Kód závodu          : 4390
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 16.06.2018
Místo konání        : Říčany u Brna, přírodní koupaliště
Mapa                : Na Zámečku
Pořadatel           : UBM - MENISKOS Brno
Ředitel závodu      : Humlíčková Jana
Hlavní rozhodčí     : Humlíček René - R3
Stavitel tratí      : Hrouda Petr

D10N 2.42 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučerová Tereza          ZBM0957   SK Žabovřesky Brno       13:54          
  2. Eliášová Viktorie        TBM1052   KOS TJ Tesla Brno        15:52   + 1:58 
  3. Beránková Kamila         ZBM1152   SK Žabovřesky Brno       17:00   + 3:06 
  4. Coufalová Thea           ZBM1050   SK Žabovřesky Brno       20:08   + 6:14 
  5. Andělová Viktorie        VPM1155   KOS Slavia Plzeň         21:27   + 7:33 
  6. Šujanová Rozálie         RBK0952   SK Radioklub Blansko     23:04   + 9:10 
  7. Bašeová Jolana           ZBM1051   SK Žabovřesky Brno       27:04   + 13:10
     Toufarová Tereza         NNN       Neregistrovaní            DISK          
     Evstafeva Simona         84C1050   Dolni Kounice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.72 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kočová Klára             ZBM0850   SK Žabovřesky Brno       15:25          
  2. Kubíková Kristýna        RBK0851   SK Radioklub Blansko     17:42   + 2:17 
  3. Čechová Johana           TBM0888   KOS TJ Tesla Brno        19:31   + 4:06 
  4. Coufalová Rea            ZBM0953   SK Žabovřesky Brno       20:53   + 5:28 
  5. Horká Kateřina           TBM0856   KOS TJ Tesla Brno        21:18   + 5:53 
  6. Rotková Veronika         ZBM0854   SK Žabovřesky Brno       21:57   + 6:32 
  7. Ptáčková Julie           TBM0980   KOS TJ Tesla Brno        31:57   + 16:32
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.35 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659   KOS TJ Tesla Brno        18:43          
  2. Hlaváčová Lucie          TBM0660   KOS TJ Tesla Brno        19:02   + 0:19 
  3. Mazálková Libuše         ZBM0655   SK Žabovřesky Brno       25:34   + 6:51 
  4. Finstrlová Kristýna      ZBM0752   SK Žabovřesky Brno       25:51   + 7:08 
  5. Barnatová Magda          ZBM0653   SK Žabovřesky Brno       25:59   + 7:16 
  6. Dobrovolná Anna          TBM0758   KOS TJ Tesla Brno        26:55   + 8:12 
  7. Tomanová Eliška          LBM0651   TJ Lokomotiva Ingstav B  27:17   + 8:34 
  8. Fuchsová Ema             TBM0653   KOS TJ Tesla Brno        27:45   + 9:02 
  9. Ehlová Martina           TBM0655   KOS TJ Tesla Brno        28:15   + 9:32 
 10. Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672   KOS TJ Tesla Brno        32:34   + 13:51
 11. Dánielová Lenka          78C0650   Neregistrovaní - Dániel  34:51   + 16:08
 12. Hanousková Veronika      RBK       SK Radioklub Blansko     35:41   + 16:58
 13. Sedláčková Hana          TBM0778   KOS TJ Tesla Brno        46:49   + 28:06
 14. Taslerová Martina        ABM0757   KOB ALFA Brno            50:27   + 31:44
  MS Stehlíková Barbora       ZBM0559   SK Žabovřesky Brno       65:26   + 46:43
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.95 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Finstrlová Julie         ZBM0552   SK Žabovřesky Brno       29:54          
  2. Ondrová Anna             ZBM0553   SK Žabovřesky Brno       30:44   + 0:50 
  3. Miková Lenka             TBM0460   KOS TJ Tesla Brno        33:29   + 3:35 
  4. Ježková Ivana            RBK0555   SK Radioklub Blansko     36:07   + 6:13 
  5. Dušková Tereza           TBM0554   KOS TJ Tesla Brno        37:13   + 7:19 
  6. Mazálková Klára          ZBM0558   SK Žabovřesky Brno       39:16   + 9:22 
  7. Chroustová Michaela      ZBM0457   SK Žabovřesky Brno       39:38   + 9:44 
  8. Baláčová Natálie         TBM0560   KOS TJ Tesla Brno        42:25   + 12:31
