Kód závodu          : 4378
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 13.05.2018
Místo konání        : Kytín
Mapa                : Na Rovinách, 1:15000 a 1:10000
Pořadatel           : VSP - USK Praha
Ředitel závodu      : Semík Jan
Hlavní rozhodčí     : Uher Petr - R3
Ředitel závodu      : Semík Jan
Stavitel tratí      : Němečková Jarmila - R1

D10 2.60 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                20:15          
  2. Štěpová Barbora          PGP0951 C SK Praga                 21:27   + 1:12 
  3. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                23:11   + 2:56 
  4. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        25:02   + 4:47 
  5. Seidlová Magdalena       RIC0950 C OB Říčany                25:32   + 5:17 
  6. Mikulová Tereza          ZVO0851 C OB SK Zvole              26:39   + 6:24 
  7. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem  29:05   + 8:50 
  8. Václavíková Amálie       SLA0851 C SKOB Slaný               29:12   + 8:57 
  9. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                29:27   + 9:12 
 10. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                33:06   + 12:51
 11. Stará Žofie              FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:40   + 14:25
 12. Svatá Lucie              PGP0952 C SK Praga                 35:08   + 14:53
 13. Šimůnková Michaela       TAP0851 C KOB Tretra Praha         36:31   + 16:16
 14. Berná Klára              ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda     36:45   + 16:30
 15. Kindlová Anežka          RIC0850 C OB Říčany                38:20   + 18:05
 16. Černá Adéla              HCE0850 C TJ Hostivice             38:29   + 18:14
 17. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              42:15   + 22:00
 18. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              44:20   + 24:05
 19. Pokorná Sára             KAM0952 C OK Kamenice              55:58   + 35:43
 20. Votruba Hana             TAP0855 C KOB Tretra Praha         64:17   + 44:02
 21. Pokorná Ema              PGP0950 C SK Praga                 82:22   + 62:07
     Matyšková Kristýna       PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.00 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oliveriusová Anna        BZP0850 C Báječné ženy v orientač  22:24          
  2. Rodová Anežka            VSP1152 C USK Praha                23:22   + 0:58 
  3. Hrdličková Anna          DOR0955 C OK Dobříš                24:29   + 2:05 
  4. Hrušková Tereza          PGP0953 C SK Praga                 25:23   + 2:59 
  5. Ellederová Eva           DKP0858 C Oddíl OB Kotlářka        25:33   + 3:09 
  6. Pompachová Natálie       TAP0952 C KOB Tretra Praha         26:17   + 3:53 
  7. Šubrtová Barbora         TAP1150 C KOB Tretra Praha         26:59   + 4:35 
  8. Hezká Tereza             DOR0855 C OK Dobříš                28:14   + 5:50 
  9. Hezká Adéla              DOR1053 C OK Dobříš                28:36   + 6:12 
 10. Kopecká Marie            VSP0951 C USK Praha                28:42   + 6:18 
 11. Jirásková Mia            VSP1150 C USK Praha                29:05   + 6:41 
 12. Krátká Linda             ROU0877 C SKOB Roudnice nad Labem  29:30   + 7:06 
 13. Petřinová Natálie        NNN0860 C Neregistrovaní           30:40   + 8:16 
 14. Jirásková Laura          VSP0952 C USK Praha                31:56   + 9:32 
 15. Dudlová Hana             ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda     32:23   + 9:59 
 16. Hill Daisy               21G0950 C Airienteers              32:56   + 10:32
 17. Dlouhá Julie             PGP1051 C SK Praga                 33:05   + 10:41
 18. Magazu Sophia            DOR1152 C OK Dobříš                34:03   + 11:39
 19. Geffertová Marta         FSP1054 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:41   + 12:17
 20. Šavelová Julie           DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka        34:57   + 12:33
 21. Truncová Štěpánka        ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda     35:10   + 12:46
 22. Štěpánková Emma          TAP0953 C KOB Tretra Praha         37:08   + 14:44
 23. Zavadilová Adéla         VSP1153 C USK Praha                37:49   + 15:25
 24. Pilchová Linda           ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda     38:56   + 16:32
 25. Stará Magdalena          FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:31   + 17:07
 26. Pangrácová Eva           MFP1051 C Matfyz Praha             39:42   + 17:18
 27. Ježková Viktorie         FSP1053 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:32   + 20:08
 28. Jirásková Viola          VSP1151 C USK Praha                43:10   + 20:46
 29. Chmelíková Anežka        DOR1050 C OK Dobříš                43:44   + 21:20
 30. Voburková Simona         ZBP0952 C OOB SK Zbraslav          47:43   + 25:19
 31. Hrstková Eliška          SLA1053 C SKOB Slaný               52:35   + 30:11
 32. Vítová Marianne          SPC1150 C SPORTICUS team           54:19   + 31:55
 33. Hrdličková Markéta       DOR0954 C OK Dobříš                58:10   + 35:46
 34. Neuerová Eliška          DOR1051 C OK Dobříš                59:27   + 37:03
 35. Truncová Zuzana          ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda     59:48   + 37:24
 36. Hánělová Lucie           ZVO0952 C OB SK Zvole              65:58   + 43:34
 37. Šavelová Kateřina        DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka        66:01   + 43:37
 38. Kunstová Anežka          SLA1050 C SKOB Slaný               68:32   + 46:08
 39. Lacinová Zuzana          DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka        76:04   + 53:40
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.90 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotková Adéla            RIC0655 B OB Říčany                21:00          
  2. Bambousková Julie        DOR0650 B OK Dobříš                21:31   + 0:31 
  3. Černá Justina            HCE0652 C TJ Hostivice             22:17   + 1:17 
  4. Kudrnáčová Marta         KAM0754 C OK Kamenice              22:26   + 1:26 
  5. Škáchová Zuzana          DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka        23:12   + 2:12 
  6. Baldrianová Eva          VSP0751 B USK Praha                23:20   + 2:20 
  7. Housková Barbora         DOR0655 B OK Dobříš                25:49   + 4:49 
  8. Měšťanová Tereza         TAP0653 B KOB Tretra Praha         27:03   + 6:03 
  9. Švejdová Karolína        ZVO0752 C OB SK Zvole              27:06   + 6:06 
 10. Redlová Barbora          SLA0650 B SKOB Slaný               27:09   + 6:09 
 11. Kotenová Markéta         RIC0651 B OB Říčany                27:33   + 6:33 
 12. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                28:10   + 7:10 
 13. Vejražková Anna          KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  30:56   + 9:56 
 14. Stará Barbora            FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:26   + 10:26
 15. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB Tretra Praha         32:16   + 11:16
 16. Vlašaná Karolína         DOR0751 C OK Dobříš                32:24   + 11:24
 17. Kašparová Alžběta        DOR0753 C OK Dobříš                32:47   + 11:47
 18. Priehodová Nela          PGP0655 B SK Praga                 34:11   + 13:11
 19. Fialová Kateřina         DOR0754 C OK Dobříš                34:27   + 13:27
 20. Mácová Štěpánka          DOB0661 C KOB Dobruška             34:29   + 13:29
 21. Černá Anežka             KPY0650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  34:31   + 13:31
 22. Polívková Beáta          RIC0652 C OB Říčany                35:33   + 14:33
 23. Růžičková Ema            RIC0653 C OB Říčany                35:42   + 14:42
 24. Folprechtová Julie       VSP0653 C USK Praha                36:09   + 15:09
 25. Vosátková Julie          RIC0755 C OB Říčany                36:15   + 15:15
 26. Halašková Bára           DKP0654 C Oddíl OB Kotlářka        36:26   + 15:26
 27. Krejčová Hana            ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem  37:16   + 16:16
 28. Maříková Alžběta         FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:30   + 16:30
 29. Ludvíková Natálie        KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l.  38:24   + 17:24
 30. Dostálová Judita         HCE0750 C TJ Hostivice             40:09   + 19:09
 31. Geffertová Agáta         FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:13   + 19:13
 32. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              41:31   + 20:31
 33. Vavřinová Johana         HCE0751 C TJ Hostivice             42:36   + 21:36
 34. Grimmerová Valerie       RIC0754 C OB Říčany                42:41   + 21:41
 35. Havlová Tereza           KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  43:03   + 22:03
 36. Herynková Klára          RIC0758 C OB Říčany                43:05   + 22:05
 37. Neuerová Anna            DOR0656 C OK Dobříš                43:08   + 22:08
 38. Hudosová Kristýna        RIC0750 C OB Říčany                43:28   + 22:28
 39. Leinweberová Julie       FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:10   + 23:10
 40. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 45:31   + 24:31
 41. Přibíková Agáta          PGP0651 C SK Praga                 46:44   + 25:44
 42. Štěpová Kateřina         PGP0657 B SK Praga                 48:00   + 27:00
 43. Pompachová Karolína      TAP0652 B KOB Tretra Praha         50:31   + 29:31
 44. Pangracová Anna          MFP0650 C Matfyz Praha             51:15   + 30:15
 45. Rážová Dorota            PGP0653 C SK Praga                 52:58   + 31:58
 46. Petřinová Vendula        NNN0660 C Neregistrovaní           53:23   + 32:23
 47. Baxová Kateřina          LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun     55:06   + 34:06
 48. Voburková Lucie          ZBP0650 C OOB SK Zbraslav          55:22   + 34:22
 49. Mácová Natálie           DOB0770 C KOB Dobruška             55:42   + 34:42
 50. Müllerová Hana           HCE0650 C TJ Hostivice             58:08   + 37:08
 51. Bestová Tereza           37C0650 C Bez registrace           62:13   + 41:13
--------------------------------------------------------------------------------

D14 4.00 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         26:47          
  2. Štraitová Jolana         VSP0456 A USK Praha                26:54   + 0:07 
