Kód závodu          : 4370
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 12.05.2018
Místo konání        : ZŠ Kaštanova, Třinec
Mapa                : Jahodná, 1:10000, E=5m, stav duben 2018
Pořadatel           : TRI - TJ TŽ Třinec
Ředitel závodu      : Gavendová Anna - R3
Hlavní rozhodčí     : Kovaříková Mária - R3
Ředitel závodu      : Gavendová Anna - R3
Stavitel tratí      : Kovařík Martin - R2, Kovařík Martin
JURY                : Rychlý Pavel, Juřeník Josef, Sochor Tomáš

D10N 2.50 km, 65 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Byrtusová Klára          TRI0852 C TJ TŽ Třinec             20:44          
  2. Štěpánková Anna          KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín        22:23   + 1:39 
  3. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             26:19   + 5:35 
  MS Pospíšilová Magdaléna    KVS9752 C SKOB Kobra Vsetín        41:15   + 20:31
  MS Mendel Josef             NER     C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.70 km, 65 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaufmanová Šárka         TRI0851 C TJ TŽ Třinec             24:04          
  2. Volkova Maja             38S0950 C VZA Žilina               25:00   + 0:56 
  3. Valyavka Viktoriya       38S0850 C VZA Žilina               26:23   + 2:19 
  4. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 34:26   + 10:22
  MS Vlachová Hana            AOV1151 C OOB TJ Baník Ostrava     26:43   + 2:39 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.20 km, 90 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  23:07          
  2. Štětínská Tereza         MOV0751 C SKOB Ostrava             23:15   + 0:08 
  3. Mílová Tereza            BFM0751 C SKOB Frýdek - Místek     26:52   + 3:45 
  4. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             27:21   + 4:14 
  5. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava             29:21   + 6:14 
  6. Matulová Valérie         BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek     30:51   + 7:44 
  7. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  31:50   + 8:43 
  8. Rychtářová Barbora       MOV0653 C SKOB Ostrava             38:17   + 15:10
  9. Burešová Ema             MOV0656 C SKOB Ostrava             41:52   + 18:45
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.40 km, 95 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             30:22          
  2. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             31:06   + 0:44 
  3. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 31:23   + 1:01 
  4. Haltofová Romana         TRI0451 A TJ TŽ Třinec             31:57   + 1:35 
  5. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             33:50   + 3:28 
  6. Procnerová Veronika      BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek     37:28   + 7:06 
  7. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  38:16   + 7:54 
  8. Fišerová Veronika        BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek     39:49   + 9:27 
  9. Mílová Klára             BFM0452 C SKOB Frýdek - Místek     49:20   + 18:58
 10. Matoušková Jana          MOV0551 C SKOB Ostrava             49:41   + 19:19
 11. Zahradníková Kateřina    BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek     52:06   + 21:44
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.70 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      34:40          
  2. Bernatíková Hana         TRI0253 B TJ TŽ Třinec             40:19   + 5:39 
  3. Navrátilová Adéla        TRI0250 B TJ TŽ Třinec             50:40   + 16:00
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.70 km, 135 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Lenka            SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava      41:09          
  2. Jurczyk Marta            51P0050 C UKS Sparta Czyżowice     42:11   + 1:02 
  3. Štrosová Jana            MOV0051 C SKOB Ostrava             80:45   + 39:36
--------------------------------------------------------------------------------

D20 3.90 km, 175 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švidrnochová Lenka       SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava      79:30          
--------------------------------------------------------------------------------

D21 3.90 km, 175 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chupeková Silvia         VZA7251 C Slávia ŽU Žilina         47:47          
  2. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 49:17   + 1:30 
  3. Létalová Soňa            SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  49:21   + 1:34 
  4. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  51:01   + 3:14 
  5. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     56:22   + 8:35 
  6. Svobodová Klára          SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava      66:05   + 18:18
  7. Mrózková Ivana           TRC8751 C SKOB BETA Třinec         73:08   + 25:21
  8. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín        77:31   + 29:44
