Kód závodu          : 4448
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 22.09.2018
Místo konání        : Herlíkovice
Mapa                : Šindelová strouha, M 1: 10 000, E5m
Pořadatel           : VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Ředitel závodu      : Štregl Petr
Hlavní rozhodčí     : Polák Vlastimil - R3
Ředitel závodu      : Štregl Petr
Stavitel tratí      : Hrdinka Daniel - R3

D10N 2.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       37:05          
  2. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  43:41   + 6:36 
  3. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     45:41   + 8:36 
  4. Buďárková Laura          STH1051   SK Studenec              47:39   + 10:34
  5. Dobiášová Johana         SHK0856   OK Slavia Hradec Králov  50:22   + 13:17
  6. Lepšová Julie            SRK1152   SOOB Spartak Rychnov n.  56:02   + 18:57
  7. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  64:56   + 27:51
  8. Fukátková Ludmila        LPU1053   OK Lokomotiva Pardubice  78:29   + 41:24
  9. Hlavsová Tereza          SHK0857   OK Slavia Hradec Králov  96:19   + 59:14
 10. Ledinská Lucie           DKP1253   Oddíl OB Kotlářka       124:00   + 86:55
     Balcarová Olga           SNA0851   TJ START Náchod           DISK          
     Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Kurfürstová Marie        FSP1050   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Macková Šárka            SNA0850   TJ START Náchod           DISK          
     Vítková Eliška           PHK1056   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.30 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              19:55          
  2. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       22:05   + 2:10 
  3. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:26   + 2:31 
  4. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:49   + 5:54 
  5. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:50   + 6:55 
  6. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     27:48   + 7:53 
  7. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       28:56   + 9:01 
  8. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     31:41   + 11:46
  9. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     33:57   + 14:02
 10. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       34:06   + 14:11
 11. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             35:30   + 15:35
 12. Bašová Ema               KOR0850   OB DDM Kostelec nad Orl  37:37   + 17:42
 13. Horklová Amálie          LPU0958   OK Lokomotiva Pardubice  38:03   + 18:08
 14. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     39:33   + 19:38
 15. Šimková Lucie            STH0951   SK Studenec              42:29   + 22:34
 16. Lapáčková Anna           SHK0854   OK Slavia Hradec Králov  44:04   + 24:09
 17. Trlidová Adriana         LPU0856   OK Lokomotiva Pardubice  44:35   + 24:40
 18. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     45:41   + 25:46
 19. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  48:29   + 28:34
 20. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  48:50   + 28:55
 21. Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice             50:48   + 30:53
 22. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  52:50   + 32:55
 23. Trlidová Anika           LPU0855   OK Lokomotiva Pardubice  56:34   + 36:39
 24. Hovorková Elen           LPU0954   OK Lokomotiva Pardubice  62:33   + 42:38
 25. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     91:38   + 71:43
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     20:42          
  2. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  24:24   + 3:42 
  3. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  26:02   + 5:20 
  4. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       26:22   + 5:40 
  5. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     27:58   + 7:16 
  6. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     27:59   + 7:17 
  7. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     28:14   + 7:32 
  8. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             28:26   + 7:44 
  9. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  29:21   + 8:39 
 10. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  29:39   + 8:57 
 11. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  30:17   + 9:35 
 12. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  30:20   + 9:38 
 13. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  32:55   + 12:13
 14. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     32:58   + 12:16
 15. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  33:43   + 13:01
 16. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             34:30   + 13:48
 17. Skořepová Lucie          LPU0657   OK Lokomotiva Pardubice  34:36   + 13:54
 18. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  34:55   + 14:13
 19. Malínská Nela            SJC0650   Sportcentrum Jičín       35:03   + 14:21
 20. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:41   + 15:59
 21. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  37:08   + 16:26
 22. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             37:41   + 16:59
 23. Gregorová Alice          CTB0751   SK OB Chotěboř           37:47   + 17:05
 24. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  38:34   + 17:52
 25. Chrtková Anežka          PHK0658   OK 99 Hradec Králové     40:00   + 19:18
 26. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  41:58   + 21:16
 27. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     44:34   + 23:52
 28. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  44:52   + 24:10
 29. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              48:51   + 28:09
 30. Brdlíková Eliška         VRL0753   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:37   + 35:55
 31. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  58:50   + 38:08
     Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.30 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov  51:40          
  2. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    54:31   + 2:51 
  3. Hamáčková Táňa           STH0754   SK Studenec              57:41   + 6:01 
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     30:57          
  2. Kubáková Nela            SJH0451   SJH Jindřichův Hradec    36:09   + 5:12 
  3. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  39:01   + 8:04 
  4. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     39:12   + 8:15 
  5. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             40:53   + 9:56 
  6. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              41:43   + 10:46
  7. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             42:01   + 11:04
  8. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     42:08   + 11:11
  9. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             43:16   + 12:19
 10. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:51   + 12:54
 11. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      44:54   + 13:57
 12. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  47:47   + 16:50
 13. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:42   + 17:45
 14. Kosinová Kristýna        SJC0453   Sportcentrum Jičín       51:57   + 21:00
 15. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      52:10   + 21:13
 16. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             52:59   + 22:02
 17. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:13   + 22:16
 18. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:19   + 23:22
 19. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     54:28   + 23:31
 20. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      55:16   + 24:19