  3. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              29:46   + 2:59 
  4. Škáchová Viktorie        DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka        29:53   + 3:06 
  5. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                30:36   + 3:49 
  6. Krejčová Lucie           ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem  32:41   + 5:54 
  7. Švecová Karolína         ZVO0557 B OB SK Zvole              33:08   + 6:21 
  8. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                33:29   + 6:42 
  9. Pelantová Martina        RIC0550 B OB Říčany                33:34   + 6:47 
 10. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:37   + 7:50 
 11. Linhartová Klára         ZVO0556 B OB SK Zvole              35:13   + 8:26 
 12. Pavlíčková Hana          KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  35:20   + 8:33 
 13. Šimšová Pavla            MFP0551 B Matfyz Praha             35:36   + 8:49 
 14. Čechmánková Anna         PGP0452 C SK Praga                 36:09   + 9:22 
 15. Víšková Veronika         KAM0452 B OK Kamenice              37:11   + 10:24
 16. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                37:18   + 10:31
 17. Nekvasilová Tereza       DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka        39:34   + 12:47
 18. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              40:59   + 14:12
 19. Trešlová Veronika        KAM0457 C OK Kamenice              42:11   + 15:24
 20. Kodejšová Markéta        VSP0458 C USK Praha                42:58   + 16:11
 21. Šantorová Eliška         ROZ0552 C OK Roztoky               43:02   + 16:15
 22. Vlašaná Michaela         DOR0452 C OK Dobříš                45:17   + 18:30
 23. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                47:09   + 20:22
 24. Štěpánková Julie         KAM0458 C OK Kamenice              47:39   + 20:52
 25. Motyčková Marie          5RX0550 C NNN                      47:40   + 20:53
 26. Ripplová Emma            DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka        50:48   + 24:01
 27. Pilátová Amálie          DKL0450 C KOB Kladno               51:13   + 24:26
 28. Kramlová Barbora         ZVO0452 B OB SK Zvole              51:56   + 25:09
 29. Vosátková Eliška         RIC0553 C OB Říčany                53:24   + 26:37
 30. Matějková Julie          KAM0461 C OK Kamenice              54:17   + 27:30
 31. Ludvíková Alice          KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l.  56:35   + 29:48
 32. Hudčeková Klára          SLP0550 C OOB Slavia Praha         73:01   + 46:14
 33. Oujeská Simona           ADA0551 C OOB Spartak Adamov       77:37   + 50:50
 34. Hrdličková Klára         DOR0553 C OK Dobříš               103:14   + 76:27
 35. Čechová Klára            SLA0552 C SKOB Slaný              104:30   + 77:43
     Aschermannová Klára      VSP0454 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 5.20 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        41:17          
  2. Černá Ema                ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem  42:38   + 1:21 
  3. Aschermannová Tereza     VSP0253 A USK Praha                45:33   + 4:16 
  3. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         45:33   + 4:16 
  5. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        47:08   + 5:51 
  6. Švecová Anežka           ZVO0352 B OB SK Zvole              49:23   + 8:06 
  7. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                50:10   + 8:53 
  8. Nentvichová Julie        DOR0351 A OK Dobříš                52:49   + 11:32
  9. Popová Veronika          TAP0253 B KOB Tretra Praha         53:09   + 11:52
 10. Popová Jana              TAP0252 B KOB Tretra Praha         54:07   + 12:50
 11. Chrzová Eliška           PGP0353 C SK Praga                 55:10   + 13:53
 12. Novotná Marie            PGP0354 C SK Praga                 56:44   + 15:27
 13. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        57:23   + 16:06
 14. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  57:25   + 16:08
 15. Končická Kateřina        RIC0352 C OB Říčany                58:16   + 16:59
 16. Jirasová Anežka          DOR0350 C OK Dobříš                61:00   + 19:43
 17. Smutná Anna Marie        DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka        62:57   + 21:40
 18. Mojžíšková Lucie         KAM0253 B OK Kamenice              66:57   + 25:40
 19. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255 B SK Praga                 69:12   + 27:55
 20. Chalupová Aneta          ROZ0250 C OK Roztoky               71:25   + 30:08
 21. Mojžíšková Klára         KAM0356 B OK Kamenice              75:16   + 33:59
 22. Jirkovská Kateřina       SLA0350 B SKOB Slaný               78:56   + 37:39
 23. Kramlová Kateřina        ZVO0353 C OB SK Zvole              80:36   + 39:19
 24. Chramostová Amálie       KAM0355 C OK Kamenice              84:00   + 42:43
 25. Štěpánková Ema           KAM0255 C OK Kamenice              87:05   + 45:48
 26. Konopásková Martina      DOR0252 C OK Dobříš                87:55   + 46:38
 27. Ledinská Eliška          DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka       122:51   + 81:34
     Švejdová Eliška          ZVO0454 C OB SK Zvole               DISK          
     Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.90 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              50:42          
  2. Šrámková Hana            RIC0051 A OB Říčany                54:21   + 3:39 
  3. Blahová Pavla            DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka        55:04   + 4:22 
  4. Hovorková Tereza         ZVO0153 B OB SK Zvole              62:20   + 11:38
  5. Čermáková Kateřina       ROZ0150 C OK Roztoky               65:13   + 14:31
  6. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                65:52   + 15:10
  7. Šimšová Barbora          MFP0150 B Matfyz Praha             66:07   + 15:25
  8. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               67:24   + 16:42
  9. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  74:11   + 23:29
 10. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               75:34   + 24:52
 11. Straková Veronika        SLA0051 B SKOB Slaný              102:39   + 51:57
 12. Vallová Kristýna         ZVO0152 C OB SK Zvole             112:21   + 61:39
--------------------------------------------------------------------------------

D20 5.90 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               51:20          
  2. Kopecká Eliška           KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l.  61:39   + 10:19
  3. Sheshikova Anastasia     KAM9853 B OK Kamenice              65:31   + 14:11
  4. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              67:15   + 15:55
  5. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              69:51   + 18:31
  6. Klikarová Ivana          DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka       103:43   + 52:23
     Nentvichová Klára        DOR9950 B OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 5.90 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        62:00          
  2. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        65:19   + 3:19 
  3. Nováková Kateřina        OKP9450 C SK OK 24 Praha           66:15   + 4:15 
  4. Marečková Edita          PGP8853 C SK Praga                 74:23   + 12:23
  5. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        80:31   + 18:31
  6. Černá Kateřina           TJP9850 C TJ Sokol Troja           82:36   + 20:36
  7. Míková Šárka             DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka        88:22   + 26:22
  8. Palasová Tereza          DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka        97:34   + 35:34
  9. Slotová Jarmila          TAP8650 C KOB Tretra Praha        106:02   + 44:02
 10. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka       117:28   + 55:28
 11. Mrázková Petra           2AC8650 C Holky od vedle          119:25   + 57:25
     Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice          DISK          
     Sládková Helena          TAP9151 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 8.20 km, 290 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujáčková Ivana          SJC8952 R Sportcentrum Jičín       58:14          
  2. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  64:11   + 5:57 
  3. Pospíšilová Marie        DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka        65:08   + 6:54 
  4. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        68:18   + 10:04
  5. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                69:49   + 11:35
  6. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             76:51   + 18:37
  7. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         77:45   + 19:31
  8. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  77:57   + 19:43
  9. Drobníková Markéta       SJC8450 C Sportcentrum Jičín       81:20   + 23:06
 10. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  82:52   + 24:38
 11. Neumannová Kateřina      PVP9250 C VSS Přírodověda Praha    84:45   + 26:31
 12. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 86:28   + 28:14
 13. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 87:55   + 29:41
 14. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB Tretra Praha         89:36   + 31:22
 15. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  90:03   + 31:49
 16. Albrechtová Eva          KAM7850 C OK Kamenice              90:52   + 32:38
 17. Svobodná Madla           DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka        93:39   + 35:25
 18. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              94:37   + 36:23
 19. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  96:44   + 38:30
 20. Studničná Lenka          7QX8650 C Neregistrovaní - Studni  96:54   + 38:40
 21. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 97:03   + 38:49
 22. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             97:05   + 38:51
 23. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                100:28   + 42:14
 24. Papicová Silvie          BZP7651 C Báječné ženy v orientač 101:19   + 43:05
 25. Zamrzlová Eva            SJC8759 C Sportcentrum Jičín      105:43   + 47:29
 26. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 107:28   + 49:14
