Kód závodu          : 4356
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 28.04.2018
Místo konání        : Lučice
Mapa                : Žižkova studánka
Pořadatel           : JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu      : Fencíková Vladislava - R3
Hlavní rozhodčí     : Culka Josef - R3
Ředitel závodu      : Fencíková Vladislava - R3
Stavitel tratí      : Hrstka Vladislav - R3
JURY                : Hladílek Jan, Voborníková Eva, Kamenický Radan

D10 2.23 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Charouzová Eliška        CHT0851   OOB SK Chrast            34:32          
  2. Kamenická Tereza Ester   OSN0888   SK Orientační sporty No  35:46   + 1:14 
  3. Pejchalová Zuzana        SJI0850   OK Jihlava               36:15   + 1:43 
  4. Nešporová Terezie        TTR0852   OOB Třebíč               38:56   + 4:24 
  5. Bubeníková Denisa        SJH0852   SJH Jindřichův Hradec    44:14   + 9:42 
  6. Mácová Rozálie           SJI0855   OK Jihlava               46:00   + 11:28
  7. Vítková Eva              CHT1053   OOB SK Chrast            57:53   + 23:21
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 1.69 km, 30 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Honzáková Nelka          JHB0851   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  14:08          
  2. Nováková Anna Marie      CTB0951   SK OB Chotěboř           17:22   + 3:14 
  3. Komárková Radka          SJH1151   SJH Jindřichův Hradec    17:32   + 3:24 
  4. Červinková Veronika      OSN0959   SK Orientační sporty No  20:16   + 6:08 
  5. Coufalová Júlia          SJI0950   OK Jihlava               21:20   + 7:12 
  6. Bubeníková Nicol         SJH0853   SJH Jindřichův Hradec    21:40   + 7:32 
  7. Kubešová Kristýna        RUZ1050   TJ Růžená                23:13   + 9:05 
  8. Pilná Anna               OSN1151   SK Orientační sporty No  25:11   + 11:03
  9. Korecká Eva              CHT1054   OOB SK Chrast            33:42   + 19:34
 10. Slavíková Barborka       CHT1052   OOB SK Chrast            34:41   + 20:33
 11. Novotná Julie            SJI0951   OK Jihlava               38:50   + 24:42
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.32 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doleželová Anna          PZR0651   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:43          
  2. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650   TJ Růžená                20:32   + 2:49 
  3. Běloušková Kateřina      CTB0752   SK OB Chotěboř           24:07   + 6:24 
  4. Kopencová Anna           SJH0752   SJH Jindřichův Hradec    24:31   + 6:48 
  5. Benešová Michaela        SJH0651   SJH Jindřichův Hradec    26:29   + 8:46 
  6. Vítková Hana             SJI0750   OK Jihlava               26:38   + 8:55 
  7. Halamková Justýna        CHT0651   OOB SK Chrast            29:11   + 11:28
  8. Gregorová Julie          RUZ0750   TJ Růžená                29:20   + 11:37
  9. Komárková Zbyňka         SJH0751   SJH Jindřichův Hradec    32:54   + 15:11
 10. Oranyová Sylva           SJI0751   OK Jihlava               33:24   + 15:41
 11. Slavíková Eva            CHT0652   OOB SK Chrast            33:55   + 16:12
 12. Gregorová Alice          CTB0751   SK OB Chotěboř           34:21   + 16:38
 13. Wacková Anna             SJI0653   OK Jihlava               35:23   + 17:40
 14. Janíčková Jolana         OSN0777   SK Orientační sporty No  35:57   + 18:14
 15. Paulová Barbora          CTB0753   SK OB Chotěboř           38:24   + 20:41
 16. Baďurová Eliška          PZR0752   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:27   + 20:44
 17. Drobná Kateřina          CHT0654   OOB SK Chrast            38:55   + 21:12
 18. Boučková Eva             CHT0751   OOB SK Chrast            49:01   + 31:18
 19. Potužníková Adéla        SJH0754   SJH Jindřichův Hradec    51:30   + 33:47
 20. Doležalová Barbora       CHT0660   OOB SK Chrast            53:35   + 35:52
     Komínová Vendula         RUZ0751   TJ Růžená                 DISK          
     Pleskačová Aneta         CTB0651   SK OB Chotěboř            DISK          
     Zoulíková Vendula        CHT0753   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.16 km, 125 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáková Nela            SJH0451   SJH Jindřichův Hradec    28:58          