 21. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     57:04   + 26:07
 22. Losmanová Natálie        LPU0565   OK Lokomotiva Pardubice  59:02   + 28:05
 23. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       60:52   + 29:55
 24. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     61:40   + 30:43
 25. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:32   + 32:35
 26. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  65:48   + 34:51
 27. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  66:21   + 35:24
 28. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     68:08   + 37:11
 29. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              71:01   + 40:04
 30. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:58   + 42:01
 31. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB TJ Sokol Žamberk      75:04   + 44:07
 32. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              79:49   + 48:52
 33. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     84:57   + 54:00
 34. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  87:48   + 56:51
 35. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       88:51   + 57:54
 36. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice 101:17   + 70:20
     Suková Tereza            VRL0454   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov  33:56          
  2. Kejvalová Radka          SJC0552   Sportcentrum Jičín       55:57   + 22:01
  3. Buďárková Eliška         VRL0554   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:00   + 30:04
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  34:34          
  2. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              35:54   + 1:20 
  3. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  38:49   + 4:15 
  4. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  40:20   + 5:46 
  5. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  43:33   + 8:59 
  6. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             44:44   + 10:10
  7. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     46:52   + 12:18
  8. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       52:48   + 18:14
  9. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  53:32   + 18:58
 10. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  57:18   + 22:44
 11. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  60:09   + 25:35
 12. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  60:10   + 25:36
 13. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     61:04   + 26:30
 14. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     62:08   + 27:34
 15. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  62:24   + 27:50
 16. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              64:26   + 29:52
 17. Kovářová Jana            LPU0251   OK Lokomotiva Pardubice  71:48   + 37:14
 18. Tomášová Adéla           CHC0351   K.O.B. Choceň            79:52   + 45:18
 19. Kuříková Zuzana          JIL0353   OK Jilemnice             81:01   + 46:27
 20. Brumlichová Kristýna     NPA0351   SK LOB Nová Paka         89:30   + 54:56
 21. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov 101:30   + 66:56
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.60 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  39:29          
  2. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     50:08   + 10:39
  3. Rückerová Šárka          HOR0050   TJ Jiskra Hořice         51:18   + 11:49
  4. Hápová Petra             PHK0051   OK 99 Hradec Králové     54:15   + 14:46
  5. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              54:19   + 14:50
  6. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      54:21   + 14:52
  7. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              55:51   + 16:22
  8. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              58:00   + 18:31
  9. Kosová Tereza            SRK0151   SOOB Spartak Rychnov n.  58:01   + 18:32
 10. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  60:28   + 20:59
 11. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         68:14   + 28:45
 12. Zrníková Adéla           OSN0099   SK Orientační sporty No  69:25   + 29:56
 13. Gallová Veronika         STH0053   SK Studenec              69:28   + 29:59
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.90 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           41:42          
  2. Nováková Zuzana          NPA9151   SK LOB Nová Paka         44:32   + 2:50 
  3. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  45:58   + 4:16 
  4. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  47:26   + 5:44 
  5. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  48:43   + 7:01 
  6. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       55:25   + 13:43
  7. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        55:57   + 14:15
  8. Balcarová Jana           PHK8753   OK 99 Hradec Králové     57:06   + 15:24
  9. Novotná Jana             SRK8756   SOOB Spartak Rychnov n.  59:29   + 17:47
 10. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        61:18   + 19:36
 11. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       63:02   + 21:20
 12. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       63:29   + 21:47
 13. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       63:55   + 22:13
 14. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     64:59   + 23:17
 15. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  67:10   + 25:28
 16. Rybářová Jana            LTU8451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:17   + 25:35
 17. Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové     71:40   + 29:58
 18. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             74:25   + 32:43
 19. Držková Markéta          LPU7670   OK Lokomotiva Pardubice  78:46   + 37:04
 20. Zurynková Michaela       EKP9850   VŠTJ Ekonom Praha        98:52   + 57:10
 21. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové    118:46   + 77:04
     Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     59:37          
  2. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      62:05   + 2:28 
  3. Hejtmánková Kateřina     TAP8462   KOB Tretra Praha         62:10   + 2:33 
  4. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač  72:35   + 12:58
  5. Maclová Kristýna         LPU9155   OK Lokomotiva Pardubice  74:20   + 14:43
  6. Andělová Ivana           LTU8550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  84:21   + 24:44
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.40 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     44:12          
  2. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             47:59   + 3:47 
  3. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            48:30   + 4:18 
  4. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       49:24   + 5:12 
  5. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     50:22   + 6:10 
  6. Čečková Martina          SHK7753   OK Slavia Hradec Králov  50:31   + 6:19 
  7. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  54:04   + 9:52 
  8. Ticháčková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       54:45   + 10:33
  9. Jiranová Kateřina        PHK8359   OK 99 Hradec Králové     55:43   + 11:31
 10. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         56:13   + 12:01
 11. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             56:18   + 12:06
 12. Kejvalová Kamila         SJC7450   Sportcentrum Jičín       56:45   + 12:33
 13. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  57:45   + 13:33
 14. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  59:06   + 14:54
 15. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     59:45   + 15:33
