Kód závodu          : 4364
Název               : Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3
Datum               : 29.04.2018
Místo konání        : Jedlová, areál U Mlýna
Pořadatel           : MLA - MLOK Mariánské Lázně
Ředitel závodu      : Černý Libor - R3
Hlavní rozhodčí     : Milota Josef - R3
Stavitel tratí      : Michalec Jan - R1

D10 2.10 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gelnerová Markéta        KRL0952   Kometa Kralovice         19:23          
  2. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                22:26   + 3:03 
  3. Hanáková Aneta           KRL0951   Kometa Kralovice         25:46   + 6:23 
  4. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                28:45   + 9:22 
  5. Chumová Adéla            SLP0950   OOB Slavia Praha         34:45   + 15:22
  6. Sobotová Kateřina        VPM0851   KOS Slavia Plzeň         41:23   + 22:00
  7. Šitrová Štěpánka         LPM0850   OK Lokomotiva Plzeň      44:08   + 24:45
  8. Vlašímská Karolína       SKV0851   TJ Slovan Karlovy Vary   44:34   + 25:11
  9. Blechová Adéla           KRL1055   Kometa Kralovice         45:07   + 25:44
 10. Liberdová Magdaléna      KSH0851   OB Kašperské Hory        46:04   + 26:41
 11. Beránková Hedvika        VPM0850   KOS Slavia Plzeň         46:56   + 27:33
 12. Stehlíková Tereza        LPM0951   OK Lokomotiva Plzeň      47:20   + 27:57
 13. Riedlová Karlína         DCH0856   Radioelektronika Cheb    80:48   + 61:25
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.52 km, 105 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zapletalová Adéla        MLA0970   MLOK Mariánské Lázně     24:41          
  2. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              25:20   + 0:39 
  3. Ritterová Lída           1BC0870   Ski klub Karlovy Vary    25:24   + 0:43 
  4. Benešová Kateřina        BSO0870   KOB Baník Sokolov        28:03   + 3:22 
  5. Kulichová Daniela        BSO0871   KOB Baník Sokolov        30:05   + 5:24 
  6. Beránková Julie          VPM1051   KOS Slavia Plzeň         30:08   + 5:27 
  7. Ječmenová Veronika       ONO0950   SKOB Ostrov              33:54   + 9:13 
  8. Hofmanova Anna           LPM0970   OK Lokomotiva Plzeň      49:17   + 24:36
  9. Urbánková Lucie          ONO1150   SKOB Ostrov              54:53   + 30:12
     Fišáková Leona           MLA1151   MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.42 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlašímská Bára           SKV0651   TJ Slovan Karlovy Vary   26:22          
  2. Kožíšková Kateřina       LPM0652   OK Lokomotiva Plzeň      26:34   + 0:12 
  3. Řeháková Mirka           SKV0652   TJ Slovan Karlovy Vary   30:25   + 4:03 
  4. Gelnerová Anna           KRL0653   Kometa Kralovice         34:45   + 8:23 
  5. Bauerová Aneta           SKV0752   TJ Slovan Karlovy Vary   35:56   + 9:34 
  6. Mayerová Daniela         KSH0852   OB Kašperské Hory        36:01   + 9:39 
  7. Holíková Petra           ONO0653   SKOB Ostrov              36:13   + 9:51 
  8. Kohoutková Klára         BSO0650   KOB Baník Sokolov        38:54   + 12:32
  9. Kolovratová Tereza       SKV0670   TJ Slovan Karlovy Vary   41:05   + 14:43
 10. Bodurková Denisa         KRL0752   Kometa Kralovice         50:02   + 23:40
 11. Fišarová Adéla           KRL0651   Kometa Kralovice         54:59   + 28:37
 12. Folprechtová Julie       VSP0653   USK Praha                56:15   + 29:53
 13. Pátková Viktorka         SKV0770   TJ Slovan Karlovy Vary   65:24   + 39:02
 14. Nejedlá Bára             ONO0750   SKOB Ostrov              69:37   + 43:15
 15. Peřinová Eliška          SKV0771   TJ Slovan Karlovy Vary   71:34   + 45:12
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.17 km, 105 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     33:42          
  2. Kulová Laura             ONO0552   SKOB Ostrov              35:06   + 1:24 
  3. Holíková Simona          ONO0553   SKOB Ostrov              35:37   + 1:55 
  4. Ziebová Veronika         NEK0450   Nejdek Orienteering      39:36   + 5:54 