 27. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka       108:36   + 50:22
 28. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                111:40   + 53:26
 29. Malíková Stanislava      EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha       112:39   + 54:25
 30. Karasová Jana            FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 132:51   + 74:37
 31. Helikarová Kateřina      69X8650 C HO Humanita             143:27   + 85:13
 32. Trdá Lucie               KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 154:53   + 96:39
     Sieglová Eliška          PGP9954 R SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35K 4.40 km, 150 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         47:18          
  2. Rožková Petra            RIC7575 C OB Říčany                47:45   + 0:27 
  3. Pangrácová Jana          MFP7653 C Matfyz Praha             49:45   + 2:27 
  4. Lindová Miroslava        KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  50:11   + 2:53 
  5. Šustrová Jana            ZBP7354 C OOB SK Zbraslav          51:45   + 4:27 
  6. Forstereviczová Jana     DOR7653 C OK Dobříš                53:06   + 5:48 
  7. Šubrtová Věra            TAP8150 C KOB Tretra Praha         55:11   + 7:53 
  8. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  64:59   + 17:41
  9. Petříčková Zuzana        MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov  67:31   + 20:13
 10. Skobová Tereza           VIP7855 C SK VIPrahlo              67:50   + 20:32
 11. Stará Vendula            FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  68:48   + 21:30
 12. Pánková Vendula          2SD7650 C SKH Hradec Králové       69:52   + 22:34
 13. Růžičková Lucie          RIC7351 C OB Říčany                70:10   + 22:52
 14. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  71:22   + 24:04
 15. Eiglerová Petra          ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem  72:59   + 25:41
 16. Seidlová Barbora         EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha        73:18   + 26:00
 17. Hánělová Katarina        ZVO7351 C OB SK Zvole              73:22   + 26:04
 18. Ellederová Zdeňka        DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka        74:25   + 27:07
 19. Pilátová Petra           DKL8051 C KOB Kladno               76:06   + 28:48
 20. Černá Petra              HCE7751 C TJ Hostivice             76:40   + 29:22
 21. Čechová Radka            SLA7550 C SKOB Slaný               76:41   + 29:23
 22. Bohatá Pavla             UVP7450 C Slovan Praha             77:05   + 29:47
 23. Jirasová Jana            DOR7450 C OK Dobříš                78:00   + 30:42
 24. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              89:39   + 42:21
 25. Krejčová Jana            ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem  91:31   + 44:13
 26. Grimmerová Mariana       RIC8051 C OB Říčany                99:47   + 52:29
 27. Cichrová Iveta           TAP7752 C KOB Tretra Praha        102:16   + 54:58
 28. Havlová Eva              KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 108:18   + 61:00
 29. Geislerová Dita          DKL7550 C KOB Kladno              118:39   + 71:21
 30. Jirkovská Kateřina       6KC7550 C Neregistrovaný          122:47   + 75:29
 31. Nekvasilová Monika       DKP7650 C Oddíl OB Kotlářka       152:26   + 105:08
     Rejšková Alena           KAM7750 C OK Kamenice               DISK          
     Popová Veronika          TAP7450 C KOB Tretra Praha          DISK          
     Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35L 6.30 km, 170 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          57:38          
  2. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 58:21   + 0:43 
  3. Arnoštová Kateřina       DOR7652 C OK Dobříš                65:40   + 8:02 
  4. Špičáková Barbora        DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka        67:57   + 10:19
  5. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 70:26   + 12:48
  6. Chumová Jana             SLP7451 C OOB Slavia Praha         72:16   + 14:38
  7. Štoková Mariana          DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka        72:44   + 15:06
  8. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 73:16   + 15:38
  9. Bezpalcová Zuzana        OKP7454 C SK OK 24 Praha           73:35   + 15:57
 10. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 74:24   + 16:46
 10. Žemlová Eva              KAM7550 C OK Kamenice              74:24   + 16:46
 12. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                77:39   + 20:01
 13. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           83:18   + 25:40
 14. Dobiášová Hana           ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem  83:54   + 26:16
 15. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    84:39   + 27:01
 16. Tomandlová Radka         5IX7550 C NOK HoRa                 84:46   + 27:08
 17. Maříková Markéta         FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  86:53   + 29:15
 18. Procházková Jana         DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka        91:43   + 34:05
 19. Jirkovská Pavlína        SLA7250 C SKOB Slaný               92:23   + 34:45
 20. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                92:52   + 35:14
 21. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               94:19   + 36:41
 22. Zemková Helena           SLA7450 C SKOB Slaný               96:29   + 38:51
 23. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                99:34   + 41:56
 24. Tolarová Ivana           RIC7650 C OB Říčany               106:34   + 48:56
 25. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač 111:57   + 54:19
 26. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                118:58   + 61:20
 27. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                  127:46   + 70:08
 28. Baxová Irena             LBE7999 C TJ Lokomotiva Beroun    145:54   + 88:16
  MS Mácová Martina           81C0050 C Cirkus Čakovice          77:06   + 19:28
--------------------------------------------------------------------------------

D45K 3.90 km, 90 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB Tretra Praha         40:14          
  2. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            43:24   + 3:10 
  3. Bejčková Jana            DKL7150 C KOB Kladno               44:43   + 4:29 
  4. Hudosová Gabriela        RIC7299 C OB Říčany                46:44   + 6:30 
  5. Hrdličková Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               46:58   + 6:44 
  6. Pavlíčková Lenka         DOR7251 C OK Dobříš                52:37   + 12:23
  7. Mirčeva Lenka            DOR7350 C OK Dobříš                53:14   + 13:00
  8. Šimková Markéta          KAM7153 C OK Kamenice              56:12   + 15:58
  9. Přibíková Monika         PGP7256 C SK Praga                 58:33   + 18:19
 10. Bláhová Kateřina         SJP7350 C KČT Slavoj Praha         60:27   + 20:13
 11. Šejnová Magdalena        KAM7055 C OK Kamenice              63:06   + 22:52
 12. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        64:51   + 24:37
 13. Kučerová Michaela        RIC7253 C OB Říčany                76:11   + 35:57
 14. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               80:22   + 40:08
 15. Daňková Daniela          DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka       104:29   + 64:15
     Hlubučková Šárka         KAM6851 C OK Kamenice               DISK          
  MS Švejdová Martina         NNN005E C Neregistrovaní           88:59   + 48:45
--------------------------------------------------------------------------------

D45L 5.20 km, 95 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               44:43          
  2. Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha             46:54   + 2:11 
  3. Valentová Helena         OKP6550 C SK OK 24 Praha           48:13   + 3:30 
  4. Čiháková Lenka           KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  50:01   + 5:18 
  5. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          51:12   + 6:29 
  6. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  51:17   + 6:34 
  7. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                52:07   + 7:24 
  8. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                54:09   + 9:26 
  9. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:21   + 10:38
 10. Neumannová Renata        PVP6650 C VSS Přírodověda Praha    55:35   + 10:52
 11. Klinkerová Jitka         KAM6450 C OK Kamenice              56:31   + 11:48
 12. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB Tretra Praha         56:34   + 11:51
 13. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             60:29   + 15:46
 14. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                60:31   + 15:48
 15. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 62:06   + 17:23
 16. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 62:48   + 18:05
 17. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        63:58   + 19:15
 18. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        64:24   + 19:41
 19. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 66:23   + 21:40
 20. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  66:31   + 21:48
 21. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník            68:17   + 23:34
 22. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  69:46   + 25:03
 23. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  69:55   + 25:12
 24. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB Tretra Praha         70:56   + 26:13
 25. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        71:05   + 26:22
 26. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        72:29   + 27:46
 27. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole              72:55   + 28:12
 28. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  73:12   + 28:29
 29. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB Tretra Praha         73:59   + 29:16
 30. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              74:46   + 30:03
 31. Landovská Ivana          PGP6251 C SK Praga                 75:28   + 30:45
 32. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 76:23   + 31:40
 33. Mudrová Martina          HCE6451 C TJ Hostivice             76:27   + 31:44