 16. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  62:15   + 18:03
 17. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     66:06   + 21:54
 18. Kunartová Lenka          PHK7852   OK 99 Hradec Králové     66:17   + 22:05
 19. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    66:43   + 22:31
 20. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              66:44   + 22:32
 21. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     70:25   + 26:13
 22. Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice  70:53   + 26:41
 23. Šolcová Hana             LPU7954   OK Lokomotiva Pardubice  76:32   + 32:20
 24. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  80:43   + 36:31
 25. Komárková Lucie          LTU7851   OOB TJ Lokomotiva Trutn  82:24   + 38:12
 26. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     86:16   + 42:04
 27. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     98:39   + 54:27
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  48:24          
  2. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            51:46   + 3:22 
  3. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       52:00   + 3:36 
  4. Šaldová Jana             JIL7555   OK Jilemnice             52:19   + 3:55 
  5. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  52:36   + 4:12 
  6. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              53:15   + 4:51 
  7. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     53:51   + 5:27 
  8. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  54:41   + 6:17 
  9. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              56:13   + 7:49 
 10. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       58:54   + 10:30
 11. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  60:50   + 12:26
 12. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:26   + 13:02
 13. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:14   + 13:50
 14. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  62:17   + 13:53
 15. Hanušová Zdena           SJC7253   Sportcentrum Jičín       63:42   + 15:18
 16. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         63:45   + 15:21
 17. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  64:44   + 16:20
 18. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              64:46   + 16:22
 19. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              65:40   + 17:16
 20. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              66:28   + 18:04
 21. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  68:00   + 19:36
 22. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         68:14   + 19:50
 23. Podlešáková Markéta      PHK7851   OK 99 Hradec Králové     69:10   + 20:46
 24. Jelínková Zuzana         PHK7452   OK 99 Hradec Králové     69:26   + 21:02
 25. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  69:39   + 21:15
 26. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  71:16   + 22:52
 27. Pešková Renata           SJC7550   Sportcentrum Jičín       72:44   + 24:20
 28. Krunčíková Iva           SHK7751   OK Slavia Hradec Králov  74:21   + 25:57
 29. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  75:56   + 27:32
 30. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  76:45   + 28:21
 31. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  76:52   + 28:28
 32. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl  88:10   + 39:46
 33. Ledinská Leona           DKP8161   Oddíl OB Kotlářka       126:16   + 77:52
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.50 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  48:24          
  2. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  51:24   + 3:00 
  3. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:28   + 4:04 
  4. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  53:48   + 5:24 
  5. Zalabová Martina         SJC6657   Sportcentrum Jičín       54:53   + 6:29 
  6. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  57:41   + 9:17 
  7. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     59:14   + 10:50
  8. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:34   + 13:10
  9. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              61:55   + 13:31
 10. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     64:20   + 15:56
 11. Müllerová Zorka          BZP6750   Báječné ženy v orientač  68:32   + 20:08
     Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  47:32          
  2. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  51:10   + 3:38 
  3. Tužilová Štěpánka        LPU7052   OK Lokomotiva Pardubice  55:25   + 7:53 
  4. Maňáková Silvie          PHK7151   OK 99 Hradec Králové     58:49   + 11:17
  5. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         60:09   + 12:37
  6. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       61:58   + 14:26
  7. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB TJ Sokol Žamberk      64:42   + 17:10
  8. Kokrdová Věra            PHK6450   OK 99 Hradec Králové     67:32   + 20:00
  9. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  67:45   + 20:13
 10. Holečková Zdeňka         SHK6950   OK Slavia Hradec Králov  67:49   + 20:17
 11. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  68:31   + 20:59
 12. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  69:20   + 21:48
 13. Macháčková Jana          SHK6450   OK Slavia Hradec Králov  70:43   + 23:11
 14. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            73:47   + 26:15
 15. Kalousová Dana           ZAM5951   OB TJ Sokol Žamberk      74:51   + 27:19
 16. Langrová Monika          SHK7251   OK Slavia Hradec Králov  76:18   + 28:46
 17. Lamichová Iva            PHK6353   OK 99 Hradec Králové     77:41   + 30:09
 18. Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov  79:02   + 31:30
 19. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  84:57   + 37:25
 20. Divecká Růžena           SHK6753   OK Slavia Hradec Králov  87:31   + 39:59
 21. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          96:34   + 49:02
 22. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     97:14   + 49:42
     Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Pannyová Pavla           LTU6550   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  50:19          
  2. Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín       50:49   + 0:30 
  3. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     54:19   + 4:00 
  4. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             57:03   + 6:44 
  5. Mádlová Iva              SHK6351   OK Slavia Hradec Králov  57:57   + 7:38 
  6. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     59:42   + 9:23 
  7. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             62:54   + 12:35
  8. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  65:02   + 14:43
  9. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  66:05   + 15:46
 10. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  66:25   + 16:06
 11. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  67:22   + 17:03
 12. Hepnerová Dagmar         SHK5451   OK Slavia Hradec Králov  68:58   + 18:39
 13. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     69:08   + 18:49
 14. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         70:28   + 20:09
 15. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  83:29   + 33:10
 16. Tichá Jiřina             DOB6050   KOB Dobruška             97:54   + 47:35
     Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod           DISK          
     Rychlíková Blanka        VRL5550   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         80:59          
  2. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  84:40   + 3:41 
  3. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  86:16   + 5:17 
