Kód závodu          : 4379
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 19.05.2018
Místo konání        : Zašová
Mapa                : Stračka :10 000, e: 5m
Pořadatel           : KVS - SKOB Kobra Vsetín
Ředitel závodu      : Hrbas Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí     : Žemlík Radim - R3
Stavitel tratí      : Sikora Miroslav, Maliňák Vladimír

D10N 1.60 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Velichová Denisa         LCE1053   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:04          
  2. Klímová Markéta          OTK0950   OOB TJ Jiskra Otrokovic  18:25   + 0:21 
  3. Hamšíková Linda          LCE0902   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:53   + 0:49 
  4. Štěpánková Anna          KVS0952   SKOB Kobra Vsetín        19:14   + 1:10 
  5. Byrtusová Klára          TRI0852   TJ TŽ Třinec             19:28   + 1:24 
  6. Veselková Julie          LCE1054   OOB TJ Slovan Luhačovic  22:34   + 4:30 
  7. Růžičková Žofie          3RX0900   bez klubu                23:25   + 5:21 
  8. Slámová Julie            LCE1051   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:00   + 5:56 
  9. Popluhárová Kristína     38S0852   VZA Žilina               24:10   + 6:06 
 10. Rožanská Eliška          AOP0953   Orientační Běh Opava     26:33   + 8:29 
 11. Patková Lucia            38S0701   VZA Žilina               26:52   + 8:48 
 12. Walaská Klára            TRI0950   TJ TŽ Třinec             28:14   + 10:10
 13. Kotůlková Dorota         AOP1150   Orientační Běh Opava     29:48   + 11:44
      Vakant                                                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.60 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Eva           TZL0950   SKOB Zlín                15:11          
  2. Sedláčková Klára         LCE0854   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:21   + 0:10 
  3. Švidrnochová Nela        OOP0950   TJ Opava                 21:26   + 6:15 
  4. Mašláňová Ema            TZL0955   SKOB Zlín                23:14   + 8:03 
  5. Valyavka Viktoriya       38S0850   VZA Žilina               23:35   + 8:24 
  6. Kubíčková Lucie          VIC0952   OB Vizovice              24:17   + 9:06 
  7. Perničková Karolína      TZL0850   SKOB Zlín                25:49   + 10:38
  8. Vyoralová Talma          LCE0955   OOB TJ Slovan Luhačovic  27:41   + 12:30
  9. Vlčková Markéta          VIC0951   OB Vizovice              27:44   + 12:33
 10. Volkova Maja             38S0950   VZA Žilina               27:52   + 12:41
 11. Kaufmanová Šárka         TRI0851   TJ TŽ Třinec             29:02   + 13:51
     Marková Michaela         VIC0850   OB Vizovice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.60 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651   Orientační Běh Opava     11:56          
  2. Michálková Sabina        LCE0851   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:52   + 1:56 
  3. Štětínská Tereza         MOV0751   SKOB Ostrava             14:00   + 2:04 
  4. Doušková Kateřina        TBM0679   KOS TJ Tesla Brno        17:09   + 5:13 
  5. Čudková Kristýna         MOV0654   SKOB Ostrava             19:20   + 7:24 
  6. Pavlová Eliška           MOV0650   SKOB Ostrava             19:59   + 8:03 
  7. Malá Karolína            VRB0777   Sportovní klub ve Vrbně  20:03   + 8:07 
  8. Rosíková Růžena Eliška   TZL0650   SKOB Zlín                20:27   + 8:31 
  9. Matulová Valérie         BFM0652   SKOB Frýdek - Místek     21:31   + 9:35 
 10. Poslušná Jitka           TZL0752   SKOB Zlín                21:41   + 9:45 
 11. Cetlová Karolína         AOP0752   Orientační Běh Opava     21:52   + 9:56 
 12. Kusáková Valentýna       TZL0651   SKOB Zlín                22:38   + 10:42
 13. Mílová Tereza            BFM0751   SKOB Frýdek - Místek     23:58   + 12:02
 14. Kovalčíková Alena        AOP0751   Orientační Běh Opava     25:35   + 13:39
 15. Rychtářová Barbora       MOV0653   SKOB Ostrava             27:12   + 15:16
 16. Lorencová Anna           TZL0756   SKOB Zlín                27:42   + 15:46
 17. Jakubková Jana           LCE       OOB TJ Slovan Luhačovic  29:04   + 17:08
 18. Entová Kateřina          TZL0751   SKOB Zlín                30:31   + 18:35
 19. Rožanská Zuzana          AOP0653   Orientační Běh Opava     31:07   + 19:11
 20. Musálková Klára          MOV0750   SKOB Ostrava             34:57   + 23:01
 21. Hrbáčková Michaela       LCE0751   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:41   + 23:45
