Kód závodu          : 4381
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 02.06.2018
Místo konání        : Ivančice, louka u řeky Jihlavy při cestě Ivančice-Moravské Bránice
Mapa                : Réna
Pořadatel           : BBM - BETA URSUS Orienteering
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí     : Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí      : Ptáček Pavel - R3
Kategorie: H21D

H21D 4.70 km, 170 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              37:49          
  2. Pouzar Tomáš             23C9200 C TJ Papuchálci Brno       42:33   + 4:44 
  3. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast            48:53   + 11:04
  4. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                49:46   + 11:57
  5. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        49:51   + 12:02
  6. Sychra Marek             23C9300 C TJ Papuchálci Brno       51:58   + 14:09
  7. Kůra Josef               86Z8700 C Šnek Brno                52:13   + 14:24
  8. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               52:51   + 15:02
  9. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB ALFA Brno            53:53   + 16:04
 10. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:40   + 16:51
 11. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:41   + 17:52
 12. Novák Jakub              NNN1802 C Neregistrovaní           56:23   + 18:34
 13. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                56:28   + 18:39
 14. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          57:23   + 19:34
 15. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     58:21   + 20:32
 16. Vintr Radek              TZL7701 C SKOB Zlín                63:25   + 25:36
 17. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                65:19   + 27:30
 18. Poledna Miroslav         RUZ8001 C TJ Růžená                69:39   + 31:50
 19. Sitař Václav             PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  69:56   + 32:07
 20. Theiner Lukáš            ABM9610 C KOB ALFA Brno            70:52   + 33:03
 21. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    75:31   + 37:42
 22. Otrusina David           VBM8205 C VSK Mendelu Brno         76:53   + 39:04
 23. Vinopal Tomáš            PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  80:22   + 42:33
 24. Splítek Václav           PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  82:22   + 44:33
 25. Polách David             3MZ8000 C Neregistrovani - Vlci    91:32   + 53:43
 26. Černý Petr               SJI8100 C OK Jihlava               93:56   + 56:07
--------------------------------------------------------------------------------