  4. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  95:34   + 14:35
     Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  71:46          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:37   + 0:51 
  3. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      73:12   + 1:26 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.20 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             30:53          
  2. Kejval Vojtěch           SJC0902   Sportcentrum Jičín       41:08   + 10:15
  3. Gregor Marek             CTB0901   SK OB Chotěboř           46:47   + 15:54
  4. Pochop Václav            STH0902   SK Studenec              48:33   + 17:40
  5. Pavelec Daniel           NPA1101   SK LOB Nová Paka         48:56   + 18:03
  6. Brož Jindřich            LTU0903   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:53   + 19:00
  7. Čapek Karel              LTU0801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:33   + 19:40
  8. Svejštil Martin          ZAM1001   OB TJ Sokol Žamberk      53:14   + 22:21
  9. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:19   + 32:26
     Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Vaculovič Matěj          DCE1000   KOB Dobřichovice          DISK          
     Novák Michal             ZAM1101   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Gottstein Matouš         JIL0901   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.30 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  19:49          
  2. Čihák Jakub              HOR0901   TJ Jiskra Hořice         21:37   + 1:48 
  3. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  23:48   + 3:59 
  4. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  24:08   + 4:19 
  5. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         24:13   + 4:24 
  6. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       24:49   + 5:00 
  7. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     25:29   + 5:40 
  8. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         25:34   + 5:45 
  9. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  26:17   + 6:28 
 10. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            26:48   + 6:59 
 11. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     27:29   + 7:40 
 12. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     27:34   + 7:45 
 13. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  27:59   + 8:10 
 14. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          28:06   + 8:17 
 15. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       28:28   + 8:39 
 16. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  29:16   + 9:27 
 17. Lučan Matěj              LPU0903   OK Lokomotiva Pardubice  29:17   + 9:28 
 18. Horák Vít                JIL0801   OK Jilemnice             29:54   + 10:05
 19. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  30:05   + 10:16
 20. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  31:44   + 11:55
 21. Čečka Vojtěch            SHK0804   OK Slavia Hradec Králov  31:45   + 11:56
 22. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  32:04   + 12:15
 23. Kvášovský Filip          LTU0902   OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:35   + 12:46
 24. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       33:05   + 13:16
 25. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       33:44   + 13:55
 26. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  33:45   + 13:56
 27. Goláň Antonín            LPU0804   OK Lokomotiva Pardubice  34:03   + 14:14
 28. Novotný Kryštof          PHK1002   OK 99 Hradec Králové     34:45   + 14:56
 29. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:06   + 15:17
 30. Kadaník Petr             LPU0802   OK Lokomotiva Pardubice  36:36   + 16:47
 31. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:41   + 17:52
 32. Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice  38:55   + 19:06
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             19:58          
  2. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         22:25   + 2:27 
  3. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       23:05   + 3:07 
  4. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:31   + 4:33 
  5. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     24:33   + 4:35 
  6. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       27:21   + 7:23 
  7. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       27:26   + 7:28 
  8. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              27:33   + 7:35 
  9. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              29:38   + 9:40 
 10. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    30:33   + 10:35
 11. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  30:47   + 10:49
 12. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:58   + 13:00
 13. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:12   + 14:14
 14. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  34:40   + 14:42
 15. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             35:50   + 15:52
 16. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  36:22   + 16:24
 17. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  36:32   + 16:34
 18. Lounek Vít               KOR0601   OB DDM Kostelec nad Orl  36:47   + 16:49
 19. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  38:27   + 18:29
 20. Ledinský Matěj           DKP0602   Oddíl OB Kotlářka        38:46   + 18:48
 21. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     39:06   + 19:08
 22. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       39:29   + 19:31
 23. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       40:07   + 20:09
 24. Kubát Vojtěch            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:57   + 20:59
 25. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     42:03   + 22:05
 26. Pochop Petr              STH0701   SK Studenec              42:11   + 22:13
 27. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  48:10   + 28:12
 28. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  50:47   + 30:49
 29. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  52:38   + 32:40
 30. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  53:25   + 33:27
 31. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  53:29   + 33:31
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.30 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vicenec Martin           ZAM0601   OB TJ Sokol Žamberk      36:32          
  2. Buďárek David            VRL0703   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:47   + 6:15 
  3. Winter Ondřej            PHK0707   OK 99 Hradec Králové     56:11   + 19:39
  4. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  59:55   + 23:23
  5. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      60:33   + 24:01
     Adamec Matěj             ZAM0603   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.30 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  29:26          
  2. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                31:34   + 2:08 
  3. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  32:13   + 2:47 
  4. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     34:33   + 5:07 
  5. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         35:57   + 6:31 
  6. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  36:12   + 6:46 
  7. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  37:07   + 7:41 
  8. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         38:05   + 8:39 
  9. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         39:37   + 10:11
 10. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  39:45   + 10:19
 11. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  40:12   + 10:46
