Kód závodu          : 4381
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 02.06.2018
Místo konání        : Ivančice, louka u řeky Jihlavy při cestě Ivančice-Moravské Bránice
Mapa                : Réna
Pořadatel           : BBM - BETA URSUS Orienteering
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí     : Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí      : Ptáček Pavel - R3
Kategorie: H21

H21 8.40 km, 290 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín                52:06          
  2. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            55:48   + 3:42 
  3. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        56:00   + 3:54 
  4. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       58:09   + 6:03 
  5. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            58:28   + 6:22 
  6. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               58:48   + 6:42 
  7. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       58:50   + 6:44 
  8. Matula Petr              ADA8202 C OOB Spartak Adamov       59:45   + 7:39 
  9. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       60:04   + 7:58 
 10. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               62:54   + 10:48
 11. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                63:17   + 11:11
 12. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 64:00   + 11:54
 13. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            64:33   + 12:27
 14. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               65:30   + 13:24
 15. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       68:00   + 15:54
 16. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              68:36   + 16:30
 17. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno            68:44   + 16:38
 18. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               68:53   + 16:47
 19. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  68:57   + 16:51
 20. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     68:58   + 16:52
 21. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         69:16   + 17:10
 22. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       70:17   + 18:11
 23. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         71:22   + 19:16
 24. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           72:54   + 20:48
 25. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        74:51   + 22:45
 26. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               75:03   + 22:57
 27. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            79:27   + 27:21
 28. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         80:27   + 28:21
 29. Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč               81:43   + 29:37
 30. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       83:50   + 31:44
 31. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       84:29   + 32:23
 32. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno            86:50   + 34:44
 33. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    86:57   + 34:51
 34. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:42   + 37:36
 35. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  90:15   + 38:09
 36. Chaloupka Martin         CHT7301 C OOB SK Chrast            94:51   + 42:45
 37. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  95:45   + 43:39
 38. Pavlas Radek             TZL8503 C SKOB Zlín                95:57   + 43:51
 39. Klvaňa Milan             CHT7500 C OOB SK Chrast            97:48   + 45:42
 40. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            97:51   + 45:45
 41. Frýba Dominik            SJI9702 C OK Jihlava              101:04   + 48:58
 42. Sadílek Jan              VIC9601 C OB Vizovice             102:56   + 50:50
 43. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 122:10   + 70:04
     Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Chvátal Lukáš            ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------