Kód závodu          : 4385
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 02.06.2018
Místo konání        : Nový Hrádek
Pořadatel           : DOB - KOB Dobruška
Ředitel závodu      : Dudášek Karel - R3
Hlavní rozhodčí     : Fátor Jan - R1
Ředitel závodu      : Dudášek Karel - R3
Stavitel tratí      : Lžíčař Martin - R3

D10N 2.66 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stryková Johana          LPU1151   OK Lokomotiva Pardubice  23:13          
  2. Sochorová Kristýna       SHK0953   OK Slavia Hradec Králov  29:58   + 6:45 
  3. Lepšová Julie            SRK1152   SOOB Spartak Rychnov n.  31:04   + 7:51 
  4. Bašová Ema               KOR0850   OB DDM Kostelec nad Orl  32:56   + 9:43 
  5. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  33:02   + 9:49 
  6. Pompachová Natálie       TAP0952   KOB Tretra Praha         38:51   + 15:38
  7. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  39:27   + 16:14
  8. Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové     40:23   + 17:10
  9. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     40:52   + 17:39
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.11 km, 43 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí   9:05          
  2. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  10:05   + 1:00 
  3. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     10:09   + 1:04 
  4. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              10:54   + 1:49 
  5. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       11:27   + 2:22 
  6. Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice             11:32   + 2:27 
  7. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:17   + 3:12 
  8. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     12:47   + 3:42 
  9. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     13:29   + 4:24 
 10. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:31   + 4:26 
 10. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:31   + 4:26 
 12. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     14:41   + 5:36 
 13. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       16:31   + 7:26 
 14. Macková Šárka            SNA0850   TJ START Náchod          19:30   + 10:25
 15. Hamáčková Šárka          STH0852   SK Studenec              20:27   + 11:22
 16. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  22:00   + 12:55
 17. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       23:37   + 14:32
 18. Macková Gita             LPU0961   OK Lokomotiva Pardubice  25:13   + 16:08
 19. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       27:57   + 18:52
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.14 km, 48 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice   9:38          
  2. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl   9:57   + 0:19 
  3. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             10:05   + 0:27 
  4. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  11:14   + 1:36 
  5. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       11:25   + 1:47 
  6. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  11:42   + 2:04 
  7. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  11:49   + 2:11 
  8. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  11:55   + 2:17 
  9. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     11:57   + 2:19 
 10. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  12:00   + 2:22 
 11. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      12:01   + 2:23 
 12. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     12:20   + 2:42 
 13. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     12:37   + 2:59 
 14. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     12:49   + 3:11 
 15. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  13:07   + 3:29 
 16. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  13:09   + 3:31 
 17. Čičáková Dominika        PHK0756   OK 99 Hradec Králové     13:11   + 3:33 
 18. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             13:34   + 3:56 
 19. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  13:49   + 4:11 
 20. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             14:05   + 4:27 
 21. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              14:36   + 4:58 
 22. Chrtková Anežka          PHK0658   OK 99 Hradec Králové     15:08   + 5:30 
 23. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  15:28   + 5:50 
 24. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     15:47   + 6:09 
 25. Klímová Anna             JIL0752   OK Jilemnice             16:40   + 7:02 
 26. Ježková Barbora          PHK0755   OK 99 Hradec Králové     19:48   + 10:10
 27. Zikmundová Simona        SJC0652   Sportcentrum Jičín       24:31   + 14:53
 28. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB Tretra Praha         26:47   + 17:09
     Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 1.15 km, 48 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            16:59          
  2. Šafrová Lenka            CHC0654   K.O.B. Choceň            17:52   + 0:53 
  3. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  18:45   + 1:46 
  4. Hamáčková Táňa           STH0754   SK Studenec              18:51   + 1:52 
  5. Pavlová Karolína         STH0752   SK Studenec              19:03   + 2:04 
  6. Molingerová Adéla        SNA0651   TJ START Náchod          24:55   + 7:56 
  7. Skořepová Lucie          LPU0657   OK Lokomotiva Pardubice  27:28   + 10:29
  8. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    29:02   + 12:03
     Krummerová Veronika      CHC0652   K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 1.26 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             10:47          
  2. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     11:00   + 0:13 
  3. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      11:02   + 0:15 
  4. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             11:17   + 0:30 
  5. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              11:23   + 0:36 
  6. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  11:34   + 0:47 
  7. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  11:35   + 0:48 
  8. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     11:44   + 0:57 
  9. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  11:58   + 1:11 
 10. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              12:11   + 1:24 
 11. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  12:21   + 1:34 
 11. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              12:21   + 1:34 
 13. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:35   + 1:48 
 14. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     12:47   + 2:00 
 15. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  12:53   + 2:06 
 16. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             13:10   + 2:23 
 17. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             13:18   + 2:31 
 18. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     13:43   + 2:56 
 19. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  13:51   + 3:04 
 20. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     13:59   + 3:12 
 21. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     14:00   + 3:13 
 22. Kosinová Kristýna        SJC0453   Sportcentrum Jičín       14:03   + 3:16 
 23. Cachová Mirka            LPU0555   OK Lokomotiva Pardubice  14:18   + 3:31 
 24. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  14:41   + 3:54 
 25. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             14:42   + 3:55 
 26. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      14:43   + 3:56 
 27. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:00   + 4:13 
 28. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  17:23   + 6:36 
 29. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       18:49   + 8:02 