 12. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     42:56   + 13:30
 13. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  43:37   + 14:11
 14. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     44:09   + 14:43
 15. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:46   + 16:20
 16. Holman Antonín           HOR0405   TJ Jiskra Hořice         48:50   + 19:24
 17. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  50:28   + 21:02
 18. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  51:18   + 21:52
 19. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             51:24   + 21:58
 20. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          51:28   + 22:02
 21. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         52:15   + 22:49
 22. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:23   + 22:57
 23. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         53:49   + 24:23
 24. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       54:02   + 24:36
 25. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     55:48   + 26:22
 26. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       60:17   + 30:51
 27. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  61:58   + 32:32
 28. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             62:31   + 33:05
 29. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       63:09   + 33:43
 30. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  66:10   + 36:44
 31. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  68:27   + 39:01
 32. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  73:18   + 43:52
 33. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      74:13   + 44:47
 34. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  76:48   + 47:22
 35. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     80:23   + 50:57
 36. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     85:34   + 56:08
 37. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  87:11   + 57:45
 38. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  93:54   + 64:28
 39. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  97:05   + 67:39
 40. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:41   + 88:15
     Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Meier Jakub              BRU0501   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
     Dvořák Vojtěch           LPU0506   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 2.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marhold Stanislav        CHC0402   K.O.B. Choceň            30:49          
  2. Baše Ondřej              KOR0503   OB DDM Kostelec nad Orl  37:46   + 6:57 
  3. Hylmar Zdeněk            ZAM0504   OB TJ Sokol Žamberk      45:40   + 14:51
  4. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  45:47   + 14:58
  5. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:09   + 17:20
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.60 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                36:50          
  2. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  43:40   + 6:50 
  3. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  43:53   + 7:03 
  4. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:04   + 11:14
  5. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  48:51   + 12:01
  6. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  50:13   + 13:23
  7. Váňa Vojtěch             LPU0312   OK Lokomotiva Pardubice  53:08   + 16:18
  8. Vaňura Vít               HOR0203   TJ Jiskra Hořice         53:09   + 16:19
  9. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      59:20   + 22:30
 10. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  60:49   + 23:59
 11. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  62:14   + 25:24
 12. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       90:49   + 53:59
     Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
     Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.30 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  58:04          
  2. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      58:08   + 0:04 
  3. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              60:18   + 2:14 
  4. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             68:09   + 10:05
  5. Theodor Adam             LPU0104   OK Lokomotiva Pardubice 153:04   + 95:00
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.00 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmehlík Eduard           SHK8702   OK Slavia Hradec Králov  44:23          
  2. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  45:48   + 1:25 
  3. Jedlička Michal          SHK7309   OK Slavia Hradec Králov  46:43   + 2:20 
  4. Vítek Petr               PHK7601   OK 99 Hradec Králové     46:47   + 2:24 
  5. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            48:27   + 4:04 
  6. Novotný Tomáš            PHK8101   OK 99 Hradec Králové     48:54   + 4:31 
  7. Lučan Vladimír           LPU7710   OK Lokomotiva Pardubice  49:20   + 4:57 
  8. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  49:37   + 5:14 
  9. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  49:45   + 5:22 
 10. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             51:14   + 6:51 
 11. Khýn Vítězslav           ASU8304   Magnus Orienteering      51:38   + 7:15 
 12. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             51:44   + 7:21 
 13. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       52:52   + 8:29 
 14. Pospíšil Vítek           PGP6803   SK Praga                 53:10   + 8:47 
 15. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             54:02   + 9:39 
 15. Argaláš Michal           TRI9301   TJ TŽ Třinec             54:02   + 9:39 
 17. Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering  54:04   + 9:41 
 18. Čermák Jan               LPU9301   OK Lokomotiva Pardubice  54:19   + 9:56 
 19. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  54:52   + 10:29
 20. Antoš Filip              NPA8001   SK LOB Nová Paka         56:07   + 11:44
 21. Waněk Adam               LPU9505   OK Lokomotiva Pardubice  56:17   + 11:54
 22. Drobník Michal           SJC8709   Sportcentrum Jičín       56:23   + 12:00
 23. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         57:13   + 12:50
 24. Gebrt Jan                SHK9801   OK Slavia Hradec Králov  57:36   + 13:13
 25. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             58:19   + 13:56
 26. Jiran Jan                PHK7701   OK 99 Hradec Králové     58:48   + 14:25
 27. Tihon Michal             PHK7905   OK 99 Hradec Králové     59:01   + 14:38
 27. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  59:01   + 14:38
 29. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  59:05   + 14:42
 30. Balcar Aleš              PHK8602   OK 99 Hradec Králové     59:06   + 14:43
 31. Šmejc Jakub              SJC9401   Sportcentrum Jičín       59:35   + 15:12
 32. Černý Martin             JIL8703   OK Jilemnice             60:05   + 15:42
 33. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín       60:23   + 16:00
 34. Novák Zdeněk             NPA7701   SK LOB Nová Paka         60:42   + 16:19
 35. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:09   + 16:46
 36. Držka Štěpán             LPU7604   OK Lokomotiva Pardubice  61:41   + 17:18
 37. Doleček Vojtěch          ZAM9903   OB TJ Sokol Žamberk      61:52   + 17:29
 38. Gregor Martin            CTB7701   SK OB Chotěboř           62:14   + 17:51
 39. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  62:24   + 18:01
 40. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  63:29   + 19:06
 41. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  64:55   + 20:32
 42. Mašata Matěj             PHK9601   OK 99 Hradec Králové     69:21   + 24:58