 22. Florešová Hana           TZL0653   SKOB Zlín                37:37   + 25:41
 23. Pospíšilová Eliška       KVS0751   SKOB Kobra Vsetín        46:08   + 34:12
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 1.90 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haltofová Romana         TRI0451   TJ TŽ Třinec             17:21          
  2. Batani Valentina         TZL0551   SKOB Zlín                18:05   + 0:44 
  3. Zahradníková Kateřina    BFM0551   SKOB Frýdek - Místek     18:14   + 0:53 
  4. Pišová Adéla             LCE0551   OOB TJ Slovan Luhačovic  19:49   + 2:28 
  5. Mrkvičková Ema           TZL0451   SKOB Zlín                20:03   + 2:42 
  6. Kovalčíková Anna         AOP0453   Orientační Běh Opava     20:04   + 2:43 
  7. Bruková Petra            TRI0450   TJ TŽ Třinec             20:25   + 3:04 
  8. Švidrnochová Eliška      OOP0451   TJ Opava                 22:03   + 4:42 
  9. Rybková Vendula          TRI0453   TJ TŽ Třinec             23:59   + 6:38 
 10. Cetlová Magdaléna        AOP0552   Orientační Běh Opava     24:46   + 7:25 
 11. Kolarczyková Eliška      TRI0551   TJ TŽ Třinec             25:51   + 8:30 
 12. Procnerová Veronika      BFM0453   SKOB Frýdek - Místek     26:09   + 8:48 
 13. Kolaříková Eliška        TZL       SKOB Zlín                26:31   + 9:10 
 14. Matoušková Jana          MOV0551   SKOB Ostrava             27:29   + 10:08
 15. Tomčíková Eliška         VRB0555   Sportovní klub ve Vrbně  29:16   + 11:55
 16. Řeháková Klára           BFM0556   SKOB Frýdek - Místek     37:19   + 19:58
 17. Kočarová Marie           BFM0557   SKOB Frýdek - Místek     39:31   + 22:10
 18. Mílová Klára             BFM0452   SKOB Frýdek - Místek     44:09   + 26:48
 19. Helštýnová Nikol         LCE       OOB TJ Slovan Luhačovic  44:56   + 27:35
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernatíková Hana         TRI0253   TJ TŽ Třinec             21:07          
  2. Navrátilová Adéla        TRI0250   TJ TŽ Třinec             23:11   + 2:04 
  3. Smolková Sabina          STE0250   SK SKI-OB Šternberk      24:03   + 2:56 
  4. Lubrichová Veronika      STE0451   SK SKI-OB Šternberk      28:42   + 7:35 
  5. Janyšková Alžběta        SFM       OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  34:30   + 13:23
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 2.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Lucie         TZL0058   SKOB Zlín                31:57          
  2. Rosíková Alžběta Marie   TZL0151   SKOB Zlín                34:59   + 3:02 
  3. Štrosová Jana            MOV0051   SKOB Ostrava             41:42   + 9:45 
  4. Bruková Magda            TRI0054   TJ TŽ Třinec             43:45   + 11:48
  5. Malá Nela                VIC0051   OB Vizovice              52:38   + 20:41
     Halová Romana            VIC0164   OB Vizovice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mašláňová Hana           TZL7979   SKOB Zlín                38:01          
  2. Michálková Renata        LCE8151   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:45   + 0:44 
  3. Slováčková Věra          TZL8181   SKOB Zlín                39:50   + 1:49 
  4. Procházková Marie        SOP9551   OOB TJ Slezan Opava      41:06   + 3:05 
  5. Drábková Zuzana          TBM8452   KOS TJ Tesla Brno        42:50   + 4:49 
  6. Létalová Soňa            SFM8252   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  43:10   + 5:09 
  7. Slovenčíková Eliška      VIC9959   OB Vizovice              48:18   + 10:17
  8. Kršáková Veronika        VIC9090   OB Vizovice              49:21   + 11:20
  9. Muchová Barbora          KVS8550   SKOB Kobra Vsetín        54:39   + 16:38
 10. Baťková Zuzana           TZL8151   SKOB Zlín                59:04   + 21:03
 11. Štětínská Soňa           MOV7650   SKOB Ostrava             64:09   + 26:08
 12. Švidrnochová Hana        OOP7751   TJ Opava                 66:05   + 28:04
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653   SKOB Zlín                30:42          
  2. Batani Hana              TZL7351   SKOB Zlín                33:39   + 2:57 
  3. Ďurčová Alena            38S7750   VZA Žilina               35:12   + 4:30 
  4. Hubáčková Dagmar         LCE6569   OOB TJ Slovan Luhačovic  39:42   + 9:00 
  5. Brodová Gabriela         SFM7152   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  42:13   + 11:31
  6. Kundratová Jana          TZL7350   SKOB Zlín                43:15   + 12:33
  7. Popieluchová Ivona       BFM7453   SKOB Frýdek - Místek     52:17   + 21:35
