Kód závodu          : 4367
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 08.05.2018
Místo konání        : Lány
Mapa                : Valdov, 1:10000
Pořadatel           : NPA - SK LOB Nová Paka
Ředitel závodu      : Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí     : Antoš Filip
Ředitel závodu      : Kalibán Jaroslav
Stavitel tratí      : Novák Jiří - R3

D10N 3.10 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Karolína         VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:44          
  2. Pozdílková Zuzana        PHK0952 C OK 99 Hradec Králové     30:58   + 7:14 
  3. Kvapilová Markéta        PHK0950 C OK 99 Hradec Králové     32:18   + 8:34 
  4. Netopilová Simona        VAM0950 C OOB Vamberk              34:48   + 11:04
  5. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice  35:04   + 11:20
  6. Lapáčková Šárka          SHK0954 C OK Slavia Hradec Králov  36:27   + 12:43
  7. Šimková Anežka           LME0950 C SK Los Mělník            40:02   + 16:18
  8. Fenclová Hana            LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice  41:40   + 17:56
  9. Wohanková Michaela       VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:26   + 19:42
 10. Froschová Magdaléna      LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice  45:59   + 22:15
 11. Čížková Alena            SHK0851 C OK Slavia Hradec Králov  59:03   + 35:19
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.20 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Barbora        STH0851 C SK Studenec              17:09          
  2. Čapková Markéta          PHK0850 C OK 99 Hradec Králové     17:36   + 0:27 
  3. Lepšová Lucie            SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.  18:48   + 1:39 
  4. Kynčlová Anna            JIL0852 C OK Jilemnice             19:21   + 2:12 
  5. Čivrná Eliška            VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:18   + 3:09 
  6. Kutlvašrová Pavla        VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:41   + 3:32 
  7. Jelínková Eva            PHK0953 C OK 99 Hradec Králové     21:43   + 4:34 
  8. Šnokhousová Johanka      SJC0851 C Sportcentrum Jičín       22:05   + 4:56 
  8. Dominová Julie           LPU0857 C OK Lokomotiva Pardubice  22:05   + 4:56 
 10. Hanušová Markéta         VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:32   + 6:23 
 11. Havrdová Selina          SJC0950 C Sportcentrum Jičín       23:44   + 6:35 
 12. Hamáčková Šárka          STH0852 C SK Studenec              25:31   + 8:22 
 13. Jakubcová Karolína       SJC1050 C Sportcentrum Jičín       26:11   + 9:02 
 14. Kunartová Dominika       PHK0888 C OK 99 Hradec Králové     29:09   + 12:00
 15. Vltavská Eliška          SJC0850 C Sportcentrum Jičín       29:23   + 12:14
 16. Málková Michaela         PHK0853 C OK 99 Hradec Králové     29:53   + 12:44
 17. Lapáčková Anna           SHK0854 C OK Slavia Hradec Králov  30:34   + 13:25
 18. Levrincová Klára         TAP0854 C KOB Tretra Praha         31:52   + 14:43
 19. Trlidová Adriana         LPU0856 C OK Lokomotiva Pardubice  32:15   + 15:06
 20. Trlidová Anika           LPU0855 C OK Lokomotiva Pardubice  37:51   + 20:42
 21. Macková Gita             LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice  40:15   + 23:06
 22. Voborská Valerie         SJC0852 C Sportcentrum Jičín       42:14   + 25:05
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.70 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice  21:00          
  2. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  21:07   + 0:07 
  3. Podlešáková Monika       PHK0752 C OK 99 Hradec Králové     22:17   + 1:17 
  4. Havrdová Sheila          SJC0750 C Sportcentrum Jičín       23:56   + 2:56 
  5. Malá Anežka              JIL0751 C OK Jilemnice             24:39   + 3:39 
  6. Hammová Linda            KOR0650 B OB DDM Kostelec nad Orl  24:51   + 3:51 
  7. Malínská Nela            SJC0650 B Sportcentrum Jičín       25:29   + 4:29 
  8. Rážová Aneta             PHK0662 C OK 99 Hradec Králové     25:56   + 4:56 
  9. Košková Martina          SHK0652 C OK Slavia Hradec Králov  26:25   + 5:25 
 10. Chlupáčová Anežka        ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk      27:37   + 6:37 
 10. Stavrinou Kristýna       SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.  27:37   + 6:37 
 12. Chrtková Anežka          PHK0658 C OK 99 Hradec Králové     27:43   + 6:43 
 13. Novotná Vendula          PHK0777 C OK 99 Hradec Králové     27:47   + 6:47 
 14. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  29:46   + 8:46 
 15. Příkazská Zuzana         PHK0654 B OK 99 Hradec Králové     30:54   + 9:54 
 16. Čečková Karolína         SHK0650 C OK Slavia Hradec Králov  31:10   + 10:10
 17. Vošahlíková Ema          LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice  31:41   + 10:41
 18. Švíglerová Kateřina      LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice  32:22   + 11:22
 19. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  32:59   + 11:59
 20. Rybínová Vendula         KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orl  33:50   + 12:50
 21. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651 B OK 99 Hradec Králové     34:22   + 13:22
 22. Votočková Amélie         JIL0750 C OK Jilemnice             39:26   + 18:26
 23. Hájková Marie            VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:46   + 19:46
 24. Holcová Nikola           LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice  42:12   + 21:12
 25. Klímová Anna             JIL0752 C OK Jilemnice             44:03   + 23:03
 26. Pitrmucová Lucie         JIL0651 B OK Jilemnice             45:54   + 24:54
 27. Bulušková Barbora        STH0750 C SK Studenec              47:45   + 26:45
 28. Hanlová Kristýna         SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.  50:07   + 29:07
 29. Ondrušová Zuzana         PHK0757 C OK 99 Hradec Králové     67:27   + 46:27
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.60 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barcalová Iva            CHC0655 C K.O.B. Choceň            26:58          
  2. Krummerová Veronika      CHC0652 C K.O.B. Choceň            27:06   + 0:08 
  3. Hamáčková Táňa           STH0754 C SK Studenec              27:08   + 0:10 
  4. Pavlová Karolína         STH0752 C SK Studenec              28:43   + 1:45 
  5. Molingerová Adéla        SNA0651 C TJ START Náchod          32:36   + 5:38 
  6. Horáková Karolína        PHK0750 C OK 99 Hradec Králové     34:12   + 7:14 
  7. Machková Berenika        SHK0751 C OK Slavia Hradec Králov  38:20   + 11:22
  8. Brdlíková Eliška         VRL0753 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:59   + 14:01
  9. Šafrová Lenka            CHC0654 C K.O.B. Choceň            42:31   + 15:33
 10. Hájková Lucie            CET0751 C TJ Loko Česká Třebová    44:10   + 17:12
 11. Zikmundová Simona        SJC0652   Sportcentrum Jičín       54:45   + 27:47
     Dušková Tereza           NPA0751 C SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matěásková Šárka         JIL0551 B OK Jilemnice             21:18          
  2. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:16   + 3:58 
  3. Gottsteinová Ema         JIL0451 B OK Jilemnice             25:17   + 3:59 
  4. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     25:30   + 4:12 
  5. Randáková Adéla          VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:37   + 4:19 
  6. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      25:55   + 4:37 
  7. Morávková Zuzana         SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.  26:41   + 5:23 
  8. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:45   + 5:27 
  9. Kosinová Kristýna        SJC0453 C Sportcentrum Jičín       27:18   + 6:00 
 10. Messnerová Lucie         VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:20   + 6:02 
 11. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     28:08   + 6:50 
 12. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  29:25   + 8:07 
 13. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              30:08   + 8:50 
 14. Doudová Alžběta          PHK0554 B OK 99 Hradec Králové     30:20   + 9:02 
 15. Kopecká Anna             JIL0552 B OK Jilemnice             31:41   + 10:23
 16. Janovská Vendula         JIL0453 C OK Jilemnice             31:55   + 10:37
 17. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:01   + 10:43
 18. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:30   + 11:12
 19. Cejpková Karolína        SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.  32:45   + 11:27
 20. Adámková Klára           JIL0452 C OK Jilemnice             32:48   + 11:30
 21. Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl  32:49   + 11:31
 22. Tomášová Anna            SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.  34:25   + 13:07
 23. Gurinová Gabriela        SJC0557 B Sportcentrum Jičín       35:48   + 14:30
 24. Holubářová Viktorie      KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí      36:14   + 14:56
 25. Mikysková Adéla          VAM0550 B OOB Vamberk              36:24   + 15:06
 26. Hylmarová Zuzana         ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk      40:04   + 18:46
 27. Dvořáková Anežka         LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice  41:57   + 20:39
 28. Trlidová Agáta           LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice  43:04   + 21:46
 29. Kuczerová Tereza         PHK0551 B OK 99 Hradec Králové     44:34   + 23:16
 30. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk              46:21   + 25:03
 31. Hovadová Iveta           ZAM0552 B OB TJ Sokol Žamberk      46:47   + 25:29
 32. Smisitelová Elena        KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orl  49:09   + 27:51
 33. Suchomelová Josefína     ZAM0451 C OB TJ Sokol Žamberk      52:21   + 31:03
 34. Matušincová Anna         PHK0561 C OK 99 Hradec Králové     60:42   + 39:24
     Suková Tereza            VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junková Anna             LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  26:02          
  2. Losmanová Natálie        LPU0565 C OK Lokomotiva Pardubice  26:52   + 0:50 
  3. Zajícová Radomíra        LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice  33:05   + 7:03 
  4. Šumberová Johana         PHK0565 B OK 99 Hradec Králové     34:11   + 8:09 
  5. Hanlová Nikola           SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.  37:11   + 11:09
  6. Kejvalová Radka          SJC0552 C Sportcentrum Jičín       38:36   + 12:34
  7. Sychrovská Klára         SNA0551 C TJ START Náchod          40:04   + 14:02
  8. Šlesingerová Sára        KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí      40:05   + 14:03
  9. Dostálová Barbora        VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:53   + 14:51
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             23:30          
  2. Vávrová Vanda            HOR0350 B TJ Jiskra Hořice         26:51   + 3:21 