 43. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  70:10   + 25:47
 44. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  70:13   + 25:50
 45. Maňák Michal             PHK9801   OK 99 Hradec Králové     72:38   + 28:15
 46. Kadečka Petr             ALB8400   OOB Albrechtice nad Orl  72:52   + 28:29
 47. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  73:39   + 29:16
 48. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  73:49   + 29:26
 49. Faltejsek Jan            PHK9802   OK 99 Hradec Králové     73:57   + 29:34
 50. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             76:54   + 32:31
 51. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       78:26   + 34:03
 52. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  79:37   + 35:14
 53. Kolek Petr               ASU7501   Magnus Orienteering      82:31   + 38:08
     Novák Jiří               NPA7502   SK LOB Nová Paka          DISK          
     Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice              DISK          
     Leštínský Tomáš          DOB7801   KOB Dobruška             63:19   + 18:56
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.70 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      53:35          
  2. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     74:03   + 20:28
  3. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška             78:20   + 24:45
     Zajíček Radim            SRK9102   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Růžička Daniel           KOR9000   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.20 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              48:19          
  2. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  49:00   + 0:41 
  3. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              49:21   + 1:02 
  4. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       51:42   + 3:23 
  5. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      52:44   + 4:25 
  6. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              53:03   + 4:44 
  7. Macek Martin             SNA7106   TJ START Náchod          57:05   + 8:46 
  8. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  60:27   + 12:08
  9. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            61:23   + 13:04
 10. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              61:47   + 13:28
 11. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  64:19   + 16:00
 12. Ledinský Martin          DKP7901   Oddíl OB Kotlářka        64:41   + 16:22
 13. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  65:10   + 16:51
 14. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       65:20   + 17:01
 15. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  66:28   + 18:09
 16. Kejval Jaromír           SJC7300   Sportcentrum Jičín       67:04   + 18:45
 17. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov  67:38   + 19:19
 18. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  71:55   + 23:36
 19. Kubák Martin             SJH7401   SJH Jindřichův Hradec    75:23   + 27:04
 20. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       76:51   + 28:32
 21. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      77:22   + 29:03
 22. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     78:11   + 29:52
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.50 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kurfürst Pavel           FSP7400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:44          
  2. Hovorka Pavel            LPU7908   OK Lokomotiva Pardubice  53:48   + 5:04 
  3. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            56:57   + 8:13 
  4. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  58:39   + 9:55 
  5. Vaculovič Radim          DCE7501   KOB Dobřichovice         58:41   + 9:57 
  6. Jakubec Petr             SJC8106   Sportcentrum Jičín       59:12   + 10:28
  7. Šeps Jiří                SRK7504   SOOB Spartak Rychnov n.  60:03   + 11:19
  8. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  61:43   + 12:59
  9. Šnokhous Jan             SJC8002   Sportcentrum Jičín       65:56   + 17:12
 10. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  67:18   + 18:34
 11. Kvášovský Jakub          LTU7802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:59   + 19:15
 12. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     68:38   + 19:54
 13. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     70:13   + 21:29
 14. Trlida Vratislav         LPU7516   OK Lokomotiva Pardubice  73:43   + 24:59
 15. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  75:05   + 26:21
 16. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  78:37   + 29:53
 17. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  83:05   + 34:21
 18. Daněk Petr               TYN7900   OOB SK Týniště nad Orli  84:46   + 36:02
 19. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             85:48   + 37:04
 20. Vrábel Petr              PHK7604   OK 99 Hradec Králové     85:55   + 37:11
 21. Jakubský Radek           SHK7603   OK Slavia Hradec Králov  87:06   + 38:22
 22. Vodňanský Jaroslav       BRM6101   Sokol Burdych            87:22   + 38:38
 23. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  91:16   + 42:32
 24. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  93:42   + 44:58
 25. Dvořáček Pavel           LPU7608   OK Lokomotiva Pardubice  95:25   + 46:41
 26. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice            101:02   + 52:18
 27. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice 115:46   + 67:02
     Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
     Baše Petr                KOR7701   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.70 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavalír Karel            PHK6503   OK 99 Hradec Králové     36:17          
  2. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         41:17   + 5:00 
  3. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     42:41   + 6:24 
  4. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  44:51   + 8:34 
  5. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          46:15   + 9:58 
  6. Langr Jan                SHK6701   OK Slavia Hradec Králov  46:37   + 10:20
  7. Kunart Tomáš             PHK7205   OK 99 Hradec Králové     46:52   + 10:35
  8. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  47:05   + 10:48
  9. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             47:24   + 11:07
 10. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:58   + 11:41
 11. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  48:09   + 11:52
 12. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            49:18   + 13:01
 13. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     49:20   + 13:03
 14. Cichý David              PHK7001   OK 99 Hradec Králové     50:33   + 14:16
 15. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  51:06   + 14:49
 16. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  51:28   + 15:11
 17. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             51:56   + 15:39
 18. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  53:52   + 17:35
 19. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  54:29   + 18:12
 20. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  57:12   + 20:55
 21. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice             57:44   + 21:27
 22. Kos Michal               SRK6802   SOOB Spartak Rychnov n.  58:40   + 22:23
 23. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     60:29   + 24:12
 24. Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové     62:45   + 26:28
 25. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  74:08   + 37:51