  8. Slámová Alena            LCE8253   OOB TJ Slovan Luhačovic  53:31   + 22:49
  9. Spitzerová Petra         KVS       SKOB Kobra Vsetín        53:43   + 23:01
 10. Kovalčíková Eva          AOP7852   Orientační Běh Opava     55:55   + 25:13
 11. Horáčková Vladimíra      MOV7750   SKOB Ostrava             59:56   + 29:14
 12. Pannová Vendula          MOV7752   SKOB Ostrava             60:30   + 29:48
 13. Zajícová Taťána          BFM7752   SKOB Frýdek - Místek     64:15   + 33:33
 14. Doušková Klára           TBM7761   KOS TJ Tesla Brno        67:15   + 36:33
 15. Holasová Šarka           AOP7853   Orientační Běh Opava     68:19   + 37:37
 16. Pavlová Libuše           MOV7451   SKOB Ostrava             77:23   + 46:41
 17. Lubrichová Eva           STE7556   SK SKI-OB Šternberk      81:21   + 50:39
 18. Peňázová Hana            VRB7878   Sportovní klub ve Vrbně  82:51   + 52:09
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 2.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         TRI6950   TJ TŽ Třinec             22:51          
  2. Argalášová Gabriela      TRI6850   TJ TŽ Třinec             29:02   + 6:11 
  3. Vlažná Mirka             LCE5852   OOB TJ Slovan Luhačovic  29:06   + 6:15 
  4. Slavíková Lenka          VRB7373   Sportovní klub ve Vrbně  30:18   + 7:27 
  5. Ferdusová Eva            LCE6461   OOB TJ Slovan Luhačovic  31:21   + 8:30 
  6. Bernatíková Šárka        SFM7151   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  32:21   + 9:30 
  7. Hendrychová Marcela      HOB7051   SKOB  Horní Benešov      33:49   + 10:58
  8. Klímová Barbora          OTK7251   OOB TJ Jiskra Otrokovic  33:52   + 11:01
  9. Jastrzembská Jarmila     TRI6450   TJ TŽ Třinec             33:58   + 11:07
 10. Cahlová Slávka           LCE5451   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:13   + 12:22
 11. Kunzová Ivana            BBM7155   BETA URSUS Orienteering  36:26   + 13:35
 12. Pišová Hana              LCE7053   OOB TJ Slovan Luhačovic  36:30   + 13:39
 13. Glabazňová Jana          AOP6151   Orientační Běh Opava     36:52   + 14:01
 14. Pavlicová Anna           KVS7360   SKOB Kobra Vsetín        37:05   + 14:14
 15. Řehová Renata            BFM7151   SKOB Frýdek - Místek     40:25   + 17:34
 16. Řeháková Jana            BFM7152   SKOB Frýdek - Místek     43:01   + 20:10
 17. Mielcová Elena           AOV6951   OOB TJ Baník Ostrava     51:23   + 28:32
 18. Dorčáková Pavlína        MOV6951   SKOB Ostrava             55:22   + 32:31
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1.90 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150   VZA Žilina               23:22          
  2. Žaludková Miroslava      TZL5954   SKOB Zlín                31:46   + 8:24 
  3. Chodurová Milena         SFM5750   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  46:03   + 22:41
  4. Chromčáková Ivana        JZL5450   TJ Jižní svahy Zlín      48:16   + 24:54
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 1.60 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polónyiová Darina        38S4850   VZA Žilina               35:56          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.60 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruk Lukáš               TRI0901   TJ TŽ Třinec             14:24          
  2. Mokrosz Mateusz          TRI0902   TJ TŽ Třinec             16:46   + 2:22 
  3. Létal Hynek              SFM1001   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  16:49   + 2:25 
  4. Bjolek Vojtěch           BFM0901   SKOB Frýdek - Místek     16:50   + 2:26 
  5. Babík Tomáš              38S0800   VZA Žilina               17:38   + 3:14 
  6. Mihalka Alexandr         MOV0902   SKOB Ostrava             17:55   + 3:31 
  7. Michálek Marián          LCE1111   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:39   + 4:15 
  8. Bruk Tomáš               TRI0900   TJ TŽ Třinec             20:28   + 6:04 
  9. Létal Jonáš              SFM0901   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  23:21   + 8:57 
 10. Kusák Alexander          TZL0900   SKOB Zlín                33:20   + 18:56
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.60 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčík Petr            AOP0901   Orientační Běh Opava     12:51          
  2. Pernička Martin          TZL0800   SKOB Zlín                14:28   + 1:37 
  3. Pekárek David            TZL1000   SKOB Zlín                14:37   + 1:46 
  4. Popieluch Martin         BFM0801   SKOB Frýdek - Místek     14:57   + 2:06 