  3. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  27:43   + 4:13 
  4. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  29:01   + 5:31 
  5. Sudoł Hanna              CHC0352 C K.O.B. Choceň            29:05   + 5:35 
  6. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             29:14   + 5:44 
  7. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       29:52   + 6:22 
  8. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:50   + 7:20 
  9. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  31:13   + 7:43 
 10. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  32:48   + 9:18 
 11. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  33:58   + 10:28
 12. Kuříková Zuzana          JIL0353 C OK Jilemnice             34:59   + 11:29
 13. Janků Anna               SJC0252 B Sportcentrum Jičín       35:18   + 11:48
 14. Kovářová Jana            LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice  36:40   + 13:10
 15. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            36:58   + 13:28
 16. Kynčlová Jiřina          JIL0354 C OK Jilemnice             41:40   + 18:10
 17. Matoušová Gabriela       VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:42   + 27:12
 18. Šafránková Eliška        KOR0350 C OB DDM Kostelec nad Orl  54:49   + 31:19
     Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     28:18          
  2. Mazurek Agnieszka        CHC0154 C K.O.B. Choceň            30:51   + 2:33 
  3. Kodytková Denisa         SHK0252 A OK Slavia Hradec Králov  32:28   + 4:10 
  4. Kosová Tereza            SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.  32:39   + 4:21 
  5. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  33:41   + 5:23 
  6. Matějková Barbora        SJC0156 B Sportcentrum Jičín       34:11   + 5:53 
  7. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              36:31   + 8:13 
  8. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      36:33   + 8:15 
  9. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       37:22   + 9:04 
 10. Škorpíková Barbora       LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice  37:50   + 9:32 
 11. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              39:00   + 10:42
 12. Rückerová Šárka          HOR0050 B TJ Jiskra Hořice         39:23   + 11:05
 13. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              40:30   + 12:12
 14. Kubíčková Iva            KUO0153 B KOB Ústí nad Orlicí      41:53   + 13:35
 15. Filipová Tereza          SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.  44:22   + 16:04
 16. Gallová Veronika         STH0053 C SK Studenec              48:46   + 20:28
 17. Šimková Klára            CHC0054 C K.O.B. Choceň            49:59   + 21:41
 18. Dubská Veronika          SJC       Sportcentrum Jičín       52:29   + 24:11
 19. Hlaváčková Petra         PHK0052 C OK 99 Hradec Králové     55:48   + 27:30
     Víchová Magdalena        CHC0153 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20C 3.90 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:51          
  2. Boková Ivana             KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí      42:09   + 5:18 
  3. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  45:20   + 8:29 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.00 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            37:00          
  2. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  38:50   + 1:50 
  3. Vítková Lucie            PHK8055 C OK 99 Hradec Králové     39:33   + 2:33 
  4. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        39:44   + 2:44 
  5. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            40:52   + 3:52 
  6. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:59   + 3:59 
  6. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            40:59   + 3:59 
  8. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       41:03   + 4:03 
  9. Benešová Lucie           SJC8951 C Sportcentrum Jičín       41:32   + 4:32 
 10. Udržalová Pavla          LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice  42:16   + 5:16 
 11. Hermanová Zuzana         LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice  44:04   + 7:04 
 12. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            44:44   + 7:44 
 13. Smutná Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              44:56   + 7:56 
 14. Fenclová Marta           LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice  45:05   + 8:05 
 15. Mervartová Kristýna      SHK9150 C OK Slavia Hradec Králov  45:10   + 8:10 
 16. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  45:13   + 8:13 
 17. Holasová Lucie           TUR8951 C OOB TJ Turnov            45:59   + 8:59 
 18. Petrasová Zuzana         ASU9695 C Magnus Orienteering      48:13   + 11:13
 19. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             48:21   + 11:21
 20. Petrová Daniela          LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice  49:02   + 12:02
 21. Novotná Jana             SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:35   + 12:35
 22. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  51:19   + 14:19
 23. Skalická Karolína        ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk      51:40   + 14:40
 24. Balcarová Jana           PHK8852 C OK 99 Hradec Králové     51:48   + 14:48
 25. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  52:24   + 15:24
 26. Palasová Petra           ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno       53:00   + 16:00
 27. Hrobařová Lenka          ASU7751 C Magnus Orienteering      53:47   + 16:47
 28. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        53:48   + 16:48
 29. Matušincová Lucie        PHK8152 C OK 99 Hradec Králové     57:48   + 20:48
 30. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  59:44   + 22:44
 31. Ježková Dana             SNA7850 C TJ START Náchod          60:11   + 23:11
 32. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  60:31   + 23:31
 33. Baierová Hana            OSN8972 C SK Orientační sporty No  62:19   + 25:19
 34. Sýkorová Daniela         CHC8851 C K.O.B. Choceň            68:13   + 31:13
 35. Ďurovcová Soňa           xxx       xxx                      72:44   + 35:44
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  38:21          
  2. Kodytková Iva            VAM7751 C OOB Vamberk              41:11   + 2:50 
  3. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      42:55   + 4:34 
  4. Marešová Kristýna        LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice  43:44   + 5:23 
  5. Müllerová Petra          BZP9050 C Báječné ženy v orientač  48:38   + 10:17
  6. Hájková Daniela          JIL9451 C OK Jilemnice             49:16   + 10:55
  7. Andělová Ivana           LTU8550 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:51   + 11:30
  8. Gebhartová Klára         JIL9052   OK Jilemnice             54:00   + 15:39
  9. Bendáková Eliška         LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:26   + 16:05
 10. Khýnová Radka            DOB8750 C KOB Dobruška             54:38   + 16:17
 11. Krunčíková Kateřina      SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.  71:00   + 32:39
 12. Sojková Petra            ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orl  76:01   + 37:40
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.20 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        32:15          
  2. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            32:34   + 0:19 
  3. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     33:08   + 0:53 
  4. Lučanová Marta           LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice  33:39   + 1:24 
  5. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:43   + 1:28 
  6. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  37:45   + 5:30 
  6. Novotná Martina          PHK8255 C OK 99 Hradec Králové     37:45   + 5:30 
  8. Podlipná Veronika        SJC8152 C Sportcentrum Jičín       37:56   + 5:41 
  9. Jiranová Kateřina        PHK8359 C OK 99 Hradec Králové     38:08   + 5:53 
 10. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             38:40   + 6:25 
 11. Ticháčková Magdalena     SJC7962 C Sportcentrum Jičín       38:50   + 6:35 
 12. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  40:37   + 8:22 
 13. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     40:38   + 8:23 
 14. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  41:18   + 9:03 
 15. Wohanková Gabriela       VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:46   + 9:31 
 16. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  43:41   + 11:26
 17. Venclová Veronika        ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk      47:24   + 15:09
 18. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  52:22   + 20:07
 19. Janelová Lenka           5QZ7400   2M                       66:39   + 34:24
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šilerová Eva             PDY8050 C Běhej Poděbrady          34:37          
  2. Odvodyová Šárka          LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice  35:34   + 0:57 
  3. Šaldová Jana             JIL7555 C OK Jilemnice             35:51   + 1:14 
  4. Mudruňková Romana        VAM7752 C OOB Vamberk              36:05   + 1:28 
  5. Posoldová Eva            SJC7957 C Sportcentrum Jičín       37:14   + 2:37 
  6. Kejvalová Kamila         SJC7450 C Sportcentrum Jičín       37:57   + 3:20 
  7. Kadaňová Barbora         LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice  38:24   + 3:47 
  8. Linková Eva              STH7753 C SK Studenec              38:28   + 3:51 
  9. Kašparová Eva            LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice  38:41   + 4:04 
 10. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Loko Česká Třebová    39:33   + 4:56 
 11. Koutná Alena             PHK7052 C OK 99 Hradec Králové     39:47   + 5:10 
 12. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:32   + 6:55 
 13. Kodytková Karolína       SHK7750 C OK Slavia Hradec Králov  41:41   + 7:04 
 14. Příkazská Petra          74C7600   NER                      42:23   + 7:46 
 15. Langrová Lenka           KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orl  42:57   + 8:20 
 16. Krpatová Zuzana          LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice  43:02   + 8:25 
 17. Štichhauerová Kateřina   LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice  44:04   + 9:27 
 18. Müllerová Marie          KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orl  44:15   + 9:38 
 19. Rybínová Iva             KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orl  44:34   + 9:57 
 20. Tichá Kateřina           KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orl  44:56   + 10:19
 21. Termerová Jana           LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:40   + 12:03
 22. Wohanková Kateřina       VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:23   + 14:46