  5. Postránská Adéla         MLA0551   MLOK Mariánské Lázně     44:59   + 11:17
  6. Čáslavská Klára          NEK0550   Nejdek Orienteering      48:41   + 14:59
  7. Vlachová Adéla           KRL0551   Kometa Kralovice         51:41   + 17:59
  8. Nejedlá Klára            ONO0450   SKOB Ostrov              52:52   + 19:10
  9. Ševčíková Anežka         ONO0550   SKOB Ostrov              53:41   + 19:59
 10. Zmarzláková Olga         KRL0552   Kometa Kralovice         55:42   + 22:00
 11. Študlarová Zuzana        SKV0572   TJ Slovan Karlovy Vary   64:14   + 30:32
 12. Nováčková Johanka        SKV0470   TJ Slovan Karlovy Vary   67:51   + 34:09
 13. Křížková Marie           MAS0450   KČT Aš                   68:27   + 34:45
 14. Měchurová Zuzana         NNN0470   Neregistrovaní           70:52   + 37:10
 15. Peřinová Zuzana          SKV0571   TJ Slovan Karlovy Vary   77:21   + 43:39
 16. Chárová Anna Viktorie    DCH0558   Radioelektronika Cheb    84:35   + 50:53
 17. Peřinová Anna            SKV0570   TJ Slovan Karlovy Vary  100:22   + 66:40
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.18 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišarová Eliška          KRL0351   Kometa Kralovice         52:52          
  2. Křížová Daniela          MAS0250   KČT Aš                   59:35   + 6:43 
  3. Řeháková Gabriela        SKV0351   TJ Slovan Karlovy Vary   61:52   + 9:00 
  4. Petříková Adéla          MAS0352   KČT Aš                   65:36   + 12:44
  5. Stahlová Nela            DCH0256   Radioelektronika Cheb    92:05   + 39:13
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.54 km, 135 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Staňková Markéta         VPM0153   KOS Slavia Plzeň         44:21          
  2. Kosíková Eliška          TUR0052   OOB TJ Turnov            44:42   + 0:21 
  3. Lučanová Barbora         MAS0051   KČT Aš                   47:17   + 2:56 
  4. Šlechtová Tereza         KRL0152   Kometa Kralovice         47:18   + 2:57 
  5. Mudrová Lenka            KRL0052   Kometa Kralovice         51:32   + 7:11 
  6. Trpáková Daniela         DCH0165   Radioelektronika Cheb    52:57   + 8:36 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 6.22 km, 170 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                47:16          
  2. Ryšavá Vendula           PGP8153   SK Praga                 49:43   + 2:27 
  3. Kuncová Eliška           SSU8951   SK Severka Šumperk       52:56   + 5:40 
  4. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary   56:41   + 9:25 
  5. Lehner Marei             41D9950   OLG Regensburg           61:06   + 13:50
  6. Urbánková Kateřina       ONO9250   SKOB Ostrov              63:52   + 16:36
  7. Henychová Zuzana         VLI6151   Slavia Liberec orientee  64:54   + 17:38
  8. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              68:26   + 21:10
  9. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  71:28   + 24:12
 10. Hošková Tereza           DOB8971   KOB Dobruška             71:47   + 24:31
 11. Ondrová Kateřina         SKV8951   TJ Slovan Karlovy Vary   87:00   + 39:44
 12. Škrlová Kristýna         KRL9954   Kometa Kralovice         97:12   + 49:56
 13. Doležalová Dorotka       VPM9950   KOS Slavia Plzeň        104:28   + 57:12
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.99 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Magdalena         PGP7650   SK Praga                 39:21          
  2. Folprechtová Kateřina    VSP7460   USK Praha                44:29   + 5:08 
  3. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                45:10   + 5:49 
  4. Fišáková Hana            MLA7750   MLOK Mariánské Lázně     46:30   + 7:09 
  5. Dítkova Jitka            SKV7752   TJ Slovan Karlovy Vary   47:21   + 8:00 
  6. Sobotová Jana            VPM7250   KOS Slavia Plzeň         47:43   + 8:22 
  7. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                48:27   + 9:06 
  8. Chumová Jana             SLP7451   OOB Slavia Praha         49:49   + 10:28