 30. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:59   + 9:12 
 31. Trlidová Agáta           LPU0554   OK Lokomotiva Pardubice  20:34   + 9:47 
 32. Suchomelová Josefína     ZAM0451   OB TJ Sokol Žamberk      20:48   + 10:01
 33. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     22:18   + 11:31
 34. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              24:31   + 13:44
 35. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       35:01   + 24:14
     Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 1.23 km, 53 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sychrovská Klára         SNA0551   TJ START Náchod          11:48          
  2. Pokorná Adéla            JIL0454   OK Jilemnice             12:49   + 1:01 
  3. Losmanová Natálie        LPU0565   OK Lokomotiva Pardubice  12:57   + 1:09 
  4. Šodorová Katarína        8XC0450   NER-  Neregistrovani     13:25   + 1:37 
  5. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  14:45   + 2:57 
  6. Šlesingerová Sára        KUO0551   KOB Ústí nad Orlicí      16:33   + 4:45 
  7. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  17:23   + 5:35 
  8. Kejvalová Radka          SJC0552   Sportcentrum Jičín       17:44   + 5:56 
  9. Víchová Sára             CHC0455   K.O.B. Choceň            20:50   + 9:02 
 10. Šmídová Maya             JIL0455   OK Jilemnice             33:59   + 22:11
     Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 1.29 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             10:39          
  2. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  12:07   + 1:28 
  3. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  12:17   + 1:38 
  4. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  12:50   + 2:11 
  5. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         12:53   + 2:14 
  6. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             14:18   + 3:39 
  7. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:42   + 4:03 
  8. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     14:44   + 4:05 
  9. Kuříková Zuzana          JIL0353   OK Jilemnice             15:42   + 5:03 
 10. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              15:46   + 5:07 
 11. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     16:13   + 5:34 
 12. Houdová Adéla            JIL0356   OK Jilemnice             17:01   + 6:22 
 13. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     19:03   + 8:24 
 14. Kynčlová Jiřina          JIL0354   OK Jilemnice             19:39   + 9:00 
 15. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              20:36   + 9:57 
 16. Machová Viktorie         PHK0252   OK 99 Hradec Králové     23:15   + 12:36
 17. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  24:45   + 14:06
 18. Filipová Lucie           SRK0351   SOOB Spartak Rychnov n.  30:36   + 19:57
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 1.44 km, 67 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            12:04          
  2. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              12:21   + 0:17 
  3. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         12:25   + 0:21 
  4. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      12:52   + 0:48 
  5. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  13:16   + 1:12 
  6. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              13:24   + 1:20 
  7. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      15:20   + 3:16 
  8. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              17:54   + 5:50 
  9. Šimková Klára            CHC0054   K.O.B. Choceň            18:45   + 6:41 
 10. Hlaváčková Petra         PHK0052   OK 99 Hradec Králové     19:59   + 7:55 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 1.89 km, 83 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  14:47          
  2. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:15   + 1:28 
  3. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  16:40   + 1:53 
  4. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:55   + 2:08 
  5. Škodová Šárka            LTU8951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:01   + 2:14 
  6. Valachová Martina        LPU9054   OK Lokomotiva Pardubice  17:33   + 2:46 
  7. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  18:23   + 3:36 
  8. Petrová Daniela          LPU8454   OK Lokomotiva Pardubice  19:20   + 4:33 
  9. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              19:51   + 5:04 
 10. Novotná Jana             SRK8756   SOOB Spartak Rychnov n.  20:00   + 5:13 
 11. Matušincová Lucie        PHK8152   OK 99 Hradec Králové     20:57   + 6:10 
 12. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  21:40   + 6:53 
 13. Lennerová Hana           LPU8952   OK Lokomotiva Pardubice  22:06   + 7:19 
 14. Skalická Karolína        ZAM9652   OB TJ Sokol Žamberk      24:45   + 9:58 
 15. Sýkorová Daniela         CHC8851   K.O.B. Choceň            25:05   + 10:18
 16. Vrbatová Petra           HOS8551   TJ Tatran Hostinné       28:34   + 13:47
     Semrádová Jana           CHC9951   K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 1.60 km, 78 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  15:47          
  2. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     16:16   + 0:29 
  3. Kokaislová Eva           LPU7956   OK Lokomotiva Pardubice  18:29   + 2:42 
  4. Šiffelová Lenka          ZAM8452   OB TJ Sokol Žamberk      18:54   + 3:07 
  5. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      20:16   + 4:29 
  6. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač  20:39   + 4:52 
  7. Marková Michaela         KUO8551   KOB Ústí nad Orlicí      20:54   + 5:07 
  8. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     20:57   + 5:10 
  9. Šponarová Lucie          ZAM9151   OB TJ Sokol Žamberk      21:23   + 5:36 
 10. Kodytková Iva            VAM7751   OOB Vamberk              21:37   + 5:50 
 11. Pokorná Anežka           KUO9099   KOB Ústí nad Orlicí      27:44   + 11:57
 12. Chládková Eva            ZAM7051   OB TJ Sokol Žamberk      28:16   + 12:29
 13. Krunčíková Kateřina      SRK8751   SOOB Spartak Rychnov n.  29:35   + 13:48
 14. Sojková Petra            ALB8950   OOB Albrechtice nad Orl  33:55   + 18:08
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 1.81 km, 90 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            15:49          
  2. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       16:48   + 0:59 
  3. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         17:03   + 1:14 
  4. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     17:11   + 1:22 
  5. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              17:15   + 1:26 
  6. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:33   + 1:44 
  7. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  17:40   + 1:51 
  8. Podlipná Veronika        SJC8152   Sportcentrum Jičín       18:24   + 2:35 
  9. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  18:33   + 2:44 
 10. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  19:25   + 3:36 
 11. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             19:51   + 4:02 
 12. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  20:08   + 4:19 
 13. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     20:10   + 4:21 
 14. Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice  22:14   + 6:25 
 15. Jiroutová Eva            SNA8051   TJ START Náchod          22:37   + 6:48 
 16. Venclová Veronika        ZAM8251   OB TJ Sokol Žamberk      22:41   + 6:52 
 17. Kaplanová Iva            LPU6859   OK Lokomotiva Pardubice  23:58   + 8:09 
 18. Komárková Lucie          LTU7851   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:11   + 8:22 
 19. Čížová Andrea            SHK8251   OK Slavia Hradec Králov  25:19   + 9:30 
 20. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  26:17   + 10:28
 21. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     26:48   + 10:59