 26. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  76:02   + 39:45
 27. Müller Robert            3XX6900   POT                      77:33   + 41:16
 28. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  78:48   + 42:31
     Háp Pavel                PHK7101   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Zamouřil Petr            PHK6808   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fridrich Petr            NPA7303   SK LOB Nová Paka         45:05          
  2. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     47:13   + 2:08 
  3. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  47:28   + 2:23 
  4. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        49:38   + 4:33 
  5. Bílek Tomáš              2XC7300   Vojice                   50:34   + 5:29 
  6. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          52:04   + 6:59 
  7. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              52:09   + 7:04 
  8. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          54:34   + 9:29 
  9. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            55:39   + 10:34
 10. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             56:14   + 11:09
 11. Beseda Pavel             CHT6910   OOB SK Chrast            56:16   + 11:11
 12. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          57:56   + 12:51
 13. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         58:08   + 13:03
 14. Vaňura Tomáš             HOR6800   TJ Jiskra Hořice         60:13   + 15:08
 15. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  61:06   + 16:01
 16. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  61:51   + 16:46
 17. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  62:53   + 17:48
 18. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  63:56   + 18:51
 19. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  66:01   + 20:56
 20. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  67:29   + 22:24
 21. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  67:39   + 22:34
 22. Šimek Oldřich            STH7101   SK Studenec              69:19   + 24:14
 23. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          71:03   + 25:58
 24. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  74:02   + 28:57
 25. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  77:24   + 32:19
 26. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             79:33   + 34:28
 27. Gernert Alan             JIL7001   OK Jilemnice             81:31   + 36:26
 28. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         95:30   + 50:25
     Věříš Jan                LPU7103   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Pavel            SNA5649   TJ START Náchod          41:31          
  2. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             45:00   + 3:29 
  3. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  47:39   + 6:08 
  4. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  47:51   + 6:20 
  5. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       48:24   + 6:53 
  6. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     50:08   + 8:37 
  7. Sombota Jiří             LTU5901   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:12   + 10:41
  8. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         53:10   + 11:39
  9. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  54:52   + 13:21
 10. Tichý Boris              DOB5500   KOB Dobruška             56:58   + 15:27
 11. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             60:28   + 18:57
 12. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  64:01   + 22:30
 13. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  76:35   + 35:04
 14. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             77:09   + 35:38
     Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  46:50          
  2. Vízek Luděk              SHK6001   OK Slavia Hradec Králov  47:49   + 0:59 
  3. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  50:56   + 4:06 
  4. Lulay Miloš              LPU5502   OK Lokomotiva Pardubice  55:34   + 8:44 
  5. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:59   + 12:09
  6. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  63:39   + 16:49
  7. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  67:21   + 20:31
  8. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     70:20   + 23:30
  9. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov 102:02   + 55:12
     Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.10 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:02          
  2. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  66:25   + 7:23 
  3. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         69:03   + 10:01
  4. Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov  71:26   + 12:24
  5. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:49   + 14:47
  6. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  84:37   + 25:35
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bílek Vratislav          SJC4801   Sportcentrum Jičín       51:12          
  2. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          54:01   + 2:49 
  3. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       55:21   + 4:09 
  4. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      84:14   + 33:02
  5. Wenke Josef              SRK4703   SOOB Spartak Rychnov n.  88:40   + 37:28
  6. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             94:25   + 43:13
  7. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  94:36   + 43:24
  8. Jiran Václav             PHK4701   OK 99 Hradec Králové    102:42   + 51:30
  9. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice 136:18   + 85:06
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podlesák Martin          xxx       xxx                       9:16          
  2. Jakubská Lucie           SHK1250   OK Slavia Hradec Králov  11:29   + 2:13 
  3. Bartošová Anežka         SJC       Sportcentrum Jičín       11:32   + 2:16 
  4. Kulhánková Viki          xxx       xxx                      11:40   + 2:24 
  5. Sisr František           xxx       xxx                      12:29   + 3:13 
  6. Paulů Karolína           xxx       xxx                      12:48   + 3:32 
  7. Čihák Matěj              HOR       TJ Jiskra Hořice         12:55   + 3:39 
  8. Sisrová Elilška          xxx       xxx                      13:47   + 4:31 
  9. Buďárková Natálie        VRL1052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:00   + 4:44 
 10. Hostinská Barbora        LPU1162   OK Lokomotiva Pardubice  14:01   + 4:45 
 11. Čapková Kateřina         LTU1050   OOB TJ Lokomotiva Trutn  14:17   + 5:01 
 12. Kubeček Matouš           xxx       xxx                      14:40   + 5:24 
 13. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       15:21   + 6:05 
 14. Besedová Magdaléna       CHT1251   OOB SK Chrast            15:44   + 6:28 
 15. Málková Dominika         PHK1350   OK 99 Hradec Králové     16:25   + 7:09 
 16. Kárníková Alžběta        LPU1354   OK Lokomotiva Pardubice  16:31   + 7:15 
 17. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  16:38   + 7:22 
 18. Polák Vlastimil          VRL1001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:49   + 7:33 
 19. Hovorková Nikol          LPU       OK Lokomotiva Pardubice  16:53   + 7:37 
 20. Vencl Dorian             DOB       KOB Dobruška             16:57   + 7:41 
 21. Kulhánková Emily         xxx       xxx                      17:07   + 7:51 
 22. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  17:14   + 7:58 
 23. Drápal Štěpán            STH1501   SK Studenec              18:49   + 9:33 
 24. Preňek Vojta             xxx       xxx                      19:02   + 9:46 
 25. Zahradník Václav         SJC1200   Sportcentrum Jičín       19:11   + 9:55 