  9. Urbánková Jana           ONO7851   SKOB Ostrov              51:44   + 12:23
 10. Hofmanová Michaela       LPM7751   OK Lokomotiva Plzeň      54:37   + 15:16
 11. Pechová Iva              LPM6151   OK Lokomotiva Plzeň      56:34   + 17:13
 12. Vlašímská Tereza         SKV7551   TJ Slovan Karlovy Vary   62:03   + 22:42
 13. Ledererová Kamila        LPM7352   OK Lokomotiva Plzeň      63:29   + 24:08
 14. Ječmenová Věra           ONO8050   SKOB Ostrov              63:49   + 24:28
 15. Kotásková Jana           JES7451   OK Rakovník              64:15   + 24:54
 16. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   66:06   + 26:45
 17. Šitrová Lucie            LPM7857   OK Lokomotiva Plzeň      69:18   + 29:57
 18. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 71:55   + 32:34
 19. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         79:54   + 40:33
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.11 km, 120 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          41:25          
  2. Jirsová Pavla            KSH7251   OB Kašperské Hory        47:29   + 6:04 
  3. Kamarytová Martina       MLA6651   MLOK Mariánské Lázně     47:36   + 6:11 
  4. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             48:39   + 7:14 
  5. Tichá Jana               SJH6451   SJH Jindřichův Hradec    51:09   + 9:44 
  6. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  52:20   + 10:55
  7. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   56:47   + 15:22
  8. Šoupová Jana             LPM6850   OK Lokomotiva Plzeň      56:54   + 15:29
  9. Švarcová Lenka           TUR6457   OOB TJ Turnov            61:19   + 19:54
 10. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha          64:55   + 23:30
 11. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             66:39   + 25:14
 12. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              68:50   + 27:25
 13. Zierhutová Michaela      LCV7151   TJ Lokomotiva Chomutov   69:49   + 28:24
 14. Kosíková Helena          TUR6550   OOB TJ Turnov            83:51   + 42:26
 15. Škrlová Hana             KRL6951   Kometa Kralovice         94:25   + 53:00
 16. Lehner Ulrike            41D6750   OLG Regensburg          121:46   + 80:21
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.49 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450   USK Praha                39:23          
  2. Nováková Svatava         SKV5351   TJ Slovan Karlovy Vary   45:54   + 6:31 
  3. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 47:43   + 8:20 
  4. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          49:49   + 10:26
  5. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         51:11   + 11:48
  6. Gabrielová Šárka         ONO5950   SKOB Ostrov              54:49   + 15:26
  7. Mágrová Ivana            LCV5550   TJ Lokomotiva Chomutov   60:56   + 21:33
  8. Setínková Zuzana         DKP5753   Oddíl OB Kotlářka        66:13   + 26:50
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.64 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Eva             TEP4851   Tempo Praha              40:33          
  2. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           53:23   + 12:50
  3. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          58:16   + 17:43
  4. Horáková Magdalena       NEK4950   Nejdek Orienteering      63:41   + 23:08
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.10 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Marek            HOR0900   TJ Jiskra Hořice         27:43          
  2. Prinz Mikuláš            MLA0901   MLOK Mariánské Lázně     30:16   + 2:33 
  3. Křížek Ivo               MAS0801   KČT Aš                   32:07   + 4:24 
  4. Tříska Lukáš             LPM0800   OK Lokomotiva Plzeň      33:22   + 5:39 
  5. Folprecht Lukáš          VSP0802   USK Praha                33:46   + 6:03 
  6. Pjenčák Adam             MAS0802   KČT Aš                   36:33   + 8:50 
  7. Blecha Adam              KRL0803   Kometa Kralovice         39:41   + 11:58