 23. Mádlová Denisa           BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteerin  49:50   + 15:13
 24. Vodičková Lenka          LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice  49:59   + 15:22
 25. Mikysková Ilona          VAM7550 C OOB Vamberk              50:31   + 15:54
 25. Hájková Eva              VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:31   + 15:54
 27. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  51:53   + 17:16
 28. Podlešáková Markéta      PHK7851 C OK 99 Hradec Králové     53:23   + 18:46
 29. Pešková Renata           SJC7550 C Sportcentrum Jičín       53:26   + 18:49
 30. Sychrovská Pavlína       SNA7651 C TJ START Náchod          56:07   + 21:30
 31. Krunčíková Iva           SHK7751 C OK Slavia Hradec Králov  56:13   + 21:36
 32. Kašparová Eva            TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orli  56:23   + 21:46
 33. Jakubská Jitka           3IZ8150   PFJ                      56:41   + 22:04
 34. Poláková Lucie           VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:16   + 24:39
 35. Hanušová Monika          VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:11   + 26:34
 36. Hrnčířová Lenka          STH7251 C SK Studenec              61:52   + 27:15
 37. Smisitelová Markéta      KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orl  68:54   + 34:17
 38. Pitrmucová Šárka         JIL7852 C OK Jilemnice             86:39   + 52:02
 39. Krummerová Martina       CHC7854 C K.O.B. Choceň            89:02   + 54:25
     Ježková Romana           JIL7552 C OK Jilemnice              DISK          
     Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec               DISK          
     Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40C 4.20 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Renata          SJC7756 C Sportcentrum Jičín       33:36          
  2. Malá Věra                JIL7752 C OK Jilemnice             33:49   + 0:13 
  3. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        38:40   + 5:04 
  4. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  39:42   + 6:06 
  5. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             39:54   + 6:18 
  6. Samková Renáta           PHK7456 C OK 99 Hradec Králové     40:32   + 6:56 
  7. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             55:41   + 22:05
  8. Brožková Květa           KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí      64:53   + 31:17
  9. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     66:40   + 33:04
 10. Šimková Markéta          LME7755 C SK Los Mělník            78:03   + 44:27
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.70 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              34:12          
  2. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  36:09   + 1:57 
  3. Rykalová Jitka           VAM7251 C OOB Vamberk              40:25   + 6:13 
  4. Demlová Jitka            LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice  43:27   + 9:15 
  5. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  44:15   + 10:03
  6. Kavalírová Zuzana        PHK6950 C OK 99 Hradec Králové     44:40   + 10:28
  7. Hanušová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín       46:13   + 12:01
  8. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:23   + 12:11
  9. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        46:47   + 12:35
 10. Šišmová Hana             TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orli  48:42   + 14:30
 11. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  51:27   + 17:15
 12. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  52:18   + 18:06
 13. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  52:19   + 18:07
 14. Smith Lucie              VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:47   + 21:35
 15. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:10   + 22:58
 16. Hlaváčková Renata        PHK7060 C OK 99 Hradec Králové     64:27   + 30:15
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  31:14          
  2. Bienová Věra             SJC5752 C Sportcentrum Jičín       32:57   + 1:43 
  3. Dohnálková Jana          SHK7252 C OK Slavia Hradec Králov  33:20   + 2:06 
  4. Hausvaterová Marcela     SHK6152 C OK Slavia Hradec Králov  34:52   + 3:38 
  5. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            36:54   + 5:40 
  6. Langrová Monika          SHK7251 C OK Slavia Hradec Králov  37:40   + 6:26 
  7. Hančová Hana             VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:06   + 7:52 
  8. Weisbauerová Blanka      LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice  39:11   + 7:57 
  9. Hejtmánková Ivana        BRU7250 C Ulita-HOBRA Orienteerin  39:16   + 8:02 
 10. Třešňáková Blanka        JIL7051 C OK Jilemnice             39:27   + 8:13 
 11. Raková Miroslava         SHK7250 C OK Slavia Hradec Králov  41:58   + 10:44
 12. Justová Jana             PHK6153 C OK 99 Hradec Králové     42:05   + 10:51
 13. Lockerová Milena         SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.  42:08   + 10:54
 14. Divecká Růžena           SHK6753 C OK Slavia Hradec Králov  43:05   + 11:51
 15. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          43:07   + 11:53
 16. Pokorná Petra            JIL7257 C OK Jilemnice             43:38   + 12:24
 17. Roudná Eva               LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice  44:59   + 13:45
 18. Egrtová Jitka            SHK6354 C OK Slavia Hradec Králov  45:09   + 13:55
 19. Weberová Zuzana          PHK6961 C OK 99 Hradec Králové     47:16   + 16:02
 20. Svobodová Hana           SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  47:37   + 16:23
 21. Prázová Kamila           SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.  48:12   + 16:58
 22. Nováková Martina         PDY7350 C Běhej Poděbrady          49:23   + 18:09
 23. Kološová Jana            LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice  54:57   + 23:43
 24. Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.  60:33   + 29:19
 25. Ježková Lenka            LPU7254 C OK Lokomotiva Pardubice  75:36   + 44:22
     Kynčlová Dagmar          JIL7256 C OK Jilemnice              DISK          
     Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50C 3.70 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              36:55          
  2. Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice  40:49   + 3:54 
  3. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  42:47   + 5:52 
  4. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       48:40   + 11:45
  5. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:23   + 13:28
  6. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     51:50   + 14:55
  7. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:05   + 15:10
  8. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     53:46   + 16:51
  9. Chmelařová Marie         SHK6352 C OK Slavia Hradec Králov  57:24   + 20:29
 10. Hubáčková Jana           EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha        65:44   + 28:49
 11. Záveská Anna             CET6450 C TJ Loko Česká Třebová    74:43   + 37:48
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       33:32          
  2. Mádlová Iva              SHK6351 C OK Slavia Hradec Králov  34:14   + 0:42 
  3. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  36:25   + 2:53 
  4. Bartoňová Iva            SHK6151 C OK Slavia Hradec Králov  36:39   + 3:07 
  5. Panchártková Jitka       PHK5951 C OK 99 Hradec Králové     39:42   + 6:10 
  6. Kynčlová Miroslava       JIL5851 C OK Jilemnice             40:36   + 7:04 
  7. Tichá Jiřina             DOB6050 C KOB Dobruška             43:29   + 9:57 
  8. Langrová Eva             SNA5351 C TJ START Náchod          47:06   + 13:34
  9. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  47:22   + 13:50
 10. Jiřištová Hana           JIL6052 C OK Jilemnice             48:54   + 15:22
 11. Balcarová Eva            PHK5952 C OK 99 Hradec Králové     51:11   + 17:39
 12. Lehárová Iva             LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice  51:15   + 17:43
 13. Svobodová Eva            SHK5853 C OK Slavia Hradec Králov  53:29   + 19:57
 14. Šabatková Zdena          SHK5652 C OK Slavia Hradec Králov  63:16   + 29:44
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.90 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:11          
  2. Mikysková Hana           SNA5651 C TJ START Náchod          47:45   + 18:34
  3. Remešová Alena           DOB6150 C KOB Dobruška             47:46   + 18:35
--------------------------------------------------------------------------------

D60C 3.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  33:07          
  2. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     34:30   + 1:23 
  3. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  35:39   + 2:32 
  4. Jiranová Alena           PHK5351 C OK 99 Hradec Králové     39:57   + 6:50 
  5. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:51   + 10:44
  6. Klimplová Alena          LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice  50:45   + 17:38
  7. Lennerová Eva            LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice  52:59   + 19:52
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martincová Helena        ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk      39:17          
  2. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             45:09   + 5:52 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  53:17   + 14:00
     Lhotská Hana             ZAM4651 C OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D70C 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  39:12          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:29   + 4:17 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.10 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakubský David           SHK0905 C OK Slavia Hradec Králov  24:52          
  2. Horák Vít                JIL0801 C OK Jilemnice             25:49   + 0:57 
  3. Sychrovský Lukáš         SNA0902 C TJ START Náchod          26:39   + 1:47 
  4. Novotný Kryštof          PHK1002 C OK 99 Hradec Králové     27:03   + 2:11 
  5. Žemlík Eduard            TUV0901 C SOK TJ Turnov            28:52   + 4:00 
  6. Vích Ondřej              CHC0801 C K.O.B. Choceň            31:50   + 6:58 
  7. Ticháček Jáchym          SJC1004 C Sportcentrum Jičín       31:53   + 7:01 
  8. Čihák Jakub              HOR       TJ Jiskra Hořice         32:46   + 7:54 
  9. Šafr Vít                 CHC0901 C K.O.B. Choceň            33:33   + 8:41 
 10. Kejval Vojtěch           SJC0902 C Sportcentrum Jičín       34:55   + 10:03
 11. Šimek Vojtěch            CHC1002 C K.O.B. Choceň            35:03   + 10:11
 12. Kobík Kryštof            LTU1000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:19   + 10:27
 13. Kutlvašr Vladimír        VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:00   + 13:08
