26   + 29:22
 49. Jiras Jiří               DOR6900   OK Dobříš                58:27   + 31:23
 50. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice             61:24   + 34:20
 51. Čech Zdeněk              ROZ7300   OK Roztoky               65:12   + 38:08
 52. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:15   + 41:11
 53. Ransdorf Miroslav        DKP7301   Oddíl OB Kotlářka        68:26   + 41:22
 54. Vavřina Jan              HCE7000   TJ Hostivice             70:28   + 43:24
 55. Hlubuček Tomáš           KAM6603   OK Kamenice              74:19   + 47:15
 56. Hradil Jiří              HCE7200   TJ Hostivice             86:24   + 59:20
 57. Vít David                SPC7200   SPORTICUS team           94:08   + 67:04
     Cincibus Pavel           FSP6605   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Herynek Petr             RIC7305   OB Říčany                 DISK          
     Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                  DISK          
     Holec Honza              MOV6701   SKOB Ostrava              DISK          
     Swart Jan                DKL7001   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.70 km, 40 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           27:57          
  2. Šimek Tomáš              FSP6304   VSK ČVUT Fakulta Staveb  30:41   + 2:44 
  3. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  32:38   + 4:41 
  4. Forst Libor              MFP6301   Matfyz Praha             33:19   + 5:22 
  5. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                33:31   + 5:34 
  6. Soukup Václav            VSP5600   USK Praha                34:39   + 6:42 
  7. Šámal Václav             OKP5600   SK OK 24 Praha           35:05   + 7:08 
  8. Přibík Jan               PGP6301   SK Praga                 35:49   + 7:52 
  9. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  37:15   + 9:18 
 10. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          37:54   + 9:57 
 11. Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                38:11   + 10:14
 12. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        38:34   + 10:37
 13. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              40:00   + 12:03
 14. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             40:11   + 12:14
 15. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            41:03   + 13:06
 16. Jun Drahomír             KNC5501   Sokol Kostelec n. Č. l.  41:21   + 13:24
 17. Dlouhý Jiří              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka        42:35   + 14:38
 18. Cabrnoch Jiří            DKL5400   KOB Kladno               42:44   + 14:47
 19. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                42:50   + 14:53
 20. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  44:19   + 16:22
 21. Malačka Milan            DKP6000   Oddíl OB Kotlářka        44:29   + 16:32
 22. Štětina Jiří             HCE6100   TJ Hostivice             45:33   + 17:36
 23. Voburka Zdeněk           ZBP6100   OOB SK Zbraslav          49:57   + 22:00
 24. Borovička Milan          NNN6104   Neregistrovaní           53:43   + 25:46
 25. Ouška Jiří               DOR5700   OK Dobříš                85:52   + 57:55
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.46 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujan Sláva              DKL4800   KOB Kladno               32:41          
  2. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         35:35   + 2:54 
  3. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:56   + 10:15
  4. Švec Zdeněk              SLA4700   SKOB Slaný               44:40   + 11:59
  5. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         47:18   + 14:37
  6. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           49:12   + 16:31
  7. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 49:18   + 16:37
  8. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     50:50   + 18:09
  9. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  50:55   + 18:14
 10. Kolský Alexander         PGP5000   SK Praga                 57:18   + 24:37
 11. Mudr Stanislav           DCE4400   KOB Dobřichovice         58:07   + 25:26
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.98 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 42:37          
  2. Zábranský Emil           SLA4200   SKOB Slaný               43:26   + 0:49 
  3. Dohnal Josef             VSP4300   USK Praha                55:23   + 12:46
  4. Hlavatý Karel            SJP4200   KČT Slavoj Praha         55:58   + 13:21
  5. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         59:27   + 16:50
  6. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  75:49   + 33:12
--------------------------------------------------------------------------------

H85 1.75 km, 30 m, 2 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 2.93 km, 30 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dneboský František                                          21:05          
  2. Tesař Jan                SCP8501   OK Sparta Praha          24:30   + 3:25 
  3. Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                28:16   + 7:11 
  4. Čermák Jakub             7VX0500   StillAliveCZ             30:09   + 9:04 
  5. Nigrin Radek             DOR7202   OK Dobříš                30:58   + 9:53 
  6. Štok Jan                 DKP74     Oddíl OB Kotlářka        33:44   + 12:39
  7. Veselá Bára              DOR0352   OK Dobříš                37:15   + 16:10
  8. Jelínek Milan                                               37:37   + 16:32
  8. Reichlová Jana           MKP7550   SK GORDIC Praha Kačerov  37:37   + 16:32
 10. Valterová Adéla          KBP0150   KBP Praha                38:53   + 17:48