  5. Slováček Ondřej          TZL0902   SKOB Zlín                15:44   + 2:53 
  6. Hozík Štěpán             TZL0806   SKOB Zlín                16:06   + 3:15 
  7. Solař Adam               TZL0801   SKOB Zlín                18:15   + 5:24 
  8. Cetl Jan                 AOP0902   Orientační Běh Opava     18:37   + 5:46 
  9. Linhart Adam             TZL0814   SKOB Zlín                19:08   + 6:17 
 10. Linhart Jakub            TZL0813   SKOB Zlín                19:35   + 6:44 
 11. Holas Štěpán             AOP0900   Orientační Běh Opava     20:06   + 7:15 
 12. Doušek Vilém             TBM0904   KOS TJ Tesla Brno        22:27   + 9:36 
 13. Pavlík Adam              TZL0810   SKOB Zlín                25:38   + 12:47
 14. Solař Jan                TZL1003   SKOB Zlín                27:01   + 14:10
 15. Němec Michal             TZL0805   SKOB Zlín                32:04   + 19:13
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.90 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strakoš Ondřej           TZL0601   SKOB Zlín                22:54          
  2. Vlček Tomáš              VIC0713   OB Vizovice              23:52   + 0:58 
  3. Krupa Jan                TRI0706   TJ TŽ Třinec             26:53   + 3:59 
  4. Volkov Maksym            38S0700   VZA Žilina               26:57   + 4:03 
  5. Ryška Matěj              TRI0604   TJ TŽ Třinec             27:03   + 4:09 
  6. Pernička Václav          TZL0602   SKOB Zlín                29:10   + 6:16 
  7. Babík Martin             38S0702   VZA Žilina               30:40   + 7:46 
  8. Káňa Jindřich            LCE0602   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:45   + 9:51 
  9. Kočara František         BFM0701   SKOB Frýdek - Místek     32:57   + 10:03
 10. Menzel Antonín           MOV0700   SKOB Ostrava             33:12   + 10:18
 11. Skýba Jakub Jan          LCE0701   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:27   + 10:33
 12. Márton Lukáš             TZL0605   SKOB Zlín                35:06   + 12:12
 13. Tuharský Tobiáš          TRI0701   TJ TŽ Třinec             35:20   + 12:26
 14. Mikláš Matěj             TZL0704   SKOB Zlín                36:30   + 13:36
 15. Truneček Jakub           TZL0705   SKOB Zlín                36:50   + 13:56
 16. Kundrata Vít             TZL0700   SKOB Zlín                40:46   + 17:52
 17. Veselka Matěj            LCE0603   OOB TJ Slovan Luhačovic  41:20   + 18:26
 18. Chudík Martin            BFM0604   SKOB Frýdek - Místek     42:20   + 19:26
 19. Mitrenga Jan             TRI0702   TJ TŽ Třinec             44:15   + 21:21
 20. Křapa Štěpán             LCE0604   OOB TJ Slovan Luhačovic  45:17   + 22:23
 21. Veselý Štěpán            VIC0712   OB Vizovice              46:14   + 23:20
 22. Sikora Jan               TZL0707   SKOB Zlín                46:19   + 23:25
 23. Šárek Jakub              BFM0607   SKOB Frýdek - Místek     48:16   + 25:22
     Kurečka Jonáš            TRI0704   TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednařík Vilém           VLI0509   Slavia Liberec orientee  17:35          
  2. Mrózek Pawel             TRI0401   TJ TŽ Třinec             18:30   + 0:55 
  3. Pekárek Tobias           TZL0502   SKOB Zlín                19:29   + 1:54 
  4. Hustý Adam               TZL0403   SKOB Zlín                19:34   + 1:59 
  5. Krupa Jakub              TRI0404   TJ TŽ Třinec             20:18   + 2:43 
  6. Damek Ondřej             TRI0503   TJ TŽ Třinec             20:33   + 2:58 
  7. Kovařík Tomáš            TRI0400   TJ TŽ Třinec             21:48   + 4:13 
  8. Vaněk Ondřej             TZL0402   SKOB Zlín                22:18   + 4:43 
  9. Kirschner Damian         TRI0506   TJ TŽ Třinec             22:23   + 4:48 
 10. Eichler Vít              TZL0401   SKOB Zlín                23:39   + 6:04 
 11. Sláma Šimon              LCE0502   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:18   + 6:43 
 12. Byrtus Jakub             TRI0508   TJ TŽ Třinec             24:41   + 7:06 
 13. Vaněk Bořek              TZL0505   SKOB Zlín                26:04   + 8:29 
 14. Malý Tomáš               VRB0414   Sportovní klub ve Vrbně  26:12   + 8:37 
 15. Graubner Tadeáš          13C0401   SKK Tatanka Zlín         28:24   + 10:49
 16. Hrbáček Filip            LCE0501   OOB TJ Slovan Luhačovic  28:46   + 11:11
 17. Humeník David            LCE0402   OOB TJ Slovan Luhačovic  29:27   + 11:52
 18. Palas Jan                TZL0507   SKOB Zlín                30:47   + 13:12