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.68 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poloučková Hana          ABM0350   KOB ALFA Brno            43:17          
  2. Barnatová Klára          ZBM0352   SK Žabovřesky Brno       45:01   + 1:44 
  3. Taslerová Tereza         ABM0361   KOB ALFA Brno            50:48   + 7:31 
  4. Richterová Julie         ADA0351   OOB Spartak Adamov       89:59   + 46:42
     Bašeová Klára            ZBM0252   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.63 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        53:50          
     Hovořáková Karolína      ZBM0351   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.84 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Tereza        ZBM9757   SK Žabovřesky Brno       56:11          
  2. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        77:33   + 21:22
  3. Ptáčková Veronika        TBM7374   KOS TJ Tesla Brno        81:18   + 25:07
  4. Chmelíková Zuzana        VBM9353   VSK Mendelu Brno         96:01   + 39:50
  5. Matušková Jana           RBK9999   SK Radioklub Blansko    109:27   + 53:16
  6. Štěpánková Petra         LBM8651   TJ Lokomotiva Ingstav B 122:04   + 65:53
     Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Boháčová Lucie           PTE8771   TJ Sokol Ptení            DISK          
     Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.95 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kociánová Lenka          VBM8553   VSK Mendelu Brno         43:55          
  2. Richterová Nataša        ADA7451   OOB Spartak Adamov       60:32   + 16:37
  3. Kuchařová Ada            TBM5855   KOS TJ Tesla Brno        62:48   + 18:53
  4. Steblová Veronika        NNN0008   Neregistrovaní           73:11   + 29:16
  5. Kučerová Renata          ZBM7654   SK Žabovřesky Brno       89:47   + 45:52
  6. Tomanová Veronika        LBM7751   TJ Lokomotiva Ingstav B  97:41   + 53:46
     Eliášková Hana           LBM8051   TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.83 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánková Kateřina      TBM7654   KOS TJ Tesla Brno        53:36          
  2. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         60:43   + 7:07 
  3. Mulíčková Eva            ABM7469   KOB ALFA Brno            66:17   + 12:41
  4. Čechová Marcela          TBM7659   KOS TJ Tesla Brno        70:00   + 16:24
  5. Smětáková Ivana          HLV8153   KČT - OB Holešov         70:47   + 17:11
  6. Mokrá Regina             ABM6854   KOB ALFA Brno            72:26   + 18:50
  7. Finstrlová Alena         ZBM7550   SK Žabovřesky Brno       72:59   + 19:23
  8. Šichová Radka            ZBM8051   SK Žabovřesky Brno       73:01   + 19:25
  9. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  73:23   + 19:47
 10. Coufalová Martina        ZBM7755   SK Žabovřesky Brno       75:40   + 22:04
 11. Dánielová Iva            78C8250   Neregistrovaní - Dániel  79:51   + 26:15
 12. Kočová Lenka             ZBM8160   SK Žabovřesky Brno       88:45   + 35:09
 13. Urbánková Lenka          ZBM7551   SK Žabovřesky Brno       99:20   + 45:44
 14. Chmelíková Gabriela      ZBM7653   SK Žabovřesky Brno      103:08   + 49:32
 15. Obrátilová Naďa          ABM6654   KOB ALFA Brno           110:07   + 56:31
     Tachovská Kamila         ZBM7655   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.81 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275   KOS TJ Tesla Brno        39:46          
  2. Ehlová Pavla             TBM7377   KOS TJ Tesla Brno        47:00   + 7:14 
  3. Chroustová Petra         VBM6655   VSK Mendelu Brno         48:09   + 8:23 
  4. Bravená Alexandra        VBM6155   VSK Mendelu Brno         51:59   + 12:13
  5. Lukášová Lenka           TBM6653   KOS TJ Tesla Brno        55:38   + 15:52
  6. Fuchsová Marcela         TBM7260   KOS TJ Tesla Brno        56:38   + 16:52
