Kód závodu : 4404
Název : H.S.H. Vysočina cup - E3
Datum : 15.07.2018
Pořadatel : CHT - OOB SK Chrast
Ředitel závodu : Martinec Petr
Hlavní rozhodčí : Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí : Krejsa Martin - R3
Kategorie: H21E
H21E 8.40 km, 320 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 52:59
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orientee 53:38 + 0:39
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 53:52 + 0:53
4. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 54:27 + 1:28
5. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 55:47 + 2:48
6. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 56:37 + 3:38
7. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 56:38 + 3:39
8. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 57:40 + 4:41
9. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 58:11 + 5:12
10. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 58:14 + 5:15
11. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 58:24 + 5:25
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 59:23 + 6:24
13. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovic 59:30 + 6:31
14. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 59:35 + 6:36
15. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 59:42 + 6:43
16. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 59:57 + 6:58
17. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty No 60:05 + 7:06
18. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 60:34 + 7:35
19. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 60:39 + 7:40
20. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 60:49 + 7:50
21. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 60:55 + 7:56
22. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 61:02 + 8:03
23. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 8:43
24. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 61:52 + 8:53
25. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 62:16 + 9:17
26. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 62:25 + 9:26
27. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králov 63:12 + 10:13
28. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 64:43 + 11:44
29. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 64:47 + 11:48
30. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n. 66:11 + 13:12
30. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 66:11 + 13:12
32. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 66:31 + 13:32
33. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 67:18 + 14:19
34. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 67:40 + 14:41
35. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních spo 67:42 + 14:43
35. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 67:42 + 14:43
37. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 68:56 + 15:57
38. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních spo 69:02 + 16:03
39. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 69:10 + 16:11
40. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 69:39 + 16:40
41. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 72:23 + 19:24
42. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 73:15 + 20:16
43. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních spo 73:48 + 20:49
44. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 75:32 + 22:33
45. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 78:06 + 25:07
46. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 78:40 + 25:41
47. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních spo 81:15 + 28:16
48. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 84:03 + 31:04
49. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 84:53 + 31:54
50. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 97:23 + 44:24
51. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 114:02 + 61:03
Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové DISK
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních spo DISK
Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec DISK
--------------------------------------------------------------------------------