  2. Novotná Jitka            SJH0454   SJH Jindřichův Hradec    30:26   + 1:28 
  3. Blažková Veronika        SJH0551   SJH Jindřichův Hradec    31:13   + 2:15 
  3. Stoklasová Zuzana        OSN0454   SK Orientační sporty No  31:13   + 2:15 
  5. Srbová Michaela          SJI0551   OK Jihlava               31:18   + 2:20 
  6. Pilná Klára              OSN0452   SK Orientační sporty No  35:28   + 6:30 
  7. Marečková Ema            OSN0450   SK Orientační sporty No  35:36   + 6:38 
  8. Honzáková Lenka          JHB0551   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  39:52   + 10:54
  9. Paulová Pavlína          CTB0551   SK OB Chotěboř           54:04   + 25:06
 10. Zbínová Aneta            CTB0451   SK OB Chotěboř           57:26   + 28:28
 11. Komárková Jindra         SJH0453   SJH Jindřichův Hradec    85:55   + 56:57
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.77 km, 165 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Starková Terezie         CHT0251   OOB SK Chrast            44:25          
  2. Sobotková Klára          PZR0351   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  52:17   + 7:52 
  3. Jelínková Adéla          RUZ0251   TJ Růžená                55:16   + 10:51
  4. Slámová Taťána           OSN0250   SK Orientační sporty No  63:00   + 18:35
  5. Nešporová Marie          TTR0351   OOB Třebíč               77:36   + 33:11
  6. Pittnerová Adéla         RUZ0250   TJ Růžená                82:52   + 38:27
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.77 km, 165 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stoklasová Daniela       OSN0055   SK Orientační sporty No  60:05          
  2. Polanská Nelly           PZR0152   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  65:50   + 5:45 
  3. Boháčová Anna            CTB0051   SK OB Chotěboř           67:04   + 6:59 
  4. Vacková Anna             CHT0051   OOB SK Chrast            76:18   + 16:13
  5. Drábková Eliška          TTR0151   OOB Třebíč              108:24   + 48:19
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 7.86 km, 285 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852   OK Kamenice              58:52          
  2. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           65:24   + 6:32 
  3. Rosecká Alena            PZR5654   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  91:46   + 32:54
  4. Bulvová Hana             CHT6655   OOB SK Chrast            96:50   + 37:58
  5. Zoulíková Iveta          CHT8052   OOB SK Chrast           106:04   + 47:12
  6. Binková Jana             CHT8651   OOB SK Chrast           147:43   + 88:51
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.35 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vacková Anna             SJI9854   OK Jihlava               52:51          
  2. Nechutová Aneta          SJI9950   OK Jihlava               53:43   + 0:52 
  3. Petráčková Kristýna      SJI9851   OK Jihlava               56:15   + 3:24 
  4. Sobotková Lenka          TTR8151   OOB Třebíč               59:43   + 6:52 
  5. Kratochvílová Stanislava CHT8751   OOB SK Chrast            73:05   + 20:14
  6. Pejchalová Petra         SJI7950   OK Jihlava               81:11   + 28:20
  7. Vacková Petra            CHT7852   OOB SK Chrast            86:50   + 33:59
  8. Novotná Petra            SJI8350   OK Jihlava               87:25   + 34:34
--------------------------------------------------------------------------------

D35 6.49 km, 205 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenická Lenka          OSN6955   SK Orientační sporty No  57:36          
  2. Nechanická Daniela       OSN7557   SK Orientační sporty No  63:31   + 5:55 
  3. Kinštová Dominka         SJH8051   SJH Jindřichův Hradec    65:43   + 8:07 
  4. Paulíčková Renata        SJI8057   OK Jihlava               66:29   + 8:53 
  5. Nešporová Marie          TTR7251   OOB Třebíč               70:18   + 12:42
  6. Švecová Iva              CHT7151   OOB SK Chrast            70:46   + 13:10
  7. Šťastná Lenka            CTB8351   SK OB Chotěboř           71:22   + 13:46
  8. Beranová Jana            SJH7851   SJH Jindřichův Hradec    77:04   + 19:28
  9. Vítková Lenka            SJI7852   OK Jihlava               78:46   + 21:10
