Kód závodu : 4404
Název : H.S.H. Vysočina cup - E3
Datum : 15.07.2018
Pořadatel : CHT - OOB SK Chrast
Ředitel závodu : Martinec Petr
Hlavní rozhodčí : Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí : Krejsa Martin - R3
Kategorie: D21C
D21C 4.80 km, 145 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 54:22
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 56:11 + 1:49
3. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 56:25 + 2:03
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 58:06 + 3:44
5. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 60:57 + 6:35
6. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 61:19 + 6:57
7. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 61:31 + 7:09
8. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 61:45 + 7:23
9. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králov 62:31 + 8:09
10. Dubrovská Veronika SHK8753 OK Slavia Hradec Králov 63:16 + 8:54
11. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Bro 63:40 + 9:18
12. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 64:37 + 10:15
13. Steblová Veronika 7NC8750 Fr.En.Ethic 64:43 + 10:21
14. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 65:25 + 11:03
15. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovic 65:27 + 11:05
16. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 65:31 + 11:09
17. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 66:18 + 11:56
18. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 66:54 + 12:32
19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 67:08 + 12:46
20. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 67:28 + 13:06
21. Zavadilová Zdeňka PTE8689 TJ Sokol Ptení 68:51 + 14:29
22. Sychrová Martina 23C9350 TJ Papuchálci Brno 69:55 + 15:33
23. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 70:12 + 15:50
24. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 70:47 + 16:25
25. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 70:52 + 16:30
26. Baťková Zuzana TZL8151 SKOB Zlín 77:57 + 23:35
27. Brabcová Jana 3AC8450 NER - Novakovi 87:37 + 33:15
28. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 89:13 + 34:51
29. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 91:28 + 37:06
30. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 92:11 + 37:49
31. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 94:00 + 39:38
32. Hrušková Klára OSN9051 SK Orientační sporty No 96:12 + 41:50
33. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 98:45 + 44:23
34. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 99:39 + 45:17
35. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 99:46 + 45:24
36. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 102:49 + 48:27
37. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 104:03 + 49:41
38. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 114:30 + 60:08
39. Sedlatá Kateřina CHC8951 K.O.B. Choceň 116:45 + 62:23
Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrc DISK
--------------------------------------------------------------------------------