 14. Pešek Matěj              SJC1002 C Sportcentrum Jičín       39:05   + 14:13
 15. Lučan Matěj              LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice  39:43   + 14:51
 16. Pavelec Daniel           NPA1101 C SK LOB Nová Paka         43:01   + 18:09
 17. Pochop Václav            STH0902 C SK Studenec              43:45   + 18:53
 18. Svejštil Martin          ZAM1001 C OB TJ Sokol Žamberk      48:13   + 23:21
 19. Kunart Lukáš             PHK1010 C OK 99 Hradec Králové     49:14   + 24:22
 20. Sychrovský Tomáš         SNA1102 C TJ START Náchod          52:08   + 27:16
 21. Juška Vojtěch            LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice  53:23   + 28:31
 22. Cupák Václav             xxx       xxx                      54:14   + 29:22
 23. Prox Jan                 2HC1000   NNN Px                   57:47   + 32:55
 24. Havelka Pepa             SJC1000 C Sportcentrum Jičín       60:38   + 35:46
 25. Zídek Jakub              PHK0903 C OK 99 Hradec Králové     67:36   + 42:44
     Kárník Štěpán            LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Částek Filip             PHK1000 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.20 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900 C OK 99 Hradec Králové     15:17          
  2. Termer Štěpán            LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:25   + 3:08 
  3. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         19:19   + 4:02 
  4. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  19:34   + 4:17 
  5. Šípek Daniel             LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice  20:23   + 5:06 
  6. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  21:18   + 6:01 
  7. Čečka Matěj              SHK0901 C OK Slavia Hradec Králov  21:30   + 6:13 
  8. Pešek Ondřej             SJC0802 C Sportcentrum Jičín       22:05   + 6:48 
  9. Kroupa Matyáš            LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice  24:04   + 8:47 
  9. Rémiš Štěpán             SHK0802 C OK Slavia Hradec Králov  24:04   + 8:47 
 11. Rémiš Šimon              SHK0801 C OK Slavia Hradec Králov  26:28   + 11:11
 12. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          26:45   + 11:28
 13. Bezvoda Jakub            SHK0807 C OK Slavia Hradec Králov  27:13   + 11:56
 14. Posolda Tomáš            SJC0803 C Sportcentrum Jičín       27:40   + 12:23
 15. Kadaně Matěj             LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice  29:16   + 13:59
 16. Vlach Antonín            SJC0903 C Sportcentrum Jičín       29:30   + 14:13
 17. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         30:35   + 15:18
 18. Příkazský Josef          PHK0800 C OK 99 Hradec Králové     30:43   + 15:26
 19. Matušinec Jakub          PHK0802 C OK 99 Hradec Králové     31:11   + 15:54
 20. Šedivý Josef             NPA0802 C SK LOB Nová Paka         35:55   + 20:38
 21. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  38:05   + 22:48
 22. Chrtek Tomáš             PHK0804 C OK 99 Hradec Králové     38:20   + 23:03
 23. Pleva Stanislav          SJC0805 C Sportcentrum Jičín       38:32   + 23:15
 24. Novotný Vít              PHK0901 C OK 99 Hradec Králové     39:40   + 24:23
 25. Langr Matyáš             KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orl  55:55   + 40:38
 26. Pachel Jiří              ZAM0801 C OB TJ Sokol Žamberk      58:10   + 42:53
     Komín Matyáš             DKL0901 C KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Třešňák Matěj            JIL0701 C OK Jilemnice             21:50          
  2. Čihák Jan                HOR0601 B TJ Jiskra Hořice         23:40   + 1:50 
  3. Kopecký Matyáš           SJC0702 C Sportcentrum Jičín       26:31   + 4:41 
  4. Hájek Dominik            CET0601 B TJ Loko Česká Třebová    28:51   + 7:01 
  5. Krejčí Martin            KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orl  29:27   + 7:37 
  6. Hanák Matěj              LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:01   + 10:11
  6. Stach Ondřej             JIL0602 C OK Jilemnice             32:01   + 10:11
  8. Jiroušek Dominik         SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.  32:11   + 10:21
  9. Vlach František          SJC0603 C Sportcentrum Jičín       32:32   + 10:42
 10. Střelba Antonín          PGP0605 B SK Praga                 32:52   + 11:02
 11. Ticháček Jakub           SJC0704 C Sportcentrum Jičín       32:57   + 11:07
 12. Hlaváček Pavel           PHK0601 C OK 99 Hradec Králové     33:09   + 11:19
 13. Novotný Kamil            SJC0600 C Sportcentrum Jičín       33:31   + 11:41
 14. Štichhauer Adam          LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice  33:45   + 11:55
 15. Kutáček Ondřej           LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:14   + 13:24
 16. Matěásko Marek           JIL0702 C OK Jilemnice             35:27   + 13:37
 17. Kadaně Marek             LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice  35:46   + 13:56
 18. Šimerda Václav           SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.  36:32   + 14:42
 19. Vaníček Jan              SJC0705 C Sportcentrum Jičín       38:31   + 16:41
 20. Kurka Antonín            SHK0700 C OK Slavia Hradec Králov  39:06   + 17:16
 21. Zídek Filip              PHK0706 C OK 99 Hradec Králové     39:43   + 17:53
 22. Ježek Martin             LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice  41:24   + 19:34
 23. Horák Filip              PHK0701 C OK 99 Hradec Králové     44:44   + 22:54
 24. Planík Martin            STH0601 C SK Studenec              66:10   + 44:20
     Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Votoček Michal           JIL0601 B OK Jilemnice              DISK          
     Kubát Vojtěch            VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.60 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buďárek Šimon            STH0703 C SK Studenec              20:26          
  2. Mádle Ondřej             BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteerin  24:51   + 4:25 
  3. Vicenec Martin           ZAM0601 C OB TJ Sokol Žamberk      29:58   + 9:32 
  4. Pochop Petr              STH0701 C SK Studenec              34:41   + 14:15
  5. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      36:59   + 16:33
  6. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  40:06   + 19:40
  7. Ulrych Filip             ZAM0702 C OB TJ Sokol Žamberk      52:23   + 31:57
  8. Meduna Ondřej            STH       SK Studenec              53:23   + 32:57
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.70 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štichhauer Daniel        LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice  23:54          
  2. Haas Filip               LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice  25:08   + 1:14 
  3. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  26:15   + 2:21 
  4. Neumann Matěj            PHK0400 B OK 99 Hradec Králové     27:08   + 3:14 
  5. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  27:14   + 3:20 
  6. Kolář Šimon              SHK0405 B OK Slavia Hradec Králov  28:16   + 4:22 
  7. Langr Jakub              KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orl  30:15   + 6:21 
  8. Šeps Daniel              SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.  30:28   + 6:34 
  9. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  31:49   + 7:55 
 10. Kurka Jaroslav           SHK0501 B OK Slavia Hradec Králov  32:23   + 8:29 
 11. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     32:27   + 8:33 
 12. Rak Tomáš                SHK0400 C OK Slavia Hradec Králov  33:19   + 9:25 
 13. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  33:54   + 10:00
 14. Šedivka Pavel            LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:19   + 11:25
 15. Málek David              PHK0504 B OK 99 Hradec Králové     36:00   + 12:06
 15. Doucha Martin            SNA0501 B TJ START Náchod          36:00   + 12:06
 17. Morávek Martin           SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.  36:25   + 12:31
 18. Růžička Jan              SJC0406 C Sportcentrum Jičín       36:51   + 12:57
 19. Schneidewind Richard     HOR0404 C TJ Jiskra Hořice         36:56   + 13:02
 20. Sádovský Jáchym          LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice  37:53   + 13:59
 21. Stohanzl Patrik          LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice  38:37   + 14:43
 22. Valenta Ondřej           JIL0401 C OK Jilemnice             39:36   + 15:42
 23. Meier Jakub              BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteerin  41:00   + 17:06
 24. Sucharda Tomáš           JIL0502 C OK Jilemnice             41:11   + 17:17
 25. Stavrinou David          SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.  41:12   + 17:18
 26. Vitvar Radim             SJC0404 C Sportcentrum Jičín       41:16   + 17:22
 27. Čivrný Jan               VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:51   + 17:57
 28. Trojan Matěj             JIL0406   OK Jilemnice             43:28   + 19:34
 29. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  43:56   + 20:02
 30. Hájek Matěj              VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:51   + 20:57
 31. Malý Antonín             JIL0501 B OK Jilemnice             45:47   + 21:53
 32. Lazák Jan                LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:05   + 23:11
 33. Jakubský Adam            SHK0406 C OK Slavia Hradec Králov  47:32   + 23:38
 34. Šašek Martin             LLI0501 C TJ Loko Liberec          48:13   + 24:19
 35. Tesař Zdeněk             SJC0401 C Sportcentrum Jičín       49:11   + 25:17
 36. Dvořák Vojtěch           LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice  56:15   + 32:21
 37. Mühlbach Ivo             STH0401 C SK Studenec              61:03   + 37:09
 38. Mádle Kryštof            BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteerin  85:43   + 61:49
     Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín        DISK          
     Pirožek Vojtěch          LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  98:24   + 74:30
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 2.90 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baše Ondřej              KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orl  24:34          
  2. Novák Jakub              HOR0407 C TJ Jiskra Hořice         26:24   + 1:50 
  3. Molinger Matěj           SNA0401 C TJ START Náchod          27:11   + 2:37 
  4. Pulc Ondřej              ZAM0505 C OB TJ Sokol Žamberk      27:25   + 2:51 
  5. Ježek Vojtěch            LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice  30:31   + 5:57 
  6. Hylmar Zdeněk            ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk      41:09   + 16:35
  7. Lorenc Matyáš            CHC0404 C K.O.B. Choceň            50:13   + 25:39
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         24:53          