 34. Kašparová Irena          SLA6852 C SKOB Slaný               76:42   + 31:59
 35. Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha           76:49   + 32:06
 36. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        77:19   + 32:36
 37. Baziková Lucie           TJP6451 C TJ Sokol Troja           79:02   + 34:19
 38. Tichá Dagmar             DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka        82:29   + 37:46
 39. Srbová Libuše            SJP6750 C KČT Slavoj Praha         84:24   + 39:41
 40. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        86:10   + 41:27
 41. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              90:40   + 45:57
 42. Votavová Renata          KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l.  90:58   + 46:15
 43. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        92:33   + 47:50
 44. Vítková Marie            DKL7054 C KOB Kladno               92:53   + 48:10
 45. Hlavatá Pavla            45X7050 C PAT Praha                95:18   + 50:35
 46. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš                98:24   + 53:41
 47. Hrubá Veronika           6YC6750 C Neregistrovaní          100:20   + 55:37
 48. Preislerová Naďa         LME6851 C SK Los Mělník           113:54   + 69:11
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.90 km, 90 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          41:44          
  2. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         44:36   + 2:52 
  3. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               46:18   + 4:34 
  4. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         48:13   + 6:29 
  5. Havlíčková Jindra        KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l.  48:33   + 6:49 
  6. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB START Blansko, z. s  51:52   + 10:08
  7. Pokorná Eva              TCB5751 C SK Technik České Budějo  52:04   + 10:20
  8. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 52:33   + 10:49
  9. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           56:43   + 14:59
 10. Kohoutová Pavla          KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l.  57:58   + 16:14
 11. Šilerová Zdena           KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  59:33   + 17:49
 12. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          63:33   + 21:49
 13. Kudrnáčová Hana          KAM6250 C OK Kamenice              64:41   + 22:57
 14. Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka        73:14   + 31:30
 15. Syslová Drahomíra        PGP5650 C SK Praga                 75:39   + 33:55
 16. Wagnerová Lenka          DKP5450 C Oddíl OB Kotlářka        87:26   + 45:42
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.80 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 37:03          
  2. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        47:31   + 10:28
  3. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          48:36   + 11:33
  4. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         51:45   + 14:42
  5. Nováková Jiřina          UVP4950 C Slovan Praha             58:11   + 21:08
  6. Mikšová Stanislava       DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka        78:12   + 41:09
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.90 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651 C KČT Slavoj Praha         46:26          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.80 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 22:56          
  2. Magazu Lukas             DOR0805 C OK Dobříš                23:05   + 0:09 
  3. Havlák Štěpán            ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem  25:04   + 2:08 
  4. Rod Matyáš               VSP0803 C USK Praha                25:22   + 2:26 
  5. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 26:36   + 3:40 
  6. Jedlička Aleš            VSP0800 C USK Praha                27:04   + 4:08 
  7. Ševčík Kristián          KAM0803 C OK Kamenice              28:46   + 5:50 
  8. Peckl Kryštof            DOR0806 C OK Dobříš                29:07   + 6:11 
  9. Šubrt Ondřej             TAP0801 C KOB Tretra Praha         29:48   + 6:52 
 10. Machar Dan               DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka        31:23   + 8:27 
 11. Ohnůtek Jiří             FSP0802 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:10   + 9:14 
 12. Jiras František          DOR0900 C OK Dobříš                33:49   + 10:53
 13. Folprecht Lukáš          VSP0802 C USK Praha                35:04   + 12:08
 14. Baxa David               LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun     35:38   + 12:42
 15. Matys Ondřej             DOR0803 C OK Dobříš                36:47   + 13:51
 16. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              37:29   + 14:33
 17. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                37:48   + 14:52
 18. Hradil Michal            HCE0900 C TJ Hostivice             38:43   + 15:47
 19. Kamenický Pavel          TAP0909 C KOB Tretra Praha         39:18   + 16:22
 20. Linhart Jakub            ZVO0802 C OB SK Zvole              41:08   + 18:12
 21. Vít Samuel Aron          KAM0804 C OK Kamenice              43:51   + 20:55
 22. Koma Lukáš               DOR0903 C OK Dobříš                44:02   + 21:06
 23. Gajda Petr               VSP0903 C USK Praha                45:52   + 22:56
 24. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                47:38   + 24:42
 25. Pačes František          KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l.  47:42   + 24:46
 26. Tuma Jonáš               2PZ0800 C Lipno team               48:53   + 25:57
 27. Protiva Jan              TAP0904 C KOB Tretra Praha         51:43   + 28:47
 28. Nitsch Ondřej            FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:06   + 37:10
 29. Juřina Jakub             FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdla  65:40   + 42:44
 30. Zavadil Matěj            VSP0904 C USK Praha                66:04   + 43:08
 31. Protiva Mikuláš          TAP1100 C KOB Tretra Praha         70:43   + 47:47
 32. Španěl Viktor            DOR0901 C OK Dobříš                91:35   + 68:39
 33. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                93:36   + 70:40
     Vozábal David            PGP0904 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.00 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilát Jaromír            DKL0900 C KOB Kladno               19:03          
  2. Krutský Vavřinec         FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:58   + 1:55 
  3. Szárszoi Antonín         DOR1000 C OK Dobříš                21:27   + 2:24 
  4. Vít Benjamin Adam        KAM1003 C OK Kamenice              21:31   + 2:28 
  5. Švejda Jáchym            ZVO0902 C OB SK Zvole              21:38   + 2:35 
  6. Seidl Marek              EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha        25:18   + 6:15 
  7. Rybář Matěj              DKP0908 C Oddíl OB Kotlářka        25:23   + 6:20 
  8. Bašus Ondřej             SCP1000 C OK Sparta Praha          27:04   + 8:01 
  9. Motejzík Prokop          DLP0900 C OOB TJ Dukla Praha       27:14   + 8:11 
 10. Míka Luboš               DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka        30:48   + 11:45
 11. Kopecký Oldřich          KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  31:24   + 12:21
 12. Cichra Patrik            TAP0903 C KOB Tretra Praha         31:46   + 12:43
 13. Prox Jan                 2HC1000 C NNN Px                   34:20   + 15:17
 14. Pinkr Josef              HCE1200 C TJ Hostivice             34:35   + 15:32
 15. Elleder Jan              DKP1003 C Oddíl OB Kotlářka        35:22   + 16:19
 16. Gregor Kevin             DOR1001 C OK Dobříš                35:59   + 16:56
 17. Müller Karel             HCE1000 C TJ Hostivice             36:50   + 17:47
 18. Berný Jáchym             ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda     38:57   + 19:54
 19. Tučný Kryštof            PGP0804 C SK Praga                 39:47   + 20:44
 20. Šťovíček Vojta           KNC0802 C Sokol Kostelec n. Č. l.  39:48   + 20:45
 21. Rejšek Čeněk             KAM1002 C OK Kamenice              41:41   + 22:38
 22. Darmovzal Šimon          PGP1001 C SK Praga                 42:27   + 23:24
 23. Sedlák Václav            DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka        42:35   + 23:32
 24. Sláma Kryštof            KAM1000 C OK Kamenice              45:57   + 26:54
 25. Pilař František          CEP0900 C Čepíci                   46:43   + 27:40
 26. Moravec Adam             ODV1005 C TJ Aero Odolena Voda     48:55   + 29:52
 27. Vít Damien               SPC1300 C SPORTICUS team           71:29   + 52:26
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.30 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                23:01          
  2. Bulíř Jáchym             TAP0602 B KOB Tretra Praha         23:51   + 0:50 
  3. Sedláček Patrik          ROZ0800 B OK Roztoky               26:38   + 3:37 
  4. Skripnik Matouš          FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  26:57   + 3:56 
  5. Střelba Antonín          PGP0605 B SK Praga                 27:59   + 4:58 
  6. Víteček Šimon            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        29:35   + 6:34 
  7. Zápotocký Jiří           SLA0800 B SKOB Slaný               30:00   + 6:59 
  8. Jiras Antonín            DOR0701 B OK Dobříš                30:17   + 7:16 
  9. Skripnik Nikola          FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  30:18   + 7:17 
  9. Čech Adam                ROZ0601 C OK Roztoky               30:18   + 7:17 
 11. Havlák René              ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem  30:29   + 7:28 
 12. Čechmánek Václav         PGP0607 C SK Praga                 30:32   + 7:31 
 13. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 30:34   + 7:33 
 14. Elleder David            DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka        30:44   + 7:43 
 15. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        31:23   + 8:22 
 16. Vrba Matyáš              FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:51   + 8:50 
 17. Kubát Matyáš             RIC0601 C OB Říčany                32:00   + 8:59 
 18. Havlíček Martin          DOR0601 C OK Dobříš                32:22   + 9:21 
