Kód závodu          : 4441
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 22.09.2018
Místo konání        : Provodín
Mapa                : Hraniční důl
Pořadatel           : DOK - OK Doksy
Ředitel závodu      : Šmol Marcel - R3
Hlavní rozhodčí     : Koštejn Vít - R3
Stavitel tratí      : Novák Daniel - R1
JURY                : Pavlovec Petr, Kobr Tomáš, Kašková Kateřina
Kategorie: H21L

H21L 5.10 km, 250 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fürst Matouš             LLI9603 R TJ Loko Liberec          31:40          
  2. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            33:57   + 2:17 
  3. Kolařík Tomáš            BOR7809 C OK Jiskra Nový Bor       33:59   + 2:19 
  4. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       34:00   + 2:20 
  5. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       34:14   + 2:34 
  6. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov            34:18   + 2:38 
  7. Nečas Jiří               TZL9101 C SKOB Zlín                34:51   + 3:11 
  8. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              35:26   + 3:46 
  9. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            36:23   + 4:43 
 10. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       36:27   + 4:47 
 11. Janata Martin            DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka        36:30   + 4:50 
 12. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  37:06   + 5:26 
 13. Krejčík Jiří             TZL8301 C SKOB Zlín                37:25   + 5:45 
 14. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       37:34   + 5:54 
 15. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            37:36   + 5:56 
 16. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 37:44   + 6:04 
 17. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       38:06   + 6:26 
 18. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:18   + 6:38 
 19. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       38:20   + 6:40 
 20. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              38:29   + 6:49 
 21. Mielec Jaromír           AOP9701 C Orientační Běh Opava     39:01   + 7:21 
 22. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  39:13   + 7:33 
 23. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        39:34   + 7:54 
 24. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            39:53   + 8:13 
 25. Francke Michal           TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:24   + 9:44 
 26. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava             41:32   + 9:52 
 27. Thoř Tomáš               TUR9904 R OOB TJ Turnov            41:56   + 10:16
 28. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                42:15   + 10:35
 29. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   42:19   + 10:39
 30. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       43:11   + 11:31
 31. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        43:12   + 11:32
 32. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:08   + 12:28
 33. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                44:20   + 12:40
 34. Macek Jiří               LIT8401 C KOB Litvínov             44:39   + 12:59
 35. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  44:40   + 13:00
 36. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                44:42   + 13:02
 37. Petr Jan                 TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:48   + 13:08
 38. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       45:15   + 13:35
 39. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              45:18   + 13:38
 40. Blahuta Marek            MFP7301 C Matfyz Praha             46:55   + 15:15
 41. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          48:31   + 16:51
 42. Vaniš Ondřej             TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:02   + 17:22
 43. Veselý Ondřej            PHK8505 C OK 99 Hradec Králové     49:09   + 17:29
 44. Zabořil Vojtěch          TUR0110 B OOB TJ Turnov            49:12   + 17:32
 45. Szenczi Gabriel          VLI8700 C Slavia Liberec orientee  51:18   + 19:38
 46. Vejstrk Daniel           CHA9105 C OK Chrastava             52:05   + 20:25
 47. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              52:31   + 20:51
 48. Šesták Marek             VLI7403 C Slavia Liberec orientee  53:02   + 21:22
 49. Šmaus Jan                TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec   53:08   + 21:28
 50. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:38   + 21:58
 51. Žemlík Pavel             TUV7135 C SOK TJ Turnov            53:42   + 22:02
 52. Kalenský Pavel           SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   53:43   + 22:03
 53. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        54:30   + 22:50
 54. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                54:33   + 22:53
 55. Jurga Václav             46X8900   Krutě Kruté Krůty        54:56   + 23:16
 56. Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín                56:12   + 24:32
 57. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 56:49   + 25:09
 58. Líbal Jakub              ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem  58:41   + 27:01
 59. Moravec Jan              TUR9000 C OOB TJ Turnov            59:31   + 27:51
 60. Havel Michal             LDC8901 C KOB Děčín                60:30   + 28:50
 61. Hlaváč Michal            8SC7900   HO Jiskra Nový Bor       63:51   + 32:11
 62. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  65:33   + 33:53
 63. Píchal Jan               VSP5202 C USK Praha                70:20   + 38:40
     Habán Ivo                VLI7707 R Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------