  7. Miková Iva               TBM7071   KOS TJ Tesla Brno        56:53   + 17:07
  8. Doušková Vlasta          TBM7060   KOS TJ Tesla Brno        57:14   + 17:28
  9. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        62:52   + 23:06
 10. Kliglová Radka           TBM7261   KOS TJ Tesla Brno        66:15   + 26:29
 11. Tršová Daniela           PBM7375   TJ Spartak 1. Brněnská   67:05   + 27:19
 12. Dokoupilová Zuzana       VBM5754   VSK Mendelu Brno         72:09   + 32:23
 13. Tomanová Elena           ABM6666   KOB ALFA Brno            85:05   + 45:19
 14. Jašková Monika           TBM6363   KOS TJ Tesla Brno        92:10   + 52:24
 15. Suchá Helena             ABM6664   KOB ALFA Brno           136:09   + 96:23
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.92 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janotová Dobra           ZBM5662   SK Žabovřesky Brno       32:43          
  2. Kolaříková Věra          SBK5251   KOB START Blansko, z. s  35:27   + 2:44 
  3. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        40:14   + 7:31 
  4. Salajková Věra           LBM5558   TJ Lokomotiva Ingstav B  48:56   + 16:13
  5. Tomanová Jana            LBM4955   TJ Lokomotiva Ingstav B  53:46   + 21:03
  6. Eremiášová Jana          TBM5451   KOS TJ Tesla Brno        60:39   + 27:56
  7. Jalová Marie             RBK5761   SK Radioklub Blansko     80:41   + 47:58
     Svobodová Jindřiška      UBM5751   MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.42 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svirák Benjamin          TBM0915   KOS TJ Tesla Brno        15:34          
  2. Koča František           ZBM1100   SK Žabovřesky Brno       17:40   + 2:06 
  3. Konečný Lukáš            NNN       Neregistrovaní           20:05   + 4:31 
  4. Šicha Matěj              ZBM1002   SK Žabovřesky Brno       21:00   + 5:26 
  5. Kroutil Tadeáš           ZBM0901   SK Žabovřesky Brno       23:05   + 7:31 
  6. Dvořák David             5RX0700   NNN                      23:44   + 8:10 
  7. Hájek Ondřej             RBK0802   SK Radioklub Blansko     26:25   + 10:51
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.72 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Ondřej          TBM0809   KOS TJ Tesla Brno        12:13          
  2. Ježek David              RBK0801   SK Radioklub Blansko     12:42   + 0:29 
  3. Toman Matěj              LBM0909   TJ Lokomotiva Ingstav B  15:29   + 3:16 
  4. Navrátil Jakub           TBM0811   KOS TJ Tesla Brno        16:14   + 4:01 
  5. Saitl David              ZBM0805   SK Žabovřesky Brno       23:43   + 11:30
  6. Eliášek Patrik           LBM0801   TJ Lokomotiva Ingstav B  29:24   + 17:11
  7. Mynář Petr               ZBM0907   SK Žabovřesky Brno       30:53   + 18:40
  8. Baláč Jan                NNN       Neregistrovaní           42:58   + 30:45
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.29 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Tomáš             ZBM0605   SK Žabovřesky Brno       18:29          
  2. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno        19:36   + 1:07 
  3. Ptáček Jonáš             TBM0717   KOS TJ Tesla Brno        19:41   + 1:12 
  4. Čech Radan               TBM0611   KOS TJ Tesla Brno        20:18   + 1:49 
  5. Mudrák Daniel            TBM0629   KOS TJ Tesla Brno        22:09   + 3:40 
  6. Koča Vojtěch             ZBM0602   SK Žabovřesky Brno       22:18   + 3:49 
  6. Urbánek Tomáš            ZBM0604   SK Žabovřesky Brno       22:18   + 3:49 
  8. Štěpánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno        25:21   + 6:52 
  9. Račanský Jiří            TBM0706   KOS TJ Tesla Brno        25:33   + 7:04 
 10. Fuchs Marek              TBM0603   KOS TJ Tesla Brno        27:05   + 8:36 
 11. Svirák Jonatan           TBM0608   KOS TJ Tesla Brno        30:26   + 11:57