  2. Kurzyp Stanisław         CHC0202 A K.O.B. Choceň            26:55   + 2:02 
  3. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             27:39   + 2:46 
  4. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  27:46   + 2:53 
  5. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  30:29   + 5:36 
  6. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  30:32   + 5:39 
  7. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  30:37   + 5:44 
  8. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  31:42   + 6:49 
  9. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:01   + 9:08 
 10. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  34:20   + 9:27 
 11. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  34:59   + 10:06
 12. Malý Evžen ml.           JIL0301 C OK Jilemnice             35:02   + 10:09
 13. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:41   + 10:48
 14. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              36:14   + 11:21
 15. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  36:26   + 11:33
 16. Kroutil Jan              KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí      38:55   + 14:02
 17. Šimek Jakub              CHC0303 C K.O.B. Choceň            38:58   + 14:05
 18. Poláček Radim            PHK0201 C OK 99 Hradec Králové     39:16   + 14:23
 19. Tichý Ondřej             KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orl  40:51   + 15:58
 20. Váňa Vojtěch             LPU0312 C OK Lokomotiva Pardubice  42:19   + 17:26
 21. Pachel Jakub             ZAM0202 C OB TJ Sokol Žamberk      47:41   + 22:48
 22. Vaňura Vít               HOR0203 C TJ Jiskra Hořice         51:20   + 26:27
 23. Zamastil Michal          LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:52   + 28:59
 24. Moravec Jan              ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk      55:22   + 30:29
 25. Filsak Rafael            SJC0301 C Sportcentrum Jičín       62:00   + 37:07
 26. Hladký Filip             KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orl  66:46   + 41:53
 27. Müller Matěj             KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orl  84:46   + 59:53
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.50 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosłaniec Mateusz        CHC0002 C K.O.B. Choceň            29:57          
  1. Samek Tomáš              PHK0001 B OK 99 Hradec Králové     29:57          
  3. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       30:04   + 0:07 
  4. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  30:18   + 0:21 
  5. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             30:25   + 0:28 
  6. Paleček Ondřej           LPU0105 B OK Lokomotiva Pardubice  30:48   + 0:51 
  7. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            31:12   + 1:15 
  8. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:37   + 1:40 
  9. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              32:55   + 2:58 
 10. Šitina Jakub             LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:56   + 2:59 
 11. Czapliński Jakub         CHC0003 C K.O.B. Choceň            33:05   + 3:08 
 12. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  33:59   + 4:02 
 13. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        34:50   + 4:53 
 14. Procinger Jan            VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:51   + 5:54 
 15. Urban Michal             KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí      40:36   + 10:39
 16. Ledniowski Filip         CHC0004 C K.O.B. Choceň            40:40   + 10:43
 17. Kynčl Vojtěch            JIL0101 C OK Jilemnice             42:14   + 12:17
 18. Krampera Tomáš           VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:57   + 18:00
--------------------------------------------------------------------------------

H20C 4.90 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  31:38          
  2. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     33:33   + 1:55 
  3. Ježek Vít                JIL9903 B OK Jilemnice             42:23   + 10:45
  4. Lauterbach David         KUO9802 A KOB Ústí nad Orlicí      43:15   + 11:37
  5. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              44:54   + 13:16
  6. Žák Jan                  LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice  45:15   + 13:37
  7. Vaněk Martin             CHC9905 C K.O.B. Choceň            60:21   + 28:43
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.40 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            33:58          
  2. Losman Petr              PHK7901 C OK 99 Hradec Králové     36:22   + 2:24 
  3. Udržal Tomáš             LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice  37:04   + 3:06 
  4. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  37:39   + 3:41 
  5. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            38:03   + 4:05 
  6. Vítek Petr               PHK7601 C OK 99 Hradec Králové     39:17   + 5:19 
  7. Zikmund Zdeněk           SJC9703 C Sportcentrum Jičín       39:40   + 5:42 
  8. Palas Jan                SJC8507 C Sportcentrum Jičín       40:22   + 6:24 
  9. Malý Aleš                JIL8702 C OK Jilemnice             40:29   + 6:31 
 10. Baier Martin             TUR7603 C OOB TJ Turnov            40:33   + 6:35 
 11. Beneš Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín       40:46   + 6:48 
 12. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            41:10   + 7:12 
 13. Petras Tomáš             VAM8801 C OOB Vamberk              41:28   + 7:30 
 14. Lenner Miroslav          LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice  41:30   + 7:32 
 15. Fátor Jan                DOB7907 C KOB Dobruška             41:37   + 7:39 
 16. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     42:01   + 8:03 
 17. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            42:11   + 8:13 
 18. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:30   + 8:32 
 19. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            42:48   + 8:50 
 20. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     43:16   + 9:18 
 21. Lučan Vladimír           LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice  43:47   + 9:49 
 22. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       44:26   + 10:28
 23. Polák Vlastimil          VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:28   + 10:30
 24. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  44:43   + 10:45
 25. Vítek Tomáš              PHK7702 C OK 99 Hradec Králové     45:16   + 11:18
 26. Kafka Miloš              LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice  45:42   + 11:44
 27. Tihon Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové     46:14   + 12:16
 28. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  46:16   + 12:18
 29. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  46:42   + 12:44
 30. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        47:10   + 13:12
 31. Ďoubal Jan               DOB8600 C KOB Dobruška             48:03   + 14:05
 32. Haas Karel               LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice  48:05   + 14:07
 33. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  48:54   + 14:56
 34. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  49:03   + 15:05
 35. Hrdinka Daniel           VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:12   + 15:14
 36. Šmejc Jakub              SJC9401 C Sportcentrum Jičín       49:36   + 15:38
 37. Vávra Jaroslav           LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice  49:49   + 15:51
 38. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        49:51   + 15:53
 39. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             50:08   + 16:10
 40. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               50:13   + 16:15
 41. Karkoš Petr              XCR7300 C MTB Chrudim              50:24   + 16:26
 42. Wohanka Pavel            VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:30   + 16:32
 43. Kupka Jaroslav           ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orl  50:40   + 16:42
 44. Wohanka Petr             VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:29   + 17:31
 45. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  51:42   + 17:44
 46. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             51:51   + 17:53
 47. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          51:55   + 17:57
 48. Šklíba Michal            SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov n.  52:11   + 18:13
 49. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk              52:53   + 18:55
 50. Lesák Jakub              ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk      53:33   + 19:35
 51. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  55:35   + 21:37
 52. Krunčík Pavel            SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.  58:18   + 24:20
 53. Doleček Vojtěch          ZAM9903 C OB TJ Sokol Žamberk      58:56   + 24:58
 54. Sojka Lukáš              ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orl  60:02   + 26:04
 55. Vik Martin               JIL9206 C OK Jilemnice             60:48   + 26:50
 56. Szenczi Gabriel          VLI8700 C Slavia Liberec orientee  61:09   + 27:11
 57. Sourada Tomáš            ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk      62:05   + 28:07
 58. Kolaja Jan               VLI8100 C Slavia Liberec orientee  63:34   + 29:36
 59. Šabatka Jan              SHK9001 C OK Slavia Hradec Králov  64:28   + 30:30
 60. Sedlák Radek             LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky     65:09   + 31:11
 61. Ptáček Martin            SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.  65:16   + 31:18
 62. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 66:33   + 32:35
 63. Macl Jan                 LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice  67:50   + 33:52
 64. Cupák Jiří               VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:59   + 34:01
 65. Novák Jan                VLI9300 C Slavia Liberec orientee  73:29   + 39:31
 66. Friml Dominik            ZAM9901 C OB TJ Sokol Žamberk      73:48   + 39:50
     Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška              DISK          
     Žemlík Pavel             TUV7135 C SOK TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.20 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      37:38          
  2. Zitka Adam               LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice  38:18   + 0:40 
  3. Procházka Martin         LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:59   + 2:21 
  4. Janeček Tomáš            PHK9205 C OK 99 Hradec Králové     40:57   + 3:19 
  5. Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice  42:20   + 4:42 
  6. Jiřišta Lubomír          JIL8802 C OK Jilemnice             42:56   + 5:18 