 19. Machar Matěj             DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka        32:52   + 9:51 
 20. Nekvasil Jakub           DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka        33:32   + 10:31
 21. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 34:54   + 11:53
 22. Svítil Patrik            PGP0706 C SK Praga                 35:21   + 12:20
 23. Hradil Martin            HCE0600 C TJ Hostivice             35:41   + 12:40
 24. Kohoutek Tomáš           RIC0603 C OB Říčany                36:00   + 12:59
 25. Španěl Filip             DOR0704 C OK Dobříš                36:32   + 13:31
 26. Václavík Martin          SLA0601 C SKOB Slaný               39:17   + 16:16
 27. Klepetko Adam            FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:31   + 16:30
 28. Göth Mikuláš             PGP0602 C SK Praga                 39:57   + 16:56
 29. Motyčka Filip            TAP0704 C KOB Tretra Praha         40:58   + 17:57
 30. Günter Vincent           FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:27   + 18:26
 31. Pop Jonáš                TAP0600 C KOB Tretra Praha         42:30   + 19:29
 32. Mencl Josef              VSP0602 C USK Praha                42:41   + 19:40
 33. Žižka Přemysl            DOR0706 C OK Dobříš                43:02   + 20:01
 34. Vaníček Viktor           JES0602 C OK Rakovník              43:13   + 20:12
 35. Rejšek Václav            KAM0700 C OK Kamenice              44:30   + 21:29
 36. Beran František          SLA0700 C SKOB Slaný               45:21   + 22:20
 37. Lacina Jan               DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka        47:29   + 24:28
 38. Bláha Šimon              SJP0700 C KČT Slavoj Praha         48:32   + 25:31
 39. Salinger Jakub           DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka        49:11   + 26:10
 40. Rippl Matouš             DKP0608 C Oddíl OB Kotlářka        51:19   + 28:18
 41. Volek Robin              KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l.  52:14   + 29:13
 42. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka        55:46   + 32:45
 43. Černý Vojtěch            DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka        56:06   + 33:05
 44. Fortelka Jiří            KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l.  58:12   + 35:11
 45. Hruška Marek             DOR0604 C OK Dobříš                61:22   + 38:21
 46. Šantora Marek            ROZ0702 C OK Roztoky               63:53   + 40:52
 47. Strnad Jakub             OLP0700 C PSK Olymp Praha          65:09   + 42:08
 48. Besta Radek              11C0800 C Letci v akci             65:20   + 42:19
 49. Zlesák Matyáš            CHT0601 C OOB SK Chrast            65:58   + 42:57
 50. Svoboda František        ROZ0700 C OK Roztoky               69:32   + 46:31
 51. Berki Lucián             JES0601 C OK Rakovník              69:35   + 46:34
 52. Koliáš Štěpán            DKP0610 C Oddíl OB Kotlářka        69:41   + 46:40
 53. Mazánek Vojta            TAP0611 C KOB Tretra Praha         73:16   + 50:15
 54. Pohl Lukáš               TAP0703 C KOB Tretra Praha         75:02   + 52:01
 55. Motyčka Jan              9BC0700 C NNN                      75:54   + 52:53
 56. Heller Jakub             ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem  82:10   + 59:09
 57. Daněk Jan                DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka        87:38   + 64:37
 58. Tolar Ondřej             RIC0701 C OB Říčany                87:41   + 64:40
 59. Dudl Vojtěch             ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda     95:09   + 72:08
 60. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka       110:58   + 87:57
     Chmelík Štěpán           DOR0703 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.60 km, 170 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        31:05          
  2. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            32:35   + 1:30 
  3. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        33:06   + 2:01 
  4. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                33:12   + 2:07 
  5. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 33:24   + 2:19 
  6. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                33:26   + 2:21 
  7. Pilát Bořivoj            DKL0500 B KOB Kladno               36:11   + 5:06 
  8. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                37:15   + 6:10 
  9. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 37:38   + 6:33 
 10. Bolehovský Daniel        VSP0508 A USK Praha                38:00   + 6:55 
 11. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB Tretra Praha         40:48   + 9:43 
 12. Melišík Jan              TAP0502 B KOB Tretra Praha         44:01   + 12:56
 13. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                44:03   + 12:58
 14. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              44:06   + 13:01
 15. Sork Dominik             TAP0504 B KOB Tretra Praha         44:38   + 13:33
 16. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                45:26   + 14:21
 17. Smolka Jakub             TAP0500 C KOB Tretra Praha         45:33   + 14:28
 18. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                46:05   + 15:00
 19. Holeček Štěpán           RIC0401 B OB Říčany                47:04   + 15:59
 20. Herynek Jan              DOR0411 C OK Dobříš                47:06   + 16:01
 21. Jiras Jan                DOR0505 B OK Dobříš                49:12   + 18:07
 22. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  49:38   + 18:33
 23. Šiler Martin             KAM0501 B OK Kamenice              50:21   + 19:16
 24. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        50:35   + 19:30
 25. Hudos Václav             RIC0503 C OB Říčany                55:34   + 24:29
 26. Milota Jakub             KAM0503 B OK Kamenice              55:46   + 24:41
 27. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                55:47   + 24:42
 28. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 56:50   + 25:45
 29. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               58:49   + 27:44
 30. Marhold Václav           ZVO0501 B OB SK Zvole              59:51   + 28:46
 31. Bartaloš Matyáš          PGP0503 B SK Praga                 61:00   + 29:55
 32. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                62:39   + 31:34
 33. Holešta Jakub            KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:31   + 32:26
 34. Černý Matouš             TAP0501 B KOB Tretra Praha         63:41   + 32:36
 35. Kačer Jakub              ZVO0400 C OB SK Zvole              64:42   + 33:37
 36. Bláha Vojtěch            SJP0501 B KČT Slavoj Praha         65:42   + 34:37
 37. Cylek Ondřej             VSP0501 C USK Praha                67:44   + 36:39
 38. Tolar Hynek              RIC0505 B OB Říčany                67:55   + 36:50
 39. Oujeský Lukáš            ADA0504 C OOB Spartak Adamov       68:10   + 37:05
 40. Vlasaný Jan              RIC0512 C OB Říčany                70:31   + 39:26
 41. Dlouhý Aleš              PGP0502 B SK Praga                 77:50   + 46:45
 42. Vejražka David           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  81:10   + 50:05
 43. Španěl Vojtěch           DOR0407 C OK Dobříš                81:49   + 50:44
 44. Kándl Matěj              DCE0500 C KOB Dobřichovice         86:22   + 55:17
 45. Bláha Matyáš             SJP0500 C KČT Slavoj Praha         86:43   + 55:38
 46. Ráž Miloslav             PGP0406 C SK Praga                 88:48   + 57:43
 47. Víšek Kryštof            SLA0503 C SKOB Slaný              103:45   + 72:40
 48. Slejška Jorik            KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 116:28   + 85:23
     Bohatý Jan               UVP0400 C Slovan Praha              DISK          
     Žebrák Adam              KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.30 km, 205 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        42:14          
  2. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         43:31   + 1:17 
  3. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                43:34   + 1:20 
  4. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 45:14   + 3:00 
  5. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        45:34   + 3:20 
  6. Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                 46:34   + 4:20 
  7. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        46:47   + 4:33 
  8. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              49:38   + 7:24 
  9. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        51:51   + 9:37 
 10. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 52:57   + 10:43
 11. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                54:02   + 11:48
 12. Rožek Vilém              RIC0301 C OB Říčany                63:55   + 21:41
 13. Horák Pavel              VSP0301 C USK Praha                68:09   + 25:55
 14. Marhold Přemysl          ZVO0301 C OB SK Zvole              72:48   + 30:34
 15. Trnka Martin jun         VSP0300 B USK Praha                75:01   + 32:47
 16. Albrecht Adam            KAM0203 B OK Kamenice              80:17   + 38:03
 17. Siebert Ondřej           DKP0211 C Oddíl OB Kotlářka        82:27   + 40:13
 18. Hrubý František          6YC0200 C Neregistrovaní          104:47   + 62:33
     Svoboda Jáchym           ROZ0200 C OK Roztoky                DISK          
     Kozadajev Adam           KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 8.00 km, 270 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 53:05          
  2. Siegl Matyáš             PGP0104 B SK Praga                 64:09   + 11:04
  3. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                 64:18   + 11:13
  4. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              64:49   + 11:44
  5. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                69:19   + 16:14
  6. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               70:48   + 17:43
  7. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         71:20   + 18:15
  8. Buk Petr                 ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem  76:09   + 23:04
  9. Rohlík Matěj             TAP0010 B KOB Tretra Praha         79:09   + 26:04