  9. Skorupa Malgorzata       4IP9650 C Kometa Gliwice           86:11   + 38:24
 10. Štětínská Soňa           MOV7650 C SKOB Ostrava            119:03   + 71:16
     Kocikowska Anna          3TP9450 C Ania                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.20 km, 155 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        41:00          
  2. Brodová Gabriela         SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  41:27   + 0:27 
  3. Ďurčová Alena            38S7750 C VZA Žilina               41:43   + 0:43 
  4. Juřeníková Hana          MOV8052 C SKOB Ostrava             43:50   + 2:50 
  5. Zbořilová Ivana          MOV8259 C SKOB Ostrava             47:45   + 6:45 
  6. Vellechová Radka         AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava     49:17   + 8:17 
  7. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 51:00   + 10:00
  8. Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek     51:46   + 10:46
  9. Horáčková Vladimíra      MOV7750 C SKOB Ostrava             53:24   + 12:24
 10. Vojvodíková Barbara      7SC7550 C Neregistrovaní - MOV     57:15   + 16:15
 11. Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava             58:51   + 17:51
 12. Klose Petra              SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  59:49   + 18:49
 13. Chudíková Pavla          BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek     69:43   + 28:43
 14. Grygarová Eva            MOV7753 C SKOB Ostrava             84:18   + 43:18
 15. Janků Kateřina           KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín       109:44   + 68:44
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.60 km, 120 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 36:15          
  2. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               39:53   + 3:38 
  3. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             40:22   + 4:07 
  4. Bernatíková Šárka        SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  42:26   + 6:11 
  5. Řehová Renata            BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek     46:48   + 10:33
  6. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     47:01   + 10:46
  7. Dorčáková Pavlína        MOV6951 C SKOB Ostrava             50:29   + 14:14
  8. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               54:12   + 17:57
  9. Hendrychová Marcela      HOB7051 C SKOB  Horní Benešov      56:24   + 20:09
 10. Mielcová Elena           AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava     60:04   + 23:49
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.20 km, 125 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               30:56          
  2. Trávníčková Jitka        KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín        41:11   + 10:15
  3. Chodurová Milena         SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  50:20   + 19:24
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.10 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polónyiová Darina        38S4850 C VZA Žilina               40:14          
  2. Vlachová Renata          AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava     56:00   + 15:46
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.50 km, 65 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruk Lukáš               TRI0901 C TJ TŽ Třinec             17:47          
  2. Mokrosz Mateusz          TRI0902 C TJ TŽ Třinec             21:03   + 3:16 
  3. Klose Albert             SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  23:08   + 5:21 
  4. Bocek Václav             TRI0802 C TJ TŽ Třinec             25:17   + 7:30 
  5. Vojkovský Václav         TRI0800 C TJ TŽ Třinec             26:02   + 8:15 
  6. Bjolek Vojtěch           BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek     26:53   + 9:06 
  7. Rýznar Petr              BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek     29:02   + 11:15
  8. Bruk Tomáš               TRI0900 C TJ TŽ Třinec             29:38   + 11:51
  MS Skoda Matej              TRI     C TJ TŽ Třinec             35:22   + 17:35
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.70 km, 65 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Popieluch Martin         BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek     18:26          
  2. Václavík Šimon           BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek     39:29   + 21:03
     Vlach Antonín            AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.20 km, 110 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krupa Jan                TRI0706 C TJ TŽ Třinec             20:35          
  2. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               23:08   + 2:33 
  3. Ryška Matěj              TRI0604 C TJ TŽ Třinec             23:31   + 2:56 
  4. Vojvodík Eduard          MOV0600 B SKOB Ostrava             25:43   + 5:08 
  5. Menzel Antonín           MOV0700 C SKOB Ostrava             28:11   + 7:36 
  6. Chudík Martin            BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek     29:04   + 8:29 