 22. Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n.  28:43   + 12:54
 23. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        32:38   + 16:49
 24. Podlešáková Markéta      PHK7851   OK 99 Hradec Králové     39:05   + 23:16
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 1.51 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stryková Kateřina        LPU7855   OK Lokomotiva Pardubice  16:41          
  2. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  16:51   + 0:10 
  3. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  17:18   + 0:37 
  4. Schmidtová Jana          VRL7553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:22   + 0:41 
  4. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    17:22   + 0:41 
  6. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            17:23   + 0:42 
  7. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     18:00   + 1:19 
  8. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    18:10   + 1:29 
  9. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       18:21   + 1:40 
 10. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:30   + 1:49 
 11. Mádlová Denisa           BRU7550   Ulita-HOBRA Orienteerin  18:46   + 2:05 
 12. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  19:31   + 2:50 
 13. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  19:45   + 3:04 
 14. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:58   + 3:17 
 15. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              20:14   + 3:33 
 16. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         20:40   + 3:59 
 17. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  20:48   + 4:07 
 18. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     20:49   + 4:08 
 19. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  20:53   + 4:12 
 20. Koblicová Milena         VAM7651   OOB Vamberk              21:06   + 4:25 
 21. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  21:12   + 4:31 
 22. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         21:21   + 4:40 
 23. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              21:25   + 4:44 
 24. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              21:38   + 4:57 
 25. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  21:39   + 4:58 
 26. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  22:21   + 5:40 
 27. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  22:23   + 5:42 
 28. Kejvalová Kamila         SJC7450   Sportcentrum Jičín       22:38   + 5:57 
 29. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  22:57   + 6:16 
 30. Matěásková Eva           JIL7651   OK Jilemnice             23:14   + 6:33 
 31. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  23:52   + 7:11 
 32. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  24:45   + 8:04 
 33. Příkazská Petra          74C7600   NER                      26:07   + 9:26 
 34. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              27:06   + 10:25
 35. Krunčíková Iva           SHK7751   OK Slavia Hradec Králov  27:24   + 10:43
 36. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              27:52   + 11:11
 37. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:23   + 14:42
 38. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  33:58   + 17:17
 39. Krummerová Martina       CHC7854   K.O.B. Choceň            36:54   + 20:13
 40. Boháčová Alena           KUN7450   TJ Sokol Kunvald         40:02   + 23:21
     Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 1.56 km, 63 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  13:55          
  2. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  15:19   + 1:24 
  3. Horáková Jindra          LPU6854   OK Lokomotiva Pardubice  15:39   + 1:44 
  4. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  16:03   + 2:08 
  5. Müllerová Zorka          BZP6750   Báječné ženy v orientač  17:00   + 3:05 
  6. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  17:46   + 3:51 
  7. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              18:35   + 4:40 
  8. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  19:02   + 5:07 
  9. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  19:05   + 5:10 
 10. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:45   + 5:50 
 11. Šodorová Magda           8XC7350   NER-  Neregistrovani     20:01   + 6:06 
 12. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     20:04   + 6:09 
 13. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:07   + 6:12 
 14. Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov  21:43   + 7:48 
 15. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      22:12   + 8:17 
 16. Azebová Martina          PHK6757   OK 99 Hradec Králové     23:26   + 9:31 
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 1.36 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  17:02          
  2. Pokorná Petra            JIL7257   OK Jilemnice             17:24   + 0:22 
  3. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  18:17   + 1:15 
  4. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              19:13   + 2:11 
  5. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            19:15   + 2:13 
  6. Balcarová Eva            PHK5952   OK 99 Hradec Králové     19:45   + 2:43 
  7. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB TJ Sokol Žamberk      19:47   + 2:45 
  8. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     21:29   + 4:27 
  9. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     22:00   + 4:58 
 10. Divecká Růžena           SHK6753   OK Slavia Hradec Králov  23:02   + 6:00 
 11. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  23:59   + 6:57 
 12. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  24:40   + 7:38 
 13. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  24:44   + 7:42 
 14. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    24:52   + 7:50 
 15. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  24:55   + 7:53 
 16. Tužilová Štěpánka        LPU7052   OK Lokomotiva Pardubice  26:25   + 9:23 
 17. Krunková Bohuslava       SNA7053   TJ START Náchod          28:03   + 11:01
 18. Junková Iva              LTU7351   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:44   + 11:42
 19. Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.  33:40   + 16:38
 20. Macháčková Jana          SHK6450   OK Slavia Hradec Králov  35:51   + 18:49
 21. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  45:52   + 28:50
     Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Kolářová Andrea          BRU7151   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1.42 km, 58 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  15:03          
  2. Mádlová Iva              SHK6351   OK Slavia Hradec Králov  15:11   + 0:08 
  3. Bártová Eva              SRK5551   SOOB Spartak Rychnov n.  15:37   + 0:34 
  4. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  15:57   + 0:54 
  5. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     16:27   + 1:24 
  6. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:54   + 2:51 
  7. Gazdačková Jana          SHK5851   OK Slavia Hradec Králov  18:52   + 3:49 
  8. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  20:38   + 5:35 
  9. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         22:30   + 7:27 
 10. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          23:23   + 8:20 
 11. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         24:05   + 9:02 
 12. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  24:16   + 9:13 
 13. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  24:56   + 9:53 
 14. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  28:06   + 13:03
 15. Peremská Dana            SRK6351   SOOB Spartak Rychnov n.  30:54   + 15:51
     Vychodilová Jiřina       SHK5951   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 1.19 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  20:23          