  7. Zahradník Jakub          SJC8604 C Sportcentrum Jičín       45:31   + 7:53 
  8. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             45:37   + 7:59 
  9. Roll Martin              ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orl  53:53   + 16:15
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.00 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  30:39          
  2. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              35:15   + 4:36 
  3. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  35:45   + 5:06 
  4. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  36:50   + 6:11 
  5. Kárník Jan               LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice  37:45   + 7:06 
  6. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  38:01   + 7:22 
  7. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  38:24   + 7:45 
  8. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      38:55   + 8:16 
  9. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     39:11   + 8:32 
 10. Hošek Václav             DKP8000 C Oddíl OB Kotlářka        39:36   + 8:57 
 11. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  39:43   + 9:04 
 12. Svoboda Ondra            SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  40:50   + 10:11
 13. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              42:02   + 11:23
 14. Kejval Jaromír           SJC7300 C Sportcentrum Jičín       43:19   + 12:40
 15. Sychrovský Martin        SNA7601 C TJ START Náchod          43:25   + 12:46
 16. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    43:59   + 13:20
 17. Ježek Vladimír           LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice  44:18   + 13:39
 18. Vančura Martin           ASU8049 C Magnus Orienteering      46:18   + 15:39
 19. Pleva Stanislav          SJC7601 C Sportcentrum Jičín       46:29   + 15:50
 20. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 47:14   + 16:35
 21. Kutlvašr Ruda            VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:42   + 20:03
 22. Podlešák Marek           PHK7802 C OK 99 Hradec Králové     52:59   + 22:20
 23. Šašek Luděk              SOB6901 C SOBSA                    54:36   + 23:57
 24. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.  59:25   + 28:46
     Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 3.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odvody Zdeněk            LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice  32:51          
  2. Margold Martin           DKP8106 C Oddíl OB Kotlářka        32:53   + 0:02 
  3. Šimek Jiří               CHC7901 C K.O.B. Choceň            33:42   + 0:51 
  4. Charvát František        SHK7501 C OK Slavia Hradec Králov  35:10   + 2:19 
  5. Šnokhous Jan             SJC8002 C Sportcentrum Jičín       36:29   + 3:38 
  6. Jakubec Petr             SJC8106 C Sportcentrum Jičín       36:32   + 3:41 
  7. Šafr Jiří                CHC7706 C K.O.B. Choceň            37:14   + 4:23 
  8. Trlida Vratislav         LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice  37:53   + 5:02 
  9. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     39:43   + 6:52 
 10. Pozdílek Martin          PHK7803 C OK 99 Hradec Králové     40:19   + 7:28 
 11. Hanl Vratislav           SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.  40:44   + 7:53 
 12. Panáček Aleš             xxx       xxx                      41:10   + 8:19 
 13. Kašpar Václav            TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orli  41:40   + 8:49 
 14. Macháček Lubomír         LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice  42:19   + 9:28 
 15. Adamovský Michal         TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orli  42:33   + 9:42 
 16. Koutný Pavel             PHK7108 C OK 99 Hradec Králové     42:44   + 9:53 
 17. Nekvapil Ondřej          LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice  43:54   + 11:03
 18. Šišma Pavel              TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orli  44:28   + 11:37
 19. Jakubský Radek           SHK7603 C OK Slavia Hradec Králov  44:55   + 12:04
 20. Meier Jiří               BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteerin  45:59   + 13:08
 21. Příkazský Jakub          PHK8000 C OK 99 Hradec Králové     46:06   + 13:15
 22. Stohanzl Jan             LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice  46:51   + 14:00
 23. Stavrinou Marios         SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.  51:42   + 18:51
 24. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:24   + 19:33
 25. Macek Pavel              LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice  53:05   + 20:14
 26. Baše Petr                KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orl  55:47   + 22:56
 27. Zlesák Ondřej            JIL7601 C OK Jilemnice             56:13   + 23:22
 28. Hladký Tomáš             KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orl  71:05   + 38:14
--------------------------------------------------------------------------------

H40C 5.00 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              36:05          
  2. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             40:15   + 4:10 
  3. Korbel Michal            CHC7703 C K.O.B. Choceň            41:48   + 5:43 
  4. Jirásek Aleš             LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice  43:07   + 7:02 
  5. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  43:33   + 7:28 
  6. Čečka Jiří               SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov  45:33   + 9:28 
  7. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  46:12   + 10:07
  8. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       49:19   + 13:14
  9. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  51:11   + 15:06
 10. Severýn Otto             VLI7402 C Slavia Liberec orientee  54:40   + 18:35
 11. Műller Kamil             TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orli  55:28   + 19:23
 12. Puš Roman                STH7501 C SK Studenec              78:40   + 42:35
 13. Kaplan Daniel            PDY7700 C Běhej Poděbrady         106:55   + 70:50
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.30 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobczyński Kalikst       CHC7101 C K.O.B. Choceň            29:56          
  2. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  33:13   + 3:17 
  3. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             33:54   + 3:58 
  4. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  35:20   + 5:24 
  5. Zaydlar Michal           92X7100   Jizerky                  36:06   + 6:10 
  6. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  38:08   + 8:12 
  7. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              38:22   + 8:26 
  8. Kolář Viktor             SHK7300 C OK Slavia Hradec Králov  39:39   + 9:43 
  9. Honzík Tomáš             VLI7000 C Slavia Liberec orientee  40:35   + 10:39
 10. Ježek Zdenek             JIL7301 C OK Jilemnice             41:07   + 11:11
 11. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      41:57   + 12:01
 11. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     41:57   + 12:01
 13. Locker Martin            SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.  42:40   + 12:44
 14. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  44:18   + 14:22
 15. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  46:19   + 16:23
 16. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice  47:02   + 17:06
 17. Dvořák Luboš             LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice  50:18   + 20:22
 18. Kraus Martin             61Z7100   KOB RA                   52:23   + 22:27
 19. Věříš Jan                LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice  58:31   + 28:35
 20. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:08   + 30:12
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.60 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:55          
  2. Řehák Pavel              SJC6001 C Sportcentrum Jičín       35:13   + 0:18 
  3. Bílek Tomáš              2XC7300   Vojice                   36:48   + 1:53 
  4. Marhold Stanislav        CHC6603 C K.O.B. Choceň            37:59   + 3:04 
  5. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  38:23   + 3:28 
  6. Cinkan Zdeněk            LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice  38:33   + 3:38 
  7. Čihák Petr               HOR6900 C TJ Jiskra Hořice         39:22   + 4:27 
  8. Imlauf Martin            SNA6301 C TJ START Náchod          39:57   + 5:02 
  9. Mikyska Alan             VAM7149 C OOB Vamberk              40:29   + 5:34 
 10. Novotný Pavel            SHK6104 C OK Slavia Hradec Králov  40:54   + 5:59 
 11. Rémiš Jaromír            SHK7200 C OK Slavia Hradec Králov  43:06   + 8:11 
 12. Zákravský Zdeněk         SNA5702 C TJ START Náchod          44:21   + 9:26 
 13. Dohnálek Pavel           SHK7100 C OK Slavia Hradec Králov  44:32   + 9:37 
 14. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            44:34   + 9:39 
 15. Divecký Josef            SHK6102 C OK Slavia Hradec Králov  44:42   + 9:47 
 16. Lapáček Jiří             SHK6600 C OK Slavia Hradec Králov  45:06   + 10:11
 17. Vaňura Tomáš             HOR6800 C TJ Jiskra Hořice         47:28   + 12:33
 18. Gernert Alan             JIL7001 C OK Jilemnice             47:30   + 12:35
 19. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:30   + 14:35
 20. Dudášek Karel            DOB7001 C KOB Dobruška             49:49   + 14:54
 21. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         50:08   + 15:13
 22. Hnyk Petr                SNA5701 C TJ START Náchod          50:21   + 15:26
 23. Vojtěch Libor            HOR7303 C TJ Jiskra Hořice         51:39   + 16:44
 24. Dostál Dalibor           VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:47   + 17:52
 25. Vých Luboš               KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orl  53:16   + 18:21
 26. Svoboda Miloslav         SHK5901 C OK Slavia Hradec Králov  53:33   + 18:38
 27. Langr Stanislav          SNA5403 C TJ START Náchod          54:39   + 19:44
 28. Ptáček Miloš             BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteerin  56:48   + 21:53
 29. Justa Jaromír            PHK6101 C OK 99 Hradec Králové     57:33   + 22:38
 30. Krummer Jiří             CHC7301 C K.O.B. Choceň            69:12   + 34:17
 31. Michálek Marcel          2SD6900   SKH Hradec Králové       70:28   + 35:33
 32. Tichý Pavel              KOR6801 C OB DDM Kostelec nad Orl  72:55   + 38:00
 33. Třešňák Miloš            JIL6902 C OK Jilemnice             84:27   + 49:32
 34. Hájek Tibor              VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  88:18   + 53:23
     Košek Martin             SHK7301 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50C 4.30 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  34:41          