  8. Chalupa Šimon            ONO0901   SKOB Ostrov              42:55   + 15:12
  9. Placek Tomas             MLA0902   MLOK Mariánské Lázně     44:29   + 16:46
 10. Mála Matyáš              MAS0800   KČT Aš                   45:06   + 17:23
 11. Turek Jakub              SKV0801   TJ Slovan Karlovy Vary   45:44   + 18:01
 12. Šebian Samuel            KRL0903   Kometa Kralovice         54:00   + 26:17
 13. Štěrba Lukáš             SKV1001   TJ Slovan Karlovy Vary   58:08   + 30:25
 14. Vít Tomáš                BSO0800   KOB Baník Sokolov        81:57   + 54:14
     Navrátil Adam            DCH0803   Radioelektronika Cheb     DISK          
     Postránský Adam          MLA0900   MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.52 km, 105 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Parula Egon              LPM1000   OK Lokomotiva Plzeň      19:56          
  2. Gregor Richard           BSO0900   KOB Baník Sokolov        21:31   + 1:35 
  3. Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha          21:57   + 2:01 
  4. Šitra Šimon              LPM1001   OK Lokomotiva Plzeň      25:15   + 5:19 
  5. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                26:31   + 6:35 
  6. Ritter Jakub             1BC1020   Ski klub Karlovy Vary    28:50   + 8:54 
  7. Houba Vojtěch            KRL1002   Kometa Kralovice         29:09   + 9:13 
  8. Fecko Richard            NEK1100   Nejdek Orienteering      31:39   + 11:43
  9. Darmovzal Šimon          PGP1001   SK Praga                 35:35   + 15:39
 10. Navrátil Jakub           MLA       MLOK Mariánské Lázně     64:31   + 44:35
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.84 km, 90 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Donda Jakub              ONO0700   SKOB Ostrov              30:08          
  2. Ječmen Matyáš            ONO0600   SKOB Ostrov              31:40   + 1:32 
  3. Bauer David              SKV0720   TJ Slovan Karlovy Vary   32:46   + 2:38 
  4. Janoch Mikuláš           MLA0700   MLOK Mariánské Lázně     33:59   + 3:51 
  5. Škrle Michael            KRL0702   Kometa Kralovice         35:53   + 5:45 
  6. Biersak Petr             KRL0701   Kometa Kralovice         38:40   + 8:32 
  7. Stehlík Jakub            LPM0700   OK Lokomotiva Plzeň      40:15   + 10:07
  8. Petruš Ondřej            MLA0701   MLOK Mariánské Lázně     41:22   + 11:14
  9. Dolák Jakub              DKP0707   Oddíl OB Kotlářka        42:11   + 12:03
 10. Pávek Štěpán             NEK0700   Nejdek Orienteering      51:10   + 21:02
 11. Havlíček Viktor          BSO0602   KOB Baník Sokolov        54:41   + 24:33
 12. Plevný Albert            DCH0711   Radioelektronika Cheb    62:04   + 31:56
 13. Gašek Šimon              SKV0721   TJ Slovan Karlovy Vary   63:17   + 33:09
 14. Nikodém Ondřej           DCH0606   Radioelektronika Cheb    89:08   + 59:00
 15. Vyskočil Jan             SKV0621   TJ Slovan Karlovy Vary  102:36   + 72:28
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.99 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Donda Jiří               ONO0403   SKOB Ostrov              27:41          
  2. Stehlík Šimon            LPM0501   OK Lokomotiva Plzeň      33:52   + 6:11 
  3. Kurz Ondřej              VPM0503   KOS Slavia Plzeň         37:25   + 9:44 
  4. Bauer Matyáš             SKV0402   TJ Slovan Karlovy Vary   39:26   + 11:45
  5. Pivec Jan                MLA0503   MLOK Mariánské Lázně     42:36   + 14:55
  6. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                49:32   + 21:51
  7. Šustr Ondřej             KSH0501   OB Kašperské Hory        55:39   + 27:58
  8. Sobota Ondřej            VPM0502   KOS Slavia Plzeň         55:56   + 28:15
  9. Košina Tobiáš            SKV0502   TJ Slovan Karlovy Vary   66:25   + 38:44
 10. Janoch Samuel            MLA0502   MLOK Mariánské Lázně     73:29   + 45:48
 11. Čáslavský David          NEK0401   Nejdek Orienteering      79:51   + 52:10
 12. Pelikán Aleš             NEK0501   Nejdek Orienteering      85:51   + 58:10