 19. Smyček David             BFM0504   SKOB Frýdek - Místek     33:01   + 15:26
 20. Cieslar Michael          TRI0505   TJ TŽ Třinec             36:24   + 18:49
 21. Martinek Matyáš          TZL0504   SKOB Zlín                43:14   + 25:39
 22. Grygar Václav            MOV0502   SKOB Ostrava             53:04   + 35:29
 23. Mikšík Michal            TZL0508   SKOB Zlín                59:15   + 41:40
 24. Slavík Ondřej            VRB0505   Sportovní klub ve Vrbně  60:18   + 42:43
     Kovařík Šimon            LCE0503   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 2.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartík Filip             TZL0202   SKOB Zlín                21:39          
  2. Bjolek Michal            BFM0305   SKOB Frýdek - Místek     23:30   + 1:51 
  3. Jurčík Tomáš             38S0301   VZA Žilina               25:19   + 3:40 
  4. Kundrata Jan             TZL0203   SKOB Zlín                25:39   + 4:00 
  5. Blank Noah               SKM0201   KOB Směr Kroměříž        25:51   + 4:12 
  6. Mielec Radomír           AOV0301   OOB TJ Baník Ostrava     29:24   + 7:45 
  7. Haltof Adam              TRI0300   TJ TŽ Třinec             41:49   + 20:10
  8. Zbyněk Rohlík            KVS       SKOB Kobra Vsetín        59:26   + 37:47
  9. Najdek David             NNN       Neregistrovaní           67:28   + 45:49
      Vakant                                                      DISK          
  MS  Vakant                                                     24:20   + 2:41 
  MS Koňařík Vít              SVS0200   Orientklub Vsetín        27:47   + 6:08 
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.70 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janda Přemek             TZL0103   SKOB Zlín                31:23          
  2. Peňáz Vojtěch            VRB0303   Sportovní klub ve Vrbně  33:27   + 2:04 
  3. Vavřík Tomáš             MOV0004   SKOB Ostrava             34:29   + 3:06 
  4. Peňáz Radek              VRB0313   Sportovní klub ve Vrbně  37:26   + 6:03 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.90 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořil Tomáš              TBM8833   KOS TJ Tesla Brno        32:45          
  2. Kovalčík Tomáš           AOP7301   Orientační Běh Opava     33:09   + 0:24 
  3. Žaloudík Jiří            KRN8600   KOS TJ Lokomotiva Krnov  34:16   + 1:31 
  4. Frainšic Michal          BFM8303   SKOB Frýdek - Místek     34:51   + 2:06 
  5. Šidla Jan                TZL6808   SKOB Zlín                34:59   + 2:14 
  6. Holas Tomáš              AOP7802   Orientační Běh Opava     35:00   + 2:15 
  7. Hubáček Josef            LCE6127   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:35   + 2:50 
  8. Montero Cárceles Elmar   MOV9602   SKOB Ostrava             36:45   + 4:00 
  9. Maliňák Štěpán           KVS8801   SKOB Kobra Vsetín        36:48   + 4:03 
 10. Jurek Radim              4EC8500   Frenštát pod Radhoštěm   39:51   + 7:06 
 11. Pernička Petr            TZL7336   SKOB Zlín                41:17   + 8:32 
 12. Bernatík Lukáš           SFM9801   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  41:41   + 8:56 
 13. Pavlas Radek             TZL8503   SKOB Zlín                44:46   + 12:01
 14. Peterek Vít              SOP8600   OOB TJ Slezan Opava      45:37   + 12:52
 15. Smolka Ondřej            SOP8612   OOB TJ Slezan Opava      46:44   + 13:59
 16. Podivínský Tomáš         SCP7201   OK Sparta Praha          48:47   + 16:02
 17. Chvátal Lukáš            ZBM8309   SK Žabovřesky Brno       68:16   + 35:31
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.00 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marek Martin             VIC7624   OB Vizovice              31:39          
  2. Volkov Alexander         38S8000   VZA Žilina               34:48   + 3:09 
  3. Berger Tomáš             MOV6901   SKOB Ostrava             35:33   + 3:54 
  4. Bubela Tomáš             ASU8101   Magnus Orienteering      35:40   + 4:01 
  5. Vavrys Petr              LCE       OOB TJ Slovan Luhačovic  35:47   + 4:08 
  6. Navrátil Rostislav       TRI6601   TJ TŽ Třinec             35:52   + 4:13 
  7. Smolka Martin            STE7100   SK SKI-OB Šternberk      36:13   + 4:34 
  8. Tuharský Martin          TRI7702   TJ TŽ Třinec             37:26   + 5:47 
  9. Doušek Robert            TBM7911   KOS TJ Tesla Brno        37:31   + 5:52 
 10. Kusák Ivan               EZL6502   PEV Zlín                 37:39   + 6:00 
 11. Mašláň Jakub             TZL7801   SKOB Zlín                39:37   + 7:58 