 10. Potužníková Eva          SJH7652   SJH Jindřichův Hradec    79:39   + 22:03
 11. Cíchová Pavlína          TTR7452   OOB Třebíč               84:46   + 27:10
 12. Klusáčková Lenka         CTB8051   SK OB Chotěboř           89:56   + 32:20
 13. Kubešová Eva             RUZ8151   TJ Růžená                92:14   + 34:38
 14. Paulová Hana             CTB7851   SK OB Chotěboř           93:27   + 35:51
 15. Blažková Markéta         SJH7550   SJH Jindřichův Hradec   100:46   + 43:10
 16. Palátová Lenka           TTR7551   OOB Třebíč              109:50   + 52:14
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.70 km, 125 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrstková Dana            SJI6051   OK Jihlava               44:44          
  2. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    46:47   + 2:03 
  3. Janíčková Jitka          OSN7356   SK Orientační sporty No  50:53   + 6:09 
  4. Jansová Alena            CHT5852   OOB SK Chrast            54:03   + 9:19 
  5. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            54:11   + 9:27 
  6. Hojná Tereza             SJH6951   SJH Jindřichův Hradec    57:00   + 12:16
  7. Poláčková Bohuslava      PZR7070   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  58:10   + 13:26
  8. Voborníková Eva          CTB6851   SK OB Chotěboř           59:56   + 15:12
  9. Suková Renata            PZR7352   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  60:32   + 15:48
 10. Tihonová Jindra          TAP6253   KOB Tretra Praha         60:37   + 15:53
 11. Vítková Eva              CHT7251   OOB SK Chrast            78:57   + 34:13
 12. Foltýnová Lenka          SJI6751   OK Jihlava               92:02   + 47:18
 13. Hronová Iva              RUZ6450   TJ Růžená                94:53   + 50:09
 14. Pittnerová Lenka         RUZ7150   TJ Růžená               108:13   + 63:29
     Wurzelová Dana           OSN6654   SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.00 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáčková Jitka         TTR6152   OOB Třebíč               40:03          
  2. Kazdová Jana             SJI6251   OK Jihlava               43:16   + 3:13 
  3. Jelínková Jana           RUZ5552   TJ Růžená                48:48   + 8:45 
  4. Rajnošková Marie         BZR6051   Bratrstvo Ždárských vrc  58:22   + 18:19
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.63 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:50          
  2. Matějů Ladislava         UVP4750   Slovan Praha             21:20   + 3:30 
  3. Orálková Libuše          TTR5351   OOB Třebíč               22:36   + 4:46 
  4. Podhorská Věra           SJI5252   OK Jihlava               23:12   + 5:22 
  5. Oulická Hana             TRT5350   KOS Třešť                31:11   + 13:21
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.53 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denemarek Max            TBM0800   KOS TJ Tesla Brno        21:57          
  2. Parkan Tomáš             SJH0803   SJH Jindřichův Hradec    23:33   + 1:36 
  3. Černý Petr               SJI0905   OK Jihlava               25:12   + 3:15 
  4. Hofhanzl Antonín         RUZ0902   TJ Růžená                25:47   + 3:50 
  5. Prášil Šimon             TTR0901   OOB Třebíč               30:59   + 9:02 
  6. Vítek Vojtěch            CHT0801   OOB SK Chrast            32:10   + 10:13
  7. Jirků Ondřej             SJI0904   OK Jihlava               38:29   + 16:32
  8. Beran Antonín            SJH1101   SJH Jindřichův Hradec    41:34   + 19:37
  9. Prášil Adam              SJI0901   OK Jihlava               42:40   + 20:43
 10. Vinopal Vojtěch          PZR0901   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  46:24   + 24:27
     Šimon Eduard             PZR0800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Kopecký Vojtěch          CHT1001   OOB SK Chrast             DISK          
     Emmer Matouš             SJI1000   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.69 km, 30 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Vojtěch           SJH1003   SJH Jindřichův Hradec    11:10          
  2. Šidlák Dominik           JHB0801   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  13:36   + 2:26 
  3. Míchal Jakub             SJH1001   SJH Jindřichův Hradec    16:08   + 4:58 
