Kód závodu : 4402
Název : H.S.H. Vysočina cup - E1
Datum : 13.07.2018
Pořadatel : CHT - OOB SK Chrast
Ředitel závodu : Martinec Petr
Hlavní rozhodčí : Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí : Vítek Josef - R2
Kategorie: D21A
D21A 4.10 km, 125 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 32:47
2. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 34:19 + 1:32
3. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovic 34:27 + 1:40
4. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutn 34:43 + 1:56
5. Vozdová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 34:50 + 2:03
6. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 35:59 + 3:12
7. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 36:07 + 3:20
8. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 36:38 + 3:51
9. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:54 + 4:07
9. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 36:54 + 4:07
11. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 37:06 + 4:19
12. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 4:30
13. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 38:40 + 5:53
14. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 38:41 + 5:54
15. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 38:54 + 6:07
16. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 38:59 + 6:12
17. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 39:11 + 6:24
18. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 40:44 + 7:57
19. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 40:59 + 8:12
20. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 41:21 + 8:34
21. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 41:29 + 8:42
22. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních spo 41:39 + 8:52
23. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 42:14 + 9:27
24. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 42:19 + 9:32
25. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králov 42:20 + 9:33
26. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 42:23 + 9:36
27. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 43:23 + 10:36
28. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 43:42 + 10:55
29. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 43:53 + 11:06
30. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 43:57 + 11:10
31. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 44:59 + 12:12
32. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:07 + 12:20
33. Mervartová Kristýna SHK9150 OK Slavia Hradec Králov 45:11 + 12:24
34. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 46:41 + 13:54
35. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 46:56 + 14:09
36. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 47:00 + 14:13
37. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 47:12 + 14:25
38. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 47:13 + 14:26
39. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 48:16 + 15:29
40. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orientee 48:27 + 15:40
41. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orientee 48:53 + 16:06
42. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 50:20 + 17:33
43. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 50:55 + 18:08
44. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 55:15 + 22:28
45. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n 60:54 + 28:07
46. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 61:53 + 29:06
--------------------------------------------------------------------------------