 10. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        79:37   + 26:32
 11. Jirásek Kryštof          ROZ0101 B OK Roztoky               81:26   + 28:21
 12. Pethö Alex               RIC0100 B OB Říčany                91:42   + 38:37
 13. Šťastný Petr             TAP0106 C KOB Tretra Praha         99:49   + 46:44
 14. Marhold Ondřej           ZVO0101 B OB SK Zvole             115:16   + 62:11
 15. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno              136:58   + 83:53
 16. Pecháček Vít             RIC0101 C OB Říčany               151:10   + 98:05
 17. Volek Jaroslav           KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 166:28   + 113:23
     Čech Richard             SLA0001 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 8.00 km, 270 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               75:40          
  2. Křemen Štěpán            KAM9804 C OK Kamenice              82:23   + 6:43 
  3. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  84:44   + 9:04 
  4. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        87:56   + 12:16
  5. Neumann Jindřich         PVP9900 C VSS Přírodověda Praha   114:04   + 38:24
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 8.00 km, 270 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mašata Matěj             PHK9601 C OK 99 Hradec Králové     60:01          
  2. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 67:18   + 7:17 
  3. Hýbl Lukáš               PGP7504 C SK Praga                 69:04   + 9:03 
  4. Besta Lukáš              KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l.  71:54   + 11:53
  5. Nitsch Karel             FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  73:41   + 13:40
  6. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB Spartak Adamov       73:54   + 13:53
  7. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 74:17   + 14:16
  8. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka        76:07   + 16:06
  9. Kurfürst Pavel           FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  76:29   + 16:28
 10. Mikan Albert             EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha        81:11   + 21:10
 11. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              83:36   + 23:35
 12. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           88:03   + 28:02
 13. Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor       89:54   + 29:53
 14. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  91:56   + 31:55
 15. Šedivý Ondřej            KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l.  97:07   + 37:06
 16. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  98:24   + 38:23
 17. Maška Marek              MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 106:24   + 46:23
     Sliva Jan                SCP7300 C OK Sparta Praha           DISK          
     Zmátlo Jan               TAP9900 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 12.50 km, 370 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátil Boris           KAM9203 C OK Kamenice              76:04          
  2. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB Tretra Praha         78:49   + 2:45 
  3. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 80:45   + 4:41 
  4. Jonáš Martin             PGP9606 C SK Praga                 80:46   + 4:42 
  5. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              81:09   + 5:05 
  6. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 82:00   + 5:56 
  7. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  85:37   + 9:33 
  7. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 85:37   + 9:33 
  9. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  87:08   + 11:04
 10. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 87:54   + 11:50
 11. Axmann Šimon             DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka        88:34   + 12:30
 12. Bořánek Michal           SSU0007 A SK Severka Šumperk       89:29   + 13:25
 13. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       89:47   + 13:43
 14. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       90:03   + 13:59
 15. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              90:16   + 14:12
 16. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 92:01   + 15:57
 17. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 92:52   + 16:48
 18. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          92:59   + 16:55
 19. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        93:03   + 16:59
 20. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        93:42   + 17:38
 21. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        95:35   + 19:31
 22. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                95:36   + 19:32
 23. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        95:40   + 19:36
 24. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               96:33   + 20:29
 25. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        96:46   + 20:42
 26. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        99:51   + 23:47
 27. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                100:38   + 24:34
 28. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 102:45   + 26:41
 29. Junek Vladimír           TJP8400 C TJ Sokol Troja          107:04   + 31:00
 30. Beneš Filip              TAP8701 C KOB Tretra Praha        108:43   + 32:39
 31. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha       109:41   + 33:37
 32. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno              110:41   + 34:37
 33. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 112:37   + 36:33
 34. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 113:09   + 37:05
 35. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice             114:58   + 38:54
 36. Tůma Martin              69X8200 C HO Humanita             117:35   + 41:31
 37. Valach Marek             TAP9703 C KOB Tretra Praha        117:45   + 41:41
 38. Nývlt Petr               DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka       120:16   + 44:12
 39. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                120:57   + 44:53
 40. Ždimera Jan              PGP9903 B SK Praga                123:37   + 47:33
 41. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 124:07   + 48:03
 42. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 127:12   + 51:08
 43. Lužnický Jiří            69X8500 C HO Humanita             127:31   + 51:27
 44. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun    130:49   + 54:45
 45. Pecháček Libor           RIC7600 C OB Říčany               133:14   + 57:10
 46. Jakovec Petr             DKL8602 C KOB Kladno              139:17   + 63:13
     Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35K 6.30 km, 205 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hill Richard             21G7600 C Airienteers              54:22          
  2. Kubát Tomáš              RIC7503 C OB Říčany                54:51   + 0:29 
  3. Pompach Petr             TAP7801 C KOB Tretra Praha         59:16   + 4:54 
  4. Machar Pavel             DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka        59:34   + 5:12 
  5. Lacina Martin            DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka        63:39   + 9:17 
  6. Gregor Radek             DOR7404 C OK Dobříš                66:36   + 12:14
  7. Motyčka Michal           9BC7401 C NNN                      69:27   + 15:05
  8. Vaníček Petr             JES7500 C OK Rakovník              72:36   + 18:14
  9. Šubrt Evžen              TAP8000 C KOB Tretra Praha         75:28   + 21:06
 10. Růžička Jan              RIC7402 C OB Říčany                77:00   + 22:38
 11. Nekvasil Michal          DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka        77:24   + 23:02
 12. Petříček Martin          MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov  85:45   + 31:23
 13. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 93:13   + 38:51
 14. Lukavský Jiří            DKL7800 C KOB Kladno               96:45   + 42:23
 15. Starý Jan                FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 106:17   + 51:55
     Krejčí Ladislav          ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Otruba Ondřej            NNN8301 C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35L 9.50 km, 290 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čermák Radek             PGP6405 C SK Praga                 76:39          
  2. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          77:06   + 0:27 
  3. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:59   + 1:20 
  4. Šunka Jan                LOU7600 C SK Moravan Louňovice     80:04   + 3:25 
  5. Blažek Martin            ZVO7505 C OB SK Zvole              80:33   + 3:54 
  6. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     81:36   + 4:57 
  7. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                81:55   + 5:16 
  8. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  82:12   + 5:33 
  9. Kučera Petr              MFP7602 C Matfyz Praha             82:15   + 5:36 
 10. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka        83:44   + 7:05 
 11. Pangrác Ondřej           MFP7603 C Matfyz Praha             84:06   + 7:27 
 12. Pohl Zdeněk              TAP7606 C KOB Tretra Praha         86:28   + 9:49 
 13. Pelant Michal            RIC7400 C OB Říčany                88:20   + 11:41
 14. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               88:26   + 11:47
 15. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        90:01   + 13:22
 16. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         90:44   + 14:05
 17. Margold Martin           DKP8106 C Oddíl OB Kotlářka        91:01   + 14:22
 18. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 92:00   + 15:21
 19. Svatý Jakub              PGP7610 C SK Praga                 93:51   + 17:12
 20. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              94:16   + 17:37
 21. Collis Mark              DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka        94:26   + 17:47
 22. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          95:52   + 19:13
 23. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                95:55   + 19:16
 24. Matoušek Petr            EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha        96:37   + 19:58