  4. Jirous Erik                                                 16:47   + 5:37 
  5. Kopenec Šimon            SJH1002   SJH Jindřichův Hradec    18:20   + 7:10 
  6. Fraj David               RUZ0900   TJ Růžená                18:55   + 7:45 
  7. Jelínek Vít              SJH0804   SJH Jindřichův Hradec    19:21   + 8:11 
  8. Rychtárik Tadeáš         SJH0901   SJH Jindřichův Hradec    20:44   + 9:34 
  9. Hudec David              SJI0806   OK Jihlava               20:58   + 9:48 
 10. Škapa Jan                CHT0901   OOB SK Chrast            28:41   + 17:31
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.76 km, 95 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srb Vladimír             SJI0701   OK Jihlava               21:11          
  2. Novák Matyáš             CTB0601   SK OB Chotěboř           26:08   + 4:57 
  3. Hendrych Vít             SJI0601   OK Jihlava               30:16   + 9:05 
  4. Prášil Jakub             SJI0702   OK Jihlava               30:30   + 9:19 
  5. Blažek Cyril             SJH0701   SJH Jindřichův Hradec    32:16   + 11:05
  6. Jirků František          SJI0600   OK Jihlava               35:14   + 14:03
  7. Kocourek Jiří            CTB0602   SK OB Chotěboř           35:42   + 14:31
  8. Beran Jáchym             SJH0602   SJH Jindřichův Hradec    37:00   + 15:49
  9. Knap Jakub               PZR0701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:30   + 17:19
 10. Coufal Petr              SJI0703   OK Jihlava               39:10   + 17:59
 11. Rachůnek Stanislav       SJI0602   OK Jihlava               54:54   + 33:43
 12. Dejnožka Matěj           CHT0701   OOB SK Chrast            70:04   + 48:53
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.37 km, 140 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               35:58          
  2. Prášil Tomáš             TTR0501   OOB Třebíč               38:32   + 2:34 
  3. Vítek Matěj              SJI0500   OK Jihlava               38:52   + 2:54 
  4. Nouza Michal             SJH0505   SJH Jindřichův Hradec    38:59   + 3:01 
  5. Jelínek Filip            RUZ0500   TJ Růžená                39:51   + 3:53 
  6. Cícha Václav             TTR0401   OOB Třebíč               39:52   + 3:54 
  7. Dundáček Karel           SJH0401   SJH Jindřichův Hradec    41:12   + 5:14 
  8. Pejchal Josef            OSN0500   SK Orientační sporty No  50:58   + 15:00
  9. Gregor Jáchym            RUZ0400   TJ Růžená                53:41   + 17:43
 10. Potužník Viktor          SJH0504   SJH Jindřichův Hradec    57:09   + 21:11
 11. Perka Filip              CTB0503   SK OB Chotěboř           62:12   + 26:14
 12. Splítek Petr             PZR0401   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  62:42   + 26:44
 13. Hybeš Michal             CHT0401   OOB SK Chrast            65:25   + 29:27
 14. Vacek František          CHT0501   OOB SK Chrast            68:40   + 32:42
 15. Novák Tadeáš             CTB0502   SK OB Chotěboř           68:58   + 33:00
 16. Máca Dominik             SJI0503   OK Jihlava               79:45   + 43:47
 17. Starý Michal             OSN0401   SK Orientační sporty No  91:46   + 55:48
 18. Šíma Matěj               CHT0502   OOB SK Chrast           106:18   + 70:20
 19. Nešpor Jiří              TTR0502   OOB Třebíč              111:33   + 75:35
     Novotný Jakub            SJI0504   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.45 km, 190 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Kryštof          RUZ0301   TJ Růžená                50:14          
  2. Venhoda Matěj            SJI0301   OK Jihlava               52:07   + 1:53 
  3. Novotný Tomáš            TTR0305   OOB Třebíč               58:04   + 7:50 
  4. Palát Bohuslav           TTR0201   OOB Třebíč               58:33   + 8:19 
  5. Novotný Vojtěch          TTR0203   OOB Třebíč               69:59   + 19:45
  6. Sitař Miroslav           PZR0205   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  72:02   + 21:48
  7. Stoklas Adam             TTR0202   OOB Třebíč               75:15   + 25:01
  8. Kopecký Jan              PZR0202   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  77:37   + 27:23
  9. Hudec Filip              SJI0304   OK Jihlava               81:28   + 31:14
 10. Chrást Lukáš             OSN0301   SK Orientační sporty No  84:34   + 34:20