  2. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  21:46   + 1:23 
  3. Vondráčková Zdeňka       SNA6251   TJ START Náchod          24:13   + 3:50 
  4. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         27:38   + 7:15 
     Lulayová Věra            LPU5651   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 1.24 km, 52 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  19:49          
  2. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:22   + 1:33 
  3. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      22:04   + 2:15 
  4. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:01   + 8:12 
  5. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  28:21   + 8:32 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.66 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sychrovský Lukáš         SNA0902   TJ START Náchod          13:22          
  2. Šafr Vít                 CHC0901   K.O.B. Choceň            14:05   + 0:43 
  3. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            16:15   + 2:53 
  4. Kejval Vojtěch           SJC0902   Sportcentrum Jičín       18:13   + 4:51 
  5. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  21:05   + 7:43 
  6. Sochor Jakub             SHK0903   OK Slavia Hradec Králov  22:18   + 8:56 
  7. Sychrovský Tomáš         SNA1102   TJ START Náchod          23:24   + 10:02
  8. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          25:07   + 11:45
  9. Vích Ondřej              CHC0801   K.O.B. Choceň            28:50   + 15:28
 10. Suk Marek                LTU0900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:59   + 28:37
 11. Sedláček Benedikt        KOR0902   OB DDM Kostelec nad Orl  43:54   + 30:32
 12. Kobík Kryštof            LTU1000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:44   + 33:22
     Šlambora Kryštof         SHK0806   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Cach Jan                 LPU0805   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.13 km, 45 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  10:02          
  2. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         10:59   + 0:57 
  3. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  11:07   + 1:05 
  4. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  11:14   + 1:12 
  5. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         11:17   + 1:15 
  6. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  11:47   + 1:45 
  7. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  12:45   + 2:43 
  8. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     13:00   + 2:58 
  9. Komín Matyáš             DKL0901   KOB Kladno               14:01   + 3:59 
 10. Moskva Vojtěch           ZAM0802   OB TJ Sokol Žamberk      15:03   + 5:01 
 11. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  15:16   + 5:14 
 12. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       15:26   + 5:24 
 13. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       15:45   + 5:43 
 14. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     16:03   + 6:01 
 15. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:14   + 6:12 
 15. Příkazský Josef          PHK0800   OK 99 Hradec Králové     16:14   + 6:12 
 17. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  17:54   + 7:52 
 18. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  18:35   + 8:33 
 19. Kvášovský Filip          LTU0902   OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:57   + 8:55 
 20. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       19:10   + 9:08 
 21. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  19:32   + 9:30 
 22. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     20:45   + 10:43
 23. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          21:10   + 11:08
 24. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  23:49   + 13:47
 25. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       24:09   + 14:07
 26. Chrtek Tomáš             PHK0804   OK 99 Hradec Králové     24:53   + 14:51
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.17 km, 53 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice              7:49          
  2. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí   8:05   + 0:16 
  3. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice          8:42   + 0:53 
  4. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové      8:56   + 1:07 
  5. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn   9:00   + 1:11 
  6. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová     9:06   + 1:17 
  7. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice              9:13   + 1:24 
  8. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín        9:54   + 2:05 
  9. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  10:04   + 2:15 
 10. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  10:10   + 2:21 
 11. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  10:11   + 2:22 
 12. Flos Tomáš               LPU0633   OK Lokomotiva Pardubice  10:26   + 2:37 
 13. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     10:56   + 3:07 
 14. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  11:01   + 3:12 
 15. Matěásko Marek           JIL0702   OK Jilemnice             11:03   + 3:14 
 16. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  11:13   + 3:24 
 17. Kujal Josef              PHK0703   OK 99 Hradec Králové     11:19   + 3:30 
 18. Lounek Vít               KOR0601   OB DDM Kostelec nad Orl  11:23   + 3:34 
 19. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       11:24   + 3:35 
 20. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  11:30   + 3:41 
 21. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     11:59   + 4:10 
 22. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  12:02   + 4:13 
 23. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             12:11   + 4:22 
 24. Fajfr Marek              ZAM0602   OB TJ Sokol Žamberk      12:36   + 4:47 
 25. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  12:37   + 4:48 
 26. Severa Lukáš             PHK0603   OK 99 Hradec Králové     13:08   + 5:19 
 27. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       13:55   + 6:06 
 28. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              16:04   + 8:15 
 29. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  16:05   + 8:16 
 30. Beneda Vojtěch           SHK0703   OK Slavia Hradec Králov  33:25   + 25:36
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 1.13 km, 45 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              11:32          
  2. Zapletal Tomáš           KUO0701   KOB Ústí nad Orlicí      13:32   + 2:00 
  3. Mádle Ondřej             BRU0701   Ulita-HOBRA Orienteerin  14:33   + 3:01 
  4. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  15:20   + 3:48 
  5. Jirout Jan               CHC0601   K.O.B. Choceň            16:08   + 4:36 
  6. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      19:37   + 8:05 
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 1.37 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice   9:25          
  2. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  10:15   + 0:50 
  3. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     10:34   + 1:09 
  4. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         11:05   + 1:40 
  5. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  11:17   + 1:52 
  6. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  11:27   + 2:02 
  6. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  11:27   + 2:02 
  8. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  11:38   + 2:13 
  9. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  12:08   + 2:43 
 10. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         12:25   + 3:00 
 11. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  12:32   + 3:07 
 12. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  12:56   + 3:31 