 13. Gašek Matouš             SKV0421   TJ Slovan Karlovy Vary  112:10   + 84:29
     Rádl Mikeš               SKV0520   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
     Lehner Severin           41D0502   OLG Regensburg            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 4.90 km, 140 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čepička Ladislav         LPM0303   OK Lokomotiva Plzeň      35:41          
  2. Kohoutek Oldřich         BSO0301   KOB Baník Sokolov        38:27   + 2:46 
  3. Hejduk Zdeněk            BSO0201   KOB Baník Sokolov        39:45   + 4:04 
  4. Lill Petr                BSO0203   KOB Baník Sokolov        43:49   + 8:08 
  5. Svatek Samuel            DCH0205   Radioelektronika Cheb    47:51   + 12:10
  6. Křížek Filip             MAS0301   KČT Aš                   49:35   + 13:54
  7. Šustr Antonín            KSH0201   OB Kašperské Hory        53:07   + 17:26
  8. Milota Břetislav         MLA0300   MLOK Mariánské Lázně     55:14   + 19:33
  9. Křížek Josef             MAS0201   KČT Aš                   61:59   + 26:18
 10. Trpák Jan                DCH0309   Radioelektronika Cheb    74:18   + 38:37
 11. Vendelberger Tomáš       MAS0302   KČT Aš                   76:25   + 40:44
 12. Kováč František          MLA0201   MLOK Mariánské Lázně     77:06   + 41:25
 13. Havlíček Albert          BSO0304   KOB Baník Sokolov        85:31   + 49:50
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.98 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svatek Daniel            DCH0113   Radioelektronika Cheb    63:42          
  2. Lehner Benedikt          41D0100   OLG Regensburg           69:45   + 6:03 
  3. Bartoš Václav            MLA0101   MLOK Mariánské Lázně     73:13   + 9:31 
  4. Hejduk Jan               BSO0001   KOB Baník Sokolov        75:39   + 11:57
  5. Rosenbaum Ondřej         JES0001   OK Rakovník              79:16   + 15:34
--------------------------------------------------------------------------------

H21 10.87 km, 260 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vištejn Jiří             LPM9304   OK Lokomotiva Plzeň      74:30          
  2. Bořánek Michal           SSU0007   SK Severka Šumperk       75:19   + 0:49 
  3. Lehner Korbinian         41D9601   OLG Regensburg           76:35   + 2:05 
  4. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  77:54   + 3:24 
  5. Petras Tomáš             VAM8801   OOB Vamberk              78:43   + 4:13 
  6. Ritter Aleš              ONO7401   SKOB Ostrov              78:53   + 4:23 
  7. Hošek Radim              DOB8737   KOB Dobruška             80:13   + 5:43 
  8. Václavek Tomáš           STE5809   SK SKI-OB Šternberk      88:37   + 14:07
  9. Lehner Quirin            41D9800   OLG Regensburg           89:58   + 15:28
 10. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                91:54   + 17:24
 11. Badura Václav            SKV8101   TJ Slovan Karlovy Vary   92:58   + 18:28
 12. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                104:25   + 29:55
 13. Křemen Štěpán            KAM9804   OK Kamenice             106:57   + 32:27
 14. Martínek Robert          VPM7700   KOS Slavia Plzeň        112:31   + 38:01
 15. Lohr Ivo                 SCP6801   OK Sparta Praha         142:16   + 67:46
     Stehlík Petr             LPM7903   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.98 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 51:23          
  2. Ševčík Petr              ONO7200   SKOB Ostrov              52:57   + 1:34 
  3. Folprecht Eduard         TUV7304   SOK TJ Turnov            53:52   + 2:29 
  4. Beránek Jan              VPM7202   KOS Slavia Plzeň         58:24   + 7:01 
  5. Vlašímský Robert         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   60:58   + 9:35 
  6. Kovář Jindřich           MAS6800   KČT Aš                   61:36   + 10:13
  7. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   62:33   + 11:10
  8. Střelba Ondřej           PGP7510   SK Praga                 62:37   + 11:14