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.45 km, 190 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    49:38          
  2. Poláček Tomáš            PZR0102   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  56:20   + 6:42 
  3. Nešpor Jan               TTR0101   OOB Třebíč               61:58   + 12:20
  4. Záboj Petr               SJI0101   OK Jihlava               64:56   + 15:18
  5. Pavlík Lukáš             RUZ0000   TJ Růžená               124:26   + 74:48
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 12.15 km, 380 m, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Luboš             PGP7601   SK Praga                 76:49          
  2. Baier Martin             TUR7603   OOB TJ Turnov            77:18   + 0:29 
  3. Klusáček Jan             ZBM9301   SK Žabovřesky Brno       79:05   + 2:16 
  4. Prášil Marek             SJI7313   OK Jihlava               84:38   + 7:49 
  5. Vacek Vojtěch            SJI9602   OK Jihlava               86:15   + 9:26 
  6. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast            92:01   + 15:12
  7. Vítek Jaroslav           SJI7201   OK Jihlava               93:02   + 16:13
  8. Šenkýř Matěj             SJI9902   OK Jihlava               98:49   + 22:00
  9. Slezák Zdeněk            LCE8902   OOB TJ Slovan Luhačovic  98:55   + 22:06
 10. Gregor Martin            CTB7701   SK OB Chotěboř           99:02   + 22:13
 11. Škrabánek Matěj          SJI9203   OK Jihlava              100:55   + 24:06
 12. Novák Pavel              CTB7001   SK OB Chotěboř          103:04   + 26:15
 13. Nouza Petr ml.           SJH9300   SJH Jindřichův Hradec   109:51   + 33:02
 14. Chaloupka Martin         CHT7301   OOB SK Chrast           110:41   + 33:52
 15. Tůma Martin              69X8200   HO Humanita             110:57   + 34:08
 16. Sabol Josef              CTB9902   SK OB Chotěboř          112:35   + 35:46
 17. Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering 113:15   + 36:26
 18. Vítek Pavel              CHT7501   OOB SK Chrast           113:51   + 37:02
 19. Komárek Arnošt           SJH7702   SJH Jindřichův Hradec   116:00   + 39:11
 20. Hladílek Jan             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 116:44   + 39:55
 21. Žanda Jan                CTB9901   SK OB Chotěboř          117:03   + 40:14
 22. Klvaňa Milan             CHT7500   OOB SK Chrast           119:18   + 42:29
 23. Blažek Zdeněk            SJH7601   SJH Jindřichův Hradec   119:30   + 42:41
 24. Kysilko Zdeněk           CHT8601   OOB SK Chrast           119:39   + 42:50
 25. Pastyřík Martin          PZR9902   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 121:56   + 45:07
 26. Lužnický Jiří            69X8500   HO Humanita             128:14   + 51:25
 27. Frýba Dominik            SJI9702   OK Jihlava              130:57   + 54:08
 28. Škrabánek Jan            PZR9999   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 138:06   + 61:17
 29. Novohradský Petr         PZR8903   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 139:59   + 63:10
 30. Foltýn Tomáš             SJI9801   OK Jihlava              150:37   + 73:48
     Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.63 km, 205 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šatánek Martin           SFM8201   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  56:40          
  2. Randík Jan               SOB8703   SOBSA                    59:42   + 3:02 
  3. Černík Václav            OSN9200   SK Orientační sporty No  64:18   + 7:38 
  4. Kafka Matěj              SJI9903   OK Jihlava               64:47   + 8:07 
  5. Fojtů Petr               6YC8701   Neregistrovaní           70:24   + 13:44
  6. Jirous Jiří              TAP7201   KOB Tretra Praha         72:15   + 15:35
  7. Coufal Petr              3MC8000   FBŠ Jihlava              72:17   + 15:37
  8. Kubák Martin ml.         SJH9902   SJH Jindřichův Hradec    72:49   + 16:09
  9. Kůra Josef               86Z8700   Šnek Brno                81:22   + 24:42
 10. Kutal Jiří               OSN8601   SK Orientační sporty No  81:29   + 24:49
 11. Pobuda Michal            SJH7403   SJH Jindřichův Hradec    91:05   + 34:25
 12. Máca Petr                SJI7500   OK Jihlava              114:39   + 57:59