 12. Kroutil Jošt             ZBM0701   SK Žabovřesky Brno       30:44   + 12:15
 13. Brosch Ondřej            RBK0606   SK Radioklub Blansko     31:36   + 13:07
 14. Eliáš Vojtěch            TBM0604   KOS TJ Tesla Brno        36:33   + 18:04
 15. Urválek Jan              TBM0707   KOS TJ Tesla Brno        38:14   + 19:45
 16. Salajka Michal           LBM0701   TJ Lokomotiva Ingstav B  38:42   + 20:13
 17. Hradil Milan             ZBM0709   SK Žabovřesky Brno       38:51   + 20:22
 18. Lasota Jan               ZBM0603   SK Žabovřesky Brno       40:05   + 21:36
 19. Komenda Jakub            ZBM0712   SK Žabovřesky Brno       45:44   + 27:15
 20. Chmelík Robert           ZBM0708   SK Žabovřesky Brno       53:09   + 34:40
 21. Zima Vojtěch             78C0600   Neregistrovaní - Dániel  55:29   + 37:00
 22. Šnajdr Jakub             PTE0700   TJ Sokol Ptení           55:37   + 37:08
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.37 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušek Tomáš             TBM0401   KOS TJ Tesla Brno        32:04          
  2. Fousek Matěj             RBK0402   SK Radioklub Blansko     32:16   + 0:12 
  3. Hanousek Matěj           RBK0404   SK Radioklub Blansko     34:41   + 2:37 
  4. Odehnal Tomáš            ADA0500   OOB Spartak Adamov       36:10   + 4:06 
  5. Fousek Vojtěch           RBK0403   SK Radioklub Blansko     36:27   + 4:23 
  6. Ježek Filip              RBK0405   SK Radioklub Blansko     48:06   + 16:02
  7. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505   SK Žabovřesky Brno       48:11   + 16:07
  8. Račanský Jakub           TBM0503   KOS TJ Tesla Brno        51:04   + 19:00
  9. Tachovský Jáchym         ZBM0502   SK Žabovřesky Brno       95:09   + 63:05
 10. Kycl Ondřej              LBM0501   TJ Lokomotiva Ingstav B 114:11   + 82:07
 11. Žovinec Pavel            ABM0509   KOB ALFA Brno           119:00   + 86:56
 12. Kycl Michal              LBM0500   TJ Lokomotiva Ingstav B 120:07   + 88:03
     Baše Matěj               ZBM0509   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Zelený Vladan            ZBM0405   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 4.63 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Adam             ZBM0302   SK Žabovřesky Brno       37:26          
  2. Lička Adam               TBM0326   KOS TJ Tesla Brno        40:48   + 3:22 
  3. Kycl Lukáš               LBM0300   TJ Lokomotiva Ingstav B  95:07   + 57:41
     Tachovský Matyáš         ZBM0208   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 7.53 km, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Radovan             TBM7835   KOS TJ Tesla Brno        68:21          
  2. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        73:00   + 4:39 
  3. Sychra Tomáš             VBM8305   VSK Mendelu Brno         75:53   + 7:32 
  4. Ptáček Ondřej            TBM7120   KOS TJ Tesla Brno        82:48   + 14:27
  5. Finstrle Luděk           ZBM7902   SK Žabovřesky Brno       86:38   + 18:17
  6. Kořan Pavel              VBM7401   VSK Mendelu Brno         88:15   + 19:54
  7. Korpasová Tereza         TBM9898   KOS TJ Tesla Brno        92:01   + 23:40
  8. Chvátal Lukáš            ZBM8309   SK Žabovřesky Brno      104:15   + 35:54
  9. Suchomel Vít             MBM8448   O-mikron                105:11   + 36:50
 10. Obrátil Štěpán           ABM9409   KOB ALFA Brno           114:04   + 45:43
     Coufal Jáchym            ZBM0200   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.37 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pouzar Tomáš             23C9200   TJ Papuchálci Brno       41:19          
  2. Dressler Jan             SBK7911   KOB START Blansko, z. s  46:09   + 4:50 
  3. Hrazdil Jiří             ZBM8418   SK Žabovřesky Brno       51:27   + 10:08
  4. Toman Ondřej             LBM7517   TJ Lokomotiva Ingstav B  54:56   + 13:37