  2. Vávra Radek              HOR6301 C TJ Jiskra Hořice         40:00   + 5:19 
  3. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            41:04   + 6:23 
  4. Chmelař Pavel            SHK6402 C OK Slavia Hradec Králov  42:32   + 7:51 
  5. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:38   + 10:57
  6. Kubát Miroslav           VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:13   + 14:32
  7. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     54:22   + 19:41
  8. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            59:26   + 24:45
     Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.90 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         28:32          
  2. Hudský Vlastimil         TUR5100 C OOB TJ Turnov            35:11   + 6:39 
  3. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            35:30   + 6:58 
  4. Nožička Miroslav         LPU5405 C OK Lokomotiva Pardubice  37:32   + 9:00 
  5. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  39:08   + 10:36
  6. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                40:43   + 12:11
  7. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             40:46   + 12:14
  8. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  44:31   + 15:59
  9. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  44:34   + 16:02
 10. Mrštík Václav            LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice  47:07   + 18:35
 11. Čivrný Pavel             VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:32   + 20:00
 12. Lux Zdeněk               KUN6201 C TJ Sokol Kunvald         50:26   + 21:54
 13. Chládek Josef            ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk      51:04   + 22:32
 14. Svoboda Slavomír         SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  51:17   + 22:45
 15. Ježek Jiří               PHK6201 C OK 99 Hradec Králové     51:33   + 23:01
 16. Hanč Pavel               VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:52   + 24:20
 17. Černý Petr               ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orl  54:21   + 25:49
 18. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            63:52   + 35:20
 19. Záveský Richard          CET6301 C TJ Loko Česká Třebová    64:22   + 35:50
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.30 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vykysalý Miroslav        PHK5902 C OK 99 Hradec Králové     32:16          
  2. Malý Evžen               JIL6102 C OK Jilemnice             32:56   + 0:40 
  3. Krejčí Jaroslav          LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:14   + 3:58 
  4. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     36:54   + 4:38 
  5. Lulay Miloš              LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice  36:56   + 4:40 
  6. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  37:11   + 4:55 
  7. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  37:50   + 5:34 
  8. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              41:13   + 8:57 
  9. Andrš Milan              ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk      41:17   + 9:01 
 10. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  45:05   + 12:49
 11. Hostinský Jiří           LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice  54:11   + 21:55
 12. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             55:12   + 22:56
 13. Šabatka Petr             SHK5703 C OK Slavia Hradec Králov  57:37   + 25:21
--------------------------------------------------------------------------------

H60C 3.90 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Pavel            SNA5649 C TJ START Náchod          36:30          
  2. Guga Romuald             CHC5501 C K.O.B. Choceň            36:53   + 0:23 
  3. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     36:56   + 0:26 
  4. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     38:41   + 2:11 
  5. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  39:03   + 2:33 
  6. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       41:19   + 4:49 
  7. Tichý Boris              DOB5500 C KOB Dobruška             42:01   + 5:31 
  8. Kynčl Stanislav          JIL5401 C OK Jilemnice             43:07   + 6:37 
  9. Filip Aleš               SHK5501 C OK Slavia Hradec Králov  45:50   + 9:20 
 10. Balcar Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové     46:20   + 9:50 
 11. Tůma Miloš               DOB5600 C KOB Dobruška             58:01   + 21:31
 12. Třasák Milan             LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice  60:51   + 24:21
 13. Vlček Josef              TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orli  72:24   + 35:54
     Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.40 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  29:25          
  2. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:36   + 4:11 
  3. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  36:20   + 6:55 
  4. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:01   + 9:36 
  5. Vondrouš Jaroslav        PHK5201 C OK 99 Hradec Králové     39:32   + 10:07
  6. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  42:14   + 12:49
  7. Procházka Jiří           LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:46   + 13:21
  8. Babický Tomáš            RUM5001 C ZOOB Rumburk             44:56   + 15:31
  9. Šroler Zdeněk            KUN5201 C TJ Sokol Kunvald         45:48   + 16:23
 10. Fejlek Vojtěch           SHK5202 C OK Slavia Hradec Králov  46:43   + 17:18
 11. Stárek Jiří              SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.  52:14   + 22:49
 12. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:31   + 30:06
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobiška Václav           ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk      30:24          
  2. Šponar Josef             ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk      30:32   + 0:08 
  3. Bílek Vratislav          SJC4801 C Sportcentrum Jičín       30:45   + 0:21 
  4. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  33:33   + 3:09 
  5. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            33:58   + 3:34 
  6. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             37:12   + 6:48 
  7. Seidl Karel              SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.  41:05   + 10:41
  8. Springer Michal          PHK4601 C OK 99 Hradec Králové     48:42   + 18:18
  9. Málek Josef              LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice  61:30   + 31:06
 10. Jiran Václav             PHK4701 C OK 99 Hradec Králové     66:15   + 35:51
--------------------------------------------------------------------------------

H75C 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       29:54          
  2. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     42:57   + 13:03
  3. Vykysalý František       PHK3002 C OK 99 Hradec Králové     51:09   + 21:15
  4. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     59:08   + 29:14
     Weber Petr               PHK3901 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.10 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šiler Štěpán             xxx       xxx                      23:27          
  2. Posolda Lukáš            SJC1100 C Sportcentrum Jičín       24:11   + 0:44 
  3. Gottstein Matouš         JIL0901 C OK Jilemnice             25:35   + 2:08 
  4. Cupáková Änna            xxx       xxx                      27:22   + 3:55 
  5. Horáková Viktorie        PHK       OK 99 Hradec Králové     28:56   + 5:29 
  6. Lučan Ondřej             LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice  29:19   + 5:52 
  7. Janele Denis             xxx       xxx                      29:43   + 6:16 
  8. Kárníková Alžběta        LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice  30:00   + 6:33 
  9. Málková Dominika         PHK1350 C OK 99 Hradec Králové     30:06   + 6:39 
 10. Macek Dan                LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice  30:09   + 6:42 
 11. Macháček Vít             CHC1201 C K.O.B. Choceň            30:33   + 7:06 
 12. Šabatka Filip            xxx       xxx                      30:37   + 7:10 
 13. Macháčková Kateřina      CHC0951 C K.O.B. Choceň            31:43   + 8:16 
 14. Vítková Eliška           PHK1056 C OK 99 Hradec Králové     31:47   + 8:20 
 15. Proxová Veronika         2HC1350   NNN Px                   32:43   + 9:16 
 16. Jakubská Lucie           SHK1250 C OK Slavia Hradec Králov  32:48   + 9:21 
 17. Leflerová Kristýna       PHK0659 C OK 99 Hradec Králové     33:38   + 10:11
 18. Kuříková Markéta         STH1052 C SK Studenec              34:28   + 11:01
 19. Vágner Jan               xxx       xxx                      34:48   + 11:21
 20. Šimek Přemysl            LME1400   SK Los Mělník            34:58   + 11:31
 21. Baierová Ida             xxx       xxx                      35:12   + 11:45
 22. Fukátková Ludmila        LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice  35:20   + 11:53
 23. Udržal Lukáš             LPU13     OK Lokomotiva Pardubice  35:22   + 11:55
 24. Odvodyová Nikola         LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice  35:35   + 12:08
 25. Šimek Jan                CHC       K.O.B. Choceň            35:37   + 12:10
 25. Domin Ondřej             LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice  35:37   + 12:10
 27. Pozdílková Káťa          PHK       OK 99 Hradec Králové     37:24   + 13:57
 28. Zahradník Václav         SJC1200 C Sportcentrum Jičín       37:41   + 14:14
 29. Kynčl Ládík              xxx       xxx                      38:20   + 14:53
 30. Bezvodová Elen           SHK       OK Slavia Hradec Králov  38:30   + 15:03
 31. Kušička Josef            3SC7600   ČHTM Horní Jelení        38:50   + 15:23
 32. Žemlík Leonard           TUV1301   SOK TJ Turnov            38:52   + 15:25
 33. Šlesingerová Nela        KUO       KOB Ústí nad Orlicí      40:26   + 16:59
 34. Karban Mikuláš           HOR0301 C TJ Jiskra Hořice         40:31   + 17:04
 35. Šroler Dominik           CHC       K.O.B. Choceň            40:54   + 17:27
 36. Bucharová Anna           xxx       xxx                      40:59   + 17:32
 37. Částek Adam              xxx       xxx                      42:29   + 19:02
 38. Smith Laura              VRL1152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:31   + 19:04
 38. Riško Kristýna           xxx       xxx                      42:31   + 19:04
 40. Kroupová Anna            LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice  42:42   + 19:15
 41. Ondrušová Leona          PHK0954 C OK 99 Hradec Králové     42:44   + 19:17
 42. Panáčková Johana         xxx       xxx                      43:06   + 19:39
 43. Zitková Markéta          LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice  43:07   + 19:40
 44. Wohanka Antonín          VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:55   + 20:28