 13. Splítek Václav           PZR7700   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 115:56   + 59:16
--------------------------------------------------------------------------------

H35 9.04 km, 250 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prášil Aleš              SJI7415   OK Jihlava               70:04          
  2. Prošek Michal            SJI7823   OK Jihlava               72:57   + 2:53 
  3. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300   TJ Růžená                73:34   + 3:30 
  4. Gregor Petr              RUZ7500   TJ Růžená                74:12   + 4:08 
  5. Orany Tomáš              SJI7311   OK Jihlava               80:55   + 10:51
  6. Šťastný Karel            CTB7901   SK OB Chotěboř           81:17   + 11:13
  7. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    88:12   + 18:08
  8. Izdný Pavel              SJI7613   OK Jihlava               99:49   + 29:45
  9. Stoklasa Radek           OSN7500   SK Orientační sporty No 104:33   + 34:29
 10. Veselý Oldřich           SJH7101   SJH Jindřichův Hradec   106:48   + 36:44
 11. Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava              107:46   + 37:42
 12. Novotný Jakub            SJI7700   OK Jihlava              108:12   + 38:08
 13. Cícha Radek              TTR7503   OOB Třebíč              108:38   + 38:34
 14. Červinka Jan             OSN8002   SK Orientační sporty No 111:13   + 41:09
 15. Vacek František          CHT7001   OOB SK Chrast           113:30   + 43:26
 16. Leksa Robert             CHT8002   OOB SK Chrast           127:49   + 57:45
 17. Potužník Martin          SJH7705   SJH Jindřichův Hradec   130:26   + 60:22
 18. Běloušek Pavel           CTB7602   SK OB Chotěboř          159:04   + 89:00
 19. Adam Aleš                TRT8100   KOS Třešť               172:20   + 102:16
     Korecký Miroslav         CHT7901   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.78 km, 200 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec    54:42          
  2. Klaška Jan                                                  56:09   + 1:27 
  3. Dundáček Milan           SJH6902   SJH Jindřichův Hradec    58:09   + 3:27 
  4. Skryja Bořivoj           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  58:25   + 3:43 
  5. Parkan Jiří              SJH6801   SJH Jindřichův Hradec    59:41   + 4:59 
  6. Nouza Petr               SJH6501   SJH Jindřichův Hradec    60:16   + 5:34 
  7. Šebesta Petr             CHT7102   OOB SK Chrast            61:12   + 6:30 
  8. Žanda Jan                CTB6701   SK OB Chotěboř           62:58   + 8:16 
  9. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  63:14   + 8:32 
 10. Kopecký Zdeněk           SJI6002   OK Jihlava               64:36   + 9:54 
 11. Rachůnek Stanislav       SJI6801   OK Jihlava               65:46   + 11:04
 12. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB Tretra Praha         67:16   + 12:34
 13. Trojan Jiří              SJH6601   SJH Jindřichův Hradec    70:06   + 15:24
 14. Kubičko Petr             SJH6901   SJH Jindřichův Hradec    73:19   + 18:37
 15. Kovačič Marek            OSN6600   SK Orientační sporty No  73:46   + 19:04
 16. Suk Marek                PZR6701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  77:52   + 23:10
 17. Hojný Jaroslav           SJH7002   SJH Jindřichův Hradec    81:24   + 26:42
 18. Vacek Milan              SJI6901   OK Jihlava               81:31   + 26:49
 19. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               85:39   + 30:57
 20. Sobotka Petr             PZR7008   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  85:45   + 31:03
 21. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            92:59   + 38:17
 22. Komín Petr               RUZ7200   TJ Růžená                96:29   + 41:47
 23. Drábek Petr              TTR6701   OOB Třebíč              112:27   + 57:45
--------------------------------------------------------------------------------

H55 6.18 km, 180 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               61:36          
  2. Klusáček Martin          TTR5601   OOB Třebíč               66:00   + 4:24 
  3. Černík Zdeněk            OSN6025   SK Orientační sporty No  67:35   + 5:59 
  4. Orálek Miroslav          TTR5201   OOB Třebíč               73:54   + 12:18