  5. Novotný Petr             5CZ7300   Dukla Blansko            55:23   + 14:04
  6. Minařík Luboš            TBM5711   KOS TJ Tesla Brno        56:02   + 14:43
  7. Pecka Lukáš              HLV7707   KČT - OB Holešov         61:11   + 19:52
  8. Kycl Miroslav            LBM7100   TJ Lokomotiva Ingstav B  74:48   + 33:29
  9. Polách David             3MZ8000   Neregistrovani - Vlci    88:53   + 47:34
 10. Stejskal Ondřej          LBM8801   TJ Lokomotiva Ingstav B 126:09   + 84:50
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.26 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koča Jaroslav            ZBM8206   SK Žabovřesky Brno       64:22          
  2. Brosch Petr              RBK7111   SK Radioklub Blansko     69:28   + 5:06 
  3. Procházka Jan            RBK7901   SK Radioklub Blansko     70:12   + 5:50 
  4. Verner Tomáš             VBM8204   VSK Mendelu Brno         72:22   + 8:00 
  5. Mulíček Ondřej           ABM7405   KOB ALFA Brno            74:03   + 9:41 
  6. Komenda Kamil            2JC7200   BYZMAG                   75:14   + 10:52
  7. Rotek Pavel              ZBM7704   SK Žabovřesky Brno       76:37   + 12:15
  8. Mokrý Jan                ABM6611   KOB ALFA Brno            76:46   + 12:24
  9. Baše Tomáš               ZBM7402   SK Žabovřesky Brno       78:33   + 14:11
 10. Fousek Martin            RBK7801   SK Radioklub Blansko     80:13   + 15:51
 11. Tasler David             ABM7105   KOB ALFA Brno            83:41   + 19:19
 12. Hanousek Kamil           RBK7401   SK Radioklub Blansko     85:12   + 20:50
 13. Evstafev Ivan            84C8000   Dolni Kounice            86:18   + 21:56
 14. Dušek Vladimír           TBM7400   KOS TJ Tesla Brno        87:27   + 23:05
 15. Coufal Svatoš            ZBM6700   SK Žabovřesky Brno       89:25   + 25:03
 16. Račanský Martin          6YC7400   Neregistrovaní           90:27   + 26:05
 17. Beránek Miroslav         ZBM7705   SK Žabovřesky Brno      105:40   + 41:18
 18. Tomíček Oldřich          19X7900   ESOX ODEI               106:11   + 41:49
 19. Stehlík Miroslav         ZBM8208   SK Žabovřesky Brno      109:17   + 44:55
 20. Horký Tomáš              TBM6747   KOS TJ Tesla Brno       113:46   + 49:24
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.36 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urválek Jiří             TBM6107   KOS TJ Tesla Brno        54:00          
  2. Klaška Jan               NNN       Neregistrovaní           61:52   + 7:52 
  3. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         64:01   + 10:01
  4. Svoboda Petr             ABM7124   KOB ALFA Brno            65:17   + 11:17
  5. Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B  67:31   + 13:31
  6. Zelený Pavel             ZBM7302   SK Žabovřesky Brno       69:22   + 15:22
  7. Smutný Radek             ABM6701   KOB ALFA Brno            69:55   + 15:55
  8. Kurečka Robert           ABM7210   KOB ALFA Brno            70:25   + 16:25
  9. Trš Lubomír              PBM7302   TJ Spartak 1. Brněnská   74:37   + 20:37
 10. Jalový Vlastimil         RBK6120   SK Radioklub Blansko     78:04   + 24:04
 11. Vítek Zbyněk             PTE6622   TJ Sokol Ptení           79:07   + 25:07
 12. Kraus Martin             61Z7100   KOB RA                   87:46   + 33:46
 13. Polouček Pavel           ABM7100   KOB ALFA Brno            91:41   + 37:41
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.33 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cigoš Pavel              TBM       KOS TJ Tesla Brno        56:36          
  2. Kolařík Zdeněk           SBK5406   KOB START Blansko, z. s  60:32   + 3:56 
  3. Hirš Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         70:48   + 14:12
  4. Truhlář Karel            ADA5111   OOB Spartak Adamov       74:57   + 18:21
  5. Henek Milan              RBK5307   SK Radioklub Blansko     80:48   + 24:12