 12. Vlček Roman              SKM7000   KOB Směr Kroměříž        39:54   + 8:15 
 13. Marek Antonín            STE7501   SK SKI-OB Šternberk      42:06   + 10:27
 14. Vlach Oldřich            AOV7700   OOB TJ Baník Ostrava     42:14   + 10:35
 15. Popieluch Michal         BFM7301   SKOB Frýdek - Místek     43:17   + 11:38
 16. Ryška Kamil              TRI7800   TJ TŽ Třinec             43:52   + 12:13
 17. Kotůlek Jan              AOP7801   Orientační Běh Opava     43:58   + 12:19
 18. Stibor Zbyněk            VRB7601   Sportovní klub ve Vrbně  45:10   + 13:31
 19. Cveček Martin            PVP7400   VSS Přírodověda Praha    46:08   + 14:29
 20. Pavlica Jiří             KVS7501   SKOB Kobra Vsetín        46:10   + 14:31
 21. Novotný Marek            TZL7301   SKOB Zlín                46:58   + 15:19
 22. Byrtus Petr              TRI7703   TJ TŽ Třinec             47:08   + 15:29
 23. Sláma Lumír              LCE8103   OOB TJ Slovan Luhačovic  47:56   + 16:17
 24. Létal Jiří               SFM8202   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  55:10   + 23:31
 25. Matula Pavel             BFM7602   SKOB Frýdek - Místek     60:54   + 29:15
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               30:04          
  2. Navrátil Václav          KON6427   KOB Konice               30:47   + 0:43 
  3. Slavík Tomáš             VRB6808   Sportovní klub ve Vrbně  31:35   + 1:31 
  4. Bernatík Aleš            SFM7201   OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  34:36   + 4:32 
  5. Plášek Martin            LCE6118   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:52   + 5:48 
  6. Kunz Petr                OTK6910   OOB TJ Jiskra Otrokovic  36:16   + 6:12 
  7. Juračka Zdeněk           HAV5702   OB Havířov               40:02   + 9:58 
  8. Míl Petr                 BFM7101   SKOB Frýdek - Místek     40:37   + 10:33
  9. Bačo Lubomír             SOP6201   OOB TJ Slezan Opava      41:26   + 11:22
 10. Kočara Jiří              BFM7001   SKOB Frýdek - Místek     41:53   + 11:49
 11. Slováček Rudolf          TZL5402   SKOB Zlín                42:54   + 12:50
 12. Šiška Oto                OTK7202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  44:15   + 14:11
 13. Štípek Rostislav         TZL5702   SKOB Zlín                45:06   + 15:02
 14. Kantor Roman             TRI6501   TJ TŽ Třinec             46:14   + 16:10
 15. Bruk Slavomír            TRI6800   TJ TŽ Třinec             49:21   + 19:17
 16. Cetl Vladimír            AOP6602   Orientační Běh Opava     50:26   + 20:22
 17. Šamánek Petr             KVS       SKOB Kobra Vsetín        51:16   + 21:12
 18. Strakoš Bohumil          TZL6345   SKOB Zlín                53:16   + 23:12
     Ryšavý Jiří              OOP5803   TJ Opava                  DISK          
     Tesař Jiří               AOP6702   Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 2.70 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Miloš             OOP5302   TJ Opava                 24:03          
  2. Maceček Otakar           MOV6102   SKOB Ostrava             25:26   + 1:23 
  3. Wojarski Krzysztof       2KP6000   Bielsko-Biala O-Team     25:47   + 1:44 
  4. Prokop Lubomír           TRI6001   TJ TŽ Třinec             29:32   + 5:29 
  5. Lecián Oldřich           OOP6100   TJ Opava                 32:44   + 8:41 
  6. Zeman Ludvík             BFM5301   SKOB Frýdek - Místek     35:36   + 11:33
  7. Kršák Karel              VIC       OB Vizovice              36:53   + 12:50
  8. Šidla Antonín            OTK4601   OOB TJ Jiskra Otrokovic  37:52   + 13:49
  9. Peška Antonín            HLV4801   KČT - OB Holešov         39:47   + 15:44
 10. Moravec Stanislav        SOP5801   OOB TJ Slezan Opava      40:55   + 16:52
 11. Haltof Jindřich          TRI6201   TJ TŽ Třinec             48:19   + 24:16
 12. Labudík Milan            VRB6202   Sportovní klub ve Vrbně  49:40   + 25:37
 13. Chromčák František       JZL5201   TJ Jižní svahy Zlín      50:58   + 26:55
     Otrusina Milan           EZL6205   PEV Zlín                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 1.90 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Stanislav        ZLH4800   OOB TJ Zlaté Hory        26:06          
  2. Ševčík Břetislav         OOP5001   TJ Opava                 30:05   + 3:59 
  3. Pospíšil Karel           VRB5001   Sportovní klub ve Vrbně  32:38   + 6:32 
  4. Polínek Jaroslav         OTK5300   OOB TJ Jiskra Otrokovic  41:40   + 15:34
  5. Dvořák Vlastimil         BOV4901   TJ Baník Ostrava OKD     45:20   + 19:14