  5. Matras Jaroslav          CHT5301   OOB SK Chrast            77:03   + 15:27
  6. Kafka Václav             SJI6001   OK Jihlava               78:18   + 16:42
  7. Štefec Jaroslav          CHT5801   OOB SK Chrast            81:16   + 19:40
  8. Paulíček Jiří            SJI4911   OK Jihlava               82:54   + 21:18
  9. Šenkýř Vladimír          SJI6000   OK Jihlava               83:48   + 22:12
 10. Nosek Vladimír           SJH5901   SJH Jindřichův Hradec    90:33   + 28:57
 11. Beneš Vladimír           SJI5801   OK Jihlava               97:35   + 35:59
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.52 km, 130 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:09          
  2. Vítek Josef              CHT4802   OOB SK Chrast            41:03   + 5:54 
  3. Blecha Ladislav          TRT5100   KOS Třešť                50:41   + 15:32
  4. Kodys Václav             RUZ5105   TJ Růžená                55:14   + 20:05
  5. Starka František         CHT4801   OOB SK Chrast            59:59   + 24:50
  6. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    61:57   + 26:48
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.69 km, 30 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazzarese David          TRT1100   KOS Třešť                14:26          
  2. Emmer Tadeáš             SJI1200   OK Jihlava               15:52   + 1:26 
  3. Novák Tobiáš             CTB1103   SK OB Chotěboř           16:37   + 2:11 
  3. Gregorová Magdalena      CTB1151   SK OB Chotěboř           16:37   + 2:11 
  5. Sobotková Karolína       TTR1152   OOB Třebíč               16:47   + 2:21 
  6. Svitáková Ludmila        SJH1152   SJH Jindřichův Hradec    18:24   + 3:58 
  7. Sobotka Ondřej           TTR1401   OOB Třebíč               18:46   + 4:20 
  8. Jelínek Michael          RUZ1101   TJ Růžená                18:48   + 4:22 
  9. Běloušek Matěj           CTB1202   SK OB Chotěboř           19:35   + 5:09 
 10. Klusáčková Dorota        CTB1152   SK OB Chotěboř           19:40   + 5:14 
 11. Rychtárik Jáchym         SJH1201   SJH Jindřichův Hradec    20:49   + 6:23 
 12. Seberová Tereza          SFM8351   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  22:25   + 7:59 
 13. Prošek Filip             SJI1401   OK Jihlava               23:25   + 8:59 
 14. Šťastný Antonín          CTB1101   SK OB Chotěboř           23:36   + 9:10 
 15. Konfršt Štěpán           6HC1100   OB Vepřová               24:15   + 9:49 
 16. Konfršt Mikuláš                                             24:47   + 10:21
 17. Mácová Apolena                                              24:56   + 10:30
 18. Jelínek Šimon            RUZ1300   TJ Růžená                25:04   + 10:38
 19. Veselý Matyáš            SJH1103   SJH Jindřichův Hradec    27:24   + 12:58
 20. Pobudová Marie           SJH1050   SJH Jindřichův Hradec    28:10   + 13:44
 21. Čejková Linda            JHB1351   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  28:46   + 14:20
 22. Baierová Ida                                                28:47   + 14:21
 23. Doležel Štěpán           PZR1300   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  31:08   + 16:42
 24. Myslivcová Sofie         JHB1060   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  31:09   + 16:43
 25. Klečánková Liliana       JHB0959   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  31:14   + 16:48
 26. Nevrklová Adéla          RUZ1252   TJ Růžená                31:47   + 17:21
 27. Prantl Tomáš             SJH1105   SJH Jindřichův Hradec    31:59   + 17:33
 28. Prantl David             SJH1401   SJH Jindřichův Hradec    34:01   + 19:35
 29. Šťastný Vilém            CTB1301   SK OB Chotěboř           34:03   + 19:37
 30. Ryšavý Pavel                                                36:29   + 22:03
 31. Kubáková Laura           SJH1550   SJH Jindřichův Hradec    36:35   + 22:09
 32. Buchtová Iva                                                36:43   + 22:17
 33. Korecký Radan            CHT1401   OOB SK Chrast            36:46   + 22:20
 34. Slussareff Vincent                                          36:48   + 22:22
 35. Jelínková Anna           SJH1252   SJH Jindřichův Hradec    37:20   + 22:54
 36. Baďurová Kateřina                                           38:25   + 23:59