 25. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 97:14   + 20:35
 26. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 101:56   + 25:17
 27. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš               104:10   + 27:31
 28. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                  106:32   + 29:53
 29. Foršt Jakub              DOR7501 C OK Dobříš               109:12   + 32:33
 30. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice             109:33   + 32:54
 31. Doležal Martin           PGP8100 C SK Praga                112:49   + 36:10
 32. Motejzík Petr            DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha      113:58   + 37:19
 33. Máca Petr                81C8000 C Cirkus Čakovice         117:02   + 40:23
 34. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš               120:41   + 44:02
 35. Fiala Jan                DOR7802 C OK Dobříš               128:38   + 51:59
 36. Duda Miroslav            ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 131:35   + 54:56
 37. Vejražka Jiří            KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 140:12   + 63:33
 38. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              147:22   + 70:43
 39. Vítek Jiří               DKL7300 C KOB Kladno              150:22   + 73:43
 40. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               153:27   + 76:48
     Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45K 5.60 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               44:16          
  2. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB Tretra Praha         45:57   + 1:41 
  3. Černý Radomír            HCE6901 C TJ Hostivice             47:52   + 3:36 
  4. Bláha Jan                SJP6800 C KČT Slavoj Praha         52:35   + 8:19 
  5. Hruška Jan               DOR7000 C OK Dobříš                57:23   + 13:07
  6. Jiras Jiří               DOR6900 C OK Dobříš                58:05   + 13:49
  7. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 58:10   + 13:54
  8. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              62:45   + 18:29
  9. Kraml Martin             ZVO7102 C OB SK Zvole              66:53   + 22:37
 10. Bazika Miroslav          TJP6401 C TJ Sokol Troja           69:17   + 25:01
 11. Elleder Daniel           DKP7101 C Oddíl OB Kotlářka        75:19   + 31:03
 12. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          78:19   + 34:03
 13. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             78:41   + 34:25
 14. Hlubuček Tomáš           KAM6603 C OK Kamenice              80:01   + 35:45
 15. Vít David                SPC7200 C SPORTICUS team           96:05   + 51:49
  MS Švejda Karel             NNN000I C Neregistrovaní           71:43   + 27:27
--------------------------------------------------------------------------------

H45L 8.20 km, 270 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lebeda Dušan             SPC7312 C SPORTICUS team           61:04          
  2. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 61:36   + 0:32 
  3. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             66:01   + 4:57 
  4. Folprecht Eduard         TUV7304 C SOK TJ Turnov            66:45   + 5:41 
  5. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        67:00   + 5:56 
  6. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               68:12   + 7:08 
  7. Suk Jiří                 MFP6401 C Matfyz Praha             68:44   + 7:40 
  8. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                71:47   + 10:43
  9. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           73:07   + 12:03
 10. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        74:04   + 13:00
 11. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              74:30   + 13:26
 12. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             75:05   + 14:01
 13. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  75:42   + 14:38
 14. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  78:02   + 16:58
 15. Herynek Petr             RIC7305 C OB Říčany                79:01   + 17:57
 16. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        80:26   + 19:22
 17. Tomandl Jan              5IX7001 C NOK HoRa                 83:46   + 22:42
 18. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    83:48   + 22:44
 19. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB Tretra Praha         85:31   + 24:27
 20. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        87:39   + 26:35
 21. Háněl Jaromír            ZVO6801 C OB SK Zvole              88:52   + 27:48
 22. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          88:54   + 27:50
 23. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB Tretra Praha         89:59   + 28:55
 24. Španěl Ondřej            DOR7100 C OK Dobříš                90:10   + 29:06
 25. Svoboda Ondřej           ROZ7100 C OK Roztoky               93:57   + 32:53
 26. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  95:38   + 34:34
 27. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        96:32   + 35:28
 28. Černý Daniel             TAP7200 C KOB Tretra Praha         98:06   + 37:02
 29. Lorenc Václav            DOR7200 C OK Dobříš                98:26   + 37:22
 30. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            99:33   + 38:29
 31. Strnad Pavel             HCE7100 C TJ Hostivice             99:59   + 38:55
 32. Mařík Karel              FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 101:39   + 40:35
 33. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany               102:12   + 41:08
 34. Uhlíř Patrik             LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun    104:28   + 43:24
 35. Zmátlo Radek             TAP6400 C KOB Tretra Praha        107:24   + 46:20
 36. Srb Martin               SJP5900 C KČT Slavoj Praha        108:09   + 47:05
 37. Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka       109:52   + 48:48
 38. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky              117:25   + 56:21
 39. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice        118:40   + 57:36
 40. Chvojka Zbyšek           NNN6401 C Neregistrovaní          119:27   + 58:23
 41. Valla Zdeněk             ZVO6501 C OB SK Zvole             125:42   + 64:38
 42. Čech Zdeněk              ROZ7300 C OK Roztoky              139:48   + 78:44
 43. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 144:00   + 82:56
 44. Vavřina Jan              HCE7000 C TJ Hostivice            193:46   + 132:42
     Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.60 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Würz Martin              LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:35          
  2. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             47:20   + 8:45 
  3. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        50:24   + 11:49
  4. Přibík Jan               PGP6301 C SK Praga                 51:15   + 12:40
  5. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             51:23   + 12:48
  6. Pliska Miloš             PGP6304 C SK Praga                 54:07   + 15:32
  7. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          54:44   + 16:09
  8. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                54:47   + 16:12
  9. Strejc Jaroslav          ZVO6101 C OB SK Zvole              54:55   + 16:20
 10. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          56:11   + 17:36
 11. John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha          56:26   + 17:51
 12. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             57:37   + 19:02
 13. Koč Lumír                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  58:09   + 19:34
 14. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          59:10   + 20:35
 15. Knotek Kamil             OLP5701 C PSK Olymp Praha          60:21   + 21:46
 16. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB Tretra Praha         60:22   + 21:47
 17. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          63:53   + 25:18
 18. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               64:00   + 25:25
 19. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja           64:04   + 25:29
 20. Malačka Milan            DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka        64:10   + 25:35
 21. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           66:35   + 28:00
 22. Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov  67:32   + 28:57
 23. Sysel Zdeněk             PGP5200 C SK Praga                 68:12   + 29:37
 24. Jun Drahomír             KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l.  69:33   + 30:58
 25. Tachezy Jan              DOR5802 C OK Dobříš                70:40   + 32:05
 26. Toušek Miloslav          MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov  70:52   + 32:17
 27. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                75:02   + 36:27
 28. Šomvársky Ján            NNN5500 C Neregistrovaní           80:19   + 41:44
 29. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  81:59   + 43:24
 30. Wagner Richard           DKP5202 C Oddíl OB Kotlářka        88:59   + 50:24
 31. Kotulán Jiří             81C5400 C Cirkus Čakovice          89:42   + 51:07
 32. Ouška Jiří               DOR5700 C OK Dobříš                93:29   + 54:54
 33. Štětina Jiří             HCE6100 C TJ Hostivice             93:47   + 55:12
 34. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  96:21   + 57:46
--------------------------------------------------------------------------------

H65 5.10 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          56:47          
  2. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         56:59   + 0:12 
  3. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        59:09   + 2:22 
  4. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          66:36   + 9:49 
  5. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         67:04   + 10:17
  6. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  68:47   + 12:00
  7. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 71:52   + 15:05
  8. Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem  79:08   + 22:21
  9. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          79:20   + 22:33