  7. Otta Kryštof             BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek     29:29   + 8:54 
  8. Tuharský Tobiáš          TRI0701 C TJ TŽ Třinec             30:18   + 9:43 
  9. Rýznar Vojtěch           BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek     34:02   + 13:27
 10. Špok Petr                KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  37:16   + 16:41
 11. Kurečka Jonáš            TRI0704 C TJ TŽ Třinec             38:17   + 17:42
 12. Kočara František         BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek     39:07   + 18:32
 13. Mališ Eduard             BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek     40:01   + 19:26
 14. Babík Martin             38S0702 C VZA Žilina               40:14   + 19:39
 15. Kaufman Jan              TRI0602 C TJ TŽ Třinec             46:57   + 26:22
     Šárek Jakub              BFM0607 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.90 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Damek Ondřej             TRI0503 B TJ TŽ Třinec             26:45          
  2. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             27:27   + 0:42 
  3. Byrtus Jakub             TRI0508 B TJ TŽ Třinec             30:09   + 3:24 
  4. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  32:40   + 5:55 
  5. Bíčánek Jan              TRI0502 B TJ TŽ Třinec             33:20   + 6:35 
  6. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             33:33   + 6:48 
  7. Kovařík Tomáš            TRI0400 B TJ TŽ Třinec             34:37   + 7:52 
  8. Pajger Miroslav          38S0500 C VZA Žilina               36:31   + 9:46 
  9. Smyček David             BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek     60:16   + 33:31
 10. Sikora Matěj             TRI0501 B TJ TŽ Třinec             66:20   + 39:35
 11. Staněk Matěj             HAV0501 C OB Havířov               66:22   + 39:37
 12. Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec             72:26   + 45:41
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.00 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     29:19          
  2. Sliž Rostislav           TRI0302 B TJ TŽ Třinec             41:54   + 12:35
  3. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     42:30   + 13:11
  4. Vébr Tomáš               HAV0200 C OB Havířov               43:55   + 14:36
  5. Haltof Adam              TRI0300 B TJ TŽ Třinec             58:20   + 29:01
  6. Fajkoš Lubomír           MOV0301 C SKOB Ostrava             65:47   + 36:28
  7. Martynek Petr            TRI0304 C TJ TŽ Třinec            125:19   + 96:00
--------------------------------------------------------------------------------

H18 3.30 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             36:37          
  2. Staněk Ondra             HAV0002 C OB Havířov               48:05   + 11:28
--------------------------------------------------------------------------------

H21 4.50 km, 205 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       40:05          
  2. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  41:58   + 1:53 
  3. Chupek Jozef             VZA7102 C Slávia ŽU Žilina         42:53   + 2:48 
  4. Sedláček Tomáš           ASU8601 C Magnus Orienteering      42:55   + 2:50 
  5. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      49:30   + 9:25 
  6. Skorupa Piotr            86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa G  50:11   + 10:06
  7. Frainšic Michal          BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek     53:17   + 13:12
  8. Bernatík Lukáš           SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  53:29   + 13:24
  9. Vlach Oldřich            AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava     54:37   + 14:32
 10. Ondrejka Tomáš           38S0000 C VZA Žilina               54:50   + 14:45
 11. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  54:52   + 14:47
 12. Peterek Vít              SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava      56:26   + 16:21
 13. Pospíšil Petr            SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava      59:38   + 19:33
 14. Strakoš Matěj            SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  66:25   + 26:20
 15. Langer Martin            LOV8400 C lepus.cz                 79:05   + 39:00
     Montero Cárceles Elmar   MOV9602 C SKOB Ostrava              DISK          
     Koťátko Aleš             SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 3.80 km, 180 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina               41:58          
  2. Popieluch Michal         BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek     43:38   + 1:40 
  3. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             50:24   + 8:26 
  4. Blažević Roman           LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  62:53   + 20:55
  5. Krhut Libor              HAV6302 C OB Havířov               73:28   + 31:30
  6. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek    116:50   + 74:52