 37. Rychtáriková Sofie       SJH1551   SJH Jindřichův Hradec    38:30   + 24:04
 38. Martínková Natálie       SJH1451   SJH Jindřichův Hradec    38:35   + 24:09
 39. Dostálová Anna                                              40:13   + 25:47
 40. Dostálek Jan                                                40:17   + 25:51
 41. Polehla Maxmilián        TTR1299   OOB Třebíč               41:51   + 27:25
 42. Míchal Jáchym            SJH1601   SJH Jindřichův Hradec    55:27   + 41:01
 43. Matrasová Marie a Štěpán CHT1451   OOB SK Chrast            90:06   + 75:40
     Dostálová Kateřina                                           DISK          
     Nouza Vítek              SJH1104   SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Kysilko Antonín          CHT1602   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.65 km, 50 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlík Martin                                               20:43          
  2. Slavík Ondřej            VRB0505   Sportovní klub ve Vrbně  22:05   + 1:22 
  3. Knap Miroslav                                               22:32   + 1:49 
  4. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:15   + 2:32 
  5. Foltýnová Eva            SJI0051   OK Jihlava               24:29   + 3:46 
  6. Hendrychová Martina                                         25:46   + 5:03 
  7. Drobná Markéta                                              26:58   + 6:15 
  8. Beranová Jana K.                                            28:25   + 7:42 
  9. Hudec Lukáš                                                 29:13   + 8:30 
 10. Moravčíková Hana         CHT9751   OOB SK Chrast            29:24   + 8:41 
 11. Škapa Jiří               CHT8003   OOB SK Chrast            30:23   + 9:40 
 12. Fraj Oldřich             RUZ7502   TJ Růžená                30:43   + 10:00
 13. Rychtáriková Eliška                                         38:48   + 18:05
 14. Matějů Ivan              UVP4600   Slovan Praha             38:52   + 18:09
 15. Rachůnková Markéta       SJI7150   OK Jihlava               39:30   + 18:47
 16. Stoklasová Markéta       OSN7555   SK Orientační sporty No  40:04   + 19:21
 17. Obocřcký Miroslav                                           40:40   + 19:57
 18. Kolář Matěj              JHB0707   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  45:12   + 24:29
 19. Dvořák Pavel                                                45:55   + 25:12
 20. Kaňáková Petra           SJI8751   OK Jihlava               48:06   + 27:23
 21. Nouzová Alena            SJH7151   SJH Jindřichův Hradec    48:40   + 27:57
 22. Svitáková Eva            SJH7852   SJH Jindřichův Hradec    52:41   + 31:58
 23. Hofhanzlová Magdalena                                       57:38   + 36:55
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.11 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaňák Petr               SJI6115   OK Jihlava               40:24          
  2. Nevrkla Tomáš            RUZ7600   TJ Růžená                43:12   + 2:48 
  3. Máca Tomáš                                                  43:18   + 2:54 
  4. Honzák Tomáš             JHB7702   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  45:15   + 4:51 
  5. Černý Petr                                                  47:44   + 7:20 
  6. Sláma Jaroslav           OSN6901   SK Orientační sporty No  50:27   + 10:03
  7. Vinopal Tomáš            PZR7905   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  53:20   + 12:56
  8. Boháč Zdeněk                                                54:25   + 14:01
  9. Hrušková Kristýna        ZBM9156   SK Žabovřesky Brno       56:37   + 16:13
 10. Havelková Markéta                                           61:59   + 21:35
 11. Kovačičová Ivona         OSN6850   SK Orientační sporty No  66:03   + 25:39
 12. Randíková Magdaléna      SOB8851   SOBSA                    67:16   + 26:52
 13. Boháč Víťa                                                  68:45   + 28:21
 14. Kovačicová Kateřina                                         69:08   + 28:44
 15. Žandová Hana             CTB7052   SK OB Chotěboř           83:40   + 43:16
 16. Běloušková Ilona         CTB8053   SK OB Chotěboř           97:02   + 56:38
--------------------------------------------------------------------------------