  6. Chylík Pavol             MOV4901   SKOB Ostrava             51:10   + 25:04
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 1.60 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rokosz Bohumil           MOV4803   SKOB Ostrava             30:23          
  2. Šmakal Pavel             TZL4801   SKOB Zlín                41:07   + 10:44
  3. Beneš Karel              HAV4201   OB Havířov               43:36   + 13:13
  4. Opletal Jaroslav         TRI3700   TJ TŽ Třinec             51:53   + 21:30
  5. Valla Stanislav          TZL3125   SKOB Zlín                65:52   + 35:29
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.60 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Graubner Mikuláš         13C1000   SKK Tatanka Zlín         15:59          
  2. Popluhárová Daniela      38S0753   VZA Žilina               17:02   + 1:03 
  3. Pavlica Bedřich          KVS1103   SKOB Kobra Vsetín        17:38   + 1:39 
  4. Kosík Dan                                                   17:44   + 1:45 
  5. Belová Klaudia           38S0853   VZA Žilina               17:47   + 1:48 
  6. Urbanczikova Nela        TRI       TJ TŽ Třinec             18:03   + 2:04 
  7. Popluhárová Marianna     38S0752   VZA Žilina               18:13   + 2:14 
  8. Lazárek Štěpán           KVS1801   SKOB Kobra Vsetín        18:19   + 2:20 
  9. Lánová Sofie             KVS1251   SKOB Kobra Vsetín        18:50   + 2:51 
 10. Sušila Filip             TZL       SKOB Zlín                18:52   + 2:53 
 11. Cymorková Julie          TZL0953   SKOB Zlín                18:59   + 3:00 
 11. Menzel František         MOV       SKOB Ostrava             18:59   + 3:00 
 13. Koč Juraj                NNN       Neregistrovaní           19:07   + 3:08 
 14. Šafář Radim              TZL       SKOB Zlín                19:15   + 3:16 
 15. Mokrosz Tomasz           TRI1200   TJ TŽ Třinec             19:16   + 3:17 
 16. Macka Sebastián          LCE1112   OOB TJ Slovan Luhačovic  19:29   + 3:30 
 17. Graclík Daniel           KVS       SKOB Kobra Vsetín        19:33   + 3:34 
 18. Najdková Laura                                              19:54   + 3:55 
 19. Horáčková Karolína       MOV1051   SKOB Ostrava             20:01   + 4:02 
 20. Berger Tomáš             MOV1002   SKOB Ostrava             20:06   + 4:07 
 21. Kosíková Julie           VRB0750   Sportovní klub ve Vrbně  20:09   + 4:10 
 22. Peňáz Jan                VRB1111   Sportovní klub ve Vrbně  20:19   + 4:20 
 23. Janků Markéta            KVS0951   SKOB Kobra Vsetín        20:50   + 4:51 
 24. Koňařík Jaroslav         SVS7401   Orientklub Vsetín        21:23   + 5:24 
 25. Mašláň Prokop            TZL1005   SKOB Zlín                21:57   + 5:58 
 26. Pozlovská Eliška         TZL0954   SKOB Zlín                22:01   + 6:02 
 27. Polónyi Samuel           38S0900   VZA Žilina               23:32   + 7:33 
 28. Štěpánková Adéla         KVS1250   SKOB Kobra Vsetín        23:56   + 7:57 
 29. Slámová Emílie Inka      LCE1253   OOB TJ Slovan Luhačovic  24:20   + 8:21 
 30. Čudek Vladimír           MOV       SKOB Ostrava             24:44   + 8:45 
 31. Dorčák Tomáš             MOV0801   SKOB Ostrava             25:22   + 9:23 
 32. Kubálková Lada           1LX1150   Radioklub OK2KYZ Nový J  27:01   + 11:02
 33. Walaski Vítek            TRI1400   TJ TŽ Třinec             27:47   + 11:48
 34. Stiborová Blanka         VRB7651   Sportovní klub ve Vrbně  28:39   + 12:40
 35. Galčanová Karolína       VRB0958   Sportovní klub ve Vrbně  28:57   + 12:58
 36. Poloniová Stella         38S       VZA Žilina               29:04   + 13:05
 37. Pavlíková Lucie          TZL0852   SKOB Zlín                31:43   + 15:44
 38. Šidloá Dorotka                                              35:00   + 19:01
 39. Marek Martin             STE1100   SK SKI-OB Šternberk      36:05   + 20:06
 40. Kotůlek Vít              AOP1301   Orientační Běh Opava     37:31   + 21:32
 41. Doušková Daniela         TBM1358   KOS TJ Tesla Brno        41:21   + 25:22
 42. Kubíček Ota              VIC1160   OB Vizovice              48:13   + 32:14
 43. Tesařová Lucie           AOP1451   Orientační Běh Opava     57:03   + 41:04
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.60 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Válek Jakub              MOV       SKOB Ostrava             14:39          
  2. Procner Zdeněk           BFM7401   SKOB Frýdek - Místek     17:00   + 2:21 
  3. Rožanská Alena           AOP0450   Orientační Běh Opava     17:22   + 2:43 