     Matula Pavel             BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.70 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               36:54          
  2. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     40:29   + 3:35 
  3. Vébr Radek               HAV7103 C OB Havířov               41:49   + 4:55 
  4. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 44:59   + 8:05 
  5. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      46:31   + 9:37 
  6. Bernatík Aleš            SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  46:32   + 9:38 
  7. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               46:35   + 9:41 
  8. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             48:37   + 11:43
  9. Jurczyk Piotr            51P6900 C UKS Sparta Czyżowice     49:15   + 12:21
 10. Mastela Rafal            HAV7300 C OB Havířov               49:58   + 13:04
 11. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               50:43   + 13:49
 12. Stanislaw Skorupa        2WP6400 C KOMETA GLIWICE           52:04   + 15:10
 13. Míl Petr                 BFM7101 C SKOB Frýdek - Místek     54:29   + 17:35
 14. Porada Robert            12P7200 C UKS Reflex Rybnik        54:42   + 17:48
 15. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               55:40   + 18:46
 16. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             56:24   + 19:30
 17. Kočara Jiří              BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek     57:44   + 20:50
 18. Černík Milan             KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín        59:07   + 22:13
 19. Hájek Martin             KYL6801 C SK SP Kylešovice         61:10   + 24:16
 20. Škapa Marek              MOV7102 C SKOB Ostrava             69:25   + 32:31
 21. Kunath Pavel             MOV7200 C SKOB Ostrava             87:15   + 50:21
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.20 km, 180 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 40:02          
  2. Mizera Ladislav          ROV5301 C OK Zubří                 43:42   + 3:40 
  3. Moravec Stanislav        SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava      44:03   + 4:01 
  4. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             44:19   + 4:17 
  5. Telecký Martin           BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek     45:32   + 5:30 
  6. Hrbas Vladimír           KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín        50:32   + 10:30
  7. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     55:41   + 15:39
  8. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      59:53   + 19:51
  9. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             61:11   + 21:09
 10. Lecián Oldřich           OOP6100 C TJ Opava                 61:55   + 21:53
 11. Gawel Jiří               JBM5700 C JG Sport                 70:13   + 30:11
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.30 km, 95 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      37:33          
  2. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     41:27   + 3:54 
  3. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     45:10   + 7:37 
  4. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 49:24   + 11:51
  5. Chylík Pavol             MOV4901 C SKOB Ostrava             50:37   + 13:04
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.10 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     36:27          
  2. Nosek Jiří               OOP4401 C TJ Opava                 37:03   + 0:36 
  3. Beneš Karel              HAV4201 C OB Havířov               53:01   + 16:34
  4. Opletal Jaroslav         TRI3700 C TJ TŽ Třinec             75:49   + 39:22
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.50 km, 65 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mokrosz Tomasz           TRI1200 C TJ TŽ Třinec             19:15          
  2. Prachařová Barbora       BFM0851 C SKOB Frýdek - Místek     19:28   + 0:13 
  3. Cymorková Julie          TRI0953 C TJ TŽ Třinec             19:40   + 0:25 
  4. Ryšková Klára            TRI1250 C TJ TŽ Třinec             19:45   + 0:30 
  5. Janků Markéta            KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín        20:24   + 1:09 
  6. Urbanczyková Nela        TRI1100 C TJ TŽ Třinec             20:31   + 1:16 
  7. Barabas Ondrej           NER     C                          20:33   + 1:18 
  8. Barabasova Tereza        NER     C                          21:36   + 2:21 
  9. Najdkova Laura           NER     C                          22:01   + 2:46 
 10. Otta Tobias              NER     C                          22:09   + 2:54 
 11. Mališová Ema             BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek     22:20   + 3:05 
 12. Cieslarová Eliška Anna   TRI0952 C TJ TŽ Třinec             23:19   + 4:04 
 13. Zielina Jakub            NER     C                          23:22   + 4:07 
 14. Václavík Jakub           BFM1201 C SKOB Frýdek - Místek     23:24   + 4:09 