  9. Nejedlý Ladislav         ONO7501   SKOB Ostrov              64:18   + 12:55
 10. Černý Libor              MLA6901   MLOK Mariánské Lázně     65:49   + 14:26
 11. Pávek Jiří               NEK7700   Nejdek Orienteering      66:06   + 14:43
 12. Dvořák Pavel             LPM7805   OK Lokomotiva Plzeň      68:52   + 17:29
 12. Šitra Vladimír           LPM7904   OK Lokomotiva Plzeň      68:52   + 17:29
 14. Řehák Miroslav           KAD7101   Originální Vivalín Team  70:49   + 19:26
 15. Dítko Jan                SKV7301   TJ Slovan Karlovy Vary   71:19   + 19:56
 16. Turek Jan                SKV7302   TJ Slovan Karlovy Vary   73:14   + 21:51
 17. Fišar Miroslav           KRL7201   Kometa Kralovice         78:42   + 27:19
 18. Kožíšek Petr             LPM7603   OK Lokomotiva Plzeň      79:54   + 28:31
 19. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              80:42   + 29:19
 20. Škrabálek Jan            KYL7000   SK SP Kylešovice         81:49   + 30:26
 21. Fiala Michal             KSH7601   OB Kašperské Hory        82:46   + 31:23
 22. Píchal Jan               VSP5202   USK Praha                93:03   + 41:40
 23. Holík Jaromír            ONO7502   SKOB Ostrov              96:29   + 45:06
 24. Placek Petr              MLA8000   MLOK Mariánské Lázně     98:53   + 47:30
     Křížek Filip             MAS7800   KČT Aš                    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.99 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 43:42          
  2. Suk Jiří                 MFP6401   Matfyz Praha             48:12   + 4:30 
  3. Chum Jaroslav            SLP6601   OOB Slavia Praha         52:29   + 8:47 
  4. Kamaryt Miloš            MLA6404   MLOK Mariánské Lázně     55:35   + 11:53
  5. Tichý Martin             SJH6401   SJH Jindřichův Hradec    56:23   + 12:41
  6. Vít Vlastimil            BSO6800   KOB Baník Sokolov        58:46   + 15:04
  7. Václavek Jiří            STE5701   SK SKI-OB Šternberk      59:23   + 15:41
  8. Weissar Petr             LPM7020   OK Lokomotiva Plzeň      61:09   + 17:27
  9. Mayer Tomáš              KSH6900   OB Kašperské Hory        64:19   + 20:37
 10. Staněk Rostislav         VPM6801   KOS Slavia Plzeň         67:28   + 23:46
 11. Šoupa Karel              LPM6900   OK Lokomotiva Plzeň      67:31   + 23:49
 12. Štěrba Jiří              SKV6401   TJ Slovan Karlovy Vary   68:53   + 25:11
 13. Vlach Miroslav           DCH6101   Radioelektronika Cheb    73:28   + 29:46
 14. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 74:30   + 30:48
 15. Kopp Petr                58C6702   Loko Liberec             78:11   + 34:29
 16. Mareš Alexander          NEK7300   Nejdek Orienteering      81:49   + 38:07
 17. Bartoš Luděk             MLA6701   MLOK Mariánské Lázně     91:21   + 47:39
 18. Nováček Jan              NNN6020   Neregistrovaní           95:03   + 51:21
 19. Černý Marcel             MAS7201   KČT Aš                  121:36   + 77:54
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.54 km, 135 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         34:59          
  2. Švarc Jiří               TUR6204   OOB TJ Turnov            42:46   + 7:47 
  3. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             45:07   + 10:08
  4. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          45:56   + 10:57
  5. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          51:31   + 16:32
  6. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          52:14   + 17:15
  7. Jun Drahomír             KNC5501   Sokol Kostelec n. Č. l.  52:56   + 17:57
  8. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         59:33   + 24:34
  9. Blažek Jiří              VPM5009   KOS Slavia Plzeň         62:48   + 27:49
 10. Čech Petr                DCH6002   Radioelektronika Cheb    64:57   + 29:58
 11. Pech Jiří                LPM5402   OK Lokomotiva Plzeň      68:44   + 33:45
 12. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                71:53   + 36:54