 13. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  13:10   + 3:45 
 14. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  13:16   + 3:51 
 15. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         13:18   + 3:53 
 16. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  13:23   + 3:58 
 17. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      13:32   + 4:07 
 18. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     13:49   + 4:24 
 19. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  14:15   + 4:50 
 20. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         14:16   + 4:51 
 21. Kolátor Vojtěch          HOR0402   TJ Jiskra Hořice         14:19   + 4:54 
 22. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  14:32   + 5:07 
 23. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  14:46   + 5:21 
 24. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  14:47   + 5:22 
 25. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          14:58   + 5:33 
 26. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         15:01   + 5:36 
 27. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:02   + 5:37 
 28. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       15:11   + 5:46 
 29. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     15:13   + 5:48 
 30. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:16   + 5:51 
 31. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  15:27   + 6:02 
 32. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         15:36   + 6:11 
 32. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:36   + 6:11 
 34. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             15:53   + 6:28 
 35. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       15:54   + 6:29 
 36. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin  16:09   + 6:44 
 37. Vitvar Radim             SJC0404   Sportcentrum Jičín       16:23   + 6:58 
 38. Holman Antonín           HOR0405   TJ Jiskra Hořice         16:25   + 7:00 
 39. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  17:15   + 7:50 
 40. Mühlbach Ivo             STH0401   SK Studenec              18:58   + 9:33 
 41. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  19:06   + 9:41 
     Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 1.27 km, 48 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Jakub              HOR0407   TJ Jiskra Hořice         11:29          
  2. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     13:18   + 1:49 
  3. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  13:36   + 2:07 
  4. Hylmar Zdeněk            ZAM0504   OB TJ Sokol Žamberk      15:43   + 4:14 
  5. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  18:23   + 6:54 
  6. Zemánek Adam             SRK0502   SOOB Spartak Rychnov n.  28:33   + 17:04
     Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod           DISK          
     Pulc Ondřej              ZAM0505   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Baše Ondřej              KOR0503   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Lesák Lukáš              ZAM0502   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 1.52 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefan Vít               STH0202   SK Studenec              11:19          
  2. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  11:28   + 0:09 
  3. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  11:33   + 0:14 
  4. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  11:58   + 0:39 
  5. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:12   + 0:53 
  6. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              12:18   + 0:59 
  7. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             12:48   + 1:29 
  8. Bárta Šimon              PHK0202   OK 99 Hradec Králové     14:22   + 3:03 
  9. Šimek Jakub              CHC0303   K.O.B. Choceň            15:30   + 4:11 
 10. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:43   + 4:24 
 11. Ešpandr Matěj            SRK0305   SOOB Spartak Rychnov n.  16:31   + 5:12 
 12. Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl  17:38   + 6:19 
 13. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:08   + 6:49 
 14. Jirout Matěj             CHC0201   K.O.B. Choceň            19:28   + 8:09 
 15. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk      19:38   + 8:19 
 16. Jošt Jakub               LPU0213   OK Lokomotiva Pardubice  23:05   + 11:46
 17. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  26:29   + 15:10
 18. Zahradník Jan            KOR0304   OB DDM Kostelec nad Orl  28:28   + 17:09
 19. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl  33:04   + 21:45
     Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Krsek Šimon              ZAM0204   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 1.64 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:28          
  2. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  13:00   + 0:32 
  3. Langr Jan                SHK0101   OK Slavia Hradec Králov  13:17   + 0:49 
  4. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:08   + 1:40 
  5. Kučera Jan               PHK0100   OK 99 Hradec Králové     15:23   + 2:55 
  6. Krampera Tomáš           VRL0103   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:30   + 3:02 
  7. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      15:36   + 3:08 
  8. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             15:43   + 3:15 
  9. Jansa Radek              BRU0002   Ulita-HOBRA Orienteerin  18:25   + 5:57 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.17 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  14:25          
  2. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            15:17   + 0:52 
  3. Dutkowski Mikolaj        DOB9200   KOB Dobruška             15:31   + 1:06 
  4. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  15:55   + 1:30 
  5. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  16:02   + 1:37 
  6. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       16:05   + 1:40 
  7. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            16:16   + 1:51 
  8. Pátek Michal             CHC8603   K.O.B. Choceň            16:25   + 2:00 
  9. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  16:28   + 2:03 
 10. Záveský Filip            LPU9306   OK Lokomotiva Pardubice  16:35   + 2:10 
 11. Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň            16:40   + 2:15 
 12. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          16:55   + 2:30 
 12. Dusílek Adam             SRK8902   SOOB Spartak Rychnov n.  16:55   + 2:30 
 14. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  17:04   + 2:39 
 15. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             17:10   + 2:45 
 16. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov n.  17:25   + 3:00 
 17. Kafka Miloš              LPU8608   OK Lokomotiva Pardubice  17:30   + 3:05 
 18. Krmaš Václav             SRK8001   SOOB Spartak Rychnov n.  17:31   + 3:06 
 19. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  17:46   + 3:21 
 20. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  18:01   + 3:36 
 21. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            18:04   + 3:39 
 22. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast            18:05   + 3:40 
 23. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:07   + 3:42 
 24. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      18:10   + 3:45 
 25. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         18:26   + 4:01 
 26. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       18:31   + 4:06 
 27. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             18:43   + 4:18 
 28. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  19:23   + 4:58 
 29. Macek Martin             SNA7106   TJ START Náchod          19:25   + 5:00 
 30. Jirásek Aleš             LPU7601   OK Lokomotiva Pardubice  19:28   + 5:03 
