Kód závodu : 4394
Název : Cena střední Moravy - E1
Datum : 29.06.2018
Místo konání : Suchý, Penzion Athéna
Pořadatel : JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Ředitel závodu : Otrusina Jiří - R1
Hlavní rozhodčí : Hynek Petr - R3
Stavitel tratí : Skřivanek Marcel
Kategorie: H21A
H21A 6.10 km, 135 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 35:45
2. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 36:20 + 0:35
3. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 36:26 + 0:41
4. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 37:05 + 1:20
5. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 37:16 + 1:31
6. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 38:32 + 2:47
7. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orientee 38:38 + 2:53
8. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 39:01 + 3:16
9. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 40:22 + 4:37
10. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 40:53 + 5:08
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 41:00 + 5:15
12. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:45 + 6:00
13. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 42:23 + 6:38
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 42:28 + 6:43
15. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 42:57 + 7:12
16. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 43:05 + 7:20
17. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 43:26 + 7:41
18. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 43:51 + 8:06
19. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 43:53 + 8:08
20. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 44:13 + 8:28
21. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 44:57 + 9:12
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 45:24 + 9:39
23. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov 45:49 + 10:04
24. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 46:20 + 10:35
25. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 46:28 + 10:43
26. Stehlík Ondřej 7CC8600 C S-team 47:13 + 11:28
27. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic 47:44 + 11:59
28. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 48:00 + 12:15
29. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 48:33 + 12:48
30. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 49:11 + 13:26
31. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 50:28 + 14:43
32. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 50:50 + 15:05
33. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 51:35 + 15:50
34. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 51:42 + 15:57
35. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 57:52 + 22:07
36. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 63:58 + 28:13
37. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 66:18 + 30:33
--------------------------------------------------------------------------------