 15. Dorčák Tomáš             MOV0801 C SKOB Ostrava             24:16   + 5:01 
 16. Zielina Tomek            NER     C                          24:21   + 5:06 
 17. Popluhárová Kristína     38S0852 C VZA Žilina               24:41   + 5:26 
 18. Popluhárová Daniela      38S0753 C VZA Žilina               25:32   + 6:17 
 19. Jasik Matej              JGS     C                          26:34   + 7:19 
 20. Popluhárová Marianna     38S0752 C VZA Žilina               26:35   + 7:20 
 21. Panna Matyáš             MOV1300 C SKOB Ostrava             30:00   + 10:45
 22. Štěpánková Adéla         KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín        35:58   + 16:43
 23. Babík Tomáš              38S0800 C VZA Žilina               36:32   + 17:17
 24. Létalová Eva             SFM0000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  36:35   + 17:20
 25. Freith Kvido             BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek     37:40   + 18:25
 26. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     52:19   + 33:04
 27. Holcova Stepanka         NER     C                         152:54   + 133:39
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.10 km, 95 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zinecker Jiri            HAV0001 C OB Havířov               21:04          
  2. Szturc Jan               TRC9003 C SKOB BETA Třinec         22:34   + 1:30 
  3. Procner Zdeněk           BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek     25:29   + 4:25 
  4. Freith Martin            BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek     25:42   + 4:38 
  5. Krupa David              TRI7602 C TJ TŽ Třinec             26:02   + 4:58 
  6. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     26:15   + 5:11 
  7. Popluhárová Martina      38S0450 C VZA Žilina               26:56   + 5:52 
  8. Malý David               VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně  27:27   + 6:23 
  9. Chudík Michael           BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek     27:53   + 6:49 
 10. Kočarová Klára           BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek     28:02   + 6:58 
 11. Špok Petr                KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  28:17   + 7:13 
 12. Zahradníková Kateřina    BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek     29:07   + 8:03 
 13. Hendrych Jaromír         HOB6001 C SKOB  Horní Benešov      31:11   + 10:07
 14. Matoušek Ondřej          MOV0300 C SKOB Ostrava             32:06   + 11:02
 15. Dorčák Jan               MOV0103 C SKOB Ostrava             32:26   + 11:22
 16. Václavíková Anna         BFM0753 C SKOB Frýdek - Místek     33:28   + 12:24
 17. Pavlová Libuše           MOV7451 C SKOB Ostrava             34:16   + 13:12
 18. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava     35:56   + 14:52
 19. Koťátková Barbora        SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  35:58   + 14:54
 20. Vojvodík Martin          7SC7401 C Neregistrovaní - MOV     38:00   + 16:56
 21. Hendrychová Pavla        HOB6251 C SKOB  Horní Benešov      38:04   + 17:00
 22. David Vladimír st.       SFM0003 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  39:18   + 18:14
 23. Vlachova Marcela         NER     C                          40:07   + 19:03
 24. Procnerová Eva           BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek     42:01   + 20:57
 25. Koťátková Dana           SFM6051 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  42:28   + 21:24
 26. Telecka Sona             NER     C                          44:35   + 23:31
 27. Zinecker Jiri            NER0002 C                          48:20   + 27:16
 28. Davidová Tereza          SFM0002 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  52:53   + 31:49
 29. Davidová Petra           SFM0004 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  53:51   + 32:47
 30. David Vladimír           SFM0001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  54:34   + 33:30
 31. Šípová Kateřina          SOP0052 C OOB TJ Slezan Opava      63:36   + 42:32
 32. Matloch Aleš             BFM7302 C SKOB Frýdek - Místek     65:14   + 44:10
 33. Nováková Lenka           BFM7852 C SKOB Frýdek - Místek     67:13   + 46:09
 34. Hluchá Tereza            SOP0191 C OOB TJ Slezan Opava      67:52   + 46:48
 35. Hluchá Adéla             SOP0192 C OOB TJ Slezan Opava      69:15   + 48:11
--------------------------------------------------------------------------------

T 3.00 km, 130 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartosz David            NER     C                          29:34          
  2. Verlik Jan               NER     C                          30:44   + 1:10 
  3. Otta Jakub               NER     C                          41:28   + 11:54
  4. Janča Martin             MOV9001 C SKOB Ostrava             45:18   + 15:44
  5. Urbankova Sarka          SFM     C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  97:05   + 67:31
--------------------------------------------------------------------------------