 31. Kokaisl Tomáš            LPU7820   OK Lokomotiva Pardubice  19:36   + 5:11 
 32. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  19:42   + 5:17 
 33. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  19:57   + 5:32 
 34. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             20:18   + 5:53 
 35. Šklíba Michal            SRK9900   SOOB Spartak Rychnov n.  20:27   + 6:02 
 36. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  20:34   + 6:09 
 37. Ptáček Martin            SRK9509   SOOB Spartak Rychnov n.  20:36   + 6:11 
 38. Ptáček Jiří              SRK9002   SOOB Spartak Rychnov n.  20:40   + 6:15 
 39. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:01   + 6:36 
 40. Komín David              PGP7405   SK Praga                 21:24   + 6:59 
 41. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  21:41   + 7:16 
 42. Handl Jindřich           SRK9201   SOOB Spartak Rychnov n.  21:44   + 7:19 
 43. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        21:52   + 7:27 
 44. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  21:57   + 7:32 
 45. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              22:11   + 7:46 
 46. Sýkora Bohumil           CHC8601   K.O.B. Choceň            23:09   + 8:44 
 47. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  23:21   + 8:56 
 48. Vaněk Martin             CHC9905   K.O.B. Choceň            23:23   + 8:58 
 49. Kadečka Petr             ALB8400   OOB Albrechtice nad Orl  23:43   + 9:18 
 50. Doleček Vojtěch          ZAM9903   OB TJ Sokol Žamberk      24:09   + 9:44 
 51. Smutný Šimon             VAM9301   OOB Vamberk              24:41   + 10:16
 52. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín       24:48   + 10:23
 53. Sourada Tomáš            ZAM9902   OB TJ Sokol Žamberk      25:27   + 11:02
 54. Friml Dominik            ZAM9901   OB TJ Sokol Žamberk      25:28   + 11:03
 55. Jirčák Ondřej            SRK8805   SOOB Spartak Rychnov n.  27:03   + 12:38
     Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 1.93 km, 93 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     17:09          
  2. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      19:19   + 2:10 
  3. Roll Martin              ALB8401   OOB Albrechtice nad Orl  22:16   + 5:07 
  4. Kalousek Tomáš           ZAM8901   OB TJ Sokol Žamberk      23:42   + 6:33 
  5. Šafránek Daniel          KOR9700   OB DDM Kostelec nad Orl  24:03   + 6:54 
  6. Růžička Daniel           KOR9000   OB DDM Kostelec nad Orl  24:18   + 7:09 
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 1.98 km, 93 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              14:30          
  2. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  14:56   + 0:26 
  3. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  15:01   + 0:31 
  4. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      15:17   + 0:47 
  5. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              15:18   + 0:48 
  6. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  15:32   + 1:02 
  7. Koblic Jan               VAM7601   OOB Vamberk              15:38   + 1:08 
  8. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              15:43   + 1:13 
  9. Koťátko Zdeněk           SJC7701   Sportcentrum Jičín       16:03   + 1:33 
 10. Bláha Jan                SHK8215   OK Slavia Hradec Králov  16:08   + 1:38 
 11. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            16:19   + 1:49 
 12. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  16:34   + 2:04 
 13. Vrbata Alan              HOS7801   TJ Tatran Hostinné       16:46   + 2:16 
 14. Kejval Jaromír           SJC7300   Sportcentrum Jičín       17:45   + 3:15 
 15. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              17:52   + 3:22 
 16. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  18:27   + 3:57 
 17. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov  18:55   + 4:25 
 18. Pompach Petr             TAP7801   KOB Tretra Praha         19:00   + 4:30 
 19. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:33   + 5:03 
 20. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  19:57   + 5:27 
 21. Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin  20:16   + 5:46 
 22. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  20:19   + 5:49 
 23. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     21:17   + 6:47 
 24. Morávek Martin           SRK7701   SOOB Spartak Rychnov n.  21:26   + 6:56 
 25. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      21:49   + 7:19 
 26. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  21:56   + 7:26 
 27. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     23:52   + 9:22 
 28. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       23:54   + 9:24 
 29. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  55:13   + 40:43
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 1.73 km, 80 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       14:11          
  2. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            16:12   + 2:01 
  3. Vrábel Petr              PHK7604   OK 99 Hradec Králové     16:37   + 2:26 
  4. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  17:08   + 2:57 
  5. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  17:18   + 3:07 
  6. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     17:55   + 3:44 
  7. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     18:21   + 4:10 
  8. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    18:31   + 4:20 
  9. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       18:33   + 4:22 
 10. Šafr Jiří                CHC7706   K.O.B. Choceň            19:02   + 4:51 
 11. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  19:56   + 5:45 
 12. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  20:05   + 5:54 
 12. Holinger Jiří            CHC7707   K.O.B. Choceň            20:05   + 5:54 
 14. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              20:20   + 6:09 
 15. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     20:29   + 6:18 
 16. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  21:01   + 6:50 
 17. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:34   + 7:23 
 18. Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov  21:42   + 7:31 
 19. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             21:49   + 7:38 
 20. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  22:24   + 8:13 
 21. Daněk Petr               TYN7900   OOB SK Týniště nad Orli  23:02   + 8:51 
 22. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  23:25   + 9:14 
 23. Macek Pavel              LPU7517   OK Lokomotiva Pardubice  23:31   + 9:20 
 24. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  23:53   + 9:42 
 25. Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin  23:57   + 9:46 
 26. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  24:17   + 10:06
 27. Baše Petr                KOR7701   OB DDM Kostelec nad Orl  24:26   + 10:15
 28. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  24:33   + 10:22
 29. Trlida Vratislav         LPU7516   OK Lokomotiva Pardubice  25:35   + 11:24
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 1.78 km, 83 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             14:14          
  2. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  15:06   + 0:52 
  3. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         15:17   + 1:03 
  4. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            15:45   + 1:31 
  4. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  15:45   + 1:31 
  6. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  15:53   + 1:39 
  7. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          15:59   + 1:45 
  8. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         16:00   + 1:46 
  9. Langr Jan                SHK6701   OK Slavia Hradec Králov  16:02   + 1:48 
 10. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  16:10   + 1:56 