 13. Chotětický Jan           MAS5400   KČT Aš                   75:56   + 40:57
 14. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  83:10   + 48:11
     Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.49 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gurka Jiří               TUV4601   SOK TJ Turnov            39:40          
  2. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          41:00   + 1:20 
  3. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          41:10   + 1:30 
  4. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                41:48   + 2:08 
  5. Jirásek Jaroslav         DCH4701   Radioelektronika Cheb    47:27   + 7:47 
  6. Chotětický Václav        MAS5200   KČT Aš                   47:50   + 8:10 
  7. Hora Vladimír            VSP5100   USK Praha                51:53   + 12:13
  8. Sklenář Antonín          STE4801   SK SKI-OB Šternberk      54:10   + 14:30
  9. Mágr Zdeněk              LCV5000   TJ Lokomotiva Chomutov   56:49   + 17:09
 10. Nykles Vladimír          VPM4702   KOS Slavia Plzeň         58:54   + 19:14
 11. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          63:16   + 23:36
     Fiala Miloš              KSH4801   OB Kašperské Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.64 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Frey Jaromír             ONO4100   SKOB Ostrov              38:06          
  2. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          38:22   + 0:16 
  3. Schimm Dieter            BSO4401   KOB Baník Sokolov        39:42   + 1:36 
  4. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           46:15   + 8:09 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.52 km, 105 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mikyska Mael             MLA1100   MLOK Mariánské Lázně     25:55          
  2. Křížek Vilém             MAS1000   KČT Aš                   27:02   + 1:07 
  3. Gregor Ondřej            BSO1200   KOB Baník Sokolov        34:04   + 8:09 
  4. Hofman Jakub             LPM1120   OK Lokomotiva Plzeň      35:34   + 9:39 
  5. Zeman Annabel            DCE1850   KOB Dobřichovice         35:41   + 9:46 
  6. Čepička Antonín          LPM1102   OK Lokomotiva Plzeň      36:45   + 10:50
  7. Kovalová Karolína        BSO1250   KOB Baník Sokolov        37:02   + 11:07
  8. Placek Nikolas           MLA1200   MLOK Mariánské Lázně     40:47   + 14:52
  9. Pávková Anna             NEK1225   Nejdek Orienteering      40:52   + 14:57
 10. Šňupárková Bára          NNN1229   Neregistrovaní           40:53   + 14:58
 11. Šňupárek Jan             NNN1230   Neregistrovaní           41:42   + 15:47
 12. Prinzová Lada            MLA1150   MLOK Mariánské Lázně     42:34   + 16:39
 13. Zabolotná Klára          MLA       MLOK Mariánské Lázně     42:35   + 16:40
 14. Forheiová Kristýna       NNN       Neregistrovaní           43:15   + 17:20
 15. Lukavská Anička          NNN1274   Neregistrovaní           45:01   + 19:06
 16. Darmovzal Marek          PGP1300   SK Praga                 48:16   + 22:21
 17. Klier Šimon              MLA1101   MLOK Mariánské Lázně     50:36   + 24:41
 18. Houbová Eliška           KRL1152   Kometa Kralovice         51:07   + 25:12
 19. Nikodém Vladimír         NNN       Neregistrovaní           52:03   + 26:08
 20. Klier Matyáš             MLA       MLOK Mariánské Lázně     52:14   + 26:19
 21. Kovalová Adriana         BSO1370   KOB Baník Sokolov        56:50   + 30:55
 22. Rambousek Marek          BSO1400   KOB Baník Sokolov        57:16   + 31:21
 23. Chumová Lada             SLP1250   OOB Slavia Praha         60:18   + 34:23
 24. Skalská Iva              NNN       Neregistrovaní           63:21   + 37:26
 25. Škrabálková Nela         NNN       Neregistrovaní           63:32   + 37:37
 26. Chramosta Petr           VPM1001   KOS Slavia Plzeň         68:05   + 42:10
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.67 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petruš Marek             MLA7501   MLOK Mariánské Lázně     28:42          