 10. Aschermann Michal        DOR4400 C OK Dobříš                84:37   + 27:50
 11. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           86:32   + 29:45
 12. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     88:12   + 31:25
 13. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             90:11   + 33:24
 14. Dvořák Jaromír           TUV4600 C SOK TJ Turnov            98:18   + 41:31
 15. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 105:19   + 48:32
 16. Valášek Josef            SCP4501 C OK Sparta Praha         117:43   + 60:56
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.80 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 35:44          
  2. Zábranský Emil           SLA4200 C SKOB Slaný               42:40   + 6:56 
  3. Bláha Svatopluk          SJP3501 C KČT Slavoj Praha         44:37   + 8:53 
  4. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         58:46   + 23:02
  5. Kalivoda Viktor          KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l.  74:07   + 38:23
  6. Kalivoda Vladimír        KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l.  94:28   + 58:44
--------------------------------------------------------------------------------

H90 1.90 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                123:12          
--------------------------------------------------------------------------------

T4 4.20 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Juřina František         FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdla  36:33          
  2. Vaculovič Radim          DCE7501 C KOB Dobřichovice         40:17   + 3:44 
  3. Kukačka Jan              NNN000C C Neregistrovaní           43:03   + 6:30 
  4. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  44:58   + 8:25 
  5. Pokorná Kristýna         EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha        50:22   + 13:49
  6. Berný Jan                ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda     52:39   + 16:06
  7. Víšková Alena            KAM7451 C OK Kamenice              55:00   + 18:27
  8. Fialová Jana             DOR8050 C OK Dobříš                55:41   + 19:08
  9. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        55:44   + 19:11
 10. Lác Jan                  9EC0100 C Příbram                  57:01   + 20:28
 11. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               57:02   + 20:29
 12. Metelka Jiří             NNN000a C Neregistrovaní           57:03   + 20:30
 13. Skripniková Petra        FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  57:26   + 20:53
 14. Vintrová Kateřina        NNN0061 C Neregistrovaní           57:31   + 20:58
 15. Chládková Petra          DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka        57:55   + 21:22
 16. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 59:10   + 22:37
 17. Tuma Pavel               2PZ7400 C Lipno team               59:16   + 22:43
 18. Vintr Matěj              NNN0012 C Neregistrovaní           60:00   + 23:27
 19. Kándlová Adéla           DCE7550 C KOB Dobřichovice         64:41   + 28:08
 20. Havlíček Tomáš           DOR5801 C OK Dobříš                65:11   + 28:38
 21. Tumová Pavla             2PZ7550 C Lipno team               65:27   + 28:54
 22. Dobrevová Lucie          NNN005a C Neregistrovaní           66:57   + 30:24
 23. Leinweber Ctirad         FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:38   + 31:05
 24. Prox Jakub               2HC7400 C NNN Px                   67:39   + 31:06
 25. Rážová Milena            99Z7650 C Lísteček                 71:00   + 34:27
 26. Havlíčková Kateřina      DOR7650 C OK Dobříš                71:06   + 34:33
 27. Nováková Lenka           NNN005D C Neregistrovaní           71:09   + 34:36
 28. Hradilová Katarína       HCE7350 C TJ Hostivice             72:01   + 35:28
 29. Nechyba Jiri             61C5300 C Stara Hut                73:36   + 37:03
 30. Doval Marek              NNN0020 C Neregistrovaní           74:00   + 37:27
 31. Kratochvílová Hana       NNN0051 C Neregistrovaní           74:51   + 38:18
 32. Magazu Radka             DOR7853 C OK Dobříš                78:31   + 41:58
 33. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  80:15   + 43:42
 34. Žižková Markéta          DOR7352 C OK Dobříš                81:00   + 44:27
 35. Gregor Tahmina           DOR7552 C OK Dobříš                81:14   + 44:41
 36. Paulino Jose             MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov  82:52   + 46:19
 37. Žežulková Jana           TJP395a C TJ Sokol Troja           84:35   + 48:02
 38. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem  85:08   + 48:35
 39. Bernát Jakub             81C0101 C Cirkus Čakovice          86:52   + 50:19
 40. Kotulán Matěj            81C0303 C Cirkus Čakovice          87:44   + 51:11
 41. Vintr Radek              NNN0011 C Neregistrovaní           88:47   + 52:14
 42. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 89:59   + 53:26
 43. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        90:31   + 53:58
 44. Neuer Pavel              DOR7502 C OK Dobříš                91:15   + 54:42
 45. Proxová Lada             2HC8350 C NNN Px                   95:39   + 59:06
 46. Nováčková Anna           DOR8650 C OK Dobříš               103:40   + 67:07
 47. Hrdličková Monika        DOR7553 C OK Dobříš               103:43   + 67:10
 48. Paulů Robert             8RC7300 C BZP                     106:17   + 69:44
 49. Paul Jiří                NNN000D C Neregistrovaní          130:12   + 93:39
     Vintr Jakub              NNN0013 C Neregistrovaní            DISK          
     Pelikánová Lucie         MFP6950 C Matfyz Praha              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T7 7.20 km, 230 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrdina Antonín           NNN000H C Neregistrovaní           63:31          
  2. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     69:47   + 6:16 
  3. Hostička Jan             9EC7900 C Příbram                  77:04   + 13:33
  4. Mašek Lukáš              TJP390a C TJ Sokol Troja           79:47   + 16:16
  5. Kukačková Renata         5VX7950 C Neregistrovaní-Kuk.      80:05   + 16:34
  6. Klepetko David           NNN000G C Neregistrovaní           81:12   + 17:41
  7. Kindl Jiří               RIC7901 C OB Říčany                87:02   + 23:31
  8. Peckl Martin             DOR7701 C OK Dobříš                87:42   + 24:11
  9. Mikulová Zuzana          ZVO7951 C OB SK Zvole              90:59   + 27:28
 10. Končický Lukáš           NNN000F C Neregistrovaní          101:42   + 38:11
 11. Kopáček Jiří             DOR6100 C OK Dobříš               103:18   + 39:47
 12. Štěp Adam                28C7401 C Neregistrovaní Štěpovi  105:08   + 41:37
 13. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 107:45   + 44:14
 14. Petřinová Alžběta        NNN005b C Neregistrovaní          207:14   + 143:43
--------------------------------------------------------------------------------

TF 2.00 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilchová Sofie           ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda     25:57          
  2. Kukačková Johana         FSP1056 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  26:15   + 0:18 
  3. Mácová Barbora           DOB1050 C KOB Dobruška             28:20   + 2:23 
  4. Tumová Dominika          2PZ1050 C Lipno team               29:12   + 3:15 
  5. Skripnik Kilián          FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  30:53   + 4:56 
  6. Tumová Simona            2PZ1051 C Lipno team               31:08   + 5:11 
  7. Ohnutek Marek            NNNOOOE C Neregistrovaní           32:43   + 6:46 
  8. Břízková Alžběta         LOU1153 C SK Moravan Louňovice     34:20   + 8:23 
  9. Kunst Miroslav           SLA1101 C SKOB Slaný               34:32   + 8:35 
 10. Arnošt Daniel            DOR1200 C OK Dobříš                36:31   + 10:34
 11. Dobiášová Eliška         ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem  36:57   + 11:00
 12. Drobník Tomáš            NNN000b C Neregistrovaní           37:17   + 11:20
 13. Bašusová Olga            SCP1250 C OK Sparta Praha          37:32   + 11:35
 14. Václavíková Anna         SLA1151 C SKOB Slaný               37:44   + 11:47
 15. Zápotocký Tomáš          SLA1200 C SKOB Slaný               38:01   + 12:04
 16. Šunková Berta            LOU0850 C SK Moravan Louňovice     38:25   + 12:28
 17. Břízková Anna            LOU0851 C SK Moravan Louňovice     38:26   + 12:29
 18. Kofroň Jan               LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun     38:51   + 12:54
 19. Procházková Aneta        DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka        39:28   + 13:31
 20. Daňková Zuzana           LOU0852 C SK Moravan Louňovice     39:49   + 13:52
 20. Horová Adéla             LOU1151 C SK Moravan Louňovice     39:49   + 13:52
 22. Ročejdl Marek            KAM6400 C OK Kamenice              41:06   + 15:09
 23. Mikulová Stella          ZVO1250 C OB SK Zvole              42:50   + 16:53
 24. Dobiáš Jaromír           ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem  42:56   + 16:59
 25. Vintr Filip              NNN0014 C Neregistrovaní           44:48   + 18:51
 26. Uhlířová Marie           LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun     44:56   + 18:59
 27. Uhlířová Eliška          LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun     45:04   + 19:07
 28. Darmovzal Marek          PGP1300 C SK Praga                 46:59   + 21:02
 29. Ledinská Lucie           DKP1253 C Oddíl OB Kotlářka        47:58   + 22:01
 30. Motyčka Michael          TAP1003 C KOB Tretra Praha         48:28   + 22:31
 31. Pinkr Jan                HCE1300 C TJ Hostivice             58:28   + 32:31
 32. Matyšek Stanislav        PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov         62:09   + 36:12
 33. Sláma Marek              KAMOOOa C OK Kamenice              63:42   + 37:45
 34. Pokorná Elen             KAM005F C OK Kamenice              67:29   + 41:32
 35. Juřinová Aneta           FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdla  68:59   + 43:02
 36. Míka Zbyněk              DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka        79:39   + 53:42
     Tomanová Tereza          LOU0650 C SK Moravan Louňovice      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------