 11. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:30   + 2:16 
 12. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:59   + 2:45 
 13. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  17:09   + 2:55 
 14. Půlpán Roman             CHC6501   K.O.B. Choceň            17:10   + 2:56 
 15. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:11   + 2:57 
 16. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  17:29   + 3:15 
 17. Chmelař Pavel            SHK6402   OK Slavia Hradec Králov  17:58   + 3:44 
 18. Kos Michal               SRK6802   SOOB Spartak Rychnov n.  18:03   + 3:49 
 19. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     18:05   + 3:51 
 20. Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.  18:19   + 4:05 
 21. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         19:33   + 5:19 
 21. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  19:33   + 5:19 
 23. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      19:55   + 5:41 
 24. Müller Robert            3XX6900   POT                      20:59   + 6:45 
 25. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  22:48   + 8:34 
 26. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  22:50   + 8:36 
 27. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     24:58   + 10:44
 28. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     28:47   + 14:33
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 1.59 km, 73 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Roman            CHC6301   K.O.B. Choceň            16:14          
  2. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              16:19   + 0:05 
  3. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  16:23   + 0:09 
  4. Zamouřil Petr            PHK6808   OK 99 Hradec Králové     16:29   + 0:15 
  5. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       16:57   + 0:43 
  6. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       17:01   + 0:47 
  7. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  17:12   + 0:58 
  8. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  17:40   + 1:26 
  9. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          17:47   + 1:33 
 10. Molinger Luděk           SNA7249   TJ START Náchod          17:48   + 1:34 
 11. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  17:53   + 1:39 
 12. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         17:59   + 1:45 
 13. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         18:55   + 2:41 
 14. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          19:53   + 3:39 
 15. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  19:56   + 3:42 
 16. Věříš Jan                LPU7103   OK Lokomotiva Pardubice  19:59   + 3:45 
 17. Krummer Jiří             CHC7301   K.O.B. Choceň            20:01   + 3:47 
 18. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  20:48   + 4:34 
 19. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          21:19   + 5:05 
 20. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:34   + 5:20 
 21. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            21:43   + 5:29 
 22. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  22:07   + 5:53 
 23. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  22:09   + 5:55 
 24. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  22:26   + 6:12 
 25. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  22:28   + 6:14 
 26. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         22:57   + 6:43 
 27. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:59   + 6:45 
 28. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     23:44   + 7:30 
 29. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            24:19   + 8:05 
 30. Tichý Pavel              KOR6801   OB DDM Kostelec nad Orl  26:13   + 9:59 
 31. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:26   + 14:12
     Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod           DISK          
     Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Procházka Radek          LPU6504   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 1.63 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  17:24          
  2. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  17:30   + 0:06 
  3. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            18:06   + 0:42 
  4. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             18:42   + 1:18 
  5. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             19:10   + 1:46 
  6. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              19:30   + 2:06 
  7. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         20:03   + 2:39 
  8. Fikejs Vladimír          ZAM5702   OB TJ Sokol Žamberk      21:11   + 3:47 
  9. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  22:27   + 5:03 
 10. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  22:39   + 5:15 
 11. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:44   + 5:20 
 12. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  24:30   + 7:06 
 13. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  24:36   + 7:12 
 14. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  25:01   + 7:37 
 15. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  25:02   + 7:38 
 16. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      26:53   + 9:29 
 17. Ježek Jiří               PHK6201   OK 99 Hradec Králové     33:06   + 15:42
     Vlček Josef              TYN5602   OOB SK Týniště nad Orli   DISK          
     Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 1.43 km, 72 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             15:57          
  2. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:40   + 0:43 
  3. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  17:03   + 1:06 
  4. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              17:28   + 1:31 
  5. Balcar Aleš              PHK5703   OK 99 Hradec Králové     17:39   + 1:42 
  6. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     18:11   + 2:14 
  7. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  20:41   + 4:44 
  8. Andrš Milan              ZAM5801   OB TJ Sokol Žamberk      20:47   + 4:50 
  9. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  21:17   + 5:20 
 10. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  21:20   + 5:23 
 11. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     21:25   + 5:28 
 12. Vykysalý Miroslav        PHK5902   OK 99 Hradec Králové     23:16   + 7:19 
 13. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  27:34   + 11:37
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 1.48 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:43          
  2. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         17:58   + 1:15 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:12   + 1:29 
  4. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  18:48   + 2:05 
  5. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    18:49   + 2:06 
  6. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  19:36   + 2:53 
  7. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            20:15   + 3:32 
  8. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:25   + 11:42
  9. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  28:30   + 11:47
     Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 1.26 km, 43 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      13:45          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       14:04   + 0:19 
  3. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          16:57   + 3:12 
  4. Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L  19:13   + 5:28 
  5. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  21:07   + 7:22 
  6. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     23:31   + 9:46 
     Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Jiran Václav             PHK4701   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.66 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  11:28          