  2. Zierhutová Michaela      LCV0250   TJ Lokomotiva Chomutov   31:50   + 3:08 
  3. Donda Jiří               ONO7600   SKOB Ostrov              31:56   + 3:14 
  4. Hořejší Zbyněk           NNN       Neregistrovaní           32:44   + 4:02 
  5. Bína Pavel               MLA6708   MLOK Mariánské Lázně     33:09   + 4:27 
  6. Houba Petr               KRL9920   Kometa Kralovice         33:10   + 4:28 
  7. Savičová Gabriela        SKV7952   TJ Slovan Karlovy Vary   33:16   + 4:34 
  8. Sobota Petr              VPM7800   KOS Slavia Plzeň         33:17   + 4:35 
  9. Šoupa Martin             LPM0500   OK Lokomotiva Plzeň      36:35   + 7:53 
 10. Vítová Jana              NNN       Neregistrovaní           37:25   + 8:43 
 11. Čepičková Jana           LPM7353   OK Lokomotiva Plzeň      39:09   + 10:27
 12. Lukavská Daniela         NNN       Neregistrovaní           43:42   + 15:00
 13. Šebian Pavel             KRL9921   Kometa Kralovice         44:19   + 15:37
 14. Kraus Jindřich           LCV9401   TJ Lokomotiva Chomutov   46:30   + 17:48
 15. Barda Tomáš              ONO0302   SKOB Ostrov              47:06   + 18:24
 16. Váchová Ilona            1BC7700   Ski klub Karlovy Vary    48:56   + 20:14
 17. Zieba Jaroslav           NEK6500   Nejdek Orienteering      49:01   + 20:19
 18. Turková Martina          SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   50:29   + 21:47
 19. Haider Anna              26A5650   HSV Ried                 51:17   + 22:35
 20. Dondová Kateřina         ONO7752   SKOB Ostrov              51:21   + 22:39
 21. Křížková Jitka           MAS8050   KČT Aš                   53:23   + 24:41
 22. Prinzová Nikola          MLA       MLOK Mariánské Lázně     61:08   + 32:26
 23. Balejová Veronika        KAM7253   OK Kamenice              62:51   + 34:09
 24. Darmovzal Martin         59Z7400   Uhříněves                63:53   + 35:11
 25. Ondrová Jana             NNN       Neregistrovaní           67:08   + 38:26
 26. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   71:24   + 42:42
 27. Šebianová Lucie          KRL9970   Kometa Kralovice         73:32   + 44:50
 28. Buřičová Romana          NNN       Neregistrovaní          110:04   + 81:22
 29. Stehlíková Kateřina      LPM7750   OK Lokomotiva Plzeň     113:45   + 85:03
     Holíková Ilona           ONO7552   SKOB Ostrov               DISK          
     Milotová Markéta         NNN       Neregistrovaní            DISK          
     Prinz Tomáš              MLA       MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.12 km, 165 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přibyl Ivan              PFP5900   VŠSK PedF UK Praha       49:19          
  2. Hones Sepp               26A5400   HSV Ried                 55:32   + 6:13 
  3. Zdráhal Tomáš            OOL5301   SK Haná orienteering     58:31   + 9:12 
  4. Dvořáček Dan             17Z7900   Neregistrovaní - Cookie  58:44   + 9:25 
  5. Přibylová Eva            PFP6950   VŠSK PedF UK Praha       60:40   + 11:21
  6. Gabriel Vojtěch          NNN       Neregistrovaní           61:06   + 11:47
  7. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     61:43   + 12:24
  8. Ječmen Vladimír          ONO7900   SKOB Ostrov              62:32   + 13:13
  9. Tengler Martin           MLA8901   MLOK Mariánské Lázně     63:45   + 14:26
 10. Šilhavá Lucie            LPM9451   OK Lokomotiva Plzeň      68:15   + 18:56
 11. Novák Petr               MLA6700   MLOK Mariánské Lázně     69:06   + 19:47
 12. Halíř Radim              MFP7000   Matfyz Praha             74:21   + 25:02
 13. Pecoldová Pavlína        17Z8450   Neregistrovaní - Cookie  75:12   + 25:53
 14. Skalský Roman            NNN8020   Neregistrovaní           75:55   + 26:36
 15. Liberda Ondřej           KSH7508   OB Kašperské Hory        83:53   + 34:34
 16. Doležal Jan              VPM5701   KOS Slavia Plzeň         91:33   + 42:14
 17. Pivcová Žaneta           MLA8050   MLOK Mariánské Lázně     95:11   + 45:52
     Szekalyová Erika         MLA       MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------