  4. Grygarová Eva            MOV7753   SKOB Ostrava             20:58   + 6:19 
  5. Mutina Vlastimil         BFM5701   SKOB Frýdek - Místek     21:07   + 6:28 
  6. Graubnerová Martina      13C7650   SKK Tatanka Zlín         22:30   + 7:51 
  7. Popluhárová Martina      38S0450   VZA Žilina               22:49   + 8:10 
  8. Kočarová Klára           BFM7251   SKOB Frýdek - Místek     23:46   + 9:07 
  9. Šauman Petr              ODR6100   SKOB Odry                24:36   + 9:57 
 10. Válek Ivan               MOV       SKOB Ostrava             24:50   + 10:11
 11. Hrbáčková Karla          LCE8152   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:14   + 10:35
 12. Mílová Martina           BFM7651   SKOB Frýdek - Místek     25:37   + 10:58
 13. Zahradníková Kateřina    BFM7751   SKOB Frýdek - Místek     26:14   + 11:35
 14. Ledabylová Alena         HOB5551   SKOB  Horní Benešov      26:15   + 11:36
 15. Kotůlková Veronika       AOP7851   Orientační Běh Opava     26:20   + 11:41
 16. Volencová Ivana          OTK5250   OOB TJ Jiskra Otrokovic  27:26   + 12:47
 17. Rožanská Markéta         AOP7450   Orientační Běh Opava     27:48   + 13:09
 18. Kratschmerová Jitka      VRB6250   Sportovní klub ve Vrbně  28:27   + 13:48
 19. Dorčák Jan               MOV0103   SKOB Ostrava             29:17   + 14:38
 20. Adámková Ivana           1LX0151   Radioklub OK2KYZ Nový J  30:09   + 15:30
 21. Novotná Ludmila          ZLH       OOB TJ Zlaté Hory        30:17   + 15:38
 22. David Vladimír st        SFM       OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  31:59   + 17:20
 23. Deak Radan               KVS       SKOB Kobra Vsetín        32:23   + 17:44
 24. David Vladimír           SFM       OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  32:26   + 17:47
 25. Freith Martin            BFM6801   SKOB Frýdek - Místek     32:37   + 17:58
 26. Navrátil Adam            TRI9900   TJ TŽ Třinec             32:54   + 18:15
 27. Cetlová Helena           AOP7550   Orientační Běh Opava     33:20   + 18:41
 28. Chudík Michael           BFM7103   SKOB Frýdek - Místek     33:42   + 19:03
 29. Hendrych Jiří            HOB6701   SKOB  Horní Benešov      35:31   + 20:52
 30. Davidová Tereza          SFM       OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  35:57   + 21:18
 31. Smolková Dagmar          STE6451   SK SKI-OB Šternberk      36:10   + 21:31
 32. Haltofová Marie          TRI7050   TJ TŽ Třinec             36:37   + 21:58
 33. Buráň Zdeněk             9MX5800   BzB                      37:04   + 22:25
 34. David Petra              SFM       OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  37:05   + 22:26
 35. Buráňová Hana            9MX7050   BzB                      37:16   + 22:37
 36. Vavříková Iveta          MOV7450   SKOB Ostrava             41:47   + 27:08
 37. Pospíšilová Magdaléna    KVS9752   SKOB Kobra Vsetín        46:07   + 31:28
 38. Žaloudíková Klára        KRN       KOS TJ Lokomotiva Krnov  47:16   + 32:37
 39. Matoušek Ondřej          MOV0300   SKOB Ostrava             54:02   + 39:23
 40. Bruk Miroslav            TRI6100   TJ TŽ Třinec             59:42   + 45:03
     Tomčíková Hana           VRB7879   Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakobi Zdeněk            HAV5701   OB Havířov               27:58          
  2. Mielec Jaromír           AOV6901   OOB TJ Baník Ostrava     34:33   + 6:35 
  3. Mička Jiří               1LX6500   Radioklub OK2KYZ Nový J  36:08   + 8:10 
  4. Kubálek Miroslav         1LX0500   Radioklub OK2KYZ Nový J  38:12   + 10:14
  5. Haltof Petr              TRI7400   TJ TŽ Třinec             38:42   + 10:44
  6. Adámek Martin            1LX7600   Radioklub OK2KYZ Nový J  42:07   + 14:09
  7. Hala Miroslav            VIC7601   OB Vizovice              46:52   + 18:54
  8. Jurčák Tomáš             VIC9101   OB Vizovice              47:24   + 19:26
  9. Pánek Petr               NNN6800   Neregistrovaní           50:20   + 22:22
 10. Novotný David            1LX0600   Radioklub OK2KYZ Nový J  52:07   + 24:09
 11. Kundrata Petr            JZL7200   TJ Jižní svahy Zlín      54:33   + 26:35
 12. Kubíček Petr             VIC7801   OB Vizovice              59:33   + 31:35
 13. Urbánková Šárka          SFM       OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  93:02   + 65:04
     Tuharská Aneta           TRI7751   TJ TŽ Třinec              DISK          
     Bjolek Lukáš             BFM7601   SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------