  2. Adamec Filip                                                14:05   + 2:37 
  3. Tejkl Štěpán                                                15:56   + 4:28 
  4. Stolina David                                               17:37   + 6:09 
  5. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  17:48   + 6:20 
  6. Hamáček Jan              STH1301   SK Studenec              18:53   + 7:25 
  7. Besedová Magdalena                                          19:32   + 8:04 
  8. Kokaisl Filip                                               19:52   + 8:24 
  9. Michalíková Sára         DOB0850   KOB Dobruška             20:19   + 8:51 
 10. Novák Michal             ZAM1101   OB TJ Sokol Žamberk      21:00   + 9:32 
 11. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  21:13   + 9:45 
 12. Korbelová Eliška         CHC1251   K.O.B. Choceň            21:22   + 9:54 
 13. Bek Josef                                                   21:49   + 10:21
 14. Švíglerová Anna                                             22:29   + 11:01
 15. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  22:42   + 11:14
 16. Stryková Zuzana          LPU1351   OK Lokomotiva Pardubice  24:05   + 12:37
 17. Zapletalová Jana                                            24:40   + 13:12
 18. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  25:49   + 14:21
 19. Holingerová Alžběta      CHC0953   K.O.B. Choceň            26:00   + 14:32
 20. Podlipná Klára                                              26:10   + 14:42
 21. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          26:24   + 14:56
 22. Macek Vojtěch            SNA0901   TJ START Náchod          26:31   + 15:03
 23. Šlesingerová Nela                                           26:38   + 15:10
 24. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  26:40   + 15:12
 25. Bláhová Klára                                               27:32   + 16:04
 26. Holingerová Alena                                           28:29   + 17:01
 27. Šlambora Vít                                                28:48   + 17:20
 28. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  29:11   + 17:43
 29. Dobiášová Johana         SHK0856   OK Slavia Hradec Králov  29:49   + 18:21
 30. Hlavsová Tereza          SHK0857   OK Slavia Hradec Králov  30:33   + 19:05
 31. Šafař Honzík                                                32:06   + 20:38
 32. Bláha Štěpán                                                32:33   + 21:05
 33. Leflerová Kristýna       PHK0659   OK 99 Hradec Králové     33:28   + 22:00
 34. Korbelová Tereza         CHC1252   K.O.B. Choceň            33:35   + 22:07
 35. Čtvrtečka Jakub                                             34:36   + 23:08
 36. Venclová Dorota          DOB1350   KOB Dobruška             36:20   + 24:52
 37. Chang Amálie             NNN0009   Neregistrovaní           36:53   + 25:25
 38. Votroubek Jan                                               37:55   + 26:27
 39. Kuchyňka Matyáš                                             37:56   + 26:28
 40. Stašek Dominik                                              42:06   + 30:38
 41. Votrouobek Dan                                              44:07   + 32:39
 42. Doležalová Vilma         NNN0004   Neregistrovaní           47:00   + 35:32
 43. Stolinová Andrea                                            70:49   + 59:21
 44. Pompach Tobiáš                                              82:23   + 70:55
     Jirásková Julie          LPU1352   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Potůček Josef                                                DISK          
     Daněk Tomáš              TYN0900   OOB SK Týniště nad Orli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.41 km, 55 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubeček Štěpán           LIP7600   SOS Mamuti z Lipovky     14:09          
  2. Mádle Miroslav           BRU7600   Ulita-HOBRA Orienteerin  15:48   + 1:39 
  3. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  16:19   + 2:10 
  4. Kunešová Petra           HOR7650   TJ Jiskra Hořice         18:08   + 3:59 
  5. Procházková Romana                                          18:44   + 4:35 
  6. Světlana Mattiviová      SJC       Sportcentrum Jičín       19:06   + 4:57 
  7. Hovadová Agáta           SRK9451   SOOB Spartak Rychnov n.  20:21   + 6:12 
  8. Molingerová Pavlína      SNA7951   TJ START Náchod          20:46   + 6:37 
  9. Lacina Jindřich          LPU0211   OK Lokomotiva Pardubice  20:58   + 6:49 
 10. Kadaně Miroslav          LPU7817   OK Lokomotiva Pardubice  22:05   + 7:56 
 11. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl  23:54   + 9:45 
 12. Korbelová Petra                                             25:04   + 10:55
 13. Čepelka Oldrich                                             26:37   + 12:28
 14. Lounek Jaroslav          KOR6901   OB DDM Kostelec nad Orl  28:03   + 13:54
 15. Zapletalová Pavla                                           30:20   + 16:11
 16. Lacina Martin            LPU7105   OK Lokomotiva Pardubice  30:39   + 16:30
 17. Věříšová Lenka                                              31:23   + 17:14
 18. Beková Hana                                                 32:02   + 17:53
 19. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  32:43   + 18:34
 20. Kubečková Terezie        LIP7650   SOS Mamuti z Lipovky     35:49   + 21:40
 21. Chrtek Jan                                                  36:33   + 22:24
 22. Šlesingerová jitka                                          36:38   + 22:29
 23. Posejpal Kryštof                                            36:52   + 22:43
 24. Heerkens Luna                                               36:56   + 22:47
 25. Mareš Matyáš                                                37:02   + 22:53
 26. Hammová Dita             KOR7050   OB DDM Kostelec nad Orl  38:44   + 24:35
 27. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n.  39:57   + 25:48
 28. Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n.  39:59   + 25:50
 29. Dostálková Katka         VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:07   + 26:58
 30. Kubištová Lenka                                             52:37   + 38:28
 31. Kovaříková Anna                                             53:08   + 38:59
 32. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  53:53   + 39:44
 33. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  70:22   + 56:13
     Vanický Richard          KOR0303   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.09 km, 92 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sychrovský Martin        SNA7601   TJ START Náchod          16:45          
  2. Bek David                                                   17:14   + 0:29 
  3. Doležalová Libuše        NNN       Neregistrovaní           19:37   + 2:52 
  4. Vencl Vojtěch            DOB8802   KOB Dobruška             21:28   + 4:43 
  5. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:09   + 6:24 
  6. Valach Ondřej                                               24:33   + 7:48 
  7. Kuneš Vojtěch            HOR0200   TJ Jiskra Hořice         25:00   + 8:15 
  8. Sychrovská Pavlína       SNA7651   TJ START Náchod          25:08   + 8:23 
  9. Pompach Martin                                              25:58   + 9:13 
 10. Suková Jana                                                 30:22   + 13:37
 11. Hynek Petr               NNN0003   Neregistrovaní           31:32   + 14:47
 12. Kvášovský Jakub          LTU7802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:51   + 17:06
 13. Šlambora Ondřej                                             35:32   + 18:47
 14. Válek Lukáš                                                 37:36   + 20:51
 15. Procinger Michal         VRL7602   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:46   + 29:01
     Mertlíková Eliška                                            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------