 45. Šnokhausová Nikol        xxx       SJC-Sportcentrum Jičín   44:23   + 20:56
 46. Bucharová Marie          VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:24   + 20:57
 47. Hanč Jan                 VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:48   + 21:21
 48. Tomášová Petra           SRK0556 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:48   + 22:21
 49. Tomášová Majda           SRK6753 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:50   + 22:23
 50. Korbelová Eliška         CHC1251 C K.O.B. Choceň            46:12   + 22:45
 51. Korbelová Tereza         CHC1252 C K.O.B. Choceň            46:16   + 22:49
 52. Zástěrová Magdalena      TYN       OOB SK Týniště nad Orli  47:18   + 23:51
 53. Róža Lukáš               xxx       xxx                      48:08   + 24:41
 54. Dytrych Adam             NPA       SK LOB Nová Paka         49:03   + 25:36
 55. Čtvrtečková Natálie      TYN       OOB SK Týniště nad Orli  49:42   + 26:15
 56. Zástěrová Karolína       TYN       OOB SK Týniště nad Orli  49:45   + 26:18
 57. Novák Michal             ZAM1101 C OB TJ Sokol Žamberk      50:15   + 26:48
 58. Jirásková Julie          LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice  50:54   + 27:27
 59. Polák Vlastimil          VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:10   + 28:43
 60. Kuřík Matyáš             STH1401   SK Studenec              53:24   + 29:57
 61. Poláková Gabriela        VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:31   + 30:04
 62. Hamáček Jan              STH1301 C SK Studenec              53:49   + 30:22
 63. Šíma Filip               phk12     PHK-OK 99 Hradec Králov  54:14   + 30:47
 64. Horák Václav             xxx       xxx                      56:03   + 32:36
 65. Jakubský Pavel           3IZ1100   PFJ                      57:47   + 34:20
 66. Jakubský Filip           3IZ1200   PFJ                      58:02   + 34:35
 67. Kolaja Bedřich           VLI1301   Slavia Liberec orientee  58:56   + 35:29
 68. Palas Tomáš              SJC1501   Sportcentrum Jičín       61:20   + 37:53
 69. Wohanka Jakub            VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:31   + 38:04
 70. Kutlvašrová Marta        VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:23   + 39:56
 71. Šimková Šárka            LME1150 C SK Los Mělník            63:40   + 40:13
 72. Čížek Antonín            SHK9999   OK Slavia Hradec Králov  65:20   + 41:53
 73. Jakoubek Jan             SJC       Sportcentrum Jičín       76:47   + 53:20
 74. Weinerová Eliška         SHK       OK Slavia Hradec Králov  82:29   + 59:02
 75. Podlipný Filip           SJC1202 C Sportcentrum Jičín       82:57   + 59:30
 76. Podlipná Klára           xxx       xxx                      83:30   + 60:03
 77. Kubátová Klára           xxx       xxx                      93:12   + 69:45
 78. Sedláková Anna           LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky     93:22   + 69:55
     Stonawská Gabriela       PHK1054 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.90 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Tomáš             STH       SK Studenec              19:09          
  2. Růžička Daniel           KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orl  20:14   + 1:05 
  3. Domin Martin             LPU       OK Lokomotiva Pardubice  22:50   + 3:41 
  4. Zídek Jan                xxx       xxx                      23:59   + 4:50 
  5. Stolíková Barbora        SHK8552 C OK Slavia Hradec Králov  24:41   + 5:32 
  6. Šafránek Daniel          KOR9700   OB DDM Kostelec nad Orl  26:28   + 7:19 
  7. Hamáčková Martina        xxx       xxx                      26:39   + 7:30 
  8. Brumlichová Kristýna     NPA0351 C SK LOB Nová Paka         28:27   + 9:18 
  9. Krejčí Milan             KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orl  28:33   + 9:24 
 10. Mativiová Světlana       xxx       xxx                      28:51   + 9:42 
 11. Zemánek Mojmír           xxx       xxx                      29:08   + 9:59 
 12. Šmidrkal Jan             xxx       xxx                      29:46   + 10:37
 13. Černá Petra              ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orl  30:04   + 10:55
 14. Metelka Jiří             xxx       xxx                      30:48   + 11:39
 15. Gallová Helena           STH7750 C SK Studenec              31:31   + 12:22
 16. Levrincová Petra         xxx       xxx                      31:38   + 12:29
 17. Nedomová Iva             PDY7851 C Běhej Poděbrady          31:55   + 12:46
 18. Hovadová Agáta           SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.  32:15   + 13:06
 19. Háp Matěj                PHK0501 C OK 99 Hradec Králové     32:46   + 13:37
 20. Vaníček Jan              NER       NER                      33:02   + 13:53
 21. Bezvoda Jiří             SHK       OK Slavia Hradec Králov  33:57   + 14:48
 22. Reisingerová Eliška      DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  34:46   + 15:37
 23. Junková Iva              LTU7351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:29   + 17:20
 24. Karníková Kamila         LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice  36:30   + 17:21
 25. Prox Jakub               2HC7400   NNN Px                   37:49   + 18:40
 26. Proxová Lada             2HC8350   NNN Px                   38:11   + 19:02
 27. Kadaně Miroslav          LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  38:13   + 19:04
 28. Filipová Lucie           SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.  38:32   + 19:23
 29. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:36   + 19:27
 30. Leníková Jana            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  38:51   + 19:42
 31. Kvapilová Zuzana         xxx       xxx                      40:02   + 20:53
 32. Molingerová Pavlína      SNA7951 C TJ START Náchod          40:50   + 21:41
 33. Juška Jiří               xxx       xxx                      41:37   + 22:28
 34. Vaňurová Marcela         HOR6850 C TJ Jiskra Hořice         42:34   + 23:25
 35. Mádle Miroslav           BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteerin  42:52   + 23:43
 36. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 43:25   + 24:16
 37. Štiková Lucie            XXX       xxx                      44:27   + 25:18
 38. Lžíčařová Iveta          DOB9090 C KOB Dobruška             46:15   + 27:06
 39. Věříšová Lenka           2SC7750   NEREG - Věříšovi         47:03   + 27:54
 40. Komárek Láďa             xxx       xxx                      47:08   + 27:59
 41. Šafránková Iva           KOR7051   OB DDM Kostelec nad Orl  47:12   + 28:03
 41. Chrtek Jan               xxx       xxx                      47:12   + 28:03
 43. Šípková Petra            LPU8058 C OK Lokomotiva Pardubice  47:13   + 28:04
 44. Haken Kryštof            STH0505 C SK Studenec              48:32   + 29:23
 45. Ehlová Iva               SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:49   + 30:40
 46. Fejfar Libor             xxx       xxx                      50:01   + 30:52
 47. Malá Marie               LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice  51:50   + 32:41
 48. Vaníčková Věra           NER       NER                      54:51   + 35:42
 49. Kvapilová Simona         PHK1150 C OK 99 Hradec Králové     58:14   + 39:05
 50. Šťovíčková Věra          xxx       xxx                      58:51   + 39:42
 51. Šťovíček Vladimír        xxx       xxx                      60:55   + 41:46
 52. Tauchmanová Klára        xxx       xxx                      64:22   + 45:13
 53. Hrdová Blanka            xxx       xxx                      65:00   + 45:51
 54. Věříšová Lucie           2SC0350   NEREG - Věříšovi         67:02   + 47:53
 55. Nedvídková Jitka         RUM5151   ZOOB Rumburk             72:38   + 53:29
 56. Šlesingerová Jiřka       KUO       KOB Ústí nad Orlicí      75:03   + 55:54
 57. Medunová Hana            STH       SK Studenec              84:47   + 65:38
 58. Hammová Dita             KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orl  87:26   + 68:17
 59. Jakoubková Gabriela      JIL       OK Jilemnice            126:38   + 107:29
 60. Černý Martin             JIL8703 C OK Jilemnice            126:41   + 107:32
     Šípek Jaroslav           LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Zemánková Anna           xxx       xxx                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 3.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Háp Pavel                PHK7101 C OK 99 Hradec Králové     29:45          
  2. Vlastník Šimon           JIL       OK Jilemnice             32:26   + 2:41 
  3. Vlach Tomáš              xxx       xxx                      36:12   + 6:27 
  4. Škorpilová Jana          SJC7401 C Sportcentrum Jičín       37:42   + 7:57 
  5. Dubrovská Veronika       xxx       xxx                      38:19   + 8:34 
  6. Sehnal Tomáš             pdy6700 C PDY-Běhej Poděbrady      38:44   + 8:59 
  7. Pkokrná Kristýna         EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha        40:11   + 10:26
  8. Komárková Lucie          LTU7852   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:12   + 11:27
  9. Jakubský Ondřej          3IZ7700   PFJ                      41:15   + 11:30
 10. Skalka Michal            LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:28   + 11:43
 11. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři          43:20   + 13:35
 12. Dubrovský Lukáš          xxx       xxx                      43:42   + 13:57
 13. Vítek Zdeněk             SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:24   + 15:39
 14. Šťovíček Pavel           xxx       xxx                      47:10   + 17:25
 15. Pompach Martin           PHK7207 C OK 99 Hradec Králové     49:15   + 19:30
 16. Szenczi Kristýna         VLI8650 C Slavia Liberec orientee  50:08   + 20:23
 17. Čapková Petra            PHK7850 C OK 99 Hradec Králové     51:14   + 21:29
 18. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  55:12   + 25:27
 19. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    55:53   + 26:08
 20. Jireš František          3IX5900   Zelenkovi                56:30   + 26:45
 21. Falta Jiří               xxx       xxx                      56:51   + 27:06
 22. Švarcová Lenka           TUR6457 C OOB TJ Turnov            59:31   + 29:46
 23. Kubín Jan                HOR7400 C TJ Jiskra Hořice         61:00   + 31:15
 24. Kubínová Marcela         HOR7550 C TJ Jiskra Hořice         62:31   + 32:46
 25. Zelenková Lenka          3IX6150   Zelenkovi                67:28   + 37:43
 26. Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  70:19   + 40:34
 27. Pitts Lukáš              STH0001 C SK Studenec              76:45   + 47:00
 28. Pokorný Jan              SRK6401 C SOOB Spartak Rychnov n.  83:32   + 53:47
 29. Válek Lukáš              KOR       OB DDM Kostelec nad Orl 107:14   + 77:29
 30. Vychopen Tomáš           BRU6801   Ulita-HOBRA Orienteerin 123:07   + 93:22
--------------------------------------------------------------------------------