 11. Franz Jakub              6YC8302   Neregistrovaní           40:11   + 19:06
 12. Kándlová Adéla           DCE7550   KOB Dobřichovice         40:44   + 19:39
 13. Lejbl Ladislav           1KZ6900   Broumy Orienteering      41:16   + 20:11
 14. Linhart Václav                                              41:55   + 20:50
 15. Aschermannová Irena      VSP7350   USK Praha                42:09   + 21:04
 16. Zunová Marketa                                              43:05   + 22:00
 17. Srbová Libuše                                               43:47   + 22:42
 18. Vondráček Martin                                            43:59   + 22:54
 19. Mouralová Magdalena                                         44:52   + 23:47
 20. Štěpová Dana             28C7400   Neregistrovaní Štěpovi   45:25   + 24:20
 21. Karmazínová Alena        LBE7299   TJ Lokomotiva Beroun     46:18   + 25:13
 22. Kučerová Lenka           SLP7963   OOB Slavia Praha         46:32   + 25:27
 23. Blažek Vladimíč                                             47:27   + 26:22
 24. Fialová Jana             DOR8050   OK Dobříš                48:06   + 27:01
 25. Prox Jakub               2HC7400   NNN Px                   48:27   + 27:22
 26. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                48:57   + 27:52
 27. Štrossová Veronika       DCE8250   KOB Dobřichovice         51:26   + 30:21
 27. Rážová Milena            99Z7650   Lísteček                 51:26   + 30:21
 29. Nekovář Ondřej           RIC7405   OB Říčany                54:04   + 32:59
 30. Čermáková Šárka                                             54:26   + 33:21
 31. Floriánková Daniela      VSP7353   USK Praha                56:14   + 35:09
 32. Bláhová Kateřina         SJP7350   KČT Slavoj Praha         57:00   + 35:55
 33. Voburková Simona         ZBP0952   OOB SK Zbraslav          57:43   + 36:38
 34. Havlová Eva              KNC7851   Sokol Kostelec n. Č. l.  59:51   + 38:46
 35. Ševčíková Jana                                              62:39   + 41:34
 36. Marková Alena            LBE6299   TJ Lokomotiva Beroun     62:48   + 41:43
 37. Vondrová Jitka           FSP       VSK ČVUT Fakulta Staveb  65:16   + 44:11
 38. Žižková Markéta          DOR7352   OK Dobříš                65:45   + 44:40
 39. Nováčková Anna           DOR8650   OK Dobříš                65:58   + 44:53
 40. Vondra Tomáš             FSP0500   VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:13   + 45:08
 41. Alešová Máša                                                84:49   + 63:44
 42. Novotná Petra                                              112:09   + 91:04
--------------------------------------------------------------------------------

T5 4.82 km, 50 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Obuškevič Jan            SMR7000   SNS Smržovka             35:47          
  2. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         36:42   + 0:55 
  3. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                37:13   + 1:26 
  4. Ouda Martin              6KC0000   Neregistrovaný           39:33   + 3:46 
  4. Silný Ondřej             PHK7906   OK 99 Hradec Králové     39:33   + 3:46 
  6. Vrátný Ondřej            94Z8500   Alc Praha                41:21   + 5:34 
  7. Janík Pavel              SOB6802   SOBSA                    44:00   + 8:13 
  8. Štrait Martin            VSP7602   USK Praha                47:10   + 11:23
  9. Bernášek Jiří            STB8101   TJ Stadion Nový Bor      47:23   + 11:36
 10. Mikulová Zuzana          ZVO7951   OB SK Zvole              48:15   + 12:28
 11. Matoušek Jan                                                48:21   + 12:34
 12. Čechová Lenka            NNN9051   Neregistrovaní           50:01   + 14:14
 13. Floriánek Jan            VSP7304   USK Praha                50:45   + 14:58
 14. Peckl Martin             DOR7701   OK Dobříš                51:28   + 15:41
 15. Kindl Jiří               RIC7901   OB Říčany                52:25   + 16:38
 16. Dvořák Pavel                                                54:11   + 18:24
 17. Malý Jakub               NNN9103   Neregistrovaní           55:12   + 19:25
 18. Marek Jan                LBE6100   TJ Lokomotiva Beroun     57:19   + 21:32
 19. Dudík Petr               DOR5500   OK Dobříš                61:55   + 26:08
 20. Kučera Pavel             DOR7101   OK Dobříš                64:12   + 28:25
 21. Novák Martin                                                65:01   + 29:14
 22. Myslík Martin            NNN8101   Neregistrovaní           66:11   + 30:24
 23. Zavadil Vladimír         VSP6710   USK Praha                67:43   + 31:56
 24. Trdá Lucie               KPY8651   SOOB TJ Sokol Kralupy n  70:48   + 35:01
 25. Štěp Adam                28C7401   Neregistrovaní Štěpovi   71:24   + 35:37
 26. David Martin             NNN8102   Neregistrovaní           71:34   + 35:47
 27. Čermák Radek             PGP6405   SK Praga                 78:02   + 42:15
 28. Dudíková Hana            DOR5550   OK Dobříš                79:34   + 43:47
 29. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               80:14   + 44:27
 30. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš                80:15   + 44:28
 31. Janíková Martina         SOB6750   SOBSA                    80:33   + 44:46
 32. Nováková Renata                                             80:35   + 44:48
 33. Rohanová Markéta         PVP7251   VSS Přírodověda Praha    87:39   + 51:52
 34. Mráz Michal              NNN7502   Neregistrovaní          130:55   + 95:08
 35. Jirkovská Kateřina       6KC7550   Neregistrovaný          171:20   + 135:33
     Klinkerová Jitka         KAM6450   OK Kamenice               DISK          
     Kalinová Tereza                                              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------