  6. Jašek Milan              TBM6201   KOS TJ Tesla Brno        81:23   + 24:47
  7. Štěpánek Jiří            LBM5401   TJ Lokomotiva Ingstav B  85:57   + 29:21
  8. Jalový Jaroslav          RBK5719   SK Radioklub Blansko     86:35   + 29:59
     Věžník Antonín           ADA5505   OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.92 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dokoupil Vladimír        VBM4806   VSK Mendelu Brno         39:50          
  2. Šnyrch František         ABM4902   KOB ALFA Brno            40:57   + 1:07 
  3. Dufek Jan                TBM4231   KOS TJ Tesla Brno        44:34   + 4:44 
  4. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        46:19   + 6:29 
  5. Novotný Jan              UBM4401   MENISKOS Brno           115:27   + 75:37
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.49 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno        16:41          
  2. Dánielová Kateřina       78C0850   Neregistrovaní - Dániel  18:58   + 2:17 
  3. Broschová Alžběta        RBK1151   SK Radioklub Blansko     20:44   + 4:03 
  4. Šujanová Berenika        RBK0752   SK Radioklub Blansko     21:05   + 4:24 
  5. Mynářová Markéta         NNN       Neregistrovaní           22:11   + 5:30 
  6. Šnajdrová Nikol          PTE1050   TJ Sokol Ptení           22:40   + 5:59 
  7. Sobol Karel              ZBM1005   SK Žabovřesky Brno       23:31   + 6:50 
  8. Gottwald Tadeáš          RBK9998   SK Radioklub Blansko     23:39   + 6:58 
  9. Urválková Anna           TBM1177   KOS TJ Tesla Brno        23:40   + 6:59 
 10. Šichová Zuzana           ZBM1155   SK Žabovřesky Brno       25:11   + 8:30 
 11. Vaculín Vilém            ZBM1303   SK Žabovřesky Brno       25:24   + 8:43 
 12. Stehlíková Kateřina      ZBM1452   SK Žabovřesky Brno       25:31   + 8:50 
 13. Beránková Julie          ZBM0956   SK Žabovřesky Brno       25:44   + 9:03 
 14. Zima Ondřej              78C0900   Neregistrovaní - Dániel  26:06   + 9:25 
 14. Svirák Samuel            NNN       Neregistrovaní           26:06   + 9:25 
 16. Žovincová Erika          ABM0000   KOB ALFA Brno            26:53   + 10:12
 17. Hrdina Jonáš             NNN       Neregistrovaní           27:10   + 10:29
 18. Kudová Alenka            NNN       Neregistrovaní           27:14   + 10:33
 19. Pernicová Tereza         NNN       Neregistrovaní           30:07   + 13:26
 20. Sychrová Markéta         VBM1251   VSK Mendelu Brno         30:21   + 13:40
 21. Kurečková Zuzana         ABM1352   KOB ALFA Brno            33:14   + 16:33
 22. Sychrová Hana            VBM1352   VSK Mendelu Brno         34:48   + 18:07
 23. Redlichová Katka                                            34:57   + 18:16
 23. Rousková Tereza          NNN       Neregistrovaní           34:57   + 18:16
 25. Hrdinová Anna            NNN       Neregistrovaní           35:20   + 18:39
 26. Raabová Karolína         78C0950   Neregistrovaní - Dániel  36:09   + 19:28
 27. Svirák Timotei           NNN       Neregistrovaní           37:11   + 20:30
 28. Barnatová Táňa           ZBM0959   SK Žabovřesky Brno       37:45   + 21:04
 29. Pernica Tomáš            NNN       Neregistrovaní           40:59   + 24:18
 30. Toufarová Tína           NNN       Neregistrovaní           43:21   + 26:40
 31. Račanská Josefína        UBM1601   MENISKOS Brno            44:25   + 27:44
 32. Dvořák Jakub             NNN       Neregistrovaní           44:41   + 28:00
 33. Ptáčková Lucie           TBM1372   KOS TJ Tesla Brno        45:16   + 28:35
 34. Procházková Magda        NNN       Neregistrovaní           55:25   + 38:44
 35. Redlich Jan              NNN       Neregistrovaní           59:03   + 42:22
 36. Vyhlídalová Petra        NNN       Neregistrovaní           72:24   + 55:43
 37. Snášelová Eliška         NNN       Neregistrovaní           72:28   + 55:47
 38. Běhalová Zuzana          NNN       Neregistrovaní           72:30   + 55:49