 26. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  19:19   + 10:03
 27. Vítek Michal             xxx       xxx                      19:51   + 10:35
 28. Bucharová Marie          VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:55   + 10:39
 29. Vasiljev Vojtěch         xxx       xxx                      21:34   + 12:18
 30. Hájek Aleš               CET1501   TJ Loko Česká Třebová    21:40   + 12:24
 30. Macek Vojtěch            SNA0901   TJ START Náchod          21:40   + 12:24
 32. Zábrodský Šimon          xxx       xxx                      22:08   + 12:52
 33. Venclová Dorota          DOB       KOB Dobruška             22:13   + 12:57
 34. Gregorová Magdalena      CTB1151   SK OB Chotěboř           23:05   + 13:49
 35. Tomeš Maxmilián          SJC1400   Sportcentrum Jičín       24:12   + 14:56
 36. Erlebachová Evelína      xxx       xxx                      24:33   + 15:17
 37. Šír Tomáš                VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:40   + 15:24
 38. Wohanka Jakub            VRL1301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:48   + 16:32
 39. Cichý Marek              PHK1300   OK 99 Hradec Králové     26:30   + 17:14
 40. Zlámalová Jana           LTU8651   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:37   + 18:21
 41. Rybářová Kristýnka       LTU1650   OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:26   + 20:10
 42. Vrábel Ondřej            PHK       OK 99 Hradec Králové     29:31   + 20:15
 43. Kolín Jonáš              DKP1500   Oddíl OB Kotlářka        30:12   + 20:56
 44. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  30:14   + 20:58
 45. Daněk Mikoláš            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:16   + 21:00
 46. Daněk Tobiáš             VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:17   + 21:01
 47. Horák Vojtěch            XXX       xxx                      31:31   + 22:15
 48. Holata Vojtěch           TAP1300   KOB Tretra Praha         32:13   + 22:57
 49. Kubáková Laura           SJH1550   SJH Jindřichův Hradec    34:35   + 25:19
 50. Tihonovi Magd + Honzík   PHK       OK 99 Hradec Králové     36:15   + 26:59
 51. Jiranová Veronika        PHK       OK 99 Hradec Králové     40:43   + 31:27
 52. Jordánek Michal          xxx       xxx                      47:32   + 38:16
 53. Bolehovská Jana          xxx       xxx                      56:44   + 47:28
 54. Zábrodský Vít            xxx       xxx                      92:14   + 82:58
     Štemberová               VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Vaculovičová Alžběta     DCE0950   KOB Dobřichovice          DISK          
     Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Daněk Tomáš              TYN0900   OOB SK Týniště nad Orli   DISK          
     Poláková Gabriela        VRL1351   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Kornfeldová Amálie       xxx       xxx                       DISK          
     Michl Štěpán             VRL1102   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balcar Jiří              SNA0301   TJ START Náchod          28:27          
  2. Zemánek Mojmír           8UC7100   Neregistr.               32:54   + 4:27 
  3. Knap Jiří                xxx       xxx                      33:09   + 4:42 
  4. Kadaně Miroslav          LPU7817   OK Lokomotiva Pardubice  34:37   + 6:10 
  5. Stránská Michaela        BZP8850   Báječné ženy v orientač  36:49   + 8:22 
  6. Maršoun Petr             4SZ7300   44u (neregistr.)         36:51   + 8:24 
  7. Vicenec Tomáš            ZAM8001   OB TJ Sokol Žamberk      37:11   + 8:44 
  8. POreňek Libor            xxx       xxx                      38:00   + 9:33 
  9. Meierová Lenka           BRU7551   Ulita-HOBRA Orienteerin  39:06   + 10:39
 10. Gallová Helena           STH7750   SK Studenec              39:10   + 10:43
 11. Kubáková Žaneta          SJH7751   SJH Jindřichův Hradec    41:26   + 12:59
 12. Buďárek Robert           XXX       xxx                      41:36   + 13:09
 13. Kubín Jan                HOR7400   TJ Jiskra Hořice         41:41   + 13:14
 14. Holata Radek             TAP8100   KOB Tretra Praha         41:53   + 13:26
 15. Vaňurová Marcela         HOR6850   TJ Jiskra Hořice         44:15   + 15:48
 16. Mattiviová Světlana      SJC       Sportcentrum Jičín       44:21   + 15:54
 17. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  44:57   + 16:30
 18. Lounek Jaroslav          KOR6901   OB DDM Kostelec nad Orl  46:51   + 18:24
 19. Morávková Lída           xxx       xxx                      46:54   + 18:27
 20. Kvapil Ondřej            xxx       xxx                      47:28   + 19:01
 21. Kerhát David             79Z0400   RajP                     49:51   + 21:24
 22. Skalická Eva             HOR       TJ Jiskra Hořice         50:56   + 22:29
 23. Horkel Jan               LPU7911   OK Lokomotiva Pardubice  52:40   + 24:13
 24. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  52:53   + 24:26
 25. Stránská Ester           VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:24   + 25:57
 26. Goláň Oldřich            LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  54:59   + 26:32
 27. Věříšová Lenka           2SC7750   NEREG - Věříšovi         56:17   + 27:50
 28. Rufferová Iva            SNA5052   TJ START Náchod          57:10   + 28:43
 29. Zemánková Anna           8UC9950   Neregistr.               58:21   + 29:54
 30. Kvapilová Zuzana         xxx       xxx                      60:16   + 31:49
 31. Jedličková Veronika      SHK0850   OK Slavia Hradec Králov  65:39   + 37:12
 32. Jedličková Jana          SHK8350   OK Slavia Hradec Králov  66:02   + 37:35
 33. Douda Tomáš              xxx       xxx                      70:27   + 42:00
 34. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  72:36   + 44:09
 35. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  73:14   + 44:47
 36. Ledinská Eliška          DKP0256   Oddíl OB Kotlářka        73:59   + 45:32
 37. Sedloň Josef             SNA       TJ START Náchod          74:38   + 46:11
 38. Kačer Kamil              xxx       xxx                      78:00   + 49:33
 39. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  94:10   + 65:43
 40. Růžičková Kateřina       xxx       xxx                      98:26   + 69:59
 41. Kačerová Emilie          xxx       xxx                     102:07   + 73:40
 42. Chrtek Jan               PHK       OK 99 Hradec Králové    102:26   + 73:59
 43. Tomášová Petra           SRK0556   SOOB Spartak Rychnov n. 149:37   + 121:10
 44. Tomášová Majda           SRK6753   SOOB Spartak Rychnov n. 149:50   + 121:23
     Poláková Pavlína         VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Kulhánková Šárka         XXX       xxx                       DISK          
     Hanuš Luděk              xxx       xxx                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.70 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Filip              SHK9000   OK Slavia Hradec Králov  62:30          
  2. Růžička Karel            xxx       xxx                      65:50   + 3:20 
  3. Zahradník Jakub          SJC8604   Sportcentrum Jičín       73:17   + 10:47
  4. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              75:51   + 13:21
  5. Kubeček Lukáš            xxx       xxx                      82:59   + 20:29
  6. Egrt Martin              xxx       xxx                      85:53   + 23:23
  7. Vencl Vojtěch            DOB       KOB Dobruška             86:30   + 24:00
  8. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn 106:55   + 44:25
  9. Kubínová Marcela         HOR7550   TJ Jiskra Hořice        115:17   + 52:47
 10. Pokorný Jan              SRK6401   SOOB Spartak Rychnov n. 166:49   + 104:19
     Daněk Ondřej             xxx       xxx                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------