 39. Běhalová Ester           NNN       Neregistrovaní           72:31   + 55:50
 40. Dočkal Sebastian         NNN       Neregistrovaní           77:35   + 60:54
 41. Tomíčková Ivana          19X1350   ESOX ODEI               182:30   + 165:49
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.98 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vaculín Petr             5gc                                29:42          
  2. Dobrovolný Vladimír      TBM7009   KOS TJ Tesla Brno        30:23   + 0:41 
  3. Šnyrch Marek             OOL8700   SK Haná orienteering     31:14   + 1:32 
  4. Fuchs Jan                TBM7101   KOS TJ Tesla Brno        34:02   + 4:20 
  5. Navrátil Ondřej          1HZ7600   KMCH                     34:15   + 4:33 
  6. Štěpánová Petra          OOL8950   SK Haná orienteering     35:23   + 5:41 
  7. Šujanová Kateřina        RBK7851   SK Radioklub Blansko     35:25   + 5:43 
  8. Dvořák Václav            5RX7300   NNN                      36:27   + 6:45 
  9. Paděrová Jana            TBM7457   KOS TJ Tesla Brno        37:38   + 7:56 
 10. Typltová Hana            OOL8750   SK Haná orienteering     37:55   + 8:13 
 11. Mynář Martin             NNN       Neregistrovaní           38:01   + 8:19 
 12. Dosedla Pavel            NNN       Neregistrovaní           38:47   + 9:05 
 13. Matuška Pavel            RBK7001   SK Radioklub Blansko     38:48   + 9:06 
 14. Matušková Kateřina       RBK7474   SK Radioklub Blansko     39:08   + 9:26 
 15. Pluške Zbyněk            NNN0009   Neregistrovaní           39:38   + 9:56 
 16. Chmelík Milan            ABM4501   KOB ALFA Brno            39:58   + 10:16
 17. Svirák Pavel             5RX7800   NNN                      40:21   + 10:39
 18. Dušková Radana           NNN       Neregistrovaní           40:34   + 10:52
 19. Baláč Radek              NNN       Neregistrovaní           41:30   + 11:48
 20. Kroutil Petr             ZBM7803   SK Žabovřesky Brno       42:04   + 12:22
 21. Urbánek Petr             ZBM7303   SK Žabovřesky Brno       44:28   + 14:46
 22. Rotková Gabriela         NNN       Neregistrovaní           45:04   + 15:22
 23. Sviráková Božena         5RX7850   NNN                      46:44   + 17:02
 24. Jelínková Irena          TBM7664   KOS TJ Tesla Brno        47:25   + 17:43
 25. Kurečková Dana           ABM7650   KOB ALFA Brno            48:29   + 18:47
 26. Bízová Lucie             OTK8282   OOB TJ Jiskra Otrokovic  49:39   + 19:57
 27. Beránková Šárka          ZBM7356   SK Žabovřesky Brno       49:55   + 20:13
 28. Láničková Anna           NNN       Neregistrovaní           50:03   + 20:21
 29. Uhrovič Blahoslav        PTE8448   TJ Sokol Ptení           50:19   + 20:37
 30. Vaculínová Hana          5GC8350   Vaculi                   52:01   + 22:19
 31. Konečná Marcela          NNN       Neregistrovaní           52:46   + 23:04
 32. Poloučková Vilma         ABM7251   KOB ALFA Brno            52:47   + 23:05
 33. Mynářová Jana            NNN       Neregistrovaní           53:02   + 23:20
 34. Vítková Miroslava        PTE6952   TJ Sokol Ptení           54:32   + 24:50
 35. Kyclová Jitka            LBM7450   TJ Lokomotiva Ingstav B  54:50   + 25:08
 36. Jašek Milan              NNN       Neregistrovaní           56:39   + 26:57
 37. Bíza Zdeněk              OTK8059   OOB TJ Jiskra Otrokovic  57:29   + 27:47
 38. Obrátil Miroslav         ABM6502   KOB ALFA Brno            65:02   + 35:20
 39. Odehnal Lukáš            NNN       Neregistrovaní           68:39   + 38:57
 39. Svobodová Alena          NNN       Neregistrovaní           68:39   + 38:57
 41. Dvořáková Martina        5RX7250   NNN                      89:40   + 59:58
 42. Kozoňová Jiřina          NNN0004   Neregistrovaní          109:46   + 80:04
     Richter Rudolf           ADA5113   OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------